New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 63 felhasználó van itt :: 17 regisztrált, 0 rejtett és 46 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 8:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Ricky Simmons
tollából
Ma 10:03 pm-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 9:10 pm-kor
Kiara Hernández
tollából
Ma 9:06 pm-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 9:04 pm-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 8:47 pm-kor
Venus Heighel
tollából
Ma 8:10 pm-kor
Balázs Csíkszentmihályi
tollából
Ma 7:59 pm-kor
Sonny Hirata
tollából
Ma 7:30 pm-kor
Dean Calver
tollából
Ma 7:21 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
234
222

she is my fault...
Témanyitásshe is my fault...
she is my fault... EmptySzomb. Dec. 30, 2023 11:54 pm
Odeya _____
Szabad Stoppolt Foglalt

Play by
Daria Sidorchuk
csak egy tipp
Születési hely
Megalkotóra bízva
Kor
25-30
Lakhely
Valószínűleg csak te tudod
Szexuális beállítottság
Hetero
Családi állapot
Megalkotóra bízva
Csoport
Megalkotóra bízva
Történetünk
Te vagy „A” nő… te voltál „AZ” a nő, akiért képes voltam megváltoztatni az életemet… naivan azt hittem, hogy találtam végre valakit, aki megtanítja, hogy érdemes élni és küzdeni. Aki bebizonyítja és elhiteti velem azt, hogy én is értékes vagyok és nem csak egy számkivetett különc, aki egész eddigi élete alatt lepattant mindenkiről: akit eldobott az anyja, akit árvaházba dugtak, aki nem kellett a családjának, akit otthagyott a bátyja és azóta se látta… Szembesítettél az értékeimmel. Rávezettél egy olyan ösvényre, ami sokkal inkább élet- és célközpontúbb, mint amit én magamnak szántam, vagy akárcsak eltudtam volna képzelni. Miattad döntöttem az egyetem mellett, te támogattál el addig és támogattál akkor is, mikor ténylegesen belevágtam és nem sajnálva az időt, csak arra koncentráltam, hogy meglegyen a képesítésem, hogy azzal a bizonyos papírral ténylegesen érjek valamit. Fel kellett mutatnom valamit, mert a tehetség az nem elég.
Megmutattad milyen együtt élni valakivel… Rózsaszín ködbe burkoltad a létezésemet, hiszen volt kihez hazamenni, volt kivel leülni megenni a vacsorát és volt, aki mellett álomra hajthattam a fejem, majd mellette ébredhettem. Végre valakivel eltudtam képzelni a közös életemet, akár egy életen át.
Sokat köszönhetek neked…
… én mégis, minden szeretetem és rajongásom ellenére gyűlöllek! Elgyengítettél, sebezhetővé tettél. Megtagadtam miattad önmagam. Levetettem magamról a hosszú évek alatt gondos odafigyeléssel magamra eszkábált kőkemény, érzelemmentesnek tűnő páncélt és hagytam, hogy egy olyan ember váljon belőlem általad, aki talán soha nem lehettem volna. Elhittem, hogy olyan értéket képviselhetek majd, amit a magadfajta előkelőbb rétegbe tartozók gondolnak a legfontosabbnak…
Majd fogtad magad és mikor már elég puha volt ez a védőpajzs, mikor már én is hittem a szépben és jóban, voltak reményeim és terveim, te ejtetted rajtam a legnagyobb sebet. Megmásítottad és felforgattad, romba döntötted az életemet, majd otthagytál a francba és leléptél anélkül, hogy bármit mondtál volna magyarázatképpen…
Hetekig, hónapokig válaszra se méltattál. A telefont nem vetted fel, üzenetekre nem reagáltál. Hogy hova mentél? Azóta se tudom. A közösségi platformokon nem találtalak, míg egynap kaptam egy üzenetet, miszerint: Ne keress többet!
Hogy mi történt? Nem tudom…
Mit tettem? Azóta se tudom…
Vak voltam és naiv? Ostobán hittem és reméltem? Lehet. De elérted, hogy az a jégszív, amit megismertél hosszú évekkel ez előtt és amit te megolvasztottál, újra megfagyjon, már-már kővé dermedjen. Nem várt helyről, nem várt személytől érkezett a támadás és félek, nem áll rendelkezésre számomra annyi idő, hogy ezen változtatni tudjak…
Valamivel több, mint 3 év telt el azóta, hogy eltűntél... én nem felejtek, te pedig az ajtómon kopogtatsz… de miért? És hogy találtál rám?

//A lányzó életéből nem kívánok azon túl semmit megkötni, hogy jómódú, „valamire való” családból származik, és volt jó néhány konfliktusa a szüleivel, amiért Rickyben találta meg a szerelmet annak idején. Ő volt az, aki megszelidtette a "rosszfiút". Minden mást a kedves megalkotóra bízok, érezze ténylegesen magának a karaktert.
Hogy miért jött vissza és miért nem reagált semmire? Megbeszéljük Wink De nagyon bátornak kellett lennie... talán nagy szüksége lehet Rickyre, hiszen ha valaki, akkor ő nagyon jól tudta, hogy elég egyszer elveszteni a bizalmát... egyszer!

Ha megihlettelek és van ötleted, ki vele, ha nincs, akkor összedugjuk a kis fejünket és kitalálunk valami  she is my fault... 3673325056
VISZONT nem szeretném, ha elsődlegesen romantikus jellegű plotban gondolkoznánk azon túl hogy mi volt közöttük a múltban (múltas játékok persze élnek, ilyen formában benne vagyok). Ricky bár érzéketlennek tűnik és egy tapló vaddisznó aki azóta, hogy a kedves hölgy otthagyta inkább a testiségre vágyik, az egyéjszakás kalandok éltetik, hogy kielégítse a szükségleteit, nagyon is mély érzései vannak... ezt a hölgyet például teljes szívből gyűlöli.  Rolling Eyes
Hogy hova vezet akkor így az út számukra? Hogyan tovább? Derítsük ki  she is my fault... 1261330843  //


livin' in new york



I am the Devil's smile
The one caught everyday. A hopeful hero's speech won't stop the years you bleed. I am a hurricane, An Army strong as one As they sit back and laugh; The one you left has just begun.

mind álarcot viselünk
Ricky Simmons
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
she is my fault... Qlu9em9
Nothing left, now I'm feeling numb
And just like you, I couldn't love someone

Tere is no one, I can belong to

she is my fault... Cq8ZROp
★ kor ★ :
27
★ elõtörténet ★ :
i build my life of broken bones
not living for this anymore,

you want a fight I'll bring a war...

they laugh at me because i'm different; i laugh at them because they're all the same.
★ lakhely ★ :
Manhattan - East Village
★ :
Nothing in the cage of my ribcage
Emptiness is safe, keep it that way...
she is my fault... Kv9lzw7
★ foglalkozás ★ :
énekes II wanderers lead vocal
★ play by ★ :
Andy Biersack
★ hozzászólások száma ★ :
109
★ :
every sixty seconds you spend upset is a minute of happiness you'll never get back.

she is my fault... 6XMbPrS
 
she is my fault...
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» It was your fault
» 'cause it's all my fault?
» My fault is your fault
» I know it's accident, not your fault | Rora & Kai

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: