New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 142 felhasználó van itt :: 12 regisztrált, 0 rejtett és 130 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Robert Benson
tollából
Ma 13:45-kor
Ethan Sharp
tollából
Ma 13:30-kor
Meadow Gilberts
tollából
Ma 13:29-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 13:16-kor
Melody Sharp
tollából
Ma 12:19-kor
Maxwell O'Connor
tollából
Ma 11:57-kor
Meadow Gilberts
tollából
Ma 11:23-kor
Harry Porterfield
tollából
Ma 10:47-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 10:39-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Kaia Raven
TémanyitásKaia Raven
Kaia Raven                 EmptyPént. Feb. 16 2024, 21:09
Kaia Raven
Ide jöhet egy rövid idézet

Karakter típusa
Keresett
Teljes Név
Kaia Raven
Becenév
-
Születési hely
Manhattan
Születési idõ
2001.11.07.
Kor
23
Lakhely
Manhattan
Szexuális beállítottság
Hetero
Családi állapot
Egyedülálló
Tanulmányok
Baruch College (New York City University)Business Studies /jelenleg tanul
Foglalkozás
Tanuló
Munkahely
-
Hobbi
Olvasás, zene hallgatás, lovaglás.

Csoportom:
Diákok

Jellem
Hm ... igazán magam sem tudom, valamikor tiszta derű vagyok, és percenként rácsodálkozom a világra, és jókedvűen szemlélem a sok embert a metrón, villamoson, a buszon, a tájat, a helyet, ahol lakom. Néha meg minden annyira bonyolult és érthetetlen. Azt tudom, hogy sokan kedvelnek, sokan nagyon nem, tehát valakinek nagyon bejön, amilyen vagyok, valaki pedig falra mászik tőlem..., néha halál összeszedett vagyok, néha pedig érzem, hogy hülyeségeket beszélek össze-vissza, de csak folytatom..., azt hiszem, alapjában véve elég ideges természetű vagyok, valamint nagyon egoista, tehát ismerem a képességeimet, néha talán túlértékelem őket, és másokat nézek le, kicsit azt hiszem, reálisabban kéne gondolkodnom... összeszedni talán nem tudtam mindazt, ami engem jellemez, de lehet, hogy ez jellemez leginkább. Család, egy olyan szó, amit mi nagyon is komolyan veszünk. Konzervatív nevelés, nyelviskolák, magániskola falai közé zárás, mikor még nem vagy hat éves. Lovaglás, íjászat és persze balett. Beléd nevelik, hogy kell egyenes gerinccel állni az ütéseket, amit az élet ad.

Avataron:
Helen Owen

Múlt
Kellet az a két év, míg én az iskolára koncentráltam és a szüleim sem zaklattak, hogy ugorjunk át vasárnapi ebédre Wood családhoz. Nem tudtam volna kezelni magam úgy, ahogy illő lett volna. Bár anyám szerint legmegfelelőbb férj lenne számomra Max, a családja is épp annyira tehetős, mint a miénk. Kiskorunk óta ismerjük egymást. Ekkor persze mindig felkavarodik a gyomrom. Mert igen, én is azt hittem, hogy ismerjük egymást. De azon az estén nem így történt. Mikor szinte az egyik lány szájából mászott a másikéba. Akkor részegen láttam meg azt, amit nem akartam. Úgy vágott mellbe a felismerés, mintha ténylegesen kaptam volna egy pofont.
Minden elfojtott érzelem feltört. Féltékeny voltam, dühös, sértett. Undorodtam magamtól. Mert én akkor is megpróbáltam barátként kezelni, amikor ezek az érzések felemésztették a lelkem. Mindhiába akartam elnyomni és nem foglalkozni vele, az a kis ördög csak kaparta a felszínt. Ezzel pedig nem tudtam mit kezdeni, csak a kifogások jöttek, hogy miért nem tudok akkor épp elmenni az ebédre, vacsorára. Amire épp hivatalosak voltunk. Nem akartam látni.
De aztán apám úgy döntött újra összefog az ő apjával, hogy mint trónörökösöket meg kell tanítani arra, amire az iskolában nem fognak tudni. Az élet keserűségére, az álmok megvalósítására. Arra, hogy dolgozz együtt olyan személlyel, akit egyszerre tudnád megfojtani egy kiskanál vízben és utána forrón csókolni míg elfogy a levegőd.  Egy kósza fuvallat borzolja a hajam, ahogy egy forró kávéval állok a forgatag kellős közepén. Kavargó, lázas emberek, arcokon percnyi élvezet. Tombol a vágy mindenkiben. Ez a vágy szíveket tép! Émelyítő, ahogy az emberek mennyire tudatlanok. Azt hiszik mindent megélnek, hogy amit éreznek az mindenség, amit érezhetnek. Bolondok.
A forró kávé csiklandozza a nyelvem, ahogy a nedű selyemként csúszik végig a torkomon. A gondolataimból kiszakadva lépek ki a tömegből, hogy elinduljak egy újabb találkozóra. Nem is sejtik, hogy bárányként viselkednek a farkasok közt.
A cipőm erős kopogása elnyomja a bestiám rosszallását, mi szerint nem jó ötlet oda menni. Viszont, ami a feladat az a feladat és ezt ő is tudja. Rossz érzés nem múlik a mellkasomból. Kezdeti magabiztosságom illanóban van.
Ennyire az elmémbe éget minden szava, ahogy játszadozott a szavakkal és a szabadulásom láncait karcolta, hogy mindent nekem kell eldönteni. Ahogy éreztette velem, hogy akár több is lehetek, mint egy örökös. Hogy a szépséget ki kell használni! Ahogy ajkai rebegték a szavakat, és a lelkemben háború robban, hogy a láncaim egyszerűen lehullhatnak és szabad lehetek.
Hangos duda szó és káromkodás visszatérít a jelenben. A kocsik zaja átveszi a figyelmemet és egy ritmusos szívverés, ami felgyorsult. A hang gazdája nem figyelt és kilépett a kocsi elé.
Az órámra pillantok, hogy mennyire méláztam el. Az időkerekei nekem dolgoznak, van bőséges időm. A legközelebbi kukába hajítom a papír poharat és a táskát megigazítva a karomon belépek az épületben.  Nyugodj meg! Sugallom magamnak. Nem lesz gond. Sosem volt probléma egy lakásvásárlásból. Pont, hogy a saját lakásom vásárlásakor lenne?
- Hello, Kaia Raven vagyok – nyújtom a kezem a férfinak, aki eddig háttal állt nekem. A tisztelet kijár mindenkinek és én is megkövetelem, hogy megkapjam. – Már beszéltünk telefonon érdekelne a lakás – a napszemüveget a fejem tetejére csúsztatom, mikor szembe kerülök vele. Akkor kezdődjön a móka és kacagás.

livin' in new york

Maxim Wood imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Kaia Raven
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Kaia Raven                 901fe9365663859cd2ca400a4101e113ff75a3ce

Kaia Raven                 D7998132119151f6f49948c225d8ba65243b850c
★ kor ★ :
22
♫ :
You Lose
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Kaia Raven                 E89a63d98993a8c6e4040f52afc648c1c7fd46de
★ foglalkozás ★ :
Tanuló
★ play by ★ :
Kika Cerqueira Gomes
★ hozzászólások száma ★ :
29
★ :
Kaia Raven                 1265cadcfa51605fe79bcfd629d0228b3ffee63b
TémanyitásRe: Kaia Raven
Kaia Raven                 EmptyPént. Feb. 16 2024, 23:15
Gratulálunk, elfogadva!
Livin' in New York új lakosa

Kedves Kaia!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Azt hiszem, sok emberre jellemző, hogy minden helyzetben másként viselkedik. Nem meglepő, ha néha te is csak csodálkozol dolgokon, a következő pillanatban pedig egy másik oldaladat mutatod. Az mindenképp előnyödre válhat, ha tisztában vagy az értékeiddel és a saját képességeiddel, adottságaiddal, viszont túlbecsülni magad már már kérdés. Minél magasabb lovon ülsz, annál nagyobbat eshetsz, ezt ne felejtsd el.  Wink De még nagyon fiatal vagy, idővel ez változhat. Ahogy idősebb leszel, úgy formál az élet, ami még szinte teljes egészében előtted áll.
A csalódások mély nyomot hagynak mindenkiben, ez alól te sem vagy kivétel. Olyat láttál és tapasztaltál, amire nem számítottál. Csak azt sajnálom, hogy magadra haragudtál emiatt, miközben ez egyáltalán nem a te hibád volt. Mindenki a saját döntéseiért és cselekedeteiért felelős, nem másokéért. Remélem, hogy valamilyen formában ezen sikerült túllépned, vagy legalább megtanultad az évek alatt ezt kezelni, eltenni a megfelelő polcra, mert nem egészséges ezen sokáig rágódni.
Szerencsés vagy, amiért ilyen fiatalon már a saját lakásodat készülsz megvenni. Sokat elmond a családod körülményeiről, amire sokan irigykednének. Rolling Eyes A vagyon az egy dolog, remélem, a magánéletedben is minden abban a mederben fog folyni, amiben szeretnéd.

Színt és rangot hamarosan admintól fogsz kapni, de addig sem tartanálak fel tovább. Kaia Raven                 4146035580

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




livin' in new york




❝ I'm fighting the lows
that creep in my mind. i try to remember that life is a ride, down one minute next one you're high, like a wave crashing into the night.

Kaia Raven imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Millie Crawford
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Kaia Raven                 Tumblr_inline_pklyj947Lk1rjxgbh_1280
Kaia Raven                 Tumblr_inline_ozc66srcyw1vo6ovf_400
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
I know I can be crazy,
But I'm not just a fuck-up,
I'm the fuck-up you need
★ családi állapot ★ :
I may not ever get my shit together
But ain't nobody gonna love you better
★ lakhely ★ :
brooklyn
★ :
Kaia Raven                 D248ddc836f2046a0d73dd79617f7506401c69e8
★ idézet ★ :
You know me
Now and then, I'm a mess
Please don't hold that against me
★ foglalkozás ★ :
ethical hacker, personal assistant
★ play by ★ :
emmy rossum
★ hozzászólások száma ★ :
828
★ :
Kaia Raven                 Tumblr_inline_ozc66lOVU71vo6ovf_400
 
Kaia Raven
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» instagram.com/kaia
» Kaia Thompson
» win-win situation? // Kaia && Maxim
» Girl's Power Kaia & Cora
» Raven McCoy

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Diákok-
Ugrás: