New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 84 felhasználó van itt :: 7 regisztrált, 0 rejtett és 77 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Horatio R. Sinclair
tollából
Ma 15:48-kor
Cale Braxton
tollából
Ma 14:09-kor
Seraphine Murphy
tollából
Ma 14:00-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 13:50-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 13:36-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Ma 13:28-kor
Jayda Winters
tollából
Ma 13:00-kor
Landon Hawk
tollából
Ma 11:43-kor
Landon Hawk
tollából
Ma 11:40-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Gergely "Gery" Morvay
TémanyitásGergely "Gery" Morvay
Gergely "Gery" Morvay EmptyKedd Május 28 2019, 13:43
Gergely “Gery” Morvay


Play by:
Grant Gustin
Születési hely:
Magyarország(város rád bízva)
Kor:
25
Lakhely:
Manhattan/ Bronx/ Brooklyn/ Queens/ Staten Island
Szexuális beállítottság:
hetero
Családi állapot:
szingli
Csoport:
diákok
Történetünk:

Te vagy a magyar srác, aki úgy két hónapja tűnt fel az egyetem bölcsész kurzusán(CUNY, New York). A neved kiejteni nem tudom, nemhogy leírni, úgyhogy maradtunk az egyezményes Gery megszólításnál, a családnevet illetően meg inkább nem erőlködöm. Az apád valami diplomáciai kiküldetést kapott az elkövetkezendő négy évre (állítólag ennyi időre szólnak a hazátokban a hivatalnokok megbízatásai. Nem értek hozzá, nem vagyok otthon az efféle dolgokban). Az angolod leginkább texasi, keveredve benne némi oxfordi szép, eredeti brit él. Meg egy kevés szláv. Tökéletesen beszélsz amúgy még oroszul és állítólag egy kicsit szerbül is, bár ez utóbbiról szintén nem tudom, hogy eszik vagy isszák. A te országodról sem tudtam eddig semmit, de te előszeretettel világosítasz fel. A megismerkedésünk vicces volt amúgy. Az egyetem előtti parkban ücsörögtem, és hát fogalmazzunk egyszerűen: telibeküldte a fejem egy galamb. Te meg kedvesen figyelmeztetni akartál, és odaléptél hozzám. Nálatok ez a közelséges kontakt úgy látszik megszokott, itt amcsiba már az szexuális zaklatásnak minősül, ha ránézel a hajamra….szóval lendületből küldtem egy szép kis maflást. A lendület tovább vitt és előre fejjel beestél az apró lábázátatónak szánt tavacskába. Rém kínos volt, főleg azután, hogy kiderült miért is jöttél oda eredetileg. Szóval kiengesztelés gyanánt elcipeltelek magammal az egyetemi edzőterembe, ahol szereztünk neked törcsit meg tiszta ruhát. Utána bevágtunk egy emberfeletti erőt igénylő dupla sajtburit, mérsékelten megsütött krumplival és beszélgettünk.Sok dolgot megtudtam az országodról, meg arról, hogy miért vagy itt és meddig. Szívesen összefutnék még veled amúgy, szóval cseréltünk is gyorsan insta/FB elérhetőséget (én is inkább face párti vagyok, ilyen régimódi érted, nem téma, neked is van ott könnyen elérjük egymást). Szóval jött a profil szörf, a lájkok, apró kommentek. Bár bevallom, hogy a képeid alá írók nyelvezetét nem értem. Állítólag ők az otthoni barátaid és rokonaid. Magyarul írnak. Mondod. Szép nyelv, kár, hogy nem értem. Majd megtanítasz, azt ígéred. De vigyázz ám, mert szavadon foglak.Én meg megígértem neked, hogy bevezetlek az itteni egyetemi életbe, szerzek neked itteni haverokat, szóval ne aggódj, hogy nincsenek még itt barátaid, mert majd lesznek, én segítek.Édes vagy, nagyon bírlak, főleg, azt a nyílt “wonderful” kifejezést, amit előszeretettel használsz mindenre ami tetszik. Azt mondod magyarul ezt sokféleképpen lehet. Meg még sok mindent lehet magyarul sokféleképpen. Szóval, hát az a helyzet, hogy rajtad keresztül már tudom, hogy Európa nem egy ország, és nem London a fővárosa. Menőség!/ Na hát a megismerkedésünk szerintem poén, az maradjon, meg ugye a magyar vonatkozás mindenképp, szerintem tök vicces dolgokat ki tudunk majd hozni belőle. A többi viszont teljesen rád bízva. Tervem az nagyon sok van, de mindet nem fogom itt felsorolni, mert napestig görgethetnél. Smile  A lényeg, hogy robbanj be az életembe, és engedd, hogy én felforgassam a tiédet. Semmi jót nem ígérek, de azt fixen! Ha megérkeztél légy olyan cukorbogár, és dobj rám egy üzit.Csókcsókpuszipuszi gyere!  Gergely "Gery" Morvay 108800823 /
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Gergely "Gery" Morvay
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Milán Morvay

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: