New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 36 felhasználó van itt :: 8 regisztrált, 0 rejtett és 28 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Bradley R. Fitzgerald
tollából
Ma 13:26-kor
Jayda Winters
tollából
Ma 13:14-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 11:58-kor
Sierra Larson
tollából
Ma 11:13-kor
Caesar Harlow
tollából
Ma 09:57-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 09:51-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 09:15-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:55-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:55-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

A Gyakornok
TémanyitásA Gyakornok
A Gyakornok EmptyPént. Nov. 19 2021, 09:08
Csodás neved

Play by:
egyeztessünk róla, szívesen veszem az ötleteidet
Születési hely:
szabadon választható
Kor:
max 25
Lakhely:
Manhattan/ Bronx/ Brooklyn/ Queens/ Staten Island
Szexuális beállítottság:
heteroszexuális
Családi állapot:
hajadon/kapcsolatban
Csoport:
egyetemista
Történetünk:

A Beranger Talent Foundation minden évben több egyetemen is meghirdeti programját, melynek keretén belül tíz egyetemista egy éves gyakornoki munkát kap a vállalat valamelyik székhelyén: New York(New York)- Sacramento(Kalifornia)- Miami(Florida). A tíz pályázatot elnyert gyakornok közül kettő pedig közvetlenül az én munkatársam lesz.Fontos tudni, hogy nem én vagyok közvetlenül aki kiválasztja őket, ahogy azokat sem, akik a személyes gyakornokaim lesznek. Megvannak a szakmailag elismert és minden szempontból megbízható tanácsadóink, akinek tudását elismerjük és elfogadjuk, hogy akiket kiválasztanak, valóban elég tehetségesek a maguk területén.Számtalan területről érkeznek az egyetemisták: van aki a jog területéről, van aki az építészet, más a mezőgazdaság, megint más az újságírás, esetleg az orvoslás képzéséből érkezik. Fontos tudni, hogy az egy év alatt nem szükséges egyetemi tanulmányaikat halasztani, kizárólag akkor, ha élni szeretnének a teljes munkaidős gyakornoki megbízással, vagy ha esetleg nem tudják másképp megoldani a távolság miatt. Hiszen olyan is előfordulhat, hogy egy bostoni egyetemista adott esetben a sacramentoi gyakornoki lehetőséget nyeri el, ez esetben pedig nem nagyon marad más lehetősége, mint egy évet késleltetni az egyetemi tanulmányaiban. Ezt mindig a pályázatot elnyerő dönti el.
Ebben az évben egy fiú és egy lány nyerte el a közvetlen környezetemben eltöltött egy év lehetőségét. Én ez idő alatt mindig igyekszem a tudásom és ismereteim legjavát átadni, hiszen ez mind olyan, amellyel ha megfelelően gazdálkodnak, akkor sikeresek lehetnek. Hisz a tehetségük - minthogy a pályázatot elnyerték- megvan hozzá. Sokaknak csak a megfelelő támogatásra van szüksége.
És így jössz te a képbe. Már a belépésed sem hétköznapi, hiszen a kopogtatást követően, az ajtómon belépve egy hatalmas eséssel érkezel meg, gyakorlatilag az iroda közepéig csúszva a lakkozott parkettán. Pár másodpercig még fel sem mersz nézni, azt gondolod, hogy ha el is nyerted ezt a lehetőséget, valószínű most baltáztad el teljes mértékben. De tudod ez nem így működik. Emberek vagyunk, esendőek, és néha meg is botlunk. Képletesen és szó szerint is. Noha a cég tulajdonosa vagyok, és megvannak a magam szabályai, azt azért mégsem nézhetem, mint férfi és mint úriember, hogy egy hölgy segítség nélkül tápászkodjon fel a földről. Segítek hát neked. Bájos arcú, kedves, zavarodott, közvetlen. Hirtelen ezek a szavak jutnak eszembe amikor meglátlak. És azt is megértem, hogy miért te vagy az egyik, akit mellém választottak, pontosabban a végleges szót mindig Trudy, a közvetlen asszisztensem mondja ki. Egy elég szabályok szerint élő ember vagyok, aki nehezen enged a megszokásokból, a rutinból. Te azonban tökéletesen az ellentétem: spontán, színes, vicces, nevetős. Odavagy a művészetekért, a színházért, a zenéért, a filmekért. Én már évek óta csak a neten követem ezeket, és éppen csak annyira, hogy ne tűnjek tájékozatlannak egy-egy beszélgetés során. Engem jobban érdekel a tőzsde, a piaci helyzet alakulása, vagy a befektetéseim, esetleg az, hogy a tudományban milyen újdonságok és áttörések vannak. Nem szokásom utánanézni a gyakornokaim hátterének, engem a tudásuk érdekel, és a magánéletükről is ritkán faggatom őket, éppen csak akkor ha egy adott beszélgetés ezt szükségessé teszi. Van azonban egy közös szenvedélyünk, amelyről szinte már az első beszélgetésben említést teszel és én felkapom a fejem: a fotózás. Bár téged inkább a lencsém túloldalán tudnálak elképzelni. Félre ne érts, nem szeretnék tolakodó lenni veled szemben, és megvannak a magam szabályai a hölgyeket illetően. Téged pedig többre tartalak, semhogy egy év után holmi köszönőajándékkal utadra engedjelek, ahogy teszem másokkal.Mégis….mégis kislány, kitölteni kezded a gondolataimat és ez elég ijesztő számomra.
(Nem nagyon szeretnék sok dolgot megszabni a kisasszonnyal kapcsolatban. A név és az avatár is szabadon választható, bár ez utóbbiról azért egyeztessünk, mert lehetőség szerint nem valami koravén, kiélt fejű kishölgyet szeretnék neki.Ha a leírást elolvasod, láthatod, hogy igazi kis színes, vidám egyéniség, tehát ehhez passzoljon a pofi.Vannak ötleteim nekem is, de szívesen hallgatlak téged is. Ha érdekel a karakter, akkor üzenetben úgyis tudunk egyeztetni róla)
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
A Gyakornok
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» A gyakornok

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: