New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 96 felhasználó van itt :: 17 regisztrált, 0 rejtett és 79 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Bluebell Muray
tollából
Ma 13:31-kor
Yasemin Miray Arslan
tollából
Ma 12:43-kor
Benjamin Stanford
tollából
Ma 12:42-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Ma 12:36-kor
Dr. Sylvanus Arvenson
tollából
Ma 12:26-kor
Reagan Moore
tollából
Ma 12:24-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Ma 12:06-kor
Yasemin Miray Arslan
tollából
Ma 11:38-kor
Dr. Sylvanus Arvenson
tollából
Ma 11:33-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Owen Hanson
TémanyitásOwen Hanson
Owen Hanson EmptyHétf. Márc. 23 2020, 18:37
Owen Hanson

Karakter típusa:
keresett
Teljes név:
Owen Hanson
Becenevek:
HanSolo
Születési hely, idő:
1982.06.23.
Kor:
38
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
heteronak gondolja magát (egyelőre)
Családi állapot:
elvált
Csoport:
üzlet
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
Leonard N. Stern School of Business  (NYU)
NYU School of Law
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
étteremlánc tulajdonos - Hanson (a legnagyobb Manhattan), Jennie (Manhattan), Han Solo (Brooklyn), OSH (Owen's Steak House, Manhattan)
Ha dolgozik//Munkahely:
négy étterem vezetője, hol az egyikben, hol a másikban
Hobbi:
sütés-főzés, a két kerekű paripája, építkezni, barkácsolni, olvasni (igen, vannak még olvasó férfiak), moziba járni, és virágot hordani a nyugdíjas otthonba Penny néninek
Play by:
Chris Pratt

Jellem
Öblös nevetés, alacsony humorküszöb, aranyszív és málna imádat. Owen szórakozott, bohókás, állandóan vidám és pozitív jellem. Szeret fogadásokat kötni, amikben ott a kockázat, hogy veszíthet. Bevállalós férfi, fejjel ugrik a lehetőségekbe. Barátságos, nyílt szívvel fogadja az új embereket, ahogy a régieket megőrzi. Nem nehéz vele szorosabb köteléket kialakítani, mert nem válogat. A barátaiból álló hőscsokor igen széles jellembeli színskálával rendelkezik, ez ékes bizonyítéka annak, hogy Owennel könnyen ki lehet jönni. De ahogy tökéletesség sincsen tökéletlenek nélkül, Hanson remek példa rá, hogy ennyi pozitív energia miféle negatív foltokkal bírhat: ki nem öblített kád, fogkrém tubus kupaktalanul felejtése, félig megevett banán a gyümölcskosárba, hörcsögök, akik megették egymást. Emberi bakik. Jellembeli rossz tulajdonságaihoz tartozik, hogy makacs és néha éppen emiatt kiállhatatlan. Ha a fejébe vesz valamit, akkor az legyen is úgy. Nehezen és rosszul érintik a búcsúk, az elválások, a változások. Nagyon tud ragaszkodni, szeretni és harcolni is. Kitartó, megküzd az igazáért és bár nehezére esik és valószínűleg hosszúra nyújtózó folyamat, de képes rá, hogy bocsánatot kérjen, vagy belássa, ha tévedett. Átlagos fickó, akinek az élete a harmincas évei végét súrolja, és szeretne letelepedni, családot. Volt neki egy, és van is egy tini lány az életében, aki olyan, mintha az övé volna, de miután távolság lép közéjük, valahogy elmarad és lemarad a családi fotókról. Nem egy elzüllő férfi, nem fogyaszt többet a napi sörnél, legfeljebb kettővel iszik meg. Nem dohányzik, nem keresi éjjeli pillangók társaságát. A konyhában nagyon otthon van, ennek és a családi tőkének köszönheti, hogy étteremláncot vezet. Ennek ellenére nem egy öltönybe bújt bájgúnár, hacsak lehet, kerüli ezt a fajta pingvin viseletet. Emellett - amiből egyébiránt rendesen megélhet - építkezik saját kis földjén, egy fakunyhóval foglalja el magát, vagy a motorával szöszöl a garázsban. Kedvenc könyve a 'Csillagainkban a hiba' - John Greentől, mert sírni is szokott, ha épp nem látja senki, vagy a kádba teheti meg. Van egy macskája, Pocak. Így élnek kettecskén a mindennapokban. HanSolonak nevezik a legjobb barátai, mert imádattal érez a 'Csillagok háborúja' iránt és mert a nevével lehet játszani. Nem csak a nevével...
Múlt

Vontatottan ül le a kanapéra, hogy az ölébe csapja a gépet és csekkolja az emaileket, üziket. A nappali visszhangzik kacajai súlyától, tele dobálták az ismerősei vicces képekkel. Amikor megunja azok mustrálását, tovább lapoz és fellép egy másfajta irányú oldalra, (nem, nem arra!) hogy megnézze írtak-e vissza a hölgyek, akikkel levelezik. Meglepi, hogy egy férfi is megpróbálja vele ezt a társkereső dolgot, de nem válaszol hűvös gyűlölettel, inkább érdeklődő és kedves. Amikor a tiszteletköreit letudja közel fél óra alatt, a telefonjával szöszöl és ír Jennienek egy smst, amiben leginkább mást sem csinál, csak 'Jó éjszakát!' kíván. Ahogy a névjegyzék felett pörögnek ujjai, átgondolja írjon-e a lány anyjának is, de mivel szépet nem tudna és nem is akarna, ezért inkább elhajítja azt. Pocak ekkor ugrik fel az ölébe, kisajátítva. Owen egyenesen elterül alatta. Egy válással a háta mögött már sokkal megfontoltabban randizik, inkább titkolva, hogy mekkora gazdagságon csücsül. Elővigyázatos, kétszer nem fejel ugyanabba a falba.
- Tudtad, hogy a macskákat egy nap istenként tisztelték? - kérdezi a szőrös gombóc hasfalát gyömöszölve. - Akkor még nem tudták, milyen számító kis dögök tudtok lenni, és hogy mennyit sz -... - ekkor berreg a telefonja. Elvetődik érte, természetesen ügyelve rá, hogy Pocak fészke megmaradjon, mert senkinek sem hiányzik, hogy karmok hadai ássanak mélyre a szövetei felületén. Igaz?
Lustán veti hátra a fejét, amikor látja, hogy idegen szám csörög. A füléhez teszi és beleszól, bemutatkozik. A túl oldalról úgy tűnik, hogy egy kis hölgy az. Owen feje ekkor előre esik.
- Miben segíthetek? - kérdi kíváncsian, szemöldökei össze is ugranak egy pillanatra. Pocak úgy tűnik szintén fülel, mert fel-felmorran, mintha sürgetné a gazdáját. A nő hangja kellemesen magas, finom és a férfi biztos benne, hogy képes lenne elaludni annak hallgatása közben. Úgy tűnik, hogy munkavállaló lenne és szeretne belépni az étterem családias közegébe, mert hát erre a férfi külön odafigyel, nem ám vitás közösségeket épít fel a négy intézményben. Ügyel rá, hogy a munkatársak kijöjjenek egymással. A hölgy beszámolója alapján értékes munkás lehetne, habár egyelőre nem sejti még, miért őt keresi és honnan van meg a száma, miért nem a négy vezető egyikét? Ő az átfogó, a nagyvezér, de mivel nem tud négyfelé szakadni, minden éttermét vezeti egy konkrét személy. Lágyan hümmentve bólogat, habár ez a reakció egy telefonbeszélgetésben nem túl kielégítő, így rekedtes hangján igazítva beszélni kezd.
- Holnap be tudna fáradni egy személyes találkozóra? - kérdezi kíváncsian, szemöldökei finoman összehúznak közben. A hölgy úgy tűnik nagyon lelkes, tehát akadálya nincsen. Megbeszélik a részleteket és aztán leteszi a telefont. A férfi ekkor még csak nem is sejti, hogy miféle következményei lesznek ennek a hívásnak.
Lustán folyik szét a kanapén, hogy aztán Pocak akaratának engedelmeskedve, ott érje útól őket az álom és együtt aludjanak el. Reggel természetesen arra ébred, hogy puha szőr csiklandozza az arcát, ami egyébként nagyon édes lenne, ha nem fulladozva köhögne tőle. Az ébredés finomsága elmarad, de nem csak a számára, szerencsétlen kisállat is repül egy métert, amikor a férfi hirtelen ül fel. Így indul egy átlagos nap Hansonnál...

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Owen Hanson
Owen Hanson EmptyKedd Márc. 24 2020, 20:47
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Owen!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Már az előtörténetedhez választott képen jót mosolyogtam…hát mi ez a csemegebajusz te? Owen Hanson 530746732  Aztán az összefoglalón, a becenéven, a hobbin….elképesztően pozitív életszemléletű, egyszerű fickó vagy te, de pont ettől leszel olyan nagyon szerethető. Legalábbis, amikor a lapod végére értem én ezt éreztem. Owen Hanson 1404455205
A jellemrészedben már a nyitó mondat egy tökéletes ars poetikája volt az életednek. Tudod mi jutott eszembe rólad, amikor elkezdtelek olvasni? Az a régi Bobby McFerrin szám….tudod ez itt ni: https://www.youtube.com/watch?v=d-diB65scQU
Valahogyan annyira te vagy, szóval ezt hallgattam a továbbiakban amíg olvastalak, és full átjött az egész hangulat. A legjobb tulajdonságod azt hiszem az összes közül, ami nagyon kevesekben van meg, hogy tudsz bocsánatot kérni. Na ez az ami szerintem, minél idősebb az ember, annál nehezebb. Mellette az anyagi jólét ellenére is egy szerény fickó maradtál aki túl van ugyan egy váláson, mégis pozitívan szemléli a körülötte lévő világot. Azt hiszem téged kellene a legtöbb arcosharcos negyvenes előtt lebegtetni pozitív példaként. Owen Hanson 690269075

A történetrészed olyan hangulatosra sikerült, mintha én is ott csücsültem volna melletted a kanapén, bár a macskádtól megtartanám a távolságot….most lehet utálni fogsz de nem nagyon ápolok jó kapcsolatot a szőrgombócokkal. Én is számító kis dögöknek tartom őket. Mégis az a szeretet, az az egyszerű védelmezés ami benned megvan Pocak iránt, abban mégis van valami kellemesen megmosolyogtató.  Full átlagos nap, ennek ellenére én valahogyan piszkosul élvezettel olvastam. Owen Hanson 1404455205

Hát te, egyszerűen elképesztően olvasmányosan és szórakoztatóan írsz. Mindamellett, hogy azért hozzátenném, hogy választékosan, és ízlésesen, csipetnyi poénnal fűszerezve írsz. Jókat mosolyogtam időnként rajta. Owen Hanson 108800823

A Tara-Plecsnit egy rózsaszín sípolós cicajátékkal adom most át, jó lesz Pocaknak. Színt admin ad majd.

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Owen Hanson
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Owen Cavanaugh
» Bluebelle Hanson
» Owen Wilkonson
» Ella & Owen
» Sarah & Owen

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: