New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 109 felhasználó van itt :: 12 regisztrált, 0 rejtett és 97 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Declan McLennan
tollából
Tegnap 23:11-kor
Zoey Miles
tollából
Tegnap 22:48-kor
Declan McLennan
tollából
Tegnap 22:48-kor
Declan McLennan
tollából
Tegnap 22:45-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:33-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 22:13-kor
Bradley R. Fitzgerald
tollából
Tegnap 22:05-kor
Tiger Kareem Abbar
tollából
Tegnap 22:00-kor
Remington Fellowes
tollából
Tegnap 21:05-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Frank ---- // Pasim
TémanyitásFrank ---- // Pasim
Frank ---- // Pasim EmptySzer. 15 Márc. - 18:21

Frank (vezetéknév userre bízva)


Teljes név:Frank (vezetéknéve userre bízva)
Play by: Charlie Weber
Születési hely: Manhattan, New York
Kor: 32
Lakhely: Manhattan, New York
Szexuális beállítottság: heteró(alap:D)
Családi állapot: kapcsolatban velem
Csoport: Hivatal

Azonban, a leérettségizésem, valamint a jogi egyetemi éveim megkezdése után sem csökkentek a bonyodalmak az életemben. Rá kellett döbbennem arra, hogy hiába fordítok hátat a történteknek, a múltam újra és újra visszajön hozzám kísérteni. Alig fél évvel az egyetem kezdetét követően, összejöttem egy nálam jóval idősebb férfivel, aki a tanárunknak dolgozott. Minden jól alakult köztünk, megvolt a kémia.. boldogak voltunk, míg a napokban ki nem derült, hogy Ő annak a nőnek a párja volt, akit a barátaimmal 16 évesekként csúnyán elgázoltunk. Neki minderről tudtommal nincsen tudomása, de nem tudom, ezek után, hogyan leszek képes a szemeibe nézni. (Idézet az ET-mből.)

Tehát, röviden. A barátom vagy, aki iránt gyengéd érzelmeket táplálok. Pont emiatt vagyok képtelen helyesen cselekedni és beismerni előtted azt, amire pár napja jöttem rá, hogy közöd volt... A barátnőimmmel mattrészegen, beszívva nekimentünk egy 20-as évei környékén járó lány autójánank, aki történetesen a te barátnőd volt. A lány nem élte túl azt az estét.  A legszörnyűbb mégis inkább az, hogy nekem erről az estéről még mindig nincsenek emlékeim. Nem én vezettem. Sőt, egyikünk sem tette. Egy random srác ült a volánnál.. mai napig nem érdekelt annyira, hogy kiderítsem ki volt az, hiszen a történteken már az sem változtatna sokat. A szüleim eltusolták az esetet, miután megígértem nekik, hogy változtatok az életmódomon, felhagyok a drogokkal és italokkal, valamint minta diák leszek. Viszont.. ha te minderről tudomást szereznél, hát kétlem, hogy ilyen könnyen szemet tudnál húnyni a vétkeim felett, mint a szüleim tették. Pont ezért sem áll szándékomban beszélni róla, addig semmiképpen sem, míg rá nem kényszerítenek.

Nagyon, nagyon várom az én pasimat!  :pls: Sok, sok izgalmas játékot képzeltem el vele! Frank ---- // Pasim 4146035580 Aki nézi a HTGAWM c. sorozatot, az  észrevehette az átvett részeket is belőle  Frank ---- // Pasim 3673325056 Mert igeen, nem is tagadom, hatalmas rajongója vagyok ennek a párosnak.  Frank ---- // Pasim 2075961653  Frank ---- // Pasim 3874598021
Ihlethozónak két videót is belinkelnék ide:
LINK1, LINK2
 


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Frank ---- // Pasim
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Frank Larkin
» So many years...- Frank & Miranda
» Rebeca & Frank - From Havana to New York

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Keresettek-
Ugrás: