New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Dr. Sylvanus Arvenson
tollából
Ma 12:26-kor
Reagan Moore
tollából
Ma 12:24-kor
Joe Weaver
tollából
Ma 12:13-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Ma 12:06-kor
Yasemin Miray Arslan
tollából
Ma 11:38-kor
Dr. Sylvanus Arvenson
tollából
Ma 11:33-kor
Dr. Sylvanus Arvenson
tollából
Ma 11:33-kor
Dr. Sylvanus Arvenson
tollából
Ma 11:32-kor
Dr. Sylvanus Arvenson
tollából
Ma 11:30-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Felipe Brice
TémanyitásFelipe Brice
Felipe Brice EmptySzomb. Aug. 08 2020, 23:32
Felipe Brice

Play by:
Giacomo Gianniotti
Születési hely:
New York
Kor:
33-35
Lakhely:
Brooklyn
Szexuális beállítottság:
heteroszexuális
Családi állapot:
egyedülálló
Csoport:
egészségügy
Történetünk:

Felipe az egyetlen élő családtagom, leszámítva a walesi nagyszüleinket, akiket évente talán két alkalommal ha látunk. A bátyám és kilenc éve a törvényes gyámom is egyszemélyben. Kilenc évvel ezelőtt egy januári napon a szüleinket halálos baleset érte, és azonnal szörnyet haltak a helyszínen. Felipe akkor volt gyakorló rezidens, én pedig még javában az általános iskolába jártam. Majdnem egy teljes napig el sem merte mondani nekem mi történt. Összetörtem, magamba fordultam és sokáig nem is nagyon akartam beszélni róla. Közel két évnek kellett eltelnie, és a magam sajátos módján dolgozom fel az egészet: homokba dugom a fejem, mintha semmi nem történt volna és anyáék csak elutaztak volna valahova. Azóta sem szívesen beszélek róla. Felipe időközben traumatológus lett, és jelenleg is ilyen beosztásban dolgozik. Futó kapcsolatai voltak és vannak, de állandó valahogyan sosem. Lehet én vagyok az egésznek az oka? Mégis a bátyám nem hajlandó senkivel sem alkudozni arról, hogy én az élete része vagyok, és ez nem is fog változni még jóideig. Én viszont ezt úgy “hálálom” meg, hogy észvesztő módon vagyok képes költeni a pénzt, néha átlépve a havi szintre nekem szánt összeget is, valamint a sírba kergetem az állandó bulizással, és azzal, hogy néha neki kell értem jönnie az éjszaka közepén. A továbbtanulásban valami komolyabbat szorgalmazott volna, mint amit végül választottam, de az igazság az, hogy jelen pillanatban sem nagyon tudom még mihez kezdjek az életemmel. A bátyám az egyetlen akiről tudom, hogy mindig ott lesz nekem, és még ha nem is nagyon váltom be mindig a hozzám fűzött reményeket, azt tudni kell rólam, hogy én is mindig ott leszek neki, ha szüksége van rám. Tudom, hogy lassan le kellene akadnom róla, mert most őszintén melyik az a csaj, aki el tud viselni egy otthon flangáló hugicát? De Felipe nem enged abból, hogy az ő problémás életéhez egy kis munkamánia és egy mindenlében kanál húg is tartozik. Tudni kell róla, hogy családcentrikus, gondoskodó, de rettenetesen fukar és nagyon nem képes tiszteletben tartani, hogy jogom van a magánélethez, és nem kell mindig, mindenről tudnia. Nem nézi jó szemmel, hogy a még nála is idősebb szomszéd után olyan erős érdeklődést mutatok, és legszívesebben megtiltaná, hogy a közelébe menjek, de jól tudja, hogy ha nálam valamit tilt, azt annál inkább akarom. Mondjuk így is. Felipe nagyon jó orvos, és nagyon jó ember, a konyhában remekel, a barkácsolásban azonban pocsék. Még a villanykörtéket is én cserélem többnyire, nehogy képes legyen megcsapatni magát árammal.// Nem szeretnék mindent részletekbe menően megszabni, szóval tényleg csak nagyvonalakban adtam meg Felipe jellemvilágát és a kettőnk kapcsolatát. Nagyon várom a bátyámat, hogy az agyára menjek és imádhassam szimultán. Felipe Brice 1404455205  Felipe Brice 3673325056  Küldj üzit, ha itt vagy.//
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Felipe Brice
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Brice
» Brooklyn Brice
» Brice Gordon
» Brice & Ronnie - 2018
» Piper&&Brice ~ F*ck! You still haven't learned to drive?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Keresettek-
Ugrás: