New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 134 felhasználó van itt :: 12 regisztrált, 0 rejtett és 122 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Robert Benson
tollából
Ma 13:45-kor
Ethan Sharp
tollából
Ma 13:30-kor
Meadow Gilberts
tollából
Ma 13:29-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 13:16-kor
Melody Sharp
tollából
Ma 12:19-kor
Maxwell O'Connor
tollából
Ma 11:57-kor
Meadow Gilberts
tollából
Ma 11:23-kor
Harry Porterfield
tollából
Ma 10:47-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 10:39-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Oh yeah, alright, don't stop the dancing
TémanyitásOh yeah, alright, don't stop the dancing
Oh yeah, alright, don't stop the dancing EmptyCsüt. 11 Jan. - 13:43


A mai estére a becélzott helyünk a San Miguel volt, Brooklyn-ban. Habár én Bronx-ban élek, a legtöbb ismerősöm és barátom nem. Imádom a laza, könnyed közeget, és azt, amit képviselnek a "Manhattan-hez képest szánalmas" életükben. Az apám sem kifejezetten szereti ezt a részt, így előszeretettel járkáltam át, mivel biztosan nem akadhattunk egymásra. Sem vele, sem pedig valami random, új nőjével.
-Mit álmodozol ott, Will?! Te jössz. -lobogtatja meg a legjobb haverom maga előtt a darts tűket, de a tekintetem továbbra is a pult felé húzódó nőn volt, akit szemmel láthatóan nem akart békén hagyni egy ittas, erőszakosnak tűnő alak. Ismertem a testbeszédet, tudtam, hogy nincsenek együtt, de még csak nem is ismerik egymást.
-Öhm... kiszállok. Mindjárt jövök, srácok. Addig figyeljetek, hátha akad majd hely egy asztalnál. -kiabálom túl a zenét, már amennyire sikerül, és azonnal megindultam az ismeretlen nő irányába.
-Szia!!!! Ezer meg egy éve nem láttalak, hogy vagy?! -állok be közéjük egy széles mosollyal, remélve, hogy a nő vette a lapot.
-Hát te meg ki vagy, haver? -néz rám a srác kissé idegesen, de inkább csak legyintett egyet, és minden várható forgatókönyv közül a legegyszerűbbet választja, és elsétál. Remélem, az est további részében sem tervez megverni, deeeee azért majd nagyon odafigyelek, hogy merre megyek egyedül és merre nem.
-Jól vagy? -nézek le a nőre némi érdeklődéssel, egy barátságos mosoly társaságában.
-Én öhm... Will...iam. De csak... Will. Vagyok. -mármint hogy érted. Hjajj. Tényleg rám fért már ez a lazítós este. Túlságosan sokan magyarázták azt, hogy rám fér, ebből ketten páciensek voltak, szóval csak igaz lehet belőle valami. Nem jó, ha a merevséget, a kipihentség és nyugalom hiányát megérzik a betegeim is.

“Whatever you do in life will be insignificant, but it's very important that you do it”
Mirabella&William
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Oh yeah, alright, don't stop the dancing
Oh yeah, alright, don't stop the dancing EmptyPént. 12 Jan. - 0:31
William & Mirabella
“When we are no longer able to change a situation, we are challenged to change ourselves.”

Mennyire szomorú már, hogy az egyetlen barátom és ismerősöm a városban a húgom lenne? Aki bár tudtommal már nem haragszik rám, most mégis felültetett és még csak azt sem tudom, hogy miért. Lehet csak megfeledkezett az első csajos esténkről? Vagy egyszerűen csak jobb dolga akadt, mint magányos nővérét pesztrálni? Fogalmam sincs. Végül lemondóan nézek újra telefonom kijelzőjére, hogy tudassam magammal, már huszonöt percet késik, és nagy valószínűséggel nem fog már megjelenni. Szeretném azt hinni, hogy csak dolgozik, vagy elaludt, de tuti beszívva tévedt el valahol és feledkezett meg az egészről.
Befejezésképpen még meghúzom az alkoholmentes mojitót amit még korábban rendeltem, majd pedig a csak félig üres poharat teszem vissza a pultra, hogy aztán megindulva a kijárat felé, én is inkább alvással tölthessem az éjszaka további részét.
- Hát te hová indulsz, cica? - Ekkor áll meg előttem egy pasas, akinek szemmel láthatóan néhány sörrel több csúszott le, mint kellett volna. A férfi bár nem érint meg, teljesen elállja az utat, ezzel a bárpulthoz szorítva engem.
- Haza...? - Válaszolom frappánsan némi értetlenséggel a hangomban, majd már éppen igyekeznék őt kikerülni, mikor a pasas most megfogja a karom, ezzel megakadályozva a menekvésemet. Aztán mikor egy harmadik férfi lép be a képbe és úgy tesz, mintha ismerne, a részeg barátom annyira meglepődik, hogy szinte azonnal elenged. Én magam is meglepődöm... Ismételten. Ám nagyon igyekszem ezt nem kimutatni és inkább belemenni a játékba, ami most talán az életemet menti meg.
- Mostmár jól, azt hiszem. - Válaszolom miközben még néhány pillantást vetek az elsétáló részeg fickóra, majd úgy döntök talán jobban járok ha még maradok egy kicsit, kétlem, hogy jó ötlet lenne most egyedül megindulnom. - Gyors gondolkozás. - Eresztek el végül egy mosolyt a férfira pillantva. - Köszönöm. - Teszem még hozzá, elvégre nem akarok neveletlennek tűnni, ő pedig minden valószínűséggel megmentette az életem, de minimum a méltóságom.
- Örvendek Will. Szólíts csak Mirának. - Válaszolom a kezemet nyújtva felé, bár még nem vagyok biztos abban, hogy nem egy újabb sorozatgyilkossal társalgom, így aztán igyekszem nem a teljes nevemet elárulni. A néhány hónappal korábban történtek után, elég bizonytalan lettem másokkal szemben, nem tudni mikor küldenek utánam valakit, ahogyan azt sem, hogy mikor játszik velem a paranoiám és mikor lennének valósak és megalapozottak a félelmeim.
- Igazából már éppen hazafelé indultam, mikor... - Biccentek fejemmel a már elszivárgott pasas irányába, hogy ne kelljen megmagyaráznom a korábban kialakult helyzetet. - De azt hiszem okosabb lesz ha maradok még egy kicsit, nem szeretnék vele odakint újra összefutni. - Kezdek is bele a fecsegésbe. - Meghívhatlak egy italra köszönetképpen? - Kérdezem ezt bármilyen hátsó szándék nélkül, többnyire azért, mert tényleg nem szeretnék most magamra maradni. Még nem.
BEE
mind álarcot viselünk
Mirabella Jimenes
Média
ranggal rendelkezem
★ :
Oh yeah, alright, don't stop the dancing Tumblr_ph0k6clFsb1rlx9mbo1_400
Oh yeah, alright, don't stop the dancing Tumblr_inline_owuimpoY3K1rihseq_540
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
Find out who you are
and do it on purpose.
♫ :
I am woman, I am fearless
I am sexy, I'm divine
I'm unbeatable, I'm creative
Honey, you can get in line

★ családi állapot ★ :
Oh yeah, alright, don't stop the dancing A4d1eb29cbeb1ee777982d933ede3e05500dd102
★ lakhely ★ :
New York, Brooklyn
★ :
Oh yeah, alright, don't stop the dancing Tumblr_inline_ox4af4AzGq1rihseq_540
★ idézet ★ :
"Style is a reflection of your
attitude and your
personality."
★ foglalkozás ★ :
Assistant & Fashion influencer
★ play by ★ :
Jameela Jamil
★ hozzászólások száma ★ :
61
★ :
Oh yeah, alright, don't stop the dancing Tumblr_inline_ox5wyquHUG1rihseq_540
TémanyitásRe: Oh yeah, alright, don't stop the dancing
Oh yeah, alright, don't stop the dancing EmptySzomb. 13 Jan. - 10:32


Elfogadtam a felém nyújtott két gesztusát, illetve tudomásul vettem a bemutatkozást is. Bölcs dolog volt tőle, hogy nem árulta el a teljes nevét. Előfordulhatna, hogy valaki csupán azért játszotta a hős megmentőt, hogy aztán hasonlóan rányomulhasson. Én nem ilyen típus vagyok, de ezt ő ettől még nyilván nem tudhatja.
-Mindenképp jobban jársz, ha egy kicsit… vársz ezzel. Plusz, ha szeretnéd, akkor majd szívesen kikísérlek a kocsidig, vagy… taxidig. Semmi hátsó szándék, komolyan! –emelem meg a kezeimet megadóan, egy halvány mosollyal. Nem gondolom, hogy az ilyen alakok csak úgy feladják, és habár nem ismerem ezt a nőt, az én lelkem is megnyugodna, ha tudnám, biztonságosan el tudott indulni haza, és nem történt közben semmi sem, aminek nem szabadott volna.
-Jajj, igazán nem szükséges, tényleg!! Nem ezért csináltam. Egyszerűen csak nem bírom az ilyen tahókat. –mondjuk ez kicsit Amerika Kapitányosan hangzott, de… mindegy is.
-Egyébként még sosem láttalak ezen a helyen korábban. Új vagy még, vagy csak ritkán jársz bulizni? –mert simán lehet, hogy pont ellentétesen járunk el szórakozni, emiatt nem tűnt fel itt sosem korábban. Gyanítom, nem ez a faszi lett volna az első, aki átmegy nyomulós zaklatóba miatta.
-Te kérsz valamit inni? –nézek le rá kérdőn, majd a választól függően a saját sörömmel együtt kikértem neki is valamit, már ha igényt tartott rá. Nem vagyok egy szociális alkat, fogalmam sincs, mit kellene kérdeznem, vagy… mondanom neki, hogy ne menjen át az egész kínosba.

“Whatever you do in life will be insignificant, but it's very important that you do it”
Mirabella&William
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Oh yeah, alright, don't stop the dancing
Oh yeah, alright, don't stop the dancing EmptyVas. 14 Jan. - 11:46
William & Mirabella
“When we are no longer able to change a situation, we are challenged to change ourselves.”

Bizalmatlan vagyok vele szemben, de nem ok nélkül. Nem vagyok hozzászokva ahhoz, hogy emberek közbelépjenek és ezzel még az én javamat is szolgálják. Otthon, Tunéziában megszámlálhatatlan alkalommal lettem meghurcolva akár az utca közepén is, a legnagyobb tömegben a férjem által, de az esetek többségében mindenki csak fülét-farkát behúzva ment el mellettünk, mintha semmit sem láttak volna. És nincs is ezzel baj, senkinek sem kell más dolgába belefolyni, vagy veszélybe sodorni saját magát, de így már érthető, hogy miért is szokatlan ez számomra és miért tekintek rá bizalmatlanul.
- Ezt megbeszéltük. Akkor addig is kinevezlek testőrömnek! - Szólalok fel vigyorogva akárcsak lovaggá ütöttem volna. Mert ez vagyok én, a személy aki nem tud egy beszélgetésbe elegyedni viccelődés nélkül. Mondjuk az tény, hogy nem mindenki van oda a vicceimért, de mindenki tudja, hogy szól a mondás. Megszoksz vagy megszöksz. Talán a frissen kijelölt testőrömet nem kellene még elüldöznöm.
- Én valamiért vonzom az ilyen tahókat. Pedig esküszöm rájuk sem nézek. - Válaszolom egy vállrántással, majd jobbnak látom ezt nem jobban kifejteni. Aligha akarná hallani az életem történetét. Na nem mintha én annyira beszélni szeretnék róla, ahhoz lehet egy igazi italra lenne szükségem, nem pedig az alkoholmentes verzióra.
- Mindkettő, azt hiszem. Új vagyok, csak néhány hete költöztem a városba... Munka ügyben. De bármilyen meglepő is, nem vagyok egy nagy buli alkat sem. Aligha lenne is kivel bulizni járnom. A húgommal találkoztam volna... Ha nem ültetett volna fel. - Mondom, majd magam sem tudom miért, de a következőt is hozzáteszem. - Nem túlzottan vagyok oda a részeg emberekért... Vagy már maga az alkoholért. - Mosolyogva emelem meg az alkoholmentes koktélt, amiben persze ő nem tudhatja, hogy nincs alkohol, így aztán ez a kép most akár hülyén is festhet számára. - Mentes. - Teszem hozzá ezt is, mielőtt még azt hinné kattant vagyok. - Bocsi, tudom, hogy sokat csacsogok. Tudod, hogy van ez, ha egyszer elkezdem, nem tudok leállni. - Nevetek fel kicsit kínosan mikor rájövök, hogy talán kicsit túl sokat beszélek és legfőképp túl sokat árulok el, ő pedig valószínűleg nem tudja, hogy van ez. Aztán kínomban és egyben zavaromban még a poharam tartalmát is lehúzom. Ahhoz képest, hogy alkoholmentes, még teljesen úgy viselkedem mintha már rég berúgtam volna. Na nem mintha tudnám is, hogy milyen az.
- Oké, legyen mégegy ilyen mojito. Bár ha jól emlékszem én hívtalak meg előbb. - Nézek rá összeszűkült szemekkel, hiszen korábban kimagyarázta magát ahelyett, hogy elfogadta volna ajánlatom. - Te sűrűn jársz ilyen helyekre, Will? - Nézek végül vissza rá miután megkapom az újabb koktélt.

BEE
mind álarcot viselünk
Mirabella Jimenes
Média
ranggal rendelkezem
★ :
Oh yeah, alright, don't stop the dancing Tumblr_ph0k6clFsb1rlx9mbo1_400
Oh yeah, alright, don't stop the dancing Tumblr_inline_owuimpoY3K1rihseq_540
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
Find out who you are
and do it on purpose.
♫ :
I am woman, I am fearless
I am sexy, I'm divine
I'm unbeatable, I'm creative
Honey, you can get in line

★ családi állapot ★ :
Oh yeah, alright, don't stop the dancing A4d1eb29cbeb1ee777982d933ede3e05500dd102
★ lakhely ★ :
New York, Brooklyn
★ :
Oh yeah, alright, don't stop the dancing Tumblr_inline_ox4af4AzGq1rihseq_540
★ idézet ★ :
"Style is a reflection of your
attitude and your
personality."
★ foglalkozás ★ :
Assistant & Fashion influencer
★ play by ★ :
Jameela Jamil
★ hozzászólások száma ★ :
61
★ :
Oh yeah, alright, don't stop the dancing Tumblr_inline_ox5wyquHUG1rihseq_540
TémanyitásRe: Oh yeah, alright, don't stop the dancing
Oh yeah, alright, don't stop the dancing EmptyHétf. 15 Jan. - 12:18


-A francba, a kardomat a másik nadrágomban hagytam. -rázom meg a fejemet a lovaggá avanzsálásom kapcsán egy jót vigyorogva ezen. Jó dolog, ha nem élte meg ezt az egészet tragédiaként és úgy, hogy nagyon durván az intim szférájába gázolt valami tirpák tahó. Sokan még józanul sem értik a határokat, nem még ittasan.
-Szerintem az ilyen tahókat minden, kicsit csinosabb nő bevonza. De eskü, amúgy nem sok ilyen járkál erre! -emelem meg a kezeimet megadóan. Tudom, hogy a nők többségének elege van a "nem minden férfi" mentalitásból, de ezt fontosnak tartottam megjegyezni, hátha később is szeretne ide visszatérni, mert amúgy a hely bejött neki, csak valami paraszt elrontotta a végét.
Bólogatva hallgattam azt, ahogy kifejtette, hogy egyébként miért van itt, miért jött New York-ba, hogy amúgy a húga felültette, illetve azt is, hogy nem szereti a részeg embereket. Illetve az alkoholt sem magát, így ő menteset iszik. A hozzátevés nélkül is rájöttem volna, hogy ezek alapján ő az alkoholmentesek táborát erősíti.
-Ugyan, engem nem zavar. -rázom meg a fejem egy mosollyal.
-Viszont alapvetően jó dolog, ha kimozdulsz és beszélgetsz emberekkel. Sokkal könnyebb egy idegen környezet, ha az ember nem csak a testvéreit ismeri az adott helyen. Mondjuk tény, hogy jó, ha nem is egymagának kell ismerkednie, de... néha szerencsés véletlenek is történnek. -pillantok le rá egy halovány, bíztatónak szánt mosollyal.
Figyeltem, nagyokat pislogva, ahogy lehúzta a mentes koktélját, egy hitetlen mosollyal.
-Hát... én meg mondtam, hogy felesleges, de akkor... te fizesd az enyémet, én meg a tiédet, ehhez mit szólsz? -és akkor mindenki megkapta, amit szeretett volna. Az italt is, meg a meghívást is.
-Nem, nem igazán. A munkám miatt általában nem jut időm ilyesmikre, de ma alapvetően haveros este volt tervben, szóval belefért. Néha kell a kikapcsolódás, hogy ne legyen minden olyan monoton és szürke. Plusz amúgy nem Brooklyn-ban, hanem Bronx-ban élek, szóval közel sincs annyira, hogy csak úgy leugorjak akár konkrétan ide. -mivel ugye általános volt a kérdése, de most itt voltunk, így mind a kettőre ki akartam térni.
-Nem vagyok egy túl nagy partyarc. -ez szokott a legtöbb ember problémája lenni velem.

“Whatever you do in life will be insignificant, but it's very important that you do it”
Mirabella&William
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Oh yeah, alright, don't stop the dancing
Oh yeah, alright, don't stop the dancing EmptyKedd 16 Jan. - 18:40
William & Mirabella
“When we are no longer able to change a situation, we are challenged to change ourselves.”

Én magam is meglepődöm a válaszán, egyáltalán nem vártam volna, hogy pozitívan reagáljon a viccelődésemre, elvégre ez nem az a reakció amit általában kapok. Jó az mikor az embert meg tudják lepni, értékelem, hogy nem a megszökés lehetőségét választotta, éppen ezért is nevetek fel jólesően válasza hallatán, majd ajkaimat lebiggyesztve, tökéletesen eljátszott szomorúságot színlelve teszem hozzá a követketzőket is.
- Fene... Pedig milyen menő lett volna lovaggá ütni téged. - Az is biztos, hogy még soha nem volt része ilyesmiben, lehettem volna az első. Na nem mintha én sok embert ütöttem volna lovaggá korábban, de afelől kétségem sincs, hogy a vicc kedvéért simán megtenném.
- Köszönöm a bókot. - Válaszolom egy pimasz vigyorral az arcomon, mert jobbnak látom inkább a mondata rám eső részét figyelembe venni, minthogy a tahókra pazaroljunk még ennél is több felesleges szót. És bár tudom, hogy ezt nem épp bóknak szánta, mégsem tudom szó nélkül hagyni és nem megragadni az alkalmat, mi több esetlegesen zavarba hozni. Mert igen... Egy gonosz boszorkány vagyok.
- Nem vagyok túl jó az ismerkedésben. - Mondom csak röviden és tömören, ami talán hihetetlennek tűnhet annak tekintetében, hogy a csacsogásban igencsak jó tudok lenni. Ennek ellenére sosem voltam jó másik figyelmének felhívásában, vagy a kör közepében lenni, bármilyen bizalmi kapcsolatok kialakításában. - Nem vagyok túl jó emberismerő sem és bizalmat sem szavazok könnyen másoknak. - Szavaimból leszűrve könnyen arra a következtetésre juthat, hogy párszor már sikerült megégetnem magam. Azt azonban aligha tudhatja, hogy bizony porig is égtem. - Te igencsak nagy előnnyel indultál mikor leszedted rólam a fickót. - Mondom egy mosollyal, bár még mindig nem elegendő bizalommal ahhoz, hogy esetlegesen a teljes nevemet is megtudja. Az ajánlatára miszerint én fizetek neki, ő pedig nekem, végül csak mosolyogva bólintok, hiszen ez így már sokkal fair-ebben hangzik, még ha nem is tökéletes.
- Haveros est? És te mégis itt ülsz és most velem beszélgetsz? Felültettek, vagy csak érdekesebb társaságnak bizonyulok? - Húzom ki magam. - Oké, esküszöm nem ennyire egészséges az önbizalmam, nem tudom mi ütött ma belém. - Rázom meg a fejem még mindig mosolyogva. - Tuti csak a karaoke alól akartál kibújni, ugye? - Ami azt illeti, ezért még csak nem is hibáztatnám őt. Ha énekelnem kellene, nagy valószínűséggel az egész hely kiürülne akár pillanatok alatt.
- Szóval megkérdezhetem, hogy mit dolgozol, vagy az már tolakodásnak számítana? - Kérdezem végül érdeklődve, hiszen ő maga hozta fel a témát, mikor a munkára fogta az időhiányt.

BEE
mind álarcot viselünk
Mirabella Jimenes
Média
ranggal rendelkezem
★ :
Oh yeah, alright, don't stop the dancing Tumblr_ph0k6clFsb1rlx9mbo1_400
Oh yeah, alright, don't stop the dancing Tumblr_inline_owuimpoY3K1rihseq_540
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
Find out who you are
and do it on purpose.
♫ :
I am woman, I am fearless
I am sexy, I'm divine
I'm unbeatable, I'm creative
Honey, you can get in line

★ családi állapot ★ :
Oh yeah, alright, don't stop the dancing A4d1eb29cbeb1ee777982d933ede3e05500dd102
★ lakhely ★ :
New York, Brooklyn
★ :
Oh yeah, alright, don't stop the dancing Tumblr_inline_ox4af4AzGq1rihseq_540
★ idézet ★ :
"Style is a reflection of your
attitude and your
personality."
★ foglalkozás ★ :
Assistant & Fashion influencer
★ play by ★ :
Jameela Jamil
★ hozzászólások száma ★ :
61
★ :
Oh yeah, alright, don't stop the dancing Tumblr_inline_ox5wyquHUG1rihseq_540
TémanyitásRe: Oh yeah, alright, don't stop the dancing
Oh yeah, alright, don't stop the dancing EmptySzer. 17 Jan. - 11:26


Az, hogy megköszönte a bókot, csak egy halvány mosolyt váltott ki belőlem. A legtöbben fennakadnának azon, hogy „kicsit is csinos”, vagy épp azon, hogy nem ő van kiemelve konkrétan, de ezek alapján ő nem ilyen, vagy csak most nem volt kedve ezeken fennakadni. Kellemes meglepetésnek könyveltem el.
-Hát akkor ebben egyet tudunk érteni. Nem vagyok a legprofibb az ismerkedésben, és annyira azért nem is sűrűn szoktam ezt csinálni. A bizalom meg… azt ténylegesen ki kell érdemelni, így szerintem az a jó döntés, ha nem adjuk csak úgy oda mindenkinek, aki szembe jön velünk az utcán. –bólintok rá a dologra egyetértőn. Szerintem ezekkel nincs semmi baj, és az már egy hatalmas pozitívum, ha valaki tudja, hogy nem egy túl jó emberismerő, így óvatosan bánik ezekkel a fajta dolgokkal. Nem jó, ha nem tudunk tanulni a múlt hibáiból és folyton folyvást ugyanabba botlunk. Persze nem kell mindenkit ellenségként sem kezelni, de egy egészséges bizalmatlanság, főleg manapság, elengedhetetlen.
-A francba, lebuktam. –rázom meg a fejemet egy ártatlan mosollyal, de végül aztán komolyabbra vettem a figurát.
-Egyébként nem vagyunk összenőve, és előfordul, hogy egy-egy haver elkószál, szóval most én vagyok a tekergő a csapatban. De tudnak róla, hogy ide jöttem, hozzád. Ha úgy döntöttél volna, már itt sem lennék, de szívesen beszélgetek, illetve „vigyázok rád”, ha már egyszer kinevezett testőr lettem a távozásodig. De akár oda is jöhetsz velem a többiekhez. Épp nagy darts meccsben voltunk. –pillantok a srácok felé, aztán vissza Mira-ra, kérdőn vonva fel a szemöldökömet. A tömegben egyébként is jobban elveszne a tömegben, és nehezebb lenne kiszúrnia valami újabb idiótának, aki nem bír magával, amint meglát egy nőt olyan ruhában, amiből kilátszik legalább a válla.
-Öhm… persze, nem titok. Törvényszéki és klinikai pszichológus vagyok. –és általában ilyenkor szoktak vagy elmenekülni tőlem, vagy még bizalmatlanabbá válni, vagy orvost látnak bennem innentől, stb. Persze akad, akit érdekel ez az egész, de alapvetően ez mindenkiben képez egy kisebb-nagyobb gátat az irányomba.
-Szóval tényleg nem sűrűn jut időm másra, elvégre ez egy elég… kötetlen munkaidős dolog. –vakarom meg a tarkóm egy zavart mosollyal, belekortyolva a sörömbe.
-Na és te találtál már magadnak munkát, vagy még kereső fázisban vagy? –elviekben nemrég érkezett, szóval nem törvényszerű, hogy már azonnal talált is magának valami állást.

“Whatever you do in life will be insignificant, but it's very important that you do it”
Mirabella&William
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Oh yeah, alright, don't stop the dancing
Oh yeah, alright, don't stop the dancing EmptySzer. 17 Jan. - 15:12
William & Mirabella
“When we are no longer able to change a situation, we are challenged to change ourselves.”

Anélkül, hogy gonosz lennék, a férfira ténylegesen ráférne egy stylist meg talán egy fodrász is, hogy kicsit helyrepofozzák. Én mégis azon kapom magam, hogy egyre jobban kedvelni kezdem őt. Már nem csak azért mert megmentett egy tahó kezei közül, de a gondolkozása is mindenképpen figyelemreméltó. Bár nem vagyok sznob vagy valami hasonló, mégis általában az ostoba emberek idegesítően hatnak rám és általában mielőbb próbálom lezárni a beszélgetéseimet velük. Ezzel ellentétben Will érti a humorom és még ostobának sem tűnik. Mindenképpen érdemel egy piros pontot és talán még az első barátra is lelhetek benne itt New York-ban. Persze ezt talán még korai lenne kijelenteni, de hazudnék ha azt mondanám, hogy nincs szükségem barátokra vagy nem érezném magam szörnyen egyedül.  
- Ahw, köszönöm, nagyon kedves vagy. - Válaszolom mosolyogva mikor tudtomra adja, hogy tényleg az én biztonságomat helyezte a haverok elé. - Őszintén megmondva, ahhoz képest ahogyan az estém indult, nem gondoltam volna, hogy jobbra fordulna. Most mégis egész jót beszélgetek veled. - Tényleg azt hittem, hogy miután Katy felültetett csak a plüsseim társaságában fogok az ágyam melegéből sorozatozni, mint ahogyan azt az estéim nagy többségében teszem. - Nos, ha megígéred, hogy nem fognak élve felfalni, meg semmi ilyesmi, szívesen csatlakozom veled hozzájuk. Rosszul is érezném magam ha túl sokáig szakítanálak a barátaidtól... - Válaszolom miközben én magam is követem a pillantását, bár nem teljesen tudom, hogy kit is kellene megfigyelnem. - Viszont valamit be kell vallanom... Soha életemben nem dartsoztam, fogalmam sincs, hogy hogyan kell játszani, szóval nem biztos, hogy méltó ellenfél leszek. - Vallom be ezt kissé bizonytalanul, mintha valami nagy bűnről lenne szó. Ami valahol talán az is, hiszen ki a tököm lenne az aki még soha nem próbálta a dartst? Azt hiszem én lennék az. Ám más világból származunk, tehát talán valahol ez érthető is.
- Pszichológus...? - Az arcomról egy szempillantás alatt fagy le a mosoly és még tekintetem is elsötétedik egy pillanat erejéig. - Bocsi, semmi gond nincs a munkáddal. Csak hirtelen megijedtem, nehogy a végén egy diliházba küldj itt engem... - Próbálom elviccelni a furcsa reakciómat a munkája hallatán, még a mosolyt is visszaerőszakolom az arcomra, hogy még hihetőbben adhassam el a viccet. Pedig ha tudná mennyire is nem viccelek most, vagy épp azt tudná, hogy ténylegesen diliházból jöttem, lehet máshogy nézne most rám.
- Divattervező vagyok. Vagyis jelenleg egy divatlapnál dolgozom tervezői asszisztensként, talán egy nap divattervező is leszek. - Nem lehet nehéz kitalálnia, hogy nagy vágyam lenne egy ilyen előreléptetés, bár már így sem panaszkodom a munkám miatt. Imádom amit csinálok. - Emellett pedig divat influenszer vagyok... Tehát csupa női dolgok, amik valószínűleg még a szőrt is felállítják a hátadon. - Nevetek fel, hiszen mindketten tudjuk, hogy ez pontosan így van. - De szólj nyugodtan ha modellkedésre adnád a fejed, biztosan intézhetek neked valamit. - Kacsintok rá vigyorogva és természetesen kicsit sem gondolom ezt komolyan, de nem is én lennék ha nem szórnék vicceket minden irányba.

BEE
mind álarcot viselünk
Mirabella Jimenes
Média
ranggal rendelkezem
★ :
Oh yeah, alright, don't stop the dancing Tumblr_ph0k6clFsb1rlx9mbo1_400
Oh yeah, alright, don't stop the dancing Tumblr_inline_owuimpoY3K1rihseq_540
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
Find out who you are
and do it on purpose.
♫ :
I am woman, I am fearless
I am sexy, I'm divine
I'm unbeatable, I'm creative
Honey, you can get in line

★ családi állapot ★ :
Oh yeah, alright, don't stop the dancing A4d1eb29cbeb1ee777982d933ede3e05500dd102
★ lakhely ★ :
New York, Brooklyn
★ :
Oh yeah, alright, don't stop the dancing Tumblr_inline_ox4af4AzGq1rihseq_540
★ idézet ★ :
"Style is a reflection of your
attitude and your
personality."
★ foglalkozás ★ :
Assistant & Fashion influencer
★ play by ★ :
Jameela Jamil
★ hozzászólások száma ★ :
61
★ :
Oh yeah, alright, don't stop the dancing Tumblr_inline_ox5wyquHUG1rihseq_540
TémanyitásRe: Oh yeah, alright, don't stop the dancing
Oh yeah, alright, don't stop the dancing EmptyCsüt. 18 Jan. - 12:02


-Biztosíthatlak róla, hogy senki sem fog megenni téged, még véletlenül sem, nem hogy szándékosan. A srácok jófejek, és szívesen megtanítunk játszani. Nem egy nagy cucc, és nem fogunk kiröhögni, ha nem jó a dobási technikád. Ez csak szórakozás, plusz nem pénzben játszunk, hogy komoly tétje legyen a dolognak. –emelem vissza rá a tekintetemet a többiekről. Nem kell mindenkinek mindenhez értenie, plusz amúgy jó közösségkovácsoló tud lenni az, ha valakitől megtanulsz valamit. Biztosan akad, aki szívesen megtanítja neki ezeket a dolgokat. Én annyira nem vagyok oda a darts-ért, de ilyen alkalmakkor belemegyek a dologba.
Rezzenéstelen arccal, de érdeklődve figyeltem a reakcióit arra, amikor elmondtam neki, hogy pszichológusként dolgozom. Bizonyára volt már rossz élménye egy hozzám hasonlóval, amit nem is kétlek, hisz mint minden, ez a szakma is rendkívül felhígult és sokan nem veszik komolyan a betegeik problémáját. Nem csupán a munkánk, de a hivatásunk ez, legalábbis én így gondolom.
-Ugyan már, emiatt nem kell aggódnod. Nem foglak diliházba küldeni pár poénért, vagy épp bemondásos alapon, ez azért nem így működik egy ideális világban. –húzom egy barátságos mosolyra a szám, ahogy figyelem az erőltetett mosolyát.
-Sajnálom, nem akartam kellemetlen érzéseket okozni. –húzom el a szám egy apró sóhajjal, egészen halkan jegyezve meg ezt az egészet. Biztosan nem lehetett túl kellemes élménye az „agyturkászokkal”, ha így reagált rám. Szörnyű, hogy mekkora traumákat tud okozni valakinek épp az az ágazat és szakirány, ami ennek kezelésére lett kitalálva.
-Ez nem semmi, tök jól hangzik! Nem vagyok otthon a divat világában, és hidegen is hagy, de amúgy alapvetően szerintem tök király, ha valakinek van ezekhez érzéke. Bár azt aztán végképp nem tudom, mit csinál egy divat influenszer. –sosem hallottam róla, hogy van ilyen. Mármint tudom mi az az influenszer, de hogy ennek ennyi ágazata és megnevezése legyen…
-Ugh, isten őrizz. Utálom, ha fotóznak. Jobban szeretek képeket készíteni, mint azokon szerepelni. Nem vagyok egy túl… feltűnősködő alak. –de szerintem erre mindenki rájön, aki két percet beszélget velem.
-Na gyere, tartsuk meg azt a „bevezetés a darts alapjaiba" órát.
–nézek le rá egy várakozó mosollyal, miközben odaintettem a legjobb haveromnak, jelezve, hogy lesz még egy játékosunk.

“Whatever you do in life will be insignificant, but it's very important that you do it”
Mirabella&William
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Oh yeah, alright, don't stop the dancing
Oh yeah, alright, don't stop the dancing EmptyPént. 19 Jan. - 11:37
William & Mirabella
“When we are no longer able to change a situation, we are challenged to change ourselves.”

Arról inkább nem informálom, hogy nagyszerű dobási technikáim vannak. Csak nem feltétlen dartssal, hanem sokkal inkább repülni vágyó tárgyakkal. Mert nem egyszer fordult elő, hogy Emirt is megdobáltam annak érdekében, hogy magamra hagyjon. Lehet a korábbi fickó is kapott volna néhány poharat vagy üveget ha Will nem lépett volna közben. Szóval a technikám az megvan. A kivitelezést meg majd meglátjuk.
Viszont a reakciójából megítélve nem igazán vette be a diliházzal kapcsolatos viccelődésemet, bár én magam sem tudom, hogy mit vártam. Valószínűleg jobban tud olvasni az arcomról, mint egy nyitott könyvről. Aztán én sem tudom, hogy mit mondhatnék, nem szándékozom lelkizésbe átmenni vele, de azt sem akarom, hogy azt higgye bolond vagyok.
- Egy ideális világban. - Mosolygok rá sejtelmesen, ezzel remélhetőleg nem túl sokat elárulva magamról és arról, hogy hol jártam. - Ugyan! Nem okoztál semmit, csak még friss élményeim vannak. De esküszöm nem vagyok pszichiátriai eset... Habár egy pszichiátriai eset is pontosan ezt mondaná. - Mondom miközben színlelt elgondolkozás ül ki az arcomra, majd pedig mosolyra húzódnak ajkaim. Nincs olyan amit egy vicc ne tudna palástolni.
- Számomra a divat mindig különleges helyen állt. Szeretem az öltözködésben kifejezni amit és ahogyan érzek, talán az egyetlen kifejezési módom, amit nem viccelek el. - Mert arra már rájöhetett, hogy amint valami komolyra fordul a szó, szinte azonnal elviccelem az egészet. A ruhákkal nem így vagyok. - Óó egy divat influenszer? Csak divatot tartalmazó posztok sokasága. Mostanában többnyire összekötve a munkámmal, hirdetve olyan ruhákat és cégeket amikkel együtt dolgozunk. Igazából nem egy nagy valami, inkább csak hobbiként indult a dolog, de végülis bejött. - És bár tudnék még órákig beszélni erről, igyekszem rövidre fogni elvégre jól tudom, hogy nem érdekli különösebben a téma, legfőképpen nem a részletek.
- Oké, akkor egyezzünk meg abban, hogy te leszel a fényképész. - Válaszolom vigyorogva mielőtt még magamhoz venném a poharamat, hogy vele együtt csatlakozzak barátaihoz és életemben először dartsozzak.
- Aztán reméljük senkinek a szemét nem fogom kiszúrni... - Mondom a fejemet ingatva, nem túlzott magabiztossággal a hangomban, végül pedig őt követve indulok meg, hogy megejtsem a szóban forgó órát. - Mira, az idióta akinek fogalma sincs, hogyan kell játszani. - Mutatkozom is be egy dilis vigyorral az arcomon, még mielőtt Will tenné azt meg, egy valószínűleg sokkal kedvesebb módon.

BEE


I’m smiling because we’re sisters. I’m laughing because there’s nothing you can do about it.
mind álarcot viselünk
Mirabella Jimenes
Média
ranggal rendelkezem
★ :
Oh yeah, alright, don't stop the dancing Tumblr_ph0k6clFsb1rlx9mbo1_400
Oh yeah, alright, don't stop the dancing Tumblr_inline_owuimpoY3K1rihseq_540
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
Find out who you are
and do it on purpose.
♫ :
I am woman, I am fearless
I am sexy, I'm divine
I'm unbeatable, I'm creative
Honey, you can get in line

★ családi állapot ★ :
Oh yeah, alright, don't stop the dancing A4d1eb29cbeb1ee777982d933ede3e05500dd102
★ lakhely ★ :
New York, Brooklyn
★ :
Oh yeah, alright, don't stop the dancing Tumblr_inline_ox4af4AzGq1rihseq_540
★ idézet ★ :
"Style is a reflection of your
attitude and your
personality."
★ foglalkozás ★ :
Assistant & Fashion influencer
★ play by ★ :
Jameela Jamil
★ hozzászólások száma ★ :
61
★ :
Oh yeah, alright, don't stop the dancing Tumblr_inline_ox5wyquHUG1rihseq_540
TémanyitásRe: Oh yeah, alright, don't stop the dancing
Oh yeah, alright, don't stop the dancing EmptyVas. 21 Jan. - 8:07


-Az öltözködés az egyik legjobb önkifejezési módszer, és a leglátványosabb is. Az írásaidat a rajzaidat megtarthatod magadnak, de ha önazonos akarsz lenni, akkor az öltözékeid az utcán is épp olyanok, mint otthon. –tényleg nem véletlenül van az a mondás, hogy mindenki hordja azt, amiben jól érzi magát, és ami a neki megfelelő. Persze az extrém stílusúakat mindig megnézik, vagy kinézik majd, de ettől még én támogatom az önkifejezést az öltözködés által. Ha azt viselheted, ami jól áll, és amit szeretsz is, akkor azonnal jobban fogod érezni magad a bőrödben. Mindig feltűnő, hogy ki farmer-pólós és ki öltönyös alkat.
-Az mindig klassz, ha a munkád a hobbid is lehet! Nagyon kevesen mondhatják el ezt magukról! Nem semmi, gratulálok hozzá. –húzom egy mosolyra az ajkaimat, mivel ez tényleg nagy szó. Az influenszer világot sokan nem tartják túl sokra, de ha valaki értelmesen csinálja, abban is rengeteg idő és pénz van, amit az adott illető belefektetett, mielőtt befutott volna. Főleg, ha valaki tényleg csak hobbiból kezdte és nem kapott a bemutatott ruhákért, szépségápolási cuccokért meg mit tudom én, még micsodákért egy vasat sem.
-Ez már sokkal jobban hangzik. –viszonzom a vigyorát egy visszafogott mosollyal, bevárva őt is, hogy elindulhassunk a többiek felé. A megjegyzésén csak jót mosolyogtam, aztán mielőtt még megszólalhattam volna, Mira meg is előzött a bemutatkozással. Nagy szemekkel pislogtam rá, ahogy egy ideig a többiek is, aztán a legjobb haverom mindenféle illemet mellőzve a kezét nyújtotta neki.
-Riley vagyok, és hidd el, itt sok idiótának fogalma sincs, hogy kell játszani. Őszintén… szerintem a legtöbben csak dobálgatnak, amíg valaki nem nyer. –húzza egy idióta, de azért végtelenül kedves mosolyra az ajkait, amitől máris megkönnyebbülve húztam meg a sörömet és nem kell tovább azon aggódnom, hogy a többiek mit fognak szólni hozzá, hogy egy idegent hoztam a köreinkbe.
-Szóval akkor miattad hagyott itt minket Will… nem mondom, mondjuk meg is értem. Jobb társaságnak tűnt, mint mi így összesen. –egy idegesítő vigyort kapok tőle, Mira pedig továbbra is a kedves verziót. Hát így állunk…
-Mhm, nem is jöttem volna vissza, ha ő nem lett volna olyan figyelmes, hogy nem akar elrabolni tőletek hosszabb távon. Szóval… lement már a kör, vagy még várnunk kell, hogy beszállhassunk?
-Pont most nyertem, szóval akár kezdhetünk is egy újat. Mit gondolsz új lány, szeretnél kezdeni? –köszönjük Riley, ezzel az „új lánnyal” igazán jófejnek tűnsz.

“Whatever you do in life will be insignificant, but it's very important that you do it”
Mirabella&William
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Oh yeah, alright, don't stop the dancing
Oh yeah, alright, don't stop the dancing EmptyHétf. 22 Jan. - 17:21
William & Mirabella
“When we are no longer able to change a situation, we are challenged to change ourselves.”

Nem fogok hazudni, tényleg meglep a mondandójával. Nem gondoltam volna róla, hogy bármilyen érdeklődése is lenne nem csak az öltözködés irányába, de úgy egyben bármiféle önkifejezés irányába. Viszont annak fényében és tudatában, hogy ő maga is egy pszichológus, talán mégsem kellene, hogy annyira meglepjen a dolog. Igazat beszél, bár szívesen hozzáfűzném, hogy azért én igencsak szeretek egy meleg pizsamában is lustálkodni, főleg a tél közepén. Nincs is annál jobb érzés, mint mikor elbújhatsz egy takaró alatt a lehető legkényelmesebb ruháidban, meg egy bögre teával. Végül mégis megtartom magamnak ezt az információt, kétlem hogy olyan fontos is lenne.
- Igen, szerencsés vagyok, nem sokaknak adatik ez meg. - Mosolyodom el, majd a következő percben már indulunk is, hogy csatlakozzunk a barátaihoz, és bár általában magabiztos vagyok és cseppet sem szégyenlős, most mégis elég sután állok oda, magam sem tudván, hogy mit kezdjek a helyzettel. Éppen ezért is esik jól mikor látom, hogy azok a barátok korántsem mérgesek rám, sokkal inkább tárt karokkal fogadnak be engem is. Aligha volt ilyesmiben részem korábban.
- Oh, szóval mikor... nyer valaki? - Kérdezem vissza kicsit bizonytalanul, mert fogalmam sincs. Ha jól sejtem egy bizonyos pontszámot kellene elérni elsőként ahhoz, hogy nyerjek -amit persze nem fogok-, de elképzelésem sincs, hogy mi lenne az a mérce amit el kell érni.
- Máris mély vízbe akartok dobni! - Ingatom meg a fejem miközben felnevetek. - Mi lenne ha te kezdenél, én pedig megfigyelem a technikát, aztán pedig ellopom azt? - Nézek most Will-re, hiszen ő volt az aki megígérte, hogy majd megtanít játszani. Vagy valami olyasmi. Nem tagadom, kényelmetlenül érzem magam, hiszen nekem sosem voltak olyan barátaim, mint neki. Fogalmam sincs, hogy hogyan kell barátkozni, vagy éppen egy baráti társaságba beilleszkedni, anélkül, hogy attól félnék, bármelyik lépésemért, vagy szavamért valaki lekeverhet nekem otthon egy pofont. Nehéz úgy elengedni magad, hogy nem vagy szabad, még ha annak is tűnsz a külső szemlélők számára. 
Aztán mielőtt még bármibe is belekezdenénk a következő részeg srác vonja magára a figyelmem, aki a mellettünk lévő asztalra mászik fel, arra amelyikre korábban a koktélomat is leraktam, majd hangos éneklésbe és valamiféle táncolásba kezd, ezzel sorba döntve az italok nagy többségét, természetesen az enyémet is.
- Jaj! - Kiáltom fel, miközben igyekszem hátrahőkölni és kitérni a máris zuhanásnak induló pasas útjából, aki most arccal lefelé a földre érkezik és fekszik el, egyenlőre mozdulatlanul. - Jól van? - Teszem fel a kérdést szinte lefagyva, sokkal inkább valamelyik srácnak magam mellett, mintsem a földön fekvőnek, mert ahhoz túlságosan félek közelebb menni és megnézni, hogy ténylegesen jól van-e, így aztán nagyon remélem, hogy valaki más fog megbizonyosodni a jóléte felől.

BEE


I’m smiling because we’re sisters. I’m laughing because there’s nothing you can do about it.
mind álarcot viselünk
Mirabella Jimenes
Média
ranggal rendelkezem
★ :
Oh yeah, alright, don't stop the dancing Tumblr_ph0k6clFsb1rlx9mbo1_400
Oh yeah, alright, don't stop the dancing Tumblr_inline_owuimpoY3K1rihseq_540
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
Find out who you are
and do it on purpose.
♫ :
I am woman, I am fearless
I am sexy, I'm divine
I'm unbeatable, I'm creative
Honey, you can get in line

★ családi állapot ★ :
Oh yeah, alright, don't stop the dancing A4d1eb29cbeb1ee777982d933ede3e05500dd102
★ lakhely ★ :
New York, Brooklyn
★ :
Oh yeah, alright, don't stop the dancing Tumblr_inline_ox4af4AzGq1rihseq_540
★ idézet ★ :
"Style is a reflection of your
attitude and your
personality."
★ foglalkozás ★ :
Assistant & Fashion influencer
★ play by ★ :
Jameela Jamil
★ hozzászólások száma ★ :
61
★ :
Oh yeah, alright, don't stop the dancing Tumblr_inline_ox5wyquHUG1rihseq_540
TémanyitásRe: Oh yeah, alright, don't stop the dancing
Oh yeah, alright, don't stop the dancing EmptyKedd 23 Jan. - 16:16


-Akkor, ha előbb lenullázod a pontjaidat, mint a többiek. 501 pontot kell elérni ahhoz, hogy nyerj. És három körösen szoktuk tolni, szóval az nyer, aki 3-ból 2-szer legalább viszi a köröket. -kezd bele a magyarázásba Riley nagy lelkesen, én meg csak csendben iszogattam a sörömet tovább, figyelve az eseményeket és azt, ahogy a többi, nagyjából 2-3 srác, akikkel összejöttünk ma, szintén Mira-ra vezették a tekintetüket, és a neki magyarázó haverunkra. Amint enyém volt a lány tekintete, letettem az üveget, hogy bólinthassak.
-Öhm... persze, nekem ez is tökéletesen megfelel. Úgy is azt mondtam, hogy valaki majd szívesen megtanít játszani. -mondjuk nem magamra gondoltam, mert én sem vagyok egy túl nagy tehetség ebben, és a "csak céltalanul dobál" kategóriát erősítem, de ettől még szívesen megmutatom neki, hogyan is kell ezt csinálni.
Már épp beálltam volna a vonal mögé, hogy tettekkel és szóban is beavathassam őt, hogyan is kell elképzelni ezt az egészet, de aztán a figyelmemet az vonta el, hogy kivételesen ma nem csak egy részeg hülye tévedt ide, hanem volt több is. Általában ez egy nyugodt, normális hely, ezért is szeretem. Nem balhés, de néha-néha elkerülhetetlen, hogy előbukkanjon valami hülye, aki úgy érzi, övé a világ, ezzel pedig tönkre teszi mások, jelen esetben a mi szórakozásunkat.
Figyeltem a ledőlő italokat, aztán a ma megismert lányt, hogy minden rendben-e vele, végül pedig következett a csattanás, és a srác, aki meg sem moccant. A katasztrófaturistákkal ellentétben én nem videózás vagy valami hasonló miatt kaptam elő a telefonomat, hanem értesítettem a mentőket, miután megpróbáltam ébresztgetni a lezakózott illetőt, sikertelenül. Egy asztal tetejéről való leesés egy ilyen padlóra nem életbiztosítás, akkor sem, ha mondjuk még jól is esik az ember. A San Miguel bár padlója ugyanis kőből, illetve régi fajta, kemény fából van, ahova akár halálosan is lehet érkezni. Ez a férfi pedig arccal lefelé esett, ami magában hordozott számtalan rossz forgatókönyvet. Eltörhette az orrát, az így lemorzsolódó szilánkok pedig beágyazódhattak olyan helyekre, amik maradandó károsodást okozhattak. Jobb esetben egy súlyosabb agyrázkódással megússza a dolgot, rosszabb esetben viszont úgy leesett, hogy összetörte a koponyáját, ami halálos bevérzést is okozhat. De én nem vagyok orvos, nem olyan értelemben, hogy ezen tudjak segíteni, a legtöbb, amit tehettem, az illetékesek értesítése volt.
Azt elértem, hogy más se nyúljon hozzá, és én sem akartam megmozdítani, mert nem lehet tudni. Ebben a pozícióban elvileg nem tudja lenyelni a vérét, nem okozhat neki nagyobb problémát a dolog, de azt sem látni, hogy az orra, a füle, vagy épp a szája vérzik-e.
A kiérkező mentőket még megvártam, elmondtam nekik, hogy én voltam a telefonáló, de nem vagyok kontakt személy, nem ismerem az "áldozatot", így próbálják meg elérni a szüleit, vagy az első embert a mobiljában. Végül a többiek felé fordultam, hogy kissé bizonytalanul nézhessek rájuk.
-Ne haragudjatok, de nekem... mennem kell. Késő is van, és azt hiszem, ennyi izgalom bőven elég volt mára. Örülök, hogy összefutottunk Mira, de sajnálom, hogy ilyen véget ért az este. Nektek további jó szórakozást. -nézek rájuk bocsánatkérőn, majd a legjobb haveromhoz fordultam és megkértem, hogy tegye taxiba Mira-t, valamint vigyázzon arra, hogy senki se tartson vele, akit nem ismer vagy ő, vagy mi.

“Whatever you do in life will be insignificant, but it's very important that you do it”
Mirabella&William
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Oh yeah, alright, don't stop the dancing
Oh yeah, alright, don't stop the dancing Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Oh yeah, alright, don't stop the dancing
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn
» You dont know me
» please, dont hit me┃abe & rea
» troublemaker, yeah that's your middle name || bae&lilia
» Yeah, we danced on tabletops -Clementine&Evelyn

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: