New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 46 felhasználó van itt :: 10 regisztrált, 0 rejtett és 36 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Manuel Valderrama
tollából
Ma 11:58-kor
Sierra Larson
tollából
Ma 11:13-kor
Caesar Harlow
tollából
Ma 09:57-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 09:51-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 09:15-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:55-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:55-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:55-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:52-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

Dupla whisky jéggel
TémanyitásDupla whisky jéggel
Dupla whisky jéggel EmptyCsüt. Márc. 12 2020, 23:53
Marco & Ruby
“Life is short. Break the rules.”
A mai nap egesz atlagosan telt. Kora reggel ebredtem, lezuhanyoztam, felkaptam magamra a szokasos elegans szettet, ami feher ingbol, fekete zakobol es oltonynadragbol all. Nem is ertem egyes ferfiaknak nem nevezheto egyedek hogyan kepesek bokavillantos csonaciban flangalni, amihez raadasul meg hozzaadnak egy gyonyoru, rozsaszin polot is. Lehet en vagyok regimodi, de szerintem eleg csunyan elkorcsosult a vilag. Na de mindegy is. A kisse meg nedves hajamat hatrafesultem az egyik kezemmel. Ezt kovetoen dobtam par telefont, aztan kisetaltam a villambol es beultem a fekete Maseratimba.
Elso utam a baromhoz vezetett, ahol az egyik emberem beszamolt a fejlemenyekrol. Nagy mazlijara nem szolgalt rossz hirekkel. -Beszeltel a kolumbiaiakkal? Mikor erkezik meg a szallitmany? - kerdeztem, mikozben az irodam fele haladtam, o pedig kovetett. A szekembe ultem, a fiokombol elohuztam egy minosegi szivart, a szamba vettem, majd a zippommal meggyujtottam es mely slukkot szivtam belole, amit egy darabig a tudomben tartottam. Mindekozben az emberem ledaralta az informaciokat, amikre szuksegem volt. -Most mit szobrozol itt? - kerdeztem ertetlen fejjel, mire azonnal hatat forditott es tavozott a terembol. Nagyjabol fel oraig papirmunkaba temetkeztem, aztan felalltam, kisetaltam es a VIP reszleg fele vettem az iranyt, ahol az egyik kedvenc tancosom vart. Bajosan mosolygott, szo nelkul elem lepett, majd hozzam simulva megcsokolt. -Mar hianyoztal - suttogta a fulembe, bar en alig hallottam a szavait, mert cseppet sem izgattak. Helyette inkabb lecsusztattam egyik kezemet a csipojere, majd tovabb haladtam a feszes kis fenekere. -Itt kered vagy az irodamban? - pillantottam le a csillogo szemeibe. -Hmm.. legyen az utobbi - vegulis nekem edes mindegy volt. Az irodamba erve becsuktam magunk mogott az ajtot, a nohoz leptem es megszabaditottam attol a keves ruhadarabtol, ami rajta volt. -Hajolj az asztalra - mondtam, o pedig azonnal szot fogadott es mar terpeszben vart. Zakomat a szekemre dobtam, kigomboltam az ingemet, letoltam a nadragomat es a boxeremet. Reszemrol semmi szukseg nem volt elojatekra. Egyik kezemmel a labai koze nyultam, majd elvigyorodtam. -Tetszik, hogy mindig keszen allsz - miutan a nedves ujjamat leszopogatta, egy gyors mozdulattal bele hatoltam, mire o felszisszent. Eszemben sem volt finomkodni, ugyhogy gyors tempot diktaltam, amit o rohadtul elvezett. Miutan az asztalon is megdugtam, hattal a butornak terdeltettem, nagyra nyitotta a szajat, szerszamomat pedig a nyelvere helyeztem, majd finoman tovig nyomtam. Ha netan reflexbol el akarna huzodni, az asztaltol nem fog menni, ugyhogy kedvemre hasznalhattam a szajat IS. Miutan elelveztem szo nelkul kihuzodtam belole, tisztalkodtam egy sort, utana feloltoztem. -Koszonom Mandy, tavozhatsz - mosolyogtam a nore, kezbe kaptam a zakomat, utana a barpultnal ittam egy whishyt. Elkoszontem nehany emberemtol, ismet kocsiba pattantam es az egyik raktarunkhoz vezettem, hogy megnezzem a legujabb fegyverszallitmanyt. Nehany barattal elbeszelgettuk az idot, aztan haza vezetett utam, ahol lezuhanyoztam, atoltoztem egy oltonynadragba es fekete ingbe, majd az egyik viszonylag kozeli kocsmahoz hajtottam. Leparkoltam az automat, kiszalltam es besetaltam az epuletbe. Ha volt ismeros arc, felejuk biccentettem, majd kenyelmes tempoban a pulthoz setaltam.
-Whiskyt, tisztan - pillantottam pultos holgyikere, aki valahonnan ismerosnek tunt. Kellett nehany masodperc mig eszembejutott ki is o. -Hogy mennek a dolgok, Ruby? - huztam ki kozben a nadragzsebembol egy femdobozkat, melyben minosegi spanglik sorakoznak, illetve a gyujtomat. Nem igazan erdekel, hogy itt ra lehet e gyujtani, ugyhogy a szamba veve egy szalat, meggyujtottam. -Kersz? - nyujtottam a no fele a dobozt, mikozben kifujtam a fustot, ugyelve ra, hogy ne az arcaba menjen.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Dupla whisky jéggel
Dupla whisky jéggel EmptyVas. Márc. 15 2020, 00:09
Marco

&

Ruby


A mai napom elég sűrűn telt. Reggel viszonylag korán keltem és elmentem futni. Nagyon ritkán szoktam késztetést érezni a testmozgást ezen formájára, azonban a mai reggel mégis úgy keltem, hogy kedvem támadt kocogni egyet a hűvös reggeli levegőn. A fejhallgatómon a kedvenc spotify lejátszási listám ment, amibe olyan típusú számok voltak, mint például az Imagine Dragons Warrior-ja vagy Christina Aquelira Fighter-je, tehát nem az a típus vagyok, aki Justin Biebert hallgatna. Nincs vele semmi bajom, csak túl nyálas az én ízlésemnek. Kb 3 kilométert futottam, kellemesen el is fáradtam. Amikor rendszeresen jártam, több kilométer is ment, talán most is kibírtam volna még párat, de nem akartam elfárasztani magam a délutáni edzés előtt. Ez a laza kocogás, illetve az azt követő zuhany kellő mértékben feltöltött.
A következő programom a Dignitas többi tagjával volt, az esport edzés után, még maradtam kicsit beszélgetni a barátaimmal. Az a kicsit maradok beszélgetni, eléggé elhúzódott, akkor kaptam észbe, hogy már indulnom kell a boxedzésre, mikor már késésben voltam. Gyorsan elköszöntem a többiektől és már pattantam is motorra, hogy minél hamarabb hazaérjek.
Gyorsan átöltöztem az edzős cuccaimba és szinte betörtem az edzőterem ajtaját, akkora lendülettel érkeztem. Figyelmen kívül hagytam Rocco megjegyzéseit a késésemet illetően. A bemelegítést egyedül végeztem, aztán kesztyűztem egy sort apával, majd végezetül leboxoltam egy meccset egy súlycsoportomba tartozó ellenféllel.
Még pont volt időm arra, hogy aludjak két órát, mielőtt le kell váltanom a kocsmában a bátyámat. Letusoltam, gyorsan magamra kaptam a ruháimat, a táskámba dobtam a könyvemet, amit jelenleg olvastam, aztán átsétáltam a kocsmába.
Töltöttem magamnak egy gold tequilát, amit azzal a lendülettel le is húztam. - Most már leléphetsz, ne rontsd itt tovább a levegőt - mosolyogtam a bátyámra, aki csak annyit válaszolt, hogy örömmel. Ma pénteki nap révén elég sokan voltak, így mindig akadt mit csinálni. Vagy az üres poharakat szedtem össze vagy italokat töltöttem ki, esetleg a pultot törölgettem.
Nem foglalkoztam különösebben az érkezőkkel, rájuk-rájuk pillantottam, hogy mégis kik azok, de csak akkor váltak fontossá, ha rendelésre került a sor. - Kitalálom... - néztem az imént rendelt férfira, miközben elővettem egy poharat és kitöltöttem neki a whiskyt. - Pénzed van, de modorod az nincs - toltam elé az italát. - Milyen kár, hogy azt nem lehet pénzen venni - Ezt arra értettem, hogy még egy hellót is képtelen volt odaböfögni. Nekem se volt gyerekszobám, de mégis megtanultam köszönni. Nem véletlenül mondogatják nekem, hogy nem való nekem a vendéglátó szakma, mivel más talán elengedné az ilyen apróságokat, hogy valaki olyan szinten azt hiszi, hogy övé a világ, hogy még köszönni is elfelejt.
- Remekül, de honnan is ismersz? - Számomra egyáltalán nem volt még csak ismerős sem az arca, pedig tényleg nagyon törtem a fejem. Ráadásul az arcmemóriám (a névvel ellentétben) nagyon jó, ezért biztos voltam benne, hogy még nem láttam a férfit. - Feltörtem valamelyik kocsidat? - Erre elég nagy volt a valószínűség, mivel olyan alaknak tűnt, aki drága sportkocsikkal járt. Én pedig pont ilyenekre pályáztam, viszont ezt a jó szokásomat már magam mögött hagytam.
- Nem dohányzó - mondtam, mikor elővette a cigijét, bár szerintem kurva egyértelmű volt, de úgy látszik nem mindenkinek jelenti ugyanazt a dohányozni tilos felirat. Például annak, aki nem tud olvasni, biztos mást jelent. Csak egyszer mondtam el, hogy nem lehet itt rágyújtani. Ha ennek ellenére sem nyomta el a cigit - nekem mindegy hol, ameddig az nem a bútor - akkor szívesen leöntöttem egy pohár vízzel eloltva ezzel a bagót is. Rohadtul nem érdekel, hogy így nem viselkedünk vendéggel stb, de ez a családom kocsmája, most én vagyok a pult mögött, tehát az a szent és sérthetetlen, amit én mondok.


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Dupla whisky jéggel
Dupla whisky jéggel EmptyHétf. Márc. 16 2020, 00:37

Marco & Ruby

Neha amikor egyedul setalok be egy barba, nem vagyom semmi masra, csak nyugalomra. Na ez is egy ilyen este volt. Termeszetesen akad olyan is, hogy osszefutok nehany ismerossel es egyutt utjuk el az idot, vagy esetleg valami nocskekkel flortolgetek, majd megdugom oket a wc-ben. Fogalmam sem volt rola, hogy ez a tyuk itt dolgozik, bar valoszinuleg nem valtoztatott volna semmin.
-Igy van - eszemben sincs tagadni. Tisztaban vagyok azzal, hogy egyedi modorom van. Nem o az elso, akinek ez feltunt es meg is jegyezte. Sok esz nem kell ahhoz, hogy ezt valaki megallapitsa. -Ha lehetne sem vennek, nekem ez tokeletesen megfelel - mosolyogtam a nore, majd belekortyoltam az italomba. Igazabol nem tudom mit vart, elvegre o csak egy pultos lanyka. Csokoljak kezet, majd konyorogjek egy rohadt italert, amit mellesleg kifizetek?! Baromsag.
Nem lepett meg, hogy nem ismer, elvegre teljesen mas korokben mozgunk. -O, dehogy. Akkor mar nem elnel - na persze nem azert, mert olyan kurva fontos lenne szamomra egy rohadt auto, hisz akarmikor vehetek egy masikat. Ez masrol szol.
-Az apadat ismertem - ugy gondolom, egyelore boven eleg, ha ennyit tud. -Kulonleges ember volt. Igazan kar, hogy nem o nevelt fel - tettem meg hozza ezt a kissebb hazugsagot. Igazsag szerint inkabb mazlija volt, hogy tavol kerult tole/tolunk. Epp egy ujabb mely slukkot szivtam a cigibol, amikor meg kellett szolalnia. -Es rolad koztudott, hogy mindig betartottad a szabalyokat, ugye? - vigyorodtam el egyenesen a szemeibe nezve. Mivel mar amugysem volt sok a cigimbol, a poharamba ejtettem a csikket. Kicsit vicces, amikor pont egy ilyen multtal rendelkezo no szol be ilyen piti dologert. Ugyan holnapra porig egethetnem ezt a kis bart, tekintettel arra, hogy apam fattya, nem teszem.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Dupla whisky jéggel
Dupla whisky jéggel EmptyHétf. Márc. 16 2020, 23:16
Marco

&

Ruby


- Legalább őszinte vagy - vontam meg a vállam. Felőlem aztán egész nyugodtan hozhatja a paraszt stílust, nem különösebben érdekel. Az azonban, hogy nem hat meg különösebben még nem jelenti azt, hogy szó nélkül is hagyom. Sajnos vagy nem sajnos, de elég szókimondó, ami a szívemen az a számom természetem van, ami alól senki sem kivétel. Igen, kerültem már emiatt bajba és nem, nem tanultam belőle. - Tegyél, ahogy jól esik - Mivel nincs semmi közöm hozzá, s nagy valószínűséggel nem is lesz a jövőben, ezért ameddig velem normális hangot képes megütni, addig nekem mindegy, hogy mekkora faszként is viselkedik másokkal. Annál nem sok minden állna távolabb tőlem, hogy elkezdjek papolni, hogy ez a stílus mennyire nem áll jól neki, de én is kibaszottul utálom, mikor ezzel jönnek.
Felvontam az egyik szemöldökömet, mikor közölte, hogy akkor már nem élnék. A szám szegletében bujkált egy mosoly, amit meg sem próbáltam elfojtani. - Nem is tudtam, hogy te írod a sorsomat. Mondd már meg akkor kérlek, hogy mikor fogom megtalálni a nagy őt, illetve az is nagyon érdekelne, hogy hány gyerekem lesz - Nem mintha ezek a dolgok érdekelnének, viszont az roppant szórakoztatónak találtam, hogy mennyi mindent képzelt magáról. Igazából, amit fenyegetésként is lehetett volna értelmezni, én totál viccnek vettem, pedig tudom, hogy ő halálosan komolyan mondta. - Jöhet még egy whisky, Mr Halál? - kérdeztem, de már újra is töltöttem a megüresedett poharát.
Meglepődtem, mikor közölte, hogy ismerte a biológiai apámat. A döbbenet látszott is az arcomon. Pár másodpercig nem is szólaltam meg. - Nem érdekel - Az az ember és a nő, akit felcsinált (mert anyának és apának soha nem nevezném őket) elhagytak engem, akkor mégis miért kéne, hogy kicsit is érdekeljenek? Nem jelentenek semmit számomra. - Hát én nem bánom - Sőt, örülök is neki, mert így egy olyan családot kaptam, akik számára tényleg fontos vagyok. - Honnan ismerted? - Kérdeztem mégis, mert azért igencsak furdalta az oldalamat a kíváncsiság.
- Természetesen nem - Sosem állítottam, hogy én olyan nagyon rendes lennék. Rossz embernek egyáltalán nem tartom magam, mivel a szívem az a helyén van, viszont azt nem tagadom, hogy a balhés helyzeteket mindig is vonzottam. - De ez a kocsma a családom tulajdona és te csak vendég vagy - Tehát én hozom a szabályokat, ha pedig nem képes azt a keveset is betartani, akkor elmehet a picsába. - Az az elv, hogy a vendégnek mindig igaza van, pedig nem érvényes itt - Tehát nem érdekel, ha azzal jön, hogy soha többet nem teszi be ide a lábát. Majd csak túlélem valahogy.
- Meg amúgy is... miből gondolod, hogy bármit is tudsz rólam? - Annyira azért nincs balhés múltam, hogy hírhedt legyek, tehát kénytelen volt végezni egy kis kutatómunkát ahhoz, hogy értesüljön a rendőrségi ügyeimről. Ha pedig tényleg így volt, akkor jön a millió dolláros kérdés, hogy mégis miért érdekelte az én múltam?


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Dupla whisky jéggel
Dupla whisky jéggel EmptyKedd Márc. 17 2020, 00:33

Marco & Ruby

Mar amikor - gondoltam, de ezt jobbnak tartottam magamban tartani. Igazabol a legtobb esetben valoban oszinte vagyok es megmondom a frankot, de olykor azert elofordul, hogy fullentek egyet, esetleg elhallgatok nehany fontos informaciot. Senki sem lehet tokeletes.
Amikor elmosolyodott, nekem is megjelent egy vigyor az elvetemult kepemen. -Es ha tudnad, mi mindent nem tudsz meg.. - talan jobb is, hogy o ezt az egeszet viccnek fogta fel. Mivel nem tudna nekem keresztbe tenni, igy nem fenyegeti az a veszely, hogy eltennem lab alol. Kiveve persze akkor, ha egy kozeli hozzatartozojat kellene megleckeztetnem. -Nagy O? - neztem ra kisse meglepett fejjel. Eddig nem tunt olyannak, aki hisz a tundermesekben. -Cseppet sem erdekel a sorsod, amig nincs kozod hozzam - mar pedig hiaba van kozos apank, ez semmit sem jelent. Ugyanolyan jelentektelen szemely, mint barmelyik idegen. -Ha engem kerdezel, lehet nem kellene tovabb vinni eme csodas geneket - vontam meg az egyik vallam. Ha megteszi, csupan meg egy plusz elcseszett ember lesz a Foldon. Arrol nem is beszelve, hogy neki is rengeteg dologrol le kellene mondania. Nem szokasom surun itelkezni, de a no aki elottem all, velemenyem szerint nem valo anyanak, tehat szivesseget tenne egy kolyoknek, ha inkabb vedekezne es elengedne ezt az almot.
-Johet- ez nem is volt kerdes, hisz inni jottem ide. A kedves becezest, ami amugy kicsit illett is ram, nem kommentaltam. Miutan elem tolt egy ujabb pohar whiskyt, leoblitettem a torkomat egy kortyal.
Sejtettem, hogy meglepi majd, hogy ismerem az apjat, ezert csak elvigyorodtam a dobbent kepen. Teljesen megertem, hogy nem izgatja. Engem meg igy sem nagyon erdekelt, pedig vele ellentetben, engem mar o nevelt fel. Nehany masodpercig elvacilaltam azon, hogy elmondjam-e neki az igazat. -Az apam volt - komolyodtam el egy pillanatra, mivel beugrott nehany kep a gyerekkorombol. Oszinten szolva semmiert nem hibaztatom, o egyszeruen csak ilyen volt. Azt hiszem, en is hozza hasonlo lennek. Talan ez az egyik oka annak, hogy nem vagyom csaladra. Viszonylag hamar sikerult elhesegettem ezeket a gondolatokat, majd ismet belekortyoltam az italomba.
-Nos akkor kisse poenos, ha szabalyokrol papolsz - aztan tolem fonokoskodhet itt latastol vakulasig, elvegre valahol ki kell elje magat az ember. Nem tervezem, hogy gyakran megfordulok majd erre, szoval tolem aztan azt a vendeget baszogatja, amelyiket csak akarja. -Eleg jo taktika eluzni a vendegeket - persze ha kevesebb penzzel is beered. Ellenkezo esetben nem tul okos huzas, de egy korabeli lanytol ez elnezheto.
-Te magad arultad el nehany perccel ezelott - tudtommal nem legalis az autok feltorese, ami egykor a kedvenc idotoltese lehetett. Mivel az en kezeim sem tisztak, en vele ellentetben nem papolok arrol, milyen szornyu dolog is ez. -Semmi egyebet nem tudok rolad - es ez jol is van igy, mivel ket kulon vilag vagyunk, melyek eleg tavol allnak egymastol.
-Mellesleg jo itt neked? - ha tippelnem kene, akkor meg van elegedve az eletevel, de egy kerdest azert megert.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Dupla whisky jéggel
Dupla whisky jéggel EmptyCsüt. Márc. 19 2020, 23:42
Marco

&

Ruby


- Igazából nem bánom, hogy mennyi mindenről nem tudok - használtam direkt az ő szavait. Ez most kicsit ellentmondásos a kíváncsi természetemmel, mivel szeretek mindenről tudni, ami érdekel, viszont az ő esetében nem bánom, hogy nem látok bele jobban a dolgaiba.
- Látom humorérzékkel nem igazán vagy megáldva - Nyilván nem komolyan gondoltam a nagy ő-vel kapcsolatos kijelentésemet. Sosem voltam még szerelmes és hányni tudnék a Nicholas Sparks könyvektől. Persze, nagyon szép szerelmi történetek, viszont ilyenek a világon nem léteznek. Én egyáltalán nem vagyok romantikus típus (ez gondolom meg is látszik) és nem is hiszek az ilyen eget-földet megmozgató érzésekben. A szenvedély önmagában kevés ahhoz, hogy hosszú évek után is együtt tartson két személyt, hogyha nincs mellette kötődés és tisztelet. Persze, mit is tudhatok erről a témáról? Hiszen semmi tapasztalatom sincs benne. Amit nem is bánok. Szerencsére nem olyan típus vagyok, aki csak akkor van megelégedve magával és csak akkor érzi jól magát a bőrében, ha kapcsolatban van valakivel. Számomra ez egyáltalán nem prioritás, úgy vagyok vele, hogy lesz ami lesz.
- Na, ezzel már ketten vagyunk - Értettem ezt arra, hogy engem is teljesen hidegen hagy, hogy kivel mit csinál, ahogyan az is, hogy mi történik vele. - Milyen jó, hogy nem kérdeztelek - Egyáltalán nem érdekel a véleménye, hiszen semmit sem tud rólam. Nyilván nem egy ilyen emberrel fogom megvitatni, hogy milyen terveim vannak a jövőben a családot illetően. Én sem mondtam neki, hogy így 40 év körül már nem egyedül kellene iszogatni egy kocsmában.
Kitöltöttem neki a pohár whiskyt, közben kitöltöttem másoknak is az újabb kört, hogyha szükség volt rá.
Teljesen sokkolt a hír, hogy most a féltestvérem ül szemben velem. Sok mindenre számítottam, viszont erre pont nem. Így jobban végigmérve fedeztem fel hasonlóságot a külsőnkben, az pedig tagadhatatlan, hogy a személyiségjegyeinket illetően is vannak passzoló dolgok. Bár, remélem, hogy nem valami sok. A voltból arra következtettem, hogy már meghalt, aminek a híre egyáltalán nem rázott meg. De hiszen miért is érdekelt volna? Semmi közöm sem volt hozzá. - Miért kerestél meg ennyi idő után? - Egyszerűen túl nagy véletlennek tartottam ahhoz, hogy ne szándékos mesterkedés legyen a dologban. Mennyi is lenne az esélye annak, hogy a rengeteg bronxi kocsma közül pontosan ebbe sétáljon be? - Milyen ember volt? - A kíváncsiságom csak nem hagyott nyugodni. Na meg talán ez az egyetlen esélyem arra, hogy megtudjak valami róla.
- Szerinted csaposként mi lenne a dolgom? Hogy elnézzem, hogy telefüstölik a helyet vagy elnyomják az asztalokon a cigiket? Nem csak azért vagyok, hogy kiszolgáljalak, hanem hogy betartassam azt a pár szabályt ami van - Nyilván ha én megyek valahova, akkor nem kezdem el osztani az észt, hogy mit lehet és mit nem. Ezt igazából elég evidensnek tartottam, felesleges is volt ennyi szót pazarolni rá. - Egy két személy belefér. Biztos túléljük, ha nem látunk itt többet - mosolyodtam el. Nem az ő pár feles whiskyje fogja megdönteni a boltunkat.
- Igen - Tudom, hogy fura ilyet mondani, de örülök annak, hogy a biológiai szüleim megváltak tőlem. Hiszen ha nem tették volna, akkor nem találkozhattam volna a családommal, akiket mindennél jobban szeretek. - Rólad mit lehet tudni? Azok kívül, hogy úgy szórod a halálos fenyegetéseket, mint Jancsi és Juliska a kenyérmorzsákat.... - közben elkezdtem a pultot áttörölgetni egy nedves ronggyal.


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Dupla whisky jéggel
Dupla whisky jéggel EmptyVas. Márc. 22 2020, 00:31

Marco & Ruby

- Igen, azt latom - jelent meg egy feloldalas vigyor az arcomon. Sosem dijaztam a sok felesleges kerdest, most azonban megsem zavart a kivancsisaga.
- Ja hogy ezt poennak szantad? - ha egy notol Nagy O-t hallasz, rohanj es meg csak bele se gondolj, hogy vajon vicc volt e. Mivel most mas a helyzet, a hideg azert nem razott ki. Nem vagyok es mar soha nem is leszek az az ember, aki hisz az ilyen tundermesekben. Az, hogy van egy szemely, akit csak neked szantak, egy alom, amiben sokan hinni akarnak. Ha mar muszaj valamiben, a lehetosegben hiszek. - En inkabb ugy fogalmaznek, mas fajta viccekhez vagyok szokva - sokan tenyleg fapofanak hisznek es egyaltalan nem hibaztatom oket, talan kulso szemmel en is ezt gondolnam magamrol. Viszont ha a megfelelo emberekkel vagyok, hihetetlenul hangozhat, de tudok szorakozni es jokat nevetni beteg poenokon.
- Tenyleg nem, de ha mar szoba hoztad, elmondtam a velemenyem ezzel kapcsolatban - aztan vagy megfogadja, esetleg elgondolkozik rajta, vagy nehany oran belul mar nem is emlekszik a temara, nekem teljesen mindegy. Nem szokasom beleszolni idegenek eletebe, ott basszak el a tortenetuket, ahol csak akarjak, elvegre mindenki a sajat hibajabol tanul. Mar ha nem teljesen hulye vagy mazochista az illeto.
- En egyaltalan nem kerestelek - vontam meg az egyik vallam, majd belekortyoltam az italomba. Sok-sok evvel ezelott lattam utoljara. Szinte csoda, hogy felismertem. Ha annyira izgatna, mar reg ele alltam volna a nagy hirrel, de nem tettem. Sot, az sem volt tervben, hogy ez valaha bekovetkezik. Egyszeruen nem latom semmi ertelmet. Raadasul nem csak en, apam sem volt ra kivancsi. Szinte biztos vagyok benne, hogy ha annak idejen megis eszembejutott volna, hogy felvegyem vele a kapcsolatot, eselyem sem lett volna ra. Meg szerencse, hogy apamhoz hasonloan, sosem gondoltam ra. Na nem mintha nem imadtam volna kihuzni a gyufat.
A kerdese kisse elgondolkodtatott. Persze nem azert, mert ne tudnam ra a valaszt. Csak abban nem vagyok biztos, hogy o hallani/tudni akarja, milyen is volt az apja valojaban. - Jo, a maga modjan - nyultam a poharamert, hogy lehuzzam a maradek piat. Eleg nehez lenne itt nehany perc alatt vazolni, milyen szemely is volt, de azert megprobalkoztam vele ugy, hogy ne tunjon olyan szar embernek, mint amilyen valojaban volt. - Eros jellem, aki mindig tudta, mit akar es altalaban el is erte azt - toltam a no fele az ures poharamat, hogy ujra toltse. -Hozzam hasonloan o is szerette a munkajat - tettem meg ezt is hozza. - Es maximalista volt - pillantottam a szemeibe. - Mi erdekel meg? - nekem hirtelen ennyi "jo" tulajdonsaga jutott eszembe, de ha meg erdekli valami, szivesen valaszolok ra.
- Egy ember azert nehezen fustoli tele a helyet - az pedig, hogy esetleg rajtam kivul mas is ragyujtott volna, nem erdekel. - Lassan pedig tenyleg elszivnek egy spanglit, ugyhogy ha nagyon ragaszkodsz a szabalyokhoz, le kell lepnem - azt mar nem tudom, hogy folytatni akarja e a beszelgetest, de ha esetleg igen, kijohet velem, mar ha ez megoldhato szamara.
A szavain csak elmosolyodtam, majd szep osszeget huztam ki a nadragzsebembol. Ha tippelnem kene, nagyjabol az otszorose annak, amennyivel jonnek, de nem szamoltam, csak ele toltam a keszpenzt. - A tobbit tartsd meg - hogy a kasszaba teszi vagy a sajat zsebebe, mar ra tartozik.
- Nem rossz hasonlat - ismertem el. - Az attol fugg, mire vagy kivancsi?!

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Dupla whisky jéggel
Dupla whisky jéggel EmptyVas. Márc. 22 2020, 20:05
Marco

&

Ruby


- Akkor ha valami szórakoztató jut az eszedbe, mindenképpen oszd meg velem - Ha tippelnem kellene, akkor belőle olyan humorérzéket néznék ki, aminek kedvenc témái a szexizmus, illetve a halállal kapcsolatos, morbid poénok. Persze tévedhetek, de jelen helyzetben elég biztos tippnek tartom. Nekem elég könnyed humorom van, tehát az imént említett viccek, nem tartoznak a kedvenceim közé.
- Akkor most azt is szóba hozom, hogy így a 40es évek derekán nem otthon kellene lenned a családoddal? - A korát csupán tippeltem a megjelenéséből. Természetesen idősebbek is járnak ide, viszont általában nem egyedül. Az az elkeseredett magányosok és alkoholisták szokása. - Van egyáltalán, aki hazavárjon? - Ez alatt feleséget, illetve gyerekeket értettem. Lehet velem van a baj, viszont úgy gondolom, hogy hiába van az embernek nagy hatalma és vagyona, hogyha az életében nincsenek biztos személyek, akikre támaszkodhat. Lehet, hogy egy ideig a magányt átlehet azzal verni, hogy minden este más alkalmi partner társaságában üti el valaki az időt, később úgyis kibukik a dolog, hogy hiába veszik emberek körbe, voltaképpen teljesen egyedül van. Nem mondom, hogy ez igaz erre a férfira is, viszont azt sem állítom, hogy nem. Na, végül csak kibukott ez is belőlem. Csak nem tudom legyőzni ezt az ami a szívemen, az a számon szokásomat.
- Legalább azt is tudjuk, hogy a családcentrikusság sem tartozik a jó tulajdonságaid közé - Fordított esetben én biztosan megkerestem volna. Aztán ha nem lett volna kíváncsi rám, akkor nem erőltettem volna a family reuniont, viszont legalább egy esélyt adtam volna a dolognak. - Egyáltalán minek osztottad meg ezt az infót? - Ez alatt azt értettem, hogy a féltestvérem. Biológiailag. Mert ennél több nem fűz hozzá. Sőt, már csak azt sem kellett volna megemlítenie, hogy egyáltalán ismerjük egymást. Semmit sem veszítettem volna, ha ő is egy vendég marad a sok közül. Nem mintha többre tartanám, de csak nem hagy nyugodni az a tény, hogy a rokonom.
- A maga módján jó gondolom azt jelenti, hogy szinte mindenki más szerint egy tetemes rohadék volt - Olyan tulajdonságokat sorolt fel, amiket éppúgy lehetett jónak, mint rossznak is venni. Mivel a lista nem volt valami hosszú, ezért arra következtettem, hogy ezek a jó tulajdonságai lehettek. Legalább az kiderült, hogy kitől örököltem a nehéz természetemet. Nem akartam túl gyorsan szar emberként elkönyvelni magamban, viszont mivel vele már nem fogok találkozni és a férfi elmondása alapján ez a kép alakult ki benne, ezért mégis megtettem. - Téged amúgy hogy is hívnak? - Kérdeztem rá, mivel bemutatkozni nem mutatkozott be. Ezzel más esetben semmi problémám sem lenne, viszont jó lenne tudni a féltestvérem nevét. Nem mintha terveznék vele közös programokat vagy tartani a kapcsolatot. A kiürült poharát újra is töltöttem.
- Nem érdekel. Nem lehet bent dohányozni és kész - Nem én találtam ki, de teljesen egyetértettem vele, pedig engem nem is zavart különösebben a dohányfüst. - Azután is visszajöhetsz ám, hogy elszívtad a cigit - Én nyilván nem léphetek ki a pultból, mikor nincs senki, aki helyettesítsen.
- Ez azért kifutja az eltelt Karácsonyok és születésnapok ajándékait is - Eszem ágában sem volt ellenkezni, hogy ne adjon ennyi pénzt. Ha saját döntése alapján ennyire szeretné szórni, akkor én nem fogom meggátolni benne. Betettem a pénzköteget a kasszába, amit aztán belöktem a csípőmmel.
- Sok mindenre kíváncsi lennék, de azt osztasz meg magadról, amit szeretnél - A kíváncsiságom határtalan, viszont senkinél sem erőltetném, hogy olyan dolgokat mondjon el magáról, amiket nem akar. Én sem értékelem a faggatózást személyes témákról, ezért én sem szoktam.


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Dupla whisky jéggel
Dupla whisky jéggel EmptyKedd Márc. 24 2020, 00:02

Marco & Ruby

-Ugy lesz - meg akkor is, ha erre most nem latok sok eselyt, ami nem is baj, mert ahogy en nem ertem az ovet, ugy nagy valoszinuseggel o sem ertene az en poenomat. Mint mar mondtam, ket kulon vilag vagyunk es nincs is ezzel semmi baj.
-34. - javitottam ki. -Alig oregitettel - csupan laza 6 evet, na nem mintha szivre vennem az ilyesmit. Nalam a kor nem igazan szamit. Legalabbis addig, amig nem kezdenek el tatazni. Na azt mar lehet kicsit nehezen viselnem. Masokhoz hasonloan en sem szeretnek megoregedni, de jol tudom, hogy majd az az ido is eljon. Viszont ugy gondolom, van meg boven idom addig, azt pedig ki is hasznalom. -Ha errol szolna egy atlagos 40-es elete, akkor en passzolom - sajnos latok eleg ilyen foszert es oszinten szolva szerintem ez szomoru. Reggel felkelnek, morcosan besetalnak a munkaba, ott lehuznak 8 orat, amit tiszta szivbol gyulolnek, majd hazamennek, atveszik a melegitot, papucsot es a kanapen rohadnak a csaladdal. Ha szerencseje van, alvas elott megsajnalja az asszony es lezavarhatnak egy kemeny 5 perces menetet, termeszetesen szinlelt orgazmussal, majd alvas es ismetles... Most komolyan.. ki vagyik erre es miert?! -Szerintem 40-en tul is van elet - vagy inkabb kellene lennie. Tehat az, hogy itt iszogatok nem kene kizarja azt, hogy otthon var a csaladom. -Van csaladom, csak nem olyan, amilyet elkepzelsz - vannak tavolabbi rokonaim, illetve rengeteg baratom, akik mar inkabb csaladtagnak mondhatoak. -Nem, nem var otthon senki - talan szomoruan hangzik, de elhihetitek, nem az. Nem vagyom arra, hogy hazamenjek es egyek az idegeimet. Maganyra, nyugalomra van szuksegem egy hosszu, atlagos nap utan. Na jo, gyakran alvas elott azert meghuzok egy csinos not, de ennyi. Szex utan megy a dolgara, en pedig kialszom magam. Nagyon ritkan, az elitekkel azert elofordul, hogy nem kuldom egybol haza oket, hanem ott ejszakazhatnak.
-Valoban nem - ismertem be. Nalunk altalaban rendkivul fontos a csalad, de belolem ez hianyzik. -Talan banod? - ertettem ezt arra, hogy nem kerestem fel. -Te mennyire vagy csaladcentrikus? - kerdeztem, mikozben ittam egy kortyot az italombol.
-Mert nem akartam hazudni - bar elgondolkoztam rajta, amikor feltette a "honnan ismersz" kerdest, de vegul gyozott az oszinte oldalam. Ez alkalommal. -Nem kellett volna? - azert nem hinnem, hogy a nagy hir felkavarna es emiatt almatlan ejszakai lennenek. Szerintem ez egyaltalan nem olyan nagy dolog.
-Dehogy. Voltak baratai, ismerosei, rokonai, akik jo embernek tartottak - mar ami felenk jonak szamit. Ha tippelnem kene, legbelul szerette anyamat, ahogyan engem is, csak hozzank kicsit maskepp allt, mint a tobbiekhez, hazon kivul. Ezert is fogalmazok inkabb ugy, hogy a maga modjan jo volt. Mintaapanak es mintaferjnek azert mar nem mondanam, de ez egy egeszen mas tortenet. Az uzlethez es a simlis, mocskos ugyekhez nagyon ertett. A hozza hasonlo emberek mind nagyon jol kijottek vele, ahogyan a legtobb rokon is. Talan mai fejjel en is szivesen meginnek vele egy italt es elbeszelgetnek vele az uzletrol, utana pedig hezitalas nelkul szetloccsantanam az agyat.
-Marco - altalaban idejeben bemutatkozok, de ezt a reszt most kivetelesen skippeltem. A csaladnevemet nem tartottam fontosnak hozzafuzni, ugyhogy ez most szandekosan lemaradt. -Rendben - mondtam, ezzel pedig el is indultam a kijarat fele. Ut kozben kihalasztam a nadragzsebembol a femdobozomat es a gyujtomat. Mire az epulet mogotti parkoloba ertem, mar elo is huztam egy spanglit a dobozombol. Meggyujtottam, mely slukkot szivtam belole, majd az automnak dolve bamultam az egre, neha pedig az eppen arra jaro emberekre pillantottam. -Ki a fasz lehet - morogtam magam ele, szamban a cigivel, mikozben kezbe vettem a rezgo telefonomat. A kijelzon egy fekete, zold szemu no viritott, de nem dobott fel igazan. -Egy oran belul a hazamban - mar ismer, tudja, hogy nem vagyok kivancsi a felesleges csacsogasokra, inkabb a lenyegre terek, tehat egyaltalan nem viselte meg, hogy nem akarok elotte legalabb fel orat traccsolni. Miutan egy puszi edessel elkoszont, en is elszivtam a spanglit, a csikket pedig a foldre ejtettem, majd ratapostam. A telefont visszasullyesztettem a zsebembe, aztan visszasetaltam az epuletbe es leultem barpultnal.
-Unnepled oket? - marmint a karacsonyt, illetve a szulinapot es egyeb szarsagokat. -Nem vagyok az az ember aki orakat tud meselni magarol - ez egyaltalan nem szokasom, es azert sem vagyok oda, ha valaki engem faraszt hasonlokkal. -Komoly uzletember vagyok. Mint mar tudod, nincs csaladom, es a humorom is egyedi, tovabba 34 vagyok. Nem hinnem, hogy ismered, de enyem a Manhattani Paradise Strip Club, szoval ha arra jarsz, csak emlitsd a nevem es barmit megkapsz, ingyen - na ezek utan mondja valaki, hogy nem vagyok nagylelku. -Nyugodtan kerdezhetsz - maximum nehany kerdesre majd nem valaszolok. -Rolad mit lehet meg tudni a neveden es a munkadon kivul? - ezzel le is huztam a maradek whiskymet.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Dupla whisky jéggel
Dupla whisky jéggel EmptySzer. Márc. 25 2020, 12:44
Marco

&

Ruby


Megvontam a vállam, mikor közölte, hogy mennyit sikerült öregítenem a valódi korán. A 40est sem sértésnek szántam, hiszen attól, hogy valaki idősebb még nézhet ki jól. Vegyük példának Brad Pittet, már 56 éves és szerény véleményem szerint még mindig szívdöglesztő. Nem sok mancrushom volt eddig, mert valamiért ez a téma sosem foglalkoztatott annyira, viszont Brad Pitt mindig benne volt a topban. A Trójában nyújtott alakításában kedveltem meg és ez a fangirlingelés a mai napig tart. - Te mennyinek tippelsz engem? - Általában többnek szoktak nézni a valós koromnál a külsőm alapján, viszont a viselkedésem miatt kevesebbnek. Bár, ezt az utóbbit beszólogatási szándékkal szokták tenni, csak engem nem érdekel. - Miért, te mit szeretnél, hogy miről szóljon az életed, ha már negyven vagy? - A tippem az az, hogy akkor is ugyanúgy alakulnának a mindennapjai, mint ahogyan most is. Nem olyan pasinak tűnik, aki képes egy egészséges, komoly kapcsolatra, de persze ez csak feltételezés tőlem, hiszen közel sem ismerem eléggé ahhoz, hogy ilyen következtetéseket vonjak le az életéről. Apa már elmúlt 40 és neki bizony ilyen "átlagos" élete van. Közösen megreggelizünk, aztán melózik, hazajön, közösen vacsorázunk, aztán alszik és másnap indul újra ez az egész. A hétvégék kivételek, mert olyankor sokat kirándulunk vagy csinálunk valamit közösen. Egyesek ezt monotonnak neveznék, viszont én azt látom apán, hogy boldog. Ennél pedig mi többet akarhat valaki? - Természetesen van - Nem tartom úgy, hogy a kor határozná meg, hogy valaki mennyire teljes életet élhet. Vannak olyan negyven felüliek, akik nem csak jobban tartják magukat egy harmincasnál, de aktívabb életet is élnek. De természetesen ez sok mindentől függ, hiszen aki több pénzzel rendelkezik, az előtt sokkal több kapu nyílik is ki. Aki azonban napi 12 órákat dolgozik, nem meglepő, hogy ezek után nem marad kedve vagy ideje még ide-oda menni. - Nem vagyunk egyformák - zártam le a családos témát. Az ő nézőpontjával ha akarnék sem tudnék egyetérteni, ezért pozitív szavakkal sem tudnám illetni. Én nagyon szeretek társaságban lenni, ezért biztos magam alatt lennék, ha egy teljesen üres házba kellene hazaérnem.
- Nem - Egyáltalán nem vettem személyeskedésnek, mivel szerintem akkor sem lépett volna, ha másról van szó. Meg igazából abban sem vagyok biztos, hogy bármi változott vagy máshogyan alakult volna, hogyha megkeres. Nem hinném, hogy tartottuk volna a kapcsolatot, akkor meg szinte mindegy is, hogy tudok róla vagy nem. - Én teljesen - Ezért is voltam sokáig frusztrált meg dühös, azért mert a biológiai családom képes volt lemondani rólam. Én egy kutyát nem tudnék kitenni az út szélére, nem hogy a gyerekemet, akinek ráadásul az életét is kockáztatom ezzel, mivel koraszülött voltam, tehát fokozottan veszélyeztetett és gyenge immunrendszerrel. A közeli barátaimat, szintén családtagokként kezelem, s bármikor tűzbe tenném értük a kezeimet. - De. Értékelem, hogy őszinte voltál, de semmin sem változtat - Továbbra sem fogom a bátyámnak tekinteni. Hiába ő vérszerinti rokonom, sosem fogja megközelíteni azt a helyet, ahol a fogadott bátyám, Rocco van a szívemben. Ez nem a személyisége ellen szól. Egyszerűen csak ő sem olyannak tűnik, aki báty-húg programokat szeretne velem tervezni. Ezekhez pedig én sem ragaszkodok. Bár, nem mondom azt sem, hogy ne mennék, ha elhívna.
- Ahaa - Továbbra sem hittem el, hogy ne egy rohadék lett volna az apja, de nem is akartam tovább boncolgatni ezt a témát. Teljesen hidegen hagyott a tag, tehát felőlem egy szent is lehetett volna, az se változtatott volna bennem semmin.
- Kellemes meglepetést okoztál, Marco. Nem is vagy akkora gyökér, mint azt először gondoltam - mosolyodtam el. Ez hatalmas bóknak számított tőlem. Tényleg sokat fordult a beszélgetésünk során róla a véleményem. Persze azt továbbra sem állítom, hogy ne lenne olyan rossz ember.
Miután kiment, tettem egy kört a kocsmában, hogy összegyűjtsem az üres poharakat, amiket aztán bepakoltam a mosogatógépbe és elindítottam a mosást. Újabb kör piákat töltöttem ki, s még arra is volt időm, hogy válaszoljak Connie meg Adrian üzeneteire. Megtehettem volna hamarabb is, de ha beszélgetek valakivel, akkor sosem szoktam elővenni a telefonomat. Ezt alap dolognak tartom és rohadtul felcsesz, ha valaki akkor is a mobilját nyomkodja, mikor velem beszél.
- Igen. Olyankor lélekben még mindig egy gyerek vagyok - Vagyis nem csak olyankor, de ebbe most nem akartam belemenni. Mindig izgatottan várom az ünnepeket, mert imádok ajándékozni (és persze ajándékot kapni). Az első ténylegesen megtartott születésnapomon elvoltam ájulva, hogy ennyi ember eljött miattam és még ajándékokat is hoztak. Az árvaházban is tartottuk a születésnapokat, de annyian voltunk, hogy biztos volt legalább két ember, akinek egy napra esett a szülinapja, így igazából az sosem az én nagy napom volt. Szörnyű érzékem van ajándék választáshoz, mindig sikerül olyan tárgyat kifognom, amire semmi szüksége az illetőnek, viszont tényleg tiszta szívből adom. - Te kivel töltöd az ünnepeket? - Ilyenkor kifejezetten nyomasztónak találnám az egyedüllétet, ha persze ilyenkor sincs társasága.
- Milyen akkor a komolytalan üzletember? - kérdeztem viccelődve. Persze értettem, hogy nagy valószínűséggel arra gondolt, hogy sikeres abban, amit csinál. - Milyen területen? - Ezt arra értettem, hogy mikkel üzletel.
- Kár hogy nem motoros boltod van - jegyeztem meg mosolyogva. Akkor az imént feltett ajánlata előnyeit ki is tudnám használni, viszont stripper bárokba nem igazán járok. - De azért köszönöm - Majd észben tartom, ha valamelyik haveromat egy ilyen helyen akarnám meglepni. Rocco nagyon örült volna ennek az ajánlatnak, de nincs az a pénz, hogy megosszam vele.
- Már évek óta boxolok, edzőtermünk is van. Ez mellett még hivatásos esportoló vagyok a Dignitas csapatánál. A LOL gondolom nem mondd semmit - Meglepődnék, ha ismerné ezt a játékot - Tizenvalahány évig éltem az árvaházban, abban az időben voltak rendőrségi ügyeim is, viszont miután örökbe fogadtak, teljesen magam mögött hagytam ezeket a jó szokásaimat, illetve azt a társaságot is, amibe mozogtam - És már így is többet osztottam meg magamról, mint azt egy vadidegennek szoktam. Hiszen attól, hogy kiderül, hogy biológiailag rokonok vagyunk, még nem lesz több köze az életemhez, mint eddig.
- Kérsz még valamit? - kérdeztem. Igaz, hogy már fizetett, de ez nem zárja ki a további fogyasztást.


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Dupla whisky jéggel
Dupla whisky jéggel EmptyHétf. Márc. 30 2020, 00:16

Marco & Ruby

- Maximum 22-23 - vagtam ra szinte azonnal. - Miert, mennyi vagy? - van esely, hogy beletrafaltam, de melle is nyulhattam. Azt mar inkabb megtartottam magamnak, hogy ha csak a viselkedeset szamitanank, akkor olyan 14-15ot adnek neki. Engem speciel mindig idosebbnek tippeltek a viselkedesem alapjan. Voltak idok, amikor rengeteget buliztam, akarcsak a korombeliek, de hamar megkomolyodtam. Ennek az az oka, hogy sok idot toltottem nalam joval idosebbekkel. Muszaj volt minel hamarabb felnonom. Ezt igazabol sosem bantam. Eleinte talan kicsit zavart, amiert mindenkepp basztatni akartak a faszsagaikkal, de amint belekostoltam, megtetszett.
- Arrol, amirol most - vontam meg az egyik vallam. - Szamomra ez a tokeletes elet. Nem vagyom valtozasra - mi mast akarhatnek?! Persze nem tartom kizartnak, hogy betoppan majd egy olyan no az eletembe, akinek sikerul megszeliditenie, bar nem latok ra sok eselyt. Ahogyan arra sem, hogy barki miatt meg tudnek valtozni. Valamennyit talan sikerulne, de hogy uj ember legyek, az kizart. Nem hiszem, hogy egy no mellett evekig ki tudnam huzni, de mint mondtam, nem zarom ki 100%osan, mivel nem tudhatom. Az is siman meglehet, hogy nehany napon belul valaki szitava lo az utcan, ez a munkammal/az eletemmel jar. Tisztaban vagyok azzal, hogy valoszinuleg nem elem meg a boldog 50-60at, de mint mondtam, ez ezzel jar. Fel kell fogni es el kell fogadni, kulonben ez az egesz nem neked valo. A legjobb, ha ezen nem filozik az ember, mert abba siman bele lehet orulni. Borzalmas lenne folyton azon kattogni, hogy melyik nap ol meg valamelyik emberem vagy epp ellensegem. Sok hozzam hasonlo nem alszik nyugodtan ejszakankent es elmeleteket gyart teljesen feleslegesen. Miert kellene ilyesmiken stresszelnem? Mi ertelme van? Elem az eletemet es uszok az arral, ennyire egyszeru. Ha pedig X napon tavoznom kell, hat legyen ugy. Egyben biztos vagyok.. hogy nem lesz konnyu eltenni lab alol.
- Te milyen jovore vagysz? - nem tudom elkepzelni, hogy otthon fozocskezzen, mikozben egy kolyok ott bombol mellette. Viszont ha jol tudom, egy atlagos no erre vagyik. A karrieristakkal mar lehet, hogy mas a helyzet, de egyszer ok is oda jutnak. Aztan azt sajnaljak, hogy megvaltozott a gyonyoru testuk es le kell mondaniuk dolgokrol. Sokan persze nem teszik, es az olyanok miatt van annyi kreten, neveletlen fiatal kis pocs. Es hogy oltem-e mar ilyet? Nem is egyet.
Sejtettem, hogy ez lesz a valasza. Marmint hogy ennyire csaladcentrikus. Meg egy dolog, amiben nagyon, de nagyon kulonbozunk.
- Na ebben egyetertunk - jelent meg egy feloldalas vigyor a kepemen. Meg ha szeretnek is valtozast, belolem szar baty lenne. Nekem nem mennek az ilyen csaladi programok. Talan azert, mert nekem ezek teljesen masbol alltak, nem tudom, annyira nem is foglalkoztat a pontos oka.
Nem zavart kulonosebben, hogy vegulis szar embernek tartja az apankat. Olyan kepet alkot rola, amilyet csak akar. En a helyeben meg csak ra sem kerdeztem volna.
- Orulok, hogy igy gondolod - mosolyodtam el en is. Sokaknak okozok meglepetest, de kellemeset ritkan. Es hogy mennyien gondolnak gyokernek, arrol mar ne is beszeljunk. Azert persze valoban vannak kivetelek, akikkel egesz normalisan viselkedem, vagy legalabb probalkozom. Rubyval peldaul nincs okom taplonak lenni, hisz nem tett/mondott semmi rosszat.
- Olyankor.. - jelent meg egy vigyor az arcomon. En inkabb ugy mondanam, hogy mindig. Mint ahogyan most is. Aztan lehet, hogy nehany honap vagy ev mulva felno, de az is, hogy orok gyerek marad. En alig emlekszem az utolso boldog karacsonyunkra. Vad szulinapokat sokaig tartottam, de mar arrol is leszoktam. - A szulinapokat a hozzam kozel allokkal - ez is csak egy kis iszogatasbol all, nem kell hazibulikra gondolni, sem giccses ajandekokra. - A karacsonyt regota nem unneplem - szamomra rohejes ez az egesz. A szeretet unnepe, ilyenkor mindenki kedves, vilagbeke van. Aztan elmulik, es mindenki ujra oriasi rohadek lesz azzal, akinek nehany napja meg cuki ajandekot nyujtott at "tiszta szivbol" valami nyalas szoveggel. Nekem ez nem hianyzik.
- Abban utazom, amire igeny van, es amit jol megfizetnek - nincs az az illegalis melo, amit jo penzert ne vallalnek be. Ha embert kell csempeszni, johet. Ha drogra, fegyverekre van szukseg, akad. Nagyon hosszu a lista, valoszinuleg reggelig sorolhatnam, viszont ez az az info, amit mar nem osztok meg vele. - Nos.. Motorokban valoban nem utazok, mert nem igazan erdekelnek, de akadnak ismeroseim, akik igen - tehat ha nagyon vagyik valamire, ez is megoldhato.
- Miert pont box? - kortyoltam kozben a whiskymbe. -Teljesen? Miert? - kerdeztem, miutan az asztalra helyeztem a poharamat.
- Meg egy utolso poharral - mivel lassan a kecomban var a kis dogos fekete. Igen, meg az egyik kalandomat sem szivesen varakoztatom meg.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Dupla whisky jéggel
Dupla whisky jéggel EmptySzer. Ápr. 01 2020, 21:19
Marco

&

Ruby


- Elég jó tipp volt - Bár szerintem rólam könnyebb megmondani, hogy hány éves is lehetek. - De ne öregíts - Persze az a pár év nem tesz nagy különbséget. Főleg nálam, ugyanis kétlem, hogy 2-3 év múlva bármennyivel is idősebbnek tűnnék és érettebben viselkednék. - 21 vagyok - Tehát éppen elég idős ahhoz, hogy legálisan is alkoholt szolgálhassak fel. Hiába a családomé a kocsma, ettől függetlenül, még én sem dolgozhattam itt, még kiskorú voltam.
- Gyerekeket sem szeretnél? - Igaz, hogy erre még nem mondott semmit, viszont nekem nem úgy tűnt, mint aki apa akarna lenni. Egyrészt gyereket csinálni felesleges egy stabil kapcsolat nélkül, hiszen ne basszunk már ki az ártatlan kölyökkel, hogy egy pocsék családban kell felnőnie. Másrészt, ha azt szereti, hogy üres a háza, akkor a gyerekzsivaj nem feltétlenül töltené el örömmel. - Ha többször nem is, de tíz év múlva beszéljünk már még egyszer - Kíváncsi lennék, hogy ennyi év elteltével mit változik (ha egyáltalán változik) a véleménye. Akkor már a negyvenes évei közepén lesz, ha pedig még akkor is azon a véleményen lesz, mint most, akkor az már biztosan nem fog változni. Ez az én véleményem, de szerintem a sikeres emberhez hozzátartozik az is, hogy van családja, akikkel jó kapcsolatban van, s gondoskodni is képes róluk.
- Ez jó kérdés. Igazából még sosem gondolkodtam el ezen - Most hosszú csend következett, ahogy hirtelen próbáltam kitalálni egy jövőképet, amiben látom is magam. - Bronxból nem szeretnék elköltözni - Itt lakik az egész családom, illetve a barátaim nagy része is. Arról nem beszélve, hogy a környéken megint csak sok embert ismerek az edzőteremből, illetve a kocsmából. - Szeretnék egy boldog kapcsolatot 2-3 gyerekkel - Tehát én is nagy családra vágyom. Mondjuk ezt még nem a közeljövőben, ugyanis szerintem egy komoly kapcsolathoz is éretlen vagyok, nem hogy a gyerekvállaláshoz. - Szuper lenne, ha hivatásos esportoló lehetnék addigra, viszont az edzőtermet is vinném tovább - Igazából a jelenlegi helyzetemen a jövőben sem szeretnék változtatni, azzal a kivétellel, hogy nyilván akkor már saját házat szeretnék és persze saját családot.
- Annak ne szólj be, aki a piádat is keveri - jegyeztem meg tettetett sértettséggel, mikor burkoltan legyerekesezett, de az arcomon lévő mosoly árulkodott arról, hogy csak viccelek. Amúgy sem vagyok az a sértődős típus, főleg nem olyan szavait fogom zokon venni, aki nem is ismer. Ha egy barátom sértene meg, akkor azt már a szívemre venném, de idegenek rólam alkotott véleménye, nem igazán érdekel. Az igaz, hogy nem vagyok egy komoly típus, viszont komolytalannak sem nevezném magam, hiszen nem érzek arra késztetést, hogy minden egyes szituációt, amibe belekerülök, azt elvicceljem. Főleg, hogyha a dolognak súlya is van. - A hozzád közel állók a támogatásukért pénzt kapnak? - Kérdeztem csipkelődve. Arra céloztam, hogy escortokat fizet, hogy társaságot nyújtsanak neki a születésnapján, esetleg a beosztottjaival tölti ezt az alkalmat, akiknek szintén pénzügyi érdeke jóban lenni a főnökkel. De persze azt sem tartom kizártnak, hogy vannak olyan személyek az életében, akik feltétel nélkül szeretik. - Hát igen az a szeretet ünnepe... Te meg nem tűnsz annak a típusnak, akibe annyi szeretet szorult volna - Ez természetesen csak az én szubjektív véleményem volt. - Ne vedd magadra - tettem hozzá, mielőtt megsértődött volna itt nekem. Nem hinném, hogy magára vette volna a szavaimat, de jobb biztosra menni. Még a végén én lennék a goromba.
- De biztos van egy fő terület, amihez jobban értesz és amivel többet foglalkozol - Kérdezősködtem tovább. A válasza sajnos nem elégítette ki a kíváncsiságomat, aminek még több információra volt szüksége. - Akkor csak emlékeztetlek, hogy 21 születésnappal és karácsonnyal vagy elkésve - jegyeztem meg mosolyogva, mikor közölte, hogy van olyan ismerőse, aki motorokkal kereskedik. Valójában nem vártam, hogy bármit is vegyen nekem, egyszerűen csak viccelődtem vele.
- Nagyon lobbanékony természetem van és kell valami, amivel levezethetem a sok feszültséget. Mert ha nem a boxzsákot ütöm, akkor valaki arcát fogom. A box része pedig adta magát, mivel apukám is profi boxoló volt, illetve van egy boxtermünk is - Fiatalabb koromban sokkal verekedősebb voltam, mint most. Nem volt olyan hét, hogy ne lett volna egy balhém sem. Én sosem provokáltam ki senkiből, általában mások táncoltak addig az idegeimen, még el nem járt a kezem. Ehhez pedig nem kell sok idő, ugyanis szeretem az öklömmel megoldani a problémáimat. Ez azért annyit alakult mostanra, hogy nem szokott olyan gyakran eljárni a kezem. Verekedni nagyon szeretek, de erre van is jó pár alkalmam a ringben.
- Mert nem vonz a börtönélet. Azzal pedig előbb vagy utóbb, de ott kötöttem volna ki - Nem részleteztem, hogy pontosan milyen ügyeim voltak, viszont ezt nem is tartottam fontosnak. Na meg, ha figyelt rám, akkor emlékeznie kellett arra, hogy megemlítettem az autólopást. Az persze már más téma, hogy mennyire (vagy mennyire nem) vette komolyan.
Újratöltöttem a pohár. - Erre a vendégem vagy - Nem mintha ne fizette volna ki jóval a fogyasztása többszörösét, ezért ez az ingyen kör whisky igazán belefér.
- Ha szívesen meginnál még valamit és nosztalgiáznál a gyerekkorunkról, amit külön töltöttünk, akkor hívj fel - Leírtam neki egy cetlire a telefonszámomat és elé toltam a pulton. Mivel nem én voltam az egyetlen csapos (ott volt még Rocco is), ezért semmi garancia nem volt arra, hogyha egyszer még beesik, akkor engem fog a pult mögött találni.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Dupla whisky jéggel
Dupla whisky jéggel EmptyHétf. Ápr. 06 2020, 23:57

Marco & Ruby

- Mint mindig - igaz, nem surun kell tippelgetnem, de attol meg szerenykedhetek egy sort. - Nem is tevedtem olyan sokat - ellentetben vele, de mint mondtam, az ilyesmit nem szivom mellre.
- Egyelore biztosan nem - ha rajtam mulna, valoszinuleg a jovoben sem hoznek ossze egyet, mert nekem valamiert ez sosem hianyzott. Nem latom magam egy parkban babakocsit tologatva, vagy a tengerparton homokvarat epiteni. Ezekbe meg belegondolni is rossz. Annak ellenere, hogy szuksegem lenne egy fiura, aki majd atveszi a helyemet, nem tudnek lemondani a kenyelmes kis eletemrol. De ha netan megis, akkor sem lenne turelmem a gyerekneveleshez. Azt hiszem pontosan olyan lennek benne, amilyen az apam is volt. - Szerinted ropke 10 ev majd valtoztat ezen? - kerdeztem egy vigyorral az arcomon. Eddig is boven volt idom valtozni, megsem tortent meg. Nem tudom minek vagy kinek kene jonnie ahhoz, hogy ez bekovetkezzen. Nem felek attol, hogy egyszer majd egyedul es maganyosan vegzem. Ahogy attol sem kell tartanom, hogy tul keves lesz a nyugdij es nem lesz ki tamogasson, ugyanis penzbol van boven. Es mint tudjuk, ha penzed van, tarsasagod is akad.
- Tehat ha jol ertem, csalad, gyerekek, karrier - vagyis minden egyszerre. A "boldog kapcsolat" szamomra nagyon rohejesen hangzik, de persze lehet csak azert, mert elottem nem volt ilyen kep. - Bronx viszont jo dontes - valamiert en sem tudtam elszakadni ettol a helytol. Bejartam mar a fel vilagot, megsem fordult meg a fejemben, hogy lelepjek innen.
- Jogos - igazabol nem tartottam annak, de most kurva jo fej voltam. Mindekozben pedig meg egy halvany mosoly is az arcomon viritott. - Akik penzt kapnak erte, azokat inkabb kurvaknak hivom - vontam meg az egyik vallam. - Akadnak azert meg rokonaim, illetve egesz jo barataim, foleg gyerekkoriak - igaz, hogy a rokonok egy idoben hullottak, mint a legyek, de azert meg maradt 1-2. Baratokbol sem csak gyerekkori van, mert a munkam soran rengeteg foleg hozzam hasonlo embert ismerhetek meg, tehat nagy ritkan azert kialakulhat belole egyfajta baratsag.
- Ne aggodj, tisztaban vagyok vele - tehat egyaltalan nincs miert megharagudnom erte, na meg amugysem vagyok az a tipus. Ezzel valoszinuleg minden ismerosom/baratom/rokonom tisztaban van, eszemben sem volt soha tagadni. Ilyen vagyok. Lehet szepiteni, de minek?
- Nincs fo terulet - igyekszem minden teren jo lenni, pontosabban az egyik legjobb. Egy az en vilagomban nem eleg, annal sokkal nagyravagyobb vagyok. - Ez esetben majd megkaphatod a ficko telefonszamat, aztan majd egyeztettek - mivel en nem vagyok nagy motor rajongo, inkabb kimaradnek a bulibol. Ettol fuggetlenul neki meg lehet nehany szep perce/oraja, amikor megkapja, amit csak akar. - Szep sport, de kar lenne az arcodert - mert hat valljuk be, nincs az a profi, aki ne kapna egy-ket szep utest. Egy ferfinek meg nem is gaz nehany heg, bar arcon az sem tul elonyos, de egy nonek kevesbe all jol. Viszont ha valakit ez tesz boldogga, nekem aztan eszemben sincs visszatartani. - Jobb is, hogy lealltal vele - a bortonbe meg en sem vagyok kulonosebben, de van egy olyan erzesem, hogy ott is feltalalnam magam. Azt viszont nem tudom, o hogyan viselne. Mar csak azert is, mert nincs eleg penze, es mint mindenhol, ott is az beszel.
- Koszonom - nyultam az ujabb pohar whiskymert, amit felig le is huztam. - Ugy lesz - jelent meg egy majdnem teljesen oszinte mosoly az arcomon. Nem azt mondom, hogy rossz otlet lenne ujbol osszefutnunk, de hogy nosztalgiazni a multkor.. nem sok szepet es jot tudnek meselni. Viszont nem zarom ki, hogy egyszer majd veletlenul egymasba botlunk. - Ha valamire szukseged lenne, a Manhatteni Paradise clubban megtalalsz - ezzel elvettem a cetlit, majd zsebrevagtam, es mar halasztam is ki a fem dobozkamat. - Tovabbi jo munkat, Ruby - mosolyogtam a nore, aztan kisetaltam az epuletbol, es szinte azonnal ragyujtottam egy spanglira. Beultem az automba, majd egyenesen haza vezettem, ahol a kis feketem mar turelmetlenul vart.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Dupla whisky jéggel
Dupla whisky jéggel EmptySzomb. Ápr. 11 2020, 21:57
Marco

&

Ruby


- Tényleg nem - Az a pár év nem számított semmit. Vannak olyan emberek, akik érettségében néhány év is gyökeres változással tud járni. Annak ellenére, hogy elég bohókás természetem van, nem tartom magam éretlennek. Már csak azért sem, mert az árvaházi évek alatt történt események elég hamar megkövetelték, hogy magam mögött hagyjam a gondtalan gyermekkori éveket (nem mintha lettek volna). Kívülről nem igazán látszott ez, de az árvaházban eléggé farkastörvények uralkodtak, tehát ha te nem álltál ki magadért, akkor senki sem. Persze voltak, akik a nevelőktől kértek segítséget, viszont azok nem voltak mindig velünk. Tehát, hogyha valaki ártani akart valakinek, akkor abban nem tudták megakadályozni. Mivel akkor elég alacsony és vékony voltam, ezért nagyon sokszor belém kötöttek a nagyobb gyerekek, erre én vérszemet kaptam és azzal ütöttem őket, ami éppen a kezem ügyébe került, még akkor is ha az éppen egy kő volt.
- Azért az a röpke tíz év alatt sok minden történhet - Merész kijelentés lenne, hogy az élete biztosan a jelenlegi mederben fog zajlani. Természetesen megvan arra is az esély, hogy semmi sem fog változni. Nekem igazából mindegy volt, az sem érdekelne, ha egy hét múlva már halott lenne, hiszen semmi közöm hozzá. A kíváncsiságom persze hajt azért, hogy egy ilyen emberből mi lesz vagy mi nem lesz tíz év távlatából.
- Igen - Ilyen téren én sem különbözök a legtöbb embertől, akik erre vágynak és ettől a három dologtól érzik teljesnek az életüket. Persze nem várom, hogy ezt megértse, hiszen az elég nyilvánvalóvá vált, hogy ilyen téren nagyban különbözünk. Mindenkinek megvan a joga a saját véleményéhez, én pedig sosem erőltetném rá az enyémet másra. - Én is rájuk gondoltam - Én biztosan nem akarnék olyan társaságában lenni, aki csupán a pénzem miatt van velem. Nem tudnám kiverni a fejemből, hogy csak a hitelkártyát látja bennem.
- Köszönöm - felcsillantak a szemeim, mikor a motoros haverjáról volt szó. Igazából minden szükséges felszerelésem meg alkatrészem megvolt a mocimhoz, viszont ez nem jelenti azt, hogy ne tudnék még jobbakat beszerezni, amivel tovább növelhető a már így is tunningolt motor teljesítőképessége.
- Majd vigyázok rá - Már amennyire azt box közben lehet. Versenyezni nem akarok, edzéseken pedig azért nem szoktak annyira vérre menő küzdelmek zajlani.  Persze azért egy-egy törött orr vagy fog így is becsúszik, a felszakadt száj és szemöldök pedig rendszeresen.
- Rendben, észben tartom - mosolyodtam el. Hirtelen nem tudtam olyan helyzetet elképzelni, mikor a segítségére szorulnék, viszont ez nem jelenti azt, hogy a jövőben nem kerülök olyan szituációba, amikor jól jönne.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Dupla whisky jéggel
Dupla whisky jéggel Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Dupla whisky jéggel
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» shall I pour some whisky?
» Dupla Dinamit --- Daeny & Diane

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: