New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 36 felhasználó van itt :: 10 regisztrált, 0 rejtett és 26 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 8:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Tommy Doss
tollából
Ma 8:52 am-kor
Shelley Lane
tollából
Ma 8:09 am-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 11:26 pm-kor
Keegan Whinett
tollából
Tegnap 10:57 pm-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 10:36 pm-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 10:36 pm-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 10:30 pm-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 9:59 pm-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 9:02 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

Den & Kim - Sis-bro time
TémanyitásRe: Den & Kim - Sis-bro time
Den & Kim - Sis-bro time EmptyHétf. Ápr. 01, 2024 10:35 pm

  Alden and Kimberly
“Legjobb barátod nélkül az élet egy csúf, szörnyű hely.”
Annyira, de annyira utálom még a gondolatát is annak, hogy olyan távol kerül tőlem Den. Fél év iszonyú sok idő és hiába, hogy egyértelműen meg fogom Őt látogatni, attól még ugyanúgy hiányozni fog.
- Ne is mond. Már most ki vagyok a gondolatától is, hogy olyan messze leszel. – biggyed le a szám szomorúan.
Tisztán emlékszem, hogy milyen kis pisisek voltunk még amikor elkezdtem Őt tanítani franciául. Akkoriban még egyikünk sem gondolta, hogy valaha idáig eljutunk majd a kapcsolatunk. Mindenesetre én nagyon hálás vagyok érte, mert Den személyében megkaptam azt a kistesót akim sosem volt, és grátisz gyanánt az egyik legjobb barátom is lett. Mi ez ha nem egy hatalmas mázli?
- Csupán nem tudom átérezni a helyzetet. Ennyi az egész. – jegyzem meg halkan.
Tény, hogy a videójátékozás nem az én világom. De ha mondjuk bármi olyanról lenne szó amit én is ugyan olyan lelkesedéssel csinálok, mint Ő. Akkor nyilván én is ennyire be lennék zsongva.
- Hééé! Michael B. Jordan maga a megtestesült férfiasság. Szóval vele csak óvatosan. – jelentem ki határozottan.
De komolyan, az a pasi… Egyetlen szavába kerülne és már omlanék is a karjaiba. Úgyhogy bármennyire is undok húzás Den-től azokat a képeket mutogatni, sajnos be kell ismernem, hogy túl jól ismer.
- Ez egy aljas rágalom! Kikérem magamnak. – vágok hozzá egy összegyűrt papírszakvéta galacsint, miközben elnevetem magam.
- Néha olyan utálatos tudsz lenni. – csóválom meg játszott rosszallással a fejem.
Ahogy tovább folytatjuk a beszélgetést, szinte teljesen meg is feledkezem az imént civakodásunkról. Főleg akkor amikor kiderül, hogy Louie nem tarthat vele LA-be. Az a négy lábon járó kis szőrcsomó már az első pillanattól kezdve elrabolta a szívem és szerencsére Delta is imádja Őt. Úgyhogy rögtön ki is pattant a fejemből a legjobb és legkézenfekvőbb ötlet amit csak, el lehet az adott szituációban képzelni.
- Én szívesen vigyázok rá. Persze csak ha nem beszélted még le valakivel. – nézek rá egy jókedvű mosollyal.
Tudom mennyire szereti Ő is a kiskutyáját és biztos vagyok benne, hogy emiatt a legjobb kezekben szeretné tudni. Bár az is lehet, hogy Cat is szívesen vigyázna rá ameddig itt lesz a városban. Bár nem tudom, hogy mennyi ideig tervezi, hogy itt marad.
- Hogy miért ne? Mert mondjuk nincs benne semmi érdekes? – dobom vissza neki egyből a labdát.
Még azt mondja, hogy szaftos titok. Ha az én szerelmi életemben szaftos titkok után akarna keresgélni, akkor jó mélyre kellene neki ásni. Andy és én még bőven nem tartunk ott, hogy bármilyen szaftos infóval szolgálhassak. Meg amúgy is. Nem egy étteremben fogok a szerelmi életem szaftos részleteiről mesedélutánt tartani neki.
- Nincs itt semmiféle terelés. A minap megismertem valakit, de ennyi az egész. – azért dobok neki egy „csontot” amivel biztos vagyok benne, hogy csak a saját dolgom nehezítem meg, de remélem arra elég lesz, hogy most ne nyaggasson tovább.
Tudatában vagyok annak, hogy neki is mennyire hiányzik a családja és az otthona. De azt is tudom, hogy legalább annyira, mint amennyire én is, már Ő is kialakította az itteni életét. Éppen ezért tudjuk mi ketten a lehető legjobban megérteni egymást.
- Már ne is haragudj, de ezen egy pillanatig nem csodálkozom. – pillantok fel rá játékos cinkossággal, miután én is bekanalaztam az utolsó cseppjét is a levesemnek.
Anya munkájának és végsosoron a sajátomnak is köszönhetően rengeteg nyelvet hallottam már és valamilyen szinten sikerült is egy-kettőt elsajátítanom, de a holland nyelv maga megfejthetetlen talány a számomra. Egyszer valaki azt mondta nekem, hogy a német nyelv tuti az ördög nyelve. Hát aki ezt mondta az még tuti nem hallott hollandul beszélni senkit. Esküszöm, hogy ahányszor próbáltam kimondani valamit abba mindig beletört a bicskám és a nyelvem is.
- De hát ez akkora egy szemétség. Na és mi lenne akkor, ha valaki két külön nemzetiségű szülő gyereke? Akkor tagadja meg az egyiket, vagy mi? – csóválom hitetlenkedve a fejem, mikor megjelenik mellettünk egy pincér, hogy elvigye az üres tányérjainkat.
Komolyan mondom, hogy sokszor nem tudom megérteni, hogy egy-egy ország vezetői mit miért csinálnak. Sok esetben annyira logikátlan döntésekkel állnak elő, hogy az ember nyakmerevedést kap tőlük.


BEE


Az élet egy játék, amit az univerzum játszik.
Mi pedig a sors nevü kirakós, apró darabkái vagyunk.

Alden Lindvall imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Kimberly A. Thibodeaux
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Den & Kim - Sis-bro time 04c66d8a802e203eb30786425b009814f3ae1e63
★ kor ★ :
26
★ családi állapot ★ :
Den & Kim - Sis-bro time Ae1c5688080f75208361e84dbf6b41fc
Prince of my heart
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Den & Kim - Sis-bro time Dffcee14b7327de8258bbf3c814a7f4871b8bf13
★ idézet ★ :
A világ egyik igazi, nagy csodája vagy, mint a tűz, a vadvirágok vagy a tenger végtelensége.
★ foglalkozás ★ :
club manager & bartender
★ play by ★ :
Addison Rae
★ hozzászólások száma ★ :
75
★ :
Den & Kim - Sis-bro time 7f926f8cec466b02c4cc6c7fab8070e27f9355a7
TémanyitásRe: Den & Kim - Sis-bro time
Den & Kim - Sis-bro time EmptyCsüt. Feb. 29, 2024 10:35 pm
Sis-bro time
Kim & Alden
Örülök neki, hogy veszi az adást. Szívesen elismétlem még neki párszor, ha úgy vélem, szüksége van rá. Csak egy élete van és egy fiatalsága. Élvezze ki, míg tart.
- Helyes. Mert nem sokáig hallgathatod már a veterán bölcseleteimet. - jegyzem meg utalva arra, hogy sajnos fényévekre leszek tőle az elkövetkezendő fél évben, szóval onnan nem tudok majd az orrára koppintani. Neki kell éreznie, mennyi az annyi, amennyit még elbír.
- Jó, tudom, neked nem nagy szám. - sóhajtok egyet a megjegyzését hallva. De nálam igenis nagy szó, hogy létezik egy olyan nő, aki nemcsak hogy dögös az alsógatyámban, de nem fél kiállni velem egy párbajra a Mortal Kombatban vagy az SW Battlefrontban, és ezután még hajlandó velem a lepedőt is összegyűrni. Tökéletes hétköznap esti program. Kim mindig csak a háttérből szurkol, bár ha nálam lóg, nyilván nem kockulok, mert nem azért jön, hogy azt lesse, hogyan próbálom Vadert legyőzni Cal Kestisként a Fallen Orderben.
- Mi? Én? Képzelődsz. A rajongás az stimmt. Azért kíváncsi lennék, te milyen arcot vágnál, ha találkoznál Michael B. Jordannel és még csókolóznod is kellene vele. A szexjelenetről már nem is beszélek. - kacsintok rá. Kölcsön kenyér visszajár Manó! Én se maradok adósod. Gyorsan a telóm után nyúlok, pötyögök rajta egy sort, majd a következő pillanatban felé fordítom a képernyőt, hogy jól láthassa a KÉPET.
- Ilyen fejet mondjuk. Vagy ilyet. - húzom az ujjam lejjebb a képernyőn és egy másik, hasonló kaliberű képet tolok elé.
- Tudsz te ilyen arcokat vágni. De még olyanabbakat is. - röhögöm el magam nem túl hangosan, de nem bírom tovább. Kedélyesen fogom aztán inkább be a pofám megköszörülve a torkom, de továbbra is ott bujkál a jókedv a szám mindkét sarkában. Kimmie mindig előhozza belőlem. Inkább kicsit megsimogatom a női egoját, mert ahhoz is jól értek. Miután megbeszéltük, hogy mindenképp elvárom, hogy meglátogasson és meg is ígérte a régi, gyerekes módon, kicsit megnyugszik a lelkem. Bár tudom, ki nem hagyná az alkalmat, hogy süttethesse a combjait Los Angeles napos égboltja alatt egy koktélt szürcsölgetve a parton. Mikor a főnökére és a kutyákra terelődik a szó, eszembe jut, hogy Loulou pajtit nem vihetem magammal Californiába. Kicsit elszontyolódok, mocsok mód hiányozni fog az én babám.
- Sajnos Louie-t én sem vihetem magammal LA-be. - árulom el némiképp csalódott arckifejezéssel, de nem leszek túl fancsali képű, mert meghozzák a rendelt kaját. Helyeslően bólogatok a szavaira, miközben már a levesem lapátolom.
- Ebben egyet értünk, az biztos. - felelem két kanál leves között. Kérdésére jelentőségteljesen pillantok rá. Miért is ne beszélhetnénk a szerelmi életéről?
- Miért ne? Vagy tán van valami szaftos titkod, amit a drága öcséd nem tudhat meg? - nézek rá felvont szemöldökkel. Mikor terelni igyekszik a témát, akkor már gondolom, hogy beletrafáltam valamibe.
- Édes vagy Manó, amilyen átéléssel mesélsz, de úgy érzem, ez féligmeddig terelés. - az arcomra egy kellemes mosoly telepszik.
- Egyébként tényleg finom a leves. És totálisan átérzem a helyzeted. - teszem csak úgy hozzá, mert nekem is sokszor hiányzik az otthonom, az ottani családom és barátaim. Ritkán tudok hazalátogatni, nagyon ritkán. De én vele ellentétben tudatosan döntöttem úgy hogy az Államokba költözöm. A karrierem érdekében tettem. Mindent hátra hagytam, bár az identitásom még szerencsére megvan, mert attól, hogy zöldkártyám van, még nem váltam amerikai állampolgárrá és nem felejtettem el, honnan is indultam.
- Még mindig úgy néznek rám, mint valami alienre, ha hollandul szólalok meg. - vonok vállat, majd hátradőlök a székben, miután megettem a levest. Bevárom a manót, hogy befejezze ő is az evést.
- Bár ha valaha is megszerzem az amerikai állampolgárságot, akkor sanszosan elveszítem a holland állampolgárságomat, mert Hollandia újabban már nem támogatja a kettős állampolgárságot. - sóhajtok fel. Azért ez még mindig dilemmát okoz nekem, főleg, ha előkerül és gondolkodnom kell rajta.





It's the stage that made me Superman
but it’s the earth that makes me Human.
mind álarcot viselünk
Alden Lindvall
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Den & Kim - Sis-bro time GfqTCIIyNC0T
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
Biography
★ családi állapot ★ :
Confused
Den & Kim - Sis-bro time Fcb3oej
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Den & Kim - Sis-bro time Ir6MFAs
★ idézet ★ :
An actor must never be afraid to make a fool of himself.
★ foglalkozás ★ :
Színészpalánta
★ play by ★ :
Milo Manheim
★ szükségem van rád ★ :
Lieve Mama
★ hozzászólások száma ★ :
109
★ :
Den & Kim - Sis-bro time 7Vzr0ln
TémanyitásRe: Den & Kim - Sis-bro time
Den & Kim - Sis-bro time EmptyKedd Feb. 20, 2024 7:19 pm

  Alden and Kimberly
“Legjobb barátod nélkül az élet egy csúf, szörnyű hely.”
- Aha – dünnyögöm az orrom alatt, miközben kortyolok egyet a kólámból.
Ez egy olyan kijelentés, amivel még akkor sem tudnék vitába szállni, ha akarnék. Tény és való, hogy Den pasiból van és nem is akármilyenből. Szexi, vicces, okos és a legfontosabb, hogy imád engem. Ennek ellenére én sosem tudtam rá úgy gondolni, mint potenciális pasi jelöltre. Egyrészt azért, mert a legtöbb esetben mind a kettőnknek volt valakije, másrészt meg az évek alatt közelebb került a szívemhez, és inkább lett a testvérem, mint nővérem valaha is. Pedig isten látja lelkem, nagyon szeretem a nővérem, de valahogy a fiúkkal jobban megtalálom a közös hangot. Ez van.
- Jól van, jól van. Vettem az adást, főnök. – forgatom a szemeim a megjegyzésére.
Igazából pontosan tudom, hogy hová akar kilyukadni és miért mondja azt, amit mond. Tulajdonképpen ez az egyik oka annak, hogy itt vagyunk. Ő mindig tudja, hogy mikor és mit kell mondani ahhoz, hogy tényleg két lábbal tapossak bele a fékbe. Plusz, imádom amikor Manó-nak hív. De a viccet félretéve, tudom, hogy igaza van és szerintem Ő is tudja, hogy ezt tőle kellett hallanom ahhoz, hogy tényleg komolyan elgondolkozzam azon, hogy mi az amin változtatnom kell annak érdekében, hogy több szabadidőm legyen magamra, a barátaimra, a szeretteimre és arra, hogy végre igazán kipihenjem magam.
- Wow! Nem mondod!? Tényleg? – vágom rá színlelt hűledezéssel.
Imádom őt cukkolni, főleg, ha a videójáték imádatáról van szó. Esküszöm, hogy én ahányszor csak megpróbáltam játszani bármelyik játékával, az első öt percben véres halálomat leltem. Úgyhogy a legutóbbi eset után megegyeztünk abban, hogy bármikor végig nézem ahogy kijátszik bármilyen játékot, de játszani azt nem vagyok hajlandó.
- Ugye tudod chérie, hogy most olyan képet vágsz, mint egy rajongásig szerelmes kölyökkutya? – vonom fel játékosan a szemöldököm.
Azzal eddig is tisztában voltam, hogy mennyire odáig van Mimi-ért és azt is tudtam, hogy ezek ketten együtt fognak dolgozni, akkor Den a fellegekben fog járni. De arról elképzelésem sem volt, hogy ennyire az ujjai köré fogja csavarni. Mindenesetre remélem, hogy nem fogja megbántani, mert akkor meg fog ismerkedni az őrült énemmel, aki bármire képes, ha a szeretteiről van szó. Tudom, tudom, kicsi vagyok és biztos csak a szám nagy, de rémlik az a mondás, hogy „Kicsi a bors, de erős”?
- Bizonyára… - csóválom meg a fejem, majd kitessékelek egy kósza tincset a látómezőmből.
Mosolyogva hallgatom ahogy válaszol az iménti kijelentésemre. De tény, hogy szeretem, amikor hízeleg és mindenféle bókokkal bombáz. Ettől, hogy is mondjam, igazi nagybetűs NŐ-nek érzem magam. Hiszen nem mindenki mondhatja el magáról, hogy majdhogynem egy lapon emlegetik egy olyan hírességgel, mint Cat.
- Szívesen mondanám, hogy nincs így, de már túl jól ismersz. – mosolygok rá jókedvűen, miközben rebegtetem a szempilláim.
- Én vagyok a főnökük. Majd csak megoldom valahogy. – vágom rá egyből lazán, mintha ez lenne a legtermészetesebb dolog.
Anno amikor megnyitotta Ceasar a klubbot és elkezdtünk együtt dolgozni, akkor úgy alakult, hogy nem igazán volt főnök-beosztott viszony senkivel. Talán éppen ezért sem szeretem hangoztatni azt, hogy jelenleg én vagyok a főnök, ők pedig a beosztottak. De ennek ellenére, ha kell akkor az asztalra csapok és képes vagyok kivívni mások tiszteletét. Az pedig, hogy valakivel elcseréljek egy műszakot, nem egy akkora teljesíthetetlen feladat.
- Szuper! Már alig várom, hogy láthassam. – lelkesedtem egyre inkább.
Viszont ahogy az Ő utazására terelődik a szó, nekem úgy lesz egyre kevésbé valós a mosolyom. Hihetetlen, hogy olyan sokáig távol lesz tőlem. Persze megértem és tiszta szívemből támogatom, de akkor is. Szeretem őt, és pokolian fog hiányozni.
- Hééé… - vágok durcás képet a cukkolásra, de miután elmeséli, hogy miket tervez velem csinálni amikor meglátogatom, már nem a durcás kisgyerek tekintettel nézek rá, hanem sokkal inkább a lelkes „mikor indulunk” fajta tekintetemmel.
- Egyszer lehet szavadon foglak. Bár, képzeld Ceasar aktuális barátnője is egy kutyaszitter. – avatom be egy kicsit a nemrégiben megszerzett információkba.
Lehet, hogy nem is lenne akkora butaság egyszer-kétszer rábízni arra a lányra Delta sétáltatását. Akkor annyival is több időm jutna bármi egyébre, de akkor még annyi időt se töltenék a kiskutyámmal, mint így. Azt meg tényleg nem szeretném, hiszen én akartam őt magamnak, az a minimum, hogy töltök vele egy kis időt azon felül is amikor csak úgy otthon vagyunk.
- Merci beaucoup – köszönöm meg sietősen a pincérünknek az elém helyezett levesem, majd, amikor elsétál az asztalunktól, válaszolok Mr. Türelmetlennek.
- Jó étvágyat neked is. Amúgy meg legalább azt csinálom, amit szeretek és ott, ahol szeretek lenni. – erősködöm, de tudom, hogy igaza van, mint általában mindig.
- Te most komolyan az én szerelmi életemről akarsz beszélgetni? – méregetem gyanakvóan.
Hogy őszinte legyek még fogalmam sincs, hogy mit mondhatnék neki. A tinder sosem volt az én világom. A pult mögül pasizás meg nem mindig jön be. Bár… Na jó, az biztos, hogy Andy-t nem fogom megemlíteni neki, mert túl babonás vagyok és félek tőle, hogy elkiabálnám a dolgot. Ő egy igazán kedves, udvarias, illemtudó és iszonyatosan vonzó srác, akivel tagadhatatlanul megvan köztünk a kémia. Viszont ez az egész annyira új még nekem, hogy igazából nem is tudom mi van köztünk. Lehet-e ezt már kapcsolatnak, nevezni, vagy ez bőven az ismerkedés szakaszában lévő dolog.
- Képzeld, kiderült, hogy apa ismeri a szakácsot. – kanalazok be én is egy nagy adag levest a számba, majd miután lenyeltem, folytatom.
- Egy suliba jártak amikor apa pár éve ideutazott egy továbbképzésre. – mesélek lelkesen.
Ha a szüleimről, vagy a hazámról kell mesélni akkor képes vagyok olyan szerelemmel és rajongással beszélni, mint ahogyan az emberek a gyerekeik sikereiről szoktak. Tudom, hogy ez furcsán hat, de ha valaki annyira régen elköltözött már az otthonából, mint én akkor azért egy kicsit érthető is. Főleg akkor ha a világ egyik legcsodálatosabb és legromantikusabb országából származik.


BEE


Az élet egy játék, amit az univerzum játszik.
Mi pedig a sors nevü kirakós, apró darabkái vagyunk.

Alden Lindvall imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Kimberly A. Thibodeaux
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Den & Kim - Sis-bro time 04c66d8a802e203eb30786425b009814f3ae1e63
★ kor ★ :
26
★ családi állapot ★ :
Den & Kim - Sis-bro time Ae1c5688080f75208361e84dbf6b41fc
Prince of my heart
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Den & Kim - Sis-bro time Dffcee14b7327de8258bbf3c814a7f4871b8bf13
★ idézet ★ :
A világ egyik igazi, nagy csodája vagy, mint a tűz, a vadvirágok vagy a tenger végtelensége.
★ foglalkozás ★ :
club manager & bartender
★ play by ★ :
Addison Rae
★ hozzászólások száma ★ :
75
★ :
Den & Kim - Sis-bro time 7f926f8cec466b02c4cc6c7fab8070e27f9355a7
TémanyitásRe: Den & Kim - Sis-bro time
Den & Kim - Sis-bro time EmptyVas. Feb. 11, 2024 9:12 pm
Sis-bro time
Kim & Alden
Kimmel mindig egy hullámhosszon perdülünk, szerintem egy kezemen meg tudom számolni, hányszor kaptunk össze az évek alatt, ha a női hisztiket nem számítom bele. A haverok furán néznek rám sokszor, lerí a pofájukról, hogy idiótának tartanak, amiért nem fektettem még meg őt. De ezt ők nem érthetik. Mi máshogy szeretjük egymást, a csók meg a szex soha fel sem merült közöttünk. Nem mondom, hogy nem tartom szépnek őt, mert csodálatos csaj, de annak idején úgy bele voltam zúgva Hellába, mint vak ló a gödörbe, aztán a Kimmel való kapcsolatom totál más mederben haladt. Mindenki azt mondja, nő és férfi között nincs barátság, de ez már szinte nem is barátság, sokkal inkább testvériség, csak épp nem vér szerinti.
- Aha. - vigyorgok rá amolyan "engem nem tudsz palira venni" tekintettel.
- Azt ugye tudod, hogy én is férfiból vagyok? És szingli? Jóhogy megnézem a csajokat. - válaszolom rá, bár a szingliséggel is lehetne vitatkozni, mert azért csak ott van nekem Mimi, akit már nem egyszer kielégítettem. Ez még ugyan nem kapcsolat, de valami csak van közöttünk és az bizony nem a távolság, mert az általában gyorsan átmegy mínusz centikbe, ha kettesben maradunk.
- Pontosan tudod, mire céloztam Manó. - célzok ezzel arra, hogy nem kell nekem a rizsa, látszik rajta, hogy nem csak egy pár órás túlórát vállalt be.
- Ideje lesz kicsit behúzni a kéziféket, ha nem akarsz harmincéves korodra totálisan kiégni, mint egy rocksztár. - jegyzem meg, mert láttam már erre élő példát, nem is egyet. A Live fast, die young életérzés csak egy darabig menő. Mikor Mimi és a kapcsolatunk kerül terítékre, próbálok hárítani, de nem sok sikerrel. Valamit csak meg kell osztanom vele, hogy elűzzem ezt a fene nagy kíváncsiságát.
- Jó, hát nem hagyhatom ki, hogy ne segítsek neki, főleg, hogy már azelőtt is crushom volt, mielőtt ténylegesen megismertem. Egyébként meg elképesztő nő. Tudtad, hogy ő is olyan nerd, mint én vagyok? Videójátékozni szokott a szabadidejében. Érted? VIDEÓJÁTÉKOZNI. - újságolom neki nagy lelkesen, kihangsúlyozva, hogy bizony a szexistennő Mimi Gilberts Legacyzik meg Super Mariozik, mint én. Ugyan nem kérdeztem még, de ha a DMC-t is tolja, akkor én tényleg szerelmes leszek.
- A fények teszik biztos. - vonok vállat, mert ennyire nem lehet nyilvánvaló, hogy kezdek totálisan belezúgni Mimibe. Az lehetetlen, hogy ennyire ne tudjam takargatni. Szerintem csak Kimmie ismer túl jól.
- Azért valld be, simogatja a női egodat. De tényleg komolyan gondolom, szeretem simogatni a női egotokat. - kacsintok rá játékosan. Valóban, anyám az Gaia a szemeimben, Mimi meg Venus, de Kimmie is egy istennő. Ő az én Artemisem. És szeretem mindhárom nőt elhalmozni a bókjaimmal. Lehet tényleg van bennem valami olasz vonó. Anyáról jut eszembe, hogy el kéne mondani Kimminek, hamarosan ide utazik. Meg is kérem, ha lesz ideje, kísérjen el a reptérre, a mama is örülne neki.
- Remélem, sikerül. Holnap felhívom, hogy megérdeklődjem, mikor száll le pontosan a gépe, aztán átnyomom az infókat. - válaszolok, majd felhörpintem az egyik kólám maradékát, miközben megosztom vele, mennyi időre is fogok most elutazni a filmforgatás miatt. Természetesen meg is invitálom őt, mert nincs az az isten, hogy ne látogasson meg. Cesar addig majd talál magának valaki mást, nehogy már csak a sist dolgoztassa a halálba. A lófasznak is van vége.
- Rád nem lehet igazán felkészülni. - szélesedik ki a vigyorom a cukkolása közben.
- De nem bánom. Majd elviszlek kocsikázni és együtt megmásszuk a Hollywood feliratot. - egészítem ki az előbbi mondatot gyorsan, mielőtt bedurcizna, bár még úgy is tökre aranyos. Az egyezségünk a szokásos kisujjas módszerrel pecsételjük meg, ezután mesélni kezd a mindennapjairól. Háááát, nem tűnik túl izgalmasnak, hogy őszinte legyek.
- Ha kell egy jó kutyaszitter, tudok ajánlani egyet. - nyögöm be, mert Tyra, bár kicsit szórakozott néha, de nagyon jó kutyasuttogó. Loulou is nagyon szereti.
- Ja, menő klubban, csak a pult túloldalán, ahol hallgathatod a sok lump alak ócska dumáját. Neked aztán baromi jó életed lehet. Ismerkedni van időd? A tinderen való húzogatás nem ér. - nézek rá felvont szemöldökkel és várom a válaszát. Ha van valaki a láthatáron, jó lesz, ha tudok róla. Le fogom csekkolni, mert a Manó nem jöhet össze akárkivel. Közben megérkezik az előétel, két gőzölgő francia hagymaleves kerül elénk és a pótkólám is.
- Köszönöm. - hálálkodom egy sort a pincérnek, majd a tekintetemet visszavezetem Kimmiere.
- Még mindig várom a választ. De jó étvágyat! - jegyzem meg az orrom alatt somolyogva, majd felnyalábolom a kanalat és jóízűen enni kezdek.
- Ahh de jól esik. - nyilvánítom ki elégedettségem, mert már szinte éhen haltam. A táncpróba mocskosul éhessé tett.





It's the stage that made me Superman
but it’s the earth that makes me Human.
mind álarcot viselünk
Alden Lindvall
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Den & Kim - Sis-bro time GfqTCIIyNC0T
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
Biography
★ családi állapot ★ :
Confused
Den & Kim - Sis-bro time Fcb3oej
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Den & Kim - Sis-bro time Ir6MFAs
★ idézet ★ :
An actor must never be afraid to make a fool of himself.
★ foglalkozás ★ :
Színészpalánta
★ play by ★ :
Milo Manheim
★ szükségem van rád ★ :
Lieve Mama
★ hozzászólások száma ★ :
109
★ :
Den & Kim - Sis-bro time 7Vzr0ln
TémanyitásRe: Den & Kim - Sis-bro time
Den & Kim - Sis-bro time EmptySzomb. Feb. 03, 2024 8:34 pm

  Alden and Kimberly
“Legjobb barátod nélkül az élet egy csúf, szörnyű hely.”
Tisztán emlékszem, hogy mennyire furcsán éreztem magam az első alkalommal amikor találkoztam Aldennel. Az anyukája egy világhírű színésznő és annak ellenére, hogy már rengeteg híres emberrel találkoztam, még mindig szokatlan volt egy híresség családtagját oktatni. Aztán ahogy telt az idő, egyre inkább kiderült számomra, hogy Den is csak egy sima kamaszfiú, akinek ugyanolyan átlagos problémái vannak, mint bárkinek. Neki is ugyanúgy tanulnia kellett a vizsgáka, mint akár nekem is.
Onnantól, hogy ez tudatosult bennem, valahogy sokkal nyugodtabb és az alap állapotomnál is lazább és barátságosabb lettem vele. Ez aztán a végén addig fajult, hogy most már inkább tartom a kisöcsémnek, mint a barátomnak. Ugyanúgy, ahogyan Ő is inkább tart a testvérének engem, mint az egyik barátjának. Furcsa egy szituáció, de én nagyon élvezem.
- Na jó. Legyen döntetlen. – mosolygok rá tényleg jókedvűen.
Szeretem, hogy mellette az lehetek, aki valóban vagyok. Nem szégyenlem magam, ha kócosan, kinyúlt pólóban lát. Vagy ott vannak azok a pillanatok amikor mind a ketten őrültnél őrültebb fejeket vágunk, vagy amikor egy-egy közös filmnézés közben egymás kedvenc karaktereit utánozzuk és a végén jókat nevetünk a másikon.
- Aha, a legeslegújabb, szóval le vagy maradva. Ejnye, te kis perverz. – nevetek rá jókedvűen. Pontosan tudom miről beszél, mert ha egy nap alatt nem bombázzuk a másikat legalább 10-20 tik-tokvideóval akkor egy darabbal sem.
- Nem értem mire akarsz célozni. – pillogok rá ártatlanul.
Jól esik, hogy aggódik értem és igazából hálás is vagyok neki. Tudom, hogy néha hajlamos vagyok túlhúzni magam és ez nem tesz jót. De Ő mindig itt van nekem és visszaránt a földre.
- Ohh, hát hogyne. A lovagiasság mintapéldánya. – csóválom meg egy kicsit a fejem vigyorogva.
Nagyon is jól tudom, hogy Mimi milyen hatással van rá. Már az előtt is oda meg vissza volt magától a tudattól is, hogy vele szerepel majd, amikor még nem is ismerte. Most meg aztán totál olyan, mint egy szerelmes kiskutya. Ami tulajdonképpen nem rossz dolog, csak nem szeretném ha valami rosszul alakulna és csalódnia kellene.
- Nem, nem. Azért mondom ezt, mert olyan gyanúsan csillog a szemed amikor róla beszélsz. – mutogatok beszéd közben a szemei irányába.
Mind a ketten tudjuk, hogy én vagyok kettőnk közül az aki szörnyen hazudik és ebből sosem csináltam titkot. Viszont Ő piszkosul jól ért ahhoz, hogy megjátssza magát mások előtt és mindenki azt higgye amit Ő akar. Viszont én ismerem már Őt annyira, hogy tudjam mit kell figyelnem ahhoz, hogy rájöjjek mikor akar nekem füllenteni.
- Ugye tudod, hogy nálam már nyert ügyed van? Engem már nem kell bókokkal bombázni? – pillantok rá a telefonom felett vigyorogva.
Nyilván én is nőből vagyok és imádom, ha egy férfi bókol nekem. De azért van önkritikám és tisztában vagyok vele, hogy az a bók éppenséggel jogos vagy nem. Viszont Den a legimádnivalóbb srác akit csak ismerek, így neki még az olyan apró kis füllentéseket is készséggel megbocsátom, minthogy én vagyok a Cat után egyik legcsodálatosabb és legragyogóbb nő a világon.
- Este dolgozom, de megpróbálom elcserélni valamelyik lánnyal. – vágom rá egyből gondolkodás nélkül.
Cat olyan számomra, mint egy második anya, akit igazán szeretek. Pont ezért ki nem hagynám azt amikor végre újra a városba érkezik. Muszáj Őt megölelnem és beszélgetnem vele, ha már vagyok olyan szerencsés, hogy ennyire szoros kapcsolatot sikerült kialakítanom a családjával.
- El se hiszem, hogy olyan messze leszel. – biggyesztem le az ajkam.
Iszonyatosan fog hiányozni és tudom, hogy ugyanúgy fogunk tudni beszélni Facetime-on, de az csak nem olyan, mintha azt mondanám neki, hogy átugrok hozzá filmezni, vagy jöjjön le a klubba. Nem is tudom mihez kezdek majd nélküle.
- Ki van zárva, hogy ne menjek el. A nyakadon fogok lógi, készülj fel. – nyújtom én is a kisujjam, hogy aztán egy abszolút felnőttes esküvel megpecsételjük a kimondott szavainkat.
- Hááát… Ha azt lazulásnak lehet nevezni, hogy eljárok minden áldott nap sétálni Deltával. De amúgy minden fiatal olyan munkáról álmodik, mint az enyém. Szóval nem is értem mit sír a szám, hogy rengeteget melózok. Hiszen a hetem nagy részét egy menő klubban töltöm. – jelentem ki komolyságot színlelve, majd gyorsan beleiszom az üdítőmbe.


BEE


Az élet egy játék, amit az univerzum játszik.
Mi pedig a sors nevü kirakós, apró darabkái vagyunk.

Alden Lindvall imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Kimberly A. Thibodeaux
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Den & Kim - Sis-bro time 04c66d8a802e203eb30786425b009814f3ae1e63
★ kor ★ :
26
★ családi állapot ★ :
Den & Kim - Sis-bro time Ae1c5688080f75208361e84dbf6b41fc
Prince of my heart
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Den & Kim - Sis-bro time Dffcee14b7327de8258bbf3c814a7f4871b8bf13
★ idézet ★ :
A világ egyik igazi, nagy csodája vagy, mint a tűz, a vadvirágok vagy a tenger végtelensége.
★ foglalkozás ★ :
club manager & bartender
★ play by ★ :
Addison Rae
★ hozzászólások száma ★ :
75
★ :
Den & Kim - Sis-bro time 7f926f8cec466b02c4cc6c7fab8070e27f9355a7
TémanyitásRe: Den & Kim - Sis-bro time
Den & Kim - Sis-bro time EmptyPént. Feb. 02, 2024 6:46 pm
Sis-bro time
Kim & Alden
Jó érzés a karjaimba zárni őt, tuti biztos, hogy a hiánya elkísér majd Los Angelesbe is. Adok is neki egy cuppanóst az arcára, csakhogy érezze a törődést.
- Nem, nekem jobban! - kezdődik a szokásos kis játékunk. De mielőtt még elfajulna, megadóan emelem magasba mind a két karom.
- Egyezzünk ki egy döntetlenben. - kacsintok rá játékosan. Mások ezt talán flörtnek veszik, pedig koránt sem az. Ha én flörtölök, akkor általában minden egyes mondatom mögött valami hátsó szándék vagy másodlagos jelentés is meglapul.
- Új divat, mi? Na ne álltass, szoktam ám tiktokot, azon belül is csajokat lesni. - a vigyorom kiszélesedik. Nagyon jól tudja, néha együtt ökörködünk a platformon.
- Aha, és akkor ezt a picurkát én most szorozzam fel minimum hárommal. Ismerlek már, mint a rossz pénzt Kimmie. - csóválom meg a fejem cittegve, hangot adva a nemtetszésemnek. Fiatal még és nem akarom, hogy korán kiégjen vagy idegösszeroppanást kapjon. Ne csak a munka legyen az élete. Meglepett kérdésére köhintek egyet és zavartan megköszörülöm a torkom. Ami azt illeti, nem csak furikáztam, de a búcsúcsókról nem kell tudnia.
- Igeeen. Nincs saját kocsija, nem szeret vezetni, én meg tudod, milyen lovagias tudok lenni. - vonok vállat vigyorogva, miközben huzigálom a szemöldökeimet. Remélem, ezzel egyelőre kielégítettem a kíváncsiságát és nem kérdez többet. Igazából ő az, akinek biztos, hogy el fogom mondani. Ha lesz mit. De amíg magam sem tudom, mi ez kettőnk között Mimivel, addig nem tudok kézzelfogható információkkal szolgálni Manónak. Most mondjam azt neki, hogy amúgy már lefeküdtünk az első nap, amikor találkoztunk, annyira átjött a kémia a szövegfelolvasó próbán? A csókról így is tud. Mármint arról, ami a próbán történt. Azt elmeséltem neki, meg azt, hogy már az első nap a mélyvízbe hajítottak. Igazából csak azt a részt hagytam ki a napomból, hogy a lakásomra vittem Mimit és ott felavattuk a konyhapultot. Amúgy se hinné el szerintem senki, ha ezzel dicsekednék se. Nem mintha dicsekedni akarok vele, hogy megvolt nekem egy híres színésznő. Remélem a nemzőm sem tette azt, miután anyámat becserkészte és felcsinálta velem. Felsóhajtok és zavartan beletúrok a hajamba.
- Gyanús? Ugye nem csak azért mondod ezt, hogy eltereld magadról a figyelmet? - vágok vissza egy ördögi vigyorral, mert ezzel a kérdéssel két legyet ütöttem egy csapásra. És nagyon remélem, eltereltem annyira a figyelmét, hogy ne akarjon visszakanyarodni Mimire és rám. Előtte nem tudom sokáig megjátszani magam, ő is ismer már, mint a rossz pénzt, így előbb uttóbb színt kell vallanom. Talán tud nekem segíteni megérteni Mimi észjárását, elvégre ő is nő. Miután a pincér kitöltöttte nekem a kólát, felveszi a rendelésünket. Én is gyorsan választok kaját, nem sokat szoktam teketóriázni.
- Nekem is egy Francia hagymaleves lesz, főételnek egy Monte Carlo steak tejszínes szarvasgombás burgonyával. És még egy Dr. Pepper. Köszönöm. - csukom be a menüt, majd átnyújtom én is a pincérnek. Miután elment, lehajtom a kólám felét, kicsit megszomjaztam itt. Mikor a drága elkezdi magát a telefonja kijelzőjében sasolni, csak sóhajtva rázom meg a fejem. Nők...
- Ugyan Kimmie, nem festesz  olyan durván, csak épp kimerültnek tűnsz. De még midig te vagy az egyik legcsodálatosabb és legragyogóbb nő a világon, persze csak anya után. - és Mimi után, teszem még hozzá gondolatban, mert a partnerem lénye szinte elvarázsolt már az első találkozás alkalmával. Idiótának is érzem magam, mert ilyen még soha nem fordult elő velem.
- Holnap után kettőkor száll le a gépe a JFK-n. Ha ráérsz, ki is jöhetsz velem. - vetem fel az ötletet lelkesen, bár épp most említette, hogy állandóan dolgozik, talán a hétvégéi sem szabadok. Minden esetre a remény hal meg utoljára.
- Egy hét múlva, jövőhét pénteken. Ezért is akartam veled is találkozni még az utazás előtt. Mocskosul hiányozni fogsz Sis. Amint tudok, küldök is neked egy repjegyet és az sem érdekel, ha Caesar nem enged el! Akkor elraboltatlak, de el kell utaznod hozzám! Ígérd meg! - nyújtom felé a kisujjam egy pinky promise-ra és szomorú kiskutya szemeket meresztek rá. Már megszoktam, hogy sokszor távol vagyok a családomtól, anyut is ritkán látom, mert ő továbbra is Amszerdamban él, bár tervben van, hogy ide költöznek Amerikába Chrissel, a mostoha apámmal. Ezért is jött neki kapóra most ez a forgatás is. De azért jól esik, ha mellettem vannak, főleg mert úgy érzem, szükségem lesz rájuk, hogy ne akaszkodjak rá annyira Mimire. Kimmie-re is, hogy észhez térítsen, ha túlságosan elvesznék.
- De nem meséltél túl sokat. Tényleg csak a munkából állnak ki a mindennapjaid? Abszolút semmi lazulás nincs? - érdeklődöm meg felvont szemöldökkel, mert ez így nem állapot. Igaz, rám is ez vár, éjszakázások, éjjeli, hajnali forgatások, mikor éppen mi. De én ezt szeretem csinálni és Mimi mellett meg még könnyebben megy a dolog.





It's the stage that made me Superman
but it’s the earth that makes me Human.
mind álarcot viselünk
Alden Lindvall
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Den & Kim - Sis-bro time GfqTCIIyNC0T
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
Biography
★ családi állapot ★ :
Confused
Den & Kim - Sis-bro time Fcb3oej
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Den & Kim - Sis-bro time Ir6MFAs
★ idézet ★ :
An actor must never be afraid to make a fool of himself.
★ foglalkozás ★ :
Színészpalánta
★ play by ★ :
Milo Manheim
★ szükségem van rád ★ :
Lieve Mama
★ hozzászólások száma ★ :
109
★ :
Den & Kim - Sis-bro time 7Vzr0ln
TémanyitásRe: Den & Kim - Sis-bro time
Den & Kim - Sis-bro time EmptyKedd Jan. 30, 2024 8:31 pm

  Alden and Kimberly
“Legjobb barátod nélkül az élet egy csúf, szörnyű hely.”
Olyan régi kapcsolat már ami Alden és köztem van, hogy az már majdnem történelem. Ha nagyon őszinte akarok lenni akkor már arra sem emlékszem, hogy mikor történt meg, hogy ennyire közel kerültünk egymáshoz. De nem a mikor és a hogyan a lényeg, hanem az, hogy megtörtént.
Már akkor egy hatalmas mosoly terült el az arcomon amikor megláttam az utcán közeledni, de amikor odasétált hozzám, ez a mosoly csak még inkább kiszélesedett. Annyira szeretem őt, mintha a testvérem lenne. Amikor bemutattam Őt a nővéremnek akkor nem akarta elhinni, hogy mi csak barátok vagyunk. Heteken keresztül faggatott és nyaggatott, hogy valljam be, hogy több van köztünk. Mert annyira egy hullámhosszon vagyunk, hogy ilyen nem létezik. Pedig mi vagyunk rá az élő példa, hogy mégis. Aztán végül Jo is belátta, hogy tévedett és azóta nem szekál minket, szerencsére.
Olyan szorosan ölelem magamhoz, mintha az életem múlna rajta. De igazából csak iszonyatosan hiányzott. Nyilván nem telt el úgy nap, hogy ne küldtem volna neki legalább egy vigyorgó smile-t, de az teljesen más. Az, hogy itt van és megölelhetem, érezhetem az ismerős illatát, akkora löketet ad lelkileg és érzelmileg, hogy azt érzem erre volt igazán szükségem ahhoz, hogy tovább tudjak működni a hétköznapokban.
- Nekem te jobban. – fúrom az arcom a mellkasába és most még az se zavar annyira, hogy megint összekócolta a hajam.
Na meg is érkeztünk… Ahogy meghallom a kérdését egyből tudom, hogy ha nem vigyázok, akkor egy alapos kis fejmosásnak leszek kicsiny gazdája. Igazság szerint lehet pontosan erre is volna szükségem.
- Ez az új divat, nem tudtad? – próbálom elviccelni a dolgot, de tisztában vagyok vele, hogy szörnyen festek.
Ahogy ellép tőlem, hogy felakassza a dzsekijét, sietve visszahuppanok a székemre és azon agyalok, hogy mit is mondhatnék. Nyilván nem fogok neki hazudni, hiszen miért is tenném? A mi kapcsolatunk mindig is az őszinteségen alapult és ezen nem most szeretnék változtatni.
- Igazából, lehetséges, hogy egy picurkát túltoltam a munkát. – mutatom a két ujjam közt hagyva egy mákszemnyi rést ezzel jelezve, hogy mennyit is jelent az a „picurka”.
Nyilván nem igaz, hogy csak annyival melóztam többet, mint szoktam, de ahhoz ez az egész étterem kevés lenne, ha meg akarnám mutatni. De már döntöttem és visszafogom magam. Csak még ki kell dolgozni a terveket. De így, hogy most már Den is nyaggatni fog emiatt, azt hiszem tényleg kénytelen leszek betartani a szavamat, még akkor is ha csak magamnak fogadtam meg a dolgot.
- Na várjunk csak! Te már megint Mimit furikázztad? – méregetem gyanakvóan.
Azt hittem ez az ebéd rólam és a magánéleti válságaimról fog szólni, de nagyon úgy fest a dolog, hogy itt több minden van a háttérben, mint amit eddig kiszimatoltam. Áhh öcsisajt ennyivel nem fogod ám megúszni. Kérek minden szaftos kis részletet, amit eddig még nem mondtál el nekem. Nem szép dolog ám titkolózni.
- Még nem rendeltem. De nehogy azt hidd, hogy ennyivel megúszod. Gyanús vagy te nekem. – méregetem továbbra is gyanakvóan.
Annyiszor jártam már ebben az étteremben, hogy szinte az egész étlapot ismerem oda-vissza. Így sosem bajlódom azzal, hogy sokat válogassak a kínálatból. Úgyhogy amikor a pincér megérkezik, úgy döntök, hogy kezdem akkor én a rendelést.
- Sikerült választani?  - Kérdezte mosolyogva, miután Den elé is lepakolta az üdítőjét.
- Igen, én kérnék egy tányér Francia hagymalevest és egy Alexander salátát. – adom le a rendelésem, majd miután Den is követte a pédámat, átadom a pincérnek az étlapot, megvárom ameddig elsétál és csak utána kezdek el beszélni.
- Mióta Caesar-nak nincs annyi ideje a klubbal foglalkozni, azóta egy kicsit több a munka. De csak ennyi. Viszont azt nem gondoltam, hogy ennyire szörnyen festek. – emelem fel a telefonom az asztalról, hogy a kijelzőjében szemügyre vehessem magam.
Tény, hogy festettem már jobban is, de azért ennyire nem lehet rossz a helyzet. Vagy ne áltassam magam? A napi négy óra alvás nem éppen arra van, hogy megszépüljön tőle az ember. De legalább nem akarok elaludni minden lépésemnél, ami jó.
A borongós gondolataim egy pillanat alatt tovaszállnak amikor meghallom, hogy Cat ide látogat. Az a nő egyszerűen egy csoda. Iszonyat hálás vagyok a sorsnak amiért megismerhettem és azért meg pláne, hogy olyan személy lett az életemben, mint egy pót anyuka. Ez mondjuk nem meglepő, hiszen Den és szinte mindig együtt lógtunk amikor még nem sűrűsödtek be ennyire a dolgok. Akkoriban azt hitte, hogy a fia és én végül egy pár leszünk. De az soha nem fog megtörténni és ezt neki is elmondtam.
Még mindig tisztán él bennem az a beszélgetés amikor megmondtam neki, hogy szeretem a fiát, de csak úgy, mintha a testvérem lenne. Az imádnivaló, lökött kisöcsém. Viszont ahelyett, hogy Ő ezt rosszul kezelte volna, a lehető legtermészeteseb módon közölte, hogy akkor ha nem is egy menyet, de egy lányt szerzett neki a fia, akire minden sikerénél büszkébb. Ezt mondjuk meg is tudom érteni.
- Ez nagyon szuper. Majd írd meg, hogy mikor érkezik pontosan és szakítok időt rá, hogy meglátogassam. – csicsergem mosolyogva, majd kortyolok egy nagyot az üdítőmből.
- Mikor mentek LA-be? – Kíváncsiskodom, miközben leteszem a poharam az asztalra.


BEE


Az élet egy játék, amit az univerzum játszik.
Mi pedig a sors nevü kirakós, apró darabkái vagyunk.

Alden Lindvall imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Kimberly A. Thibodeaux
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Den & Kim - Sis-bro time 04c66d8a802e203eb30786425b009814f3ae1e63
★ kor ★ :
26
★ családi állapot ★ :
Den & Kim - Sis-bro time Ae1c5688080f75208361e84dbf6b41fc
Prince of my heart
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Den & Kim - Sis-bro time Dffcee14b7327de8258bbf3c814a7f4871b8bf13
★ idézet ★ :
A világ egyik igazi, nagy csodája vagy, mint a tűz, a vadvirágok vagy a tenger végtelensége.
★ foglalkozás ★ :
club manager & bartender
★ play by ★ :
Addison Rae
★ hozzászólások száma ★ :
75
★ :
Den & Kim - Sis-bro time 7f926f8cec466b02c4cc6c7fab8070e27f9355a7
TémanyitásRe: Den & Kim - Sis-bro time
Den & Kim - Sis-bro time EmptyHétf. Jan. 29, 2024 8:02 pm
Sis-bro time
Kim & Alden
Amióta megkaptam az egyik főszerepet ebben az ígéretesnek tűnő musicalfilmben, azóta ismét kevesebb időm jut úgy ámblokk mindenre és mindenkire. Viszont mindenki tudja, ez az álmom és ez a film előre tudja mozdítani a karrieremet is. Ennek ellenére igyekszem továbbra is időt szakítani a barátaimra és a családomra. Most pont táncpróbáról tartok egy étterem felé, mert Kimmievel van talim. Ő az én imádott fogadott nővérem, bár sokszor a húgomnak nézik. Vele kezdtem el még pár éve franciát tanulni, amit most félbe kellett szakítsak a suli és a French Lilies miatt. Ironikus, hogy pont ez a címe annak a projektnek, ami elveszi az időt a francia nyelv tanulásától. No mindegy is. Nem akarok késni, márpedig fogok, mert az életem ilyenkor hektikus. Az izmaim még mindig feszülnek és be vannak állva, de legalább ma is megmutattam Miminek, mi rejlik még bennem, ami elvarázsolhatja. Kicsit rá vagyok állva, de jó okom van rá. És bár tudom, őrültség ez az egész, de mégsem tudom ezt a helyén kezelni. Ezt most, őt most nem. Megígértem neki, hogy hazaviszem, ezt mindig be is tartom, amikor csak időm engedi. Így is megspóroltam magamnak 1-2 órát azzal, hogy haza se mentem, hanem a férfi öltöző zuhanyzójában tusoltam le és magammal vittem a szalonképesebb gönceimet is. Mimi ragaszkodott ahhoz, hogy taxival menjen, de én meg ahhoz, hogy hazavigyem. Szeretem furikázni őt és amúgy se töltene el jó érzéssel, ha random emberek hurcibálnák haza.
Miközben megbizonyosodom arról, hogy kapun belülre ért, pittyeg egyet a telefonom. Ez biztos Kimmie lesz! Nem is csalt a megérzésem, ő már az étteremben van. Basszus, haladni kéne!
"15, max 20 perc és ott vagyok!"
Pötyögök neki vissza hypersebességgel, majd beizzítom Merci motorját és már indulok is. Szavamhoz híven valóban oda is érek 20 percen belül, leginkább a belvárosban tart fel a forgalom. Leparkolom a kocsit az út túloldalán, mert már csak ott van hely, majd sietősre véve a figurát lépek át a túloldalra. Valamit jól csinálok, mert senki sem akar ma elütni. Kifújom a levegőt, amint belépek az étterembe, majd a tekintetemmel azonnal a kis vigyorit keresem, akit az egyik ablak melletti asztalnál meg is lelek. Széles vigyorral közelítem meg, majd ölelésre tárom a két karom, mikor odaérek elé. Már vagy egy hónapja nem is találkoztam vele!
- Már nagyon hiányoztál Manó! - kapom a karomba, és ölelem magamhoz, még a feje búbján is összeborzolom kicsit a haját, bár tudom, ezt nem szokta díjazni, de én megtehetem. A tekintete ilyenkor olyan vicces tud lenni. Mondjuk most egészen kimerültnek tűnik.
- Alszol vagy pihensz te eleget? - érdeklődöm meg lepillantva rá, mert a sminken keresztül is látom, milyen sötét a szeme alja.
- Olyan karikák vannak a szemeid alatt, hogy azt egy panda is megirigyelné. Aggódnom kellene? - teszem fel a következő kérdést, miközben elengedem és a dzsekim felakasztom az egyik fogasra. Miután lehuppantam a szemben lévő székre, a pincér kihozza az innivalóját. Rögvest én is ugyanazt rendelek, hisz a a Dr. Pepper a kedvenc kólám, toronymagasan veri a Coke-ot meg a Pepsit.
- Amúgy bocsi, hogy késtem, csak hazavittem Mimit a táncpróba után. Még mindig rohadtul be van állva a két karom meg a lábaim. - mozgatom meg kicsit az izmaim, közben már az étlapot sasolom.
- Te rendeltél már kaját? Mit fogsz enni? - érdeklődöm meg és próbálom kisilabizálni a francia szöveget anélkül, hogy rá kellene lesnem az alatta lévő angol feliratra.
- Mesélj, mi a helyzet? Ennyire sok lett a meló neked is? Vagy van valami más is a háttérben? - bombázom meg további kérdésekkel, mert őszintén érdekel, mi van vele és ugyan szoktunk egymással chatelni, már amikor időnk engedi, de az mégsem olyan, mint a személyes találkozó. Nem sokan vannak, akikért a kútba is ugranék, de Kimmie egy közülük. Ő szinte a családom része, anyu is imádja, bár ő azt hitte, hogy össze fogok jönni vele. Erről jut eszembe...
- Anyu a hétvégén ide utazik. Egyrészt meglátogat, mielőtt LA-ba utaznék, másrészt ő is itt forgatja majd az új filmjét. - kezdem el ecsetelni a fejleményeket. Azt mondjuk még nem említettem neki, hogy majdnem fél évig odaleszek Los Angelesben, de úgyis el fogom hívni magamhoz, amint tudom.





It's the stage that made me Superman
but it’s the earth that makes me Human.

Kimberly A. Thibodeaux imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Alden Lindvall
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Den & Kim - Sis-bro time GfqTCIIyNC0T
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
Biography
★ családi állapot ★ :
Confused
Den & Kim - Sis-bro time Fcb3oej
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Den & Kim - Sis-bro time Ir6MFAs
★ idézet ★ :
An actor must never be afraid to make a fool of himself.
★ foglalkozás ★ :
Színészpalánta
★ play by ★ :
Milo Manheim
★ szükségem van rád ★ :
Lieve Mama
★ hozzászólások száma ★ :
109
★ :
Den & Kim - Sis-bro time 7Vzr0ln
TémanyitásDen & Kim - Sis-bro time
Den & Kim - Sis-bro time EmptySzomb. Jan. 27, 2024 8:57 pm

  Alden and Kimberly
“Legjobb barátod nélkül az élet egy csúf, szörnyű hely.”
Mostanában egyre jellemzőbb az rám, hogy azt sem tudom hol áll a fejem. Rohanok egyik helyről a másikra és menet közben még enni is alig van érkezésem. Úgyhogy a mai egy megnyerő változatosságot ígér a hétköznapjaimba.
- Én már itt vagyok! Mikor érsz ide? – pötyögtem be az üzenetet a telefonomba, hogy aztán elküldjem a legrégebbi és legközelibb barátomnak, aki már inkább a testvérem, mint a barátom.
Évekkel ezelőtt amikor az egyetem és a pultos munka mellett még volt szabadidőm, szívesen korrepetáltam embereket franciából. Egy ilyen korrepetálás alkalmával ismertem meg Den-t. Az egyik évfolyamtársam akkori barátnője mutatott be minket egymásnak, mondván, hogy Alden a fejébe vette, hogy meg akar tanulni franciául.
Ahogy beléptem a Little Prince ajtaján egyből elfogott az a kellemes érzés, ami minden alkalommal a hatalmába kerít amikor itt járok. Pici, barátságos, egy szóval összegezve igazán hangulatos kis francia étterem, eldugva a Soho szívében.
Egy az ablak melletti kis asztalkát választottam és kényelmesen el is helyezkedtem, miközben Alden-re vártam. hogy aztán ameddig az étlapot böngésztem, zavartalanul a gondolataimba tudjak merülni.
Mostanában túl sokat mondom, hogy régen láttam a barátaimat, ami igaz is. De azt hiszem itt lenne az ideje, hogy ezen változtassak egy kicsit. Mérlegelnem kell és eldöntsem, hogy meddig mehet ez így tovább. Már kezdem azt érezni, hogy vészesen fogynak az energia tartalékok bennem. Viszont magamat ismerve addig ameddig más nem mondja a szemembe, hogy szarul festek és több időt kellene magamra fordítanom addig nem fogok lépni. Úgyhogy ennek a kis találkozónak van némi hátsó szándékai is. Hiszen Dan az a fajta ember, aki nem teketóriázik, ha arról van szó. Kimondja, ami a lelkét nyomja és egy percig nem habozik.
A klub az életem, ezért az egy percig nem fordult meg a fejemben, hogy feladjam. Főleg most nem, amikor már Caesar sem tud annyit foglalkozni vele, mint amennyit eddig. Viszont pont ennek köszönhetően, a vállamra nehezedő nyomás miatt, lehetséges, hogy a pultozást visszább kellene vennem és jobban a háttérdolgokra koncentrálni. Abba viszont mi a szórakoztató? Imádok a pult mögött állni és különböző koktélokat készíteni, a vevőkekkel foglalkozni és úgy összességében az egésznek a hangulatát. Oda lenne a varázs, ha felhagynék vele. Ohh, hogy a fene esne bele! Mikor lett ennyire nehéz meghozni egy ilyen döntést?
- Szia! Sikerült már döntened? – lépett oda hozzám az egyik pincér
- Öhm… Igazából még várok valakit. Viszont addig hoznál nekem egy Dr. Pepper-t? – adtam le az ital rendelésem.
- Máris hozom. - mosolygott rám kedvesen és már indult is.
Szinte azzal egyidőben, hogy elsétált az asztalomtól, megpillantottam az utca túloldalán Aldent aki sietős léptekkel közelített felém. Eddig is éreztem a hiányát, de most, hogy végre láthatom, rá kellett ébrednem, hogy sokkal jobban hiányzott, mint azt gondoltam volna.


BEE


Az élet egy játék, amit az univerzum játszik.
Mi pedig a sors nevü kirakós, apró darabkái vagyunk.

Alden Lindvall imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Kimberly A. Thibodeaux
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Den & Kim - Sis-bro time 04c66d8a802e203eb30786425b009814f3ae1e63
★ kor ★ :
26
★ családi állapot ★ :
Den & Kim - Sis-bro time Ae1c5688080f75208361e84dbf6b41fc
Prince of my heart
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Den & Kim - Sis-bro time Dffcee14b7327de8258bbf3c814a7f4871b8bf13
★ idézet ★ :
A világ egyik igazi, nagy csodája vagy, mint a tűz, a vadvirágok vagy a tenger végtelensége.
★ foglalkozás ★ :
club manager & bartender
★ play by ★ :
Addison Rae
★ hozzászólások száma ★ :
75
★ :
Den & Kim - Sis-bro time 7f926f8cec466b02c4cc6c7fab8070e27f9355a7
TémanyitásRe: Den & Kim - Sis-bro time
Den & Kim - Sis-bro time Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Den & Kim - Sis-bro time
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Long time since the last time - Levi & JJ
» The first time...
» No time to die
» Time to get wet
» Once upon a time... What if....???

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan :: Ettermek, cukrászdák, kávézók-
Ugrás: