New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 57 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 57 vendég :: 2 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Kalilah Evans
tollából
Tegnap 23:43-kor
Richard Sullivan
tollából
Tegnap 22:37-kor
Shelley Lane
tollából
Tegnap 22:02-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:51-kor
Marcello Serra
tollából
Tegnap 21:40-kor
Alfonso Deluca
tollából
Tegnap 21:09-kor
Fabrizzio Deluca
tollából
Tegnap 20:32-kor
Maxim Wood
tollából
Tegnap 19:26-kor
Deborah Winchester
tollából
Tegnap 19:00-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Alyson Stevenson
TémanyitásAlyson Stevenson
Alyson Stevenson EmptyVas. Jan. 06 2019, 11:40
Alyson Stevenson


Karakter típusa:
keresett
Teljes név:
Alyson Stevenson
Becenevek:
Aly, Lys, anyu
Születési hely, idő:
1987. június 7., Anglia, London
Kor:
31
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
hetero
Családi állapot:
egyedülálló
Csoport:
Egészségügy
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
Oxford, orvosi. Már végzett
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
gyermek pszichológus
Ha dolgozik//Munkahely:
Presbyterian Hosital, csak most kezd. Régi munkahelye London egyik nemes kórháza.
Hobbi:
főzés, a munkám, és minden, amit a kisfiammal csinálhatok közösen
Play by:
Jenna Dewan-Tatum

Jellem
Ha egy szóval jellemezhetném magam, akkor az a maximalista lenne. tudom milyen a semmiből valamit teremteni, és talán az élet az, ami megtanított arra, hogy sosem szabad feladni az álmainkat. Nálam nincs is olyan, hogy valamit csak félig csinálok meg. Vagy teljesen, vagy sehogy. így sikerült valakivé válnom, és ezáltal segíthettem az anyámnak kilépni egy olyan életből, amit nem érdemelt meg. Valamint a fiamnak olyan életet biztosítani, amilyen nekem sosem adatott meg. Minden rossz mellett, amin valaha átmentem mégis úgy gondolom, hogy sikerült embernek maradnom. Szeretek segíteni másoknak, igyekszem a legrosszabb napomon is a legjobbat kihozni magamból, és próbálkozok az életet úgy felfogni, mintha minden ami történne egy vicc lenne. Számomra az egyik legfontosabb dolog az, hogy mosolyogjak, és sose lássák rajtam, ha valami bánt. Szeretem a humort, sőt néha úgy érzem, mintha egy nagyra nőtt gyerek lennék még mindig. Amit viszont nem tűrök az az erőszak és az arrogáns emberek. Nehezen bízok meg bárkiben is, főleg a férfiakban, mintha képtelen lennék kilépni az apámmal való rossz emlékek alól. A kisfiam a mindenem, valahányszor eszembe jut, hogy el akartam Őt vetetni, legszívesebben szembe köpném magam. Néha túl önző vagyok ha róla van szó, de csakis érte teszek mindent. Hogy jobb élete legyen, mint amilyen nekem valaha is volt, és, hogy sose legyen olyan, mint amilyen az apám volt.
Múlt
- Anya! Mit tettél? - förmedek rá az anyámra, aki alig ér be a házba, éppen a kabátját gombolja ki. Dühös vagyok, és ezt nem is titkolom előle, azt akarom, hogy lássa rajtam, hogy mennyire csalódott vagyok. Ő azonban mit sem törődve velem, és az érzéseimmel, leveti a kabátját, felakasztja a fogasra, majd kikerülve engem, a konyhába lép és tölt magának egy nagy bögre kávét. Ez még inkább feldühít, és bár nem szeretek vele vitázni, mindig is tiszteltem őt azért, hogy egyedül mi mindent véghez vitt, most mégis úgy érzem, hogy túl messzire ment. - Nem volt jogod ezt tenni! Kevin az én fiam! Csakis az enyém! - tör ki belőlem, miközben közelebb lépek hozzá. Neki dőlök a konyha szekrénynek, miközben kezeimmel idegesen mutogatok magam előtt. A kisfiam jelenti számomra a mindent, csakis én dönthetek arról, hogy kit ismerhet meg az élete során. Talán önző vagyok, amiért magamnak akarom, de inkább legyek az, minthogy olyan életet keljen élnie, mint amilyent én. Nincs apja és kész. Ezt megértette, egyenlőre legalábbis.
- Joga van ahhoz, hogy megismerje az apját. És annak az embernek is tudnia kell, hogy van egy fia!- a hangja nyugodt, ami engem még feszültebbé tesz. Fogalmam sincs, hogy mi ütött az anyámba, hiszen soha egy percig sem beszéltünk még erről. Csak akkor egyszer meséltem neki a dologról, amikor megtudtam, hogy terhes vagyok. Anya és én mindig olyanok voltunk mint a barátnők, sosem titkolóztam előtte, fogalmam sincs, hogy most miért támadott hátba. Egyáltalán, hogy bukkant rá?
- Nem, nincs joga! Nem akarom, hogy joga legyen. Az az éjszaka nem jelentett semmit. Egyikünknek sem. Így Kevin, csakis az én gyerekem! - Azt mondják, hogy egy gyerek örökre össze köti az embereket, de én ebben nem hiszek. Ahogyan a szerelemben sem hittem soha. Talán ez az egyetlen, amit az anyám sosem értett meg igazán, pedig megérthetett volna. Mindig azt mondja, hogy nem minden férfi egyforma. De ezt, hogy hihetném el, amikor egy olyan férfi mellett nőttem fel, mint amilyen az apám volt? Hogy bízhatnék abban, hogy bárki is más lenne, mint amilyen Ő volt? Hiszen az egész gyermekkorom arról szólt, hogy bántott engem és anyát is. Nincs vele olyan emlékem, ahol józan lenne. Nem vitt soha magával a játszótérre. Nem olvasott nekem mesét. Nem adott jó éjt puszit. Nem jött be soha a szobába, hogy elűzze a szörnyeket, akik az ágyam alatt bujkáltak. Csak megvert, néha ok nélkül. Aztán meghalt. És én még csak nem is tudtam sírni a temetésén. Ezek után mégis, hogy akarjam, hogy a gyerekemnek bárki is az apja legyen? Ő sosem tapasztalhatja meg mindazt, amit én. Sokkal jobbat érdemel annál.
- Tudod, hogy mit kérdezett tőlem? Hogy neki miért nincs apukája, amikor minden más gyereknek van? Hogy te miért vagy dühös, valahányszor róla kérdez? Nem kínozhatod tovább azt a gyereket, Aly. Legalább adj esélyt, hogy megismerjék egymást. Mindenki nem olyan, mint az apád volt! - a szavait hallva, könnybe lábad a szemem. Azt hiszi, hogy én nem látom mindezt? Hogy nem tudom, hogy a fiam mitől szomorú? De. Nagyon is. De majd kinövi. Még csak négy éves. Természetes, hogy kíváncsiskodik. Annyi év után nem törhetek csak úgy bele senki életébe egy gyerekkel. Talán már nem is emlékszik rám.
- Soha! - kiabálom, majd sarkon fordulok és berontok a kisfiam szobájába, aki a maciját ölelve olyan édesen alszik. Elmosolyodom, megtörlöm a könnyes szemeimet, majd egy bőröndért nyúlva pakolom be a ruháit. Hamarabb New Yorkba kell érnem, mint az a levél.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Alyson Stevenson
Alyson Stevenson EmptyVas. Jan. 06 2019, 15:25
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Alyson!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Ha egy múltbéli és egyben kitörölhetetlen dolog a részeddé válik, nehéz csak úgy egyszerűen elvonatkoztatni tőle. Tökéletes példája annak az esetnek, melyet meg kellett tapasztalnod gyerekként, és amelytől próbálod védeni a fiadat. Érthető az aggodalmad, hiszen hogyan is szavazhatnál ezek után bizalmat bárkinek, hogyha a saját apád képes volt ezt tenni veled? Kár, hogy olykor akik a legközelebb állnak, azok képesek a leginkább meglepni, és nem feltétlenül mindig pozitívan. Nem hinném, hogy éppenséggel önző lennél emiatt, pusztán elővigyázatos. Érthető, hogy nem szeretnéd, ha a múlt megismételné önmagát, és mindennek velejáróját az a személy tapasztalná meg, aki a legfontosabbá vált az életedben, mégpedig a kisfiad. Bár ha jobban belegondolsz, ez is eléggé kétesélyes. Mert mi van, ha mégsem olyan? De mi van, hogyha mégis? Rettenetesen bizalmatlannak hat ezeken a gondolatokon végigmenni, mégis úgy tűnik édesanyád közbelépése miatt az idő jobban sürget, mint amennyi felkészülési időt kaphattál. Kíváncsi vagyok, hogyan fog ez a későbbiekben kialakulni, hiszen a bizonytalanságnak megvan az a tulajdonsága, hogy a kétes gondolatokkal együtt magával hordozza a pozitív és egyben a negatív végkimenetel lehetőségét is. Esetleg az is lehet, hogy még időben megakadályozod mindennek a kiderülését, és nyerhetsz magadnak is egy kevés felkészülési időt. Érdeklődve várom a folytatást! Very Happy

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!





mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Alyson Stevenson A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
Alyson Stevenson D68de73853d63d6ba0719cc4505ca57f3fe23363
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
Alyson Stevenson 8d1c8bbfbb8e9e4b6d953ab98d8bd8bf7b9475cc
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1700
 
Alyson Stevenson
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kevin Stevenson
» Matthew Stevenson
» Joanne Stevenson
» Raana Stevenson
» Alyson Harlow

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: