New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 37 felhasználó van itt :: 8 regisztrált, 0 rejtett és 29 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:26-kor
Keegan Whinett
tollából
Tegnap 22:57-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 22:36-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 22:36-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:30-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:59-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 21:02-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 21:01-kor
Rafaela Garza
tollából
Tegnap 20:11-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

Lysandra Lockhart
TémanyitásLysandra Lockhart
Lysandra Lockhart EmptySzer. Ápr. 03 2019, 00:01
Lysandra Lockhart


Karakter típusa:
Saját
Teljes név:
Lysandra Lockhart
Becenevek:
Lys
Születési hely, idő:
New York, 1994. július 7.
Kor:
25 év
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
Heteroszexuális
Családi állapot:
Egyedülálló
Csoport:
Média, művészet és sport
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
Joffrey Ballet School; Klasszikus balett szak
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
-
Ha dolgozik//Munkahely:
-
Hobbi:
Tánc, festés / rajzolás, néha az írás is szóbajöhet nála
Play by:
Katherine McNamara

Jellem
Hogy milyen vagyok? Mondd csak, szerinted meg lehet-e bárkiről is mondani azt, hogy milyen valójában? Kétlem. Mindenki álarcot hord, ha akar, s akkor is, ha nem. Senkiről sem lehet megmondani, hogy ilyen, avagy éppenséggel olyan. Egy emberről sosem lehet megmondani, hogy „fekete” vagy „fehér”. Árnyalatok vannak. Jellembéli különbözőségek, melyeket a múltbéli események és a jelen befolyásolhat.
Ám mi van azzal, akinek nincs múltja? Mi van azzal, aki nem tudja, honnan indult, ki volt, s kivé nőtt fel? Mintha egyszerűen csak eltűnt volna az, aki voltál… az emlékeid, a lényed, a… minden. Oh, nem mondtam még, hogy egy balesetben elvesztettem az emlékeimet? Csak a környezetem által tudok magamról dolgokat, de kérlek... hogyan hihetnék el bármit is, amit mondanak? Nem ismerem őket. Nem ismerem magam, ez... egyszerűem így kiborító.
Szóval, amit ajánlok neked, az az, hogy... gyere és nézzük meg együtt, milyen vagyok - lepődjünk meg együtt, fedezzünk fel engem... ketten. Nos, mit gondolsz erről?

Múlt
- Hagyd ezt abba, Derick! Engedj el, nem hallod?! – Egyre távolabb léptem tőle, szinte menekülve, de nem hagyott elmenni. Utánam lépett, hogy lefogja a kezeimet, erőszakosan, cseppet sem gyengéden.
- Oh, nem, szívem! Nem mész te sehová, Lysandra! Hiszen az enyém vagy, ahogyan te magad is mondtad pár hónapja… örökkön-örökké, ugye? S mily szép az ígéret, ha betartják, nem?! – Magához rántott, mire felszisszentem.
- Tévedtem veled kapcsolatban… - Vágtam rá idegesen, egyben félve is. Amikor elkezdtem randizgatni Derickkel, egy rendes, normális srácnak tűnt, aki hasonlóan értékeli a táncot, vagy épp a művészeteket, mint én magam. Kedves volt velem, figyelmes, s imádtam, miközben a tánc próbáimon leste minden mozdulatomat, majd dicsérő szavakat suttogott nekem, vagy épp építő jellegű véleményt alkotott rólam. De aztán, ahogy egyre közelebb kerültem hozzá… be kellett látnom, hogy egy erőszakos, talán személyiségzavaros fiúval van dolgom. Mindenáron szabadulni akartam tőle, de nem akart elengedni.  – Sosem kellett volna randiznom veled. – Sziszegtem tovább, felpillantva rá, mire felpofozott. Ez volt az első, hogy idáig fajult a dolog, így egészen meglepett. Néhány pillanatig csak a földre meredtem, ahogy félrecsuklott a fejem.
- Nem mondhatsz ilyet! – Rebegte, aztán hirtelen elhallgatott és kétségbeesve nyúlt az arcomhoz, gyengéden. – Úristen… ne haragudj, ez… én csak…
Ellöktem magamtól és ő végre elengedett. Nem akartam, hogy hozzám érjen. Féltem tőle.
- Hagyj békén… érted? – Riadtan bámultam néhány pillanatig, mielőtt ott hagytam volna. Nem jött utánam. Aznap éjjel legalábbis nem.

De nem hagyott örökre békén. A fejébe vette, miszerint én az ő tulajdona vagyok és szinte a fogságába estem. Bántott, erőszakos volt és birtokolt engem – s én nem igazán tudtam, hogy menekülhetnék meg tőle. A szüleim előtt egy kezes bárány volt, talán a legkedvesebb embernek tűnt a Föld kerekén, s pont emiatt… amikor egyszer anyámnak elmeséltem, miket művel velem Derick, kinevetett. Nem hitt nekem a saját anyám. S ha ő nem, akkor mégis ki hitt volna egy olyan szerencsétlennek, mint amilyen én vagyok? Hiába voltak rajtam a sérülések nyomai… mivel a tánc volt az életem, így anyám arra fogta, hogy biztos elestem, rosszul léptem és így tovább. S amúgy is, értékelhetném a tökéletes kis páromat, Dericket, aki úgy odáig van értem meg vissza.

Úgy éreztem, teljesen magamra maradtam. Nem tudtam, mit tehetnék, hogyan szökhetnék meg Dericktől. Egyszer csúnyán ellátta a bajomat, ekkor akartam eltűnni, sőt, úgymond… megszökni. Tőle meg a drága családomtól, akikre nem számíthattam soha.
- Állj meg, Lysandra! Nem mondtam, hogy elmehetsz, s tudod… hogy senki sem fog hinni neked, ha rólam panaszkodsz, ugye? – Hallottam magam mögül a diadalittas hangszínét, na meg egyben a sietős lépteit. Sikerült kilépnem az ajtón, amit bevágtam előtte, majd futva indultam kifelé a kapuhoz. Kb. ekkortájt nyitotta ki az ajtót és igyekezett utánam. Csak egy kósza pillantást vetettem hátra, majd léptem ki az úttestre; nem figyelve, hogy épp egy száguldó autó közeledik felém. Hallottam Derick hangját, ahogy a nevemet kiabálja, engem pedig abban a pillanatban ütött el az autó.
Azonnal eszméletemet veszítettem és mikor magamhoz tértem…

Nem tudtam, ki vagyok. De ez csak a probléma egyik része volt, hiszen a másik az volt, hogy a lábam teljesen lebénult. Akkor még nem tudták megmondani az orvosok, hogy véglegesen-e vagy sem…

Mi sem rosszabb, mint egy emlékvesztett emberi lény, nem igaz? Olyan, mintha teljesen üres lennél belül. Megmásíthatatlanul. S ez, kérlek… borzasztó érzés. Egyszerűen csak azt kérdezgeted magadtól, hogy ki vagy te? A választ önmagadtól várod és a csend az, amit válaszul kapsz. Hiszen, emlékek nélkül… nincsenek válaszok. Csak megannyi kérdés, sőt, kétely, mely felemészt. Egy részed abban reménykedik, hogy a lelked mélyén ott vagy Te magad, s egy nap szépen a felszínre jutsz – ezáltal újra azzá válva, aki mindig is voltál. A remény az, ami éltet.
S a környezeted? A család? A barátok? A szerelem? Jelentenek-e bármit is most, ebben a pillanatban? Minden idegen. Nevetséges, nem igaz? A saját családom csupán idegenek összessége. A barátok csupán ismeretlen arcok egy zsúfolt bevásárlóközpontból. A szerelem…? Nem, már csak ex-barátom. Derick. Fogalmam sincs, miféle viszonyban voltam vele, milyen volt a kapcsolatunk, avagy bármi… Képtelen lennék vele lenni úgy, ahogyan azt ő akarja. S képtelen elfogadni. De meg kell értenie, hogy számomra ő semmit sem jelent. Még ha egykor az életem értelme is lehetett, most ez nem így van. Tehát, igen, tartom a távolságot nem csak tőle, hanem mindenkitől. Az egyetlen, ahol úgy érzem, megtalálhatom a magam békéjét, az a tánc… most, hogy végre helyrejöttem a baleset óta, folytathatom, nem… inkább újrakezdhetem azt, ami régen az életem szerves része volt.

S egy nap talán, az emlékeim is visszatérnek, de addig is… Dmitri az, akire figyelnem kell. Arra a fiúra, akire segíthet nekem a táncot illetően.

mind álarcot viselünk
eliffelixir
Admin
ranggal rendelkezem
★ :
Lysandra Lockhart 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ foglalkozás ★ :
☽ Designer ☾
★ hozzászólások száma ★ :
13
TémanyitásRe: Lysandra Lockhart
Lysandra Lockhart EmptySzomb. Ápr. 06 2019, 23:32
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Lysandra!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Gondolom mindenki fejében megfordult már az a gondolat egy döntése vagy egy őt érő esemény után, hogy szívesen elfelejtené, újrakezdené az egészet. Mégis a te esetedet nézve jöhetünk rá, hogy ez mégis mennyire félelmetes is tud lenni, hiszen aligha bízhatsz bárkiben is. A kapcsolataid elvesztik jelentőségét, hiszen mint ahogyan azt te is mondtad, nem tudhatod, hogy ki hazudik és ki nem, így csak azokba a személyekbe kapaszkodhatsz, akik utólag léptek az életedbe, hiszen velük tiszta lappal indulhattál. Egyrészről akár nézhetjük pozitívan is mindezt, hiszen elfelejthetted egy kis időre mindazt, amiket át kellett élned a párkapcsolatodban és végre búcsút inthettél annak a férfinek, aki mérgező hatással volt rád. Csak kár, hogy idáig kellett, hogy elfajuljanak a dolgok azért, hogy megszabadulhass tőle. :/
Úgy gondolom ebben az új lehetőségben a tánc mindenféleképpen segíteni fog, általa pedig új élményeket szerezhetsz, új ismeretségekre tehetsz szert, amelyek remélhetőleg már csak jó dolgokat hoznak magukkal, hiszen a történtek után megérdemled, hogy boldog legyél! Lysandra Lockhart 4146035580

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!





mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Lysandra Lockhart A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
Lysandra Lockhart D68de73853d63d6ba0719cc4505ca57f3fe23363
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
Lysandra Lockhart 8d1c8bbfbb8e9e4b6d953ab98d8bd8bf7b9475cc
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1701
 
Lysandra Lockhart
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Only You ♡ Lysandra & Dmitri
» Jodie Lockhart
» Gracelyn D. Lockhart

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: