New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 68 felhasználó van itt :: 9 regisztrált, 0 rejtett és 59 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Cora Fraser
tollából
Ma 23:03-kor
Shelley Lane
tollából
Ma 23:00-kor
Dr. Anthony Crine
tollából
Ma 22:39-kor
Sophie L. Collins
tollából
Ma 22:30-kor
Jayda Winters
tollából
Ma 21:59-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 21:50-kor
Dr. Bianca Bishop
tollából
Ma 21:05-kor
Zoey Miles
tollából
Ma 20:55-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 20:07-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Exmennyasszonyom, Rose
TémanyitásExmennyasszonyom, Rose
Exmennyasszonyom, Rose EmptyKedd Dec. 26 2023, 08:07
Rose Vezetéknév
Foglalt

Play by
Mara Lafontan
Születési hely
amit szeretnél
Kor
26 körül
Lakhely
Manhatten nagy eséllyel
Szexuális beállítottság
hetero
Családi állapot
szingli/kapcsolatban
Csoport
diák, művészet, üzlet, munkanélküli
Történetünk

Gyönyörű,  fiatal és pofátlanul gazdag. Elég jó életnek hangzik nem? Ez pont te vagy. Vagy legalább is ezt a látszatot próbálod fenntartani, mivel kihagyod a képletből az összetört szívedet, amit én okoztam.
Te és én szinte együtt nőttünk fel szüleik barátsága révén – ugyan ahhoz a manhattani old money társasághoz tartoznak –, így talán nem is volt olyan meglepő, hogy a 16 születésnapodat már egymás karjaiban töltöttük. Igazából még némi gondolkozás (és rengeteg belemagyarázás után)  az is teljesen logikusnak tűnt, hogy rögtön a gimnázium után megtörtént a lánykérés. Kár, hogy valójában egy óriási nagy baklövés volt, és én úgy elbasztam.
Meggondolatlanság volt megkérni a kezedet, és igazi seggfejség volt mikor az esküvőnk előtt 3 nappal leléptem Európába… a szakítást egy igen furcsa hangüzenettel rendeztem le.
Azóta már több év eltelt, és én semmit se tudok rólad. Szisztematikusan elvágtam minden kapcsolatomat veled.  Nem akartam, hogy azért bántsalak, mert magamnak se tudom bevallani, hogy mit is szeretnék; mert még magamnak is hazudok folyton.

De most végre hazaköltöztem az államokba és a szokásosnál is többször jutsz eszembe. Mondd, te szoktál gondolni rám? Vajon ha meglátsz az utcán köszönsz, tovább sétálsz vagy leköpsz?


// ET-met feltétlenül olvasd el, mert ott az egész jóval bővebben ki van fejtve. De ha így is van bármi kérdésed nyugodtan zaklass pm-ben.

Rose-ként említettem eddig a hölgyet, de ha nagyon nem tetszik nyugodtan megváltoztathatjuk. Ugyan úgy vevő vagyok a Roselyn, Rosalie, Rosetta, Rosabel stb. alakokra is.

Pb kérem maradjon. Nagyon adja a vibe-t, amit kerestem, nincsen agyon használva és sok gifet, képet találsz róla tumblreren.  Nagyon szívesen kigyűjtöm neked.

Személyisége elég szabad igazából csak azt szabnám meg, hogy inkább egy bevállalós, határozott csaj legyen. Biztosan nem egy ne bánts virág. Saját célokkal, gondolatokkal és problémákkal. Kettőjük közül inkább Rose volt az érettebb és az öntudatosabb is, de kitudja 7 év alatt mennyit változott.

Az, hogy mi történt vele míg Paul Európában volt… hát megint csak 100% szabad kezet kapsz. Miket csinált, tanult e, hogyan élte meg a szakítást, mit gondolt még anno az esküvőről.
Tőlem lehet szingli vagy kapcsolatban. Mindegy.
Minden más infó róla pl. családja teljesen rád hagyom.

Alkosd sajátoddá Rose-t.
Ne ijedj meg, szeretek közösen ötletelni.

Ugyan akkor nem titok, hogy azt szeretném, ha idővel újra összejönnének. Persze szépen lassan, nem kell sietni.  Rengeteg dolgot meg kell beszélniük, na meg megoldaniuk.


Nagyon várlak  Exmennyasszonyom, Rose 2624752903
mind álarcot viselünk
J. Paul Astor
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Exmennyasszonyom, Rose Tumblr_o585uaXyuS1v7n08eo7_250
★ kor ★ :
26
★ elõtörténet ★ :
fails and regrets
★ családi állapot ★ :
Single since ‘16
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Exmennyasszonyom, Rose Tumblr_inline_op0mrshdG31rifr4k_540
★ idézet ★ :

★ foglalkozás ★ :
kockázatelemző (nem unalmas…annyira…eskü)
★ play by ★ :
Douglas Booth
★ hozzászólások száma ★ :
31
★ :
Exmennyasszonyom, Rose C73419f79516ac7c280e459ed236945a7c2196b0
 
Exmennyasszonyom, Rose
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Rose Harbor
» Rose A. Davenport
» Not like this – Rose x Paul
» Rose Kaminski
» Nancy Rose

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: