New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 64 felhasználó van itt :: 11 regisztrált, 0 rejtett és 53 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Emmalynn Larson
tollából
Ma 09:17-kor
Sierra Larson
tollából
Ma 09:05-kor
Dawn Gilberson
tollából
Ma 06:33-kor
Kiara Hernández
tollából
Ma 01:26-kor
Dommiel P. Lloyd
tollából
Ma 00:55-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 00:53-kor
Joseph Brewster
tollából
Ma 00:52-kor
Kalilah Evans
tollából
Tegnap 23:04-kor
Lora Spencer
tollából
Tegnap 21:16-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
230
218

skeletons in the closet
Témanyitásskeletons in the closet
skeletons in the closet EmptySzer. Ápr. 17 2024, 17:19
Declan McLennan
Szabad Stoppolt Foglalt

Play by
Sebastian Stan
Születési hely
Megalkotóra bízva
Kor
32-40
Lakhely
Megalkotóra bízva
Szexuális beállítottság
Heteroszexuális
Családi állapot
Megalkotóra bízva
Csoport
Bűnüldözés
(de ez kérdéses)
Történetünk

… nyolc és félév telt el azóta, hogy kénytelen voltam szembesülni azzal a ténnyel, hogy mégsem az a bajtárs, felettes vagy barát vagy, akinek valaha gondoltalak. Akiben teljes mértékben megbíztam. Akinek vakon és fenntartások nélkül hittem, én ostoba.
Nem az volt az első alkalom, hogy a megérdemelt pihenőidőnk alatt kereszteztük egymás útját. (Nincs is annyi ujjam, amelyeken megszámolhatnám, hogy ez a „botlás” hányszor történt meg, de sohasem lett belőle több, mint egy jövök-megyek éjszaka.) Azonban, a nővérem halálát követően darabjaimra omlottam és képtelen voltam otthon megtalálni a helyemet, mert a lakás minden istenverte szegmense rá emlékeztetett és arra, hogy milyen üresség tátong most bennem. Az alkohol, a fájdalom és a céltudattalan bolyongás semelyike sem volt bölcs tanácsadó, mert nálad kötöttem ki.
Tudtad – sőt, mindketten tudtuk –, hogy elcseszted azzal, hogy nálad tölthettem az éjszakát. Többet is, egymás után. Tompítottuk egymás gyászát, hiszen a nővérem ugyanúgy a te egységedben volt. Tudtuk, hogy nem helyes és, hogy ez istentelenül nagy baklövés volt, de túlságosan jó volt, hogy vége szakadjon mielőtt visszamennénk. De vége lett, nem sokkal előtte.
Egy gyönyörű hajnalra ébredtem valamivel az ébresztő előtt és a békés reggelem, hamarosan egy rémálommá változott.
A csöndes morgás és a perzsa szavak egyvelege mellett nem lehetett semmit sem kristálytisztán érteni, de akadt néhány elhangzó, amiket biztosan nem lett volna szabad meghallanom: likvidálás - Gin - veszélyes - pénz. Összepakoltam a maroknyi holmimat, de még beszélni akartam veled. Adni akartam egy esélyt. Ellenére annak, hogy a meggyőződésem és az ösztöneim mást súgtak. A legfinomabb rántotta mellett megreggeliztünk, de… a levegő nehéz volt, telis tele ki nem mondottakkal.
– Mi történt Ginnel? Mit műveltél Zarek?
Úgy mosolyodtál el, mintha megkönnyebbültél volna.
– Kérlek, tégy meg egy szívességet mielőtt távoznál. Ne üsd bele az orrodat, ha jót akarsz magadnak, kicsi szívem. Mindkettőnk érdekében.
Ez volt az, amit Gin tett? Közel járt valamihez, amihez nem kellett volna?

… nyolc év telt el azóta, hogy utoljára láttalak.
Azután az éjszaka után egyetlen közös bevetésünk volt, de az irányítás kicsúszott a kezeim – kezeink – közül, aminek a csapatunk két tagja szenvedte karát, mert minden beléd vetett bizalmam, odalett. Jelentettél a rendtartás megzavarásának vádjával. Jelentettelek, a viselkedési normák megsértésével. A fél évig húzódó tárgyalás eredménye nem volt más, mint az Én felfüggesztésem engedetlenségre és rendbontásra hivatkozva továbbá a pszichikai vizsgálat során feltárásra került a kezeletlen PTSD-m és enyhe paranoia az irányodba, amelyet néhány bajtársunk is megerősített.
Nem volt erőm tovább harcolni, nem akartam visszamenni a kezelések után sem, mert tönkre tettél valamit, ami fontos volt számomra. (Több mindent is.) Úgyhogy rövidre zártam a hattyúdalt, kiléptem.

… aztán besétáltál azon a kibaszott ajtón, mint Declan McLennan.
Milyen csontvázak vannak eldugdosva a szekrényedben? Vajon mennyire fog fényderülni? Igazából, ki vagy te? Ezek és ehhez hasonló kérdések keringenek a fejemben, de leginkább: És csak úgy, mi a fasz??
skeletons in the closet 83db1fbbf18dbc4983ba259a8787230825d74314

u.i.:
Zarek Declan karakteréről önmagában nem sok szó esett, ugyanis vele kapcsolatosan jóformán semmi sem kőbe vésett és, szinte az egész lénye a múltja jelentős részével együtt szabadon formálható és alakítható. De akadnak azért ötletcsíráim bőőőven, amit mindenképpen a jövőbeli userrel szeretnék tovább fejleszteni és alakítani, úgyhogy bár a múltjuk relatíve kőbe vésett, de a jelenük és a jövőjük…?
Úgyhogy, nem maradt más hátra, mint az, hogy:

Nagyon várlak!  skeletons in the closet 1471401822
(Ha esetleg a PB miatt nem hoznád, tárgyalhatunk róla, de nem mondom, hogy egy kicsit nem ragaszkodom a fiúhoz.) Ugyan miért akarnál mást?
Ha mindenképpen szükséges valamiféle támpont, akkor mindenképpen egy olyasmi jellegű jellemet képzeltem el neki, aki irányítóbb jellegű vagy legalábbis tudja, hogy mit és hogyan akar. Lehet, egy manipulatív kis köcsög, ebből adódóan a lapjait mindig sikerül jól kevernie és valószínűleg semmit sem csinál véletlenül, de nem egy karót nyelt seggfej vagy egy olyan ember, aki nem akar még élni. Nála mindig többről kell, hogy szó legyen, mint amit láttatni enged.

u.i.2: Egyáltalán nem ragaszkodom semmilyen romantikus jellegű kapcsolathoz kettejük között (legfeljebb a múltban), mert benne van az, hogy az írási stílusunk nem passzol így egymáshoz vagy máshogy gondolkozunk ezekről vagy egyszerűen csak az user egy kötött, de kötletlen karakterben gondolkozik (ami tök oké), viszont személy szerint (ha mégis valaki elvinné) nagyon imádnám, ha létre tudnánk kettejük között hozni egy
a) love-hate kapcsolatot
b) bármit, ami toxic vibeokra utal(hatna) [vagy más finomságokra]
c) netalántán egy friends to lovers to enemies (to lovers) vonalat.
(Ez a user egyáltalán nem helyesli az ilyesfajta kapcsolatokat.) Viszont, nagyon élnék valami ilyesmit.
Rolling Eyes  skeletons in the closet 2425572404  skeletons in the closet 2081954265


livin' in new york


mind álarcot viselünk
Diana Armenis
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
skeletons in the closet Ad454307b358400835272206ebf7cf8bbf1958bf
★ kor ★ :
28
★ családi állapot ★ :
in a relationship
★ lakhely ★ :
new york, brooklyn
★ :
skeletons in the closet 17e56c2c5285e0757a02be2082a11ff1ad10b601
★ idézet ★ :
"There is a stubbornness about me that never can bear to be frightened at the will of others. My courage always rises at every attempt to intimidate me." ― Jane Austen, Pride and Prejudice
★ foglalkozás ★ :
detective
★ play by ★ :
florence pugh
★ hozzászólások száma ★ :
20
★ :
skeletons in the closet 16666e5888749bfb47a4e4fdfb2c915d60b80a95
 
skeletons in the closet
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Emma & Liam || Spooky Scary Skeletons

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek-
Ugrás: