New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 48 felhasználó van itt :: 11 regisztrált, 0 rejtett és 37 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. 2024 - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 7:21-kor
Luana Machado
tollából
Ma 7:05-kor
Melody Sharp
tollából
Tegnap 23:54-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:32-kor
Levi Thatcher
tollából
Tegnap 22:31-kor
Sebastian Nolan
tollából
Tegnap 22:22-kor
Marcia Elif Clements
tollából
Tegnap 22:20-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 21:59-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 21:50-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
30
Összesen
234
220

Owen Wilkonson
TémanyitásOwen Wilkonson
Owen Wilkonson EmptySzer. 11 Ápr. 2018 - 21:01

Owen Wilkonson

say the magic words, fat gandalf.


Karakter típusa: keresett
Teljes név: Owen Wilkonson
Becenevek: szerintem hanyagoljuk
Születési hely, idő:válasz ide
Kor: 30
Lakhely: Manhattan
Szexuális beállítottság: heteroszexuális
Családi állapot: nem kötöm le magam
Csoport: bűnüldözés
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem: New York City Police Academy
Ha dolgozik//Munkabeosztás: válasz ide, ha tanár akkor a szakja is
Ha dolgozik// Munkahely: New York Police Department
Hobbi: válasz helye
Magamat egy vicces fazonnak tartom, rohadt jó poénokkal, meg néha kicsit bénábakkal, de összességében én vagyok minden buli lelke, mint az a piás csaj aki erről énekel, csak én jobban nézek ki. Jóképű vagyok, jó humorú, és ráadásul egoista sem vagyok, kell ennél több? Néha azért tudok normálisabb is lenni, ha a bátyámról van szó, még talán önzetlenségre is képes vagyok, hiszen nem másztam rá a feleségére, pedig jó bőr, ez tagadhatatlan, azok a formás idomok, és, hogy balkezes. Mesés. Igen a bal kéz fontos, mindenhol csak jobb kezes emberek vannak, aztán bumm, berobban egy ilyen vörös bombázó a balkezességével. Irigykedem rá, de családi husi, azokra nem mozdulunk. Nem akarok még nagyobb bajba kerülni, mint amilyenbe általában szoktam, az, hogy egy-két embert magamra haragítok, nem szokott fontos lenni, vagy elhárítom a veszélyt. Aki ismer, tudja, hogy félek az elkötelezettségtől, és sok komoly lépéstől is, de na, ki akarja magát lekötni egy nő mellett, amikor olyan sok nő van még ezen a csodás bolygón? A bátyám, és sok más balek, akik túl jó nőket szedtek össze, és azoktól megfosztanak engem. Egyszer próbáltam meg, csakis egyszer, aminek a vége az lett, hogy elmenekültem, bevallom, hogy beszartam, de legalább barna nadrág volt rajtam, előre látó fazon vagyok. Komolyra véve a szót, borzasztó jó hallgatóság tudok lenni, főleg, ha igen csinos ismeretlen hölgyek ülnek mellettem, kissé betintázva, és azt se tudják hol vannak. Szeretem megragadni a lehetőségeket, de tudom mikor kell megállni, és várni egy jobbra, szinte mindig van jobb lehetőség, lehet mással, de nem az a fontos.


All the dinosaurs feared the T-Rex

Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Owen Wilkonson
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Owen Hanson
» Ella & Owen
» Sarah & Owen
» Owen Cavanaugh
» Owen & Lawrence

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: