New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Tiger Kareem Abbar
tollából
Ma 13:55-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 13:35-kor
Fable Elizabeth Hart
tollából
Ma 13:09-kor
Benjamin Stanford
tollából
Ma 13:03-kor
Benjamin Stanford
tollából
Ma 12:54-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Ma 12:36-kor
Jackie Monroe
tollából
Ma 11:58-kor
Jackie Monroe
tollából
Ma 11:51-kor
Jackie Monroe
tollából
Ma 11:51-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Mera && Savannah / in Melbourne - Albert Park
TémanyitásMera && Savannah / in Melbourne - Albert Park
Mera && Savannah / in Melbourne - Albert Park EmptyHétf. Dec. 18 2023, 17:09
Mera and Savannah

☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆

H
úzzam meg magam, vagy törjek a csúcsra? Mintha nem lenne elég a sok lesifotós és a rajongó, akik rajtam keresztül akarnak a bátyámhoz eljutni. Monacoban voltam egy pár napot, hogy a bátyámmal legyek, hogy tudjam mi van vele, na meg hogy egy kicsit kiszakadjak New York pezsgéséből és halljak egy kis hazai nyelvet. Nem vagyok jól, de nem vallanám be senkinek, mindenki felé a kemény nőt mutatom, aki megértően engedte el Caesar kezét, pedig nem így volt. Ettől függetlenül megértem, és logikus döntés volt, mielőtt bele őrültünk volna egymás hiányába. Ettől függetlenül rosszul vagyok lelkileg, az agyam állandóan pörög és keresi a következő kihívást. Már éppen le akartam állni a az utcai versenyekkel, hiszen vígan lebegtethetem a Forma 2-es szerződésem a DAMS-nál, mármint az első évem még csak a tesztelésről fog szólni, versenyezni fogok, de nem fűznek nagy reményeket hozzám valamilyen téren benne van apám neve a dologban, hogy ott a szerződésem és Chris jelenléte a magasabb kategóriában, ha nem mondják is tudom. De most nem hisztiztem miatta, önerőből akartam eljutni ide, és félig meddig sikerült is, de tudtam, hogy kell az utolsó löket és az az ő jelenlétük volt az életemben.
- Savannah, gyere le! - utoljára akkor szólt így apám hangja hozzám, amikor megtudta, hogy mit művelek az utcán a kocsimmal, vagyis azzal a kocsival, amiről még fogalmam sincs, hogy létezik. A kezemben forgatom a szerződésem, mint valami aranyrudat, bámulom. Leteszem magam mellé, letörlöm a könnyeimet és felülök az ágyon, addigra apám vidáman toppant be hozzám. Nem tudtam, hogy itthon van, azért jöttem Franciaországba, hogy itt legyek, amíg jobban nem leszek, egyedül, de most hazajött és nem tudom mi az oka. kérdőn nézek rá, ő meg mosolyod, mintha valami rosszban sántikálna, talán ezt is teszi.
- Neked nem Melbourne-ben kellene lenned? - nézek rá ijedten, mert tudom, hogy már régen ott kellene lennie és nem itt velem.
- Nem akarom nézni, hogy az én kicsi lányom ennyire maga alatt van, had mutogassalak kicsit. - nyújtja felém a bőröndöt, ami még üres, de pár percen belül megpakoljuk a cuccaimmal és a repülőn eszmélek fel, hogy éppen Ausztráliába tartunk egy versenyre, ami máris egészen más érzelmi világot kelt bennem, Ott lesz Chris, ugyan nem fog versenyezni, de már tudtommal repülhet, és persze apám.

*****
Pénteken már izgatottabb vagyok, mint szerdán, amikor éppen a könnyein közül húzott ki apu az ágyból, máshogy érzem magam, egy kicsit kicserélődtem, hallottam már a kocsik hangját, találkoztam ismerősökkel és belépve a kapun csak még szélesebb lesz a mosolyom.
“Merre vagy?” - írok apunak a reménytelenek nyugalmával, hogy erre egy szabad edzés előtt kapok választ, de mielőtt a telefonomat elrakhatnám toppanok meg mielőtt nekivágódnék valakinek, akinek a nagy telefonozás közben csak a lábát vettem észre.
- Bocsi.  teszem a vállára a kezem mielőtt kikerülöm és rámosolygok, majd meg is állok hirtelen. - Mera? - a hangomban nem akarok semmi gúnyt rakni, semmi rosszindulatot, de amikor utoljára láttam az az a nap volt, amikor kisodródtam a pályáról és ő elhajtott mellettem, még láttam, hogy felém sem néz, ami tudom, hogy az adrenalin és a sokk okozott, amit mögöttem kellett megélnie, de a sisakja mögött rejtőző arca, ami megjelent előttem még úgy is, hogy nem láttam belőle semmit örökre belém égett. Pedig mi jóban voltunk, amíg a pályán voltam, azóta nem is beszéltünk, ahogy eltűntem, és amióta visszatértem még egyszer sem futottam bele, ami számomra furcsa, mert elég határozottan kijelentette már akkor is, hogy hova akar eljutni és annak eredményeképpen állandóan a Paddock területén kellene lennie.

☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Mera && Savannah / in Melbourne - Albert Park
Mera && Savannah / in Melbourne - Albert Park EmptyKedd Dec. 19 2023, 07:30

Savannah & Mera
Forgiveness: such a simple word but so hard to do when you have been hurt.

Nem is gondoltam volna, hogy ilyen hamar eltelik egy év. Huszon kettő óta ugyan is, nem ültem versenyautóban. Ez pedig a frusztrációmnak nem tett jót Viszont nem adom fel. Megbeszéltem pár szponzorral, hogy találkozom velük és elbeszélgetünk. Jó, persze senki nem akar sok reményt fűzni olyanhoz, aki egy éve nem mozgott olyan autóval, ami kétszáz felett száguld alapjáraton.
Bár nekem ez a véremben van és olyan, mint a biciklizés, nem fogom feladni, csak tegyenek a seggem alá egyet és megmutatom, hogy mennyire képes vagyok a regenerálódásra. Pillanatok alatt.
Felüdülés volt újra a Paddockban sétálni, ahol a pezsgés és a szagok azonnal az elmémbe itták magukat. Ahogy mindenki szorgosan tette a dolgát én csak mosolyogva sétáltam el a megbeszélt helyig. Jó páran oda köszöntek és volt olyan is, aki még csak rám sem emelte a tekintetét. Hát isten hozott, Mera. Az érzések hamar negatívvá váltak, de úgy éreztem, hogy nem fog ez eltántorítani a célomtól.
Az Aston hamar kikerült a képből, egy jó sofőr nem középkategóriás autóban akar a csúcsra törni, így hagytam is az egészet. Tudtam, hogy velük biztos nem fogok sokra jutni. Ahhoz bennem jobban dúl a versenyszellem, mint, ahogy ők a kocsikkal bánnak.
A megbeszélés meglepően jól ment, csak a telefonomat elő véve keresgéltem a névjegyek között, hogy értesítsem Andy-t, hogy benéz egy kis meló. Még ha csak tesztpilótának is, de onnan már könnyebben mozgók fel felé. A küldés gombra nyomva hirtelen nekem jön valaki és persze a telefonom azonnal a földre kerül, kijelzővel természetesen lefelé.
-Bassza meg, vak vagy?-förmedek rá, ahogy lehajolok a készülékért és mikor kiegyenesedve azok a kék szemek néznek rám, amik utoljára kétségbe esetten igyekeztek a kocsit a pályán tartani, megmozdul bennem valami és lassan bólintok. Elég régen nem találkoztam vele, megpróbáltam kerülni minden embert, akinek köze van a sporthoz, míg magammal voltam elfoglalva. Bár eléggé szarul festet, még sem akartam a kezdeti sokkból a következőbe hajszolni.
-Hello, Savannah.– bólintok újból, még sem vagyok paraszt. Meg hát a kedvem is jobb lett a megbeszélés után. Sosem lelkiztem senkivel nem is akarok. De az a kék tenger, ami olyan bánatos, mintha meghalt volna a kiscicája nem hagy nyugodni.
-Azt nem kérdezem meg mit keresel itt, mert mindenki tudja.-enyhe szarkazmussal beszélek, mert könnyű úgy létezni, ha családod minden tagja ebben a sportban van és nem mellesleg csapatfőnök. Simán a segge alá tolnak bármilyen felső kategóriás ülést, nem is értem minek ez a nagy világ fájdalom nála. Neki az ölébe hullik, én pedig vért izzadok minden tintafoltért. Fogalmam sincs, hogy amúgy mit várna tőlem, vagy az illem.
-Figyelj, kurvára nem fogok bocsánatot kérni azért, ami a pályán történt. Örülök neki, hogy nem vittél magaddal. Amúgy meg ez egy verseny cicám, te is tudod, hogy nem állunk meg.-az arcán lévő érzelmeket sose tudta kontrollálni én pedig olyan könnyedséggel olvasom le a dühöt és a megvetést, mintha egy régi könyvet tartanék a kezembe.
-Menj, mond el apunak, hogy megbántottalak.-kacsintok rá, ahogy elsétálok mellette. A férfiak kevésbé feszkozzák túl az ilyen történéseket, de a csajok képesek évekig elkeseregni rajta.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Mera && Savannah / in Melbourne - Albert Park
Mera && Savannah / in Melbourne - Albert Park EmptyKedd Dec. 19 2023, 16:01
Mera and Savannah

☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆

H
osszú volt ez az időszak amíg nem voltam itt, 3 egész év, és annyi idő alatt sok minden változott. A visszatérésem óta már kezdem megszokni ezt a hangulatot, ami itt uralkodik legyünk bármelyik országban, bármilyen pályán, van egy érzés, ami mindig ugyanolyan és ettől kicsit megint a réginek érzem magam, még akkor is ha  a lelkem egy kicsit még odavan.
Nem tudom mit gondoltam, hogy majd megváltom a világot és szerelmes lehetek pont én egy olyan ambiciózus srácba, mint Caesar volt, tudom, hogy mi a fontos neki és nekem is, valahogy már az elején csenghettek volna a vészharangok, de nem bántam meg, csak most fel kell épülnöm és jó lesz minden. Ő minden bizonnyal tovább lépett, még mindig követem őt, nem akarok haragudni rá, miért is tenném, de hazudnék ha azt mondanám, hogy könnyű.
A terápia nekem ez az egész és az ismerős arcok feldobják a napom, a sok sietős ember, a hangos rajongók, a vakuk villanása, minden kellett nekem, és már érzem, hogy javul a közérzetem.
Amint viszont a telefonomon babrálok egy hirtelen kellemetlen érzés fut végig rajtam, amikor feltűnik ki az akivel össze sodort a sors. Nem tudom miért érzem ezt felé, de amikor megszólal az ő hangjában is benne van valami, ami egy kicsit kinyitja a bicskát a zsebembe, de ma nem akarok mindenáron hadakozni, erre nincsen kedvem.
- Gondolom ugyanazt, mint te. - vonom meg a vállam semleges arccal, igyekezve nem kimutatni az enyhe frusztráltságot, amit előidézett bennem, pedig semmi okom nincs rá haragudni. De amikor előveszi azt az élces hangnemet, amit nem tudok hova tenni nekem is összeszorul a szemem és hátrálok egyet, hogy vegyek egy mély levegőt, és ne ugyanabban a stílusban essek neki. Nagyon rosszkor talál be pont ezzel, az életem félig romokban, közben tudom, hogy most készülök a fellegekbe szárnyalni mégis könnyedén hoz ki a sodromból, pedig nem kellene hagynom neki.
- Sosem vártam bocsánatot, nem a te hibád volt, csak tudod az volt a szar, hogy utána még egy SMS-t sem toltál felém, hogy hogy vagyok. Ez az életem tudom, hogy ezzel jár, a másik megy tovább, én is ezt tettem volna. - nem akadok ki a szavain, felesleges lenne, ismerem, hogy csak jobban szítanám a tüzet, de nem hagyom szó nélkül, mert felszínre tör belőlem a sértettség, ami mégiscsak bennem lapul. Nem sok lány barátom van, fiúk között nőttem fel, nem érdekelt sosem ha valaki kicseszett velem a pályán, de az életben nem kötelező, és ő mégis ezt tette, még ha nem is volt kötelessége felkeresni, megtehette volna, mert ő látta az egészet, ott volt és mégsem reagált felém semmit.
- Mi bajod van Mera? Zavar, hogy megint a rajtrácson kell látnod? Azt hittem már megszoktad a látványom ennyi év után. - hozzátenném, hogy ideje ha hátulról is bemér, de nem mondom ki, nincsen erőm jobban összeveszni vele, inkább hagyom, hogy elmenjen. - Ez az ami megy neked, hogy otthagyd akinek lehet, hogy szüksége lenne egy kibaszott kérdésre. - szakad fel belőlem, magamat is meglepve vele, mert az ilyen szavak csak néha jönnek elő, de túl sok minden van körülöttem és Mera olyan szépen hozza felszínre, hogy nehezemre esik visszatartani őket.

☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Mera && Savannah / in Melbourne - Albert Park
Mera && Savannah / in Melbourne - Albert Park EmptyKedd Dec. 19 2023, 16:44

Savannah & Mera
Forgiveness: such a simple word but so hard to do when you have been hurt.

Tudtam, hogy ha visszatérek a régi berkekbe nem lesz minden felhőtlen. Sose voltam az, aki megválogatja a szavait. Így nem sok olyan ember van, akivel jóba lettem volna. A garázsok előtt sétálva sok érzés kavarog bennem, de úgy érzem, hogy igen én aztán ide való vagyok és kell ez az érzés, hogy az emberek örömét beszívjam és magam malmára hajtsam a vizet. Az a dobogós nap, az érzések. Újra érezni akarom.
Talán ezért is voltam annyira elmélázva, nem figyeltem, hiszen a telefonom a kezemben volt mikor nekem jönnek. Jogtalanul akadtam ki, de sose voltam az, aki fejet hajt a másiknak. Még ha az is áll előttem, akivel régen még jóban voltam.
-Csak nem ülésre hajtasz? Azt hittem apád már a segged alá tolt vagy kettőt, hogy kényelmesen elférj a kibaszott egóddal együtt.- nevetek fel keserűen. Mert nem hiszem, hogy olyan nagy erőfeszítést kell tennie és meghunyászkodni bárkinek csak azért, hogy győzelemre vigye a csapatot.  Szánalmas néha miket kell megélni az ember gyerekének, de nincs mese, ha csúcson akarsz lenni, akkor mindenképp a maximumot kell nyújtanod.
-Deneuve, ne idegelj ki. Egy kurva üzenet miatt nyikorogsz? Te hányszor vetted a fáradtságot, hogy megkérdezd mi van velem? Ne haragudjon a hercegnő, hogy nem az ő lelki bajaival foglalkoztam, miközben nekem is meg volta bajom. A rádióba bemondták, hogy élsz, tudtam hogy ennyi is elég.-forgatom meg a szemeimet. Azt hitte nem aggódom érte? Ilyen ez a sport, egyszer célba érsz, egyszer falat fogsz. De azért nem vagyok szívtelen érdeklődtem, nem hagytam békén senkit, míg nem kaptam pontos információt, mikor láttam, hogy nem mozdul. De itt a túlélés a cél, mindketten buktunk, ki kisebbet, ki nagyobbat. Nem fogok azért könyörögni, hogy fogadjon a bizalmába és lelkizzek vele. Nem én vagyok az az ember, akire szüksége van. Ezt ő maga is tudja.
Felhúzott szemöldökkel fordulok felé és hangosan fújom ki a levegőt, ahogy megingatom a fejem.
-Ide figyelj, kurvára nem érdekel, hogy hol leszel. Mert örökké csak a seggemet fogod bámulni. Mindketten tudjuk, hogy a Ferrari nem teljesít. A kocsikkal több a gond, mint eddig bármelyik évbe. Aztán nehogy hoppon maradj hercegnő. Egyszer betelik a pohár és fejek fognak hullani. Ne, hogy a fene nagy egód törjön le előbb. Minden hal a fejénél bűzlik.-forgatom meg a szemeimet, hiszen ha az apját eltávolítják akkor neki sem lesz akkora befolyása, mint szeretné. Tesója még csak-csak egyengetné az útját. Viszont sosem fogják teljes mértékben elfogadni azt, aki a családja hátán kapaszkodik vissza az élbe. Csatlakozzon csak vissza hozzánk, akik képesek vagyunk a ranglétrát alulról kezdeni. Meglátjuk meddig lenne ekkora szája.
Ahogy folytatnám az utam persze még hozzám vág egy olyan mondatot, amire nem épp számítottam. Megtorpanva fordulok felé.
-Mit akarsz tőlem? A vállamon akarod kibőgni magad? Nincs elég alkalmazottad erre a célra? Akik örömmel ápolgatják a lelked? Amúgy meg ha nem készültél fel arra, hogy újra beleülj egy versenyautóba akkor mi a frászt erőlködsz? Ennek itt.. -mutatok körénk, hiszen úgy zeng az egész terület, mintha ezer elefánt dübörögne felénk.-Az az ára kedvesem, hogy ne félj rálépni a gázpedálra. Magaddal kell tisztázni ezt a faszságot. Nem velem.-rázom meg a fejem és közelebb lépve hozzá igazítom meg a haját.-Amúgy meg nem érdekel, hogy vagy.-mosolygok ördögien és hátrább lépve döntöm oldalra a fejem, ahogy végig mérem.
-Bármi bajod van, jobb lenne tisztázni magaddal, vagy valami pszichomókussal. Mert ha nem vagy tiszta agyban, akkor a gumi fal sem fog megvédeni. Ezt gondolom te is jól tudod.-enyhe jó tanács, kissé szarkasztikusan és felsóhajtva engedném el a témát. De én is voltam így, hogy mindenért más torkának ugrottam volna. Mint jelenleg is teszem.
-Szívd fel magad, legyél egy kis picsa, és mutasd meg, hogy erősebb vagy, mint gondolják. Ne legyél gyenge Savannah. Még bajod esik. Jelenleg nem vagyok a pályán, hogy megpróbáljam megvédeni a segged.-igen, azért segítettük egymást, tudtam mikor van az a pont, hogy jobb ha közbe lépek és segítek neki pozíciót javítani, vagy fordítva. De ez akkor nem jött össze. Mert az a rohadás autó nem akarta, hogy közelebb kerüljek. Ezt viszont nem fogom az orrára kötni, hogy igyekeztem ott lenni, segíteni. De nem tudtam. Igaz, hogy akkor megígértem a csapatomnak, hogy felgyújtok mindent a faszba. Verseny után kicsit elszabadultak az indulatok. Talán ezért is vagyok jelenleg ülés nélkül.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Mera && Savannah / in Melbourne - Albert Park
Mera && Savannah / in Melbourne - Albert Park EmptyKedd Dec. 19 2023, 17:55
Mera and Savannah

☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆

S
osem voltam olyan ember, aki mindent megenged a másikkal szemben, valamiért gyengének tűntem mindig mindenki szemében egészen addig, ameddig  a kocsiba nem ültem. Fogalmam sincs honnan van ennyi erőm arra, hogy higgadt maradjak mindig, amikor nem ülök a kocsiban és nem kell kiengedni mindent, de megteszem, mindig megteszem és már megszoktam, hogy ilyen vagyok. Nem akarok és nem is szokásom felvenni a másik haragját, de Mera az akitől nem erre számítottam volna az újra találkozásnál, mégis ezt kapom. Kihoz belőlem valamit már a látványa, ami nem miatta van, sokkal inkább amiatt, ami akkor történt, amikor utoljára láttam, és megbélyegezte az egész életem.
- Apámnak fogalma sem volt róla, hogy ülést akarok szerezni, elhiheted, ha tőle függött volna a pozicíóm ma nem itt lennék, hanem a kamera másik oldalán és kérdéseket tennék fel és nem megválaszolnám azokat. - felelem még hidegvérrel, bár érzem, hogy a  szívverésem hevesen gyorsul. Csodálkozva mérem végig, a szavait hallva hátrébb kell lépnem, hogy magamhoz térjek, sosem volt nagy az arcom, pedig nekem aztán lehetett volna, a családom a legnagyobbak között van, ami hátrány és nem előny, ahogy sokan hiszik. Apám mindig többet kért tőlem és idővel Chris is látni akarta a fejlődésem, ami mások szerint kiváltság, nekem kétszer annyi meló volt, de sosem rinyáltam, tettem amit kell, ezért nem értem, hogy mire fel az egoista jelző, de benyelem, mint olyan sok mindent már.
- 2 hétig voltam kórházban akkor kellett volna egy üzenet, vagy bármi, igen ezen vagyok kibukva és tudod miért? Mert azt hittem, hogy a többiekhez képest, mi azért közelebb voltunk egymáshoz. Tisztán látom, hogy a naivitásom teljesen elhomályosította az ítélőképességem. - fel vagyok háborodva, nem rinyálok, csak felbosszant, kikapcsolódni jöttem ide és nem veszekedeni, de kijön, minden kijön, pedig nem neki szánom ezeket.
- Nem érzed a túlzott magabiztosságodat, amióta visszajöttem még csak a nevedet sem hallottam sehol, ellenben az enyémmel, ami még ennyi idő után is érdekes a csapatok számára, és ne gyere nekem azzal, hogy mert apám és a bátyám, mert ehhez semmi közük nincsen. Egyedül kapaszkodtam fel, az ő hátuk mögött, és nincsen szükségem egy olyan valaki kioktatására, aki valószínűleg a maga önfejűsége miatt nem tudta megtartani a lehetőséget, amit kínáltak neki. - hiába tehetséges, mert az, és tudom mire képes, ha nem tudja a szavakat magában tartani, hanem tud uralkodni magán, mert a szponzorok és a csapatok nem vevők egy kiszámíthatatlan csajra, és az sem segít rajta, hogy nem nőtt semmi a lába közé.
- Úgy mondod mint aki nem ismerne elég jól ahhoz, hogy tudja nálam jobban senki nem képes felállni bármilyen szar helyzetből. - húzom össze a szemem, és készen vagyok faképnél hagyni, mert jobb ha ezt nem itt folytatjuk, hanem egyszer majd ha lesz elég esze és ülést szerez magának, a pályán. - Azt hiszem pont eleget hallottam abból, amit képviselsz és elég fejbevágás volt minden szavad, hogy ne legyen szükségem másra, csak arra, hogy szépen letoljalak a pályáról. Már ha egyszer lesz olyan hülye, aki kocsiba ültet. - vágom a  fejéhez, bár ezt nem annyira gondolom komolyan. Nem szoktam ennyire rosszindulatú lenni, de egyszerűen nem érzek másfajta módot a vele való kommunikációra, csak támad én meg mintha képtelen volnék megvédeni magam, talán nem is akarom.
Az utolsó mondatára érzem, hogy az eddig megfeszült testem elereszt, mintha valami egészen nagy dolog esett volna ki belőlem.
- Nincs veszteni való ugye? Ez az egész életünk és hozzád hasonlóan nekem más nyúlt bele olyan szarul, hogy ne legyen lehetőségem visszatérni, könnyen mondod, hogy szívjam fel magam, ha az egész családom a karrierem ellen van. - fogalmam sincs mennyit tud arról, hogy miért tűntem el a pályáról 3 évre. Nem beszéltem vele és apám nem szívesen számolt be erről a sajtónak, mindenki úgy tudta, hogy tanulni mentem New Yorkba, pedig nem száműzött oda és el kellett kerülnöm a pályákat, hogy ne készüljek ki. Örökre a versenyzés nélkül, talán Mera tudja milyen gondolatokat kelt ez az emberben.
- Van ülésed jövőre vagy nincs és ezért vagy ilyen zabos? - kérdezem az egyik lábamra állva elindulva a VIP részleg felé, hogy a nagy néző közönséget inkább magunk mögött hagyjuk.
☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Mera && Savannah / in Melbourne - Albert Park
Mera && Savannah / in Melbourne - Albert Park EmptyKedd Dec. 19 2023, 18:26

Savannah & Mera
Forgiveness: such a simple word but so hard to do when you have been hurt.

Ne felejtsük el sose honnan indultunk. Talán ez volt az első olyan, amit a fejünkbe vertek. Az empátiával együtt. Hiszen a rajongókért vagyunk, nem saját magunk miatt. Ez viszont némelyikünknél kicsit elszáll. Mert én magam miatt csinálom, nem pedig azért, hogy fanokat szórakoztassam. Nekem a verseny a lényeg, nem pedig a szereplés. Fel kell nevessek, ahogy megint előadja a riporteri múltját és megcsóválom a fejem.
-Lehet, hogy ott jobban teljesítenél.-kacsintok rá szemtelenül és érzem, hogy a feszültség egyre jobban átjárja a testét, az izmai akaratlanul megfeszülnek. Nem terveztem ma senkibe bele állni. De, nehogy én legyek a szar alak, mert nem kerestem miközben kirántották a lábam alól a talajt.
-Közel voltunk egymáshoz, ezt ne felejtsd el. De ha kihúznád a fejed a seggedből, akkor már rég utána nézhettél volna, hogy akkor mi történt, és nem csak magadat olvasgatni a sajtóban. Nem is vártam mást tőled, csak legyek én a hibás. Mióta is vagy képes mást okolni a saját faszságodért?-nevetek felvégül és esküszöm, hogy ennyire nem mulattam jól már egy ideje és most tessék, elég egy hisztis hercegnő, hogy feldobódjak még jobban.
-Drágám, te még hiszel a mesékben? Annyira bájosan naiv vagy. Még, hogy nem apád miatt. Marketing, ismerős ez? Egy csapatot a marketing tart életben, ha valaki egy Denevue-t húz be, már is pénzt hoz. Csak a neved kell nekik, a csinos pofid. Nem kapkodnak olyanért édesem, aki csak tördeli az autókat és saját magát.-most már kezd felhúzni azzal, hogy azt hiszi mindent azért ér el, mert az, aki és nem csak azért mert nem az apja van a háttérben, vagy a tesója.
-Lesz ülésem, nem maradsz ki a mókából. Ne miattam aggódj. Menj, dugasd meg valakivel, hogy ez a stressz kijöjjön belőled.- vágom hozzá és csak szimplán sétálnék tovább, de persze nem engedjük el egymást olyan könnyen, mint ahogy kellene. Sok a sérelem az évek múlásával, így egyszerűbb a feszkót levezetni.-Kicsim, ahhoz utol kell, hogy érned.- a mondat második felére pedig nem reagálok. Igen, tudom, hogy kevés az esély arra, hogy ez megtörténjen, de attól még én törtem az utat és én voltam az, aki simán beleállt egy olyan helyzetbe, ami akár kórház is lehetett volna. Még is ő csattant. -Ne felejtsd el ki fogta meg a falat és került kórházba.-ez igen csak övön alulra sikerült, de úgy tűnik, hogy egymás etanoljai lettünk. Mondjuk a pályán is inkább buzdítottuk egymást, mint sem elnyomtuk volna. Ez most sincs másképp.
-Kit érdekel a család? Van benned annyi, hogy leszarod ki mit mond. Te mit akarsz? Az a lényeg, hogy magadnak bizonyíts. Nem vagy kisgyerek, aki nem tudja eldönteni, hogy melyik ruháját húzza fel.-morranok fel, mert úgy érzem, hogy saját maga ellensége lett és ez kurvára nem fog jól mutatni nála.
-Ne azzal foglalkozz mi van velem. Saját gondolataidat kéne rendezned.-vonom meg a vállam és az isten tudja miért indulok meg vele együtt. Azon kívül, hogy legszívesebben megfojtanám egy kanál vízben is. De a kíváncsi szemek egyre fogynak és az első olyan helyre húzom be magammal, ahol nincs senki.
-Ide figyelj Savannah. Kurvára nem tudom mi a fasz van vagy volt veled. De ez a hatalmas önsajnálat már kiakasztó. Ezt akarod mutatni? Mutasd, de egy depressziós picsának nem fognak oda ajándékozni egy ülést. Akarod?-kérdezem a szemébe nézve és összefűzöm a karomat a mellkasomelőtt.-Akkor engedj el minden fost és rakd oda magad. Mert a formás seggeden kívül más nem lesz, aki oda segít a célodhoz. Ne baszd el..

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Mera && Savannah / in Melbourne - Albert Park
Mera && Savannah / in Melbourne - Albert Park EmptyCsüt. Dec. 21 2023, 20:33
Mera and Savannah

☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆

H
a apámon múlt volna valószínűleg olyan haragos és hirtelen lány lennék, mint Mera, de szerencsére anyám adott nekem elég nyugalmat, hogy ne engedjek a hirtelen feltörő másik haragjának, hanem próbálj meg higgadt maradni. A testemen kívül nem mutatja semmi más, hogy szépen lassan kezd kihozni a sodromból, ami nálam elég nagy szó, mert szinte lehetetlen, Nekem nem szoktak csak úgy ok nélkül beszólni, nem adok rá okot, békésen élem az életem mosolygok a kameráknak, válaszolok mindenkinek és ha olyan van mlg Christ is ráveszem egy mosolyra ha valaki nagyon akar vele egy képet, mert nagyon sokan akarnak vele képet. De Mera nem a rajongóm, nem a családom egyik nagy követője, inkább lenéz engem azért mert az vagyok aki és simán a  szemembe köpi amit gondol. Jogosnak érezheti, hogy bezsóogasson, mert nem kezdtük jól az egészet, de én nem érzem ezt sőt, a szemem összeszorulva már már érzem, hogy idegbe került, de nem fogom neki megadni amit szeretne, nem fogom azt megtenni amit ő akar, nem dühödök fel olyan könnyen.
- Nagyon jól tudod, hogy csak magamat okolom, de nem én akartam lejönni a pályáról, és nem akartam tudni mi folyik itt, éppen elég volt nekem amit Chris és apám hazahozott, el akartam szakadni ettől az egésztől, és nem nem olvastam utánad, olyannyira nem, hogy képzeld a saját magamról szóló lejárató cikkek is hidegen hagytak, furcsa mi? - kérdezem már szinte megvetve a szavait, mert nincsen jga ahhoz, hogy így beszéljen, mert fogalma sincs arról min mentem keresztül. Mindenki egy elkényeztetett libának tart, aki ott van ahol, mert a nevem vonzza a hírnevet és a sikert, de nem, tehetséges vagyok, nagyon, a legjobbak között voltam, voltunk, amikor abbahagytam én azért estem ki, mert a családom volt olyan tehetős ebben az egész világban, hogy kicsesszen velem ő magát cseszte ki és ezért úgy érzem rám mérges.
- Mera ezt ne! - fújtatok, de hamar lehiggad a lélegzetem és igyekszem megfontoltam válaszolni neki. - Tudod mit, nem érdekel, ha a nevem miatt akarnak, akkor legyen, mert bekerültem vele, megtartani nem fognak azért mert Deneuve vagyok, ki fognak ugyanúgy rakni ha nem teljesítek és te is ismersz, hogy teljesíteni fogok, addigra meg majd csak azt fogod látni, hogy szépen előre török, amíg te hol leszel? A garázsban fülessel a fejeden, amíg én megélem az álmaimat, lényegtelen, hogy hogy. - nem akarom használni az előnyt, amivel születtem, de nem hagy más választást, hogy kimondjam, hogy ha ez így is van és a nevem miatt vettek be, akkor meg fogom mutatni, hogy mire vagyok képes,én  a pályán, ő meg a szimulátorban, óriási különbség, az én javamra.
- Lesz igaz? - nevetek fel egy kicsit gúnyosan, kérdőre vonva a szavait, ahogyan az én ülés szerzésem, úgy az övét is meg tudná akadályozni az apám, ha nagyon felidegesít, de nem tennék ilyet sosem, vele nem és még azzal sem akit sosem kedveltem, inkább ott küzdjünk meg ahol értelme van és ne az életben. - És ne felejtsd el azt sem, hogy ki az aki a dobogón végzett volna, ha nem száll el a fék. És ez nem egyedi eset volt. - mert nem a szerencsétlenségem miatt mentem falnak, de nem is akarom bizonygatni neki nem, én tudom mi történt nem hibáztam, a mérnökök viszont annál nagyobbat, mert már látták, hogy nem jó valami az előtte lévő körben de nem volt sok és az első helyen voltam, gondoltál még kibírja a kocsi, nem bírta.
A családi részről inkább nem beszélek, nem szeretek, szeretem őket, de a vesztemet is ők okozták, vagyis azt hittem pár hónappal ezelőtt, most már teljesen mást gondolok,  mert mindig van feljebb és sose lejjebb,mert annál lejebb mint akkor sosem lehetek már, még akkor sem ha fáj most a lelkem, egy pasi nem tud a földre teríteni, ideig óráig fog csak fájni, nem volt hosszú kapcsolat, így ha ezt kiheverem nem lesz ami megállít, még Mera sem.
Inkább elindulok és valóban nem akarok vele foglalkozni,de a belső énem akarta tudni mi van vele, most is akarja annak ellenére, hogy ellenséges picsa velem, belőlem nem veszett ki teljesen az empátia.
- Héé, nem sajnáltatom magam, nem látja senkit a belső vívódásom, soha senkinek nem adom ki, csak te hozod ki belőlem és utálom ha látja bárki is. - állok meg keresztbe tett kézzel előtte. Nem akarom folytatni a beszélgetést, mert csak felbosszant és rá kell jönnöm, hogy van amiben igaza  van,de nem akarom neki bevallani, ellenkezni meg nehezen tudok már a szavaival.
- Nem baszom, az ülés az enyém, csak meg kell tartanom. - egy apró büszke mosoly jelenik meg az arcomon, ahogy rá gondolok, hogy pár hónap és én is ott fogok ülni egy kocsiban ha még a szünet alatt tesztelni is fogok akkor is, utána a cél a Chris melletti vagy előtti rajtrács, ami abszurd lesz, lehetetlennek fog tűnni, de megcsinálom.
- Miért vagy velem egyszer ilyen aztán olyan, én csak meg akartam nézni egy futamot, kikapcsolni és képes vagy szembeállítani saját magamat magammal. Nem tudom mire megy ki,de nem fogsz tudni eltüntetni a pályáról, most már nem. - ez nem fenyegetés, számomra ezek tények, amiket jobb ha tud, hogy pár rossz szó, nem fogja meg gyengíteni a lelkemet, apám lánya is vagyok nem csak anyám kedvessége van bennem, apám francia vére is.
☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Mera && Savannah / in Melbourne - Albert Park
Mera && Savannah / in Melbourne - Albert Park EmptyHétf. Dec. 25 2023, 11:56

Savannah & Mera
Forgiveness: such a simple word but so hard to do when you have been hurt.

Az agyam olyan szinten fel tud forrni pillanatok alatt, hogy szavakba nem lehet tölteni. De ez a lány hatványozottan kitudja húzni a gyufát és lehető leghamarabb robbantja az idegrendszeremet. Nem látja, hogy minden egyes szavával üti a másikat, amitől csak hangosan fel kell röhögjek.
-Hercegnő, a helyedben ezt még gyakorolnám. Honnan a faszból kéne ezt tudnom? Basztál felvenni a telefont és segítséget kérni. Ne engem okolj, ha a fejed a seggedben volt.-most már tényleg nonszensznek tartom, hogy mindenért legyek hibás az életében, csak azért, hogy könnyebb legyen az élete. Lehet, hogy eddig mindenki azt akarta, hogy jó legyen neki és most, hogy az élet istenesen pofon húzta, kezd észhez térni és a tiara a fején meginogni látszik. Elég időben.
-Mi van angyalom, fáj ha valaki az arcodba mondja a valóságot?-döntöm oldalra a fejem és kíváncsian fürkészem a tekintetét. Kurvára nem önmaga, elmerült a sajnálkozásba és a depresszióba. Így pedig mindenki tudja, hogy sokáig nem fog eljutni. Főleg nem egy versenyen.
-Ezt szeretnéd? Duruzsoljak a füledbe, hogyan működj a pályán sikeresen? Tüzeljelek fel? Juttassalak célba? Kérned kell csak.-nevetek fel, az, hogy ennyire megakar sérteni csak még nevetségessé teszi. Hiszen ebben az évben nem volt ülésem, nem olyan biztos, hogy jövőre nem lesz a seggem alatt egy autó, amivel még inkább az idegein táncolhatok. Valószínű, hogy neki erre van szüksége. Nem pedig arra, hogy simogassák a hatalmas egóját és pátyolgassák a törött lelkét. Kell neki is az a bizonyos hegek, amik emlékeztetik arra, hogy az élet kegyetlen, ahhoz hogy vigye valamire áldozatok kellenek. Ami fájdalommal jár. Ezt pedig csak magában tudja megoldani.
-Te nem vagy akkora gyökér, hogy betegyél nekem. Épp annyira vagy versenyszellemű, mint én. Jobban élveznéd, ha ez az egész, most a pályán játszódna le. Pasik is farokméregetésbe fognak, ha riválist látnak. Te is csak ijedt kislányként azt akarod, hogy nagymenőnek lássanak.-forgatom meg a szemeimet a nevetséges kérdésén. Ha nem ismerném megrémülnék, hogy minden szerződésemet áthúznak miatta. De ennél azért tökösebb a leányzó, mint sem ennyivel rendezzen le.
-Te is tudod, hogy nem sokáig nézegettem volna a segged. Jobban szeretem a magamét mutogatni.-legyen ebben a hitben, ha akar és ez kell ahhoz, hogy észhez térjen nem bánom én. De nem hiszem, hogy kettőnk közül ő lenne a vadász és én a préda. Mindig is én voltam, aki hirtelenjébe csap le az áldozatára, mikor az nyugodtan elkönyveli, hogy most már minden rendben.
-Valakinek ki kell hozni belőled! Belefogsz őrülni. Az pedig nem az a Savannah, akit megismertem. Kevés embert viselek el magam körül, de te benne voltál. Most pedig ez!– mutatok végig rajta szinte már kínosan nevetek fel.- Kurvára nem az, aki méltó helyen lenne mellettem.-zárom le a válaszát. Igen kedveltem, mert ténylegesen kihoztuk egymásból a maximumot a pályán és mindenhol. De ez a nő nem az, akivel megérné versenyhelyzetbe kerülni, mert annak csak kórház lesz a vége. Ismét.
-Pofozzalak fel? Ne legyél már ennyire sznob picsa, bassza meg.-forgatom meg a szemeimet a kijelentésére és nevetnem kell, hogy megint eljutottunk oda, ahonnan indultunk.-Ki a tököm akar eltüntetni a pályáról? Azt akarom, hogy szedd össze magad, mert ezt a pályán vagy az ágyban lehet csak lezárni.-nevetek fel végül, mert abszurdnak tartom, hogy azt hiszi vagyok olyan kicsinyes, hogy nem akarnám a pályán legyőzni. A többiek nem hozzák ki belőlem ezt a versenyszellemet.
-Mikor végzel? Négykor gyere a gokart pályára, megmutatom mi a bajod.-meredek a szemébe összeszűkült szemekkel és már lépnék el tőle.-Már ha nem a hotelszobám száma érdekel.-vigyorogva lépek vissza a nyilvánosság elé.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Mera && Savannah / in Melbourne - Albert Park
Mera && Savannah / in Melbourne - Albert Park EmptySzer. Dec. 27 2023, 22:32
Mera and Savannah

☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆

N
em őt akarom hibáztatni, csak annyira jelen van most és annyira pattog,hogy mindent rávetítek ki, pedig tudom, hogy nekem is ugyanannyiból állt volna hívnom, mint neki engem, de akkor sem engedek belőle és nem a saját magam makacssága miatt, sokkal inkább azért mert nem hagyja. Olyan mélyen hiszi amit mond én meg hagyom neki, mert nem is tudok mást tenni, ő ilyen és azt hiszem engem is sokkal hevesebbé tesz a jelenléta, ami nem jó, mert kikelek önmagamból.
- Kapd be Mera de komolyan. - felelem neki gúnyosan mert már kezd egy kicsit sok lenni a viselkedése. Bevallom, hogy nem mindig vagyok olyan mostanában mint régen, de mentségemre szóljon, hogy New York elit egyetemistái között éltem 3 évig, ami megrontotta azt az énemet amit annyira szerettem itt a pályán, de ez sem jogosítja fel, hogy így beszéljen velem. Meg sem kellene lepnie a viselkedésének, mégis meglep, ennyi ideje nem láttam és ennyire nem akartam ezt a hangnemet tőle megint, hiába érzem, hogy néha jó a pofon, most nem erre van szükségem csak arra, hogy itthagyjam, mégsem teszem.
- Hidd el sok ember tanácsára kíváncsi vagyok, de a tiedre nem, ami a pályát illeti egyikre sem. Jobban ismerem a pályákat, mint bárki más, csak útban lennél és valami hasonló hülyeséggel traktál nál végig, csak annyit kérek, hogy tűnj el az utamból és az életemből, mert nem segítesz csak még jobban belém rakod azt amitől menekülnék. - már lehet hangosabban beszélek, mint kellene, pedig nem akarok kiabálni, csak kiadok mindent, ami bennem van és amint kijön jobban érzem magam egy fokkal.
Talán blöffölök, talán nem, de mélyen legbelül sejtem, hogy nem tenném meg vele, hogy ennyire alá teszek, nem ilyen vagyok. Ebben az egyben igaza van, jobban akarom a pályán laposra verni, mint azon kívülés nem én leszek az aki elveszi más karrierjét.
- Az emberek változnak, azt mondtad hercegnő vagyok, lehet ki is használom a hatalmam, miért vagy olyan biztos, hogy még mindig az a szabálykövető ember vagyok. - teszem keresztbe a kezem, mert kezd elegem lenni a fene nagy önbizalmából, amivel csak az enyémet húzza egyre lejjebb.
- Lehet azért, mert nem barátkozni jöttem vissza, nem azért jöttem, hogy azokat akik egyszer mellettem álltak magam mellé állítsam. Tudom, hogy sokak véleménye megvan rólam, pont az ami neked is, a Deneuve lány az apja révén visszajött, de nem tudja senki a háttér sztorit, mert semmi közük hozzá. Nincsen kedvem s képmutatókhoz, és a hamis barátok sem kellenek. Tudom kikkel kell barátkoznom, akik őszintén azt teszik, amit gondolnak és nem tesznek alám még jobban. Nem akarok a régi lenni, az sem volt jó, az akivé váltam sem jó, csak túl akarok lenni azon, ami most bennem van és olyan lenni, aki lenni akartam, amióta először a gokartba ültem és ha nem leszel akkor mellettem, akkor nem leszel majd a dobogóról integetek. - már erősen érzem a győzelem szagát is ezzel az elképzeléssel tetszik, tudom, hogy változnom kell, nem keveset, és tudom, hogy menni fog, nem érdekel ki mit mond, mert sosem érdekelt, véleménye mindig is lesz mindenkinek.
Gúnyosan mérem végig amikor újra és újra vérig sért, de felnevetek, amikor a gokartot hozza szóba. Nem is tudom mikor ültem utoljára azokban a kicsi kis gurulós szerkezetekben, a gyermekkorom emlékei.
- Négykor ott leszek, köszi a hotelszobából másodmagammal egy ideig bőven elég volt. - forgatom meg a szemem és hátat fordítok neki, mert pontosan tudom mi jön ezután, két nő, akik két szélsőséges dolgot képvielnek de a pályán mintha egyre járna az agyunk, ami nem lesz jó, már most tudom, de mégis viszket a tenyerem és ég az agyam, hogy ott legyünk.
☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Mera && Savannah / in Melbourne - Albert Park
Mera && Savannah / in Melbourne - Albert Park EmptySzer. Jan. 03 2024, 09:10

Savannah & Mera
Forgiveness: such a simple word but so hard to do when you have been hurt.

Igazából tudom milyen nehéz ez a világ egy olyannak, mint mi. Lányoknál sokkal feszkósabb, mint a pasiknál. Csak úgy nem dobálják az üléseket, gyilkos a verseny érte. Mi nők pedig szeretünk mocskosan játszadozni. Bár többször hangsúlyoztam, hogy csak a neve miatt kaphat esélyt, hogy visszatérjen az ide édes kevés. Savi is épp olyan állat tud lenni a pályán, mint én. Levadásszuk azokat, akik nem érdemlik meg, jobban szeretjük az erőnket fitogtatni, mint sem simán az élen kocsikázni, mindenki tudja, ha nem megfelelőek a csapattársak elég unalmas. Az a jó, ha van kivel szórakozni, idegeket tépni.
A kis szócsatáink pedig felnyitja a szemem, hogy nem itt kéne ezt megvitatni. Még csak az kéne, hogy valaki tanúja legyen és holnap a címlapokon nézelődjünk vissza, hogy egymásnak feszültek az ex versenyzők. Így függőben is marad a társalgásunk és meg is beszélve azt, hol vezetjük le a feszültséget. Mivel én már kifelé tartottam már így léptem is tovább. Neki meg csak belső drukként reménykedhettem, hogy megkapja azt, amire ezek szerint szüksége van.
Az idő csiga lassan telt így is előbb mentem ki a pályára, hogy beszélgessek a régi ismerősökkel. Jó volt kicsit ökörködni velük és újra a kezeslábasba bújni. Végre valami régi, kellemes érzés járja át a testem, ahogy melegség fut végig rajtam, ahogy a sisakkal a kezembe ácsorgok egy gumioszlopnál és a telefonomat ellenőrzöm, hogy esetleg meggondolta-e magát. Vagy csak én voltam ennyire korai. Végül feltűnik az alakja és vigyorogva nézek rá.
-Azt hittem beijedtél hercegnő!- nevetek egyet, ahogy a kezébe nyomom az overált és a sisakot. -Rózsaszín elfogyott- vonom meg a vállam egy gonosz vigyorral. Bár kétlem, hogy az lenne a színe. De attól még nem gondolja, hogy nem fogok még cibálni a macska bajszát, ha már itt vagyunk. Kell egy kis feszkó, hogy jobban teljesítsünk.
Így csak a gokartokhoz sétálva várom meg míg átöltözik, a fiúk persze ég átnézik őket, hogy minden oké legyen és ne legyen legalább azokkal baj.
-Mera, ésszel!- szól rám Mike és megforgatom a szemem. Mindenki ismeri Savi történetét és persze vigyázni kell rá, akár egy hímes tojásra.
-Nem fogom kinyírni, de inkább most kerüljön falba, mint ott. Le kell küzdeni a félelmet.-ingatom meg a fejem, ahogy a sisak a fejemre kerül és újra felbukkanni vélem. Helyet foglalva a kisautóba igazítom meg mindent, bekötés meg társai. A kötelező protokollokat betartva. Mai délutánra kibéreltem az egész pályát, hogy ne legyen zavaró tényező, a személyzetből is csak hárman maradtak, hogy kiszolgáljanak minket.
Oldalra nézve figyelem, hogy Savi is milyen gyakorlattal teszi meg a mozdulatsorokat. Van valami bája annak, hogy újra egymás mellé kerültünk és összemérhetjük erőnket. Bevallom már pár hónapja nem jártam ilyen helyen. De elméletileg ez is olyan, mint a biciklizés és hamar visszarázódik az ember. Úgy legyen.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Mera && Savannah / in Melbourne - Albert Park
Mera && Savannah / in Melbourne - Albert Park EmptyCsüt. Jan. 11 2024, 17:26
Mera and Savannah

☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆

K
onkrétan kezd elegem lenni belőle, nem tudok uralkodni magamon, pedig én hiába nőttem fel fiúk mellett nem vagyok annyira harcias, legalábbis nem akkor amikor a két lábam van a talajon és nem a kocsi kerekei.
lehet csak túl sok most minden egyszerre, hiányzik Caesar, pedig el kellene felejtenem már, jó döntést hoztunk be kellene látnom, hiányzik az a 3 év, amit most kell behoznom és az, hogy ennyire mondja nekem, hogy minden alám van tolva nem segít. Néha sírni akarok, amikor megszólal, de vele szembe ez a gyengeség nem mutatható ki, fogalma sincs róla, hogy jelenleg a darabokban lévő szívem akarom összerakni, csak felbosszant, pedig ma boldognak kellene lennem, de a hotelben is a könnyeimmel áztattam csak a padlót. Csak a karrieremre kell fókuszálnom nem vonhatja el senki a figyelmemet most már, pont ezért, mert mindenki látni fogja, hogy gyenge is tudok lenni.
Áll az alku, tetszik az ötlete, és kicsit azért dühösen, de mégis felengedve indulok el a szobába, hogy felfrissítsem magam és a bőrkabátom átvegyem valami kényelmesebbre, valami melegítőre, ami majd lekerül, amint az overál feljön ránk. Még csak végig sem gondoltam, miért megyek oda, mi fog történni, olyan agyatlanul mentünk bele ebbe, pedig látszik rajtunk, hogy fel vagyunk tüzelve, elég keményen, és egy ilyennek akarunk nekiindulni. Amikor apám írt egy SMS-t hol vagyok nem válaszoltam, csak az ágyra dobtam a telefonom, ami mostanában amúgy sem nagy kedvencem, l sok a közösségi oldalon feltüntetett megosztás, amit nekem nem kellene látni.
- Milyen vicces vagy Mera! - nézek rá gúnyosan, azt hiszem mi sosem leszünk jóban, mégsem tudunk leszakadni egymástól most, valami olyan kötél húz össze minket, ami arra van, hogy kicsináljon idegileg és ne hagyja, hogy akármennyire is bántóak a szavaink, de akkor se vegyünk magunkra.
Lebodom a pulcsim és az amúgy is nagyon tapadós ruhámra veszem az overált, majd a bukóval a kezemben indulok meg felé.
- Miért van az, hogy mindig mindenki engem félt? - forgalom meg a szemem, miután fél füllel hallottam egy figyelmeztetést a lánynak. De az ő válaszát már nem hallom, pedig mond valamit látom, hogy mozog a szája, de nem vagyok annyira hallótávolságra, hogy a hátán keresztül is értsem. Nyilván jön egy kiselőadás, hogy esélyem sincs ellene és csak a móka kedvéért van itt. Lehet hagyom nyerni, had érezze milyen, amikor tud ellenem. Volt már rá példa, nem egyedi eset lenne, de most valahogy mégis más, le akarom győzni, de nem itt, mégis jól fog esni, hogy egymásnak mehetünk szabályozott keretek között és nem kell a szavakkal játszani, ami olykor elég bántó tud lenni, főleg ezzel a lelki világgal, ami most nekem van.
Nem érzem azt az izgalmat, most teljesen mást érzem talán vérszemet kaptam a gokartban, pedig még csak biztosítva sem vagyok. éppen, hogy beültem fejbe üt a nosztalgia, amikor sok évvel ezelőtt pont így készültünk egy kis semmi verseny előtt, már akkor a nagyok közé vágytunk, és most, hogy a szélén vagyok enyhe pánik tör rám. Pont azt csinálhatom, amit akarok és egy hülye gokart versenytől esek pánikba, ami nem éppen profihoz méltó. Kapkodom a  levegőt, miközben a srác jön felém, hogy segítsen bekötni az övet és még egyszer átnézni, hogy mehet e a menet.
- Jól vagy? - kérdezi, még nincs lehúzva a rostély, így láthatja a pánikot a szemembe, én meg egy nagyot nyelve bólintok neki, nem akarom, hogy Mera nyerjen, nem akarom, hogy igaza legyen, kárörvendjen mert tényleg gyenge vagyok. Mert en nem arról szól.
- Csak segíts, jól vagyok. - szólok rá határozottan, és a keze után kapok, amikor el akar indulni. - Muszáj mennem, muszáj. - tudatosítom benne, hogy mennyire fontos ez most, nem csak a lány miatt a másik gokartban, hanem magam miatt is.
A forma autóban ülve semmi különöset nem éreztem, nem kísértetett meg ennyire a múlt, mint most, és itt ülök, lecsapom a rostélyt és a srác aggódva mondja el a szokásos mondókát, bár nekünk ez már csak esti mese.
- Savannah, ha bármi baj van, akkor hagyd abba, nem éri meg. - nyilván tudja ki vagyok, én nem ismerem őt, de a nevem megelőz, csak bólintok neki és Mera felé mutatom a hüvelykujjam. Menjünk.
☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Mera && Savannah / in Melbourne - Albert Park
Mera && Savannah / in Melbourne - Albert Park Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Mera && Savannah / in Melbourne - Albert Park
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Erick Gerald Albert
» Mera Clark
» in Japan - 2022 // Mera && Andy
» Max x Savannah
» Max & Savannah

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: