New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Venus Heighel
tollából
Ma 20:10-kor
Balázs Csíkszentmihályi
tollából
Ma 19:59-kor
Sonny Hirata
tollából
Ma 19:30-kor
Dean Calver
tollából
Ma 19:21-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 18:22-kor
Cale Braxton
tollából
Ma 18:20-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 17:42-kor
Bradley R. Fitzgerald
tollából
Ma 17:00-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 16:39-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
234
222

Zoe Monroe.
TémanyitásZoe Monroe.
Zoe Monroe.       EmptyKedd Jan. 23 2018, 10:19

Zoe Monroe


Teljes név: Zoe Monroe
Play by: Katie McGrath
Születési hely:Los Angeles
Kor:29-31
Lakhely: Bronx
Szexuális beállítottság:Hetero
Családi állapot:tudtommal szingli
Csoport: Munkások
Legjobb emberem vagy. Minden döntést rád hagyok, ha netán Parker lebetegszik, és nem tudok ott lenni. Tudod min mentem keresztül, ott voltál, míg lecsenget a válás. Végig vitted velem azt a katasztrófát, amin egy stabil építésű ház sem bírt volna ki. Számomra te egy olyan barát vagy, akire rátámaszkodom, ha megfáradnék. Parker imád téged, fogalmam sincs mit tettél a kölyökkel, de oda van érted! Szinte könyörög, hogy ma veled legyen. Sőt, ha bejön a klubba az első dolga, hogy végig szalad a lányokon, míg nem talál, és a nyakadba ugrik. Örülök, hogy a fiam talált egy olyan embert, akivel letud beszélgetni azokról a témákról, amikről én nem tudok segíteni. A kapcsolatunk szilárd lábakon áll, amit én nem tudok, hogy te már ovis korunk óta belém vagy zúgva. Még is elnézted, hogy más nőt ejtettem teherbe és így sem tántorodtál meg. Érzeted, hogy talán nem lesz hosszú idejű? Nem tudhatom. De azt igen, hogy a legjobb táncosom vagy és imádod a szakmádat. Ahogy a férfi szemek falják az idomaidat, de te csak az én tekintetemet keresed. Én viszont rád sosem tudnék úgy nézni, hogy te nő vagy. Nekem ugyan az a lány vagy, akivel a sárban dögönyöztünk az udvarba a nagy esőzés után. De tudod mit? Sosem tudjuk, mit tartogathat nekünk Fortuna.

// pb és név nem kötött, ha megérkeztél üzenetben várom az egyeztetést. Nem vagyok egy gyors reagáló, szóval türelmedet kérném. Wink  Olyan embert várnék, aki nem tűnik el két nap leforgása alatt, mert nem írtam. Köszönöm! Very Happy


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Zoe Monroe.
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Zoe Monroe
» Cole Monroe
» Rosie Monroe
» Monroe Randall
» Juliana Monroe

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: