New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Eleonora Sagnier
tollából
Ma 4:02 pm-kor
Alastair Carver
tollából
Ma 3:36 pm-kor
Alastair Carver
tollából
Ma 3:34 pm-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 3:30 pm-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 3:28 pm-kor
Eleonora Sagnier
tollából
Ma 2:45 pm-kor
Fiorentina Deluca
tollából
Ma 2:43 pm-kor
Bluebell Muray
tollából
Ma 2:30 pm-kor
Caesar Harlow
tollából
Ma 2:00 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Serge Baquet
TémanyitásSerge Baquet
Serge Baquet EmptyKedd Aug. 02, 2022 11:05 am
Serge Baquet
It is not the lead that makes a dog faithful.

Karakter típusa
Saját
Teljes Név
Serge Joël Baquet
Becenév
Serge
Születési hely
Franciaország - Biarritz
Születési idõ
1985. Junius 06.
Kor
37
Lakhely
Brooklyn
Szexuális beállítottság
hetero
Családi állapot
Kapcsolatban
Tanulmányok

- School Anatole France (végzett - 1991-1999)
- Notre Dame International High School (végzett - 1999-2002)  
- École de l'air et de l'espace - katonai kiképzőiskola (végzett - 2002-2007)

Foglalkozás
Légi harcászati parancsnok
Munkahely
Francia Légierő - Jelenleg Rehabilitáción
Hobbi
ejtőernyőzés, színházak- múzeumok látogatása

Csoportom:
Bűnüldözés

Jellem
Az udvariasságom a pajzsom, a higgadt problémakezelésem és halk szavaim a páncélom. Az optimizmusom és a tenni akarásom a lándzsám. Noha a 35 év, ami a hátam mögött van, rejtenek kínt, szenvedést és könnyeket, mégsem lettem szívtelen és lelketlen, megőriztem önmagamat, ámbár az éveimben az életemben a benne élők egyaránt formáltak egy keveset jellememen. Volt ahol elvettek, volt ahol hozzá adtak, néhol csiszolódtam, formálódtam, de önmagamat sosem vesztettem el. A mosolyom a régi. A tragédiák nyomot hagytak rajtam. Mindenki másképp dolgozza fel a maga veszteségeit, én a szívemben őrzöm mindazt. Ez segít abban, hogy a helyes úton maradjak. Szeretem a művészetet, szeretem a szenvedélyt. Szeretem a csendet épp úgy mint a hangos zenét. Nem csak pártolom a művészetet, de én magam is festek, érzéseim, dühöm a képeimen köszönnek vissza. Mire jó a harag? Az csupán rossz tanácsadó. A Családomért tűzbe tenném a kezem. Az ő épségük mindenek felett. Olyan emberek, akikkel törődünk, és akik törődnek veled.
Maximálisan hűséges vagyok hozzájuk, az életem semmilyen területén sem szerettem a szabályt megszegni. Ez nem jelenti persze azt, hogy mindig betartottam őket betűről betűre, mert az lehetetlen. Bár alapvetően a lehetetlenben nem hiszek, mint létezőben, éppen ezért mindent megpróbálok, küzdök a végsőkig.
Amit pedig látsz, nos, az vagyok, semmivel sem több vagy kevesebb. Kék szemek, barna haj.
Magasságom 178 cm, 80 kg
A testemre se sok panasz lehet, izmos, kidolgozott, ennyi elég is róla.  

Avataron:
Sam Worthington

Múlt

Odakint szakad az eső percek óta ugyan abban a monoton ritmusban, a szél most elcsendesedett. Az április valóban olyan szeszélyes, mint amilyennek mondják. Nézem a galéria ablakain át az esőt, ahogyan szakadatlanul hullik és átáztatja a szomjazó földet, látom, hogy a növények megélénkülnek és ezen a kései órán az a néhány ember, akik még az utcákon bolyongtak futva keresnek menedéket. Bezárom a nővérem galériáját és leoltom a lámpákat, csak egy led sor marad égve, hogy jelezze ez a hely ifjú tehetségek műveinek az otthona. Összébb húzom magamon a pulóvert, ahogy még néhány pillanatot vagy talán percet is eltöltök az ablak előtt és figyelem az esőt és az embereket, ahogy az utolsó is elmegy. Elindulok és végig tekintek a galérián. Megannyi érzelmekkel teli festmény kapott helyet idebent, ifjú és tehetséges művészek kezei közül kerültek ki. Sokuk nehéz körülmények között él és nap, mint nap meg kell dolgozniuk a megélhetésért. Lassan járom körbe a galériát, minden egyes festményt megtekintek, majd a szobrokat is szemügyre veszem, hiszen néhány helyet kapott idebent... Köztük a nővéremé is, aki beengedett ide és beenged nap mint nap. Hiszen a volt feleségem festménye is ide lett kiállítva. Elváltunk. Engem okolt a közös magzatunk elvesztésével. Ezt egyikünk sem bírta, hiszen 4 év kemény munkája veszett oda. Egy pillanat alatt. De ez már régi történet. Jelenleg kapcsolatban vagyok egy csodás nővel, az életem része, annak mozgatórugója és imádom a párosunkat. Minden percet imádom kiélvezni vele. A reptéren találkoztunk. De a gyerek gondolata megrémiszt… valahogy nem állok készen egy gyerekre. Hiába… harminchét éves fejjel… ideje lenne már azt hiszem. De nem érzem magam apának… főleg azóta a baleset óta. Jelenleg eljegyezni készülök a lányt, nagy meglepetés fogja érni. Magamnál hordom hát hónapja a gyűrűt. Hogy majd egyszer...

Tulajdonképpen régebben zenész akartam lenni. Valaki, akire majd felfigyel a világ. Akit nem pusztán a hírnév érdekli majd. Öt éves koromban eldöntöttem. Gitározni fogok, ezzel leszek Nagy!
Beat, rock and roll, rock… jobb leszek, mint Barry Gibb. Ám 16 éves koromra lemondtam róla, hiszen a nagybátyám a légierőt szolgálja a mai napig, így a példaképem.  

És hogy miért vagyok rehabilitáción? Hát...küldetés közben sérültem le. A gépem belsejében felrobbant egy bomba. A hallásom és a látásom sérült. A bal szemem és fülem. A szemem homályos, nem látok vele rendesen, csak foltokat és árnyékokat. A kórházba kerültem ahol megműtöttek, de nem lett sikeres a műtét, több repesz is bennem maradt az oldalamban. Azt mondták, hogy talán a hallásom sosem lesz a régi, a látásom pedig... sosem lesz olyan mint régen. Bizonyos mozdulatokat nem tudok megtenni, a rehabilitáció alatt ezeket kell újra élesztenem.

Négy éve költöztem New Yorkba, azon belül pedig 2 éve költöztem össze életem szerelmével. Most próbál ő segíteni nekem, nemrég meglepett egy hallókészülékkel.

A nővéremmel kétnaponta találkozunk, beszélgetünk, kávézunk és segítjük egymást. Az öcsénket egy éve nem láttuk, elment, hogy megszerezze az álmát, hogy híres médiasztár lehessen. Zeneszerző.


Egyéb:
Beszélt nyelvek:
- Orosz, Francia (anyanyelv), angol, német
- Borostája nem esztétikai érzékre vall, hanem borzalmas lustaságra.
Motor: Harley Davidson KATT nagy rajongója
Autó: KATT - ram trx
- Ismert Allergia/betegségek: nincs
Egyéb Tanulmányai:
- számítógépes és kognitív idegtudomány (Mesterképzés, Diploma)
- műszaki, gazdasági és társadalomtudományi szakfordító


livin' in new york

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Serge Baquet
Serge Baquet EmptyKedd Aug. 02, 2022 4:06 pm
Gratulálunk, elfogadva!
Livin' in New York új lakosa

Kedves Serge!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Mindazok ellenére, amiket az életeben és a munkádban már láthattál és megtapasztaltál, egy erős, magabiztos, higgadt, nyugodt férfi maradtál, aki megbízható, akire a családja számíthat, hisz ahogy magad mondtad, akár tűzbe is mennél értük. Serge Baquet 560292900

Azt mégis érdekesnek találom, hogy az életed szerelmében szánt gyűrűt már hat hónapja rejtegeted a zsebedben. A sérülésed az oka annak, hogy még nem tetted meg a következő lépést, és még nem kérted meg a kezét? Megérteném, ha így lenne, és előbb fel akartál épülni, amennyire lehetséges. Ugyanakkor, mint tudjuk, rövid az élet... Mindenesetre drukkolok, és remélem, hogy a házassággal való második próbálkozásod szerencsésebb lesz, mint az első. Serge Baquet 4146035580

De már engedlek is utadra, katona!  Serge Baquet 3673325056

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




livin' in new york







crazy




about you



mind álarcot viselünk
Raelyn J. Winters
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Serge Baquet Dad0fa14d84506709b0af77e18c2331644d5c35f
Serge Baquet 7f719acbb32e9d36a64db4fc794f91a7a16847dd
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
Shes dangerous because she knows what it’s like to fall and get back up a thousand times. Rock bottom knows her name, and the only person who saved her is her. She is not afraid of breaking.”
★ családi állapot ★ :
Serge Baquet 35428d135f75437cbf8af4cb11cba0a1d592ee03
You are all my heart ever talks about.


The best love is the kind that awakens the soul and makes us reach for more, that plants a fire in our hearts and brings peace to our minds. And that’s what youve given me. That’s what I’d hoped to give you forever.”
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Serge Baquet 50e5f561b216ec691f30811742437fb44565bb76
★ idézet ★ :
Tell me not to do something and I will
do it twice and take pictures.”

You just have to trust your
own madness.”
★ foglalkozás ★ :
paramedic, medical student
★ play by ★ :
Chloe Bennet
★ hozzászólások száma ★ :
859
★ :
Serge Baquet 5ad75ea398f77039fa5b48bc33ad47b03a4b8268
 
Serge Baquet
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: