New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 21:10-kor
Kiara Hernández
tollából
Ma 21:06-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 21:04-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 20:47-kor
Venus Heighel
tollából
Ma 20:10-kor
Balázs Csíkszentmihályi
tollából
Ma 19:59-kor
Sonny Hirata
tollából
Ma 19:30-kor
Dean Calver
tollából
Ma 19:21-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 18:22-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
234
222

Matthew S. Flethcer
TémanyitásMatthew S. Flethcer
Matthew S. Flethcer EmptyKedd Márc. 21 2017, 23:11

Matthew S. Flethcer

I'm nice. Until you give me a reason not to be.


Karakter típusa: saját
Teljes név: Matthew Sacha Flethcer
Becenevek: Matt, Sacha
Születési hely, idő: 1984. Jan. 23., Queens
Kor: 33
Lakhely: Brooklyn
Szexuális beállítottság: Homoszexuális
Családi állapot: Egyedülálló
Csoport: Oktatás
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem: Steinhardt School of Culture, Education, and Human Development - Tanári, Testnevelés - már végzett
Ha dolgozik//Munkabeosztás: Testnevelés tanár
Ha dolgozik// Munkahely:  First Endeavour Middle School
Hobbi: Futás, főzés, írás, szerelés-bütykölés, utazgatás
• A kétkerekűek megszállottja. //Harley-Davidson a mindene!// - szereli, bütyköli, rakja a járműveket - hobbigarázst tart fenn!
• Az állatok mentésére kifejezetten érzékeny. Képtelen cserben hagyni a kóbor jószágokat. Ennek köszönhetően van egy vak cicája; Simon.
• A sült burgonyát félbehajtva eszi.
• Azért jelentkezett tanárnak, hogy jobbá tegye az oktatási rendszernek ezen részét. //Egyébként tehetséges!//
• Mindene a mangó. Él-hal a gyümölcsért!
• Küzdősportok szerelmese, de nem végzi aktívan.
• Középső neve; Sacha.
• Megveti a hazugságot.
• Bátorsága páratlan, nem érzékeli a veszélyt. Hetykén kiugrik, leugrik, átugrik, beugrik, felugrik bárhová!
• Fizikai kapcsolatokat kerülő, nem ölelkező típus, még csak a kézfogás sem övé. Hátpaskolással menti a helyzetet!


~ Érdekességek:
- minden reggelét teával kezdi
- alkoholt nem fogyaszt
- csengőhang: klikk
- öt éves kora óta zongorán játszik
- tizenéves kora óta szeretné színesre festeni a csatornafedeleket
- az utcán minden tükröződő tárgyba megkeresi arcképét
- dráma szakon megbukott, ennek ellenére szeret szerepelni kisebb körökben
- allergiás a tollra, a madarakra
- mindenféle előjel nélkül időnként táncra perdül
- idegesítően romantikus


•• nagy dumás •• humorérzéke páratlan •• megbízható •• magabiztos •• eszes •• akaratos •• pökhendi •• kalandkedvelő •• diszkrét •• optimista •• karizmatikus •• felelősségteljes •• hűséges •• lobbanékony •• nagyképű •• csintalan •• céltudatos ••


Barátok
•• a motorok, s azok gazdái •• az állatok •• a kollégiái; Benedict&Lily •• a fivére •• a szabadidő •• a gyorsaság •• Simon •• a jóindulat •• a szertár •• Kevin, a gyerekkori barátja!


Ellenségek
•• Noah •• a türelmetlensége •• az állatkínzók •• a plázacicák •• az erőfitogtatók •• a boldog párkapcsolatban élők! •• az indokolatlan szurkálódás •• a komolytalanság •• a cukormentes kávé •• Beyoncé •• Tom Hanks •• a döntésképtelen emberek •• a figyelmetlen járókelők •• lassúság •• ha nem sikerül rájönnie, miért folyik az olaj •• a világegyetem ••
~ örök lázadó!


Szerelem
•• Noah •• SIMON! (cica) •• Leonardo Dicaprio •• Harley (mindenféleszínben-méretben!) •• Hayley Atwell ••
~ Finley Shearon az utóbbi két évének mozgatórugója!
//...sok szerencsét kíván neki a szerkesztőség*!//


“We understand how dangerous a mask can be. We all become what we pretend to be.”

Lassan fedi fel előttünk valódi arcát a világ, hogy talán semmi sem állandó, csak a fájdalom, a gyász. - Vihar sújtotta üresség... - a tinta makacsul foglalja el helyét a kávétól ázott papíron, miközben ölembe bújt, fekete, apró könyvembe körmölöm. Ujjaim közt pördítem a tollat, majd felpillantok. Zuhog. Kopog. És fúj a szél. Megcirógat lágyan, majd birtokba veszi a vékony üvegre tapadó cseppeket, s kedvére irányítja azokat. Homlokom döntöm a vékony- hűvös rétegnek, miközben Rád gondolok. Az emeletről lenyíló látvány valami egészen istenes.
••
Nehéznek érzem szemfedelem, így lehunyva megadom magam a mentális emlékképeknek. Látom a kezed kezembe, s látlak téged. Rohanvást sietek eléd, hogy karjaimmal közre fogjam tested, s heves csókban fejezzem ki érzéseim irántad. Épp most találkoztunk negyedszerre? Elveszve, gyengén pillantasz rám. Légyszi, ne lökj el! - ezt kívántam. És kívánom most is, mikor távol vagy tőlem, mikor látlak. Szám sarkán gödrök jelennek meg, ahogy felidézem első kalandunkat. Milyen mocsok módon dobtam el büszkeségem és méltóságom a bőrödön felejtve, egymás után kétszer is. Akkor még nem gondoltam, hogy ennyire jelentéktelenül aprónak számítok a szemedbe. Lapozok fejemben. Te voltál az első, akit felhoztam ide...
••
Felnyitom íriszeim, a szoba belterére pillantok. Müzlis doboz az asztalon, épp, mint akkor. Halk nevetés szökik fel belőlem, ami lassan fakul arcomra.  Halántékom nyomom a hűvös üvegnek, miközben lehunyom szemeim ismét. Engedem, had járjon át az emlékek halmaza. A földhöz vágott bögre, miután elmentél, a kinn töltött éjszaka a teraszágyon. Csukott szemeim mögül is mosolygok. Különlegessé tettél azzal, hogy te milyen különleges vagy. Emlékszem, hogy mennyire izzadt a tenyerem, ki vert a víz és émelyegtem. Nem tudtam levonni rólad a szemem, miközben meséltél... Ott csodáltalak meg először. A mosolyod elég volt ahhoz, hogy elgyengüljek.
••
És, mikor elkezdtem beleélni magam, hogy végre találtam valakit, aki más, mint a többi férfi, elmentél. Rám csaptad az ajtót, és egy éve nem láttalak...
Megköszörülöm torkom, miközben felnyitva szemeim újra a sötét égboltra emelem tekintetem. Becsukom az ölembe tartott könyvet és félrecsúsztatom. Sérülékennyé tettél, azzal amilyen mélyre befurakodtál a szöveteim alá. Gyenge-pontomként szerepelsz tovább, s emiatt nem érzem magam olyan erősnek, mint előtted. Te elveszetté bűvöltél engem. Pontosan tudom, hogy mit jelent az, ami összeköt minket... Mindössze félek kimondani. Lefog az ilyen helyzetekre néző tapasztalatlanságom. Nem vagyok kapcsolatképes, mégis függődé váltam. Őrjít a gondolat, hogy mással lehetsz e percben, s szomjúságom utánad másféleképpen kell csillapítanom.
••
Leküzdve torkomban egy gombócot lassan lehámozom magamról a vörös-kockás plédet, s halk, nesztelen léptekkel igyekszem a lakás másik végébe. Hatalmas termet borítja be az apró ágyat. Kéz - láb lelóg. Szőke, ezúttal kócos tincsek mindenhol. Mosolyt csal arcomra, hogy hiányod enyhítője ennyire lezserül képes szundikálni, boldog tudatlanságában. Halovány bőrbe bújt ujjaim arcát kutatják, hogy kemény vonalait simogassák. Apró köröket rajzolok orcájára, végül az ágy peremére kucorodok. Tekintetem nem vonom le róla. Nézem a gesztusait. Parancsoló, igazságot mondó ajkait. A karjai, mennyi harcot vívott már velük. Él sportoló a férfi. Végül elpillantok róla és a szekrényre dobott telefonom vonja magára tekintetem. Halványan elmosolyodom a gondolatra, hogy kutatni kezdjelek, Finley...
Végül lemondóan felsóhajtva arrébb tessékelem nehéz karját a szőke férfinak, hogy mellé bújhassak és átölelhessem, elképzelve, hogy valójában téged ölellek...

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Matthew S. Flethcer
Matthew S. Flethcer EmptyPént. Márc. 24 2017, 17:02

Gratulálok, üdv nálunk!

Kedves Matt! Very Happy
Remélem nem haragszol, hogy kicsit megvárattalak, ez a hetem eléggé zsúfoltra sikeredett, még én se számítottam erre, de most már itt vagyok Razz
Szeretném kiemelni, hogy mennyire tetszett a jellemleírásod, mert kreatív volt, összeszedett és információból se volt hiány. Nagyon sokat megtudhattunk már ott a karakteredről, amiért öröm volt olvasni. Eszméletlenül cuki vagy, hogy befogadtad azt a cicát, engem már ott teljesen levettél a lábamról, mert imádom a kis nyávogósakat :garfield:
A motorok iránti imádatod meg olyan tipikus pasis és ezen nagyon vigyorogtam, hogy na igen ez egy tipikus férfimánia, a járművek, a motorok! :mici: Azért az se semmi, hogy zongoráztál, egyszer szívesen meghallgatnálak Matthew S. Flethcer 4146035580
Ami kifejezetten tetszett még az az, hogy mennyire életszerű a karaktered és én sem rajongok Beyoncé-ért :pls: A lapod további részét pedig öröm volt olvasni, hiszen gördülékenyen fogalmazol és végig kíváncsi voltam, hogy ki is az a bizonyos férfi, akihez a soraid szólnak, bár azért a szőke fiatalember se lehet olyan rossz parti Rolling Eyes Kíváncsian várom a kapcsolataid további alakulását, látogasd meg a foglalókat, ha még nem tetted, aztán irány a játéktér! :vigyori:


mind álarcot viselünk
Admin 2.0
Admin
ranggal rendelkezem
★ :
Matthew S. Flethcer 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ play by ★ :
Admin
★ hozzászólások száma ★ :
240
 
Matthew S. Flethcer
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Matthew Davis
» Juliette & Matthew
» Matthew Dowell
» Matthew O' Donnell
» Matthew Davenport

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: