New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 11 vendég :: 2 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:26-kor
Keegan Whinett
tollából
Tegnap 22:57-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 22:36-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 22:36-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:30-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:59-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 21:02-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 21:01-kor
Rafaela Garza
tollából
Tegnap 20:11-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

Kaia Thompson
TémanyitásKaia Thompson
Kaia Thompson  EmptyCsüt. Jan. 18 2018, 23:02

Kaia Thompson

Wotk hard. Dream big.


Karakter típusa: Saját
Teljes név: Kaia Thompson
Becenevek: K, Kaia
Születési hely, idő: Detroit, 1993.04.13.
Kor: 24
Lakhely: Queens
Szexuális beállítottság: hetero
Családi állapot: Szingli
Csoport: Média, művészet és sport
Egyetem: Sosem tanulta egyetemi szinten
Munkabeosztás: Fotóriporter
Munkahely: Szabadúszó
Hobbi: Fotózás
Sokszor mondják munkatársaim, ismerőseim, mennyire szép vagyok, milyen egzotikus a zöld szemem barna szemszínemmel, hogy milyen jó alakom van és kérdezgetik, miért nem hordok soha szoknyát vagy miért nem járok strandolni szezonban. Ezekre természetesen mindig találok ki valami mentséget, de az igazság az, hogy a testem egy részét - csípő, has, comb - hegek borítják, amit nem szívesen mutogatok. A létezéséről senkinek nem szóltam és nem is áll szándékomban.
Akik közel állnak hozzám, azok tudják, céltudatos vagyok és kiállok az igazamért és az mellett, amiben hiszek. Mindig is szerettem fotózgatni, az első gépem nagyjából egy évig gyűjtögetett pénzemből vettem meg. Makacs vagyok, nem engedek abból, amit egyszer már elterveztem. Igyekszem magam rávenni, hogy ne gondoljak a múltra, ami itt-ott egy kis feketével tarkított,
de ez természetesen nem sikerül, így inkább a sebeimet nyalogatva, behúzott fülekkel próbálom átvészelni az élet problémás részét.


Life must be lived forwards, but can only be understood backwards.

„A gyász (...) mint egy féreg, mohón beeszi magát a felületes szemlélő számára masszívnak tűnő fába és fájdalmas furatokat hagyva maga után, belülről meggyengíti a szerkezetét. Minden más veszteségben ott rejlik a lehetőség csírája. Az elvesztett javakat vissza lehet szerezni. Ha valamely törekvésnek gátat vetnek, lehet más utat találni. De a holtak sosem térhetnek vissza az életbe. A gyász végérvényesen velünk marad.” - Eva Stachniak

Kicsi kezeimmel édesanyám kezét szorongatom, aki valami érthetetlen okból kifolyólag a padlón fekszik összegömbölyödve, mint akinek fájdalmai lennének. Próbálom ébresztgetni, hátha észrevesz engem és végre felébred. Könnyeim az államon folynak le, szabad kezemmel próbálom letörölni őket, de csak még jobban elkenem.
- Anyu, kérlek… kérlek… ébredj fel – csuklik el hangom. – Szükségem van rád… szeretlek, anyu… - kihúzom kezem az övéből, amivel aztán végig simítok finom állának vonalán.
Úgy érzem magamra hagyott. Elhagyott kislány vagyok egy kis albérleti lakás nappalijában. A könnyeim meg csak folynak és folynak, mintha nem is tudnám abbahagyni a sírást. Már nyúlnék az arcomhoz, hogy próbáljam még egyszer letörölni a könnyeim, amikor kivágódik a bejárati ajtó. A félhomályos lakás pillanatok alatt megtelik a fénnyel, ami bántja érzékeny szemeim.
- Anyu, ne hagyj magamra! – könyörögtem még jobban, ráztam, amennyire csak tőlem tellett, de nem is reagált sem a hangomra, sem pedig a lökdösésre. – Ne hagyd, hogy az idegenek elválasszanak minket! – hisztérikus kiáltozásom betöltötte az egész szobát. Olyan volt, mint egy rossz álom, amikor a főszereplő egy sötét helyen rekedt volna.
Fel sem volt időm nézni, mire egy idegen férfi felkapott és próbált elráncigálni édesanyám mellől. Én rúgtam, haraptam, karmoltam… mindent csináltam, hogy kiszabaduljak erős szorításából, de mit sem ért ellene. Túlságosan erős volt – és túlságosan is idegen…

„A fájdalom könnyebben elviselhető, ha valakit lehet okolni érte. Ha valaki megbűnhődik.” - Lucinda Gray


A rendőrség lerobbant épületében vártam, hogy Mr. Andrews fogadhasson engem. A rendőrségi váróterem csupán néhány asztalból állt, egy recepcióból és egy automatából, ami jelenleg nem üzemelt. Unalmamban már az ujjaimmal játszadoztam, hátha ez segít lecsillapítani izgalmamat – mindhiába. Ha be kéne vallanom az igazat, inkább csak rontott a helyzeten, hogy az ujjaimat tördeltem és csak néztem ki a fejemből, mint egy elárvult kisgyerek, aki nem tudja, miért is van büntiben. Kezdtem már feladni a reményt, amikor egy férfi jelent meg a legközelebbi ajtóban, kezében egy toll volt és egy akta.
- Jason, kérlek, ezt add oda Jenny-nek! Ő tudni fogja, mi ez az akta – mondta, miután a recepciós, aki az előbb kávét szürcsölgetve nézte a térfigyelőkamera felvételeit, eltűnt a szomszédos folyosó végén. Miután kezdtem volna feladni a reményt, hogy én sosem fogok sorra kerülni, az előbbi férfi elindult az asztalom felé. – Miss Thmpson?
Eleinte nem is hittem volna, hogy nekem szólt az előbb. Azt hittem, van rajtam kívül is valaki, akinek a vezetékneve azonos az enyémmel, de aztán rájöttem, hogy a férfi egyenesen engem fürkész. Gombóc nőtt a torkomban. Nem tudom mit akarhat tőlem ez az idősödő férfi, hogy mit akar mondani, de amint meghallottam, hogy az édesanyámmal kapcsolatos, rohantam, amilyen gyorsan csak tudtam.
- Igen, én vagyok az – feleltem.
- Kérem, jöjjön utánam! – Megvárta, míg felállok és előre ment.
A várakozó végéből induló folyosón indultunk el egy teljesen üres iroda felé. Mikor megérkeztünk a férfi kinyitotta előttem az ajtót és előre engedett. Besétáltam a szűk kis helyiségbe, intett, hogy üljek le az íróasztala elé, majd ő is követte példámat.
- Mr Andrews, ugye? – bólintott egyet. – Megkérdezhetem, miért akart beszélni velem? – Volt egy olyan érésem, hogy a mondanivalója nem fog tetszeni nekem.
- Az édesanyja haláláról lenne szó – hangja mélyen csengő dallamossága egy időre elfeledtette, velem ami a múltban történt. Megnyugtatott és kissé sikerült összeszednem magam.
- Igen?
- Ami azt illeti, találtunk egy bizonyítékot, ami az édesanyja gyilkosával összefüggésbe hozható –
mondta.
Úgy éreztem, mintha megállt volna az idő az irodában, ami első ránézésre papírtárolóként funkcionált. Nem vettem levegőt, lélegzetem elakadt és hirtelen azt sem tudtam, mit kéne kérdeznem. Minden gondolatom kiment a fejemből, azt sem tudtam, fiú vagyok-e vagy lány.
- Ennyi idő után? – a férfi mintha számított volna a kérdésre, begyakorlott hangsúlya azt sugallta, régóta van már a szakmájában.
- Igen, az egyik kollégánk talált egy alig észrevehető DNS mintát, egy hajszálat az édesanyja ruháján továbbá egy részleges ujjlenyomatot azon a pisztolyon, amit az önök lakásában foglaltak le – tartott egy kis szünetet, ami nekem egy évezrednek tűnt.
Nem bírtam ki ezt a beszélgetést. Hirtelen a levegő kiszaladt a torkomon, alig kaptam levegőt. Az, hogy ennyi idő után rátaláltak a gyilkosra, úgymond eléggé meglepett.
- Ki lenne az a személy? – rövid szünetet tartott, mintha azt fontolgatná, hogy elmondja-e vagy inkább tartsa meg magának sz információt.
- Allan Gillian, az ön édesapja…

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Kaia Thompson
Kaia Thompson  EmptyPént. Jan. 19 2018, 00:23

Gratulálok, üdv nálunk!

Kedves Kaia!

Mielőtt a lényegre térnék, kezdeném azzal, hogy mennyire tetszik a névválasztásod, és a többiekkel egyetértve a választott pb alanyod is. Kaia Thompson  2624752903
Kíváncsi voltam milyen történet alapján ismerhetünk meg majd téged, és azt kell mondjam, hogy még mindig a hatása alatt vagyok. Szépen sikerült megragadnod azt a hangulatot, és körülírnod, ami végigkísért az egész történeteden keresztül. Külön kedveltem, hogy idézetekkel vezetted fel a mondandódat, megadva a kezdését az ezután következő soraidnak. Szomorkás alaphangulata mellett sikerült izgalmat is belevinned azzal, ahogy a végére hagytad a választ, ami már az elejétől kíváncsi fogságba tartja az olvasót. Gyerekként van leginkább szükségünk az otthon biztonságára, amit elragadtak tőled, hogy aztán a végén tudomást szerezz arról, hogy akinek óvnia kellett volna, ő tette tönkre életed ezen szakaszát. Nem lenne helyes azt állítanom, hogy tekinthetjük ezt lezárásnak, mert a kapott információk fényében gondolom rengeteg megválaszolatlan kérdés, terv avagy gondolat fordulhatott meg a fejedben, ami nem feltétlenül tesz pontot a dolgok végére, hanem újabb szálat hoz létre. Engem személy szerint érdekel miképp és milyen segítségekkel fogsz ezen túljutni, és hogy cselekedeteid melyik irányba terelik majd az életedet. Remélhetőleg mindezek végén olyan válaszok birtokába jutsz, ami egy kevésbé negatív életet ígér neked.
Kíváncsiságom miatt nem is áll módomban tovább lefoglalni, téged viszont arra kérlek, hogy foglald le a szép pofidat, majd irány játszani. Jó szórakozást! Kaia Thompson  4146035580


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Kaia Thompson
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» lotte thompson
» Kaia Raven
» win-win situation? // Kaia && Maxim
» Garett Thompson
» Zachary Thompson

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: