New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 131 felhasználó van itt :: 14 regisztrált, 0 rejtett és 117 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Melody Sharp
tollából
Ma 12:19-kor
Maxwell O'Connor
tollából
Ma 11:57-kor
Meadow Gilberts
tollából
Ma 11:23-kor
Harry Porterfield
tollából
Ma 10:47-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 10:45-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 10:39-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 10:25-kor
Alynne Russel
tollából
Ma 10:19-kor
Meadow Gilberts
tollából
Ma 09:46-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Life is like a piano.
TémanyitásLife is like a piano.
Life is like a piano. EmptyPént. Jan. 19 2024, 18:38


Ezer meg egy éve, még valamelyik össznépi okádáson megígértem Peter-nek, hogy megtanítom zongorázni, de eddig nem igazán volt se kedvem, se időm erre. A Lucifer lett volna erre a helyszín, de nem akartam volna, hogy motorozzon, vagy buszozzon, mivel lazán ráfagyott volna a csinos kis segge, így nekem kellett volna érte mennem. Viszont nem tudtam volna figyelni rá, úgyhogy inkább húztam és halasztottam a dolgot. Közbejött a válásos mizéria, a stúdiózás, Remy húga, Candy és a két nap szabija, aztán meg Emmalyn Larson nyomozó és a szüleim ügye. Az óta esküszöm, szektásokkal álmodtam, amíg nem beszéltem Remy-vel. Jó volt valakinek... őszintén (?) elmondani, hogy pontosan ki is vagyok, honnan jöttem, milyen csontvázak laknak a szekrényben, ilyesmik. Nem szerettem volna, ha a naplókból tudja meg ezeket. Nagyon régóta ismertük egymást, megérdemelte a szájbatekert igazságot.
-Na mizu Cica, mehetünk? -parkoltam le a kocsimmal a megbeszélt megállónál Peter mellett. Imádom a kis drágámat, és utálom, hogy ebben a pusztulatos időben nem lehet kihasználni azt a tényt, hogy ez egy cabrio. De egy tűzpiros Jaguar F Type még így baromi feltűnő jelenség.
-A Luciferbe megyünk. Ma nem vagyunk nyitva, szóval miénk az egész nap arra, hogy megtanítsalak az alapokra, na meg leigyuk magunkat egy kicsit. -vagy nagyon, ez igényfüggő.
-Aztán mizu veled amúgy? Munka? Magánélet? Találtál búfelejtő kislányt, vagy valami... búfelejtő palit? -én nem ítélkezem, nem lenne jogom hozzá. Mindenki tegye, ami jól esik neki.

BEE




I’m working on my music a lot, like folk singing, guitar.
It’s sort of rocky, folky, alty, angsty. I’m putting a lot of energy into that.

-J.C.B.



Peter Panborne imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aziel W. Darkbloom
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Life is like a piano. Tumblr_ntjpo5AnZw1srq2dko4_250
Life is like a piano. Tumblr_nfeppn2hEi1srq2dko4_250
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
Skeletons in the closet
★ családi állapot ★ :
Egyedülálló
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Life is like a piano. Tumblr_nf3or37fa61srq2dko1_250
★ idézet ★ :
I feel responsible for certain fans, but I've never said I'm a role model
★ foglalkozás ★ :
★ stinky shit énekese ★ klubtulaj ★
★ play by ★ :
Jamie Campbell Bower
★ hozzászólások száma ★ :
236
★ :
Life is like a piano. Aa2f1b186fca5fd5c0b1aac94235bc3c6773aeda
TémanyitásRe: Life is like a piano.
Life is like a piano. EmptyPént. Jan. 19 2024, 19:48




to Azi

Piano Lesson


"At the end of the day.. it's night."


Nem akartam Azit zaklatni a hülyeségeimmel, gondoltam, hogy van egy csomó dolga. Engem is lekötött a munka, a gyakorlás, hiszen a közös próbákon túl igyekeztem a lehető legtöbb időt annak szentelni, hogy fejlődjek. A tervek nagyok, én pedig szeretnék ezekhez felnőni és ha már mindenki erre teszi fel az életét, akkor semmiképp sem szeretnék én lenni a gyenge láncszem a szerkezetben. Mögöttük jóval több év van már. Az, hogy én otthon prüntyögtem a gitárommal az nem igazi rutin, ezt pedig tényleg próbálom a lehető legalaposabban pótolni.
A közös program lehetőségre akkor sem mondtam volna nemet, ha ezer másik dolgom lett volna, de konkrétan csak otthon basztam volna a rezet, így persze, hogy egyből igent mondtam amikor végre alkalom nyílt a zongoraleckék megkezdésére.
Ahogy leparkol a kocsi előttem széles vigyor jelenik meg a képemen.
-Az öledbe üljek, ha már ilyen baszó verdával jöttél értem, mint egy ribiért vagy elég ha az anyósra ülök?-nevetek fel, de közben már persze mozdulok, hogy betegyem magam mellé, már egyébként is készült befagyni a seggem az ácsorgástól, de így jár, aki baszik az órára pillantani és 15 perccel korábban jelenik meg a megbeszélt helyen.
-Ez kurva jól hangzik, de egyet nem értek... mi az, hogy kicsit? Mi még együtt az életben nem ittunk "egy kicsit"...-rázom meg a fejemet vigyorogva, bár van egy olyan sanda gyanúm, hogy ő sem gondolta teljesen komolyan ezt az állítást és nagy eséllyel zongorázunk és tisztességgel bebaszunk. Ahogy azt kell.
-Ööööö... megvagyok. Fasza minden. A munka kurva jó. Élem nagyon, hogy nem kell pizzákkal szaladgálnom, gondolom mondanom sem kell, hogy Ev kibaszott jó főnök. A magánélet meg...-ha akarnám sem tudnám elrejteni a vigyoromat.
-Hát most van egy csaj... egy balett táncos... a srácok nem igazán az én érdeklődési köröm... de ez a lány... baszki... zéró elköteleződés, nem is akar ilyesmit. Barátság extrákkal... FŐLEG extrákkal. Nem is emlékszem miért kellene szomorúnak lennem már...-vonogatom meg a szemöldökeimet.
-Veled mi a helyzet? Kicsit el voltál tűnve...-nem szemrehányás, csak érdeklődés, úgyis leterel a faszba, ha semmi közöm hozzá, nem is veszem zokon.


BEE

Aziel W. Darkbloom imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Peter Panborne
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Life is like a piano. Adfef8ca87171531226bd1759fc39f91
Life is like a piano. 5b6552f1ceed731fd92b1ca8c8f290f2efdf9ee8
★ kor ★ :
22
★ elõtörténet ★ :
my head is a very dark place.
★ családi állapot ★ :
I want to fck you
Life is like a piano. 2bc767a95700a686a11fb55ff54df4d6c931eecc
to so many songs.
★ lakhely ★ :
Brooklyn.
★ :
Life is like a piano. 19a200ceeb88d6ef0481592ca2ac06a4150cd2c7
★ idézet ★ :
"Egy igazi kicseszett gavallér."
-Tana Griswold.
★ foglalkozás ★ :
Wanderers gitárosa.
★ play by ★ :
Ash Stymest.
★ hozzászólások száma ★ :
176
★ :
Life is like a piano. 73bd8dc82d44f657dc034467df36c50d51311fa9
TémanyitásRe: Life is like a piano.
Life is like a piano. EmptySzomb. Jan. 20 2024, 18:01


-Mhm, vagy az arcomra, de majd egy sikátorban, ha lehet. -kacsintottam rá egy vigyorral, majd amint bezuhant mellém, már a gázba is tapostam, hogy elindulhassunk a célunk felé. A lakásomra még nem akartam másokat felhívni, elvégre még ott vannak a naplók, és eddig sem avattam be csak úgy másokat a magánéletembe, ez után sem terveztem kifejezetten. Bár ha összejön az a bebaszás, akkor még lehet...
-Hát nem tudom. Ki fog hazavinni, ha mindketten bebaszunk, mint a fene? Vagy van egy titkos embered Manhattan-ben, akinél aludhatsz? -mondjuk ki tudja, nem ismerem a baráti körét. Lehet van, aki Manhattan-ben lakik és be tud hozzá csövezni.
Érdeklődve, a szemem sarkából figyelve őt hallgattam ahogy arról beszélt, hogy a munka kurva jó és Evelyn kibaszott jó főnök. Elég régen nem találkoztam normálisan azzal a törpeszuper szőkével, a koncertek után is csak futólag köszöntünk egymásnak és szevasz. Nem akartam volna elrabolni Remington mellől, ha már egyszer az a marha többet dolgozik, mint nem, és minden is az agyára megy. De talán lassan rendeződnek a dolgai, vagy megverem.
-Na, fasza! Csak maradjon is így. -mármint a barátság extrákkal szinten. Van ilyen, lehet egymással csak villogni, ebben nekünk, "öregeknek" is van tapasztalatunk, de ettől még előfordulhat, hogy az egyik fél elkezd jobban vonzódni a másikhoz.
-De hol találkoztál te egy balett táncos bigével? Csak nem elkezdtél titokban táncolni és nekünk nem is szóltál? -pislogtam rá megjátszott csalódottsággal, de fogadni mertem volna, hogy egy bárban találkoztak igazából.
-Én eltűnve?! Remington van eltűnve, nem én. Ő az örökös munkába feledkező idióta... -forgattam meg a szemeimet egy sóhajjal.
-De amúgy... minden oké. Asszem. Lezárultak a válásos mizériák, vagyis pontosabban csak az érvénytelenítés, mivel ugye nem volt igazi házasság. Aztááááán... a jobb kezem szabadságot vett ki, így mindig bent kellett lennem a Luciferben. Ma pont azért vagyunk zárva, mert Candy szabadságon van, én meg már majdnem felkötöttem magam az idegesítő vendégek miatt. -nem a pultba teremtettek, legyek bármilyen jófejkedő gyerek is. Nem véletlenül hagytam ott a placcot, amint lehetőségem lett rá.
-Ja, és a Chicago-i bigéről kiderült, hogy Remy húga, Linnie volt, szóval az óta tiltólistás lett nálam a csaj. Kevés fontos dolog van az életemben, de azzal a gyökérrel való barátságom ilyen. -minden nyálas körítés nélkül.
-Viszont lehet, hogy majd néhány próbát át kell tennünk öhm... magánjellegű okok miatt. Fogalmam sincs ugyan, hogy melyikek lesznek azok, és nem is fogok tudni mindig előre szólni, szóval... bocsi? -vagy valami ilyesmi. Ha megint zaklat a rendőrség, akkor nem tudok kétfelé szakadni, és ez a szektás-családos lófasz eléggé első helyen van most. Meg aztán minél többet idegesíthetem a nyomozót, annál jobb.

BEE




I’m working on my music a lot, like folk singing, guitar.
It’s sort of rocky, folky, alty, angsty. I’m putting a lot of energy into that.

-J.C.B.



Peter Panborne imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aziel W. Darkbloom
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Life is like a piano. Tumblr_ntjpo5AnZw1srq2dko4_250
Life is like a piano. Tumblr_nfeppn2hEi1srq2dko4_250
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
Skeletons in the closet
★ családi állapot ★ :
Egyedülálló
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Life is like a piano. Tumblr_nf3or37fa61srq2dko1_250
★ idézet ★ :
I feel responsible for certain fans, but I've never said I'm a role model
★ foglalkozás ★ :
★ stinky shit énekese ★ klubtulaj ★
★ play by ★ :
Jamie Campbell Bower
★ hozzászólások száma ★ :
236
★ :
Life is like a piano. Aa2f1b186fca5fd5c0b1aac94235bc3c6773aeda
TémanyitásRe: Life is like a piano.
Life is like a piano. EmptyKedd Jan. 23 2024, 12:12




to Azi

Piano Lesson


"At the end of the day.. it's night."


Horkantva nevetek fel a válaszán, de nem is igazán számítottam másra, mint hogy lendületből visszacsapja a labdát a térfelemre gyakorlatilag csak félig figyelve, hiszen máris beveszi a forgalmat a kocsijával.
-Van egy két ismerős, majd dobok nekik üzenetet, még mielőtt lealjasodunk, hogy aludhatok-e ott.-vonom meg a vállaimat és remélem, hogy Tana ráér ma este, mert akkor minden adott ahhoz, hogy kibaszott jó napom legyen. Nem hiszem, hogy ő zokon venné, ha megkérdőjelezhető állapotban esnék be hozzá.
Ezt a laza kis akármit nem próbálom titkolni senki előtt, Azi meg pláne megérti az ilyesmit, így bátran pofázok neki róla.
-Szerintem nem lesz gond.. mármint elég egyértelműen megbeszéltünk, hogy ez tényleg ennyi.-mondjuk nálam ez még kurvára nem garancia arra, hogy nem faszulok meg rá teljesen, de igyekszem kordában tartani a kis érzelmeimet.
-Hát nem akartam mondani, hogy szombatonként harisnyában ugrálok a hattyúk tavában, de asszem lebuktam, mint a szar.-nevetek fel.
-Egyébként egy szórakozóhelyen futottunk össze. Kicsit kisegítettem a pultosnál... ne kövezz meg.. 18 éves, szóval karperec már nem jár érte de legálisan még nem ihat.-mekkora faszság ez egyébként na mindegy..
-Ő mindig el van tűnve.-vonom meg a vállaimat. Vagy munka vagy Ev, de valahova mindenképp szalad ez nem olyan meglepő Remytől.. már amennyire én tapasztaltam.
-Gratulálok az érvénytelenítéshez.-vagy ezt nem szokás mondani? Mármint azt hiszem ebben az esetben lehet. Ugye?
-Nincs ilyen esetekre beugrósod? Kurvára nem értek ehhez csak érdeklődöm.-pillantok rá kíváncsian. Nem tudom hogyan mennek ezek a dolgok csak vendég voltam eddig bárokban.
-Fasz?! Kajak? Mekkora humorista ez a kibaszott univerzum.-ingatom meg a fejemet hitetlenkedve.
-Majd szólsz ha már látod... tudod, hogy ebből a szempontból én kibaszott rugalmas vagyok.-nem tudom, hogy bele kellene-e kérdeznem, hogy mi történik vele, de úgy érzem, hogy ha velem akarna ilyenekről beszélni, akkor megtenné és nem terelne ennyire, így inkább ráhagyom.


BEE

mind álarcot viselünk
Peter Panborne
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Life is like a piano. Adfef8ca87171531226bd1759fc39f91
Life is like a piano. 5b6552f1ceed731fd92b1ca8c8f290f2efdf9ee8
★ kor ★ :
22
★ elõtörténet ★ :
my head is a very dark place.
★ családi állapot ★ :
I want to fck you
Life is like a piano. 2bc767a95700a686a11fb55ff54df4d6c931eecc
to so many songs.
★ lakhely ★ :
Brooklyn.
★ :
Life is like a piano. 19a200ceeb88d6ef0481592ca2ac06a4150cd2c7
★ idézet ★ :
"Egy igazi kicseszett gavallér."
-Tana Griswold.
★ foglalkozás ★ :
Wanderers gitárosa.
★ play by ★ :
Ash Stymest.
★ hozzászólások száma ★ :
176
★ :
Life is like a piano. 73bd8dc82d44f657dc034467df36c50d51311fa9
TémanyitásRe: Life is like a piano.
Life is like a piano. EmptyKedd Jan. 23 2024, 19:42


-Kár, pedig szívesen megnéztem volna a kis popsidat abban a szűk hacukában. -néztem rá a szemem sarkából egy hülye vigyor kíséretében, de azért figyeltem arra, amit mondott erről a kiscsajról. Aki... tényleg elég kiscsaj volt.
-Figyelj... én elvettem egy épp csak nagykorúnak számító nőt anno, szóval én aztán nem ítélkezem ezek kapcsán. Plusz volt már... fiatal csajjal dolgom. -vontam meg a vállamat hanyagul.
-Meg nekem kurva mindegy, mit csinálsz, csak ne csukasd le magad, mert akkor még agyon is verünk mellé, felfogtad? Ha kiskorúakat akarsz itatni, akkor gyertek el a Luciferbe. Nektek még csak belépőt sem kell fizetni, és én garantáltan nem nyomlak fel benneteket. Még privát szobát is kaptok, ha akarod. -forgattam meg a szemeimet egy megjátszott, gondterhelt sóhajjal, de aztán csak elhúztam a számat.
-Igen, épp ez a baj. El van. -és nem azért, mert kivette a szabiját, amiről beszéltünk, hanem mert mindig dolgozik. És hiába mondja, hogy Evelyn-nel is van, meg hogy az a lány nem olyan... ezt így nem lehet csinálni. De már megszoktam, hogy rajtam kívül ezeket senki sem veszi... intő jelnek? Vagy nem is tudom, mi erre a jó szó.
-Kösz. Már nagyon kellett. A tököm tele van a nőkkel meg a kapcsolatokkal. Legalábbis egy ideig tuti. Édes szabadság. -villantottam rá egy tökéletesen hihető és jól kivitelezett, könnyed vigyort. De közben meg mindig azt hiszem, hogy na majd talán most megtalálom... mindegy. Egy baromság az egész. Eddig sem hiányoztak a társas kapcsolatok, ez után sem fognak, de... közben meg ott van az, hogy amíg mindenki el van foglalva valamivel, nekem nincs ilyenem. Remynek ott a munkája és Evelyn, Rafe-nek ott van Eden, Peter-nek most ez a lány, akivel vagy megmaradnak itt, vagy nem. Én viszont olyan vagyok, mint valami... magányos farkas. És nem a jó értelemben.
-Deee van, de Candy nem csak egy pultos, hanem a jobb kezem. Segít nekem ezekben a dolgokban, ráadásul iszonyatosan dögös is, így vizuális effektnek sem utolsó. De most, hogy ő nincs, se szex, se jó munkaerő. -forgattam meg a szemeimet. Utálom az életet.
-Nekem mondod? Rohadt nehéz volt neki ellenállni. Tökéletesen a típusom. Hatalmas szemek, törékeny testalkat. Szóval mostantól az élet egy kurva. Hivatalosan is. -ennyit erről. Inkább ráfordultam a nekünk kellő, egyenes szakaszra, hogy minél előbb letudhassuk ezt a negyven perces utat.
-Persze, tudom. De úgy a fair, ha szólok róla. Majd dobok Rafe-nek is egy üzit, de gyanítom őt sem hatja meg annyira. Remy is tud ezekről... valamiért azt gondoltam, hogy "új év, új én", de csak egyre szarabb minden... -ráztam meg a fejemet, meggyújtva egy cigit, hogy résnyire lehúzhassam az ablakot is.
-Na de mindegy is. Van valami konkrétum, amit szeretnél majd megtanulni eljátszani? -mert akkor értelemszerűen arra megyünk rá.

BEE




I’m working on my music a lot, like folk singing, guitar.
It’s sort of rocky, folky, alty, angsty. I’m putting a lot of energy into that.

-J.C.B.



mind álarcot viselünk
Aziel W. Darkbloom
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Life is like a piano. Tumblr_ntjpo5AnZw1srq2dko4_250
Life is like a piano. Tumblr_nfeppn2hEi1srq2dko4_250
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
Skeletons in the closet
★ családi állapot ★ :
Egyedülálló
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Life is like a piano. Tumblr_nf3or37fa61srq2dko1_250
★ idézet ★ :
I feel responsible for certain fans, but I've never said I'm a role model
★ foglalkozás ★ :
★ stinky shit énekese ★ klubtulaj ★
★ play by ★ :
Jamie Campbell Bower
★ hozzászólások száma ★ :
236
★ :
Life is like a piano. Aa2f1b186fca5fd5c0b1aac94235bc3c6773aeda
TémanyitásRe: Life is like a piano.
Life is like a piano. Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Life is like a piano.
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Sinclair & Rebby - The Piano Lessons
» My son, my life
» New Life
» First day of your new life
» Lyn & Ben - Thanks god, you're in my life...

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: