New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 46 felhasználó van itt :: 10 regisztrált, 0 rejtett és 36 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Manuel Valderrama
tollából
Ma 11:58-kor
Sierra Larson
tollából
Ma 11:13-kor
Caesar Harlow
tollából
Ma 09:57-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 09:51-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 09:15-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:55-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:55-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:55-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:52-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

A húg, aki tényleg az agyamra megy...
TémanyitásA húg, aki tényleg az agyamra megy...
A húg, aki tényleg az agyamra megy... EmptyVas. Jan. 07 2018, 19:33

Audrey Nellie Emerson


Teljes név: Audrey Nellie Emerson
Play by: Sabrina Carpenter
Születési hely: Malmö, Svédország
Kor: 16
Lakhely: Staten Island
Szexuális beállítottság: heteroszexuálisról tudok, de hogy most nálad mi a trendi?
Családi állapot: hajadon, nagyon remélem
Csoport: Diákok

Drága húgom!

Megértem, hogy a közöttünk húzódó generációs különbség nagy, hiszen a lányom is lehetnél, és akkor nem túlzok a röpke majdnem húsz évvel, de nem én hoztalak össze. Anya halála mindhármunkat megviselt, hiszen te vagy a legkisebb az Emerson családban. A kapcsolatunkat az állandó feszültség jellemzi, mióta beléptél a változó korba. Apa katonai hivatása miatt, én vagyok a legközelebbi rokonod, és a másik félnótás bátyád, Jeremy, de aztán rá semmiben sem lehet számítani, mert inkább a partnered a rosszban, mintsem a nagyobb testvéred legyen. Nem akartam az apád helyett az apád lenni, mégis ez a szerep jutott nekem, ha már egyben akarom tartani a családunkat. A Riverdale School magántanulója vagy a támogatásom miatt, mert én jómagam is ott vagyok íjászoktató. Igyekszünk mindent megadni neked, de olykor az igényeid túlmutatnak az átlagon. Minek például az a nyamvadt lovagló csizma, amit a múlt hónapban vetettél meg velem? Kiskorod óta rühelled a nagyobb testű állatokat, és azt sem mondanám, hogy kitartó vagy…bármiben is. A korodhoz képest túl korán érsz, nem is a te korosztályod izgat, hanem az idősebb pasik, esetleg apakomplexusod van? Ha eljutunk idáig, akkor tuti agyturkászhoz viszlek, mert nem normális, hogy egy azték termékenységi, és szüzesség elvesztési bulin árulod az ártatlanságodat a nálad sokkal idősebb fiúknak. A lázadásod okát szeretném megtudni, mert régen nem voltál ilyen…talán megviselt, hogy Jeremy már elköltözött otthonról, vagy anya hiánya olthatatlan? Mindenesetre kész vagyok érted bármire, mert te vagy a szemem fénye, és a gyenge pontom is. Kötelességemnek érzem, hogy biztonságban tudjalak.

/Dióhéjban ennyi lenne, még én is alakulok a játéktéren, és akkor lesz teljes a csapat, ha a másik nagy és okos bátyád is megérkezik. Szeretném kikötni, hogy hosszútávra terveznék a húgommal, így ne egy fellángolás legyen, ha már megalkotásra kerül. A PB-t szeretném megtartani, nagyon meggyőzőnek kell lenned, hogy cseréljek a svéd felmenők miatt. Nagyon várlak  A húg, aki tényleg az agyamra megy... 2284509961  A húg, aki tényleg az agyamra megy... 1735856013  A húg, aki tényleg az agyamra megy... 2624752903 /


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
A húg, aki tényleg az agyamra megy...
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: