New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Alden Lindvall
tollából
Ma 4:59 pm-kor
Alden Lindvall
tollából
Ma 4:50 pm-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 4:49 pm-kor
Joe Weaver
tollából
Ma 4:43 pm-kor
Jeremiah Cross
tollából
Ma 4:35 pm-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 4:31 pm-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 4:29 pm-kor
Declan McLennan
tollából
Ma 3:49 pm-kor
Peter Panborne
tollából
Ma 3:49 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
233
219

find me in your memory ☆ Ah In & Isa
TémanyitásRe: find me in your memory ☆ Ah In & Isa
find me in your memory ☆ Ah In & Isa EmptyCsüt. Dec. 08, 2022 11:04 pm


Isa & Ah In


Sokan állították azt, hogy én egy vagyok azon emberek közül, aki képes megkedvelni a számára unszimpatikus személyeket. Én ebben egyáltalán nem hittem. Úgy gondoltam, hogy ha valakit egyszer nem kedveltem, az már bizony így is maradt és soha nem jött el számomra az a megváltás, aminek következtében végül a szívembe zártam az illetőt.
Reális kivételnek tűnik Shin, akit annak ellenére vallottam a legjobb barátomnak, hogy az óvodában nála idegesítőbb fiút el sem tudtam volna képzelni. Ennek részben az volt az oka, hogy bár ő is csodabogár volt hozzám hasonlóan, de soha nem sírt a szülei után és nem érezte magát elárulva, ha otthagyták az oviban. Hozzám hasonlóan furcsa volt, de mégis egy volt az oda tartozó gyerekek közül, aki képes volt arra, hogy eljátsszon a társaival, vagy találjon önmagának is elfoglaltságot. Ezzel ellentétben én világ életemben egyedül voltam és nem találtam a hangot azokon az embereken kívül, akik a közvetlen környezetemben voltak.
Talán nem változtam olyan sokat gyerekkorom óta, bármit is mondd a bátyám. Még mindig ugyanaz a félős kisfiú vagyok, aki annak idején a lába mögé bújt, mindössze megtanultam leplezni azt, hogy mennyire sebezhetővé váltam az évek során. Sokan fogták ezt a betegségemre, ami valószínűleg már egészen kicsi korom óta végig kísérte az életem. Valahol jogos volt a feltételezés, ugyanakkor én mégis úgy voltam az egésszel, hogy egy emberi sors nem lehet ennyire egyszerű. Valószínűleg befolyásolt a betegségem, ugyanakkor hallottam történeteket arról, hogy a születésem után nagyon kevesen láthattak, emiatt kevés emberhez szoktam magam körül és nehezen viseltem a tömeget azután is, hogy nagyobb lettem.
Összességében Saffron egy olyan személy volt az életemben, aki valószínűleg vagy hatot kitett, de jelenleg nem hittem abban, hogy ha eléggé gyűlölöm, idővel majd szeretni is megtanulom őt. csak azt láttam magam előtt, hogy mennyire képtelenek voltunk mi ketten bármit kezdeni azzal, hogy együtt kell működnünk, és a félév talán életem leghosszabb időszakának tűnt.
- Komolyan, összességében semmi bajom nem lenne vele, ha nem fogna el rögtön a rettegés, amint meglátom felém közeledni – halkan nevettem el magam, miközben végignéztem az egykori barátnőmön. Most már elég sok minden változott körülöttünk, ennek ellenére olyan volt vele újra beszélgetni, mintha nem telt volna el annyi idő.
- Te most flörtölsz velem? – annak ellenére, hogy nevetve tettem fel a kérdést, valamennyire komolyan gondoltam azt – Csak mert nem tudom, hogy mennyi páros munka van más szakokon. Mit én tanulsz?
Mivel tudtam, hogy ő alapvetően sportoló, egyáltalán nem volt bennem az, hogy esetleg ugyanazon a szakon lennénk, de fel voltam készülve arra is, hogy meglep majd. Összességében az emberek ritkán maradnak azoknál a dolgoknál, amit nagyon kölyökfejjel kitalálnak maguknak. Én mondjuk egy voltam azok közül, akinek viszonylag szűk volt az érdeklődési köre, és mindenáron azon belül maradtam. Hiába rángatott el sportolni Shin a középiskolában, most mégis végső soron azért járok egyetemre, hogy később zenével foglalkozzak majd, még ha soha nem is fogok színpadra állni.
- Melyiket szeretnéd? – nem mondom, hogy könnyen viselném, ha ő örökre megharagudna rám, de azért azért elég egyértelmű volt, hogy jelenleg csak viccel. Legalábbis szerintem, aki megharagudik a másikra, az egyszerűen fogja magát és lelép, nem pedig fenyegetőzik. Mivel ő hasonlót nem tett, én sem pánikoltam be azon, hogy menten fejbe ver, és itt hagy. Egy ebédmeghívással amúgy is tartoztam neki, mert nem szóltam, szóval az én részemről könnyen el lehetne intézni ezt a helyzetet.
- Gondolom teljesen más épületben is tanul, mint én – úgy rántottam meg a vállam, mintha ez nekem semmiség lenne, ami valahol igaz is volt. Valójában nem sokat számított az, hogy Isabel húga pontosan hol tanul, mert soha nem volt hozzá komolyabb közöm. Elég durva lenne, ha most kezdenék el érdeklődni iránta. Nem szeretek családban maradni, alapvetően nem sok fiút ismerek, aki annyira válogatná a szexuális partnereit, mint ahogy azt én tettem az elmúlt időszakban. Bár valószínűleg nem sokat jelentene, ha megpróbálnám felszedni a kisebbik Marquina lányt, de ettől még határozottan nem gondoltam menőnek azokat a srácokat, akik oda meg vissza voltak a teljesítményüktől azért, mert meg tudtak dugni egy testvérpárt.
- Nem rossz igazából. A nyelv néha nehézséget okoz, de próbálom ezt leküzdeni – egy halvány mosollyal az arcomon pillantottam le rá – Azért ez nem olyan, mint a középiskola.
Valószínűleg ez az egyik dolog, amiért Saffie annyira gyűlöl engem. Tisztában vagyok vele, hogy az én jegyzeteimet nem látja át nélkülem, és hiába szeretem nagyon a papírt meg a tollat, egyszerűbb felhasználni a technika nyújtotta lehetőségeket. Valószínűleg az én agyam annak ellenére, hogy azért eléggé vonzódom a művészetekhez, és szeretek példának okáért színeket is használni, összességében feketén és fehéren működik. Tisztában vagyok vele, hogy átláthatatlan az összes, balra zárt word dokumentum, amit átküldök neki, és tele van koreai kifejezésekkel. Ha azt mondanám neki, hogy nem az ő hátráltatását tűztem ki kötelező célnak, akkor sem hinne nekem.
- Szerintem azt se hiszi el nekem, amit kérdezek tőle – röhögtem el magam – Mit tudna tenni velem egy olyan picike lány, mint te?
Amikor rápillantottam, a szám széle felfelé kunkorodott, de csak épphogy. Ennek ellenére a pillantásom derűs és kíváncsi volt egyszerre, mivel realizáltam, hogy az általam ártatlannak titulált kérdés kicsit sem az. Pontosan azért, mert tudtam, hogy mit művelhetne velem.
- Nekem rendben van a második kedvenc helyed, jól hangzik a mexikói – annak ellenére, hogy nem jártunk, a karomat mégis a nyakába tettem, ami elég hosszú volt, így el kellett tartanom azt a mellkasától, hogy ne taperoljam le nyilvánosan. A kezét nem foghattam meg, az már túl intim viszonyra utalna közöttünk, de ennyi belefért a múltunk miatt is. A pasija nincs itt, hogy lásson minket.
- Akkor, ha legközelebb randizunk, elmehetnénk úszni – csak bedobtam az ötletet, mivel én is régen mentem már fürdőbe, vagy uszodába, pedig alapvetően szerettem a sportot hobbiszinten, kikapcsolódásból űzni. Ha valamit soha nem vállaltam volna be, az ennek a versenyszintű változata, ezért nagyon tiszteltem Isát, hogy egészen eddig tudta csinálni – Ki tud téged kapcsolni egyébként, ha úszol?
Amikor velünk szembe jöttek, finoman kulcsoltam az ujjaimat először a csuklójára, majd fűztem be őket az övéi közé, hogy lehetőség szerint ne veszítsem el a befelé áramoló diákok tömegében. Ő túl pici ahhoz, hogy elkeveredjem mellőlem, én pedig nem vagyok elég magas ahhoz, hogy megleljem a tömegben, ha valami történik.
- És nem tudnád magad szintre hozni edzéssel? Szerintem korábbi élsportolóként nem kellene gondot jelentenie, én bízom benned – halvány mosoly volt az arcomon, amikor kimondtam ezeket a szavakat, és tényleg komolyan is gondoltam őket. Nem voltam benne biztos, hogy pont az én támogatásomra van szüksége, de azt éreztem, hogy talán pár kedves szó segíthet azon, hogy valamit kezdeni tudjon ezzel a helyzettel. Olyan személytől meg ezeket még én sem sajnáltam, akitől lényegében csak jót kaptam.
- Köszönöm, tényleg – egészen ellágyult a pillantásom, amikor ránéztem – Nem vagyok színpadra való, szóval nekem a jelenlegi helyzet megfelel. Szerintem soha nem lennék képes kiállni csak úgy. Azért jelentkeztem erre a szakra, hogy többet tanuljak arról, amit jelenleg is csinálok, aztán utána be tudok állni a háttérbe.
Talán ugyanolyan naivan hittem abban, hogy ha befektetek olyan énekesekbe, vagy projektekbe, amiben látom az értéket, abból meg fogok tudni élni. Egy dolog, hogy a nagyapám baromi értékes ingatlanjából most volt tőkém, de nem biztos, hogy ezt képes leszek a jövőben megduplázni. Pont ezért kellene megtanulnom azt, hogy miként szűrhetem ki a nyereséges projekteket.
- De elég hízelgő, hogy megnézted azokat a videókat – egy félmosoly jelent meg az arcomon, miközben vetettem rá egy oldalpillantást – Azzal a rossz hírrel kell szolgálnom, hogy nem vezetek. Zavarna, hogy ha a tömegközlekedést használnánk?

1 226 || ruha || szia, Picike  find me in your memory ☆ Ah In & Isa 1471401822


It might be pretty, it might be beautiful
It might be grand, this might be right, this might be justice, but I sing to death the song of lies, dance along to death the dance of the devils, the center of the grand feast, under the big guillotine, to whom does the rolling head belong
mind álarcot viselünk
Jeong Ah In
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
find me in your memory ☆ Ah In & Isa IeiGynr
find me in your memory ☆ Ah In & Isa JJrXaWb
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
I can wait for you at the bottom
I can stay away if you want me to, I'm not afraid of the war you've come to wage against my sins, I'm not okay, but I can try my best to just pretend, I know the pain that you hide behind the smile on your face, and not a day goes by where I don't think I feel the same
★ családi állapot ★ :
find me in your memory ☆ Ah In & Isa G5dkzv4
Standing next to you, afterglow
leave ya body golden like the sun and the moon, You know that all night long we rock to this, screaming, I testify this lovin', all night long we flock to this, screaming, I testify that we'll survive the test of time, they can't deny our love, they can't divide us, we'll survive the test of time, I swear that I'll be right here
★ lakhely ★ :
Manhattan Greenwich Village (West Village)
★ :
find me in your memory ☆ Ah In & Isa 42QtvL1
★ foglalkozás ★ :
egyetemi hallgató - c&m
★ play by ★ :
Jeon Jeong Guk
★ szükségem van rád ★ :
find me in your memory ☆ Ah In & Isa EfSCu05
Brother let’s cry, cry and get it over with
I don’t know much about sadness, but I’m gonna cry anyway, because I feel like dying, when my brother is sad, when my brother is sick, it hurts more than when I’m sick
★ hozzászólások száma ★ :
91
★ :
find me in your memory ☆ Ah In & Isa ZmPt1C1
TémanyitásRe: find me in your memory ☆ Ah In & Isa
find me in your memory ☆ Ah In & Isa EmptyVas. Okt. 03, 2021 12:56 am

Ah In & Isabel
Azt hiszem senki számára nem túl meglepő újdonság, ha azt vallom magamról, hogy kifejezetten szociális típus vagyok. Mindig is szerettem emberek között lenni, társaságban. Élvezem a barátaim figyelmét, de nem riadok meg attól sem, ha épp más érdeklődését keltem fel, és bár egyesek szerint óvatosabbnak kellene lennem néha, mert olyanok is rám tapadhatnak, akik vagy rosszat akarnak nekem, vagy képesek lennének bántani, nekem mindig is jó tapasztalataim voltak más emberekkel kapcsolatban. Ezt a tulajdonságomat valószínűleg részben a családomnak köszönhetem és annak a szellemiségnek, amiben felneveltek. De hiszek benne, hogy akkor sem lett volna ez nagyon másképp, ha Dave is az életem része, vagy éppenséggel, ha anyám életben marad. Sosem okozott problémát, ha szóba kellett elegyednem valakivel, aki teljesen ismeretlen volt számomra, és képes voltam mindenkivel megtalálni a közös hangot, még ha utána esetleg soha nem is kerestük újra egymás társaságát. Az eddig leélt éveim alatt azonban azt mondhatom, hogy csomó olyan kapcsolatot sikerült kialakítanom, amelyeket örökre meg akarok tartani, ráadásul nem csak azért, hogy a jövőben ki tudjam majd használni a kapcsolatrendszeremet. Számomra nagyon sokan többet jelentettek annál, hogy a saját boldogulásommal foglalkozzak.
Ilyen ember volt Ah In is, aki ha nem is kezdettől fogva, de a kialakult kapcsolatunknak köszönhetően sokkal több lett puszta ismerősnél is. Egyszerre lepett meg és töltött el nagy örömmel, hogy újra láthatom őt - ráadásul úgy, hogy ő is felismert engem. Ez a tény részben megerősített azzal kapcsolatban is, hogy számára sem voltam felejthető, mint ahogyan én sem feledkeztem meg róla soha. Szimplán csak mindketten olyan életet éltünk, ami mellett nem működött, hogy a világ két végéről tartsuk egymással a kapcsolatot.
- Szuper, akkor máris kevésbé érzem magamat rosszul. - Mosoly terült el az arcomon, a szavaim azonban teljesen őszintén csengtek. Épp elég idő telt el ahhoz, hogy tudjam, nem én leszek az első ember számára - ezért is volt például érthető, hogy nem jelzett nekem az itt létéről -, viszont nem is szerettem volna kisajátítani őt, ha más fontos programja akadna. - Áá, szóval páros munkátok is van? Talán egyetemet kellene váltanom, hogy én is részt vegyek ilyen feladatokban - nevetve emeltem a pillantásomat a fiúra, aki az emlékeimben nem teljesen ugyanúgy élt, mint ahogyan jelenleg kinézett. Az egész egyáltalán nem ellene szólt, sőt ha hangosan is ki kellene mondanom, csak azt tudnám róla nyilatkozni, hogy jót tett neki az elmúlt néhány év és még jobban néz ki.
- És nem is szóltál nekem. - Igyekeztem úgy csinálni, mint akit rettenetesen elszomorít ez a tény, de határozottan képtelen voltam tényleg átadni magamat annak az érzésnek, mert mindent felülírt az az öröm, amit a találkozásunk miatt éreztem. Tisztában voltam azzal, hogy ma a húgom miatt jöttem az NYU campusára, de azzal magyaráztam az egészet, hogy míg Anát van lehetőségem látni otthon minden nap, addig Ah In nem olyasvalaki, akivel ez megtörténhetne. Ez pedig egyet jelentett azzal is, hogy ki kell használnom ezt a találkozót és megtudni azt, hogy hogy van és milyen érzés neki újra New Yorkban lenni. - Vagy örökre meg kellene rád haragudnom, vagy ki kell találnunk valamilyen közös programot, amivel megbocsátom neked, hogy megfeledkeztél rólam. - Egészen jókedvűen magyaráztam.
- Még nem. Azt terveztem, hogy a húgomat keresem meg és vele eszek, de nem is szóltam neki arról, hogy itt leszek, szóval.. - finoman megvontam a vállaimat, majd a hajamat is megigazítottam és a vállam mögé löktem néhány hosszú tincset. - Simán lehet, hogy ő már valaki mással eszik. - Örültem annak, hogy Ana is megtalálni látszott a helyét az egyetemen. Így már nem kellett, hogy bűntudatom legyen, amiért más-más egyetemet választottunk.
- Nem egy szakon vagytok, így nem csoda. - Arról pedig tudnék, ha Ah In és Ana egy szakon erősítenék ezt az egyetemet. Legalábbis egészen biztos vagyok benne, hogy a húgom is felismerte volna a srácot és fordítva. - Na és szereted? Az egyetemet. - Nem tudtam, vajon túl sok lesz-e a fecsegés, amivel megrohamoztam őt, de már most is úgy éreztem, hogy nem tudok elég kérdést feltenni, pedig alig kezdtünk el beszélgetni.
- Majd mondd meg a lánynak, hogy akarod ellenére kényszerítettelek és elraboltalak - vigyorogva jelentettem ki a dolgot. Más emberek is gyakran fogják rajtuk kívülálló dologra azt, ha valamit nem tudtak időben befejezni, ha pedig egy ismeretlen lány miatt kell csuklanom, ám legyen. - Hmm.. A kedvenc helyem csak vacsora időben nyit, de mit szólsz a második kedvencemhez? - Mosolyogva, felvont szemöldökkel pillantottam felé. - Egyébként mexikói a hely, ugye nem gond? - Ha volt is még valamilyen halvány emlékem arról, hogy mit szeret Ah In, az teljes mértékben meg is változhatott, ezért is kérdeztem rá. Jobb előre tudni, még ha rám is hagyta a választást. A származásom miatt én valószínűleg képes lettem volna az év minden napján valamilyen mexikói gasztronómia által inspirált ételt fogyasztani, de tisztában voltam vele, hogy nem mindenki ilyen.
Amikor eldőlt, hogy hová megyünk, szimplán csak eleget tettem a srác jelzésének és megindultam a megfelelő irányba. Amikor feltette a kérdését, halkan felnevettem. - Nem is tudom hol kezdhetném. - És az az igazság, hogy tényleg nehéz lett volna megragadnom egy pontot az elmúlt évekből, ahonnan mesélni tudnék. - Igen, tanulok. Én a Columbiára jelentkeztem, üzletet tanulok, de szeretnék majd tovább menni sport és rekreációszervezésre. Főleg azért, mert az úszást már abbahagytam, de hiányzik. - Néhány apró bólintással fejeztem be, közben pedig valamelyest közelebb húzódtam Ah In-hoz, mert szemből érkezett néhány diák, akik valószínűleg az egyetemre tartottak, én pedig nem szerettem volna, ha egyszerűen elsodornak. - Azon is gondolkoztam már, hogy jelentkezem az egyetemi úszócsapatba, de nem hiszem, hogy megfelelne a fizikumom. - El kellene hozzá kezdenem egy teljesen másik edzéstervet, ami nem fért bele a bulik mellett. Talán majd jövőre.
- Láttam néhány videódat. - Úgy jelentettem ezt be, mintha minimum lebukott volna valamivel. - Nagyon tehetséges vagy. Nem foglalkoznál vele professzionálisan is? - Kíváncsian pislogtam felé. Ennyi idősen persze nagy lépés lett volna belevágni abba, amit én vizionáltam számára, de neki magának is tudnia kell, hogy van hozzá tehetsége, amit kár lenne elvesztegetni. - Igazából amíg megosztod a világgal amit csinálsz, már jók vagyunk. Tényleg nagyon szuperek, amiket feltöltesz.

999 | hát tee? find me in your memory ☆ Ah In & Isa 3719483937 | outfit


You taste just like sugar
My sugar, I like it, but I shouldn't, so good that I could die - I'm whipping cotton candy clouds with you for days Baby, it's not that bad to crave 'Cause every time you leave, you know I miss your face 'Cause I love you, love you, love you, babe · ·

Jeong Ah In imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Isabel Marquina
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
find me in your memory ☆ Ah In & Isa Tumblr_inline_pm4x2tNPTI1sjha6p_1280
find me in your memory ☆ Ah In & Isa Tumblr_inline_pm6pe4PII71sjha6p_1280
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
No, you can't tame the girl
'Cause she runs her own world So if she wants to party all night You can't tame her
And you can't change her
★ családi állapot ★ :
find me in your memory ☆ Ah In & Isa 6daa3cd2fa9c21e64631c8d274957c6b05688ad3
This is no coincidence with you and I
Because we better not take advantage In a little close dance, kiss on the mouth
We know how it'll end
★ lakhely ★ :
Upper East Side ⋆ Manhattan
★ :
find me in your memory ☆ Ah In & Isa 45b0abfeadf2b654940d8ebb0fac22a7231a7851
★ idézet ★ :

- Swear on Chanel.
- I swear!
★ foglalkozás ★ :
Columbia (Business) student ⋆
★ play by ★ :
Sofia Carson ⋆
★ hozzászólások száma ★ :
950
★ :
find me in your memory ☆ Ah In & Isa 0d7239233816536489680c8d406a5ddb6ac415f9
TémanyitásRe: find me in your memory ☆ Ah In & Isa
find me in your memory ☆ Ah In & Isa EmptyPént. Júl. 23, 2021 12:49 am


Isa & Ah In


Ha őszinte akartam lenni magammal, akkor be kellett ismernem azt, hogy a tanulmányi eredményeim – mivel a bizonyítványom lényegében tökéletes volt a gimnáziumi éveim alatt – bőven elegendő lett volna arra, hogy megpályázzam bármelyik, borostyánligás egyetemet Amerikában. Anyát és apát az a hír is különösen meglepte, hogy otthon nem mondjuk a Konkuk Egyetemre, vagy az SNU-ra adtam be a jelentkezésem, amik konkrétan az elit számára lettek felállítva. Őszintén számított a tehetség és a tanulmányi eredmények, de olyan szinten drága volt az oktatás a kis hazámban – és itt nem csak a felsőoktatásról van szó – hogy egyszerűen azok, akik mondjuk rendelkeztek némi tehetséggel, de nem volt mit a tejbe aprítaniuk, nagyon durva hátránnyal indultak el. Az én esetem más volt. Jól nézett ki az önéletrajzom most, mivel nem kevés tapasztalattal rendelkeztem az érdeklődési köröm miatt például filmezés vagy stúdióhasználat terén. Ettől függetlenül persze teljes mértékben amatőrnek számítok, és bőven lenne még mit tanulnom. Tisztában vagyok azzal is, hogy bár szorult belém némi zenei tehetség, de sokkal nagyobb volt bennem a művészetek iránti szerelem, emiatt pedig inkább olyanok mellé akartam állni, akik nem indítottak milliókkal a zsebükben. Be akartam fektetni az autentikus tehetségekbe. Voltak ötleteim, meg voltam áldva a kreativitással, de lényegében talán egyedül a képzőművészet terén rendelkezem kiemelkedő tehetséggel, de ezt szeretném megtartani inkább a hobbimnak.
Őszintén, sosem bántam azt, hogy rengeteg mindent könnyen meg tudtam tanulni, és alapjáraton a kíváncsiságom miatt képes voltam valamivel addig foglalkozni, amíg azt skillként el tudtam sajátítani. Sokakkal ellentétben én ezt képtelen voltam teherként megélni, viszont – talán pont azért, mert teljes mértékben megtagadom magamtól a létező összes tudatmódosító szert – két lábbal álltam a földön és realista voltam. Szerettem volna a jövőben élni, nem pedig egy koszos kis Brooklyn-i családban tekerni a füvescigit és azon gondolkozni, hogy hány napig tart ki még az a régóta aszalt kenyér, amit aztán csak ketchuppal tudok majd felturbózni. Én vágytam arra, hogy valakihez a jövőben tartozni tudjak. Nem volt ijesztő a gyerek gondolata, mert szerettem a gyerekeket… Szimplán csak a párkapcsolatoktól féltem, meg alapvetően mindenkitől, aki már egy kicsit is felnőtt ahhoz, hogy maga mögött hagyja az ártatlanságát.
Éppen ezért is passzoltam le annyira azt az erőszakos lányt, aki legyen bármennyire szép arcú, egyszerűen képtelenek voltunk egymással kijönni. Illetve itt volt számomra Isabel, akinek konkrétan csak előnyére vált az idő múlása, emiatt szinte képtelen voltam levenni róla a szemem és küzdeni a melegség ellen, ami szépen lassan szétáradt a mellkasomban. Fontos volt nekem a lány, mert soha senkit sem ismertem, akihez gyengéd érzelmek fűztek volna és nőnemű volt. Előfordult velem az, hogy bizonyos esetekben letepertek a nők, én pedig jó ribanc révén egyszerűen hagytam magam, de ettől többet még nem adtam senkinek. Ezért se nagyon tudtam, hogy miként kellene viselkednem vele. Főleg, hogy a legutóbbi tudomásom szerint párkapcsolatban volt.
- Nem zavartál meg, már épp befejeztük – igyekeztem viszonylag semleges hangot megütni – A tanulótársam. És az őrületbe kerget a maximalizmusával.
Azért annyira én sem voltam pofátlan, hogy Saffron szeme láttára kezdjem el forgatni a szemeimet, de épp elég hangosan jegyeztem meg a dolgot ahhoz, hogy ő is tisztán érthesse a szavaimat. Csak egy jelentőségteljes pillantást vetettem rá, miközben az egyik szemöldökömet felvontam, ezen túl pedig igyekeztem elég pimasz arckifejezést magamra ölteni. Tudnia kellett azt, hogy már az idegbaj szélén állok néha tőle, pedig nálam neutrálisabb személy nem sok létezik. Úgy gondolom, hogy néha képes vagyok szobanövényeket is megszégyeníteni, annyira jól gyakorlom a csendben maradást.
- Egy ideje itt vagyok már – jelentettem ki, de hirtelen bűntudatom támadt, amiért nem szóltam erről neki korábban – Tudom, nagyon rossz vagyok, amiért ebből kihagytalak, de nem igazán voltam biztos benne, hogy a mi köreink még találkozhatnak. Ettél már?
A kérdésemben benne volt az, hogy ha nem így van, akkor most hajlandó vagyok meghívni gyakorlatilag bárhova. Mivel én sosem válogattam túl sokat – a zöldségeken kívül – konkrétan mindegy volt az, hogy hol fogyasztom el az ételt. Szerettem enni, de nem éreztem magam többnek attól, hogy jó ételeket fogyaszthattam, mivel számomra egészen kicsi koromtól kezdve majdhogynem bármi elérhető volt. Emiatt pedig elveszítette a varázsát a különlegesség kártya. Ha homárt akartam volna ma este vacsorázni, akkor nem jelentett volna anyagi problémát azt, hogy négy kiló kaviárral együtt fogyasszam el.
- Tényleg? Még nem találkoztam vele – határozottan jelentettem ki a dolgot, bár azt nem tettem hozzá, hogy az én szociális hálóm nagyjából annyira lehet erős és kiterjedt, mint egy olyan emberé, aki éppen csak kajáért hajlandó kidugni az orrát az otthonából. Ha nem kellene suliba járnom, akkor minden bizonnyal én sem lennék más.
- Nem, semmi programot nem terveztem be – lassan elmosolyodtam – Elvileg a csoportmunkával kellene foglalkoznom, de úgysem fogok szóval benne vagyok. Én is pont ezt akartam mondani neked. Menjünk a kedvenc helyedre.
Jelenleg nagyon csöpögős lett volna benyögni azt, hogy valami olyat keressünk, ahol egy időben még randizgattunk, ezzel én is teljesen tisztában voltam. Nyilvánvalóan tudom, hogy hol van egy párkapcsolat vége, mi pedig a sajátunkat határozottan lezártuk annak idején.
- Veled mizu? – a kezemmel intettem a kikövezett út felé, aztán egyszerűen mellé szegődtem – Tanulsz, vagy az úszással foglalkozol még?


828 || ruha || szia, Picike  find me in your memory ☆ Ah In & Isa 1471401822


It might be pretty, it might be beautiful
It might be grand, this might be right, this might be justice, but I sing to death the song of lies, dance along to death the dance of the devils, the center of the grand feast, under the big guillotine, to whom does the rolling head belong
mind álarcot viselünk
Jeong Ah In
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
find me in your memory ☆ Ah In & Isa IeiGynr
find me in your memory ☆ Ah In & Isa JJrXaWb
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
I can wait for you at the bottom
I can stay away if you want me to, I'm not afraid of the war you've come to wage against my sins, I'm not okay, but I can try my best to just pretend, I know the pain that you hide behind the smile on your face, and not a day goes by where I don't think I feel the same
★ családi állapot ★ :
find me in your memory ☆ Ah In & Isa G5dkzv4
Standing next to you, afterglow
leave ya body golden like the sun and the moon, You know that all night long we rock to this, screaming, I testify this lovin', all night long we flock to this, screaming, I testify that we'll survive the test of time, they can't deny our love, they can't divide us, we'll survive the test of time, I swear that I'll be right here
★ lakhely ★ :
Manhattan Greenwich Village (West Village)
★ :
find me in your memory ☆ Ah In & Isa 42QtvL1
★ foglalkozás ★ :
egyetemi hallgató - c&m
★ play by ★ :
Jeon Jeong Guk
★ szükségem van rád ★ :
find me in your memory ☆ Ah In & Isa EfSCu05
Brother let’s cry, cry and get it over with
I don’t know much about sadness, but I’m gonna cry anyway, because I feel like dying, when my brother is sad, when my brother is sick, it hurts more than when I’m sick
★ hozzászólások száma ★ :
91
★ :
find me in your memory ☆ Ah In & Isa ZmPt1C1
TémanyitásRe: find me in your memory ☆ Ah In & Isa
find me in your memory ☆ Ah In & Isa EmptySzer. Feb. 24, 2021 9:34 pm

Ah In & Isabel
Tulajdonképpen ezer meg egy dolog volt az egyetem kiválasztásával kapcsolatban, amit nem is olyan régen még meg kellett fontolnom. Kezdve például azzal, hogy egyáltalán melyik az a szak, ahol el tudom képzelni a következő pár évemet, mi az, amivel a későbbiekben is szívesen foglalkoznék, ha már nem marad meg számomra a szinkronúszás - és önmagában az úszás - többnek, mint egyszerű hobbi. Mindenki azt tanácsolta, hogy a nyíltnapok remek lehetőséget biztosítanak arra, hogy kicsivel többet lássunk meg egy szakból, vagy egy intézményből, mint a honlapjukon felsorolt csupa pozitív és hasznos információ. Nálam az NYU azonban valahogy mégsem volt olyasmi, ami különösebben megragadta volna a fantáziámat - talán csak azért, mert innen nem szereztem olyan ismerősöket, akik később egyfajta automatikus bulimeghívóként kezdtek volna funkcionálni, mint ahogyan Finn a Columbián.
Éppen ezért is tekintettem ezt a mostani kiruccanásomat nem szimplán egy meglepetésnek a húgom számára, akinek mindenképpen látni szerettem volna az arcát, amikor meglát itt - és később felhasználni ezt a mai napot arra, hogy emlékeztethessem, hogy nem szól csak és kizárólag a bulizásról az életem -, de egyfajta "tanulmányi kirándulásként" is. Lévén már a megfelelő épület megtalálása is azt jelentette, hogy el kell vegyülnöm minimális szinten az itteni diákokkal és ez minden campuson ad azt hiszem egyfajta különleges érzést az erre járók és kifejezetten az ide tartók számára - még ha nem is csak az NYU hallgatóiról van szó.
Arra viszont egyáltalán nem is számítottam, hogy majd a húgom helyett történetesen egy olyan hallgatót pillantok meg - hirtelen egyáltalán nem jutott eszembe más ötlet, amiért a srác a városban lehetne, mintsem hogy újra tanulás céljából -, akire sosem számítottam volna. És akkor még csak túlzásokba sem estem a megdöbbenésem kifejezésével.
Az én arcomon játszó mosoly is szélesedik, amikor tudatosul bennem, hogy nem csak hogy felismer, de mondhatni örömmel is tekint rám. Eszemben sem volt megzavarni őt az ismerősével való beszélgetésben, de utólag biztos vagyok benne, hogy nagyon rosszul éreztem volna magamat, ha nem köszönök legalább rá. Azt pedig, hogy ő elköszön attól a lánytól, nem én kértem tőle, tehát annyira nincs is bűntudatom, amiért közbeléptem. - Nem akartalak megzavarni titeket... - Nem fejezem be a mondatot, a félig felemelt kezem, amivel óvatosan intek a lány irányába, akit maga mögött hagyott, majd visszaesik az oldalam mellé a kezem, ahogyan újra Ah Inra tekintek. Fogalmam sincs az ő szemében mennyit változhattam, a legutóbbi találkozásunk óta, ő viszont mondhatni csak a javára tette azt, mert az akkori fiúhoz képest most kész férfi - és határozottan egy a vonzóbb kategóriából - áll előttem.
Meglepnek a körém fonódó erős karok, de legalább olyan intenzitással emelem a testéhez a saját kezeimet, mint ő - habár az erőviszonyokat tekintve nyilván ő áll nyerésre. Jókedvvel ölelem őt át és szívom magamba az illatát. Sosem gondoltam volna, hogy újra találkozunk, még ha tizenéves korunkban nagyon is fontos részei voltunk egymás életének. A puszi nyomán pedig már azt is megengedem magamnak, hogy halkan felnevessek. Egy találkozásért jöttem az NYU campusára és olyat kaptam, amire nem is számítottam. - Te is nekem! Azt sem tudtam, hogy a városban vagy! És hogy itt tanulsz... - Szinte kiszárad a szám az izgatottságtól, annyira el akarom mondani neki, hogy milyen meglepetést okozott. - A húgom is itt tanul, képzeld. - Lehet, hogy ez őt baromira nem is érdekli, de ha rám emlékezett, talán Anára is fog.
- Nem tartalak fel? - Kíváncsian pislogok rá, amikor távolabb kerülünk egymástól - akármilyen jól is esett az ölelése. - Akár be is ülhetnénk valahová. Persze, csak ha ráérsz!

575 | hát tee? find me in your memory ☆ Ah In & Isa 3719483937 | outfit


You taste just like sugar
My sugar, I like it, but I shouldn't, so good that I could die - I'm whipping cotton candy clouds with you for days Baby, it's not that bad to crave 'Cause every time you leave, you know I miss your face 'Cause I love you, love you, love you, babe · ·

Jeong Ah In imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Isabel Marquina
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
find me in your memory ☆ Ah In & Isa Tumblr_inline_pm4x2tNPTI1sjha6p_1280
find me in your memory ☆ Ah In & Isa Tumblr_inline_pm6pe4PII71sjha6p_1280
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
No, you can't tame the girl
'Cause she runs her own world So if she wants to party all night You can't tame her
And you can't change her
★ családi állapot ★ :
find me in your memory ☆ Ah In & Isa 6daa3cd2fa9c21e64631c8d274957c6b05688ad3
This is no coincidence with you and I
Because we better not take advantage In a little close dance, kiss on the mouth
We know how it'll end
★ lakhely ★ :
Upper East Side ⋆ Manhattan
★ :
find me in your memory ☆ Ah In & Isa 45b0abfeadf2b654940d8ebb0fac22a7231a7851
★ idézet ★ :

- Swear on Chanel.
- I swear!
★ foglalkozás ★ :
Columbia (Business) student ⋆
★ play by ★ :
Sofia Carson ⋆
★ hozzászólások száma ★ :
950
★ :
find me in your memory ☆ Ah In & Isa 0d7239233816536489680c8d406a5ddb6ac415f9
TémanyitásRe: find me in your memory ☆ Ah In & Isa
find me in your memory ☆ Ah In & Isa EmptyVas. Jan. 24, 2021 3:52 pm


Isa & Ah In


- … Akkor majd megcsinálod? – nem is feltétlenül tudtam volna válaszolni még akkor sem, ha a terveim között lett volna, ugyanis a lány azonnal folytatta, amit elkezdett – Nem is! Csináld meg holnapra!
Én a magam részéről igyekeztem legalább kétszer figyelmen kívül hagyni, de nem igazán engedte nekem ezt. Már rég elhagytam a termet, de ő még mindig követett és próbált megesketni a kutatómunkával kapcsolatban, ugyanis volt akkora szerencsém, hogy egy félévvel később is megkaptam magam mellé ezt a csodálatos, drága egyetlen Saffront. Annyi különbség van azért a mostani helyzetünkkel kapcsolatban, hogy lényegében a szokásosnál is sokkal többet vitatkozunk, mivel a filmforgatásba most már én is beleszólok. Sok mindenben nem értünk egyet, de a lány határozottan erős tulajdonsággal rendelkezik, ami a maximalizmust illeti, ezért most én választottam őt a csapattársamnak. Mert olyan valakire volt szükségem, aki szenvedélyesen hajtja a jó jegyeket, ezáltal legalább hajlandó minimum asszisztensként jelen lenni, és nem kell egyedül megcsinálnom mindent. Viszont olyan szempontból határozottan mellényúltam, ami a választást illette, hogy lényegében rabszolgát csinált belőlem és szerintem az elmúlt félévben többet készültem erre az egy tárgyra, mint lényegében az összesre együttvéve… Pedig még a kurzus felénél sem vagyunk.
- Ronnie, mondtam már, hogy megcsinálom! – nem türelmetlenül, sokkal inkább fáradtan csengett a hangom, mivel a lány folyamatosan arra késztetett az órákon, hogy rá akarjak gyújtani a társaságában.
- Mondtam már, hogy ne hívj így!
- Így akarlak! – ezzel pedig le is volt zárva a folyamatosan megejtett vita közöttünk. Lényegében sosem volt opció nálam a Saffie, mert folyamatosan csengett a fülemben, ahogyan a kis palotapincsije vakkantja oda neki ezt a becenevet. Éppen ezért akartam jobbat kitalálni, mert egyáltalán nem voltam egy lapon említhető Timothyval. Nem mintha az egésznek lett volna jelentősége, mert én egyáltalán nem akartam lenyúlni tőle a szíve hölgyét, viszont már lassan én kezdtem el sajnálni a srácot, annyiszor kapott kosarat. Az egészben pedig lényegében az volt a legszomorúbb, hogy mindez a fiúnak nem tűnt fel.
Én a magam részéről kész lettem volna elköszönni Saffrontól és várni még egy kicsit, hogy lehetőség szerint más metróval induljunk meg az úticélunk felé, de a gondolataimból határozottan kizökkentett egy ismerős női hang, aminek igyekeztem megkeresni a gazdáját. Nem volt nehéz, mert éppenséggel a lány pont előttem állt meg és lényegében szinte semmit sem változott tizennégy éves korunk óta. Lényegében hozzá fűződött az egyetlen pozitív emlék, amit sikerült hazavinnem akkor, amikor először jöttem New Yorkba. Elég valószínűtlennek tűnt az, hogy újra találkozunk majd itt, viszont most, hogy megtörtént, én a magam részéről képtelen voltam visszafojtani az arcomra kívánkozó mosolyt.
- Szia – csak egyetlen szót intéztem felé, aztán a másik lányra pillantottam, hogy tényleg el tudjak tőle búcsúzni – Ígérem, holnapra mindent megcsinálok. Legyen szép napod!
Ezzel már le is zártam a dolgot és óvatosan Isa keze felé nyúltam, hogy arrébb tudjam vezetni a kifelé áramló diákok elől. Lényegében ő volt az első lány, akihez közöm volt még tizennégy éves koromban. Ez pedig egészen vicces, mert egy táborozás során derült ki a koreai osztályomban, hogy ezáltal az összes fiú közül én is veszítettem el a leghamarabb a szüzességemet. Egyáltalán nem haragudtam a lányra, amiért megszakadt közöttünk a kapcsolat, mert nekem haza kellett mennem… Ő pedig egyszerűen nem költözhetett hozzánk. Épp ezért is tudtam szorosan magamhoz ölelni és a nyakába temetni az arcomat, amikor már nem álltunk az útban. Ez az a pillanat volt számomra, amikor képtelenségnek bizonyult visszafognom magam, szóval egy gyors puszit is nyomtam a lány halántékára, és alig halhatóan suttogtam oda neki a következő szavakat: - Hiányoztál.


575 || ruha || szia, Picike  find me in your memory ☆ Ah In & Isa 1471401822


It might be pretty, it might be beautiful
It might be grand, this might be right, this might be justice, but I sing to death the song of lies, dance along to death the dance of the devils, the center of the grand feast, under the big guillotine, to whom does the rolling head belong
mind álarcot viselünk
Jeong Ah In
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
find me in your memory ☆ Ah In & Isa IeiGynr
find me in your memory ☆ Ah In & Isa JJrXaWb
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
I can wait for you at the bottom
I can stay away if you want me to, I'm not afraid of the war you've come to wage against my sins, I'm not okay, but I can try my best to just pretend, I know the pain that you hide behind the smile on your face, and not a day goes by where I don't think I feel the same
★ családi állapot ★ :
find me in your memory ☆ Ah In & Isa G5dkzv4
Standing next to you, afterglow
leave ya body golden like the sun and the moon, You know that all night long we rock to this, screaming, I testify this lovin', all night long we flock to this, screaming, I testify that we'll survive the test of time, they can't deny our love, they can't divide us, we'll survive the test of time, I swear that I'll be right here
★ lakhely ★ :
Manhattan Greenwich Village (West Village)
★ :
find me in your memory ☆ Ah In & Isa 42QtvL1
★ foglalkozás ★ :
egyetemi hallgató - c&m
★ play by ★ :
Jeon Jeong Guk
★ szükségem van rád ★ :
find me in your memory ☆ Ah In & Isa EfSCu05
Brother let’s cry, cry and get it over with
I don’t know much about sadness, but I’m gonna cry anyway, because I feel like dying, when my brother is sad, when my brother is sick, it hurts more than when I’m sick
★ hozzászólások száma ★ :
91
★ :
find me in your memory ☆ Ah In & Isa ZmPt1C1
Témanyitásfind me in your memory ☆ Ah In & Isa
find me in your memory ☆ Ah In & Isa EmptyCsüt. Jan. 14, 2021 11:53 pm

Ah In & Isabel
Elismerem, hogy kevés olyan napja volt az eddigi félévemnek, amikor nem bulizni készültem este, vagy nem épp a buli utóhatásait nyögve egy-egy kellemetlenebb másnapot éltem volna át. A húgom pedig minden alkalommal képes volt emlékeztetni arra, hogy alig egy évvel ezelőtt még nem ez a két cselekvés jellemzett engem, pluszban pedig azt sem felejtette el hozzátenni, hogy egyszerűen őrült vagyok. Az egészségemet tekintve azt hiszem képes lettem volna neki igazat adni, de pontosan - és pusztán - abból az okból, mert ő nem élt még át hozzám hasonló szakítást, nemes egyszerűséggel nem voltam hajlandó hallgatni rá. A tizedik alkalom után pedig valahogy szimplán egyszerűbbé válik egyik fülemen be, majd a másikon kiengedni azt, amit mondani akar nekem. Viszont nagyon is tisztában voltam azzal, hogy mennyire nem szép dolog így viselkednem a saját húgommal. Még úgy is, hogy neki is megvolt a saját élete és az enyémben is pörögtek az események - főleg azért, mert ha nekem szükségem volt térre, akkor egyszerűen megkértem Dave-et, hogy maradhatok-e nála. Így megszabadultam nem csak a Marquina szülőktől is, de Ana szúrós pillantásával, amivel minden alkalommal illetett, amikor esetlegesen összefutottunk hajnalban a lakásban.
A viselkedésem egyben azt is jelentette, hogy részben miattam kevesebb időt töltöttünk együtt. Nagy része ennek az időnek azonban azért úszott el, mert két különböző egyetemet választottunk - ugyan nem vagyunk ténylegesen ikrek, de kezdetektől fogva annak neveltek minket, így ebből a szempontból jó döntés volt, hogy kicsit eltávolodunk egymástól. Bellie végre azzal foglalkozott, ami tényleg érdekelte és bár néha még mindig ráfért volna, hogy jól hátsón billentsem, ami az önbizalmát illeti. Én viszont mindig is azt gondoltam, hogy van tehetsége a színészethez és a hangja is egészen angyali, szóval ha nem használja ki ezen adottságait, vagy totál hülye, vagy túlságosan nagy a nyomás rajta. Utóbbi persze járhatott azzal is, hogy folyamatosan előadásokra készült és az óraszámunk is hasonló magasságokban mozgott és velem ellentétben ő azt hiszem egy fokkal komolyabban is koncentrált az egész egyetemista témára.
Ezen és hasonló gondolatok vezettek arra, hogy a mai napon meg akarjam lepni a húgomat, mégpedig az egyetemen, ahol nem menekülhet előlem és ahol nagyon oda kellett figyelnem arra, hogy ne szalasszam el őt, mert nem tudott az érkezésemről. Én pedig ugyan ahhoz értettem, hogyan törjem fel a naptárát - szerintem fogalma sincs róla, hogy tudom a jelszavát -, csak hogy meg tudjam nézni pontosan hol és mikor van órája, azt viszont már nem ellenőriztem le, hogy utána van-e elfoglaltsága. Ha lenne is, biztosan lemondatnám vele, mert én most vagyok itt és a mai nap tökéletes alkalom számunkra, hogy együtt töltsük.
Vagyis csak lenne, ha végre felbukkanna Ana. A pillantásomat az épület ajtaján kiáramló diákok között kapkodtam, ahelyett azonban, hogy a húgom arcát láttam volna meg, teljesen más embert ismertem fel - még csak a neme sem stimmelt azzal, aki miatt valójában jöttem. A meglepetésem pedig valószínűleg ki is ült az arcomra, majd amikor a fiú a beszélgetőpartnerével együtt kicsit közelebb ért, képtelen voltam nem elnevetni magamat. Mert nem csalt a szemem. Hogy ne tűnjön úgy, hogy rajtuk nevetek, az ajkamba harapok és egy pillanatig a csizmáimat vizslatom, majd amikor újra felpillantok, emelem a kezemet is, hogy a hajamat a fülem mögé tűrjem. - Szia Ah In! - Mosoly jelenik meg az arcomon, amikor még közelebb érnek hozzám és kedvesen pillantok a srácra, remélve, hogy nem csinálok magamtól totál hülyét; ő pedig felismer még.

555 | hát tee? find me in your memory ☆ Ah In & Isa 3719483937 | outfit


You taste just like sugar
My sugar, I like it, but I shouldn't, so good that I could die - I'm whipping cotton candy clouds with you for days Baby, it's not that bad to crave 'Cause every time you leave, you know I miss your face 'Cause I love you, love you, love you, babe · ·

Jeong Ah In imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Isabel Marquina
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
find me in your memory ☆ Ah In & Isa Tumblr_inline_pm4x2tNPTI1sjha6p_1280
find me in your memory ☆ Ah In & Isa Tumblr_inline_pm6pe4PII71sjha6p_1280
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
No, you can't tame the girl
'Cause she runs her own world So if she wants to party all night You can't tame her
And you can't change her
★ családi állapot ★ :
find me in your memory ☆ Ah In & Isa 6daa3cd2fa9c21e64631c8d274957c6b05688ad3
This is no coincidence with you and I
Because we better not take advantage In a little close dance, kiss on the mouth
We know how it'll end
★ lakhely ★ :
Upper East Side ⋆ Manhattan
★ :
find me in your memory ☆ Ah In & Isa 45b0abfeadf2b654940d8ebb0fac22a7231a7851
★ idézet ★ :

- Swear on Chanel.
- I swear!
★ foglalkozás ★ :
Columbia (Business) student ⋆
★ play by ★ :
Sofia Carson ⋆
★ hozzászólások száma ★ :
950
★ :
find me in your memory ☆ Ah In & Isa 0d7239233816536489680c8d406a5ddb6ac415f9
TémanyitásRe: find me in your memory ☆ Ah In & Isa
find me in your memory ☆ Ah In & Isa Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
find me in your memory ☆ Ah In & Isa
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» memory of a goldfish
» find the fire
» Find the needle in the haystack
» I can't find a way to stop the clock
» cece & winnie | find me in the club

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan-
Ugrás: