New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 16 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 14 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:26-kor
Keegan Whinett
tollából
Tegnap 22:57-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 22:36-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 22:36-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:30-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:59-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 21:02-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 21:01-kor
Rafaela Garza
tollából
Tegnap 20:11-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

Mason McAllister
TémanyitásMason McAllister
Mason McAllister EmptySzer. Ápr. 29 2020, 23:06
---
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Mason McAllister
Mason McAllister EmptyPént. Május 01 2020, 18:45
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Mason!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Uh, hát elég tartalmas és nagyon lebilincselő írást hoztál nekünk ide. Részletgazdag és tökéletesen megragadja az ember figyelmét.  A hosszú előtörténetek mindig egy veszélyes terep. Van aki nagyon nagyot akar alkotni, ezért egyetlen masszába sűríti, amitől az ember félúton elveszti a figyelmét és az érdeklődését. Na a tiéd abszolút nem ilyen. Olyan zseniálisan tagoltad az egész írást, miközben végig fenn tudtad tartani a figyelmem.
Érdekes maga a karakter. Egyrészt az egyszerűsége, ami mindjárt szembetűnik, már magában a jellemrészben is, amit érdekesen oldottál meg. Valamiféle állítás-tagadás formában. Mason az a fajta, akire azt szokták mondani, hogy egyszerű mint a faék, miközben szerintem éppen hogy egy komplikált, és különleges jellem. Adódhat ez talán a nagy családból, ahol mindenki külön személyiség és külön egyéniség volt. Nehéz lett volna egy ilyen családban külön kitűnni. Volt abban mégis valami szentimentális és egyben kicsit szomorú is, ahogyan a gyerekkoráról meséltél. Ami neki nem is volt igazán. Végig, ahogyan ezt a részt olvastam ezt éreztem. Az életének fontos állomásaiból apró kis szemelvények, amelyek mindegyike olyan részletgazdagsággal és csodásan lett megírva, hogy engem nagyon beszippantott az egész írás. Nem titok, hogy odavagyok a leíró részekért, és te ebben fantasztikus vagy. Ám mind közül azt hiszem az utolsó fejezet, az autószerelő műhely lett a kedvencem. Számtalan titok, szövi át, amely így vagy úgy de visszautal a múltra, miközben sok kérdésre nem adod meg a választ. Ettől pedig még izgalmasabb lesz. Vajon mi történt veled odaát Afganisztánban, ami után ilyen állapotba kerültél? Vajon miért szereltél le? Számtalan kérdés, amit azt hiszem a játéktéren fogsz kibontakoztatni.

Csodásan írsz, ezt nem győzöm hangsúlyozni, és mindezeken túl mégis van humorérzéked (még ha kicsit nyers is) és megannyi féle érzést jelenítesz meg az írásodban. Öröm volt téged olvasni. Mason McAllister 108800823

Nos, nem maradt más hátra, mint, hogy utadra engedjelek. Színt admin ad majd neked.

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Mason McAllister
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Jonathan McAllister
» instagram.com/mr.mcallister
» Arthur McAllister
» Milton Samuel McAllister

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: