New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 42 felhasználó van itt :: 10 regisztrált, 0 rejtett és 32 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Madilynn Lafayette
tollából
Ma 09:47-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 07:59-kor
Jeremiah Cross
tollából
Ma 07:26-kor
Pierre Duval
tollából
Ma 07:00-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 23:17-kor
Sebastian Nolan
tollából
Tegnap 22:48-kor
Hugo Navarro
tollából
Tegnap 22:09-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 21:47-kor
Flynn Eagleton
tollából
Tegnap 21:35-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
221

Vicki Walters
TémanyitásVicki Walters
Vicki Walters EmptySzomb. Ápr. 27 2019, 21:02
Vicki Walters


Karakter típusa:
saját
Teljes név:
Victoria Walters
Becenevek:
Vicki
Születési hely, idő:
Baltimore, Maryland - 1985. november 27.
Kor:
33
Lakhely:
Bronx
Szexuális beállítottság:
hetero
Családi állapot:
egyedülálló
Csoport:
bűnüldözés (és elhárítás)
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
John Jay College of Criminal Justice (CUNY) – Bachelor of Science in Emergency Services Administration
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
diszpécser; önkéntes munka mentő-kutató csapatoknál
Ha dolgozik//Munkahely:
9-1-1 központ
Hobbi:
görkorcsolyázás, egészségügyi és kriminológiai ismereteim bővítése, filmnézés, amatőr színjátszás
Play by:
Rooney Mara

Jellem
"Nem tudjuk úgy látni magunkat, mint ahogy mások látnak bennünket."

× magányos farkas, aki szereti az egyedüllétet
× kiváló hallgatóság munkájából kifolyólag
× barátai számát fél kezén meg tudja számolni
× az az ember, akit nem hagynak nyugodni a rossz megérzései
× sokan antiszociálisnak, rideg és különc nőnek képzelik
× empatikus, higgadt nő, aki mindennél jobban szeret segíteni másoknak
× sosem szerette a középpontot, ezért is választott egy olyan hivatást, ahol nem kell szembenéznie senkivel, de mégis közvetlen kapcsolatban áll az emberekkel
× amatőr színjátszókörbe jár néha
× tavasszal és nyáron több alkalommal is görkorival megy dolgozni
× nem dicsekszik a főzőtudományával, mert az nem nagy, és inkább rendeli a kaját
× párkapcsolatai sosem voltak teljes értékűek, nem szeretne elköteleződni
× van egy húga, aki külföldön él jelenleg, ritkán találkoznak
× szeret együttműködni rendőrökkel, tűzoltókkal, mentőkkel - és mindenkivel
× imádja: a csokit, a napsütést, a rózsát, a vörösbort
× utálja: a hamis bejelentéseket, a bűnözőket, a politikát, az esőt

Múlt

"Minden emberi félelem alapja: egy korábban becsukott ajtó - félig nyitva."
(Stephen King)

Nem vagyok paranoiás, mégis megnézem legalább egyszer, bezártam -e az ajtót magam mögött. Lehet, hogy túlzottan figyelek mindenre már, még itt a lakásban is. Öt kerek éve költöztem be ebbe a harmadik emeleti lakásba, amely tökéletes számomra. Egy egyedül élőnek megfelelő zug, ahol lehajthatja a fejét, illetve, ahol tud pihenni. Néha fel tud zaklatni némely telefonhívás, olyankor kóválygok egyet a városban, vagy pedig utánanézek mindennek, ha esetleg furcsamód nagyon érdekel valami.
Tíz éve vagyok a segélyhívóközpont egyik munkatársa, az elején nagyon rossz volt, amikor egy-egy hívás során rémült, síró, aggódó, félő emberekkel vagy gyerekekkel kellett kommunikálni. Sok tanfolyamon vettem részt, amelyek leginkább pszichológiailag készítettek fel legjobban arra, miként lehessek megnyugtató vagy legalábbis hogyan érjem el azt, hogy több információval gazdagodjak a helyszínről, az előzményekről, a sérültekről, áldozatokról, vagy a szemtanúk ne essenek még nagyobb pánikba. Nem könnyű kiszedni egy olyan emberből bármit, aki már remeg vagy csak arra gondol, hogy menekülnie kell.
Emlékeimben tisztán él az első napjaim egyike, amikor egy nagyon szörnyű eset történt. Egy kisfiú telefonált, ijedt volt, de ennek ellenére is képes volt elmesélni mindent arról, ami történt vele az utóbbi három órában. Betuszkolta őt egy idősebb férfi egy sötétszürke, hatalmas autóba és egy sötét szobába találta magát a kicsi fiú. A férfi telefonja leesett, viszont kiment a szobából, és nem vette észre mindezt. A gyerek azonnal tudta, a 911-et kell tárcsázni... több percig beszéltünk, addigra a számítógép is kimutatta a pontos helyszínt, ám a háttérben hallottam, közeledik a férfi, aki hallotta, hogy a fiúcska beszél, erővel tárta ki az ajtót, a kisfiú sikolyát hallottam ezután, aztán már mást nem. A telefont letették, kikapcsolták. A rendőrség a helyszínre érve ruhákat talált, a kisfiúét és egy táskát, amelyben egy ruhabolt számláját, ebből arra következtettek, hogy elvitték a gyereket más ruhába öltöztetve. Ezután nem tudtam a nyomozásról semmit, míg nem hallottam a tévében egy újabb kisfiú eltűnéséről. Hasonló módszer, hasonló eltűnés. Pedofil lenne? Hiszen két hét éves fiú tűnt el, mindkettő szőke hajú, mindkettő tökéletes alany. Nem vagyok nyomozó, sem pszichológus, mégis összefüggést láttam ezekben, viszont a rendőrség akkoriban lezáratlanul, elárvultan hagyta ezt az ügyet. A két fiú ügye lóg a levegőben azóta is. Többször is feltettem a kérdést, miért nem tesznek ebben semmit? Vajon megölték -e őket? Sokat töprengek az ilyeneken.
A pohár vörösbort leteszem a konyhapultra, míg felkapok magamra egy kardigánt, majd felveszem ismét a poharat, kimegyek a teraszra, ott viszont még mindig elkél a melegebb öltözék. Kortyolgatni kezdem a bort, amikor a csengő hangját hallom. Nem várok senkit sem. Papucs nélkül, halkan odaosonok megnézni, ki lehet az ilyenkor. Ilyen későn. Ilyen váratlanul. Kinézek, de senkit nem látok. Sem a folyosón, sem a liftnél. Valaki szórakozik. Gyűlölöm az ilyet.
Bekapcsolom a tévét háttérzajnak, míg telefonon olvasni kezdem a hírújságok egyikét, ahol a sok unalmas hír mellett feltűnik valami... Két gyermek csontjaira bukkantak a várostól néhány kilométerre. Nagyon úgy tűnik, hogy az egyikük legalább kilenc, másikuk hét éve halt meg. Azonnal eszembe jutott az a két kisfiú. Ők lehetnek azok? Azóta sem felejtettem el őket, a kisfiú sikoltozása... Az belém égett. Valami azt sugallja, hogy köze lehet egy pedofil hálózathoz ennek, nem szimplán egy sorozatgyilkos, akinek az ölés a mindene. Szórakozik, megbecstelenít gyermekeket. Valamit tennem kell.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Vicki Walters
Vicki Walters EmptyVas. Ápr. 28 2019, 22:12
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Vicki!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

A munkádból adódóan nem csodálkozom azon, hogy akad benned egyfajta elővigyázatosság azzal a világgal szemben, ami mindannyiunkat körülvesz, hiszen naponta többször is szembesülsz annak árnyoldalával. Ez bárkit nyugtalanítana, legfőképp akkor, hogyha utána csak a lezáratlanság marad és hiába válsz fontos részévé az ügynek, mégis rengeteg kérdésed marad utána, melyekre válasz talán évekkel később vagy soha nem érkezik. Mindezek ellenére úgy vélem fontos munkát végzel, hiszen nem lehet egyszerű úgy segíteni a másiknak egy telefonon keresztül, hogy közbe megőrizd a saját nyugalmadat és ne tedd még nehezebbé a vonal túlsó végén lévő számára az amúgy sem veszélytelen helyzetet. Sajnos akadnak ilyen esetek, amelyek a legrosszabbul végződnek, te viszont úgy vélem mindent megtettél, hogy a lehető legtöbb segítséget nyújtsd, bár sokszor hátramarad az érzés, hogy ez sem elég. Azért remélem bármi is a terved ezek utánra a több segítséggel kapcsolatban, az nem egyenlő azzal, hogy nagyobb veszélybe is sodrod magad ezáltal.  Vicki Walters 560292900

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!





mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Vicki Walters A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
Vicki Walters D68de73853d63d6ba0719cc4505ca57f3fe23363
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
Vicki Walters 8d1c8bbfbb8e9e4b6d953ab98d8bd8bf7b9475cc
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1704
 
Vicki Walters
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Heather Walters
» Carlos & Vicki × say something
» Armand & Vicki
» Arthur & Vicki
» Marco & Vicki

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: