New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 78 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 78 vendég :: 2 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Zoey Miles
tollából
Tegnap 23:23-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:59-kor
Marigold Miller
tollából
Tegnap 22:44-kor
Aston Miles
tollából
Tegnap 22:05-kor
Julian C. Hemlock
tollából
Tegnap 22:01-kor
Oaklyn Davis
tollából
Tegnap 21:58-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:34-kor
Rowan W. Mills
tollából
Tegnap 21:18-kor
Perla Rivera
tollából
Tegnap 21:09-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Noémie G. Manet
TémanyitásNoémie G. Manet
Noémie G. Manet EmptyCsüt. Feb. 08 2024, 21:00
Noémie Manet
A nők olyanok, mint a versenyautók:
hallatlanul érzékenyek, nagyon nehéz őket irányítani, de ha egyszer lendületbe jöttek, szinte lefékezhetetlenek.

Karakterinformációk

Karakter típusa
Keresett
Teljes Név
Noémie Grace Manet
Becenév
Nono, Cici, Mimi
Születési hely
Saint-Tropez, Franciaország
Születési idõ
2001.08.19
Kor
22
Lakhely
Monaco, Saint-Tropez, New York, vagy ahogy éppen alakul
Szexuális beállítottság
Heteroszexuális
Családi állapot
Szerethető
Tanulmányok
Université Sorbonne Nouvelle + Média és kommunikáció + 2023-ban végeztem
Foglalkozás
Influenszer & PR gyakornok
Hobbi
Futás, lovaglás, ejtőernyőzés, vezetés, motorozás, főzés
Moodboard

Média, művészet és sport
csoporthoz tartozom

Jellem
Charlie, mint mindig, most is az őrületbe kerget a hülye vizsgafeladatával. Ezzel nyaggat már hetek óta, pedig a legkisebb porcikám nem kívánja, hogy én legyek a főszereplője az iskolai zárófeladatának. Ott van a bátyám, az Ő barátnője, nyaggassa őt.
Egy mondat, ami leginkább jellemzi az életfelfogásod: A jó dolgok nem azokkal történnek, akik ölbe tett kézzel várnak rá.
Egyedül az áldott jó szívem az, ami miatt belementem ebbe az egészbe, pedig ettől klasszisokkal jobb terveim voltak téliszünetre. De most már mindegy, lássunk neki. A lehető leghamarabb végezni szeretnék vele, hogy legalább a síelésről ne keljen lemondanom.
Jellemezd magad pár mondattal.
- Imádom a családom, ahol nyilván vagyok a főnök, a család hercegnője, aki mindig mindent megkap, amit kiejt a száján.
- Gyűlölöm a kritikákat. Éppen ezért amennyire csak lehete, kerülöm azokat a helyzeteket, ahol esetleg kritikával illethetnek.
- Fontosnak tartom az igazságosságot és a becsületességet.
- Szeretem megmutatni a világnak, hogy miben és mennyire vagyok jó. Szóval nyugodtan állíthatom, hogy egy kicsit sikerorientált személyiség vagyok.
- A sikerorientáltságomból adódóan, imádom a kezemben tartani a gyeplőt és én irányítani, hogy minden a terveim és elképzeléseim szerint alakuljon.
- Imádom a nagyszabású dolgokat. Megélni, csak úgy ahogy megtervezni és reprezentálni is.
- Igazán fontosnak tartom, hogy a környezetem büszke legyen rám.
- Szeretem, ha megdicsérik és elismerik a munkámat.
- Szeretek mindent maximális erőbedobással csinálni. A fél gáz semmire sem elég, ha már csinálunk valamit akkor azt csináljuk teljes odaadással.
- Imádok élni, szórakozni és kihasználni mindazt, amit az élet nyújtani tud számomra.
- A kapcsolataimban szeretem a kihívásokat, az izgalmakat és a kötetlenséget.

Remélem kielégítő volt minden válaszom, mert ennél több időt és energiát nem vagyok hajlandó ebbe beletenni. Visszaolvasva a válaszaimat azonban rá kell, hogy döbbenjek, hogy én mennyire egy tipik oroszlán vagyok. Tavaly nyáron, amikor anyuci elrángatott magával ahogy az asztrológushoz, csak nevettem amikor ezeket mondta el a saját szavaival. De most már nem is tűnik akkora badarságnak ez az egész.

Katerina Berezhna
arcát viselem

Múlt
- Kitakarod a napot! – pillantottam rá a bátyámra, miközben megállt felettem és eltakarta a perzselő, nyári napsugarakat, amiben addig a pillanatig fürdőztem.
Az utóbbi két napot már a Yachton töltöttük a barátainkkal és más dolgunk sem volt, mint alaposan megünnepelni a születésnapom. Nem minden nap lesz tizennyolc éves az ember. Így a lehető legtöbbet kiakartam sajtolni ebből a hétből.
- Egész nap itt süttetted magad. Ideje lenne csinálni is valamit. – méregetett kérdőn, miközben egy lépést sem tett.
Tény, hogy nem voltunk ma túl aktívak, de néha ilyen napnak is lenni kell, főleg, ha este éjszakai fürdőzni akarunk. Meg amúgy is, valahol magamra kell szedni némi színt, ha már egész nyáron a pályán voltam és szurkoltam neki és Arthur-nak.
- Inkább menj, keresd meg a csajod és szórakoztasd Őt. Engem meg hagyjál. – morgolódtam, miközben felkönyököltam, majd megpróbáltam felülni.
De csak próbáltam, ugyanis ekkor egy hatalmas adag vízzel locsolt le valaki hátulról. Olyan érzés volt, mintha milliónyi apró jégszilánkkal vagdosták volna össze a bőrömet. Egy pillanatig még a lélegzetem is elakadt tőle. De aztán összeállta a kép, főleg, amikor megláttam, Arthur kezében a vödröt, amiből még mindig csöpögött a víz. A bátyám volt az elterelés, ameddig a kivitelezésen mesterkedett.
- Ezt még keservesen meg fogjátok bánni. - pattantam fel, majd azzal a lendülettel rá is vetettem magam a bátyámra, hogy megrángassam a fülét, meg beleboxoljak a vállába.
Ez egy alattomos húzás volt tőlük, de lesz ennek még böjtje. Majd akkor fogok rajtuk ütni amikor egyikük sem számít rá.
- Jaj, de megijedtünk. Nem látod mennyire félünk? – csúfolódott vigyorogva a bátyám, miután lerázott magáról és odasétált a cinkostársához.
- Ugye tisztában vagytok vele, hogy simán lenyomlak bármelyikőtöket akár autóval, akár Jetskivel? – méregettem őket kihívóan, miközben elindultam feléjük abban a falatnyi fehér és csurom vizes bikiniben, amiben békésen napozgattam.
- Álmaidban, hercegnő. – vigyorgott rám Gallo.
- Ne csináld Nono, nem éri… - folytottam belé a szót a hátam mögött álló Charlie-ba, a legjobb barátnőmbe, azzal, hogy felemeltem a mutatóujjam.
- Ezt vehetem kihívásnak Gallo? – vontam fel a szemöldököm, miközben gúnyosan mosolyogtam rá.
- Pontosan annak szántam. – vágott vissza, miközben a vödröt a testvérem kezébe nyomta és Ő is tett felém egy lépést.
- Legyen, aki először elér a mólóig és aztán vissza, az lesz a nyertes. – jelentettem be az egyetlen szabályt, amit a mi kis játékainknál alkalmazni szoktunk. Végtére is szerelemben és „háborúban” mindent szabad.
- Áll az alku. Na és mit kapok, amikor megnyerem a versenyt? – nézett bele mélyen a szemeimbe, amit én rezzenéstelen arccal és tekintettel tűrtem.
Milyen kis aranyos. Azt hiszi, hogy hagyni fogom őt nyerni. Ha nem az egyik legjobb barátunk lenne akkor még azt is mondanám, hogy tetszik az a kis gyermeki naivitás ami jelen pillanatban a szavaiból tükröződik. Így viszont csak egy gúgyos mosollyal jutalmazom.
- Tételezzük fel, hogy valamilyen csoda folytán mégis nyersz. Akkor megkaphatsz tőlem bármit, amit szeretnél. De mivel ez nem fog megtörténni, ezért beszéljünk arról, hogy Én mit fogok kapni ha lealázlak titeket? – méregettem harciasan, miközben még egy lépést tettem felé, aminek hála, már csak egy lépés választott el minket egymástól.
- Mit akarsz? – mért végig gyanakvóan.
- Semmi mást nem kérek, csak azt, hogy elismerd mindenki előtt, hogy jobb vagyok, mint ti. – dobtam le a bombát aminek az érkezésére nyilván számított, mert nem láttam az arcán egy pillanatig sem átfutni a döbbenet egyetlen jelét sem.
- Legyen. – vágta rá egyből, majd felemelte a kisujját, hogy a kiskorunkból megmaradt eskünkkel pecsételjük meg a dolgokat.
Úgyhogy én is felemeltem a kisujjam, ezután összekulcsoltuk és az ökölbe szorított kezünkbe pusziltunk. Ami úgy belegondolva eléggé gyerekes, de a hagyomány az hagyomány.

livin' in new york

Arthur Gallo, Alden Lindvall and Meadow Gilberts imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Noémie G. Manet
Média
ranggal rendelkezem
★ :
Noémie G. Manet 2886b296ea85ff022e1c77337659c5227b9e7b4c
★ kor ★ :
22
★ elõtörténet ★ :
C'est mon histoire
★ családi állapot ★ :
Szerethető
★ lakhely ★ :
Monaco, Saint-Tropez, New York, stb.
★ :
Noémie G. Manet Abad1097fcd75b5db148aedc307b05e9a41b4ef8
★ foglalkozás ★ :
PR gyakornok
★ play by ★ :
Bailee Madison
★ hozzászólások száma ★ :
16
TémanyitásRe: Noémie G. Manet
Noémie G. Manet EmptyPént. Feb. 09 2024, 00:02
Gratulálunk, elfogadva!
Livin' in New York új lakosa

Kedves Noémie!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Már a jellemedből is kiderült, hogy te olyan személyiségű lány vagy aki mellett az élet nem unalmas. Pörögsz, tervezel és teljesen kihasználod a fiatalsággal jàró évek élményeit, miközben arra törekszel, hogy a legjobb legyél abban amibe egyszer belekezdtél. Ezek jó dolgok, mert csak így tudod felfedezni az élet adta lehetőségeket és kihasznàlni azokat. Noémie G. Manet 4146035580
A történeted folytatása is hasonlóan tükrözi a személyiségedet. Ezt a kihívásoktól nem visszariadó stílust, aki azonnal versenybe száll, ha a helyzet azt kívánja meg. Aki megszokásból adódóan nem fogad el nemleges vàlaszt, azt meg végképp nem, hogy veszítsen. Remélem még sokáig hű maradsz ehhez az énedhez és továbbra sem hagyod, hogy más határozza meg ki vagy valójában és milyen életet kellene élned.
Kedveltem a történeted és a karakteredet is ahogyan megalkottad. Kívánok neked sok játékot a folytatásra és örülök, hogy olvashattalak!  Noémie G. Manet 1987965242  Noémie G. Manet 2624752903

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




livin' in new york





mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Noémie G. Manet A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
Noémie G. Manet D68de73853d63d6ba0719cc4505ca57f3fe23363
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
Noémie G. Manet 8d1c8bbfbb8e9e4b6d953ab98d8bd8bf7b9475cc
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1700
 
Noémie G. Manet
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Média, mûvészet és sport-
Ugrás: