New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 68 felhasználó van itt :: 5 regisztrált, 0 rejtett és 63 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Melody Sharp
tollából
Tegnap 23:54-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:32-kor
Levi Thatcher
tollából
Tegnap 22:31-kor
Sebastian Nolan
tollából
Tegnap 22:22-kor
Marcia Elif Clements
tollából
Tegnap 22:20-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 21:59-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 21:50-kor
Elodie C. Harland
tollából
Tegnap 21:48-kor
Evangeline Ward
tollából
Tegnap 21:38-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
233
219

stockholm syndrome
Témanyitásstockholm syndrome
stockholm syndrome EmptyVas. Júl. 28 2019, 22:59
Szabadon választható név


Play by:
Alperen Duymaz
Születési hely:
Chicago, Illinois
Kor:
26-28
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
Hetero
Családi állapot:
Egyedülálló?
Csoport:
Törvényszegők
Történetünk:

"Ó, több veszély van a te két szemedben,
Mint húsz kardjukban: nézz reám szelíden,
S nem árt nekem ádázkodó dühük."

Családjaink ősi ellenségek, a mi történetünket azonban nem Shakespeare írta meg. Én elmenekültem mindattól, amit a születés jogán egy a chicagói alvilág hataloméhes családjában kaptam.

Ellenben Te apád keze alatt, szigorúan az ő oldalán nevelkedtél, kitanulva a névvel járó privilégiumok minden apró részletét. Oly' könnyedén nyúlsz a fegyverért, mintha csak az egy szeretőd puha bőre lenne. Nyolc éves korod óta tudod, mivel jár a hatalom és hogy mit érdemel egy áruló, aki a Te családodnak ártott. Sziporkázva tartod fenn a látszatot, legalább olyan jól harcolsz szavakkal, mint a két puszta öklöddel.

Unatkoztál Chicagóban. Kapóra jött apád ötlete, hogy talán az jelenti majd Alton Salerno - apám - számára a legnagyobb érvágást, ha az ősellensége tarthatja a markában régen elveszett lányát. Hónapok alatt sikerült megtalálnod, míg én abban a hitben éltem, hogy ha tíz éven át sikerült rejtőznöm az igazi kilétem elől, ezentúl is sikerülni fog majd.

Okos voltál; kegyetlen levadászás helyett a becserkészést választottad. Ahelyett, hogy újabb menekülésre kényszerítettél volna, feltűntél az életemben, hogy lassan az ujjad köré csavarj, megfigyelj. Mit sem sejtek arról, hogy apád bármikor újabb utasítást adhat, én pedig percek alatt a foglyoddá válhatok.

/ Alapvetően lassú lefolyású, a két karakter kapcsolatát nem összecsapottan kialakító dologra gondoltam, kezdve attól, hogy megismerik egymást itt New York-ban, ahová a férfi érkezhetett álnéven, vagy akár a sajátjával is - Lilah és ő soha nem találkoztak még, maximum arról tudhattak, hogy a másik családnak van egy gyereke.

Egyáltalán nem zárkózom el a romantikus kapcsolattól, szerelmi száltól, lehet ez annak az eszköze, hogy a férfi közelebb tudja magához Delilah-t, de akár őszinte, igaz kapcsolat is kialakulhat közöttük - egyfajta modern kori Romeo és Júliaként, akik viaskodnak a származásukkal, na meg azzal, hogy mennyire is élhetik a saját életüket, illetve mennyire köti őket a nevük és származásuk.

Emellett persze ha a megalkotónak bármilyen egyéb kérdése, óhaja, sóhaja esetleg ötlete lenne a karakterrel kapcsolatban, mindet szívesen fogadom PM-ben.
És persze rettenetesen várlak! szívecske
mind álarcot viselünk
Delilah Barker
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
stockholm syndrome Df1fda532a05c1ced9041710fcc17b39bfb03817
stockholm syndrome D4b2e3396912bdd56393be1942d56bee8d8828aa
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
Strangers in my head keep making me forget
Where I came from I feel a rush in my bones With all these shadows on our backs How can we take it back How can we love with our hearts on fire?
★ családi állapot ★ :
stockholm syndrome 7a645587539c4d7525f8d80f7268232211289e49
I double dare to say it first
The only thing we've never heard I knew it from the day I met you I'd hang on your every word From our fingers to our toes There are secrets no one knows
★ lakhely ★ :
Tribeca • Manhattan
★ :
stockholm syndrome Feb61eeac8c2a179a4e043853b892511570f7243
★ idézet ★ :
Does it make me WEAK, or rather just a HUMAN that I run away from the things the moment
I begin to love them ?
★ foglalkozás ★ :
butik tulajdonos
★ play by ★ :
Melisa Asli Pamuk
★ hozzászólások száma ★ :
71
★ :
stockholm syndrome D3a3776c89a1079f85845eb7ff9cc637d3ff040a
 
stockholm syndrome
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Keresettek-
Ugrás: