New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Zoey Miles
tollából
Ma 22:48-kor
Declan McLennan
tollából
Ma 22:48-kor
Declan McLennan
tollából
Ma 22:45-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 22:33-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 22:13-kor
Bradley R. Fitzgerald
tollából
Ma 22:05-kor
Tiger Kareem Abbar
tollából
Ma 22:00-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 21:05-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Ma 20:57-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Freya O' Donnell
TémanyitásFreya O' Donnell
Freya O' Donnell EmptyPént. 22 Márc. - 19:00
Freya O’ Donnell


Play by:
Caterina Scorsone/Alexandra Daddario
Születési hely:
Galway, Írország, 1984.12.24.
Kor:
34
Lakhely:
Queens
Szexuális beállítottság:
heteroszexuális
Családi állapot:
kettőt, és könnyebbet, mert nem tudok kiigazodni rajta
Csoport:
Média ás művészet
Történetünk:

Freya az első kishúgom, aki csupán három évvel fiatalabb nálam, de a legközelebb áll hozzám. Ír családban nőttünk fel, ahol az összetartás az elsődleges feladat, sosem veszítettük el egymást egyetlen percre sem. A legfiatalabb húgunk Lucy Európában lakik. Leah halála után, ha mondhatni még jobban összekovácsolódtunk, és mindent megbeszéltünk egymással. Ugrottam, ha új udvarlója akadt, érte mentem, ha berúgott, falaztam a szüleim előtt, amikor fejest ugrott egy házasságba. A vérmérséklete hasonló az enyémhez, sosem tudhatod, hogy mivel bosszantod fel őt. Mostanra mindketten felnőttünk, én megházasodtam, született két kislányom is, aztán egyedül maradtam velük, mert a sors elragadta a feleségemet. Freya szenvedélye az írásban teljesedett ki. Sokan csak az álnevén ismerik, nem is gondolnák, hogy ki áll a sorok mögött, melyekkel milliókat tart lázban hétről hétre. A regényéből egy nyomozós sorozat készült, mindenki imádja a főszereplőket. Nem díjaztam különösebben, amikor úgy döntött, hogy engem is bevon ebbe, és éppen egy olyan történetet vet papírra, ami annyira intim számunkra. A húgunk halálának a történetét bontakoztatta ki, ezzel megbotránkoztatva a szüleinket, és az egész rokonságunkat. A munkám sajnos elszólított Amerikába, de egyedül két ikerlánykával nem ment volna a költözködés. Freya feladott értem mindent, hogy támogasson, és a lányok mellett legyen. Minden szép és jó lenne, ha ne akadnának zaklatói, és egy gyilkos a nyomunkban...

A többi részletet kifejteném majd pm-ben, ha megérkeztél. Nagyon várlak sis!  Freya O' Donnell 1404455205
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Freya O' Donnell
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kieran O´Donnell
» Elyse O’Donnell
» Matthew O' Donnell
» Jeffrey T. Donnell
» Freya & Cameron

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Keresettek-
Ugrás: