New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 15 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 14 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:26-kor
Keegan Whinett
tollából
Tegnap 22:57-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 22:36-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 22:36-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:30-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:59-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 21:02-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 21:01-kor
Rafaela Garza
tollából
Tegnap 20:11-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

Mirabella Hollis
TémanyitásMirabella Hollis
Mirabella Hollis EmptyCsüt. Ápr. 07 2022, 20:48
Mirabella Hollis
Do they love you or the mask you put on everyday?

Karakter típusa
Keresett
Teljes Név
Mirabella Hollis
Becenév
Bella, Bells, Mira, Mimi
Születési hely
Manhattan; New York
Születési idõ
2003. 04. 02.
Kor
19
Lakhely
Manhattan
Szexuális beállítottság
Biszexuális
Családi állapot
Kaotikus
Tanulmányok
Ongoing Department of Film and Video
Foglalkozás
Egyetemista
Munkahely
School of Art and Design
Hobbi
Bármi, ami kicsit is szórakoztat

Diákok
csoporthoz tartozom

Jellem
Azt kell mondanom, hogy nem tudok, nem elfogultan hozzáállni önmagamhoz. Így nem mondhatom, hogy kifejezetten tiszta képet kaphatnál pusztán önmagamtól tekintve, hogy mindannyian próbáljuk elrejteni a legrosszabb tulajdonságainkat, a hibáinkat jó mélyre eltemetni. Persze mindez csak szituáció kérdése, hiszen adott helyzetekben azért, hogy elérhessük, amit akarunk képesek vagyunk a felszínre csalogatni a legrosszabb oldalunkat, vagy még azt is, amely nem is állhatna távolabb tőlünk, de mindezt csak a cél érdekében tesszük, míg a másik mit sem sejt róla.
A valóság az, hogy mindenkinek több oldala van. Egy, amit a szüleinek mutat, egy másik amelyet a szoros baráti körönének, az egyik, amit szimpla ismerősöknek, akikbe gyakrabban belefut. De nem csak személyektől függ, hogy ki miként viselkedik a hely, a szituáció is meghatározza mindezt. Hogy vajon melyik is valódi? Valószínűleg mindegyik. A maga módján. Bár az én esetemben az, amit a szüleimnek mutatok talán túlságosan is távol áll a valóságtól. A tökéletes példa arra, hogy a cél érdekében olyan jellemzőket is magunkra aggatunk, amelyek nem állnak túlzottan közel hozzánk. A tökéletes leány mintaképét követem pontról, pontra, mint valami hercegnő. Soha nem ellenkezem szemtől-szembe az akaratukkal szemben, de ez nem azt jelenti, hogy a hátuk mögött nem keverem úgy a lapjaimat, hogy úgy alakuljanak a dolgok, ahogy azt én szeretném.
A valóság az, hogy egy igazi kis számító dög tudok lenni, ha akarok. A makacsságomnak köszönhetően nincs semmi, amit ne tudnék így vagy úgy elérni. Egy totális kaotikus energiabomba vagyok olyan, akihez egyszerre akarsz közel kerülni, de ugyanakkor el is kívánsz kerülni, mert sosem tudhatod, hogy mégis mikor robbanok fel. A nagy szám egyszer biztos, hogy olyan bajba sodor, amiből nem tudok majd kimászni, de amíg ilyesmi nem fordul elő nem hiszem, hogy vissza tudnám fogni magam.
Regélhetnék évekig magamról, de azt hiszem azzal csak továbbra is a felszínt kapargatnánk tekintve, hogy szinte minden személy és helyzetfüggő. Így, ha nem félsz.. Ismerj meg. De ha pityegést hallassz, akkor rohanj. Még a végén valami robbanni fog..

Jenny Boyd
arcát viselem

Múlt
Már nem kell túl sokáig kibírnom. Csak még egy icipicit. A fejemben már legalább háromszor felborítottam az asztalt, de azzal mindent tönkretennék. Nem törhetem darabokra a finoman kialakított maszkomat, amelyet az évek során sikerült tökéletesítenem. De mégis szinte érzem, ahogy szépen-lassan felforr az agyvizem. Van egy kiszemeltjük a számomra. Ezzel nem is lenne semmi gond, de ahogy tálalják az egész szituációt szinte teljesen átjön, hogy nem csak azt akarják, hogy ismerkedjünk meg, nézzük miként is tudnánk egymással kijönni. Itt sokkal másabb tervek vannak.
De hogy mégis miért is vagyok ellene? Ha azt vesszük nyilvánvaló. Nem élem azt a szendeszűz életmódot, amelyet a szüleim hisznek, hiszen a hátuk mögött nincs olyan, amit ne mernék megtenni. Egyetlen szabály van csak, hogy ne bukjak le. Más nem számít. Eddig pedig tökéletesen működött. Vagy az is lehet, hogy titokban hagyják, hogy műveljem ezt-azt a hátuk mögött, amíg nem kerülök ténylegesen bajba. De azért talán nem olyan meglepő, hogy az előzőt szívesebben hiszem el, mert az azt jelentené, hogy az egész életem során sikerült átejtenem a szüleimet, ami azért valamiféle büszkeséggel tölt el.
Másodszor pedig mégis csak a modern korban élünk, ahol ezek az elrendezett kapcsolatok már olyan ódivatúak, hogy szinte borsódzik tőle a hátam. Látatlanba pedig azt kell mondanom, hogy csak a legrosszabb képet tudom lefesteni a lelki szemeim előtt a srácot illetően, akit igyekeznek fényezni, vagy nem tudom pontosan, mert nem csinálok mást, mint az erőltetett mosolyommal - ami remélem azért valamennyire őszintének tűnik - lelkesen bólogatok a szavaikra miközben fejben már rég mérföldekre járok. Az agytekervényeim a pánik hátterében azon kattognak, hogy mégis miként húzhatom ki magam ebből a szituációból.
Harmadszor pedig még csak 19 vagyok. Nem hiszem, hogy abban a korban élünk, ahol ilyen korban dédelgetnem kellene a házasság gondolatát. Lehet, hogy még mindig vannak olyanok, akik ilyenkor már az örök hűségfogadáson gondolkoznak, meg azon, hogy hány gyerekük legyen és a többi, de tőlem ez nem is állhatna távolabb. A terveim nem nyúlnak ilyen messzire főleg, hogy szinte csak egyik napról a másikra élek, mindenféle kötöttségek nélkül. Most pedig az ölembe akarnak dobni egy ilyen labdát, ami egyelőre finom utalgatások sokasága, de csak idő kérdése, míg minimálisan elérkezik az a pont, amikor már egyfajta nyomás is csatlakozik hozzá. Főleg, mivel ha túlságosan is ellenállok az egésznek, akkor azzal még bajba is sodorhatom magam a szüleimnél. Bár ki ne akarna ezzel az egésszel szembe menni? Egyrészt kicsi az esélye, hogy a srác jól néz ki. Máskülönben miért kellene neki valakit tálcán kínálni? Aztán még, ha ezt valamilyen csoda folytán sikerülne is kipipálni még mindig ott van a lehetősége annak, hogy egy oltári seggfej, vagy a világ legunalmasabb embere. Nem szép dolog ítélkezni, de jelenleg olyan magasra pumpálta a szituáció a vérnyomásomat, hogy nem tudok a vörös ködön kívül gondolkozni.
Eme csodálatos családi vacsora után még illedelmesen távoztam, lassú léptekkel, amelyek helyett legszívesebben rohantam volna egészen a szobámig, ahol kis híján a párnáim közé temettem magam, hogy az ideges sikolyomat elfojthassam. Az adott, hogy én nem léphetek fel még az ötlet ellen sem túl agresszívan. Így nem maradt más, mint elérjem, hogy a másik fél akarjon kihátrálni ebből a nevetséges szituációból. Ami talán nem is lesz olyan nehéz tekintve, hogy csak egy őrült menne bele ebbe az egészbe.

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Mirabella Hollis
Mirabella Hollis EmptyPént. Ápr. 08 2022, 22:48
Gratulálunk, elfogadva!
Livin' in New York új lakosa

Kedves Mirabella!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

A történeted olvasása közben pontosan azt gondoltam, amit aztán Te magad is leírtál: bizony, ennyi idősen túl fiatal vagy még a házassághoz. Azzal is teljes mértékben egyet tudok érteni, hogy a mai világban az ilyen javaslatok egyszerűen nevetségesnek tűnnek, különösen egy olyan országban, mint Amerika. Vajon a fejlődés hogy ment el ennyire a szüleid mellett, miért fontolgatják akár csak egy pillanatig is, hogy hasonlóba belekevernek téged? Nem annak kellene lennie az első szempontjuknak, hogy Te magad mit szeretnél az élettől és hogyan képzeled el a jövődet? Még csak nem is arról van szó, hogy milyen húzásaid vannak, hogy a Hollis név milyen fényben tűnne fel, ha kiderülne rólad minden. Nem véletlenül szokás mondani, hogy fiatalság, bolondság, Te pedig kihasználod minden egyes percét. Mert ennyi idősen élni kell, nem pedig a boltokat járni a megfelelő karikagyűrű után kutatva. Persze, akinek ez élete vágya, annak szíve joga, hogy ezt tegye.
De Te rafináltabb lány vagy ennél, ez nagyon egyértelműen lejött a soraidból is. Ha valami nem tetszik, nem kell elfogadnod, még ha most nem is lehetséges a nyílt hadviselés. A szüleid helyében sajnálnám, hogy nincs olyan kapcsolatom a saját gyerekemmel, hogy meg tudjunk beszélni ilyen jelentős dolgokat, de azt hiszem Te emlékeztetni fogod őket arra, hogy igenis része vagy a saját életedet érintő döntéseknek - egy házasság pedig akárhogy is nézzük, a Te életedet változtatná meg gyökerestől. Butaság lenne azt kérdezni, hogy vajon mit gondolsz, sikerrel jársz-e, hiszen olyan lány vagy, aki nem fogad el kevesebbet a győzelemnél és a saját útjánál. De mégis érdekelne, mi van ha jobban felforgatja az életedet az a bizonyos személy, akihez hozzá kellene menned, mint maga az ajánlat? Mirabella Hollis 2624752903
Színt hamarosan kapsz valamelyik admintól, én pedig addig is szeretnék még egyszer gratulálni az elfogadásodhoz!

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




livin' in new york



You taste just like sugar
My sugar, I like it, but I shouldn't, so good that I could die - I'm whipping cotton candy clouds with you for days Baby, it's not that bad to crave 'Cause every time you leave, you know I miss your face 'Cause I love you, love you, love you, babe · ·
mind álarcot viselünk
Isabel Marquina
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Mirabella Hollis Tumblr_inline_pm4x2tNPTI1sjha6p_1280
Mirabella Hollis Tumblr_inline_pm6pe4PII71sjha6p_1280
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
No, you can't tame the girl
'Cause she runs her own world So if she wants to party all night You can't tame her
And you can't change her
★ családi állapot ★ :
Mirabella Hollis 6daa3cd2fa9c21e64631c8d274957c6b05688ad3
This is no coincidence with you and I
Because we better not take advantage In a little close dance, kiss on the mouth
We know how it'll end
★ lakhely ★ :
Upper East Side ⋆ Manhattan
★ :
Mirabella Hollis 45b0abfeadf2b654940d8ebb0fac22a7231a7851
★ idézet ★ :

- Swear on Chanel.
- I swear!
★ foglalkozás ★ :
Columbia (Business) student ⋆
★ play by ★ :
Sofia Carson ⋆
★ hozzászólások száma ★ :
950
★ :
Mirabella Hollis 0d7239233816536489680c8d406a5ddb6ac415f9
 
Mirabella Hollis
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Levan fckin' Hollis
» Mirabella
» Mirabella Jimenes
» Mirabella Jimenes

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: