New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 85 felhasználó van itt :: 9 regisztrált, 0 rejtett és 76 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Lambert Schultz
tollából
Ma 14:21-kor
Tyra Greene
tollából
Ma 13:36-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 12:57-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 12:34-kor
Jayda Winters
tollából
Ma 12:33-kor
Harvey Wilkins
tollából
Ma 12:03-kor
Harvey Wilkins
tollából
Ma 12:03-kor
Harvey Wilkins
tollából
Ma 12:03-kor
Harvey Wilkins
tollából
Ma 12:02-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
230
218

Marco & Vicki
TémanyitásMarco & Vicki
Marco & Vicki EmptySzomb. Ápr. 04 2020, 21:36


to Marco
A csajokkal úgy döntöttünk, hogy elmegyünk végre egyet szórakozni. Már rég nem volt alkalmunk kimozdulni és lazítani egy jó nagyot, pedig mindannyiunkra ráférne. Az egyetem nagyon is leszívja az energiánkat, amit egy ilyen laza estével vissza lehet tölteni igen egyszerűen. Csak egy kis alkohol kell hozzá és jó zene.
Egy elegánsabb helyet választottunk ki magunknak, ahol talán a felhozatal is sokkal normálisabb és nem fognak holmi bunkó, részeg parasztok rád tapadni, mint a piócák.
Szokás szerint most is nehéz volt eldönteni, hogy mégis mit vegyek fel. Nem mintha olyan sok göncöm lenne, de még így is képes vagyok jó néhány percet azzal tölteni, hogy kitaláljam.

Ahogy megérkezünk a szórakozóhelyre már ki is kérünk egy-egy kör rövidet és kísérőként valami koktélt. Először csak asz asztalunknál ülve beszélgetünk, majd ahogy egyre több pia gurul le a torkunkon már a táncparkettet is meglátogatjuk. Nem tudom hány számot nyomattam végig, de végül úgy érzem, hogy több energiám nincs. Szólok a csajoknak, akik úgy tűnik mg bírják a dolgot, így egyedül sétálok oda a pulthoz, ahol azonnal le is huppanok az egyik szabad székre. Ez a cipő nem a legjobb választás volt, de melyik magassarkú az?
-Egy Gin Tonicot kérnék!-Adom le a rendelésem végül a pultos srácnak, aki neki is lát a koktélom elkészítéséhez. Közben kicsit helyre hozom a hajam, mert a nagy ugrálgatásban nagyon is összekócolódott.

//Öltözet//
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Marco & Vicki
Marco & Vicki EmptySzomb. Ápr. 04 2020, 23:03


Vicki & Marco
Mostanaban nem sok idom maradt a szorakozasra, ezt pedig az ismeroseim szova is tettek. Na nem mintha olyan nagy ujdonsag lenne, hogy a munkamnak elek, de az utobbi hetekben kisse tenyleg tulzasba estem. Miutan megnyugtattam a faszfejeket, hogy ma este lenezunk valami jo kis helyre, neki is lattam a mai teendoknek.
Laza nap ele neztem, csak a barba kellett beneznem, illetve volt nehany megbeszelesem. Miutan a Stripben elvegeztem a dolgomat es megdugtam az egyik tancoslanyt, indultam is a talalkozora, ami az egyik Bronxi barban volt megbeszelve. - Udv! - neztem a ket fickora, akik mar az egyik asztalnal varakoztak. Uj arcok, de az embereimnek koszonhetoen tudom, hogy nincsenek hatso szandekaik. Mind a harman tudjuk, hogy kivel ulunk szemben, ugyhogy semmi szukseg nem volt a bemutatkozasra. - Mirol is lenne szo? - nagyban mar tudom, hogy miert kerestek fel, de a reszletek is erdekelnek. Mielott meg nekikezdtek volna, ragyujtottam egy cigarettara. Termeszetesen oket is megkinaltam. Miutan megtudtam, hogy fiatal lanyokra, illetve gyerekekre lenne szukseguk, bolintottam. - Nem lesz olcso - rolam koztudott, hogy piti ugyekkel nem foglalkozok, tehat akik hozzam fordulnak, elegendo penzzel rendelkeznek, mert ha esetleg nem kapom meg a jussomat, nekik annyi. - A noket mar holnap megkapjatok, a kolykoket pedig maximum 2 napon belul - lanyaink vannak raktaron, de a gyerekeket meg be kell szereznunk, es nem kis szamban kertek, tehat nem par oras melo. - A felet most, a felet a vegen. - ezt majd az embereimmel lesznek kenytelenek intezni, ugyanis nem akarok elkesni a bulibol. - Tovabbi szep estet - koszontem el a ket fickotol, elnyomtam a csikket, majd kisetaltam az epuletbol es egyenesen hazavezettem.
Otthon gyorsan lezuhanyoztam, magamra kaptam egy oltonynadragot es egy fekete inget, aztan mar indultam is a megbeszelt helyre. Leparkoltam az autot, kezetfogtam a barataimmal, valtottunk nehany szot, aztan besetaltunk a zsufolt clubba. Biccentettem az ismeros arcoknak, vegigmertem a felhozatalt, vegul a barpultnal helyet foglaltam. - Tequilat - adtam le a rendelesemet a pultos foszernek, aki azonnal cselekedett. Rovid ideig egy kissebb csapat tancikalo noben gyonyorkodtem, nagy makomra pedig az egyik megunta a dolgot es eppen felem haladt, gondolom inni egyet. - En allom a holgy italat - cimeztem a pultosnak, mikozben az ismeretlen holgyiket mertem vegig. - Egesz jol tancolsz - mondtam egy egesz baratsagos mosollyal az arcomon. - Marco vagyok - nyujtottam fele az egyik kezemet. - Csajos este? - kerdeztem jol erthetoen, kisse tulkiabalva a duborgo zenet.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Marco & Vicki
Marco & Vicki EmptySzomb. Ápr. 18 2020, 14:16


to Marco
Sosem voltam az a nagy bulizós fajta, de ez nem akadályozott meg abban sosem, hogy néha viszont tényleg kiengedjem a gőzt. Ezzel is kicsit kilépve a komfortzónámból.
Meglepetten pislogok a férfira, aki meghívott. Szépen visszacsúsztatom a pénztárcámat a kis táskámban, majd az idegenre pislogok.
-Nagyon szépen köszönöm!-Még egy mosolyt is kap tőlem. Közben azért én is szemügyre veszem magamnak. Igen elegánsan van felöltözve. Kissé idősebbnek tűnik nálam, de úgy vélem nem túl sokkal. Ahogy a táncomat dicséri egy pillanatra a tánctér felé pislogok. A lányok ott tombolnak tovább. Valóban elég jól lehet őket látni.
-Azt hiszem ezt is köszönöm.-Mondom kissé zavarban. Szóval a jelek szerint minket figyelt. Öhm most nem tudom, hogy ettől félnem kellene, vagy csak élvezni? De igazából, amíg ennyi ember között vagyunk mégis mi bajom lehetne?
-Victoria-Mutatkozom be én is röviden miközben elfogadom azt a kezet.
-Igen valami olyasmi. Egy kis gőz kieresztés.-Rántom meg a vállam. Közben már meg is kapom a kért italomat, amit kezembe veszek és felé emelem egy koccintásra.
-Egészség!-Pár kortyot iszom belőle, majd szépen visszahelyezem a poharat a pultra.
-És te egyedül jöttél?-Érdeklődöm én is felőle kicsit, ha már volt ilyen kedves és állja az italomat.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Marco & Vicki
Marco & Vicki Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Marco & Vicki
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Carlos & Vicki × say something
» Vicki Walters
» Armand & Vicki
» Arthur & Vicki
» Genevieve & Vicki × Christmas Eve, 2018

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: