New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 99 felhasználó van itt :: 14 regisztrált, 0 rejtett és 85 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (136 fő) Szomb. Május 20, 2023 10:49 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Rowan W. Mills
tollából
Ma 2:09 pm-kor
Joe Weaver
tollából
Ma 1:43 pm-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 12:25 pm-kor
Zoey Miles
tollából
Ma 11:52 am-kor
Lucifer D. Melgren
tollából
Ma 11:26 am-kor
Killian B. Grimwald
tollából
Ma 11:21 am-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 11:13 am-kor
Fiorentina Deluca
tollából
Ma 9:12 am-kor
Maurice Davidson
tollából
Ma 8:45 am-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Brice Gordon
TémanyitásBrice Gordon
Brice Gordon EmptySzomb. Márc. 30, 2019 12:57 pm
Brice Gordon


Karakter típusa:
keresett
Teljes név:
Brice Gordon
Becenevek:
Brice
Születési hely, idő:
Manhattan, 1989. június 20.
Kor:
29
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
Hetero
Családi állapot:
Egyedülállóan szingli
Csoport:
Üzlet
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
ICE (The Institute of Culinary Education)
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
Séf
Ha dolgozik//Munkahely:
The Modern
Hobbi:
főzés, futás, úszás.
Play by:
Tyler Hoechlin

Jellem

"Brice kedves, gondoskodó pasi és piszkosul jó szerető. Persze csak akkor, ha beleférsz a munkarendjébe. Gyűlöltem, hogy annyit dolgozott, folyton csak a munka. Azt mondta, neki ez nem csak egy állás, hanem egy hivatás. Sajnos ő szakított velem, azt mondta, nem vagyok elég megértő... Na persze!" Ana Grant, ex-barátnő

"Makacs és akaratos. Olyan, mint én voltam fiatalon. Mkndig eléti, amit akar, és közben nem felejti el, honnan jött. Eleinte nagyon nem örültem neki, hogy szakács akar lenni, de végül elfogadtam, sőt, már örülök is neki, legalább nem kell kaját rendelnem."
Brice apja

"Nem ismer lehetetlent, legalábbis a konyhában. Gyors, pontos, nem ijed meg a kihívásoktól. Olykor hamar felkapja a vizet, de szerencsére tud uralkodni magán. Mindig elkápráztat az uj ötleteivel, párat be is vettünk a menübe. A magánélete? Hát arról nekem fogalmam sincs, mi csak itt beszélgetünk.
Brice főnöke

"A legjobb haverom, tényleg, de néha túl jó szive van. Mindig is ilyen volt, segített a gyengébbeken, vagy akivel kikezdtek. Mint mikor megvédte az alattunk járó kiscsajt a szekálásoktól. Éppen akkor akarták kidobni a csaj cuccait az ablakon, vagy a vécén lehúzni? Nem tudom, de ő félbehagyta a mondatát és kimentette őt. Aztán kiderült, hogy szomszédok. Persze nem ez volt az egyetlen eset és felnőtt fejjel is segít, meg adományoz. Komolyan, ha ő nem lenne a haverom, most nem tudom, hol lennék, nem egyszer húzott ki a szarból, lehet rá számitani."
Tom Fell, Brice barátja

"A törtető barom. Kis nyalis beköpött a gorénak, hogy lopok. Pedig riszteltük volna a nyereséget, és hiába adtam volna a felét, neki nem volt jó. És persze kinek hittek? Hát neki... Miatta nincs munkám, mert ő túl becsületes volt. Gyűlölöm! Biztos beverem a képét, ha még egyszer meglátom!
Josh Silver, Brice volt kollégája.

"Tizenhat év, az tizenhat év. Mázli volt, hogy egy ilyen rendes srác mellé költöztünk akkor apával. Egykeként mindig szerettem volna egy tesót és habár Bricehoz semmi közöm rokoni szinten, mégis valahogy úgy tudnám őt leírni, mint egy baromi jó báty. Kételkedtem néha, hogy létezhet-e barátság férfi és nő között, de bebizonyosodott, hogy nincs akadálya. Több ilyen pasit a világra!"  
Candy a legjobb barát

Múlt

- Nem lehetsz szakács! Megtiltom hogy elcseszd az életed a legújabb hobbid miatt! - ordibált apám úgy, hogy a nyakán kiduzzadtak az erek, és az arca vörösebb volt, mint az a 18 éves bor, amit a 18. születésnapomon nyitottunk ki. Akkor még minden egész jó volt. Akkor még nem tudta, hogy mit is akarok igazán.
- Akkor mégis mit akarsz? Legyek olyan megkeseredett zsaru, mint te? - nem is tudom, mikor voltam utoljára ilyen heves vele. Mindig képes volt kihoznia sodromból egyetlen jól időzített kijelentéssel.
- Hogy merészelsz így beszélni velem? - sziszegte apa fenyegetőn, de nem ijedtem meg tőle. Már nem voltam az a kis nyámnyila kamasz, aki megrettent egy fenyegető fellépéstől.
- Csak a saját életemet akarom élni, nem a tiedet!
- Fejezzétek be mindketten! - robbant be anya a nappaliba. Gondolom a konyháig kihallatszott a veszekedésünk, mert olyan hévvel rontott be, mintha valamelyikünket le kellene szedni a másikról. Mindig is bátor asszony volt, nem olyan, aki megbújt a sarokban, ha a férje megemelte a hangját. Tiszteltem ezt benne, a mai napig tisztelem őt emiatt.
- Ez a kölyök ellene megy a családi hagyományoknak, rendőrnek kellene mennie, az FBI-hoz, mint ahogy már generációk óta mindig, nem főzőcskéznie... Az a nőknek való.. - mordult fel apám, anya felé fordulva, mintha itt sem lennék.
- És mi a helyzet Izabelle-lel, hm? Ő megszeghette a családi hagyományokat? Hm? Vele mi van, Harry? - anyu minden egyes szavával közelebb lépett apámhoz, aki ezzel egy időben tátotta a száját nagyobbra. Mindig meglepte anyám merészsége, most sem volt másként.
- Mert ő más... Ő nő.. Ez a szakma nem nőnek való! - kötötte az ebet a karóhoz apám. Az ikernővérem rendezvényszervezőként akart elhelyezkedni, apám soha nem ellenezte.
- És Robert? - anyám képes volt egyetlen névvel apámba fojtani a szót.
- Ne merészeld nekem azt a fattyút említeni többé - fordított hátat apám anyámnak. Robert az idősebb bátyánk, három év van köztünk. Már több, mint öt éve tagadta ki apám, nem tudom pontosan, hogy miért. Fogalmam sem volt, csak a veszekedésekre emlékszem, és arra, hogy szerinte Robert nem jó ember. Még nem volt erőm utánajárni, de azóta gyűlölte apám így a bátyámat, mióta egy ügyön dolgozott. Utána már nem volt az a megfontolt apa, aki azelőtt. Idegbeteg lett, paranoiás, jobban, mint bármikor, és nem bírta elviselni azt, amit akkor látott. Nem tudom, mert Rob soha nem avatott be minket semmibe, nem ismertem úgy, ahogy akartam, és egy idő után feladtam. A saját életemmel kezdtem foglalkozni.
- Ő a fiad...
- Többé már nem - rám emelte a tekintetét, azt gondoltam, most én jövök, engem fog kitagadni, és többé nem láthatom anyámat. - Brice, fiam. Kérdezek tőled valamit, de őszintén válaszolj!
- Oké - bólintok, ahogy végignézek meggyötört arcán. Mintha valamit megfontolt volna magában az elmúlt percekben. Mintha anya képes lett volna a puszta jelenlétével gyökeresen megváltoztatni apa véleményét.
- Miért nem akarsz rendőr lenni? Miért választod inkább a főzést? - a vitánk alatt talán most először érzem őszintének az érdeklődést az iránt, amit csinálni akarok. Meglepetten nézek rá, majd anyára, kinek arcán egy halvány mosoly ül. Alig észrevehető biccentéssel jelez, hogy beszéljek bátran.
- Mert nem akarok összeroppanni a teher alatt, amit maga a puszta teher okoz, hogy emberi életet kelljen kioltanom, mert szeretném megtörni ezt a borzasztó családi hagyományt, mely évtizedek óta lopja el a gyermekek valódi álmait. Ezt nem nekem találták ki. Én nem vagyok rendőrnek való - megrázom a fejem. Apa tekintete megkeményedik, ő már nem fog változni. Nem akar, és nem is tud, de azt akarom, hogy engedjen élni az álmaimat. Egész gyerekkoromban úgy tettek, mintha valami törékeny kincs lennék, egy tüsszentéssel orvoshoz vittek, egy rosszabb napomon pedig agyturkászhoz cibáltak. Most végre a saját életemet akarom élni. Tudom, hogy nem ezt akarták nekem, de ez az én életem. Én akarom eldönteni, hogy mit is kezdenék vele.
- És, ha kiderül, hogy nem is tudsz főzni?
- Akkor majd találok más munkát, de szeretek főzni, tudom, hogy ezt akarom - tekintetem megkeményedik, ahogy felelek a kérdésére, majd megáll velem szemben. Fél fejjel alacsonyabb nálam, de mégis olykor mind a mai napig meg tud rémíteni a kiállásával. De ő az apám. Tudnia kell, hogy vagyok olyan kitartó, hogy végig vigyem, amit akarok, és nem hátrálok meg.
- Csak nehogy nekem legyen igazam - morogta az orra alatt. Nem hagyhatta ki, hogy ne szúrjon oda, ha már megadta magát. Hiszen úgysem engedtem volna, hogy befolyásoljon a döntésemben.


Persze ennek már sok éve, hogy apa is elfogadta a döntésemet. Azóta sajnos anya itt hagyott minket, hosszú hónapos betegeskedés után. Mindannyian összeomlottunk, A nővéremmel sem beszélek azóta. Apa hozzám költözött, persze ezt is csak nagy unszolás árán. Nem akartam, hogy egyedül legyen. Én elvégeztem az iskolát, és 7 éve dolgozom a The Modern nevű étteremben, ahol esélyes vagyok az előléptetésre. Persze rajtam kívül még három esélyes jelölt van, szóval nagyon oda kell tennünk magunkat.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Brice Gordon
Brice Gordon EmptyHétf. Ápr. 01, 2019 12:21 pm
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Brice!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Nagyon tetszik a leírásod, szeretem az ilyen megoldásokat, mert több oldalról is megismerhetjük az adott személyt, mások tükrén át. És az összkép egyértelműen egy rendes, becsületes fickót mutat, aki szereti a munkáját, védelmezi a gyengébbeket... Én is szívesen lennék a barátod.  Brice Gordon 3673325056 A történeted sorai is könnyedén olvasatták magukat, közben kiderült belőle, milyen hagyományokat őrző családból származol, és dicséretes, hogy mégis sikerült kitörnöd ebből a közegből, hogy az álmaidat kövesd. Sajnálom az anyukádat, rendes asszonynak tűnt. A bátyád körüli rejtélyre pedig igazán kíváncsi lettem, remélem, idővel kiderül a titok. Very Happy
Na, de hamar engedlek is tovább, hiszen már Candy már nagyon várhat. Brice Gordon 2624752903

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!





mind álarcot viselünk
Nora Weston
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Brice Gordon Tumblr_nfkkaiiFiV1r7rw99o8_250
Brice Gordon Tumblr_nk01vqCszl1r7rw99o2_250
★ kor ★ :
38
★ elõtörténet ★ :
“Here's to strong women.
May we know them.
May we be them.
May we raise them.”

- Hey, it's me, Elle Johnson. -
♫ :
get up and try
★ lakhely ★ :
✧ Lewisburg, West Virginia
★ :
Brice Gordon Tumblr_mwlkeb6QHD1r7rw99o4_250
★ idézet ★ :
Take it day by day, don't stress
too much about tomorrow.
★ foglalkozás ★ :
✧ boutique owner - Elle Fashion Boutique
★ play by ★ :
✧ Katie Cassidy
★ szükségem van rád ★ :
"Be strong enough to stand alone,
smart enough to know
when you need help,
and brave enough to ask for it."
★ hozzászólások száma ★ :
613
★ :
Brice Gordon Tumblr_inline_nlzygwvyha1ssflgq
 
Brice Gordon
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Brice
» Brooklyn Brice
» Felipe Brice
» Brice & Ronnie - 2018
» Piper&&Brice ~ F*ck! You still haven't learned to drive?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: