New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 70 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 70 vendég :: 3 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Lambert Schultz
tollából
Ma 00:10-kor
Declan McLennan
tollából
Tegnap 23:11-kor
Zoey Miles
tollából
Tegnap 22:48-kor
Declan McLennan
tollából
Tegnap 22:48-kor
Declan McLennan
tollából
Tegnap 22:45-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:33-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 22:13-kor
Bradley R. Fitzgerald
tollából
Tegnap 22:05-kor
Tiger Kareem Abbar
tollából
Tegnap 22:00-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Lost in Forrest
TémanyitásLost in Forrest
Lost in  Forrest EmptyKedd Okt. 23 2018, 10:44
Forrest Wolf Whitfield


Karakter típusa:
saját
Teljes név:
Forrest Wolf Whitfield
Becenevek:
-
Születési hely, idő:
USA; New York; 1983.10.18.
Kor:
Harmincöt
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
100 % hetero
Családi állapot:
Komplikált
Csoport:
Törvényen kívüli
Egyetem:
Műtárgybecsüs képzés, az apja unszolására
Munkabeosztás:
Ingatlan közvetítő( műkincs felderítő, illegális műkereskedő)
Munkahely:
Sweet Home Company (már a neve is hányinger keltő)
Hobbi:
Golf, nők, műkincsek
Play by:
Tom Hardy

Jellem
Tizennégy éves voltam anyám halálakor. Hirtelen jött az életünkbe a betegség, fel sem tudtuk fogni, mi történik körülöttünk, mikor végül aztán elment. Csendesen, semmitől sem szenvedve. Mosolygott az utolsó perceiben, ennyi maradt meg belőle. Meg a kín, amit maga mögött hagyott. Tulajdonképpen, akkor, abban a szent pillanatban vesztettem el az irányítást, engedtem el a gyeplőt, amikor az orvos megállapította halála idejét. Kicsúszott alólam a talaj és egy ideig nem volt megállás. Lázadó tinédzser voltam, rengeteg bajt hozva a fejemre és természetesen apám mindennapjaiba is. Megzabolázhatatlan voltam, csökönyös és makacs, ha valaki á-t mondott, én biztos b-t. Ha valaki csendre intett egy kávézóban, én annál hangosabban beszéltem. Kerestem a veszélyt, szinte kutattam utána, hogy végre együtt lehessek anyámmal. Az egyetlen gyermeke voltam, különös viszonyunk volt, nem ismerek nála jobb embert azóta sem, de kerülöm azokat a nőket, akikben egy kicsi szikrát is látok anyám csillogásából.
Sosem használtam drogokat, inkább ittam, nem is, vedeltem, jó ég, fogalmam sincs, hogy tudtam életben maradni. Hogy voltam képes minden este másik lányt az ágyamba csábítani, és hogy tudtam kifizetni a kórházi kezelések árát egy balul elsült éjszaka után. Apa lehetnék, de tettem arról, hogy ez ne így legyen. Hogy van e bűntudatom miatta? Nincs. Nem azt az életet élem, amibe belefér egy komoly kapcsolat, aminek hozadéka egy gyerek.
Nem vagyok szent lélek, sosem voltam az és minden tettemnek meg van az oka, de ne akarj a közelemben lenni, ha felbőszítenek. Sosem bántottam egyetlen nőt sem, ellenben, ha az üzlet úgy kívánta, eltüntettem néhány férfit a Föld színéről.
Tudok kedves, megnyerő és behízelgő is lenni, ha úgy látom, mással nem érhetem el azt, amit akarok. Szeretem a gyengébbik nem képviselőit, bolondulok értük, de még senkinek sem sikerült úgy megszédítenie, hogy felhagyjak ezzel az életstílussal.
Múlt

Fogcsikorgató hideg van, a koromfekete Audi okádja magából a füstöt, ahogy leparkolok a – és nem túlzok, ha azt mondom – giccses ház mahagóni bejárata előtt. Tenyereimet összedörzsölöm, leheletemmel próbálom felmelegíteni elfagyott ujjaimat. A kocsi ugyan méregdrága, de mint minden típusnak, ennek is meg vannak a hibái. Nem úgy, mint a legújabb divat szerint elkészített öltönyömnek, aminek kigomboltam már indulás előtt a két legfelső gombját.
Cigarettára gyújtok, kékes füstje táncot jár a levegőben, cipőm talpa nevetséges hangot hallatva jelzi az itt lakóknak érkezésem.  Nyílik a bejárat, kiesik a cigi a kezemből, az utóhatás marja a torkom, köhintek egyet, mielőtt kezet ráznék a ház urával. Az ostoba, pökhendi és nyálas Mr Bartolomeow Giants-el. Hideg futkos a hátamon a viselkedésétől, már attól is felfordul a gyomrom, ahogy a házába invitál. Levendula illat terjeng a levegőben, némi vaníliával és ebbe az aromába kapaszkodva jutok el végül a nappaliig. Bájos – nála jóval fiatalabb – felesége hellyel kínál, de elutasítom. Nem bírom levenni szemeimet a mögötte terpeszkedő, régi kínai vázáról, melynek értéke már most ott pörög a fejemben. Csodálatos, kézzel megmunkált darabról beszélünk, mely, ha valódi, elég pénzt hoz a konyhára ahhoz, hogy egy időre kiüssem a nyeregből a Bardwell fivéreket.
-Nos, Mr Whitfield, mit gondold a házról? – Nekem szegezi a kérdést, de kell némi idő, hogy a nyilvánvalót átfogalmazzam és ne sértésként hagyja el a számat, sokkal inkább újabb dicséretként. Továbbra is megbabonázva nézem a vázát, de elkapom róla tekintetem, ahogy megérzem felkaromon kedves neje érintését.
-A ház gyönyörű, minden bizonnyal, hamar el fog kelni. – Biccentek egyet, csak hogy nyomatékosítsam mondanivalóm mélységét. Egy valamit megtanultam az évek során. Ne sajnáld az ajnározás semmilyen formáját sem. Minél közelebb kerülsz hozzájuk, annál könnyebb dolgod van később. Vajon mennyire enged közel magához a felesége? – Javaslom, hagyjon itt minden bútort, tegyük bele az árba őket, így több pénzhez jut. – Nekem pedig egyszerű dolgom lesz és még csak be sem kell piszkolnom érte a kezem.
Ingatni kezdi fejét, mosoly csúszik húsos ajkaira, groteszk maszkot öltve az amúgy sem jóképű ábrázatára. – Eszemben sincs megválni tőlük. Az ott, az üknagyanyám fésülködő asztala. – Felcsillan a szemem, cirádás, gyönyörűen kivitelezett asztalról beszélünk, egy pillanatra meg is feledkezem a vázáról. – A falon egy eredeti Csontváry Kosztka kép lóg, a hallban középkori komód van, magának teljesen elment az esze. – Fortyog a dühtől, érthetetlenség tükröződik szemeiben, fogalma sincs, mitévő legyen. Csupán egy hajszál választ el attól, hogy kirúgjon ebből a házból. Aminek jelen pillanatban örülnék. Émelygek a vaníliától…
Megnyalom alsó ajkam, megfontoltan szántok végig ujjaimmal szakállamon, hogy aztán ugyan ilyen megfontoltsággal kezdjek bele monológomba. – Nézze, tudom, hogy magának ezek emlékek, de értékesek. Egy vagyont megérnek, ha jó emberrel üzletel… - Nos, igen, most átnyújtanám a névjegykártyám, de nem teszem. Én nem törvényes úton jutok hozzá a műtárgyakhoz. Az túl unalmas a számomra. - …szereti a pénzt, a vak is látja, ha megválna néhány tárgytól, még több lenne. – Díjaznám, ha így lenne, ha önként és dalolva lemondana a hőn imádott értéktárgyairól, hogy majd aztán rezzenéstelen arccal kipakoltathassam.
Belekortyol az italába – amit, be kell valljak, eddig észre sem vettem vaskos ujjai közt -, az arcomat firtatja, szinte hallom, ahogy csilingel fejében az a tömérdek pénz, amit ezekért a tárgyakért kaphat. Mellesleg, pofátlanság, hogy meg sem kínált semmivel.
Mielőtt azonban újra megszólalhatnék, az eddig szótlan menyecske a kezébe veszi az irányítást. Nem hallom, mit suttog élete párja fülébe, de nyilván velem kapcsolatos, illetve a munkámmal, mert az öreg pillanatok alatt felvillanyozódik. Bárgyún mosolyog kedvesére, aki láthatóan nem repes annyira a hirtelen ötlettől vezérelt elrepesett ígérettől. Kedvem lenne valahogy meghálálni a lánynak tettét, de mégse jutalmazhatom meg a férje szeme láttára.
-Mr Withfield, a házban marad minden, kérem küldje el a férjemnek a részleteket, mi addig kitaláljuk az összeget. – Vérvörösre manikűrözött ujjaival végigszánt a karomon, nem isten adta ajkait beharapja, ahogy kivonul a helyiségből, ott hagyva engem, meg a gatyámban ácsingózó végtagomat.

Egy hét telt el azóta, hogy végigjártam a Giants házat és konkrétan mindent megvizsgáltam, amiről úgy gondoltam, idősebb a tulajdonosnál. Most biztos azt kérdezed, hogy a francba nem vagyok még rács mögött… nos, meg vannak az összeköttetéseim, az árulóim, a hódolóim. Többségük gazdag, befolyásos üzletember, akik a pénzből is pénzt csinálnak. Amíg biztonságban van a seggem, csinálom. Ha ingatag talajra tévednék, nem én leszek az első, aki rálép.
És, hogy meg volt e a fiatal asszonyka? Ha képes voltál ezen gondolkodni, elém se kerülj…

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Lost in Forrest
Lost in  Forrest EmptyKedd Okt. 23 2018, 18:18
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Forrest!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Sajnálatos módon a saját bőrödön kellett megtapasztalnod milyen az, amikor egy tragédia kiforgatja önmagából azt a személyt, akire mindez hatással volt, hiszen családtagod elvesztése téged sem hagyott nyomok nélkül, ahogyan a személyiségedet és a viselkedésedet sem. Valahol nem ad csodálkozásra ez okot, főleg egy olyan szoros köteléket figyelembe véve, amit te is említettél édesanyáddal kapcsolatban. Egy ilyen esemény képes megváltoztatni mindazt, amiben eddig hittél, amit eddig a pontig biztosnak találtál és ahogyan ezek után a jövődet értékeled át. És ez kegyetlenül rémisztő tud lenni.
Nem egy hétköznapi munkát választottál magadnak, mármint ami az álcád alatti többletet érinti. Very Happy Tetszett, ahogyan betekintést nyerhettünk egyik ilyen üzletedbe, abba miképpen manipulálod a másik félt, hogy a saját kedved szerint alakítsa majd a változókat, még ha kezdetben ez a tervei ellen is megy, a végén úgyis belátja majd, hogy az a helyes döntés, amit te nyújtasz nekik egy kis tanácsként megfogalmazva. Smile Jó volt ahogy leírtad milyen hatásokat váltasz ki az emberekből megjelenéseddel és elszántságoddal egyaránt. Ezek után az elhintett jó tanácsok és a saját acélakaratuk elbizonytalanítása után úgy gondolom minden esetben borítékolt számodra a nyereség. Very Happy Kíváncsian várom, hogy hova vezet ez majd a későbbiekben. Remélhetőleg a lebukás veszélye messziről elkerül majd!
Így mellékesen megjegyezve, tetszik a választott neved. Nem egy hétköznapi, de pont ez a jó benne. Very Happy

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!





mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Lost in  Forrest A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
Lost in  Forrest D68de73853d63d6ba0719cc4505ca57f3fe23363
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
Lost in  Forrest 8d1c8bbfbb8e9e4b6d953ab98d8bd8bf7b9475cc
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1696
 
Lost in Forrest
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Ella & Forrest - When i first met You
» raina && forrest
» Better tomorrow - Forrest & Olivia
» ~Ella & Forrest~ Mr. Howard wants to see you in Monaco
» Forrest&Logan ~ Business meeting

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: