New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Luana Machado
tollából
Ma 18:00-kor
Luana Machado
tollából
Ma 17:57-kor
Yasemin Miray Arslan
tollából
Ma 17:43-kor
Maurice Davidson
tollából
Ma 17:26-kor
Michel O'Connor
tollából
Ma 17:04-kor
Tiger Kareem Abbar
tollából
Ma 17:00-kor
Dr. Anthony Crine
tollából
Ma 16:58-kor
Dok Min-Joon
tollából
Ma 16:53-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 16:45-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

I need to find A way to get inside the tortured mind of man
TémanyitásI need to find A way to get inside the tortured mind of man
I need to find A way to get inside the tortured mind of man EmptySzomb. Jan. 27 2024, 16:00

   

A way to get inside the tortured mind of man

I must find ways of adjusting the balance
To bring him back from the empty black edge of night

A laboratórium lassan egy új fejlesztés végére ért. Egy gyógyszert fejeztünk be, melyet depressziósok számára fejlesztettünk ki. Depresszó, lehangoltság, rossz kedv, negatív gondolatok, és minden más hasonló jelenségre. A felhasznált egzotikus növényeket Shanghaiból hoztam be az országba, itt pedig feldolgoztuk. Az első készítményeket kutyákon és macskákon teszteltük le, melyek kifejezetten jó eredményeket hoztak, viszont nekem ezeket a készítményeket embereknek kell majd eladnom, hisz nem állatpatika voltunk, így a napokban a növényekből behozattam egy nagyobb mennyiséget, feldolgoztuk őket és megkezdődött a porkeverékek legyártása, hogy elkezdhessük meghirdetni a fizetős teszteket.
Kellettek önként jelentkezők, akiken ki lehetett próbálni a gyógyszert. Természetesen nem ingyen, pénzt is fognak kapni érte, amiért jelentkeznek alanynak. Őszintén reméltem, hogy nem lesz rossz vége a kísérletnek, voltak is aggályaim, hogy lehet ostobaságot csinálok, de én is tudtam, hogy kockázat nélkül nincs siker.
Én már jártam pórul a kísérlet során, nem akarhattam, hogy valaki más is az én sorsomra jusson, de tudtam, hogy kevés az esélye, hogy annyira rossz vége legyen. Nem egy gyógyszer volt már, amit én fejlesztettem ki és a teszteken semmi probléma nem lépett fel, semmi durva mellékhatás nem volt. Lehet most sem kéne aggódnom.
- Amy, drágám! Kérlek készíts nekem egy webes és egy szórólapos hirdetést, hogy az új ChiRex nevű gyógyszerünkhöz keresünk önkéntes tesztalanyokat. 420 dollárt fizetünk minden alanynak, aki részt vesz a kísérletben.
- Rendben, Dr. Nolan - mosolygott a marketinges hölgy a felhívásomra. Átadtam neki a gyógyszerről készült dokumentumokat: mire jó, mik az összetevők, stb, hogy meg tudja fogalmazni a tökéletes felhívást a szerre.

A napokban jöttek is a jelentkezők, akikkel leültem átbeszélni a dolgokat, de nem mindenki maradt meg. Voltak, akik elutasították végül a kísérlet lehetőségét, pedig nem kis pénzt kaptak volna érte, de bizonytalanok voltak.
Aztán hamarosan felbukkant egy új jelentkező, akit a recepción az irodámhoz irányított a hölgy.
- Második emelet, a lépcsőn felérve balra a második ajtó. Dr. Nolan most a laborban van, de szólok neki, hogy vár rá, Mr. Hemlock. Addig készítse elő a legutóbbi vérvétele eredményét és kis könyvet a lehetséges gyógyszerallergiákról - kérte a nő, hiszen a telefonba lett mondva, hogy ezeket hozza magával.
Hamarosan már én is kaptam a telefont, hogy jöttek hozzám, így bocsánatkérően pillantottam a laboráns felé.
- Most mennem kell. Még visszatérünk erre a tabletta témára  - sóhajtottam és a lifttel felmentem a második emeletre, ahol Roman várt rám, majd kezet nyújtottam neki.
- Jó napot. Dr. Sebastian Nolan. A gyógyszer kísérletre jött, ugye? Ezeket akkor el is venném - vettem át tőle a nekem hozott orvosi dokumentumokat, majd kulccsal kinyitottam az irodát és előre engedtem. Beléptem utána és becsuktam az ajtót.
- Foglaljon helyet - intettem az íróasztal felé a fotelhoz és én is mentem utána, hogy leüljek a saját helyemre. Letettem a leletet és a kis könyvet. - Mesélne nekem kérem arról, hogy milyen panaszai vannak?

   
szavak száma: x szó zene: I Need To Know megjegyzés: ide






All that blood
LOOKS GOOD ON YOU
IT REALLY BRINGS OUT YOUR EYES

Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Sebastian Nolan
Kutatás
ranggal rendelkezem
★ :
I need to find A way to get inside the tortured mind of man Tumblr_inline_ocl6vnAhJY1slwf94_250
I need to find A way to get inside the tortured mind of man Cf542e8c59dcee5f31078f88bb51ac9bbaef60bf
★ kor ★ :
37
★ elõtörténet ★ :
I need to go
Where no man has ventured before
To search for the key to the door

I need to find A way to get inside the tortured mind of man Tumblr_o4cumsxYlE1tzeeu2o2_500
That will end all this tragic and senseless decay
But how to go?
I need to know
★ családi állapot ★ :
Solitude gives birth to the original in us, to beauty unfamiliar and perilous - to poetry.
But also, it gives birth to the opposite: to the perverse, the illicit, the absurd.
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
I need to find A way to get inside the tortured mind of man Tumblr_o1xzsrmtcv1tzeeu2o3_250
★ idézet ★ :
No man is brave that has never walked a hundred miles. If you want to know the truth of who you are, walk until not a person knows your name. Travel is the great leveler, the great teacher, bitter as medicine, crueler than mirror-glass. A long stretch of road will teach you more about yourself than a hundred years of quiet introspection.
★ foglalkozás ★ :
Gyógyszerész
★ play by ★ :
Wes Bentley
★ hozzászólások száma ★ :
107
★ :
I need to find A way to get inside the tortured mind of man Tumblr_o2v323hgsW1tzeeu2o3_250
TémanyitásRe: I need to find A way to get inside the tortured mind of man
I need to find A way to get inside the tortured mind of man EmptySzomb. Jan. 27 2024, 22:04
Sebastian & Roman
Nolan Drugs Laborathory

ChiRex
Szóval a helyzet úgy állt, hogy Julian egy pöcs, én meg átmentem az első fordulón az akadémián, de pénz kellett a másodikhoz. Elvileg majd az ő telefonja és ismeretsége a harmadikhoz, de amiatt ráérek akkor aggódni, ha ezen is túl jutottam. A gond az volt, hogy egy makacs fasz voltam, és senkitől nem akartam pénz kunyerálni, legfőképpen annyit, amennyi az akadémiára kellett. A túlóra sem igazán hozta meg a várt eredmény, nekem pedig fogytán volt az időm. A drogokért ugyan kaptam volna zsozsót, de azt nyilván nem tarthatom meg, szóval maradt az ötletelés, amiben viszont sajna nem voltam túl jó. Igazából már majdnem agyfaszt is kaptam volna, ha nem botlok egy fasza kis hirdetésbe. Gyógyszer kísérlet? Nyami! Mondjuk akármire nem jelentkeznék, de nem tűnt vészesnek, és azt gondolom a drogoknál keményebbet úgy sem adhatnak. Biztos ez ilyen kis kocka cukor dolog lesz, ahol a nagy részünk úgy sem kap semmit, a másik fele pedig max néha napján fosik tőle.
A probléma csupán az volt, hogy Julian jelenléte nélkül elég rendesen vissza szoktam egy s másra, ami a tiltó listán szerepelt. De némi száj rágás után kiderült, hogy ha pénzem nincs is, legalább némi ismeretségem azért akad a kórházban lévő nővérekkel, kis dokikkal, akadt köztünk néhány korábbi szerető, szóval, legalább ez könnyen ment, noha figyelmeztettek, hogy a minta meghamisítása sem épp okos dolog, de ha ezt mind azért teszem, hogy valami ismeretlen szert adjanak be, abból bizony nagyobb bajom is lehet. Vállat vontam rá. Ennél nagyobb bajom? Ugyan...

Szépen kirittyentettem magam... na jó, azt azért nem, de előző nap nem ittam és nem drogoztam, nehogy bukta legyen, ha esetleg ott is ellenőrzés lenne, szóval odafigyeltem, még reggeliztem is. Aztán irány a labor. Félni nem féltem, mert még mindig szarságnak gondolom az egészet, ráadásul szerintem ezek a tudósfélék is csak a pénzt szedik be, igazi munkát nem végeznek. Igaz, ha tudom, hogy a doki ismeri az exem és esetleg emiatt mondjuk engem is megutál, akkor lehet mára beteget mondok és inkább el se jövök. De nem tudtam, szóval totál nyugodtan beléptem, vágtam a jó pofit, hogy előbb sorra kerüljek - igaz, kiderült, hogy én voltam az egyedüli már csak - és az irodához való terelgetést követően szépen megvártam míg megjelent a doki is. Nem mondom elég para feje volt, de lehet csak a szemöldökei miatt, amik miatt olyan folyamat morcinak tűnt.
- Roman Hemlock. - rázok vele kezet és bólintok válaszára. A középsőnév kimarad, mert sosem tartottam fontosnak. Közben a mappát is átnyújtom és bízom benne, hogy nem faggatózik majd sokat, mert annyira nem néztem át az eredményeket sem. Na meg allergia? Milyen dedós dolog már... Mindezektől függetlenül nem tervezek felhagyni az életmódommal, csak azért, mert most kicsit gyógyszereznek. Kellenek a szerek, a pia, különben lehet olyasmit teszek, amit aztán... már megbánni sem fogok tudni.
Szépen bementünk az irodába, és leültem miután hellyel kínált. Azt meg kell jegyeznem, hogy még idejövetkor vettem egy szem meggyes nyalókát, főleg, mert ha esetleg rám jönne a stressz, akkor lehet a cigi rossz fényt vetne rám és elküldene üres kézzel, szóval marad a nyalóka. Majd azt mondom szeretek nyalókázni... ez végülis még igaz is, haha... Gondoltam most jön majd az, hogy hosszú percekig bámulja majd a lapokat, elemezgeti az eredményeket, én meg addig el szopkodom a piros pálcás cukrot és várom, hogy kibökje mit kell tennem, mikor jöjjek vissza stb. De tévedtem. Meg is állt a számban a nyalóka. Hát hogy őszinte legyek, felelésre nem számítottam, így nem is készültem. Na már most ez így azért gáz, mert ugyan vannak idevaló passzentos tüneteim, az a baj, hogy azokat káros dolgokkal enyhítem, aminek ugye nyoma kéne hogy legyen a leleteken. Szóval most filózz Roman, emlékezz vissza mi is volt a felhívás alá írva... az összegen kívül. Uhh basszus...
- Hát szakítottam a párommal, aztán így... tudja... depi, öngyihajlamok meg ilyenek... Pechemre a földszinten lakom és tavaly elromlott a zár is az ablakon, szóval azzal még várok. Gondolkodtam dilidokin, de áhh... azok is csak hülyére vesznek. - legyintek félig nyalókával teli pofával. - Akkor... rendben vagyunk? Jaa, meg azt akartam megkérdezni, hogy ugye nem kell bent maradnom, mert hát... dolgoznom kell meg minden... - be is baszna, ha itt fognának. Nem tartom magam függőnek... mondjuk melyik függő tartaná magát annak, de tuti brutál elvonási tüneteim lennének, pláne cigi meg minden egyéb nélkül.

livin' in new york

Sebastian Nolan imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
I need to find A way to get inside the tortured mind of man MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
I need to find A way to get inside the tortured mind of man EmG9UYM I need to find A way to get inside the tortured mind of man LkC15oi I need to find A way to get inside the tortured mind of man MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
I need to find A way to get inside the tortured mind of man Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
I need to find A way to get inside the tortured mind of man 1wvUwqJ I need to find A way to get inside the tortured mind of man I5G5mou I need to find A way to get inside the tortured mind of man C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
I need to find A way to get inside the tortured mind of man ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
588
TémanyitásRe: I need to find A way to get inside the tortured mind of man
I need to find A way to get inside the tortured mind of man EmptyVas. Jan. 28 2024, 09:22

   

A way to get inside the tortured mind of man

I must find ways of adjusting the balance
To bring him back from the empty black edge of night

- Hemlock? - kérdeztem vissza meglepetten, miközben kezet fogtam vele. - Mondja, kérem, nincs véletlenül egy Jenna nevű felesége? - érdeklődtem, hiszen akkor lehet ismerem a nejét. Nem valami jó vele a viszonyom, de, ha engem kérdeznek, jobban járt volna ez a férfi is, ha a másik felemnek sikerül özvegyet csinálni belőle. Aztán lehet nem ő az a Hemlock, csak a név hasonló. Bár lássuk be, ilyen neve nem sok embernek van. Hemlock...
Bementünk az irodába, ahol rá is kérdeztem a panaszaira. Elvégre jó ha tudom, hogy mire fogja szedni a gyógyszert. Egyrészt, hogy biztos legyen okom beadni neki, másrészről pedig, mert abból meg fogom tudni saccolni, a szer mennyire lehet rá hatékony és, hogy mennyi idő alatt érdemes várni a javulását.
Szerelmi bánat okozta depresszió és öngyilkossági hajlamok. Az nem rossz. Ezt fel írtam magamnak egy jegyzetfüzetbe a férfi neve alá, majd, ha korábban megerősített benne, hogy Jenna az ő felesége, akkor tettem egy óvatos megjegyzést.
- Ne vegye rossz néven, uram, de azzal a nővel én is szétmentem volna. Elég rossz természete van - jegyeztem meg. - Bocsánat, tudom, nem szabadna ilyet mondanom, csak... kicsúszott a számon.
A kérdésére megráztam a fejem. Sajnos nem engedhetem őt csak úgy el.
- Az első két napban benn kell maradnia. A gyógyszert még nem próbáltuk ki embereken, így nem tudhatjuk kiválthat-e súlyos mellékhatásokat. Bár a gyógyszer túlnyomó részt növényekből származó hatóanyagokkal rendelkezik, ezek épp olyan veszélyesek lehetnek, mint a mesterséges gyógyszerszármazékok.
Ha én most elengedem magát úgy, hogy nem láttuk milyen hatást gyakorol önre a szer, az könnyen a halálához is vezethet. Felszökhet a vérnyomása, vagy épp vészesen lecsökkenhet, de a gyógyszer okozhat agyi érkatasztrófát és szívrohamot is, nem beszélve a súlyos allergiás reakció okozta anafilexiás sokkról.
Itt mi közbe tudunk lépni azonnal, ha bármi baj történik önnel.
Igaz, nem biztos, hogy lesznek súlyos mellékhatások, sőt, lehet könnyebbek sem. Az is lehet, hogy teljesen mellékhatás mentesen átvészeli a kezelést. Ezt nem lehet tudni. Ezért kellenek a tesztek. Vannak kockázatok, de azt gondolom ezek a készítmények sokkal veszélytelenebbek, mint mondjuk a Sanofi, a Krka, a Pfizer, vagy a Monfarm termékei. A növények és a természetes anyagok ritkábban okoznak súlyos károkat az emberben, szóval, ha engem kérdez, nincs oka nagy aggodalomra.
A lehetőség persze adott, megtörténhet, nem olyan nagy számban, mint a hagyományos gyógyszereknél. Ezért is kell önt megfigyelni.
Napi háromszor kell bevennie a szerből és két napot kell benn töltenie. Ha a hatodik adag után sem jelentkezik súlyos mellékhatás, akkor hazaengedem önt a maradék gyógyszerrel, azzal a feltétellel, hogy telefonon bármikor elérhető lesz.
Az első két napot mindenképpen itt kell töltenie, de ne aggódjon, kap róla igazolást. Ha pedig esetleg amiatt aggódna mi lesz ráírva, nem fogjuk feltüntetni rajta a gyógyszer és a kezelés típusát. Senki sem fogja megtudni, hogy mit és mire szedett. Diszkrétek leszünk.

A hozott kis könyvre pillantottam, de nem láttam benne semmi olyan allergiát, ami arra utalna, hogy kockázatos lenne számára a kezelés, így a labor eredményt kezdtem vizsgálni. Hol a papírra néztem, hol a férfira, de a fejem nem emeltem meg, csak felsandítottam rá.
Elsőnek a kreatin-kináz-MB értéket kerestem meg, hogy megtudjam belőle milyen állapotban van a szíve és az idegszövetek. 8.5 UI/l, ami szinte tökéletes volt, így esélyét sem láttam, hogy gyenge lenne a szíve, vagy idegrendszeri károsodása lenne. Ez nagyon jó hír volt, mert ez jelentősen csökkentette a szívtájéki mellékhatások lehetőségét és a mellékhatások okozta szívizom károsodás kockázatát.
Második álláspontom a laktát-dehidrogenáz volt. Az ottani értékre is kíváncsi voltam, hiszen a kapott értékből rájöhetek vannak-e kezdetleges, vagy előrehaladott szövetpusztulásai, vagy azzal járó betegségek. 210-405 UI/l. Az eltérés szinte jelentéktelen volt, bár a módszertől is függött, hogy miként vizsgálták a mintát.
Se szívinfarktus, se májgyulladás, se tumornövekedés, se belső izomsérülés vagy a hemolízis. A férfi teljesen egészséges volt.
Rápillantottam még a vörösvértestekre, a süllyedésre és a fehérvérsejtekre is, nameg azokra az értékekre, amik a máj és a vese állapotáról árulkodtak, végül pedig a leukocyta szintet néztem meg. Jóval 10 fehérvérsejt/mikroliter alatt volt az érték. Tökéletes.
- Na, a jó hír az, Mr. Hemlock, hogy ön teljesen egészséges és emiatt teljes mértékben alkalmas  is a tesztalany szerepére - mosolyogtam rá. - Ilyen tökéletes laboreredményt a maga korában. Igazán büszke lehet magára és az életmódjára. Utoljára egy harmincöt éves sportoló hozott nekem ide ilyen leletet. Ön is sportol egyébként? Szokott vitaminokat szedni? - kérdeztem, majd a szkennerhez léptem, hogy a kiskönyvet, a labor leletet és az okmányait beszkenneljem a gépember.

   
szavak száma: x szó zene: I Need To Know megjegyzés: ide






All that blood
LOOKS GOOD ON YOU
IT REALLY BRINGS OUT YOUR EYES

Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Sebastian Nolan
Kutatás
ranggal rendelkezem
★ :
I need to find A way to get inside the tortured mind of man Tumblr_inline_ocl6vnAhJY1slwf94_250
I need to find A way to get inside the tortured mind of man Cf542e8c59dcee5f31078f88bb51ac9bbaef60bf
★ kor ★ :
37
★ elõtörténet ★ :
I need to go
Where no man has ventured before
To search for the key to the door

I need to find A way to get inside the tortured mind of man Tumblr_o4cumsxYlE1tzeeu2o2_500
That will end all this tragic and senseless decay
But how to go?
I need to know
★ családi állapot ★ :
Solitude gives birth to the original in us, to beauty unfamiliar and perilous - to poetry.
But also, it gives birth to the opposite: to the perverse, the illicit, the absurd.
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
I need to find A way to get inside the tortured mind of man Tumblr_o1xzsrmtcv1tzeeu2o3_250
★ idézet ★ :
No man is brave that has never walked a hundred miles. If you want to know the truth of who you are, walk until not a person knows your name. Travel is the great leveler, the great teacher, bitter as medicine, crueler than mirror-glass. A long stretch of road will teach you more about yourself than a hundred years of quiet introspection.
★ foglalkozás ★ :
Gyógyszerész
★ play by ★ :
Wes Bentley
★ hozzászólások száma ★ :
107
★ :
I need to find A way to get inside the tortured mind of man Tumblr_o2v323hgsW1tzeeu2o3_250
TémanyitásRe: I need to find A way to get inside the tortured mind of man
I need to find A way to get inside the tortured mind of man EmptyVas. Jan. 28 2024, 21:33
Sebastian & Roman
Nolan Drugs Laborathory

ChiRex
Ahogy gyerkőcként is rosszat sejtetett, ha a szülő a teljes keresztnevén szólított, úgy felnőttként sem túl jó előjel, ha a kérdésbe foglalják a vezetékneved, mert pontosan tudod, pláne, ha sokszor tettél rossz fát a tűzre, hogy most vagy csak igazán nagy szarban. Tagadjam le? Dehát ott van a papíron. A kérdésén meglepődve, mást nem is nagyon reagálok, míg nem rávilágít miért is volt ismerős. Ó, a picsába... Még csak abban sem segít, hogy körülbelül tudjam, hogy ez a jelenség pozitív vagy negatív fényt vetne rám.  Dugtak. Igen, biztos, hogy dugtak. Ah, vagy nem, mert akkor nem hozta volna fel. Ismeri, ez nyilvánvaló. Hm, talán Jenna volt akkora lotyó, hogy rossz dolgokat mondott rólam, és a faszija most faszán kiherél a kísérletek alatt. Hunyorgok, mert még mindig nem vagyok benne biztos, hogy jó ötlet-e válaszolnom rá.
- Hááát... lehet, hogy pont véletlenül van... vagy is volt... - felelem bizonytalanul, az arcvonásaiból próbálva kiszúrni, hogy ez most jó e nekem vagy sem. Még jó, hogy a számban a nyalóka, mert őszintén szólva, nem hittem volna, hogy már az ajtó előtti első kérdésével ilyen stresszbe hoz. De odabent sem volt könnyebb dolgom. Nem tudom, miért gondoltam, hogy ez majd faszán, gyorsan és gördülékenyen fog menni. De legalább egy dologban egyetértettünk.
- Ó, ne szabatkozzon, dokikám! - legyintettem, miután nyeltem egyet a nyalóka után. - Tanultam a hibáimból, csak még... nem hevertem ki. - felelem rá egyszerűen, de éreztetve az a kamu dolgot, hogy még mindig a válás hatása alatt vagyok. Tulajdonképpen jah, meg is ünnepeltük Jujuval, amíg el nem baszta a hisztijével. - Mentségemre szóljon, isteni volt az ágyban... szóval volt mivel elcsavarnia a fejem... - vonok rá vállat, hogy hát csak bedőltem ennek az ősi trükknek. Mondjuk máig ilyen vagyok. Akivel jó, ahhoz ragaszkodom, de minimum jó kapcsolatot ápolok vele. Kivéve Jennával, meg azzal a szarrágó Willy Wonkával. De a jól kezdődő hangulatot csak hamar kioltotta a már-már szimpatikus, mindig morcinak tűnő doki a válaszával. 2 nap. Az baj. Nagyon nagy baj. Kurvára halott vagyok. Onnantól, hogy kiböki ezt a baromi rossz hírt, szinte eltörpül hangja az aggodalmas gondolataim mellett. Baszki 2 nap?! Még egy is sok, de kettő!! Ráadásul nem egy dologról kell két napig lemondanom... Még csak nem is amiatt aggódom, hogy hamis eredményeket szül majd a teszt, hanem, hogy mi a faszt csinálok, ha esetleg elvonási tüneteim lesznek...? Hogy magyarázom meg? És milyen gondom lehet ebből? Kell az a kurva pénz, de gőzöm sincs, hogy mit csináljak azzal, ha lebukom...
- Oké, nem gáz... Két nap sima liba. - bólintok rá úgy téve, akinek aztán végülis tényleg nem okoz gondot. Szarok én a munkahelyre, még a kölykök is meg lesznek valahogy, de én hogy bírjam ki drog, pia és szex nélkül állandóan megfigyelés alatt?! Még jó, hogy Juliannel most szanaszét vagyunk, neki legalább nem kell magyarázkodnom...
Mire feleszméltem, már a papírjaimmal foglalatoskodott, én pedig rá emeltem tekintetem, mikor megszólalt. "...a jó hír az..." tehát van rossz is?! Miért csinálja ezt velem? Hiszen utálja Jennát, ahogy én is. Talán megbántottam valamivel? Meg kellett volna kínálnom a nyalókával?? Ha már most ilyen, mit kapok majd, ha kiderül, hogy átbasztam? Sport? Vitamin. Elvigyorodom.
- Kicsit mindkettőt és igen, elég rendszeresen. - somolygom, mert végtére is sokat mozgok - bár tényleg eljárok kondizni néha - ami meg a vitaminokat illeti, nos az elkövetkező két napban majd pont azok hiányától fogok szerintem megállás nélkül okádni. Na mindegy, majd valahogy csak lesz. Jaj ne már dokikám, legyünk jóban, jó? Nem szeretném elkúrni az életem azzal, hogy megvádolnak hamis eredményekkel, vagy csalással.
- Na ééés... maga szingli, doki? Vagy inkább nem kísérti a sorsot, nehogy abba a hibába essen, mint én...? - kérdezek, ha már ő is. Lássa már milyen cukorfalat, jófej pasas vagyok, akinek élnie kell, lehetőleg szabadon, a pénzükkel a zsebében.

livin' in new york

Sebastian Nolan imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
I need to find A way to get inside the tortured mind of man MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
I need to find A way to get inside the tortured mind of man EmG9UYM I need to find A way to get inside the tortured mind of man LkC15oi I need to find A way to get inside the tortured mind of man MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
I need to find A way to get inside the tortured mind of man Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
I need to find A way to get inside the tortured mind of man 1wvUwqJ I need to find A way to get inside the tortured mind of man I5G5mou I need to find A way to get inside the tortured mind of man C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
I need to find A way to get inside the tortured mind of man ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
588
TémanyitásRe: I need to find A way to get inside the tortured mind of man
I need to find A way to get inside the tortured mind of man EmptyHétf. Jan. 29 2024, 19:25

   

A way to get inside the tortured mind of man

I must find ways of adjusting the balance
To bring him back from the empty black edge of night

- Áh, tehát elvált. Értem - bólintottam, odabent pedig óvatosan a tudtára adtam, hogy én sem csípem a feleségét, azaz csak volt felségét. - Nagyon friss még a seb, igaz? Gondolom csak nemrég váltak el. Remélhetőleg a gyógyszerünk majd sikeresen segít önnek túllépni ezen a helyzeten. De ne izguljon, szerintem az új párjával sem fog sokkal tovább tartani a kapcsolata. Nem értek túl sokat a kapcsolatokhoz, de elég hullámzó a viszonyuk. Szerintem az a férfi hamar leépíti - mondtam, miközben igyekeztem visszaidézni Julian és Jenna viszonyát. Nem láttam belőlük sokat, de az épp elég volt.
- Oh, igen. A szexualitás. Az bizony veszélyes fegyver. Tudja, a pszichológia a szexet is egy bizonyos szempontból narkotikumnak, egyfajta tudatmódosítónak kezeli. Nem tudom erről mennyit hallott. Ahogy a drog és az alkohol, a szex is képes függősséget okozni, ráadásul olyan hatást gyakorol az agyra, a tudatra, hogy az ember nem képes tisztán gondolkodni. Befolyásolhatóvá válik általa az ember, továbbá megnyílik. Szex előtt is, de főleg közben és utána is az emberek olyan dolgokat is elmond, amit normál esetben nem tenne és könnyebben rá lehet venni őket különböző dolgokra, mint ha nem lenne erotikus élménye az embernek.
De ilyen az a helyzet is, amikor bókolnak nekünk, simogatnak minket és más testi kényeztetésnek vetnek minket alá. Ki nem kapcsol bennünk, de veszít erejéből az a sejt, az agynak az a része, ami a gátlásokért és az elővigyázatosságért felelős és minél inkább eluralkodik a testen a szexuális vágy és kielégülés, az agynak ez a része csak még gyengébben működik.


Mikor felhoztam neki, hogy két napig benn kéne maradnia, valahogy megállt a kés a levegőben. Láttam rajta, hogy mérlegel, nagyon gondolkodik, ezért is hoztam fel neki, hogy ha a munka miatt aggódik, arra kap egy diszkrét igazolást. Persze én nem tudhattam mi a hezitálásának, a filózásnak a valódi oka. Honnan is sejthettem volna? Nem volt ráírva, ráadásul a labor adatok teljesen tiszta képet mutattak. Pedig, ha tudtam volna róla az igazságot, akkor biztosan elküldöm melegebb éghajlatra. De így nem tettem.
- Rendben, Mr. Hemlock. Akkor ezt megbeszéltük - adtam vissza szkennelés után a labor leletet és a kis könyvet. - Részben szingli. Van barátnőm. Az egyik projektvezetőm a cégnél. Még egyelőre semmi komoly, de azt hiszem nagyon jó úton haladunk - mosolyogtam, majd ez a mosoly le is fagyott az arcomról. - Mondjuk az is tény, hogy elég sok negatív példa van előttem, szóval van bennem is némi félsz, hogy kapufát lövök. De igyekszem bizakodó lenni.
Na de önre visszatérve. Mikor tudna beköltözni a laboratóriumba? Ruhát és tisztálkodó szereket biztosítunk önnek. Csupán csak annyi a kérdés, hogy mikor tudna beszélni a munkahelyével és esetlegesen a családjával, ha van, hogy távol kellene maradnia?

   
szavak száma: x szó zene: I Need To Know megjegyzés: ide






All that blood
LOOKS GOOD ON YOU
IT REALLY BRINGS OUT YOUR EYES

Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Sebastian Nolan
Kutatás
ranggal rendelkezem
★ :
I need to find A way to get inside the tortured mind of man Tumblr_inline_ocl6vnAhJY1slwf94_250
I need to find A way to get inside the tortured mind of man Cf542e8c59dcee5f31078f88bb51ac9bbaef60bf
★ kor ★ :
37
★ elõtörténet ★ :
I need to go
Where no man has ventured before
To search for the key to the door

I need to find A way to get inside the tortured mind of man Tumblr_o4cumsxYlE1tzeeu2o2_500
That will end all this tragic and senseless decay
But how to go?
I need to know
★ családi állapot ★ :
Solitude gives birth to the original in us, to beauty unfamiliar and perilous - to poetry.
But also, it gives birth to the opposite: to the perverse, the illicit, the absurd.
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
I need to find A way to get inside the tortured mind of man Tumblr_o1xzsrmtcv1tzeeu2o3_250
★ idézet ★ :
No man is brave that has never walked a hundred miles. If you want to know the truth of who you are, walk until not a person knows your name. Travel is the great leveler, the great teacher, bitter as medicine, crueler than mirror-glass. A long stretch of road will teach you more about yourself than a hundred years of quiet introspection.
★ foglalkozás ★ :
Gyógyszerész
★ play by ★ :
Wes Bentley
★ hozzászólások száma ★ :
107
★ :
I need to find A way to get inside the tortured mind of man Tumblr_o2v323hgsW1tzeeu2o3_250
TémanyitásRe: I need to find A way to get inside the tortured mind of man
I need to find A way to get inside the tortured mind of man EmptyKedd Jan. 30 2024, 18:12
Sebastian & Roman
Nolan Drugs Laborathory

ChiRex
Azért milyen kicsi a világ, nem? Oké, hogy Jenna mára már egy világot körül utazó kis luvnya lett, de, hogy olyannal is összefussak, aki ismeri, ráadásul hasonló véleménnyel van róla, mint én. Brutál...
- Hát végülis... az. - bólogatok vállat vonva, mert az már részlet kérdése, hogy jó ideje nem érdekel. Attól még fájt. Valamikor... biztos. - Gondolja? - vonom fel egyik szemöldököm, mert ahhoz képest egész alaposan megtudta őket ismerni, ha már így alkot róluk véleményt. De bánom is én, legyen igaza! - Ámen! - teszem össze kezem áldást adva rá, pofazacskómban a nyalókával, ami lassan, de biztosan a semmivel lesz egyenlő, és akkor még majd eztán jönnek a rossz hírek.
- Narkotikumnak...? - nézek vissza kérdőn. Na nem azért, mert nem tudom mit jelent, inkább csak hülyeségnek tartom. Mondjuk, ahogy folytatja valahogy elég logikusan alátámasztja, plusz nekem is dereng ez az, de csak kételkedő somolygással legyintek rá. - Ez baromság... - remélem, mert akkor bizony szarban vagyok. Nehogy már könnyítsünk a dolgon, igaz doki? A rossz hírek viszont kissé letaglóztak. Két nap semmiségnek tűnhet, és alapvetően még jól is hangzana a döglés addig, deee... hát azért vannak itt dolgok, amik híján szerintem én bele fogok dögleni. Pláne, hogy így faszán felvilágosított egy újabb problémáról. Nagyon nem vagyok benne biztos. Sőt legszívesebben rá vágnám, hogy akkor inkább csá. De kell a pénz, még hozzá izibe. Picsába már... Még alkudozni sem merek, mert gyanússá válna neki. Míg ő arról győzköd, hogy ne parázzak kapok igazolást, én azon kínlódom, hogy abban a két napban milyen lehetőségeim lehetnének, hogy enyhítsek a problémákon. Vajon a cigi is tilos? És esetleg elhagyhatom a szobám, hogy levegőzzek? Betudnék akkor szerválni egy kis anyagot...? Mondjuk lehet vannak ilyen nap közbeni vérvételek, meg vizsgálatok, ami viszont bukó lenne egyből. Így az ital is kilőve. Kurva élet.. Na és mi van a szexel? Két napig? Mikor Londonba mentünk is majd elpatkoltam, és hát azért... ott sem kellett kibírnom két napig, csak nagyon diszkrétnek kellett lennünk. Itt meg biztos direkt ilyen undi nővéreket, meg csöves kinézetű ápolókat küldenek ránk, nehogy kísértésbe essünk. Dokikám, te aztán tudod, hogy bassz ki az emberrel... Végül még is rábólintok, bár hat ezerszer átgondolva sem biztosan, hogy tudom e mit vállalok. Nos, valszeg nem...
Helyeslően bólogatok, mikor megállapodunk a dologról, bár lelkem mélyén már a sarokban kuporogva haldoklom. Közben vissza veszem a cuccokat, bár annyira nekem nincs rá szükségem, lévén, hogy full kamu az egész, ergo máshol úgy sem használom majd. S hogy ne dögöljek bele már pusztán abba, hogy állandóan ezen rágódom, gondoltam én is megérdeklődök ezt azt.
Részben? Hogy lehet valaki részben szingli?? Legyintek aggodalmaira, mondjuk pont én mondom...
- Ne a példákból induljon ki, mert csak befolyásolná magát... Maga nem ők, ők meg nem maga... Egyszerűen csak legyen önmaga. Így magának sem kell stresszelnie, meg a csajnak sem... Az őszinteség nagy kincs, és illő megbecsülni. Ha mégsem illenek össze, inkább derüljön ki előbb, mint gyerek után. - jegyzem meg, mert amúgy ez biztos nem hülyeség. Bár voltak jelek Jennánál is, hogy nem vagyunk épp jó szülő alapanyag, csak mivel mindketten felelőtlen balfaszok voltunk, így jártunk... ötször is. És jön az újabb ominózus kérdés. Hát... szívesem szerint soha... bár attól görcsbe rándul a gyomrom, hogy "költözésnek" nevezi.
- Ó, amiatt ne aggódjon, már felkészítettem őket. A kölykökre amúgy is van, aki vigyáz... - mondjuk az őrangyaluk, de viccet félretéve azért bízom benne, hogy Julian nem hajítja ki őket, csak mert mi összekaptunk. - Legyünk túl rajta minél előbb, nem igaz? - mosolygom, bár nagyon meg kell erőltetnem magam, és ha még lenne valami a nyalókából, most biztos összeroppanna a fogaim közt.
- Uhm... látogatóim lehetnek? - kérdem, ha már narkotikum meg ilyenek. Mondjuk fingom sincs kit hívnák, hogy látogasson meg, akár csak egy-egy gyors alkalomra is, de gondoltam azért rákérdek. Jó, oké, két nap... de mi van, ha társaságfüggő vagyok? Ennyi függőség után bőven belefér még ez is... Ne akard dokikám, hogy rád fanyalodjak.

livin' in new york

Sebastian Nolan imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
I need to find A way to get inside the tortured mind of man MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
I need to find A way to get inside the tortured mind of man EmG9UYM I need to find A way to get inside the tortured mind of man LkC15oi I need to find A way to get inside the tortured mind of man MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
I need to find A way to get inside the tortured mind of man Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
I need to find A way to get inside the tortured mind of man 1wvUwqJ I need to find A way to get inside the tortured mind of man I5G5mou I need to find A way to get inside the tortured mind of man C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
I need to find A way to get inside the tortured mind of man ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
588
TémanyitásRe: I need to find A way to get inside the tortured mind of man
I need to find A way to get inside the tortured mind of man EmptyKedd Jan. 30 2024, 19:47

   

A way to get inside the tortured mind of man

I must find ways of adjusting the balance
To bring him back from the empty black edge of night

- Igen, ebben abszolút egyet értünk. Azt gondolom én és ő őszinték vagyunk egymáshoz - feleltem, holott ez nem volt így. Vannak dolgok, amiket nem mondhatok el neki. Többet közt azt, hogy él bennem valaki más is, aki bizony egy valódi démon. Egy gyilkos szörny. Jobb, ha erről a nő nem tud.
Bár mindig is megvolt bennem a félelem, mi lesz, ha megtudja, hiszen így a kapcsolatunk hazugságokra fog épülni, ami nem valami jó dolog. Deee sajnos ez van...
- Nem szeretnék gyereket - válaszoltam. Ennek több oka is volt. Az egyik, hogy a skizofrénia, a disszociatív személyiségzavar és más mentális betegségek örökletesek lehetnek. Nem minden esetben, de sok esetben igen. Nem szeretném, ha a fiam, vagy lányom örökölné tőlem ezt a betegséget, amivel én magam is küzdök, de nem találom rá a gyógymódot.
Másrészről meg nem szeretném, ha a gyerek egy olyan apa mellett nőne fel, akiben egy gyilkos második személyiség is él. Igaz, lemondhatnék róla, hogy az anyjával éljen én pedig csak látogassam, de akkor az anyja előtt is be kéne vallanom az igazságot magamról, amit megint csak nem szeretnék.
Jobb, ha soha nem lesz gyerekem.
Elégedetten bólintottam Roman hozzáállására. Ezt már szeretem. Mindent előre elrendezett.
- Ez nagyszerű. Akkor jöjjön, megmutatom hol fog lakni az elkövetkezendő két napban - intettem az ajtó felé, hogy menjünk ki. Magamhoz vettem egy tollat és egy papírokkal teli felíró táblát és kikísértem őt a folyosóra, hogy elinduljunk a lift felé.
- Természetesen lehetnek látogatói, akiket viszont nem a szobájában fogad. A szobát csak ön használhatja. Van egy társalgónk. Ott fogadhat vendégeket, de a laborba és a szobájába nem mehetnek be.
Vannak más feltételek is, amiknek eleget kell tenni.
A szobában nincs dohányzás, erre van külön dohányzó.
A szobában nincs étkezés. Erre van az étkező.
A szobában semmi személyes tárgyat nem tárolhat, csak, amit mi biztosítunk. Nincs otthonról behozott ruha, nincsenek dísztárgyak, se semmi. A mobiltelefon persze kivételt képez.
Az épületet nem lehet elhagyni. Nincs boltba járás, nincs parkolóba kisétálás, csak az épületen belül. Nincs kijárás.
A szoba elhagyható, de csak előzetes egyeztetés szerint.
A szobában kamera van, azon keresztül fogjuk megfigyelni az ön állapotát. X óránként be fog menni önhöz egy orvos, aki megméri a vérnyomását, EKG-t és EEG-t készít és kikérdezi magát az állapotáról. Ha a kamerákon úgy látjuk, akkor ez az óraszám sűrűsödhet is, vagy épp ritkulhat. A harmadik napon a távozása előtt vér és vizeletmintát veszünk öntől, hogy a laborunk megvizsgálhassa és képet kaphassunk róla a gyógyszer milyen hatással volt az állapotára és szedheti-e a későbbiekben.
Hozzá kell tennem, a vállalat nem vállal felelősséget azért, ha a gyógyszer negatívan befolyásolja az ön szervezetét. Bármilyen károsodás érje önt, a cég nem vonható felelősségre.
Ha netán az eltelt két nap után a leletek azt mutatják nem szedheti tovább a gyógyszert, a pénzt akkor is meg fogja kapni. Ez így igazságos.

Elértünk a szobához, de még nem nyitottam ki.
- Vállalja azokat, amiket most felsoroltam önnek? - kérdeztem és amennyiben belement, aláírattam vele a szerződést és azt, hogy sem én, sem a cég nem vállal felelősséget az egészségügyi kockázatokért és azért, ha a kezelés során romlana az állapota, vagy netán elhalálozna a gyógyszer szedése alatt.
Mindent saját felelősségére vállal.
Kártérítés nincs.
Ha aláírta, akkor benyitottam, hogy megtekinthesse hol fog lakni.
A hófehér szobában nem volt benne más, csak egy ágy, egy kis szekrény a ruháknak és egy TV. A szoba szinte üres volt.

   
szavak száma: x szó zene: I Need To Know megjegyzés: ide






All that blood
LOOKS GOOD ON YOU
IT REALLY BRINGS OUT YOUR EYES

Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Sebastian Nolan
Kutatás
ranggal rendelkezem
★ :
I need to find A way to get inside the tortured mind of man Tumblr_inline_ocl6vnAhJY1slwf94_250
I need to find A way to get inside the tortured mind of man Cf542e8c59dcee5f31078f88bb51ac9bbaef60bf
★ kor ★ :
37
★ elõtörténet ★ :
I need to go
Where no man has ventured before
To search for the key to the door

I need to find A way to get inside the tortured mind of man Tumblr_o4cumsxYlE1tzeeu2o2_500
That will end all this tragic and senseless decay
But how to go?
I need to know
★ családi állapot ★ :
Solitude gives birth to the original in us, to beauty unfamiliar and perilous - to poetry.
But also, it gives birth to the opposite: to the perverse, the illicit, the absurd.
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
I need to find A way to get inside the tortured mind of man Tumblr_o1xzsrmtcv1tzeeu2o3_250
★ idézet ★ :
No man is brave that has never walked a hundred miles. If you want to know the truth of who you are, walk until not a person knows your name. Travel is the great leveler, the great teacher, bitter as medicine, crueler than mirror-glass. A long stretch of road will teach you more about yourself than a hundred years of quiet introspection.
★ foglalkozás ★ :
Gyógyszerész
★ play by ★ :
Wes Bentley
★ hozzászólások száma ★ :
107
★ :
I need to find A way to get inside the tortured mind of man Tumblr_o2v323hgsW1tzeeu2o3_250
TémanyitásRe: I need to find A way to get inside the tortured mind of man
I need to find A way to get inside the tortured mind of man EmptySzer. Jan. 31 2024, 22:36
Sebastian & Roman
Nolan Drugs Laborathory

ChiRex
Bár a munkától el-eltérve, még így is azt gondolom, azért ez a válasza a gyerek ügyre, mert karrierista. Bezzeg, ha tudnám, akár Jennától, hogy egy félig szociopata fickó akar éppen kísérletezni rajtam, hááát... nos valószínűleg akkor is belemennék magam ismerve...Ő se akarta húzni az időt, meg én se, bár mindketten más okból kifolyólag, szóval engedelmesen követtem, félúton kihajítva egy folyosón lévő kukába a nyalóka pálcikáját is és hallgatva a dokit. Lakni??? Jaj ne csináld már ezt velem... Miért nem lehet kicsit finomabban fogalmazni? Elég vegyes érzések fogtak el a válaszokat hallva, és őszintén nem igazán tudom, hogy éppen örüljek e a végén vagy sem. Lehetnek vendégeim. Ez jó! De szobán kívül. Ez rossz. A szobában nincs dohányzás. Ez nem túlzottan üdítő, de alapból nincs tiltva, ahogy szavaiból kiveszem, szóval éljen. Kajálás sincs a szobában, hát ez sem túl kényelmes, hozzászoktam már, hogy ott eszek, ahol akarok, de ez még nem a világ vége. Oké, a cuccos is érthető, és nem is probléma, amúgy sem hoztam semmi... dísztárgyat? Mi a picsának hoznék ide egy váza virágot? A kijárási tilalom már kicsit necces, pláne, ha esetleg olyan elvonási tüneteim vannak, amiket nem szívesen mutogatnék, de jó, oké, majd megoldom. Előzetes egyeztetés?! Okééés... talán jól jönne most egy cigi. Minek ennyi szabály? Vizsgálatok? Tudtam! Itt bizony nem lesz dugi pia, dugi drog. Vér és vizelet minta?! Ó bazdmeg... ó bazdmeg... óóóó bazdmeg. Konkrétan annyira betojtam ettől a röpke kis mondattól, hogy azt már meg sem hallottam, hogy amúgy kurvára mosnák kezeiket, ha elpatkolnék. Ó, bazdmeg, lefogok bukni... Meg kellett volna néznem az eredeti eredményt, hátha nincs akkor különbség, hátha ráfoghatom a szerre. Rábólintottam, akármire is, és aláírtam elolvasás nélkül, ami fura is volna, hisz az előbb mondta el őket. Gondolom. Már így is a fülemben dobogott a szívem, de mikor még be is nyitottunk a szobába. Nagyon megkellett emberelnem magam, hogy ne ájuljak el. Vajon, ha most viszakoznék, érdekelné? Hisz már aláírtam mindent.
Végül lenyeltem a problémáim, és miután magamra hagyott, megpróbáltam magaménak érezni a szobát, ami nyilván nem ment. Nem baj, sokáig úgy sem maradtam egyedül, ugyanis kaptam ruhákat idő közben, amiket átkellett vennem. Na ettől aztán még pocsékabb kedvem lett, mert a gönc, bár kényelmes volt, úgy néztem ki benne, mint egy beteg, vagy egy pszichiátriáról szabadult. A soron következő vizsgálatoktól ugyan kicsit paráztam, de szerencsére nem volt belőle gond, és hálát adtam az égnek, hogy vért csak az utolsó napokban vesznek majd. Bevallom zavart a tudat, hogy bár sokszor egyedül voltam, figyeltek kamerán. Egy dolog, hogy tudtam Juju bekamerázta a lakásom anno, de ez megint más. Ami meg a bevett szert illeti, hát jobb lett volna egy pirula vagy még az injekció is. Nem volt túl jó íze, ráadásul nem egy kis kanálról volt szó, de mivel volt már rosszabb dolog is a számban, gyorsan letudtam. A vicc az volt, hogy a cucc hatásától féltem a legkevésbé. Alapból nem is hittem benne, és mivel ez még sem egy szív vagy komoly pszichés problémákra fejlesztett szer volt, azt gondoltam kb annyit ér, mint egy darab cukormentes rágó. Kb. semmit.
Cigi hiányában kimenni még nem nagyon tudtam, és bár egy negyed órát elfetrengtem az ágyban, nem vagyok az a nagy fekvős, ha csak nem vagyok hulla fáradt munka után, így egy idő után föl alá kezdtem mászkálni a szobában. A tévé sem kötött le, otthon se néztem, inkább csak a kölyköknek volt, van. Felüléseket meg nem akartam itt csinálni, mert hiába nincs abban semmi, valahogy zavart volna a tudat, hogy közben néznek kamerán keresztül. Ez meg amúgy is idegesítő volt, szóval igazából generáltam magam elég feszkót. Nem telhetett el kb. háromnegyed óra és a frusztráltságom mellett elkezdtem belázasodni. Nem feltétlen a gyógyszer okozta a problémát, hanem az, ahogyan a drogon és italon élő szervezetemnek ment, és a Sweet Dreams apró, tegnapról megmaradt kis maradványainak. Ettől függetlenül nem estem az ágynak, azért én ennél keményebb pasas vagyok, viszont így, hogy ledőltek az immunitásom falai, szép fokozatosan elfognak kezdődni az elvonásai tünetek is. A láz okozta rossz komfort érzet miatt nagyjából egy bő órát bírtam ki a szobában, aminek már hófehérségétől is felkeveredett a gyomrom az első percekben. A szer pedig elő segítette, hogy ne érezzem rosszul magam, amiatt, mert egyszerűen nem tetszik a helyzet. Még nem éreztem magam teljesen gátlástalannak, de már kevésbé aggasztott, hogy mi lesz, ha engedély nélkül hagyom el a szobám. Mert mi lesz...? Fekete pontot kapok? Hagyjuk már...
Szóval kiléptem az ajtón és nemes egyszerűséggel elindultam felkutatni az étkezőt.

livin' in new york

Sebastian Nolan imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
I need to find A way to get inside the tortured mind of man MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
I need to find A way to get inside the tortured mind of man EmG9UYM I need to find A way to get inside the tortured mind of man LkC15oi I need to find A way to get inside the tortured mind of man MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
I need to find A way to get inside the tortured mind of man Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
I need to find A way to get inside the tortured mind of man 1wvUwqJ I need to find A way to get inside the tortured mind of man I5G5mou I need to find A way to get inside the tortured mind of man C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
I need to find A way to get inside the tortured mind of man ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
588
TémanyitásRe: I need to find A way to get inside the tortured mind of man
I need to find A way to get inside the tortured mind of man EmptyPént. Feb. 02 2024, 16:59

   

A way to get inside the tortured mind of man

I must find ways of adjusting the balance
To bring him back from the empty black edge of night

Mr. Hemlock viszonylag hamar beleegyezett a kezelésbe, így megkapta tőlem az új hajlékát az elkövetkezendő két napra, ahogy a ruhákat is. A saját ruháit berakták fertőtlenítős mosásra, majd vissza kapja, ha távozhat tőlünk. Remélhetőleg minden rendben lesz az elkövetkezendő két napban, mert nem szeretek rossz híreket kapni.
Míg a családapa a szobájában pihent és élvezte a gyógyszer hatását, addig én az irodámban ültem és a leleteket olvastam, amiket az orvosok továbbítottak nekem, de nem sok kivetni valót találtam rajtuk, így teljes nyugalommal tettem őket a Roman W. Hemlock mappába és egy ideig a kamerákat nézegettem, de mivel volt egyéb dolgom is, így ott kellett hagynom a monitort és a többi pácienssel is foglalkoznom kellett, továbbá meg kellett néznem a gyártást is.
A gyártással kezdtem, hogy minden rendben megy-e, minden hatékony, termelékeny és szabályos-e, de nem volt okom panaszra, így váltottam néhány mondatot az emberekkel, utána tovább mentem a labor felé, de ott is rendben voltak a folyamatok, így végül elértem kísérleti alanyokhoz is, akik jól el voltak különítve egymástól, így nem tudtak egymásról. Nem is voltak benn sokan, csak 2-3 páciens Romannel együtt, a többiek már otthon folytatták a kezelést.
Benyitottam Romanhez is, ám legnagyobb meglepetésemre nem találtam a szobában. A telefonom jelzett, az üzenet pedig a "szökésről" írt, így tudtam, valamikor az elmúlt pár percben történhetett, hogy a férfi elhagyta a szobát, így a keresésére indultam.
A kamerázott épületben nem volt nehéz a nyomára bukkanni. A biztonsági szolgálat közölte velem, hogy csak az ebédlőbe ment, így azért nyugodtabb voltam. Szóval semmi komoly, csak már éhes... én meg már kezdtem idegeskedni, hogy gondok adódnak majd, de ez a hír megnyugtatott.
- Mr. Hemlock? - pillantottam rá zakóm megigazgatva, majd leültem vele szemben a zöld székre. - Egy pillanatra a frászt hozta rám, amikor nem találtam önt a szobájában. Máskor legyen szíves és kéredzkedjen ki. Lehet elfelejtettem önnel közölni, de van a falon egy csengő és egy mikrofon is. Ha szeretne kimozdulni, arról jó, ha mi is tudunk. Mi van, ha összeesik a folyosón és mi későn érünk oda, hogy segítsünk magának? Vagy ha eltéved? Egy nővér idekísérte volna. De most már mindegy, fátylat rá, de legközelebb legyen figyelmesebb. Tudja már, hogy mit szeretne enni? Én a pulykacombot ajánlom, az itt mindig nagyon finom. De, ha már így összejöttünk itt, hogy érzi magát? - érdeklődtem, miközben körbenéztem, hogy merre találom a pultos hölgyet. Ha Roman belement, akkor mutattam a nőnek, hogy kettőt kérnénk a B menüből. Úgyis én is éhes voltam már.

   
szavak száma: x szó zene: I Need To Know megjegyzés: ide






All that blood
LOOKS GOOD ON YOU
IT REALLY BRINGS OUT YOUR EYES

Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Sebastian Nolan
Kutatás
ranggal rendelkezem
★ :
I need to find A way to get inside the tortured mind of man Tumblr_inline_ocl6vnAhJY1slwf94_250
I need to find A way to get inside the tortured mind of man Cf542e8c59dcee5f31078f88bb51ac9bbaef60bf
★ kor ★ :
37
★ elõtörténet ★ :
I need to go
Where no man has ventured before
To search for the key to the door

I need to find A way to get inside the tortured mind of man Tumblr_o4cumsxYlE1tzeeu2o2_500
That will end all this tragic and senseless decay
But how to go?
I need to know
★ családi állapot ★ :
Solitude gives birth to the original in us, to beauty unfamiliar and perilous - to poetry.
But also, it gives birth to the opposite: to the perverse, the illicit, the absurd.
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
I need to find A way to get inside the tortured mind of man Tumblr_o1xzsrmtcv1tzeeu2o3_250
★ idézet ★ :
No man is brave that has never walked a hundred miles. If you want to know the truth of who you are, walk until not a person knows your name. Travel is the great leveler, the great teacher, bitter as medicine, crueler than mirror-glass. A long stretch of road will teach you more about yourself than a hundred years of quiet introspection.
★ foglalkozás ★ :
Gyógyszerész
★ play by ★ :
Wes Bentley
★ hozzászólások száma ★ :
107
★ :
I need to find A way to get inside the tortured mind of man Tumblr_o2v323hgsW1tzeeu2o3_250
TémanyitásRe: I need to find A way to get inside the tortured mind of man
I need to find A way to get inside the tortured mind of man EmptyPént. Feb. 02 2024, 21:58
Sebastian & Roman
Nolan Drugs Laborathory

ChiRex
Nem vagyok drogfüggő, tudok rá nemet mondani, egyszerűen csak jó, ha van. A Sweet Dreams kifejezetten jót tesz, ha nem tudok aludni, már pedig mostanság elég sokszor nem megy a dolog. Az más tészta, hogy néha felkelve már magam sem tudom, hogy most a valóságban vagyok e vagy álmodom még. Bajom még nem volt belőle, egészen máig. A szobában ücsörgés nagyon nem az én stílusom, ráadásul kezdtem éhes is lenni a morcosságon kívül, hiába éreztem magam pocsékul, ahogy a két szer ütközése végett belázasodtam. Ez eleinte csak hőemelkedés volt, az meg sem kottyant. De mikor már 39 fok fölé emelkedett, a rossz közérzet és a gyógyszer általi gátlástalanság átment valami egészen másba. Eszembe sem jutott szólni, mert úgy voltam vele, hogy felnőtt ember vagyok, így is az egészségem kockáztatom, nehogy már szólnom kelljen, ha enni vagy szarni akarok. Nem bolond vagyok, csak kísérleti patkány. Mondjuk... a kettő nem zárja ki egymást... Na mindegy. Ha nem is azonnal, de megtaláltam az ebédlőt. Nem sokan voltak, de nem is zavart, mert így volt egy csomó hely, meg most valahogy nem vágytam a tömegre. De mondjuk szomorúnak sem éreztem magam. Éppen csak... nem voltam a toppon. Körbe sem néztem mi a kínálat, vagy, hogy asztalhoz hozzák e vagy nekem kell érte odacammognom. Egyenlőre csak ledobtam magam egy helyre és szám húzva agyaltam, hogy mit is akarok. Enni készültem, jó, oké, de mire ideértem már nem sok étvágyam volt. Most úgy jól esett volna inkább egy jó hideg, üveg sör, vagy whisky jégkockákkal. Ó, anyám, mit nem adnék most valami erősért. A dokinak vajon van az irodájában? A filmekben mindig tartanak valahol ilyen ünnepekre meg faszom tudja mikre kapott, drága piákat. Vajon zárja az ajtót? És be van kamerázva? Ahh, ne is gondolkodjunk ilyeneken, mert mire kettőt pislantok már ott is leszek és nem fogom tudni magam kimagyarázni. Éppen csak magamhoz térek eme gondolatokhoz, mikor megjelenik az emlegetett szamár, és le is ül velem szemben. Szinte biztos voltam benne, hogy akar valamit, ha már ilyen kérdőn emlegetett. Na... most biztos rossz fát tettem a tűzre.
- Elég a Roman. - legyintek kissé fáradt vagy nyugodt képpel, én sem igazán tudom mit érzek most. Bágyadtságot? Depit nem, ez biztos. Mondjuk azt eddig sem. Eleinte kissé értetlenül összevont szemöldökkel hallgattam, hisz még is csak jól értelmeztem, hogy valamit elkúrtam. De hallgatva őt nem tudtam nem elmosolyodni.
- Mi a fasz, nem tudtam, hogy ez egy óvoda. - vigyorodtam el elképzelve az egész szitut. - Jól van, oké, majd mindig jelentkezem, mint egy kis taknyos, hogy "doktor bácsi, kimehetek hugyozni?" - emelgettem a kezem, el is játszva a dolgot, de láthatóan kicsit sem komolyan véve. Ne már, milyen gáz volna már. - Hülyeség. A folyosókon mindig járkálnak, és biztos az is tele van kamerákkal. Ha meg mégsem... hát... max meghalok. Ha nincs ablak, jó a maguk szere is... - piszkálódtam a lehetséges mellékhatásokkal. Nem éreztem, hogy visszább kéne vennem a stílusomból, egyszerűen nem volt bennem gát, hogy nem mondjak ki mindent, ami a fejemben volt... nos majdnem mindent. Eltévedni? Ez tetszik. Majd erre fogom, ha az irodájába megyek.
- Egy nővér? - nevetem el magam. - A nővér félúton, bugyi nélkül, a fal mentén csoszogva már maga sem tudná, hogy hol van... - rötyögöm, bár nem tudom, hogy erre itt mennyire volnának vevők a dolgozók.
- Pulyka... öhm... jöhet. - bólogatok, mert amúgy sem tudom mi a mai menü, de a pulyka az fini, szóval ja, az jöhet. Közben kényelmesen hátra dőlök a székbe és őt hallgatom.
- Faszán. - felelem egyhangúan. Faszán...rosszul? Jól? Nem tudom. Mindegy, olyan semlegesen. Visszakérdeznék, de gondolom ő sem udvariasságból tette, szóval... keresek másik témát.
- Szóval... Jenna. Hol ismerkedett össze magával? Dugtak? - érdeklődtem, mert kíváncsi voltam mikor hol és hogyan sikerült összefutniuk. Biztos érdekesebb sztori, mint a fehér fal a szobámban. Egy ponton túl a lázam elérte a 40 fokot is, ám mivel a drog, az alkohol is elég szadi módon bánt az immunrendszeremmel, amaz nem volt túl hajlandó harcba szállni se a drog maradványokkal, se a gyógyszerrel, sőt, tárt karokkal várta őket, így nem is kezdtem el izzadni vagy reszketni. Egyszerűen csak néha távolibbnak tűnt a beszélgetés zaja, vagy homályosabb a kép. De mivel egyik sem zavart igazán, nem is zavartattam magam. Max nem felelek minden kérdésre. - Maga próbált már öngyilkos lenni? - tettem fel egy újabb, a témától eltérő kérdést.

livin' in new york

Sebastian Nolan imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
I need to find A way to get inside the tortured mind of man MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
I need to find A way to get inside the tortured mind of man EmG9UYM I need to find A way to get inside the tortured mind of man LkC15oi I need to find A way to get inside the tortured mind of man MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
I need to find A way to get inside the tortured mind of man Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
I need to find A way to get inside the tortured mind of man 1wvUwqJ I need to find A way to get inside the tortured mind of man I5G5mou I need to find A way to get inside the tortured mind of man C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
I need to find A way to get inside the tortured mind of man ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
588
TémanyitásRe: I need to find A way to get inside the tortured mind of man
I need to find A way to get inside the tortured mind of man EmptySzomb. Feb. 03 2024, 10:26

   

A way to get inside the tortured mind of man

I must find ways of adjusting the balance
To bring him back from the empty black edge of night

Érdeklődő, kutató tekintettel pásztáztam Roman tekintetét, mert volt benne valami furcsa, amit nem tudtam hová tenni. Valami mintha megváltozott volna benne.  Érdekes volt, kissé furcsa, mert a néhány órával ezelőtti első találkozásunkkor még nem ilyennek tűnt. Biztosan kezd hatni nála a gyógyszer, de furcsa érzelmi kavalkádot láttam a tekintetében, a kisugárzásában.
Nem mondtam volna, hogy minősíthetetlen a stílus, amit megengedett magának, de cseppet sem tetszett, hogy milyen alpári, bunkó szavakkal válaszolt nekem, holott én csak az ő egészségügyi kockázatait próbáltam szem előtt tartani, ellenben igyekeztem megőrizni a türelmemet vele szemben, ami nem volt sok. Nekem sem, a bennem lakó őrültnek pedig még kevesebb. Senkinek sem lett volna hasznára, ha Dashiell átveszi felettem az irányítást és lemészárolja Mr. Hemlockot.
- Mr... akarom mondani Roman. Ennek az intézménynek vannak szabályai, amiket nem véletlenül hoztam. Maga pedig aláírta a szerződést, amikkel elfogadta a szabályzatot is, ezért szeretném, ha grimaszolás nélkül be is tartaná őket. Nem kérek sokat. Még csak azt sem vághatja a fejemhez, hogy annyira korlátozva van a szabadsága, hiszen nem a szobája rabja, egyszerűen csak szeretnénk megbizonyosodni róla, hogy jól van és el sem téved, hanem ott köt ki, ahol szeretne. Vannak az intézménynek olyan részlegei, ahová önnek nincs bejárása. Aztán, ha minden jól megy két nap után távozhat innen és újra úgy élheti a maga kis életét, ahogy szeretné. De amíg itt van, addig az én szabályaim szerint kell játszania.
De mindkettőnk érdekében remélem, a halálára nem kerül sor. Nem szeretnék én lenni az oka, ha maga jobblétre szenderül.

Nem értettem mire célzott a nővérrel és a bugyi nélküli csoszogással, így csak nagyokat pislogva meredtem felé, majd fejem rázva inkább elengedtem és nem is akartam rákérdezni, vagy tovább feszegetni ezt a témát. Biztos voltam benne, hogy a gyógyszer lehet az oka, hogy ennyire "lazára" veszi a figurát. Hogy ennyire elengedte magát.
Az étel kiválasztása után rákérdeztem az állapotára, de csak egy laza, egyszerű választ kaptam tőle, amivel sokra nem mentem ugyan, így próbáltam a látszat alapján megítélni, ami nem volt túl könnyű, tekintve, hogy nem volt túl beszédes a megjelenése, így csak megcsóváltam a fejem és sóhajtottam.
- Nem, nem dugtunk. Egy svájci nyaralóban találkoztam vele, ahol elég bunkón viselkedett velem. Valami vérfarkas ügyben nyomozott, ha jól emlékszem. Ő is, meg a fiúja is. Úgy hallottam, hogy FBI ügynökök voltak. De engem annyira nem érdekelt, megvolt a magam munkája. Akkor éppen a klinikai lyantropiára kerestem gyógymódokat és a betegséget tanulmányoztam. Nem vele voltam elfoglalva - meséltem el neki, noha nem a teljes igazságot. Nem kellett tudnia, hogy mik is történtek ott velem még ezeken kívül.
A következő kérdése miatt megütődve néztem rá. Nem csak azért, mert igenis próbáltam már öngyilkos lenni, hanem, mert attól tartottam, hogy a gyógyszer még a végén a halálba hajszolja. Csak nem azt tervezi, hogy megöli magát? Vagy lehet, hogy nem is a gyógyszer miatt történik mindez, hanem egyszerűen csak még nem hat nála és ennyire mélyre süllyedt? Lehet nem is a gyógyszer okozza ezt nála, mert még nem használt semmit sem, hanem kezd megzuhanni, azért beszél így és azért gondolkodik az öngyilkosságon is?
- Roman, ugye nem azt forgatja a fejében, hogy megölje magát? Ennyire maga alatt érzi magát? - kérdeztem vissza, pedig látszólag nem volt maga alatt. Legalábbis az arca, a kisugárzása mintha felszabadultabb, elengedettebb lenne, mint a kezdetekben.

   
szavak száma: x szó zene: I Need To Know megjegyzés: ide






All that blood
LOOKS GOOD ON YOU
IT REALLY BRINGS OUT YOUR EYES

Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Sebastian Nolan
Kutatás
ranggal rendelkezem
★ :
I need to find A way to get inside the tortured mind of man Tumblr_inline_ocl6vnAhJY1slwf94_250
I need to find A way to get inside the tortured mind of man Cf542e8c59dcee5f31078f88bb51ac9bbaef60bf
★ kor ★ :
37
★ elõtörténet ★ :
I need to go
Where no man has ventured before
To search for the key to the door

I need to find A way to get inside the tortured mind of man Tumblr_o4cumsxYlE1tzeeu2o2_500
That will end all this tragic and senseless decay
But how to go?
I need to know
★ családi állapot ★ :
Solitude gives birth to the original in us, to beauty unfamiliar and perilous - to poetry.
But also, it gives birth to the opposite: to the perverse, the illicit, the absurd.
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
I need to find A way to get inside the tortured mind of man Tumblr_o1xzsrmtcv1tzeeu2o3_250
★ idézet ★ :
No man is brave that has never walked a hundred miles. If you want to know the truth of who you are, walk until not a person knows your name. Travel is the great leveler, the great teacher, bitter as medicine, crueler than mirror-glass. A long stretch of road will teach you more about yourself than a hundred years of quiet introspection.
★ foglalkozás ★ :
Gyógyszerész
★ play by ★ :
Wes Bentley
★ hozzászólások száma ★ :
107
★ :
I need to find A way to get inside the tortured mind of man Tumblr_o2v323hgsW1tzeeu2o3_250
TémanyitásRe: I need to find A way to get inside the tortured mind of man
I need to find A way to get inside the tortured mind of man EmptySzomb. Feb. 03 2024, 15:17
Sebastian & Roman
Nolan Drugs Laborathory

ChiRex
Alapvetően nem lett volna bajom a pasassal, a nyakkendője is jól állt neki, csak hát ugye a találkozásunk körülményei, hogy orvosként minden áron felettem akar állni, mivel, hogy aláírtam valamit, amit el sem olvastam, mert kell a pénz. A lényeg, hogy egy olyan domináns fickó, mint én, rossz néven veszi, ha megakarják neki mondani mit lehet és mit nem. Főként utóbbit. Ráadásul azt hiszem a gyógyszer nem éppen azt a hatást nyújtja, mint amire számítottam, bár igazából semmire sem számítottam. Az pedig az én értelmiszintem is meghaladja, hogy milyen okból kifolyólag nem vesznek fel akárkit gyógyszer kísérletre. Szemeim forgatom, nem tetszésem kifejezve. Asszondja nekem, grimaszolás nélkül... Megint elhúzom a szám, mert nem tudom mi értelmeset felelhetnék erre, mert hát aláírtam jah, de... de akkor is. Így hát szavak helyett, csak kiöltöm rá a nyelvem. De azért igyekeztem elengedni a fülem mellett, amiket mondott, mert más esetben biztos, hogy hoztam volna a szokásos bosszús formám. Viszont elég gázos lett volna így hamikázni a társaságában, szóval erőt vettem magamon - ami most dupla annyi energiámba telt - és végig dörgölve arcom, inkább témát váltottam. Érdekelt is, meg gondoltam messziről elkerüljük az orvosos dolgokat, ami jó lesz majd. Tévedtem.
Az se érdekelt volna, ha dugnak, de örülök azért, hogy nem esett annak a spinének a csapdájába.
- Igen, ez rá vall... - bólogatok egyetértően Jenna jellemzésére, mert ha akar valamit, akkor úgy is áll hozzá, de ha épp nincs kedve valakihez vagy csak menstruál, simán kiszúrja bárki szemét a villa tompábbik felével is. Elég lassan emésztődtek az elmondottak az állapotom miatt, de azért így a vége felé már elkezdtem összevonni a szemöldökeim. A svájci mondat még el-el ment, de amikor felhoztam a farkasos témát, meg, hogy FBI. Először kétkedő mosollyal csóváltam fejem rá, kicsit ki is zökkentve az előző gyanakvó gondolat menetből.
- Jenna, mint FBI-os? Be is baszna... Lehet, hogy csak festeti magát szőkére, de higgye el, nincs neki annyi esze se, hogy haza találjon. - mutogatok halántékom felé, igencsak megkérdőjelezve ennek az egésznek hitelességét. Mondjuk a mondandója másik fele sem tűnt valami épelméjű dolognak, bár igaz, a felét sem értettem.
- Julian simán kiszúrta volna, ha Jennának köze lett volna az FBI-hoz, hiszen ért az ilyen dolgokhoz és különben is jó emberis... egy pillanat... - nem mondom, hogy gyorsan, de kezd összeállni a kép. Nyilván rosszul, de a dolog most éppenséggel adja magát. A doki az irodámban még arról beszélt, hogy elég hullámzó viszonyuk volt Jennának és a párjának. Ergo nem csak rosszban voltak. Ráadásul, ha már párnak nézte őket. Ó, édes istenem, add, hogy ne legyen igazam, mert akkor itt most kurva világot rendezek. Benyúltam a zsebembe a telómért és kerestem egy Svájcban készült selfiet Jujuról, de már közben is kattogott a szemhéjam.
- Ez a kis szarházi volt Jennával? - mutattam meg a képet róla, de már kellően idegesen. Én meg azt hittem azért forr az agy vizem, mert ezek ketten a hátam mögött kúrtak, míg engem Cale éppen megakart ölni... Oké, kisebb túlzással. Az, hogy közben érdekelt, hogy a dokinak is vannak e öngyilkos gondolatai innentől irreleváns volt, pláne, hogy válasz helyett, inkább engem akart helyzetbe hozni. Ha pedig rábólintott vagy igenleges választ kaptam, mint megerősítés, hogy bizony tényleg Julian volt az, idegességemben még a telefonomat is a padlóhoz vágtam. Az még annyira nem is zavar, hogy megcsalt, mert én sem vagyok túl hűséges, na de pont vele?! JENNÁVAL?! És még ő háborgott, hogy kibasztam vele, meg a háta mögött, meg minden faszom...?!
- A jó édes kurva anyjukat...! - dörrentem fel, bár nem a doki felé szántam éreztetni, hogy itt ma bizony vér fog folyni, de attól még... itt ma bizony meghalnak egy páran. - És még én érezzem szarul magam?!? - kaptam fejemhez, mert valahogy még mindig hihetetlen volt az egész, de így már kezdett körvonalazódni, hogy miért is örült annyira Julian, hogy egyedül keresheti meg Julieval azt a dögöt. Persze Julie meg neki falaz, mert jobban szereti, mint engem.
- Ennyi, kész! Felmondok! - csaptam az asztalra, bár gőzöm sincs ilyenkor mit szokás mondani. - De legalább tényleg hat a szer, mert itt ma nem magam fogom megölni, hanem azt a két szarházit! - keltem fel nagy hévvel a székből, és lényegében még egy lépésre volt időm, mikor a 41 fokos láztól úgy megszédültem, hogy a másik lábam már lépés közben megrogyott alattam, én meg már zuhanás közben eszméletem vesztettem és mivel már megkapaszkodni sem nagyon tudtam, így annak rendje és módja szerint, úgy bele fejeltem a szomszédos asztal sarkába, hogy jó, hogy a fejem nem tört be, de a halántékomból így is rendesen folyt a vér. Ha nem ájultam volna el, minden bizonnyal rohamot kapok és fennakadó szemekkel rángatóztam volna, szóval szerintem jobban jártam... asszem. Ugyan akkor mondanom sem kell, nem csak a balesettől estek pánikba az emberek, de aki látva, hogy a dokival trécseltem előtte és sejtette, hogy ugyanolyan szert kapott, mint én, jól be is szart, ha az ebédlőben volt.

livin' in new york

Sebastian Nolan imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
I need to find A way to get inside the tortured mind of man MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
I need to find A way to get inside the tortured mind of man EmG9UYM I need to find A way to get inside the tortured mind of man LkC15oi I need to find A way to get inside the tortured mind of man MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
I need to find A way to get inside the tortured mind of man Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
I need to find A way to get inside the tortured mind of man 1wvUwqJ I need to find A way to get inside the tortured mind of man I5G5mou I need to find A way to get inside the tortured mind of man C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
I need to find A way to get inside the tortured mind of man ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
588
TémanyitásRe: I need to find A way to get inside the tortured mind of man
I need to find A way to get inside the tortured mind of man EmptySzomb. Feb. 03 2024, 16:22

   

A way to get inside the tortured mind of man

I must find ways of adjusting the balance
To bring him back from the empty black edge of night

- De hát láttam a jelvényét - csóváltam a fejem meglepetten, mikor leírta a feleségét. - Oké, hogy kicsit kétballábas béna nőnek tűnt elsőre nekem is, de aztán megmutatkozott, hogy nem olyan szőke liba ő - mondtam kissé kétkedve a férfi szavaiban, miszerint Jenna túlságosan is buta. Legfeljebb csak neki játszotta meg magát.
Igyekeztem rákoncentrálódni a férfire és arra, amit közölni próbált, ám talán még maga sem tudta pontosan, hogy mit akar kihozni belőle. Figyeltem, amint megpróbálja menet közben összeszedni a gondolatait, majd kotorászni kezdett a mobilja után és elém tár egy képet.
Láttam rajta, hogy ideges, így azért egy rövid időre átfutott az agyamon, hogy eltagadjam az igazat előle, de úgy voltam vele, hogy jobb, ha itt derül ki az igazság, ahol be tudjuk nyugtatózni, mint ott, ahol esélyem sincs megakadályozni, hogy hülyeséget csináljon. Nem tudtam pontosan, hogy ki az a férfi a mobiljában lefotózva és azt sem tudtam mi lehetett a háttérben, de volt egy olyan sejtésem, hogy komoly jelentősége van és talán köze lehet ahhoz, ami miatt most itt van. Talán az a férfi az, akivel Jenna megcsalta? Talán ez a férfi Roman legjobb barátja, akivel a felesége félre lépett?
Nem sok információ állt rendelkezésemre, de volt valamennyi.
- Nos... igen. Ő volt az. Egy szobában laktak, együtt jártak-keltek és dolgoztak is. Nekem úgy tűnt nagyon jóban vannak, bár voltak hullám völgyeik, de sülve-főve együtt voltak, mint a tinik. Jól el voltak.
A szavaim mintha valami veszélyes programot indítottak volna, bombaként robbant a helyzet. Ahogy a telefont a földhöz vágta én is felugrottam, hogy közbe tudjak lépni, ha valami ostobaságot próbálna csinálni. Lehet mégis csak jobban jártam volna, ha hazudok neki valamit, mert nem számítottam ekkora dühkitörésre.
Éppen megpróbáltam volna rászólni, hogy próbáljon meg megnyugodni, amikor még jobban kifakadt. Erős ember voltam, talán erősebb, mint ő volt, de tudtam, ha valakinek elgurul a gyógyszere és elönti az adrenalin, akkor sokkal több erő és elszántság van benne, így nem akartam kockáztatni a testi épségem, mert, amilyen állapotban van most, akár még a széket is nekem verheti, ha ellenséget lát bennem.
Tisztes távolságból néztem a kifakadását, ám ahogy felkelt, úgy vágódott is el és szerzett egy súlyos fejsérülést.
Megnyomtam a falon a mikrofon gombját és beleszóltam a beszélőbe.
- Sebészt és hordágyat az egyes számú étkezőbe a B-szárnyba. S01.0-es kód - szóltam és levettem Romanről a pólót, azt összehajtottam és a vérző sebre tapasztottam, miközben azon gondolkodtam mennyire játszhatott közre a gyógyszerkísérlet ebben az eseménysorozatban.
Szinte rekord idő alatt megjelent két orvos egy hordággyal és egy egészségügyi ládával, én pedig átadtam a terepet nekik. Fertőtlenítőt folyattak a sebre, majd nyomó kötést tettek rá, hogy az orvosi szobáig kitartson, addig lehetőleg ne veszíthessen már több vért. Vagy ha veszt is, ne számottevő mennyiséget.
Az orvosi szobában összevarrták a fején a sebet, bekötözték, majd meg is röntgenezték, csak utána helyezték nyugalomba a szobájába. Elgondolkodtam rajta, hogy talán le kéne szíjazni, de végül egy egyszerű nyugtató injekció mellett döntöttem, ami majd rendezi kicsit az idegrendszerét néhány órára.  A leszíjazás majd csak a legvégső esetben lesz megoldás. Nem szerettem volna, ha azt érezné pszichiátriai körülmények között tartjuk.

   
szavak száma: x szó zene: I Need To Know megjegyzés: ide






All that blood
LOOKS GOOD ON YOU
IT REALLY BRINGS OUT YOUR EYES

Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Sebastian Nolan
Kutatás
ranggal rendelkezem
★ :
I need to find A way to get inside the tortured mind of man Tumblr_inline_ocl6vnAhJY1slwf94_250
I need to find A way to get inside the tortured mind of man Cf542e8c59dcee5f31078f88bb51ac9bbaef60bf
★ kor ★ :
37
★ elõtörténet ★ :
I need to go
Where no man has ventured before
To search for the key to the door

I need to find A way to get inside the tortured mind of man Tumblr_o4cumsxYlE1tzeeu2o2_500
That will end all this tragic and senseless decay
But how to go?
I need to know
★ családi állapot ★ :
Solitude gives birth to the original in us, to beauty unfamiliar and perilous - to poetry.
But also, it gives birth to the opposite: to the perverse, the illicit, the absurd.
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
I need to find A way to get inside the tortured mind of man Tumblr_o1xzsrmtcv1tzeeu2o3_250
★ idézet ★ :
No man is brave that has never walked a hundred miles. If you want to know the truth of who you are, walk until not a person knows your name. Travel is the great leveler, the great teacher, bitter as medicine, crueler than mirror-glass. A long stretch of road will teach you more about yourself than a hundred years of quiet introspection.
★ foglalkozás ★ :
Gyógyszerész
★ play by ★ :
Wes Bentley
★ hozzászólások száma ★ :
107
★ :
I need to find A way to get inside the tortured mind of man Tumblr_o2v323hgsW1tzeeu2o3_250
TémanyitásRe: I need to find A way to get inside the tortured mind of man
I need to find A way to get inside the tortured mind of man EmptySzomb. Feb. 03 2024, 19:42
Sebastian & Roman
Nolan Drugs Laborathory

ChiRex
A Sweet Dreams nélkül sajna szép álmok sincsenek, és ugyan igen hamar és igen jó ellátást kaptam, ami idővel levitte a lázam, azért okozott az még bőven rémálmokat. Régi emlékek idéződtek fel, amiket újra éltem, de az új információk hatására kicsit másként. Nagyon bele ette magát a tudatomba, hogy Jenna és Julian kavartak... egy szobában laktak... és mikor újra éltem egy vitánk vagy egy pillanatot, mikor kettesben voltunk, mindig az járt a fejemben, hogy biztos Jenna is itt van, és mikor körbenéztem, tényleg ott volt. Aztán a következő pillanatban már valami nem létező dolog voltam egy szobában, ahol ők ketten... mindenhol is, és minden hogyan is egymásnak estek... Olyan érzést volt, mintha valami mérget adtak volna be intravénásan és a hatása nem akart igazán elmúlni. Nagyjából eztán kezdett lemenni a lázam, és kaptam nyugtatót, amitől az álmok is elmosódtak. Egy félig álom, félig éber módban szuszogtam, miközben valami különös, kicsit sem reális helyen találtam magam. Pont olyan fehér volt minden, mint abban a rohadt szobában, csak itt nem volt ágy, se ablak, se ajtó, még lámpa se, még is világos volt. Egy széken ültem, ugyanabba a kórházi cuccban, mint amit kaptam. De körben is voltak székek, mellettem és bár elég creepy érzés volt, még sem vágódtam hanyatt, fejvesztett menekülésbe kezdve, mikor láttam, hogy minden széken én ülök, csak más ruhákban, kicsit másabb hajjal, más testtartásban. Megkérdeztem volna tőlük... magamtól, hogy megőrültem-e, de nem tudom milyen választ várnék magunktól. A legdurvább, hogy bár nem hittem benne, hogy ez a valóság, valahogy az sem tűnt reálisnak, hogy nem az. Most akkor meghaltam, vagy mi a faszom? Annyira zavaros volt az egész, hogy azt is elfelejtettem, hogy előtte milyen álmaim voltak, illetve, hogy egyáltalán bajom volt másokkal. Őszintén szólva még így is kényelmetlen volt, hogy a saját társaságomban voltam. Ráadásul tök kussban, pedig amúgy be nem áll a szám.
- Talán felkéne ébredned. - szólalt meg végül a semmiből az öltönyös énem tök nyugodtan, felém fordítva fejét, amire én csak értetlenkedve rántottam össze szemöldökeim. Valaki alszik? Vagy mii vaaan? Kérdőn mutatok magamra, mire nem sokkal néhány székkel odébb felüvöltött egy jóval lazábban öltözködő énem, hogy: Pajzsfal!!!
Na erre pattantak ki a szemeim.
A vakító fehértől persze egyből össze is szorítottam őket, majd kicsit morcogva kaptam fejemhez, ahogy bele nyilallt a fájdalom is, s amin megéreztem a kötést. Nyilván rosszul lettem és elestem, azért van bekötve a fejem. Ahogy lassan hozzá szokott a szemem a fényhez és már az agyam se akart kifolyni a fülemen keresztül, lassan visszaejtettem kezem az ágyra és megint körbenéztem. Voltak kiesett percek, talán órák, de nagyjából vágom, hogy most valami kísérlet folyik és azért vagyok itt, mert kellett a pénz. Hogy mire, az most hirtelen nem ugrik be, ha pedig rágondolok mindig megsajdul a fejem, de lévén, hogy nekem mindig kell a pénz... meg sem lepődöm, hogy itt kötöttem ki. Ahogy pedig kitisztult a kép, csak feltűnt, hogy a nagy hófehérségben, azért akad egy kis fekete folt is... pontosabban nem is olyan kicsi, ráadásul meredten bámul rám. Oké, hát ez így elég para... Most azért néz így rám, mert megkapta az eredeti vér eredményeket és azon filózik, hogy fojtson meg párnával? Ha nem ő, akkor némi zavart pillogást követően én szólaltam meg.
- Tetszik a nyakkendőd... Jól áll... - kínos, de jobb most nem jutott az eszembe, ráadásul így fekve, ennyire kiszolgáltatottan sem jó beszélgetni, szóval lassan fel is ültem, és ha volt a kezeimben olyan cucc, amin keresztül kaphattam infúziót, azt el is kezdtem ki szedni magamból, mert rohadt kényelmetlen volt.

livin' in new york

Sebastian Nolan imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
I need to find A way to get inside the tortured mind of man MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
I need to find A way to get inside the tortured mind of man EmG9UYM I need to find A way to get inside the tortured mind of man LkC15oi I need to find A way to get inside the tortured mind of man MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
I need to find A way to get inside the tortured mind of man Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
I need to find A way to get inside the tortured mind of man 1wvUwqJ I need to find A way to get inside the tortured mind of man I5G5mou I need to find A way to get inside the tortured mind of man C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
I need to find A way to get inside the tortured mind of man ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
588
TémanyitásRe: I need to find A way to get inside the tortured mind of man
I need to find A way to get inside the tortured mind of man EmptySzomb. Feb. 03 2024, 22:01

   

A way to get inside the tortured mind of man

I must find ways of adjusting the balance
To bring him back from the empty black edge of night

Vért ugyan nem vettünk tőle egy fejsérülés miatt, így még mindig nem tudtuk, hogy átverés áldozatai lettünk, de a sérüléseit igyekeztünk a lehető legalaposabb módon ellátni, utána egy nyugtató kíséretében pihenőre küldeni.
Egy ideig az irodámban ülve próbáltam gondolkodni az imént történt eseményeken és összerakni a képet, hogy miről is szól itt most a történet. Adott egy depressziós beteg, aki elvileg a válása miatt van itt, de mégsem tűnik teljesen depressziósnak, még csak a látszata is alig van meg.
Aztán az ebédlőben furcsán lazán, pofátlanul viselkedik velem szemben, ami azelőtt nem volt rá jellemző. A szolid, visszahúzódó Mr. Hemlock elég éles fordulatot vett.
Aztán a kép, majd a kirohanása, amikor megtudta, hogy az a férfi és a volt felesége vélhetően összefeküdtek. Nem sokat értettem az eseményekből, pedig igyekeztem, de talán csak én nézem rossz szemszögből és máshogy kéne megközelítenem.
Talán... talán nem is a volt feleségén, hanem a férfin van a hangsúly. A férfi a képen. Talán ő a jelenlegi párja és tőlem tudta meg, hogy a párja és a volt felesége összefeküdtek? Akkor viszont nem állja meg a helyét az a mese, amit nekem beadott a kezdetekben az irodában, hogy a válása miatt van itt, mert amiatt esett depresszióba. Akkor miért van itt? Miért érzem úgy, hogy hazugság áldozata lettem?
Vártam egy ideig és a kamerán keresztül szemléltem, majd mikor úgy saccoltam lassan ideje magához térnie, akkor elindultam hozzá és egy steril székkel a kezemben bementem a szobájába, leültem és térdeimre könyököltem, összekulcsoltam ujjaim, mintha imádkoznék, szemeimmel pedig mereven figyeltem minden rezdülését, mintha csak azt próbálnám kideríteni, hogy mit álmodik.
Mikor magához tért és észre vett, láttam rajta, hogy zavarban van. Ez a minimum, nagyon helyes. Legyen is, van miért kínosan éreznie magát.
- Tudom, azért viselem - feleltem és hátradőltem kicsit a széken, miközben ő is felkelt. Nem volt infúzió bekötve, mert nem vesztett túl sok vért és nem gyógyszerekre sem volt szüksége. Kap majd egy üveg vizet, az épp elég folyadék pótlás az elvesztett vérhez. Amiket be kellett neki adnunk a feje miatt, azt megkapta injekció formájában, nem pedig infúzióval.
- Mondja, nem szeretne nekem mesélni arról, valójában miért van itt? - kérdeztem. - Mert nem a válása miatt, arra már rájöttem. De kimondottan depressziósnak sem tűnik, viszont dühkezelési problémái azok igen csak adódnak. Ki volt az a férfi a képen, akit mutatott és miért lett olyan ideges? Csak nem a jelenlegi párja?
Legyen őszinte hozzám és mondja el mi történt és mi az, ami bántja. Már, ha van, amit ténylegesen is lelki fájdalmakat okoz önnek. Szeretném tudni az igazságot. Szeretném megismerni Roman Hemlock igaz történetét, mielőtt még a következő adag ChiRexet is megkapná.
És nem szeretném, ha megint félre vezetne. A gyógyszer nem játékszer. Ahogy az emberek bizalma sem. Ne akarjon olyan embert félre vezetni, akin a szabadulása és a gyógyszerei múlnak, mert könnyen rosszul sülhet el
- mondtam a világ összes nyugalmával, bár nem akartam fenyegetni. Egyszerűen csak felhívtam a figyelmét arra, hogy itt ő az egyetlen, aki vesztesként kerülhet ki a helyzetünkből. A saját egészségével és szabadságával játszik, nem az enyémmel.

   
szavak száma: x szó zene: I Need To Know megjegyzés: ide






All that blood
LOOKS GOOD ON YOU
IT REALLY BRINGS OUT YOUR EYES

Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Sebastian Nolan
Kutatás
ranggal rendelkezem
★ :
I need to find A way to get inside the tortured mind of man Tumblr_inline_ocl6vnAhJY1slwf94_250
I need to find A way to get inside the tortured mind of man Cf542e8c59dcee5f31078f88bb51ac9bbaef60bf
★ kor ★ :
37
★ elõtörténet ★ :
I need to go
Where no man has ventured before
To search for the key to the door

I need to find A way to get inside the tortured mind of man Tumblr_o4cumsxYlE1tzeeu2o2_500
That will end all this tragic and senseless decay
But how to go?
I need to know
★ családi állapot ★ :
Solitude gives birth to the original in us, to beauty unfamiliar and perilous - to poetry.
But also, it gives birth to the opposite: to the perverse, the illicit, the absurd.
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
I need to find A way to get inside the tortured mind of man Tumblr_o1xzsrmtcv1tzeeu2o3_250
★ idézet ★ :
No man is brave that has never walked a hundred miles. If you want to know the truth of who you are, walk until not a person knows your name. Travel is the great leveler, the great teacher, bitter as medicine, crueler than mirror-glass. A long stretch of road will teach you more about yourself than a hundred years of quiet introspection.
★ foglalkozás ★ :
Gyógyszerész
★ play by ★ :
Wes Bentley
★ hozzászólások száma ★ :
107
★ :
I need to find A way to get inside the tortured mind of man Tumblr_o2v323hgsW1tzeeu2o3_250
TémanyitásRe: I need to find A way to get inside the tortured mind of man
I need to find A way to get inside the tortured mind of man EmptySzomb. Feb. 03 2024, 22:50
Sebastian & Roman
Nolan Drugs Laborathory

ChiRex
Szinte biztos voltam benne, hogy szándékosan akarja rám hozni a frászt. Más különben... tuti pszichopata és akkor viszont nagyobb szarban leszek betört fejjel, egy szobában vele. Még a full random megszólalásom se zökkentette ki, bár legalább már nem fürkészett úgy, mint, aki épp kiválasztani készül a piacon a sütésnek szánt húst. Gondoltam, jó, oké, akkor keresek másik témát, és őszintén szólva... bár hagyta volna, hogy én lökjem a hülyeségeket. Érezhető volt, hogy szarban vagyok - mármint nem szószerint -, de mikor rákérdezett a nyilvánvalóra, nagyon, nagyon nehéz volt megjátszani, hogy fogalmam sincs, hogy miről beszél. El is kerekedtek szemeim, és próbáltam olyan fejet vágni, mint, akinek gőze sincs róla mit akar ezzel. Ahogy felhozta, szinte egyből be is ugrott mi történt, hát még mikor felvezette ő is. Ó, hogy rohadnátok meg...
- Hmm?? Mii? Mire gondol? - csóválom fejem értetlenkedve, legalább is, míg faszán körbe nem írja a dolgokat. Ó, basszus, tudja! Vagy nem... csak rá hibázott és kiakarja szedni belőlem a megerősítést. Jaj ne, tényleg tudja! Nem, dehogy... Oké, próbál kihozni a sodromból, de én nyugodt faszi vagyok, ő előbb fog kiborulni. Orrnyergemet ráncolva mosolyodom el nagy nehezen, miközben fejem csóválom.
- Tévedés, nincs nekem semmilyen dühkezelési problémám. Az csak... véletlen volt... - vonogatom vállam, persze ésszel, ahogy a fejem is csak óvatosan csóválom, amivel fel is hagyok, mikor azt hiszem... most megfenyegetett?! Nem mintha most olyan állapotban lennénk, hogy biztosan le birkózzam, de kezdem azt hinni, hogy itt már nem csak a pénz miatt aggódhatok, de rohadtul az életem a tét. Oké, most már értem, hogy miért nem vállalnak felelősséget a halálesetekért. Baszki... El is sandítok óvatosan a gomb és mikrofon felé, bár messze van, és őszintén szólva nem vagyok biztos, hogy nem e neki engedelmeskedik mindenki. Basszus, Roman, ezt bizony jól el kúrtad. És még a telód is összetörted. Fasza. A fenyegetését még el tudtam engedni hellyel közzel a fülem mellett, de legalább is jobban viseltem, mint, mikor Julianről kérdezgetett.
- A-a! - emeltem fel ujjam rosszallóan. - Két napról volt szó. - figyelmeztetem ingatva ujjam. Mondjuk lehet a börtönre gondolt, akkor meg baszhatom a jófiúvá válást, ráadásul bajba sodrom azokat is, akik segítettek. - Oké, jó, nyugi, Doktor Mengele. - fordítottam felé tenyerem, mint egy megálljt mutatva neki, nem ám itt tényleg elindítja a szar lavinát.
- Nem hazudtam... akkorát... - tisztáztam a lehető legjobban kiszínezve a dolgot, és igyekezvén nem mindent elárulni, amivel bajba sodrom magam. - Tényleg elváltam Jennától, és igen Julian jelenleg... vagy is már csak a volt párom. De ne személyeskedjünk, mert azért szokásom ütni. Vagy, ha így, akkor játszunk felelsz vagy merszet, mert a szerződésbe tuti nincs benne a magánélet kibeszélése. - húzom a szám. Mondjuk a drogokról így sem szándékozom tájékoztatni, mert így vagy úgy, de a pénzzel fogok távozni. Viszont nem árt ki puhatolózni, hogy mire számítsak.
- Ölt már embert?

livin' in new york

Sebastian Nolan imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
I need to find A way to get inside the tortured mind of man MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
I need to find A way to get inside the tortured mind of man EmG9UYM I need to find A way to get inside the tortured mind of man LkC15oi I need to find A way to get inside the tortured mind of man MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
I need to find A way to get inside the tortured mind of man Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
I need to find A way to get inside the tortured mind of man 1wvUwqJ I need to find A way to get inside the tortured mind of man I5G5mou I need to find A way to get inside the tortured mind of man C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
I need to find A way to get inside the tortured mind of man ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
588
TémanyitásRe: I need to find A way to get inside the tortured mind of man
I need to find A way to get inside the tortured mind of man EmptyVas. Feb. 04 2024, 11:32

   

A way to get inside the tortured mind of man

I must find ways of adjusting the balance
To bring him back from the empty black edge of night

- Nekem nem úgy tűnt, mintha egy véletlen műve lett volna az a felháborodás. De uralkodni sem tudott magán túlzottan, ami megint csak egy öreg hiba. Maga így veszélyt jelent a társadalomra nézve. Kezelni kéne valami gyógyszerrel, nem gondolja? - nézett felé kérdőn.
Tettem neki némi utalást arra, hogy jó lenne, ha nem ugrálna túlzottan, hiszen jelenleg itt most én irányítok, ez az én birodalmam és a szerződést is aláírta, amit nem is igazán olvasott el, de attól még aláírta. A neve ott van, elfogadta a feltételeimet. Nevezhetjük fenyegetésnek, de én csak tényeket közöltem.
Minden mozdulatára alaposan odafigyeltem, hiszen nem akartam meglepetéseket. Ki tudja miként fogja lereagálni a szavaimat, ha ilyen könnyen elveszti a fejét.  Kiérződött róla, hogy kissé kétségbe van esve és nem is igazán bízik meg bennem, főleg nem ezek után, de ez cseppet sem érdekelt, maximum nehezebb lesz a későbbiekben lenyomni a gyógyszereket a torkán, de bíztam benne, hogy meg fogja érteni az érveimet és azt, hogy mit-miért teszek.
Nem éreztem magam sem veszélyben, sem hátrányos helyzetben, hiszen ebben az épületben mindenki nekem hisz, bármi történjen. Itt ő csak egy depressziós páciens dühkezelési problémákkal. Mindig is fölényben leszek vele szemben.
- Mmm, nem. Én mondtam önnek szóban és a szerződésben is benne van, hogy ha úgy ítélem meg az egészségi állapotát, akkor benn tarthatom a két nap után is. Arról nem tehetek, ha ön nem figyelt és nem olvasta el a szerződést. Attól még a feltételek élnek.
A szám húztam és a szemeim forgattam, mikor Mengelének nevezett. Ez is biztosan csak a képességeimet dicséri.
Figyelmesen hallgattam, amint Jennáról és Julianről beszélt, ám a megjegyzése hagyott némi kívánni valót maga után. Elmosolyodtam és megingattam a fejem.
- Nekem pedig szokásom visszaütni és beadni egy nyugtató injekciót, amitől nyálcsorgatva fog összeesni. Nem járna túl jól, ha velem próbálna összecsapni.
A szerződésben valóban nincs benne a magánélet kibeszélése, ellenben az őszinteség igen. És azt gondolom, ha a magánélete összefüggésben van a mentális állapotával, a depresszióval és a dühöngéssel, akkor arról igenis beszélnie kell, hogy kezelni tudjuk
- feleltem ellentmondást nem tűrően, ám a kérdésére összeérintettem ujjvégeim és keresztbe tettem lábaim.
- Szándékosan én még nem. Vannak viszont balesetek és félre sikerült tesztek. Sajnos a munkám néha áldozatokkal jár. Főleg, ha a páciens engedetlen és lázadó - feleltem szándékosan kicsit ferdítve az igazságot. Valóban haltak már meg kísérleti alanyaim, de azokat sose szándékosan öltem meg. Járulékos veszteségek voltak.
A lázadásnak és az engedetlenségnek nem sok köze van ahhoz, hogy meghaljanak a páciensek, noha a másik felem előszeretettel gyilkolja meg azokat, akik szembe mennek velem, vagy vele. Nem érdemes sokáig feszegetni a határokat, mert ha ő átveszi felettem az uralmat, akkor nem fog nézni sem istent, sem embert.
Én magam szándékosan sosem öltem meg senkit. Nem voltam az a kifejezetten gyilkos fajta, noha a készítményeim végeztek már másokkal. Az nem gyilkosság volt. Vagy legalábbis nem a szó szoros értelmében, hiszen a háziorvos is hibázhat. Adhat olyan gyógyszert, ami allergiás rohamot vált ki a beteg szervezetéből és megöli, ha nem jut időben orvoshoz.
- Poligráf gépre fogom kötni és elbeszélgetünk kicsit - mondtam, hiszen tudnom kellett bizonyos dolgokról, amikre aligha remélhetek önként őszinte válaszokat tőle.

   
szavak száma: x szó zene: I Need To Know megjegyzés: ide






All that blood
LOOKS GOOD ON YOU
IT REALLY BRINGS OUT YOUR EYES

Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Sebastian Nolan
Kutatás
ranggal rendelkezem
★ :
I need to find A way to get inside the tortured mind of man Tumblr_inline_ocl6vnAhJY1slwf94_250
I need to find A way to get inside the tortured mind of man Cf542e8c59dcee5f31078f88bb51ac9bbaef60bf
★ kor ★ :
37
★ elõtörténet ★ :
I need to go
Where no man has ventured before
To search for the key to the door

I need to find A way to get inside the tortured mind of man Tumblr_o4cumsxYlE1tzeeu2o2_500
That will end all this tragic and senseless decay
But how to go?
I need to know
★ családi állapot ★ :
Solitude gives birth to the original in us, to beauty unfamiliar and perilous - to poetry.
But also, it gives birth to the opposite: to the perverse, the illicit, the absurd.
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
I need to find A way to get inside the tortured mind of man Tumblr_o1xzsrmtcv1tzeeu2o3_250
★ idézet ★ :
No man is brave that has never walked a hundred miles. If you want to know the truth of who you are, walk until not a person knows your name. Travel is the great leveler, the great teacher, bitter as medicine, crueler than mirror-glass. A long stretch of road will teach you more about yourself than a hundred years of quiet introspection.
★ foglalkozás ★ :
Gyógyszerész
★ play by ★ :
Wes Bentley
★ hozzászólások száma ★ :
107
★ :
I need to find A way to get inside the tortured mind of man Tumblr_o2v323hgsW1tzeeu2o3_250
TémanyitásRe: I need to find A way to get inside the tortured mind of man
I need to find A way to get inside the tortured mind of man EmptyVas. Feb. 04 2024, 21:55
Sebastian & Roman
Nolan Drugs Laborathory

ChiRex
Nos egészen mostanáig volt csak szimpi a doki. Szinte biztos voltam benne, hogy direkt próbál kihozni a sodromból, kurva száját.
- Igen, nos erre is van válasz. Azt jelenti, hogy maga vak és bolond is. - böködtem a halántékom felé, jelezve, hogy kettőnk közül őt találom nagyobb őrültnek. - Magát kéne kezelni, mondjuk egy seggbekúrással! - mordultam rá, de még egészen finoman, ahhoz képest, hogy legszívesebben felrúgtam volna székestül. Lehet, hogy most én vagyok a sintér által befogott menhelyi kutya a telepen, de akkor sincs joga hozzá, hogy fenyegessen vagy... kiiktasson. Próbáltam a magam módján normálisan kezelni a dolgokat, dehát fenyegetett, bassza meg! Túl sokat fölényeskedik, ez nem tetszik nekem, nagyon nem.
- Kurva szádat! Nincs baja az egészségi állapotomnak, kurva jól vagyok, szóval nem tarthatsz itt, te patkány! - mutogattam felé most már idegesebben, mert egyre nehezebb megállnom, hogy ne verjem agyon bármivel, ami a kezem ügyébe kerülhet. Megpróbáltam az aranyközéputat, de ez a pali nem normális. Én pedig kurva élet, hogy nem hagyom magam egy ilyen pszichopatának. Bosszúsan és hunyorogva néztem felé, miközben tovább fenyegetett. Az ütését még kiheverem, még ha én nem is tudom földre küldeni, de azért a nyugtató injekció már más tészta. Már csak azt kell kitalálnom, hogy tényleg van e nála, vagy csak blöfföl. Vagy hogy ha van, mennyi esélyem van kicsavarni a kezéből és ha nagyon nagy mázlim van belé szúrni.
- NINCS SEMMI BAJOM!!! - ordítottam rá, mert nem tudom hányszor kell még elmondanom, hogy nincsenek dühproblémáim. Hát hülye ez?! Nem látja, hogy teljesen jól vagyok?! Ki kell pattintanom a szemeit a helyéről és megtörölgetni, hogy lásson, vagy mi a fasz van már?! Nem mentség, és nem is érdekel a kifogás, de legalább tudom, hogy ölt már, tehát biztosan nem riad vissza most sem tőle. Pláne, hogy... most utalgatott rám?! Hát menten lenyúlok a torkán! Pedig ennyire azért nem vagyok egy gyilok gép, de most úgy érzem, egy hulla még belefér. Pontosabban három. Megpróbáltam felrúgni székestül, de valószínűleg gyorsabb volt, viszont én sem hagytam, hogy megüssön, vagy szúrkálódjon. Az volt a tervem, hogy valahogy feldöntöm, de legalább is a földre küldöm, hogy megfojtsam a párnámmal. Akkor próbáljon majd meg kiabálni...
Kurvára megöllek!! - ordítottam rá. Voltam olyan dühös, hogy bármit képes legyek vele művelni a falhoz csapkodástól a megharapásáig. Így se hoztak még ki a sodromból, pedig aztán volt már egy-két emberke, akit a picsába kívántam. Persze oltárira fájt a fejem és néha így is kettőt láttam belőle, de most vagy soha alapon kihasználtam, hogy legalább szabadon mozoghatok. Aztán ha kinyírtam, elmenekülök. Nagyjából ez volt a terv.

livin' in new york

Sebastian Nolan imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
I need to find A way to get inside the tortured mind of man MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
I need to find A way to get inside the tortured mind of man EmG9UYM I need to find A way to get inside the tortured mind of man LkC15oi I need to find A way to get inside the tortured mind of man MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
I need to find A way to get inside the tortured mind of man Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
I need to find A way to get inside the tortured mind of man 1wvUwqJ I need to find A way to get inside the tortured mind of man I5G5mou I need to find A way to get inside the tortured mind of man C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
I need to find A way to get inside the tortured mind of man ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
588
TémanyitásRe: I need to find A way to get inside the tortured mind of man
I need to find A way to get inside the tortured mind of man EmptyHétf. Feb. 05 2024, 21:05

   

A way to get inside the tortured mind of man

I must find ways of adjusting the balance
To bring him back from the empty black edge of night

Kezdetben jól viseltem a sértegetését, igyekeztem nyugodt maradni, de egy idő után kezdett egyre jobban eluralkodni a fejemben a zűrzavar és a háborgás. Éreztem, hogy rossz vége lesz, ha Mr. Hemlock nem hagy fel a támadással, a káromkodással és az ordítással. Fogtam a fejem és leintettem őt.
- Fejezze be! Nem tudja mit indíthat el ezzel! Ne akarjon ártani magának, mert ebből csak ön jöhet ki vesztesen! - figyelmeztettem, közben a zsebembe nyúltam, amiben megnyomtam egy gombot egy csipogóhoz hasonló eszközön, ami kikapcsolta a szobában lévő kamerákat, mert éreztem, hogy lesz itt olyan, amit jobb, ha senki sem lát, ám mikor megtámadott félre ugrottam, így csak az üres széket tudta félre rúgni, közben a fejemet fogtam és begörnyedtem, ám ekkor kaptam az első erős ütést, ami földre küldött.
- Ezt kár volt megtenned! - kiáltotta(m) rá, de a következő ütést már nem hagytam neki bevinni. Pontosabban a lakótársam nem hagyta. Elkapta a férfi öklét, gyilkos, sötét szemekkel meredt rá, majd visszakézből egy gyors, erős ütéssel légcsövön vágta. Nem törte el, de épp elég erőteljesen ütötte meg, hogy egy ideig úgy érezze meg fog dögleni.
Nyomban ezután lágyékon térdelte, majd meg is fejelte, aztán elmarta ruháját és félre taszította, hogy fel tudjon kelni.
- Kár, hogy nem tudott a seggén maradni! Pedig Sebastian biztosan előre figyelmeztette miattam. De semmi baj. Majd én megnevelem magát! - mondta teljes nyugalommal és kiropogtatta a nyakát, majd vigyorogva magához vette a széket és ha csak Roman nem volt elég gyors, vagy életteli az eddigiek után, akkor bizony rá is vágott egy erőteljeset a testére a székkel, majd még egyet. Tekintve, hogy a szoba hangszigetelt volt, ebből odakinn senki semmit nem hallott, így mind a ketten zavartalanul zajonghattak, vagy éppen ordibálhattak, senki nem hallotta odakinn meg, de valószínűleg be sem tervezett jönni senki, hiszen tudták, én vagyok benn és ha én nem kéretek be senkit, nem szokták megzavarni a munkámat.
Amennyiben Roman félre tudott ugrani, a szék minden bizonnyal összetört, amikor a padlóval találkozott, Dashiell pedig igyekezett lesben állni, hogy merről jöhet a következő támadás Mr. Hemlock jóvoltából.
Na és én? Én valahol pihenőre voltam küldve. A lakótársam elzárt engem az elme egy apró sarkába, hogy ne avatkozzak közbe. Bár haragudtam Romanre és megvetettem a viselkedése miatt, tudtam, csak kezelésre van szüksége, nem erre. Nem örültem volna, ha Dashiell megölte volna, hiszen halált még ő sem érdemelt. Pedig lehet ezt most nem fogja megúszni szárazon.
Segítenem kéne rajta, de túl erősnek éreztem a testemet bitroló démont. Tudtam, nem fogja egykönnyen engedni, hogy visszaszerezzem az irányítást a testem felett.

   
szavak száma: x szó zene: Alive megjegyzés: ide






All that blood
LOOKS GOOD ON YOU
IT REALLY BRINGS OUT YOUR EYES

Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Sebastian Nolan
Kutatás
ranggal rendelkezem
★ :
I need to find A way to get inside the tortured mind of man Tumblr_inline_ocl6vnAhJY1slwf94_250
I need to find A way to get inside the tortured mind of man Cf542e8c59dcee5f31078f88bb51ac9bbaef60bf
★ kor ★ :
37
★ elõtörténet ★ :
I need to go
Where no man has ventured before
To search for the key to the door

I need to find A way to get inside the tortured mind of man Tumblr_o4cumsxYlE1tzeeu2o2_500
That will end all this tragic and senseless decay
But how to go?
I need to know
★ családi állapot ★ :
Solitude gives birth to the original in us, to beauty unfamiliar and perilous - to poetry.
But also, it gives birth to the opposite: to the perverse, the illicit, the absurd.
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
I need to find A way to get inside the tortured mind of man Tumblr_o1xzsrmtcv1tzeeu2o3_250
★ idézet ★ :
No man is brave that has never walked a hundred miles. If you want to know the truth of who you are, walk until not a person knows your name. Travel is the great leveler, the great teacher, bitter as medicine, crueler than mirror-glass. A long stretch of road will teach you more about yourself than a hundred years of quiet introspection.
★ foglalkozás ★ :
Gyógyszerész
★ play by ★ :
Wes Bentley
★ hozzászólások száma ★ :
107
★ :
I need to find A way to get inside the tortured mind of man Tumblr_o2v323hgsW1tzeeu2o3_250
TémanyitásRe: I need to find A way to get inside the tortured mind of man
I need to find A way to get inside the tortured mind of man EmptyHétf. Feb. 05 2024, 22:07
Sebastian & Roman
Nolan Drugs Laborathory

ChiRex
A végén még neki állt feljebb! Pofám leszakad. De tényleg úgy kezdett beszélni, mint a migrénre hajlamos kettyós. Mondjuk azt nem tudtam, hogy valóban az is. Bár kétlem, hogy akkor visszafogtam volna magam.
- Magamnak, a rohadt szádat?! Neked fogok ártani, te rohadék!! - ugrottam neki idegesen és az életben egyszer ténylegesen azt éreztem, hogy totál igazam van, hogy most meg kell ölnöm. A rúgással nem találtam el, de legalább az ütés telibe ment. Az biztos, hogy eztán nőttek ki neki is a tökei, mert csak ezután védte ki a második ütést, és ütött vissza, amitől persze fulladni kezdtem, bár sok időm nem volt kínlódni, mert a barma még meg is térdelt. A hab a tortán a fejelés volt, amitől persze ismét felszakadt a seb és megint vérezni kezdett, bár úgy megszédített - noha alapból sem voltam épp totál tiszta -, hogy onnantól, alig éreztem bármit is az ütésekből.
- Tudtam, hogy kettyós vagy! Na pont az ilyeneken kellene kísérletezni! De ne aggódj! Ha rajtam múlik, úgy is diliházban végzed! - ordítottam oda, és még időben kitisztult a kép, mielőtt agyon tudott volna verni azzal a kurva székkel. Felkelni egyből nem tudtam, de odébb dőltem, és lábszáron rúgtam. Ugyan távolról sem voltam épp százszázalékos, azért igyekeztem én is távol tartani magamtól, vagy más esetben harcolni ellene. Nyilván sok esélyem, nem lett volna, s tekintve, hogy már egy szék is repült, illetve tört össze, gyanítom, hogy nem is hallanak minket. Egy kis kergetőzés, illetve küzdelem után, ahol nem hagytam, hogy földre küldjön, úgy döntöttem - persze el nem ismerve a vereséget - hogy ráhagyom a dolgot. Jó, hát a fejemből elég rendesen folyt a vér, a rohadékja miatt pedig éppenséggel odalent is fájt egy kicsit, de seggbe lesz ezért még dugva. Szóval mikor sikerült olyan pozícióba kerülnöm, hátra nyúltam és nemes egyszerűséggel kinyitottam az ajtót, majd ki is hátráltam rajta.
- Bekaphatod, csicska! Na mi van kutya, itt már nem mersz megölni?! - kiáltottam be neki, és ha csak nem jött ki rögtön, vagy akadályozott meg valahogy, akkor elindultam. Gőzöm sincs merre, csak a folyosón valamerre. Elakartam menni, csak hát ugye mivel a folyosó végéből is kettőt láttam egy irányba, úgy zsongott a fejem, így már annak is örültem, hogy kijutottam, abból a látszatra labirintus szobából. Na most... tényleg jól esne az a pulyka.

livin' in new york

Sebastian Nolan imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
I need to find A way to get inside the tortured mind of man MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
I need to find A way to get inside the tortured mind of man EmG9UYM I need to find A way to get inside the tortured mind of man LkC15oi I need to find A way to get inside the tortured mind of man MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
I need to find A way to get inside the tortured mind of man Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
I need to find A way to get inside the tortured mind of man 1wvUwqJ I need to find A way to get inside the tortured mind of man I5G5mou I need to find A way to get inside the tortured mind of man C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
I need to find A way to get inside the tortured mind of man ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
588
TémanyitásRe: I need to find A way to get inside the tortured mind of man
I need to find A way to get inside the tortured mind of man EmptySzer. Feb. 07 2024, 18:25

   

A way to get inside the tortured mind of man

I must find ways of adjusting the balance
To bring him back from the empty black edge of night

- Ne igyál előre a medve bőrére! - mordult rá keményen, hiszen én is és Dashiell is tudtuk, hogy sosem fog bekövetkezni a perc, hogy diliházba kerüljek, vagy éppen idegen orvosok kísérleti alanya legyek. Az nem a mi műfajunk volt. Annál mi magasabb társadalmi helyzetben voltunk, ráadásul orvosok és rendőrök álltak mögöttem. Nem lesz olyan könnyű dolga annak, aki úgy döntene, hogy meg akar tőlem szabadulni.
A székkel való ütés ugyan nem talált, de az ő rúgása igen, noha nem sikerült neki földre küldenie.
Ismét egymásnak estek, de végül a jó öreg Hemlock kicsúszott a markából és kimenekült a folyosóra, ahová természetesen a másik felem nem követte. Nem volt teljesen őrült, nem kockáztathatta, hogy az emberek rájönnek a titkára és arra, hogy Dr. Nolan álcája mögött ott bújik meg ő is. Nem követte, hanem meghúzta magát takarásban a szobában és rövidesen vissza adta nekem az irányítást.
Ekkor már Roman nem volt a szoba környékén, hanem elindult a kijáratot keresni.
Tántorogva, sajgó fejjel tértem magamhoz és nagy nehezen realizáltam a történteket, amiket nem hagyhattam lépések nélkül. Valamit tennem kellett, mert nem engedhettem meg, hogy Roman kijusson az épületből.
A fali mikrofonhoz mentem, benyomtam a gombot, majd beszóltam az ápolói szobába.
- Figyelem minden ápolónak! Egy páciens megszökött a szobájából. Vérzik a feje, kissé kába, de veszélyes. Agresszív, dühkezelési problémái vannak és veszélyes. Szigorúan csak különös körültekintéssel közelítsék meg és nyugtató lövedékkel tegyék ártalmatlanná.
A páciens veszélyt jelenthet a többi páciensre és a dolgozókra is.

Az ápolók és nővérek nekiálltak felszerelkezni a nyugtató lövedékkel ellátott pisztolyokkal, a biztonságiak pedig a kamerákon át igyekeztek fellelni Romant, hogy a létesítmény melyik pontján tartózkodhat éppen, de közben én sem tétlenkedtem, visszakapcsoltam a szoba kamerájának képét és elindultam én is Mr. Hemlock felkutatására.

   
szavak száma: x szó zene: Alive megjegyzés: ide






All that blood
LOOKS GOOD ON YOU
IT REALLY BRINGS OUT YOUR EYES

Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Sebastian Nolan
Kutatás
ranggal rendelkezem
★ :
I need to find A way to get inside the tortured mind of man Tumblr_inline_ocl6vnAhJY1slwf94_250
I need to find A way to get inside the tortured mind of man Cf542e8c59dcee5f31078f88bb51ac9bbaef60bf
★ kor ★ :
37
★ elõtörténet ★ :
I need to go
Where no man has ventured before
To search for the key to the door

I need to find A way to get inside the tortured mind of man Tumblr_o4cumsxYlE1tzeeu2o2_500
That will end all this tragic and senseless decay
But how to go?
I need to know
★ családi állapot ★ :
Solitude gives birth to the original in us, to beauty unfamiliar and perilous - to poetry.
But also, it gives birth to the opposite: to the perverse, the illicit, the absurd.
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
I need to find A way to get inside the tortured mind of man Tumblr_o1xzsrmtcv1tzeeu2o3_250
★ idézet ★ :
No man is brave that has never walked a hundred miles. If you want to know the truth of who you are, walk until not a person knows your name. Travel is the great leveler, the great teacher, bitter as medicine, crueler than mirror-glass. A long stretch of road will teach you more about yourself than a hundred years of quiet introspection.
★ foglalkozás ★ :
Gyógyszerész
★ play by ★ :
Wes Bentley
★ hozzászólások száma ★ :
107
★ :
I need to find A way to get inside the tortured mind of man Tumblr_o2v323hgsW1tzeeu2o3_250
TémanyitásRe: I need to find A way to get inside the tortured mind of man
I need to find A way to get inside the tortured mind of man EmptyPént. Feb. 09 2024, 15:52
Sebastian & Roman
Nolan Drugs Laborathory

ChiRex
Nem hittem volna, hogy ilyen állapotban még egy komoly adrenalin lökettel le tudnám nyomni. Így nem, szóval kerestem egy egérutat, mielőtt a szoba első hullája lennék a jóvoltából. Mert, hogy nagyon úgy tűnt, nem érdekli annyira is kísérlet, hogy életben tartson. De mint kiderült, odakint a folyosón sem volt könnyebb dolgom. Nem sok időm volt, és még igazán fel sem eszméltem abból a szédelgős állapotból, mikor a hangos bemondón óvva intett mindenkit tőlem. Kurva szádat! Milyen dühkezelési... agresszív az apád... huhh teee...!! Mérgesen a falnak dőlve igyekeztem bejutni az első ajtón, mielőtt bárkinek is szemet szúrok, és bíztam benne, hogy nem pont egy olyan helyiség lesz, ahol tele van ellenem felszerelkezett emberkékkel. Jobban leszek, megkeresem, lenyúlok a torkán és a saját beleivel fogom felakasztani.
Hatalmas nagy mázlimra egy takarítói szertáros helyiségben találtam magam, ahol még a felmosó vödrök végett csap is volt. A víz alatt kicsit megmosakodtam, rendbe szedtem magam, hogy legalább pár percig normálisan fessek, míg kijutok. Kerítettem karbantartó ruhát, még sapkát is találtam, és erőt véve a fejfájásomon szépen kiosontam az épületből. Vissza se néztem az első buszmegállóig, akkor is csak azért, nem e követnek. A pénzt valszeg nem kapom meg, ami miatt elég morcos vagyok, de élek. Ráadásul, mint kiderült... máshonnan így is jutok nem kevés zsozsóhoz.
Ami kicsit gázossá teszi majd innentől a helyzetet, hogy a kísérleti szer egyszeri használata is épp elég volt, hogy az eddigi cuccokkal, amiket használtam, szépen beépüljön a szervezetembe. Nem azt mondom, hogy Pókember lesz belőlem, de az biztos, hogy bőven okozok majd még fejfájást magamnak és másoknak is. Ráadásul még Juju nyakát is meg kell kicsit szorongatnom... Fasza jövő elé nézek... mondanám, hogy már alig várom, deee... de nem.

livin' in new york

Sebastian Nolan imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
I need to find A way to get inside the tortured mind of man MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
I need to find A way to get inside the tortured mind of man EmG9UYM I need to find A way to get inside the tortured mind of man LkC15oi I need to find A way to get inside the tortured mind of man MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
I need to find A way to get inside the tortured mind of man Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
I need to find A way to get inside the tortured mind of man 1wvUwqJ I need to find A way to get inside the tortured mind of man I5G5mou I need to find A way to get inside the tortured mind of man C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
I need to find A way to get inside the tortured mind of man ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
588
TémanyitásRe: I need to find A way to get inside the tortured mind of man
I need to find A way to get inside the tortured mind of man Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
I need to find A way to get inside the tortured mind of man
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» What we hide inside
» INSIDE MAN
» Find the needle in the haystack
» find me in your memory ☆ Ah In & Isa
» upside down and inside out

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: