New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 85 felhasználó van itt :: 15 regisztrált, 0 rejtett és 70 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Sara Gloria Castillo
tollából
Ma 11:08-kor
Kaia Raven
tollából
Ma 07:57-kor
Karin Bjorge
tollából
Ma 05:46-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 23:06-kor
Freya Kensington
tollából
Tegnap 22:58-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 22:44-kor
Timothée Léon Chauvet
tollából
Tegnap 21:27-kor
Seraphine Murphy
tollából
Tegnap 21:18-kor
Timothée Léon Chauvet
tollából
Tegnap 21:18-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Working for pleasure
TémanyitásRe: Working for pleasure
Working for pleasure EmptyKedd Ápr. 30 2024, 12:01
Igazából nem volt a helynek különösebb reklámra szüksége, mert leginkább a fontos vendégeinkből éltünk, akiknek kellemes körítés volt a klub jobbára a maguk ügyleteihez. Mégis ez jó út volt arra, hogy az ember a nem legálisan szerzett bevételeket tisztára mossa. Túlárazások, fiktív számlák és mindenféle pénzmozgások útvesztőjének leplezésére tökéletes terep volt a marketing világa. De azért nem ártott legyártani valami reklámanyagot is ténylegesen, hogy azért annyira gyanús mégse legyen a történt. Volt kapcsolatom több helyre, de tudtam, hogy elég egy buzgó idióta, aki bajt kever.
Szóval ez volt az oka, hogy tényleges reklámfotózásra kerül most sor a klubban és ha már az én helyem és az én vízióm építette fel az egészet, hát nem is adom ki ezt teljesen a kezemből, hogy valami kreatív stáb dolgozza ki. Profibban csinálnák meg? Ez kétségtelen. De kell ez nekem? Nem igazán. Jól akartam magam érezni és most ez a kis kihívás szórakoztatott, úgyhogy a megfelelő időpontban kimentem a stábhoz. Hogy mennyire volt ez az időpont megfelelő abból is látszott, hogy a fotózás alanya is ekkor futott be. Szemrevaló fiatal szőkeség volt szép kék szemekkel és elsőre ártatlannak látszó arccal, amiben viszont megvolt a romlott érzékiségnek egy olyan halványan elhelyezett ecsetvonása is, ami többet sejtetett róla. Ha nem modellként jött volna, hanem állás interjúra, akkor is jó esélyekkel indult volna, hiszen a klub világában a külsőség ha nem is minden, de egy nagyon fontos tényező volt.
- Igen, jól gondolja. Lorenzo Vercotti. - mutatkozom be, hogy felém nyújtott kezének fejére nyomjak egy könnyed kézcsókot, majd elengedjem kecses kacsóját.
- Nem mondanám abban a tekintetben érdekesnek, hogy sok ilyen szórakozóhely van a városban. Ezzel együtt persze igyekszünk az exkluzivitásra és a diszkrécióra helyezni a hangsúlyt, ezzel valami többet kínálva. - felelem, majd bólintok a következő szavaira.
- Igen, ma reklámanyag készülne, fényképes ami akár hirdetésekben akár egy-egy eseményt promotáló szóróanyagnál is használható lenne. És én a grafikák helyett a fotorealizmust részesíteném előnyben, egy hús-vér ember leglényegét így lehet igazán visszaadni és a tekintetet megfogni. - kezdek bele a gondolataim részletezésébe, ahogy a szőkeség szemeit fixírozom továbbra is az ajkaim szegletében játszó lehelet finom mosollyal. Az ügynöke sürgetésére meg csak picit legyintek még oldalra, hogy legyen türelemmel, amíg megbeszélem a kreatív koncepciót. Bölcsen el is hallgat. Neki majd osztok lapot, ha akarok. Nem tudom mennyire tud-, vagy hallott rólam, de ez mellékes is. Nem vagyok rettegett alvilági figura, csupán jók az összeköttetéseim.
- A tekintete azt sugallja Alexa, hogy elég okosan értelmezte is már a dolgot, de a mai fotósorozatához egy itteni táncoslány bőrébe kellene kicsit belebújnia. - a mosolyom kicsit szélesebb lesz, mert a kisugárzásában volt valami, ami azt sugallta, hogy nem lesz ellenére a feladat.
mind álarcot viselünk
Lorenzo Vercotti
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Working for pleasure Tumblr_m8d043kgVD1ql5muoo1_500
★ kor ★ :
40
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ foglalkozás ★ :
nightclub tulaj&bankrbló & minden egyéb jó...
★ play by ★ :
Christian Bale
★ hozzászólások száma ★ :
130
TémanyitásRe: Working for pleasure
Working for pleasure EmptyKedd Ápr. 30 2024, 09:12
Anyám megint az agyamat eszi, mint mindig álltalában. Sosem fogom megérteni, hogy nem bírja felfogni , hogy nem érdekel. Nem fogja tudni elérni, hogy megbocsátsak neki. Egyszerűen nem megy és amúgy se akarok. Ha eddig nem volt mellettem akkor most se legyen. Hagyjon engem békén. Törődjőn a maga dolgával. Fel se fogom amit mond, csak nagyot sóhajtok. Szemeimet megforgatom, majd kezemmel intek neki egy "blabla"t.
- Hagy engem békén! - mordulok rá és kirohanok a lakásból, jól becsapva magam után az ajtót.
Amúgy is indulóban voltam, csak anyám feltartott. Az ügynököm talált nekem valami melót. Azt mondta nem éppen olyan, mint amit eddig elválaltunk de fogjam fel úgy, hogy ez is egy meló. Igazából nekem édes mindegy, hogy milyen melót kell megcsinálnom csak pénzt szerezzek valahogy, hogy végre elköltözzek otthonról. Nagyon elegem van abból, hogy anyámmal kell élnem egy fedél alatt. Ideje, hogy saját lakásom legyen és ne zaklassanak folyton, ő meg a bátyám. Sietős léptekkel haladok a megbeszélt találka helyszínére, eléggé késésben vagyok. Még pár sarok és lihegve érkezek meg George színe elé.
- Csak, hogy végre ideértél. - mondja számon kérően. - Már azt hittem nélküled kell megcsinálnunk ezt a melot. - Haha. Nagyon vicces, vágok egy fintort neki. Modell nélkül úgyse ment volna. Ekkor nézek csak körbe, hogy mi is ez a hely. Hm. Elég  furcsának és érdekesnek tűnik. Mintha egy sztriptíz bár lenne. Oké, Oké. George említette, hogy nem a megszokott de azért nem gondoltam, hogy efféle hely lesz. A többiek elindulnak az épületbe. Én viszont még egy percig elgondolkodva bámulok minden felé. - Mi lesz már? Jössz? - térít magamhoz az ügynököm. - Na gyere. Fogd fel úgy, hogy ez csak egy meló. - mondja látva limitálásomat. Végül is igaza van. Ez csak egy meló. Határozott léptekkel indulok utánuk én is. Innentől csak arra figyelek, hogy jól végezzem a munkámat.
- Áh, Miss Gray! Örülök hogy itt van, és elvállalta ezt a munkát! - fordulok meg a köszöntésre. Széles mosolyt villantva, válaszolok rá.
- Áh, biztosan a tulajhoz van szerencsém. - jegyzem meg nyájasan. - Örvendek. Alexa Gray. - mutatkozom be kezet nyújtva. - Érdekes kis helyet működtet meg kell, hogy jegyeznem. - nézek körbe kiváncsian, majd ismét a férfi szemébe helyezem tekintetemet. - Azt már elárulta az ügynököm - pillantok George felé - hogy valamiféle reklámfotókat szeretne. De azt még nem, hogy mégis mire gondolt ez alatt? - azt hiszem rájöttem, hogy hogyan is gondolta a tulaj, csak éppen az ő szájából szerettem volna hallani. Pajkosan figyelem a megismert tulajdonost és válaszára várva leülök az egyik közeli székre.
- Mindjárt kezdhetünk - hallom George utasítását közben.
mind álarcot viselünk
Alexa S. Gray
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Working for pleasure Gac%C4%B1-ate%C5%9F
★ kor ★ :
22
★ családi állapot ★ :
szingli
★ lakhely ★ :
Manhetten
★ :
Working for pleasure 1c5b121ef222749d915e541f5945c269
★ idézet ★ :
“It does not do to dwell on dreams and forget to live.”
★ foglalkozás ★ :
színésznő
★ play by ★ :
Ashley Benson
★ hozzászólások száma ★ :
5
★ :
Working for pleasure Tumblr_inline_p82qpjfjnm1r25xgk_500
TémanyitásWorking for pleasure
Working for pleasure EmptyKedd Ápr. 23 2024, 11:41
Nem minden a marketing, de kétségtelenül fontos eszköz. Egyrészt aki nem reklámozza magát, az nem is látszik s aki nem látszik, az manapság lényegében nincs is. Másrészt az egyik legjobb terep volt arra, hogy az ember tetemes mennyiségű pénzt mosson tisztára marketing költség címszóval. Éppen ezért is volt időszerű, hogy készüljön némi új reklámanyag a klubom számára.
S ha már pénzmosás, miért ne történne ez a sötét kis pénzügyleteim kezelő bank hozzájárulásával? A derék bankár úr úgy érezte, hogy van, akit jó szívvel tudna ajánlani és a portfóliója is érdeklődésre tart számot. Egy szösziről volt szó a fia baráti köréből, így volt némi ismeretség is a háttérben, tehát rábólintottam az ajánlásra s hagytam, hogy a reklámügynökség szépen megszervezzen mindent, mert a lényeg csupán annyi volt, hogy a pénzügyi machinációk végén nekem végül visszaosztásra kerüljön mindaz, amit én raboltam össze a bandámmal.
Nem ártottam bele magam tehát különösebben a folyamatokba egyelőre, de mivel manapság elég sokat lebzseltem a klubban és vettem ki a részem a direkt irányításból, természetes volt, hogy a fotózás napján is bent fogok tartózkodni. Az elmúlt időben egyre inkább volt ez jellemző, talán kezdtem magam erre szoktatni, hogy ha a rablói lantot egyszer leteszem, akkor könnyedén simulhassak majd bele immár teljes mértékben ebbe a szerepbe. Persze kérdéses volt, hogy valaha is megteszem ezt a lépést, vagy előbb lőnek le egy hajsza során... mert igazság szerint a bűnözés nem egy olyan szakma volt, amiből olyan könnyedén ki lehetett volna szállni. S ettől tartottam is és ezért próbáltam egy elég stabil hátországot kiépíteni, egy olyan pókhálót szőni érdekekből, függőségekből, kéjből, bűnből és szenvedélyből, ami meg tud védeni.
Miután végeztem a kimutatások átnézésével felálltam az íróasztalomtól, készen arra, hogy menjek egy kört az én kis birodalmamban. Eligazítottam a középkék sportzakót kicsit magamon, majd neki is vágtam az irodát elhagyva, hogy körbenézzek. Persze az első utam a bár felé vezetett, hogy egy italt is magamhoz vegyek, de ez azt is jelentette, hogy beleütköztem a reklámfotózós csapatba. Egyelőre még csak megérkeztek a helyszínre a jelek szerint és pakolásznak-készülődnek, mellette pedig az alkalomból most korábbra bekért alkalmazottam is kiszolgálja őket a pultban.
- Áh, Miss Gray! Örülök hogy itt van, és elvállalta ezt a munkát! - köszöntöm halvány mosollyal a társaság közepén álló szőke modellt a stábból elsőként s még egy udvarias kézcsókot is bezsebelhet, ha hagyja. Igazán csinos fiatal hölgyemény volt, a kék szemei kifejezetten jól meg tudták ragadni az ember figyelmét. El-elindított bennem egy gondolatot s ez nem mindig jó az érintettnek teljes mértékben, de... ki tudja! Először lássuk, milyen fából is faragták a hölgyet, aztán kiderül, hogy netán ismét egy csiszolatlan drágakőre bukkantam, avagy sem.
mind álarcot viselünk
Lorenzo Vercotti
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Working for pleasure Tumblr_m8d043kgVD1ql5muoo1_500
★ kor ★ :
40
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ foglalkozás ★ :
nightclub tulaj&bankrbló & minden egyéb jó...
★ play by ★ :
Christian Bale
★ hozzászólások száma ★ :
130
TémanyitásRe: Working for pleasure
Working for pleasure Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Working for pleasure
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Just a working day
» Pleasure without conscience
» Shane & Tamyra :: pleasure to meet you
» Erick & Clover - Not that pleasure meeting

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan-
Ugrás: