New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 102 felhasználó van itt :: 11 regisztrált, 0 rejtett és 91 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Venus Heighel
tollából
Ma 07:49-kor
Jeremiah Cross
tollából
Ma 07:33-kor
Maurice Davidson
tollából
Ma 07:26-kor
Deborah Winchester
tollából
Ma 06:07-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 01:32-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:57-kor
Jeremiah Cross
tollából
Tegnap 23:43-kor
Qadir Abbar
tollából
Tegnap 23:16-kor
Mirabella Jimenes
tollából
Tegnap 23:16-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Stella Rosenthal
TémanyitásStella Rosenthal
Stella Rosenthal EmptySzer. Feb. 07 2024, 21:49
Stella Rosenthal
"Life is a moderately good play with a badly written third act"

Karakter típusa
Saját
Teljes Név
Stella Rosenthal
Becenév
Ella, Ellie
Születési hely
New York
Születési idõ
1995.05.05
Kor
28
Lakhely
Manhattan
Szexuális beállítottság
heteroszexuális
Családi állapot
szingli
Tanulmányok
Abrahaham Lincoln High School
Future Agents in Training (FBI) - 1 week
Pathways Internship Program (ATF)
Criminology - CUNY (48 months)
Police Academy New York (8 months)
Foglalkozás
Rendőrnyomozó NYPD
Munkahely
NYPD
Hobbi
Szeret sportolni, kipróbál minden újdonságot. Szereti a zenét, a karaoke klubokat. Egyetemista éveiben még egy esküvői zenekarban is énekelt.

Csoportom:
Bűnüldözés

Jellem
Kicsi korától kezdve ő volt az, akire azt mondták, hogy olyan, mint egy szürke kisegér, mert visszahúzódó volt, amolyan magának való, aki inkább a könyveket bújta, mint hogy a társaság közepe legyen. Az iskolában a legjobb teljesítményt nyújtotta, rendkívül szorgalmas volt, mindig sokat tanult, és annál is többet olvasott, könnyen ragadt rá a tudás. Mára a rút kiskacsából egy egész normális nő lett, semmi különleges. Önbizalomhiányban szenved, van benne bőven megfelelési kényszer, ami miatt sokszor a padlóra kerül érzelmileg. Egyébként roppant kedves, segítőkész, becsületes és lelkiismeretes, amik ugyan pozitív tulajdonságnak tűnhetnek, de bizonyos helyzetekben megnehezítik az életét.
Első benyomásra is bájos, vidám a kisugárzása és olyan, mint aki a légynek sem tudna ártani. Valamilyen szinten ez igaz is, de mégis akadnak olyan feladatok, melyeket meg kell tennie, még akkor is, ha gyomra sincs hozzá. A szerelemben naiv, vagy csak vonzza a mérgező típusokat, mert eddig mindig rossz lóra tett és mindig átejtették. A munkájának egy részét szereti, bár eddigi élete során sokan megkérdőjelezték a választásában. Rendre nem egyszer megkapta, hogy nem illik a rendőrség berkeibe és ment volna inkább óvónőnek vagy színésznőnek valamelyik kis vidéki társulathoz. Ezen sokszor csak nevet, de kicsit azért rosszul esik neki, hogy ennyire alkalmatlannak tartják a pozícióra. Talán éppen emiatt esett kelepcébe és csúszik most napról napra egyre mélyebbre.

Avataron:
Melissa Benoist

Múlt
- Üljön le - flegmatikusan érkezett az utasító szó, a kapitány éppen csak felpillantott, már vezette is vissza pillantását az előtte heverő irathalomra. Közelebb lépdelve máris szemet szúrt a fotóm, egész biztos, hogy az aktámat nézegette. Mindenkinek volt egy ilyen, egész pontosan a rendszerben voltunk feltüntetve, ki hol tanult, ki mit sajátított el, milyen nagyobb ügyekben volt szerepünk és hasonlók. Valószínűleg kinyomtatta neki valaki, biztosan Henry volt, azért szaladgált már itt délelőtt. Bevallom, nem tudtam elképzelni, hogy miről is lesz szó, de egy kicsit féltem. Túl sok energiát tettem a rendőrségbe, túl sokat tanultam ahhoz, hogy csak úgy lapátra tegyenek. Márpedig volt egy ilyen érzésem, már csak azért is, mert az a hímsoviniszta barom Hennings nem kedvelt. Nyelve pedig olyan hosszú volt, hogy felért a legmagasabb vezetőségig.
- Stella. Tudok arról az ügyről Henningsel - úgy tudtam. Éreztem, hogy az a szemét majd jól kiforgatja az egészet, hogy a saját malmára hajtsa a vizet.
- De én…- már kezdtem volna magyarázkodni, amikor a nyelvével csettintet, mutatóujjával pedig leintett.
- Engem nem érdekel, hogy egy farokméregető és egy feminista nem fér meg egymás mellett.
- De én.. - mondtam volna, hogy nem is vagyok feminista, legfeljebb néhány dologgal nem értek egyet, de újfent leintett.
- Nem érdekel Stella, amíg mindenki rendesen végzi a munkáját. Márpedig maga egész jól végzi, még akkor is, ha a kollégák fele szerint Ön túl….
- Túl mi? - értetlenül pillantottam a kapitányra, innentől fogva nagyon is érdekelt, hogy egész pontosan mi a bajuk velem.
- Ezt ha akarja, megbeszéli Henningsel. A lényeg az, hogy remek a minősítése, még fiatal és megbízható. Emellett precíz és pontos, nekem pedig éppen egy ilyen emberre van szükségem.
- Igen? - feljebb húztam szemöldökeimet, és még a széken is előre dőltem, mert most már nagyon is fúrta az oldalam a kíváncsiság, hogy a kapitány mire is akar kilyukadni.
- Belső ellenőrzés. Hallott már róla? - lefagytam. Nagyot nyeltem. Hogy a fenébe ne hallottam volna már erről? A belső ellenőr volt az, akit mindannyian utáltunk, mert tudtuk, hogy ők a spiclik, akik még azt is lejelentik, ha a hűtőből kiedted a másik krémtúróját.
- Jó, az értelmes tekintetéből látom, hogy sejti miről van szó. Nem, ezt ne úgy képzelje el, hogy Önt most áthelyezzük a belső ellenőrzésre. Ön inkognitó módban fog mostantól működni. Megmarad a nyomozói beosztása, de átkerül egy másik osztályra és mindent le fog jelenteni nekem. Mindent. Érti?
Elhűlve pillantottam a kapitányra. Mindenre számítottam, csak erre nem.
- Én..kapitány, nem hinném, hogy én lennék erre az alkalmas személy - megráztam a fejem, eszem ágában sem volt ebbe az egészbe belemenni.
- De, pontosan maga erre a tökéletes ember. Könnyedén elhiszik Önről , hogy zöldfülű, a háttértudása meg van hozzá, hogy abban a közegben dolgozzon, és amilyen bájosnak tűnik, a kutya se fogja gondolni, hogy maga nekem kémkedik.
- Köszönöm, de én nem élnék a lehetőséggel - adtam azonnali választ, s már emelkedtem is fel a székemből.
- Üljön vissza Rosenthal. Ez nem mit szeretnék kinder meglepi, felejtse el. Ha maga valóban karriert akar elérni nálunk, mint ahogyan azt a nagybátyjától hallottam, és tényleg az a célja, hogy egy napon bekerüljön az FBI-hoz, akkor követi az utasításomat visszavonásig. Ha nemet mond, akkor elfelejtheti az álmait. Értve? - keményen hangzottak a kapitány szavai, tudtam jól, hogy nem viccel, nem olyan embernek ismertem meg.
Lehunytam a szemeimet, arra gondoltam, hogy ezt nekem nem fog menni. Nem akartam spicli lenni soha életemben. A kapitány valamiért mégis engem szemelt ki erre a feladatra.
- És meddig kell ezt csinálnom?
- Mondtam, visszavonásig. Az elmúlt időszakban szar van a palacsintában. Valaki vagy valakik a saját malmukra játszanak. Nekünk ki kell derítenünk, hogy kik ezek a rendőrök és nyakon kell csípnünk őket. Azt mondanom sem kell, hogy teljes diszkréciót kérek. Kizárólag nekem jelent, bizonyos időközönként keresni fogom.
- Értem - sóhajtva csak ennyit tudtam kipréselni magamból. Egészen eltörtem, nagyon lehangolt ez a feladat, teherként éltem meg, s máris úgy éreztem, hogy nehéz súly ült a mellkasomra.
- Rosenthal. Kifelé menet egy kicsit hisztizhetne, ha kérdik, mondja azt, hogy áthelyeztettem. Sim kártyát ne felejtsen cserélni, ha hív. Elmehet - ennyi volt mindösszesen. Az aktámat már dobta is félre, és elmélyedt a laptopjában. Nem volt benne semmi együttérzés, én meg nem mondhattam erre nemet. Egy kicsit úgy éreztem, hogy sarokba szorítottak és a jövőm volt a tét. Teljesen elkeseredtem.
Azóta néhány hét telt el, bekerültem az új helyre, ahol mindenki úgy fogadott, mint egy zöldfülű, új kollégát. Vannak, akik kedvesek velem, és akadnak olyanok is, akik gúnyosak. Ez a legkevesebb. Az a baj, hogy többségben vannak azok, akiket kezdek megkedvelni, viszont utánuk kell szaglásznom, és ez rossz érzés. Hiába szeretnék közéjük őszintén beilleszkedni, barátkozni, miközben a hátuk mögött információkat gyűjtök róluk. Utálom ezt az egészet.

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Stella Rosenthal
Stella Rosenthal EmptyCsüt. Feb. 08 2024, 22:12
Gratulálunk, elfogadva!
Livin' in New York új lakosa

Kedves Stella!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Mint ahogyan az a történeted soraiból is kiderült, te maga vagy annak a mondásnak a példája miszerint nem szabad a borító alapján megítélni a könyvet. Alapból egy rendkívül rendes lánynak tűnsz, akire bárki számíthat és akinek mindenkihez akad egy kedves szava. Aki viszont jobban megismer az ràjöhet arra is, hogy nem félsz a kihívàsoktól és mennyire sikeres vagy abban, amit csinálsz. Ne engedd, hogy mások elbizonytalanítsanak, még ha sokszor úgy érzed könnyű is hinni nekik. Te sokkal jobb vagy ennél. Ez az új megbízás viszont nem lesz egyszerű számodra, hisz az elveid ellen megy és olyan helyzetbe sodor ami kényelmetlenül érint. Másnak kiadni magad olyanok körében akikről tudod, hogy bízni fognak benned rossz érzést kelt és az ilyet nehéz elfogadni. Az nem kétség, hogy képes leszel ezt végigcsinàlni, de hogy ezáltal milyen helyzetbe kerülsz az megint más kérdés. Kíváncsi leszek hogyan alakul tovább a sztorid.  Tetszett ahogy megírtad és örülök, hogy olvashattalak.  Stella Rosenthal 1987965242  Stella Rosenthal 2624752903

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




livin' in new york





mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Stella Rosenthal A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
Stella Rosenthal D68de73853d63d6ba0719cc4505ca57f3fe23363
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
Stella Rosenthal 8d1c8bbfbb8e9e4b6d953ab98d8bd8bf7b9475cc
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1696
 
Stella Rosenthal
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» verity rosenthal
» Alexandra & Stella
» Stella & Bee - I missed You
» Stella Sartre
» Stella A. Rogers

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: