New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 14 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 14 vendég :: 2 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 23:17-kor
Sebastian Nolan
tollából
Tegnap 22:48-kor
Hugo Navarro
tollából
Tegnap 22:09-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 21:47-kor
Flynn Eagleton
tollából
Tegnap 21:35-kor
Timothée Léon Chauvet
tollából
Tegnap 20:48-kor
Jackie Monroe
tollából
Tegnap 20:39-kor
Gleeson Byrne
tollából
Tegnap 20:09-kor
Sonny Hirata
tollából
Tegnap 19:18-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
221

Caity & Mace
TémanyitásRe: Caity & Mace
Caity & Mace EmptyVas. Márc. 01 2020, 21:51

Cait
 
 

Ma nem volt sűrű napom, ellenben a tegnapival, az volt maga a rémálom Sad  Tegnap későn értem haza és a telefonom csutkára volt merülve, meg se kedvem, sem erőm nem volt géphez ülni Embarassed 
Nos, tudom nem a legjobbkor, meg lehet nem így kéne megírnom, de eléggé megviselt a tegnapi nap. Az egyetemről hazafelé indultam, amikor az egyik tanár, aki rajongóm elkapott a parkolóba és a kocsimhoz szorítva hát letámadott, de nyugi, nem fajult el a dolog, mert ott volt a bandából Viking és megmentett, kiütötte a tanárt és mivel kicsengettek, így az ő kocsijával húztuk el a csíkot az egyetemről, amíg lecseng minden... Az meg lerobbant egy drice-ban, szóval elgyalogoltunk egy metróállomásig, ahol rossz volt az automata és nem fogadta el a kártyám, a társamnál meg nem volt készpénz, szóval rögtönözni kellett egy kis műsort, majd olyan tömeg vett körbe, hogy biztonságiakat kellett szerezni, aki segített eljutni a metróig és onnan vissza a kocsimig. Ja igen, először nem lett meg a kocsikulcs a táskámban, azt útközben kotortam ki a gitárosom kocsijában, mert elrángatott, hogy ne támadjanak le az egyetemisták. Jó sokára értem haza és aztán jött a mai nap Caity & Mace 3719483937 A menedzserem nem volt boldog, mert Viking telója is lemerült tegnap, mikor őt hívta és most intézheti a feljelentést a tanár ellen meg a hülye címlapsztorikat is.  Caity & Mace 2081954265
Lehet kicsit kusza lett bocsi, de ez dióhéjban ennyi, de a lényeget összefoglaltam és már jobban vagyok! Caity & Mace 2451935670 Bár a közeledben jobb lenne lenni, de majd holnap elmegyek hozzád! Caity & Mace 2624752903


20:23
 

 
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Caity & Mace
Caity & Mace EmptyVas. Márc. 01 2020, 20:40

Mason

Szia  Very Happy
Segáz, megértem hogy sűrű napod van, itt is áll a bál ma. Nagyobb a forgalom mint szokott. Very Happy Simán, bár nem garantálom, hogy rögtön tudok visszaírni, ma én viszem a pultot egyedül. :/

Te is nekem Wink Mi a helyzet amúgy?


20:11


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásCaity & Mace
Caity & Mace EmptyKedd Feb. 18 2020, 11:53

Cait
 
 

Szia! Caity & Mace 3672866238 Ma szerettem volna átmenni, de nem fog menni, viszont szeretnék kicsit cseverészni veled, ha majd ráérsz Razz Hiányzol  szívecske


20:07
 

 
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Caity & Mace
Caity & Mace Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Caity & Mace
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Technika részleg-
Ugrás: