New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 18 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 16 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:26-kor
Keegan Whinett
tollából
Tegnap 22:57-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 22:36-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 22:36-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:30-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:59-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 21:02-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 21:01-kor
Rafaela Garza
tollából
Tegnap 20:11-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

Romero D. Bohen
TémanyitásRomero D. Bohen
Romero D. Bohen  EmptySzomb. Május 18 2019, 14:09
Romero D. Bohen


Karakter típusa:
saját
Teljes név:
Romero Dantes Bohen III.
Becenevek:
Rom, Dan
Születési hely, idő:
Sussex; 1987.05.24.
Kor:
32
Lakhely:
Staten Island
Szexuális beállítottság:
Biszex
Családi állapot:
komplikált
Csoport:
üzlet
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
Arsenal Academy FC - ExFootballista
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
Igazgató
Ha dolgozik//Munkahely:
Nike
Hobbi:
Sport, angol foci és bdsm
Play by:
Jorge Del Rio Romero

Jellem
Ülünk, csak csendben, te és én. Figyellek az átható pillantásommal, többen vagyunk a tárgyalóban, senki sem veszi észre, hogy már levetkőztettelek a tejfehér színű szemeimmel, mindenki a felőlem áradó magabiztosságot látja csak. Te valamiért mégis elbizonytalanodtál. Nagyon is jól tudom, hogy miért bizonytalanodtál el, tegnap előtt egyazon bárban voltunk, te pedig akkor is csak kerülgettél. Nem szeretem a határozatlan embereket, de szeretem a cserkészést. Szeretek vadászni, nem érdekel, hogy az férfi vagy nő, hogy zavar,hogy a gyűrűm ott van a jobb gyűrűs ujjamon? Kérlek. Emlékszel, hogy éjszaka nem volt rajtam. Gátlástalan seggfej vagyok? Igen. De ezt is legfeljebb csak sejtheted. A külvilág számára én vagyok mr. tökély. Talán a sokadik ezen a címen, a családomban csak a harmadik ezen a néven, de kit érdekel? Nekem ez sosem számított. Neked annál inkább; te vagy a húgom. Most pedig épp valamelyik furcsa kis játékod játsszuk. Látszólag nem ismerlek, és te se engem, hát nem ez a gyönyörű ebben? A piti játékaink, a játékod, amivel elintézted, hogy a feleségem a tengeren túlon maradjon örökre. Amiért csakis a címem és a rangom miatt maradt velem, kénytelen volt, mint ahogy rávilágítottál.
Te vagy az első, aki megrontott, aki bűnbe csábított, te vagy az én Évám. Az egész már igazán kiskorunkban elkezdődött, hogy nem ágáltam ellene? Akkor még azt hittem, hogy ez így helyes, az idősebb védi a kisebbet. Ha érdekelte volna a szüleinket, akkor talán közbeléphettek volna, mégis; ahogy idősödtünk, úgy züllöttünk el, én a középiskola alatt is,majd az egyetemen. Kevesen tudnak arról, hogy velem is megfordult a világ, és arról is, hogy végül kiknek a vére tapad a kezemhez, te talán sejtesz valamit, de jobb ha semmiről sem tudsz.
Azóta változtam, ezt te is észrevetted. Keményebb lettem, szilárdabb, megingathatatlanabb, és semmi sem érdekel, a céljaim elérése érdekében. Apánk is büszke lett rám, főleg ő. Noha én voltam az, aki azt mondta, hogy egy állítólagos térdbaleset miatt hagyom abba a focit, ő mégis felragyogott, és szinte azonnal az elnöki székbe ülhettem, de ehhez a szaros kis amerikai  kontinensre kellett mennem. Én tartom össze a szálait, és nem eresztem azokat. Mit csinálok? Vezetek, ahhoz mindig is jól értettem. Fontos a látszat, mert ki tudja hányadik ágon rokonságban állunk a királynővel, éljen! Szarkasztikus? Nem. Egyáltalán.

Múlt
Unom, mindent unok, ami ezen a napon történik velem. Interjúk és meghallgatások, megbeszélések, egyeztetések, kissé zsúfolt a programom, és az esti számításaimat is keresztbe húzzák. Ahelyett, hogy a megszokott báromban lennék, egy olyan helyen, ahol szeparék vannak, amelyek mögött azt tehetem, amit akarok, azzal és akivel akarom, ahelyett, egy mérhetetlenül unalmas jótékonysági eseményen kell részt vennem. Ami valamilyen szinten kötődik anyám Angliai alapítványához. A húgom az, aki képes belerángatni ilyesmibe, de tudja jól, hogy ha nem ereszthetem ki a gőzt, kezelhetetlenné válok, egy igen szűk kör számára. Nem, egyáltalán nem verekszem, az nem az én stílusom, de a tárgyalómból sírva jönnek ki a delikvensek, és a héten még nem rúgtam ki senkit sem, csak keddnél tartunk. Igazából, nem is kirúgás ez, inkább felmondás, nem bírják a stresszt, a tudatot, hogy be kell jönniük az irodámba. A húgom azért van a másik szárnyba, hogy ellensúlyozza a hűvösségem. Nem tehetek róla, én nem haverkodni jöttem ide. Ha valaki nem bírja a légkört, a hajtást és az elvárásokat, akkor mehet is. Ugyanazt követelem meg tőlük, mint amit magam is meg tudok tenni. Ki tudja, hogy napjában hányszor ,hány nyelven tárgyalok olyan idiótákkal, akiknek a cége a markomban van, mert titokban épp kivásároltam azokból? Ilyen ez a biznisz. Jelenleg A Nike-n dolgozom, egyeduralkodó sport szergyártó cég akarunk lenni, aki birtokolja a piac nagy részét. Emellett más érdekeltségeink is vannak, de jobb ha itt annyiba is marad a kérdezősködés, a saját érdekedben. Egyébként sem válaszolnék rá.
Egyébként valami marha felkapta az egyetemi klubom pletykáit, és most erősen nyomoznak utánam. Kíváncsiak, hogy egy nagy múltú III. Bohen hogy volt képes otthagyni az Arsenal tartalékos csapatát. Jól focizok, a mai napig, és hiányzik is, de megfogadtam, hogy soha többet nem teszem a pályára a lábam; noha a húgom állandóan ezzel csesztet, legyek akkor edző. El tudnál képzelni Amerikában, az amerikai foci hazájában, mint Angol foci edző? Az a baj, hogy néha eszembe jut nekem is, és eltudnám képzelni magam, de hagyjuk. Más a fontos, nem az, hogy ott üljek a partvonaltól nem messze, és retardáltakat koordináljak, mert némelyik még azt se tudja, hogy melyik térfél épp az övé, vagy melyik a jobb vagy a bal lába, mert úgy leszívta füves cigivel az agyát, hogy csoda, hogy átment a teszteken.

Elegem volt, a jótékonysági estre készültem, de kellett valami, vagyis valaki, akivel kiereszthetem a gőzt. Meg is volt az áldozatom, egy fiatal párocska, hogy honnan tudtam, hogy mindketten kaphatóak? Mert egyértelműen ezeket a jeleket kommunikálták felém. Nekem pedig több sem kellett, pár órával később az egyik emeleti alkóvban találtunk egymásra. Sehol senki, magam győződtem meg erről, és végre, megkaphattam a megérdemelt kikapcsolódásomat is. Nem érdekelt, hogy ennek az ügynek családi vonzata is van. Szerettem az izgalmakat, mindig is.
Hamarosan ott térdelt előttem a pár férfi tagja, a nő pedig szintén, és mindketten engem kényeztettek, nekem csak ez számított, hogy honnan tudtam, hogy kaphatóak? Van egy klub, aminek a jelét ott viselték a nyakukon, vagy a fejük környékén, innen.
Akartam, hogy csakis engem szórakoztassanak az éjszaka hátralevő részében, így az alkóvból, egy még elhagyatottabb szobába mentünk, amelynek az ajtaját is becsuktam magam mögött.
Egyetlen sikoly sem hallatszott ki, mert a saját alsójuk zárta el a kikívánkozó hangok kakofóniáját az ajkuk közül, ahogy az egyik övcsapás érte őket a másik után. Én pedig éreztem, hogy a feszültségem távozik, ahogy őket hajtom a mámor felé. Mi a jó ebben? Ők élvezik, ha bizonyos korlátok közé vannak szorítva, én élvezem, ha őket irányíthatom. Alig beszéltünk ,de a biztonsági szavaik elhangzottak, és busásan megfogom nekik hálálni, hogy a segítségemre voltak a mai estén, máskülönben nem így működik. A bárban sorban állnak azért a szadizmusért, amit tőlem kaphatnak. Kegyetlen vagyok, nem csak tettleg, de verbálisan is, általában jól ráérzek arra, hogy kinek mire van szüksége, és sosem kerestem állandó partnert, nem is fogok. Egy két alkalom után megunom az alárendeltjeimet.
Ám… egy kis villanás, egy zsigerig hatoló érzés, és… ott van. Látom! Lustán pillantok fel rá, és megvan! Elkapom a pillantását, fogva is tartom, engem elégítenek ki, de a szemeim őt is hívják. Gyerünk, térdelj le ide elém te is. Gyere ide, és segíts elmosni ezt a kínzó vágyat, ami minden áldott nap megőrjít, és kikészít, érints meg! Csókolj meg, engedd hogy beléd mélyesszem… a fogaim!
Újabb kattogások, és most már világos. Te kis rohadt szemét , senkiházi! Hirtelen erővel szabadítom ki magam a két segítőkész alak gyűrűjéből, gyorsan összekapom a nadrág sliccem, és utánad eredek. Csak kapjalak a kezem közé, te kis senkiházi! Az volt az utolsó lesi fotózásod!


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Romero D. Bohen
Romero D. Bohen  EmptyHétf. Május 20 2019, 12:15
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Romero!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Hú hát bevallom neked őszintén, hogy amikor megláttam az avatárod, azok a szemek rendesen átsütöttek a monitoron. Romero D. Bohen  1404455205  Nem láttam még soha ezt az arcot de nem is jártam utána, mert azt akartam, hogy összeolvadjon a karaktereddel. Én már a jellemrésznél tudtam, hogy nagyon durván be fog szippantani az írásod. Romero D. Bohen  3874598021  Az E/2 az egyik gyengém, mert elképesztően közel tudja hozni a karaktert, sokkal testközelibb. Elég lehengerlő az egyéniséged, az biztos, és tetszett ahogy felépítetted és bemutattad. De amúgy te most komolyan a húgoddal…? Shocked  Határfeszegető az biztos, és nagyon érzékletes.
Elég kettős életet élsz, és hát bevallom őszintén mindamellett, hogy komoly félelem van bennem az egész bdsm iránt, azért a kíváncsiság is megvan rendesen. Azért frankón nem lehet könnyű együtt élni egy ilyen életfilozófiával, miközben a külvilág felé adni kell a komoly üzletembert. De értem én, feszkót vezetsz le vele és amíg kontrollálni tudod nincs is ezzel semmi baj.
Volt az egész írásodnak valami izgatóan feszes és titokzatos vonulata, ami végigkísérte, és ez bennem maradt miközben olvastalak. Romero D. Bohen  2624752903  Mindez abszolút pozitív élmény volt számomra. Mármint nem az életfilozófiád, hanem az ahogyan ezt megjeleníted.Tetszik a sodrása az írásodnak.
Szóval nem akartam elpoénkodni a dolgot, mert azért ez kemény történet volt, ugyanakkor kíváncsian várom, hogy miképp is fogod az ujjaid köré csavarni New York-ot.

A Tara-Plecsnit máris adom. Színt és rangot admintól kapsz majd, de máris belevetheted magad az oldal életébe.

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Romero D. Bohen
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Elisheva Jiménez-Romero
» Caelena & Romero - Business meeting

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: