New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 55 felhasználó van itt :: 18 regisztrált, 0 rejtett és 37 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 18:30-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 17:31-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 17:20-kor
Deborah Winchester
tollából
Ma 16:57-kor
Tyra Greene
tollából
Ma 16:42-kor
Aerith Anderson
tollából
Ma 16:30-kor
Freya Kensington
tollából
Ma 16:20-kor
Flor Sánchez Moreno
tollából
Ma 16:10-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 16:01-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
47
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
236
222

Owen Grady
TémanyitásOwen Grady
Owen Grady EmptyKedd Ápr. 30 2024, 19:24
OwenGrady
Everything that needs to be said has already been said. But, since no one was listening, everything must be said again.

Karakter típusa
Saját
Teljes Név
Owen Grady
Becenév
-
Születési hely
Louisiana
Születési idõ
1994
Kor
30
Lakhely
New Orleans
Szexuális beállítottság
Hetero
Családi állapot
Nőtlen
Tanulmányok
George Washington Carver High School;The University of New Orleans
Foglalkozás
Író
Munkahely
Otthon a gépem elött
Hobbi
Túrázás, kirándulás, vízparton, vagy épp a vízen elidőzni

Csoportom:
Művészet

Jellem
Szeretem az egyenes embereket. Szeretem, ha valaki nem köntörfalaz, és kerek perec megmondja, mire is gondol, és nem próbál jópofizni.
Alapjáraton nem vagyok egy kötekedős fajta, de megesik, hogy hmm... Hogyan is fogalmazzak? Elgurul a gyógyszerem, és kikelek magamból, de nőre sosem emeltem kezet!
Meglehet ez okozta telefonom korai halálát, és végezte a falhoz vágva.
Temperamentumos fickó vagyok, ám nem egy szószátyár. Legalább is élő szóban.
Megválogatom kivel állok szóba, és kit küldök el a francba egyetlen pillantással.
A szívem még nem foglalt, de talán nem is akarom elkötelezni magam.
Ahhoz lehetséges, hogy túl karcosnak alkotott meg a világ, sem mint előkerüljön egy újfajta énem. De ez mind baromság, és terelés, hogy ne a valóság legyen a fontos.
Ha a helyzet úgy kívánja, megtudom védeni magam.
Szeretek túrázni, kirándulni, elidőzni a vízparton, de nem lesem a naplementét könnyeket csorgatva.
Ha egyszer leírtalak, nehéz dolgod lesz visszakerülni nálam abba a bizonyos kosárba, de nem mondom, hogy nem szabad próbálkozni, csak lehet esélyed nem lesz rá.
Szeretem a csendet, hisz akkor hallom minden gondolatom, bár az utóbbi időben azt kívánom, bár ne lenne olyan nagy csönd.

Avataron:
Shane West

Múlt
„A hangzatos cím helye….”
A kurzor mutató csak állt a képernyőn, míg az apró vonal csak ütemesen ugrált a fehér lapon. Felsóhajtva dőltem hátra, lehunyva szemeim miközben végigdörgöltem arcomon, s próbáltam elhatárolódni attól a ténytől, hogy a kiadóm lassan le fog nyakazni, amiért már több hónapja módosítgatom az időpontot a következő könyvhöz.
Fülemben ott visszhangzott Lin hangja, miközben próbál rábeszélni arra, hogy hagyjam az egészet, és inkább írjak egy teljesen új történetet, új szereplőkkel, s ne csak az időt húzzam.
Tekintetem a telefonom romjaira vetettem, mi a fal mellett hevert apró darabokban, s azaz idegesítő kütyü elérte  a megérdemelt véget mit osztályrészül kapott.
- A cím helye… persze… cím… de milyen cím?! És még is mi a francért ígértem meg, hogy csinálok folytatást?! Miért kell az embereknek folytatás?! Miért nem elég, hogy egyszerűen csak elolvassa, vége, és pont?!! Miért??!! - csattantam fel, s meglehet kicsit erősebben sikerült lecsuknom a laptopot, mint szerettem volna, s fájdalmas csattanással jelezte, talán sikerült véget vetnem eddigi életének.
-Francba is!! -felnyitottam, s megszemléltem mennyi kárt okoztam benne, majd elégedetten konstatáltam, túlélte a kis kirohanásomat, így aztán kicsit finomabban csuktam le.
Felkeltem az asztaltól, majd a konyhába ballagtam, egy pohár vízért, majd a padlásra érve, kinyitottam egy régi táskát.
Amolyan kufferszerüség volt, mit talán még egy bolhapiacon vettem ki tudja mikor már.
Lefújtam róla a port, majd kicsattintottam az apró zárat, s sóhajtva tekintettem az írógépre.
-Miért is ne… - elhúztam a számat, majd visszacsuktam a fedelet, s leballagtam a lépcsőn, hogy visszamehessek a szobába.
Telefon csörgés… de nem a mobil volt, hisz azt falhoz vágtam, és apró darabokban hevert a földön. Megtorpantam, a mozdulatsor abbamaradt, én pedig füleltem, s mentem a hang után.
Mikor találtam egy madzagot, felvont szemöldökkel emeltem rá tekintetem, aztán jobbommal megfogtam, s haladni kezdtem mellette.
A ruhás szekrényemig jutottam. Kitártam annak ajtaját, s közben a csörgés egyre jobban erősödött.
-Mióta van nekem vonalas telefonom?! - némi ideig figyeltem a csörgő készüléket, majd mivel kezdett nem kicsit iritálni a hangja, felvettem.
-Na végre hogy felvetted!!
-Lin… - balommal rászorítottam az orrnyergemre. - Te tudtad, hogy van vonalas telefonom? - kérdeztem, bár aztán rájöttem mennyire felesleges kérdés is volt ez, hisz akkor nem azon beszéltünk volna. - Mindegy… hülye kérdés volt. Mit akarsz? - közben távolabb léptem a szekrénytől, s vittem magammal a készüléket is, ameddig a zsinórja engedett.
-Vagy három éve van ilyened, és reméltem, hogy nem szabadultál meg tőle. Nézd… kellene az a könyv… nagyon…
-Lin… nem megy… ülhetek felette napestig, akkor sem tudom megírni a folytatást! Miért kell még egy? Kerek volt a sztori… lezártam...a gyilkos meghalt, a főhős tovább él… mi kell még?!
-Az emberek imádták! Kell a folytatás. A kiadó nagyon szeretné, ha nekiülnél és…
-Nekiültem… nem egyszer… de nem megy… válság van! - csattantam fel, s fel - alá kezdtem mászkálni.
-Utazz el! Nem gondoltál némi környezet változásra? Távol onnan. Menj mondjuk New York – ba, - Lin elhallgatott, s tisztán hallottam, hogy újra a tollát rágcsálja. Ideges volt.
-Miért pont oda?! - elfintorodtam.
-Csak csomagolj össze, menj el, vidd az írógéped, és talán ez a környezetváltozás, majd meghozza a hatását! Három hónapot adtak Owen… Utazz el!!

Szóval elutaztam, és egy motelszobában rostokolok már vagy két hete. Szabad területen, ott, hol nem vagyok útban, és remélhetőleg senki sem ismer, ám még egy árva részletet sem tudtam írni. Semmit az ég világon. Kivéve persze a nyafogásaimat. A blogbejegyzéseket, és pár képet az instára, mivel azért is lerágják a fejem, ha nem teszek meg hasonlót. Ugye a közösségi média…
Nem akartam ilyesmit, de még is meg kellett tennem. Megtenni, és mindenféle hülyeséget posztolni, hogy aztán a következő pillanatban megbánjam, és… oh igen… mobilt azóta sem vettem másikat, így egy ideje lejöttem a térképről, szóval nem ártana egy mobil telefon… Maradt az X, hová néha feltolok pár képet, néhány rövid posztot, és ennyiben ki is merült az írói ambícióm.
Sóhajtva keltem fel, majd cipőt húztam, és elindultam a városba.
Kellett szereznem egy mobilt, megadnom a számát Lin-nek, hogy elhiggye, élek még, és végre leszálljon rólam, bár az írás még akkor sem ment... nem jöttek a szavak... Helyette azonban eltörtem a lábam egy sport baleset következtében.
Egyszerűbb azt mondani, hogy sport baleset, és nem azt, hogy gördeszkázni akartam, és elestem egy óvatlan pillanatban. Hát igen… elég kellemetlen a vérhígító, de amit kell azt kell. De a szavak ennek ellenére sem akartak jönni, és az a bizonyos hangzatos cím, továbbra is váratott magára.

livin' in new york

Yasemin Miray Arslan and Jayda Winters imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Owen Grady
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Owen Grady A41135567b37417be6f56410096e6b8c9878217b
★ elõtörténet ★ :
Egy szelet belőlem
★ családi állapot ★ :
Nőtlen
★ lakhely ★ :
New York
★ :
Owen Grady Tumblr_pssp01OzuX1y4rtnmo7_400
★ foglalkozás ★ :
Író
★ play by ★ :
Shane West
★ hozzászólások száma ★ :
17
★ :
Owen Grady Tumblr_pa33t1xngR1vy9azlo8_400
TémanyitásRe: Owen Grady
Owen Grady EmptyKedd Ápr. 30 2024, 21:24
Gratulálunk, elfogadva!
Livin' in New York új lakosa

Kedves Owen!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Azt szerintem már mondanom sem kell, hogy imádom a stílusod... Még akkor is ha éppen elgurul az a gyógyszer. Legfeljebb majd segítek megtalálni, mert én már csak ennyire imádlak! Owen Grady 1367597154 Én kifejezetten kedvelem a karaktered jellemét, nem hétköznapi, nem is az a mindenkivel lebratyizós fajta, mégis teljesen kedvelhető karakter... bár remélem én nem az a személy lennék akit egy pillantással küldenél a francba. Owen Grady 3673325056
Az írói válság meg... ha jól sejtem mi mind estünk már bele ebbe a problémába, mi mind tudjuk, hogy milyen az és Owen helyébe tudjuk magunkat képzelni. Nem mindig jön olyan könnyen a dolog, de ha egyszer megindul, akkor már nincs megállás. Őszintén szólva, szinte biztos vagyok benne, hogy a városban ténylegesen megtalálhatod azt az ihletet, amire olyan nagy szükséged van. Rengeteg izgalmas emberke lakik itt, akik talán érdekes történeteket is tudnának veled megosztani. Csak aztán nehogy a rossz emberrel pacsizz le. Razz
Mindenesetre nem húzom tovább az idődet, főleg mivel ugyebár nem sok van már hátra belőle... Menj és találd meg amit vagy éppen akit keresel, én mindenképpen sok szerencsét kívánok neked.   szívecske
Aztán tessék szépen küldeni egy ingyen példányt a könyvből, lehetőleg aláírva.  Owen Grady 2170533746

Színt és rangot majd valamelyik csodás admin ad neked, addig is nyugodtan foglalózz és irány a játéktér!

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




livin' in new york



Jayda


Winters

Owen Grady imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Jayda Winters
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Owen Grady Tumblr_inline_oovbm8cJOr1slw02g_250
Owen Grady OLoP1y9
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
There's only one truth.
♫ :
There's darkness in the distance
From the way that I've been livin'
But I know I can't resist it.
★ családi állapot ★ :
Owen Grady 76c8555e04f4c9822ddc5c2e619642c36a105852
You are my sunshine  on a cloudy day.
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
Owen Grady LXYk0VK
★ idézet ★ :
"The only thing we have
to fear is fear itself."
★ foglalkozás ★ :
Detective
★ play by ★ :
Jennifer Lawrence
★ hozzászólások száma ★ :
265
★ :
Owen Grady GJGF9aV
 
Owen Grady
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Owen Wilkonson
» Owen Hanson
» Ella & Owen
» Sarah & Owen
» Owen Cavanaugh

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Média, mûvészet és sport-
Ugrás: