New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 129 felhasználó van itt :: 18 regisztrált, 0 rejtett és 111 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Zoey Miles
tollából
Ma 22:48-kor
Declan McLennan
tollából
Ma 22:48-kor
Declan McLennan
tollából
Ma 22:45-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 22:33-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 22:13-kor
Bradley R. Fitzgerald
tollából
Ma 22:05-kor
Tiger Kareem Abbar
tollából
Ma 22:00-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 21:05-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Ma 20:57-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Aaron & Wyatt
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Aaron & Wyatt
Aaron & Wyatt - Page 2 EmptyPént. Jan. 18 2019, 16:20
Aaron & Wyatt


A bátyám szerint is helyes dolog, hogy nem jött világra a kisember, a gyermekem. Nem, ebben a helyzetben okos volt a döntésem és igen, neki is igaza van, felnőttem, no meg józan vagyok. Többek között. Helyes vagy nem helyes, ha nem ez a helyzet állna fent, akkor örülnék annak, hogy Cherry terhes volt a gyerekemmel. Mekkora már. Apa lettem volna… de így, hogy ez a harci helyzet. Kösz nem kérek belőle.
- Kösz tesó… - töltök egy újabb adag piát, majd poharamat emelem felé, majd lehúzom azt, végül a pohár az asztalon köt ki.
- Tudod, belőled klassz apa lenne. - azzal kelek is fel a helyemről, majd körülnézek… végül visszatekintek a bátyámra. - Ezt nem azért mondom, hogy témát tereljek Aaron, őszinte vagyok veled bátyám! - még mielőtt félre értené az egész helyzetet.
- Van fölös takaród, meg párnád? - teszek fel egy kérdést, felhúzott szemöldökkel, majd a hűtőhöz térek vissza, hogy újabb falatokat csenjek ki belőle. Akad felesleges kajája, mert nem fogytak el, nekem meg simán megteszi. Józanul sokat zabálok, ha be vagyok kattanva, néha elfelejtek enni, de ez van, a bátyám tud erről a nem normális dolgaimról. Egyszer majd véget ér.
- De ha zavarok, akkor lelépek. - teli szájjal dumálok a hűtőből, azért merem remélni, hogy megértette. - DE ha a húzzak el a rákba választod, akkor előtte had fürödjek már le, oké? - pimaszul tekintek rá, közben a számból tészta darab lóg ki, aztán bevágom a hűtőt, a végén még ingyenélőnek tart. Az vagyok.




mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Aaron & Wyatt
Aaron & Wyatt - Page 2 EmptySzomb. Jan. 26 2019, 17:51


WYATT AND AARON




Furcsa beszélgetés ez közöttünk, nem éppen a megszokott nyúzás, hanem komoly csevej arról, hogy mi lett volna, ha nem, vagy éppen mégis bekövetkezik az, ami végül elment. Bonyolultan hangzik, de Wyatt és Cherry gyermeke jobb, hogy nem jött világra. Nem hiszem, hogy képesek lettek volna kezelni a helyzetet, és akkor…mennyire lenne lelkiismeret furdalásom? Nem merek belegondolni sem, ezért töltök neki is inni, meg magamnak is az aranyló párlatból.
- Nincs mit. – ízlelem a szavakat, a minket körülölelő csendet. A békesség mostanában messziről elkerült, ez az este sem éppen úgy indult, ahogyan terveztem, de annak örülök, hogy az öcsém itt van, és hozzám jött segítségért. Nem tudom, hogy mik a tervei, de nem hagyhatom, hogy Lopez kezére kerüljön, mert akkor a rémálmai valóra válnak, és ahhoz semmi kedvem, de őszintén.
- Belőlem? Nem lenne jó dolog, ha én apa lennék, hidd el. A gyerek nem nekem való, és a munkám mellett nem is ajánlott, bár Owen apai örömök elé néz. Ella gyereket vár, és ez mindent megváltoztat. – halkulok el, és eljátszok a gondolattal, hogy mi lenne, ha kiderülne, hogy nekem lesz egy fiam, vagy egy lányom. – Elhiszem, hogy az vagy, csak egyszerűen nem illik hozzám az apaszerep. – csendesek el, és inkább én is az alkoholra koncentrálok.
- Van…még ágyam is. Jó lesz, ha ma estére itt maradsz, és ne keresd a bajt Wyatt. – ingatom a fejemet, és a majdnem felnőtt testvéremet szemlélem. Mennyit változott, és mennyi mindenen mentünk keresztül az elmúlt hónapokban. A hűtőmet támadja be, és az első megfogható, szilárd étellel a szájában érdeklődik a terveim felől. – Maradhatsz, de azért a hűtő maradjon meg. Törölközőt a fürdőben találsz. – felállok, és megindulok a szobába, de előtte még bezárom az ajtót, és a fegyveremet is, meg az övét is elrejtem. Nem kell, hogy még több galibát okozzon ma estére, nincs ínyemre, hogy leüssem. – Egy kis meccs utána? – érdeklődök bekiabálva a konyhába a hálómból.




Dear brother…

mind álarcot viselünk
Aaron Bennett
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Aaron & Wyatt - Page 2 79cb29bdf20e902711b4132e36cc9b91
Aaron & Wyatt - Page 2 Tumblr_nzzjyyqlRK1sieb4qo3_r1_400
★ kor ★ :
38
★ családi állapot ★ :
{ All you do is let me down you pick me up
and drag me around like a rag doll

Aaron & Wyatt - Page 2 Ed1bf2d9fc502cad53bd21d38e52c0a37fdacf30
I sew myself together again
But for some reason I can't help myself
no I just can't help myself
}
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Aaron & Wyatt - Page 2 046f3528ae2f2e8d360c99457a49838bec7916c4
★ idézet ★ :
Oh brother, we'll go deeper than the ink Beneath the skin of our tattoos Though we share the same blood You're my brother and I love you that's the truth..
★ foglalkozás ★ :
"szabadúszó" nyomozó, volt DEA ügynök
★ play by ★ :
Sebastian Stan
★ hozzászólások száma ★ :
250
★ :
Aaron & Wyatt - Page 2 602f8ada122f8ccdde1540b0b7b1b50a9330a391
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Aaron & Wyatt
Aaron & Wyatt - Page 2 EmptyKedd Jan. 29 2019, 13:58
Aaron & Wyatt


Nem illene a képbe… trónörökös nélkül akarja feldobni a pacskert? De uncsi. Aaron megérett már egy gyerekre, mondjuk ebben a veszélyes időkben nem ajánlott tényleg…. az a részlet meg hogy Owennek gyereke lesz, ahhoz már semmi közöm, az a hapsi nem érdekel. Ő egy más tészta.
Bár jó érzés végre józanul a bátyám közelében lenni, mégis olyan érzésem van: kihasználom. Ha hagyná… eddig pöcs voltam vele, a fejéhez nyomtam a stukkert és ő mégis marasztal. Miért? Annyi kérdésem van ezen téren hogy csuda, mégsem teszem fel őket, inkább magam keresek rájuk választ.
- Én meg a baj? Ugyan…én sosem kerestem… de ő mindig megtalált…előbb mint vártam volna… - az utolsó szavakat halkabban motyogtam, hiszen igaza van. Nem kéne ennyit kevernem és kavarnom, hiszen hurrikánt okoztam ezzel az egész történéssel. A hűtőnél találok magamra, józan vagyok, tehát tudom, hogy éhes is. Beszívva a fene sem akar kajára gondolni. A bátyám meg is mondja a tutit, amire felröhögők jóízűen.
- A hűtő marad. A benne lévő kaja az már kétlem. - kora hajnalban le kell lépnem, ha elteszi a fegyveremet, nem számít, Lopez ad másikat, fegyver nélkül nem enged utamra úgy sem… már ha Aaron vissza adja, akkor nem kéri rajtam számon úgysem. A törölköző és a meccs.
- Előbb le fürdök. Aztán ha van még piád, akkor jöhet. Nasid van? - cukkolom, majd irányt veszek és még teli szájjal beköltözöm vagy fél órára a fürdőszobába. Letusoltam és megborotválkoztam. Igen, Aaronéval. Nem volt jobb ötletem nah. Bedobtam a ruháimat a szennyesébe, majd egy mosollyal fejet ingattam. Aaron tiszta ruháiban fogok innen lelépni. Ingyenélő.
Végül egy szál bokszerban tértem vissza. A kezemben a telefonom és egy zacskó cigi. Majd ledobtam magam a kanapéra, magam mellé halmoztam mindent és sóhajtottam.
- Adsz majd valami gúnyát? - tekintek felé, majd elkomorodok, visszatekintek magam elé.
- Nem hívtál zsarut, ugye? - tettem fel a nagy kérdést, mert nem lenne jó hír, ha betoppanna pár zsernyák és mehetnék. Bíznom kell benne. Eddig is bíztam... csak ez a helyzet tönkre tett minket.



mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Aaron & Wyatt
Aaron & Wyatt - Page 2 EmptyKedd Feb. 12 2019, 18:50


WYATT AND AARON



Hát mindenre számítottam, de arra nem, hogy éppenséggel az öcsémmel fogok társalogni, és belemerülni abba, hogy mi fán terem az apaság. Egyikünk életében sem jelentene jót egy gyermek, és én tudom, hogy egy ideig nem is szeretnék. A másik fél megtalálásával is lennének gondok, de ott van még Lopez is. Amíg nem tudom rács mögött, én biztosan nem fogok egy-két hétnél továbbtervezni. Ez a szomorú igazság manapság…nem tudom, hogy mikor lesz az utolsó percem. Kezdek egy kicsit tisztábban látni, és úgy érezni, hogy az életem sem tart örökké. Nem egy társam veszett oda miatta, és most már kezdem úgy érezni, hogy egy örökös körforgásba kerültem, és egyikünk biztosan a föld alatt fog kikötni, ha egyszer találkozunk szemtől szembe. Mélyeket lélegzek, amikor az asztalnál ülünk. Wyatt-et figyelem…olyan sokat változott az elmúlt hónapokban. Hiányzott. Nem hívtak fel azzal, hogy megint bajba került, vagy nem hozták be az őrsre. A régi szép idők tettek minket jó testvérekké. Nem lennék képes még annak tudatában sem lecsukni, hogy megölt valakit. A srác megérdemelte a végtisztességet, de az öcsém nem érdemli meg miatta a halált. A hűtős megjegyzésére csak elmosolyodom.
- Az is fél siker már, ha a berendezés marad, és csak a kaját tünteted el. Egyébként meg amúgy is ideje lenne el mennem vásárolni, úgyhogy semmi akadálya. – intek neki, hogy garázdálkodjon szabadon. Szeretném biztonságban tudni legalább ma estére, mert én sem vagyok hülye, ha lesz alkalma, akkor úgyis lelép, és kámforrá válik. Taylor még bajforrás lehet, de ki tudja, hogy mennyire.
- Rendben. Pia az mindig van, mióta… - Cherry itt lakott átmenetileg, de ezt meghagyom magamnak, és nem merülök bele a részletekbe. – Mire gondolsz? Chips? Ilyesmikkel nem élek. – vágom rá, és ha felugrik, akkor követem, és megmutatom neki, hogy hol talál törölközőt, meg adok neki váltó pólót is. A zuhanyzás a magánideje, én addig a hálóban veszem elő a vendégeknek járó ágyneműt, meg egy plédet, hogy legyen mivel takaróznia. A nappaliban az egyik fotelre dobom, és bekészítem a dohányzóra a kis portékát. A pia kész van, én bekapcsolom a tv-t, és mily csoda, máris csatlakozik mellém.
- Nem fázol? – azt nem kérdezem meg, hogy mennyire fájnak a sérülései, mert egyértelmű, hogy nem két nap alatt fognak begyógyulni, de sokat köszönhetek Lenának, hogy besegített ma este. – Adok hát…és nem hívtam. – pillantok rá oldalasan, és egy jó nagyot vágok a combjára. – Na, kinek szurkolsz öcskös? – hangosítom fel a sporteseményt, és az egyik sört odanyújtom neki.



Dear brother…

mind álarcot viselünk
Aaron Bennett
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Aaron & Wyatt - Page 2 79cb29bdf20e902711b4132e36cc9b91
Aaron & Wyatt - Page 2 Tumblr_nzzjyyqlRK1sieb4qo3_r1_400
★ kor ★ :
38
★ családi állapot ★ :
{ All you do is let me down you pick me up
and drag me around like a rag doll

Aaron & Wyatt - Page 2 Ed1bf2d9fc502cad53bd21d38e52c0a37fdacf30
I sew myself together again
But for some reason I can't help myself
no I just can't help myself
}
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Aaron & Wyatt - Page 2 046f3528ae2f2e8d360c99457a49838bec7916c4
★ idézet ★ :
Oh brother, we'll go deeper than the ink Beneath the skin of our tattoos Though we share the same blood You're my brother and I love you that's the truth..
★ foglalkozás ★ :
"szabadúszó" nyomozó, volt DEA ügynök
★ play by ★ :
Sebastian Stan
★ hozzászólások száma ★ :
250
★ :
Aaron & Wyatt - Page 2 602f8ada122f8ccdde1540b0b7b1b50a9330a391
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Aaron & Wyatt
Aaron & Wyatt - Page 2 EmptySzer. Feb. 27 2019, 11:14
Aaron & Wyatt


Csak tegye a dolgát, én is azt teszem. Akkor megy el vásárolni mikor csak akar, bár ha nem leszek itt, akkor valószínűleg egyszerűbb a képlet is. Pia legyen most, meg kaja. Utóbbi persze jöhet kilószámra és mindegy mi az. Nem ettem már nem is tudom mióta, így mindegy mi a koszt.
De egy jó fürdés rendbe hozhatóvá teszi a berendezésemet, így aztán egy szál alsóban grasszálok ki a testvéremhez meccset nézni. Nem hívott senkit, ami már egy jó jel. Nem akar letartóztatni, maga mellett akar tudni és a többi. Sajnos ez csak akkor valósulhat meg, ha Lopez végre rács mögé kerül. Én meg mehetek elvonóra, pedig jó dolog ez a drog… de gondolom nem mehet így örökké. Drog helyett le kell foglalnom magam valamivel, erre jól jött volna pár zacskó chips. De ha nincs akkor azt hiszem beérem a piával is.
- Szurkolni? - ezer éve nem néztem sportot, max élőben az utcán, ahogy egymást öli le a sok drogos, hogy pénzhez jussanak. De egy vigyor is közben beékelődik arcomba.
- Mindegy is az, hogy kinek. Úgyis ugyanaz lesz a vége. - akkor meg tök mindegy ki felé megy a szurkolás, csak nézzük azt, hogy mennyit bénáznak és mennyi büntetőt kapnak. Nyert ügyünk lenne, ha erre fogadnánk. A nyertes számít, a vesztes sosem lesz jó.
- Tudod… - kezdek bele, bár hirtelen azt sem tudom, hogy hogyan folytassam. Szóval csak ennyi lesz az egészből.
- Köszönöm. - mert őt is illeti ez az egész dolog. Hiszen már rég letartóztathatott volna, de sosem tette meg. Akadt már pár folt a védelmemen és még sem használta ki. Azt hiszem a testvéri kapcsolatunk kezd helyre állni, bár nem kéne elragadtatnom magam, hisz lesz még ennek böjtje.
A mai napot végig együtt töltjük, nem sok van már vissza belőle úgy sem, mondani úgy sem mondhatok semmit, de…szerintem elég ha együtt örülünk a másiknak. Reggelre úgy sem leszek már itt. Feladatot kaptam, mit el kellene végeznem. Veszek majd ki ruhát Aaron szekrényéből (mint régebben, gyerekkorunkban), aztán lelépek, míg ő alszik. Ha fent lenne hát úgy sem engedne el… de ezt már eldöntöttem. S én így vetek véget ennek a egésznek.


//  Aaron & Wyatt - Page 2 3874598021   Köszönöm a játékot, nagyon élveztem,  Aaron & Wyatt - Page 2 1676852372  ha már nem írsz rá, záratnád? //


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Aaron & Wyatt
Aaron & Wyatt - Page 2 Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Aaron & Wyatt
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Owen x Wyatt x Aaron - The big trouble
» Aaron & Wyatt - too great happenings(?)
» Wyatt&Jo
» Cherry & Wyatt
» Wyatt & Steph

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: