New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Travis Avery
tollából
Ma 21:58-kor
Dr. Sylvanus Arvenson
tollából
Ma 21:52-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 21:33-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Ma 21:07-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 20:45-kor
Dok Min-Joon
tollából
Ma 20:26-kor
Qadir Abbar
tollából
Ma 20:16-kor
Rosina Calloway
tollából
Ma 20:06-kor
Sonny Hirata
tollából
Ma 19:47-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Menedzser
TémanyitásMenedzser
Menedzser  EmptySzer. Márc. 28 2018, 01:00

Cat Rincewind


Teljes név: Catherine Rincewind
Play by: Megan Fox (opcionális)
Születési hely:Dallas, Texas
Kor: 30
Lakhely: Brooklyn
Szexuális beállítottság: hetero/biszexuális (alkotótól függ)
Családi állapot: facér
Csoport: média
30 éves, tehát a szakmádban még bőven fiatalnak számító menedzser vagy. Na nem valami telekommunikációs cégnél, távolról sem... zenészekkel, zenekarokkal foglalkozol, szabadúszóként, miután az első tehetségekkel foglalkozó munkahelyeden nem értettél egyet azzal, hogy teljesen profit orientáltan "megcsinált", mű produkciókat futtass. Nem véletlen, hiszen mindig is az egyedi, eredeti dolgok vonzottak, fiatalkorodtól szerettél lázadni a konvenciók ellen. Határozott vagy, de ehhez a szakmához ez kell is, tudsz bánni az emberekkel, ami szintén fontos, így jó kapcsolataid is vannak kiadók, rádiók, rendezvényszervezők felé. Erélyes, határozott vezetői stílusod révén jól kormányzod a magad kis hajóját a vizeken, anyatigrisként gondoskodva a bandáidról, -hiszen, minden határozottságod ellenére azért igen is nő vagy és ezt nem félsz tudatosan hangsúlyozni- (te igazi végzet asszonya Wink ), de valami eddig hiányzott... a banda a nagy áttöréssel, a nagy dobás lehetősége.
És itt jövök a képbe én, és a zenekarom. Egyikünk sem tudta, hogy mi indult el azon a kora estén, amikor betértünk a srácokkal alapozni a törzshelyedre egy kis klub koncert előtt. A sors hozta úgy, hogy melléd telepedtem a bárszékre, majd a rendelésem után elfordulva villantottam rád egy csibészes mosolyt és kérdeztem rá, hogy nincs e kedved megnézni a koncertünket egy óra múlva... a többi meg már történelem lehet majd, egy fejezet egy zenekar életrajzi könyvében, hogyan lettél a menedzserünk, hogyan rudgodstál minket egyre feljebb és feljebb. De persze egy ilyen könyv lapjain sincs ott minden...

//ami pedig nem lehet egy könyv lapjain, azt majd kitaláljuk és eljátsszuk mi Very Happy szóval... a hirdetés adja a váz szerkezetet, aki elviszi, az formálhatja persze saját szájíze szerint a karaktert, hogy az valóban eleven legyen. Természetesen minden megbeszélés tárgya, de ez könnyen megoldható.
A pb opcionális, abban is alkuképes vagyok természetesen, gyere, hódítsuk meg a hírnév csúcsait! Very Happy //


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Menedzser
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Menedzser

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Keresettek-
Ugrás: