New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 126 felhasználó van itt :: 11 regisztrált, 0 rejtett és 115 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Katniss Jimenes
tollából
Ma 07:04-kor
Zoey Miles
tollából
Tegnap 23:23-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:59-kor
Marigold Miller
tollából
Tegnap 22:44-kor
Aston Miles
tollából
Tegnap 22:05-kor
Julian C. Hemlock
tollából
Tegnap 22:01-kor
Oaklyn Davis
tollából
Tegnap 21:58-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:34-kor
Rowan W. Mills
tollából
Tegnap 21:18-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Bowling night - Alden & Cairo
TémanyitásBowling night - Alden & Cairo
Bowling night - Alden & Cairo EmptyPént. Jan. 19 2024, 19:24
Bowling night
Cairo & Alden
A srácokkal ma bowlingpartit beszéltünk meg, de szóltam nekik, hogy tutira késni fogok, ugyanis az egész napomat az új projektem, a French Lilies tette ki. Ma volt az első szövegfelolvasási próba, ami egészen jóra sikeredett, hamar megtaláltam az összhangot a többi szereplővel, a veteránokkal és különösen a partneremmel. Azért még mindig hihetetlen, hogy Mimi Gilbertsszel szerepelek egy filmben, nem ma kezdte az ipart. Kicsit tartottam tőle, mert azért jóval tapasztaltabb, mint én vagyok és jóval többet letett már az asztalra is. De meglepetésemre egész közvetlen volt velem szemben, hamar feloldódtam a társaságában. És mivel sokat dumáltunk a rendezővel, kissé elhúzódott a dolog, nem mintha bánnám, mert élveztem minden egyes percét.
Miután hazaértem, az első dolgom, hogy bevágódjak a zuhany alá. Rohadtul éhes vagyok már, de majd eszem a bowlingozóban egy steaket. Amíg még megtehetem. A rendező szerint a film második blokkjára kell még egy kis izmot magamra pakoljak, szóval járhatok majd újra edzőterembe és nyomatnom kell a fehérjét is. De az még odébb van. Most még kiélvezhetem azt a szaftos steaket. Aztán már csak a gondolata marad. Miután vettem egy gyors zuhanyt, magamra kapom a "haverokkal talizom" szerelésem, meg Loulout is felnyalábolom a cuccaival és elfuvarozom a nagybátyámékhoz, mert őt nem vihetem magammal, ma bizony náluk kell aludnia. A kapualjban könnyes búcsút veszek tőle, de máris hiányzik, a kis szőrgombócom, viszont a haverok már várnak, no meg a steakem is. És csak 45 percet sikerült késnem. Ez pozitív rekord! A pulthoz érve azonnal rendelek is magamnak kaját meg lötyit. Ma nincs se sör, se tömény, így a kólával a kezemben lavírozok a pajtik asztala felé.
- Hali! Miről maradtam le? - huppanok le Wally és Steve mellé, mert a másik oldalt Cai és Napsi már a javában élik a "házas életüket".
- Amúgy bocs skacok, de holnap reggel lesz az első dalpróba, szóval max tízig tudok csak maradni. Nem kéne mosott szar fejjel odaállni Mimi Gilberts elé. - vigyorodom el látványosan. Wally persze azonnal élénk érdeklődést mutat iránta és egy rakat kérdést szegez nekem.
- Egész jófej és laza így első pofavizitre legalábbis. És élőben még jobban néz ki, mint a képeken. - teszem hozzá, mert igazából erre volt kíváncsi a haver, tudom ám én. Valóban, azok a szemek és ajkak...Na mindegy is.
- Ti ettetek már? - érdeklődöm meg, miközben az asztal közepén lévő nasiba pofátlan módon belemarkolok.
- Én éhen halok. - mondom ki a nyilvánvalót, közben a gyomrom is megerősíti egy kiadós korgással.





It's the stage that made me Superman
but it’s the earth that makes me Human.
mind álarcot viselünk
Alden Lindvall
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Bowling night - Alden & Cairo GfqTCIIyNC0T
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
Biography
★ családi állapot ★ :
Confused
Bowling night - Alden & Cairo Fcb3oej
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Bowling night - Alden & Cairo Ir6MFAs
★ idézet ★ :
An actor must never be afraid to make a fool of himself.
★ foglalkozás ★ :
Színészpalánta
★ play by ★ :
Milo Manheim
★ szükségem van rád ★ :
Lieve Mama
★ hozzászólások száma ★ :
106
★ :
Bowling night - Alden & Cairo 7Vzr0ln
 
Bowling night - Alden & Cairo
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Night of surprises - Dawn & Alden
» Cairo Alcantara
» Raven & Drake ~ Bowling with our Hearts
» Hidden Sanctuary - Mabel & Alden
» Alden határidőnaplója

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: