New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 89 felhasználó van itt :: 8 regisztrált, 0 rejtett és 81 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 8:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Katniss Jimenes
tollából
Ma 7:27 am-kor
Angelo D'Amore
tollából
Ma 6:54 am-kor
Maxwell O'Connor
tollából
Ma 6:40 am-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 6:03 am-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 6:02 am-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 6:01 am-kor
Deborah Winchester
tollából
Ma 5:54 am-kor
Noel H. Bae
tollából
Ma 4:17 am-kor
Alynne Russel
tollából
Tegnap 11:42 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Celebrate. Lita & Ezra
TémanyitásCelebrate. Lita & Ezra
Celebrate. Lita & Ezra EmptyVas. Jan. 14, 2024 3:21 pm

lita & ezra
bring on the night.



Ha nyerünk, ha vesztünk az biztos, hogy megindulunk. Csoportosan vonultunk át Liam házába, hogy megünnepeljünk a mai győzelmet. Kibaszott sok fos van a nyakamban, de mégis valami istentelen jó formában voltam.. még szerencse, hogy a gimis meccsek miatt nincs vérvétel, így nem derül ki, hogy mennyi szemét úszkál boldogan a véremben, hogy valahogy egyben maradjak. Egy biccentés. Ennyit kaptam apámtól a meccs után. Nem volt benne sem elismerés sem pedig büszkeség, hiszen ez a minimum, amit elvár tőlem még akkor is, ha beleszakadok. Ez nem jelentett mást, csupán annyit, hogy "ezt most megúsztad", így legalább ma azon nem kellett fájnia a fejemnek, hogy milyen idegállapotban vár majd haza és hány véraláfutást kell holnap majd elrejtenem.
Leparkoltam a ház előtt a kocsit és még az ajtajának vetve a hátamat elszívtam egy cigit, hogy megindítsam az estét. Egyelőre elég a fű, a pirulák jöhetnek majd később akarok még inni előtte egy kicsit meg egyébként ma lehet inkább havazni fog, mint hogy a tablettákat kapkodjam, de majd ezt eldönti a hangulatom ahogyan halad az este.
-Wallace!-Liam a vállam köré csapja a karját amint átlépem a küszöböt és már nyomja is a kezembe a műanyagpoharat, amiben remélhetőleg sör van és nem valami istentelen koktélt dobott össze, mert az igen csúnyán szokott neki sikerülni.
-Csajok?-kérdezem mielőtt egy gyors korttyal megbizonyosodok róla, hogy az van a pohárba, amit remélek.
-A pom-pom lányok a nappaliban.-biccent abba az irányba megvonogatva a szemöldökét.
-Az összes?-kérdezem egy szemtelen vigyorral.
-Az összes!-büszkén bólogat én pedig megveregetem a lapockái között miközben lehámozom magamról, hogy mehessek a faszba már társaságot keresni.... de előtte... teszek egy gyors látogatást a fürdőszobába, hogy felszívjak egy csíkot. Hát ezzel nem vártam túl sokáig. A kis kitérőm után irány a nappali, hogy körbenézzek Liam vajon átkúrta-e a fejemet vagy tényleg az összes szurkolólány megjelent.
Az ismerős szőke hajzuhatagot persze hamar kiszúrom magamnak, így az úti célom már be is van mérve.
-Csá hercegnő!-már simul is a karom a válla köré közelebb húzva magamhoz, hiszen pont leszarom, hogy kivel mit beszélget. Megjöttem.

mind álarcot viselünk
Ezra Wallace
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
 
Celebrate. Lita & Ezra
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Let's make history. Lita & Ezra
» Ezra O'Neal
» Hush & Ezra
» Natalie & Ezra
» Tiger & Ezra

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan :: Lakóhelyek-
Ugrás: