New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 66 felhasználó van itt :: 16 regisztrált, 0 rejtett és 50 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Remington Fellowes
tollából
Ma 12:38-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 11:39-kor
Venus Heighel
tollából
Ma 11:30-kor
Cale Braxton
tollából
Ma 10:56-kor
Anabel Marquina
tollából
Ma 10:11-kor
Madilynn Lafayette
tollából
Ma 08:47-kor
Madilynn Lafayette
tollából
Ma 08:45-kor
Madilynn Lafayette
tollából
Ma 08:44-kor
Ethan Sharp
tollából
Ma 07:53-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
47
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
222

Just a strange hobby - Manuel & Katniss
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásJust a strange hobby - Manuel & Katniss
Just a strange hobby - Manuel & Katniss - Page 2 EmptyCsüt. Dec. 07 2023, 20:57


Manuel & Katniss

I'm not a thief
Mióta New Yorkba vagyok most előszőr érzem azt igazán, hogy nem is olyan unalmas hely ez itt, mindent el lehet mondani az elmúlt pár napom összesítéséről, de azt semmiképp, hogy monoton lett volna. Nem volt különösebb célom akkor mikor elindultam otthonról, úgy voltam vele, hogy bármi jobb, mint a négy fal között gubbasztani és semmit sem csinálni. Sosem voltam az az otthon ülős típus és még a nagybátyám hülyeségei sem voltak elegek ahhoz, hogy ez változzon. Néha hiányzik az otthonom, anya és a nővérem is, és gyakran gondolkodok el azon, hogy vajon, ha minden nem történt volna úgy ahogy, akkor hol is tartana az életem jelenleg. Ha nem akarom megvédeni a testvéremet és úgy teszek, mintha nem hallanám a segélykérő sikolyát, akkor is haragban lennénk most? Vagy pont olyanok lennénk, mint mindig is. Összetartóak. Anya csalódottságát talán még azzal sem tudnám eltörölni, ha minden rendben lenne, mert az ő bizalma felém már akkor megingott mikor először nyúltam drogokhoz, pedig akkor még csak puszta kíváncsiságból tettem azt. Igazából nem hiszem, hogy ha minden nem úgy alakul, ahogyan és még mindig otthon lennék bármerre jó irányba változtam volna, vagy képes lennék lemondani a szenvedélyemről, de legalább érzeném a családom közelségét. És az már talán épp elég is lenne, hogy ne érezzem olyan sokszor üresnek magam.
Amint megpillantom a hatalmas bevásárlóközpontot, mint aki nem tud megállj parancsolni a saját lábainak, indulok meg a bejárata felé. Hiszen néhány új ruhának, meg ékszernek mindig van helye a szekrényembe. A vásárlás az egyedüli olyan elfoglaltság, ami képes lekötni az elmémet és képtelen vagyok megunni, bár legtöbbször a ruhák próbálgatása már önmagában elég ahhoz, hogy feltöltődhessek. És minél beljebb haladok a hatalmas üzletbe, annál jobban feledkezek meg minden másról. Az egyik részlegre besurranva ölelek magamhoz néhány darabot, hogy aztán azokkal együtt elfoglalhassam az egyik próbafülkét. Fogalmam sincs, hogy mennyi időt tölthettem bent a ruhák próbálgatásával, némelyiknél elégedetten vigyorogtam el magam, amint a  tükörbe néztem, mástól kirázott a hideg, de végre sikerült mindegyikkel végeznem, és magabiztosan lépek ki onnan nem törődve néhány ideges szempárral sem, akik valószínűleg már egy ideje arra várhattak, hogy ki jöjjek. Mintha nem lenne több másik is, nekik pont az enyém kell. Vissza akasztom mindegyiket a helyére, kivéve azt a világoskék mély dekoltázsú estélyi ruhát, amibe elsőre bele szerettem és nem is tudok lemondani róla. Nem mintha lenne hová fel vennem, de azért jó ha van egy ilyenem. Kifizetem, majd a szatyorral a kezemben lépek ki a részlegről, de a szemem azon nyomban megakad néhány csillogó, álomszép ékszeren. Egy ideig csak nézegetem azokat, de leginkább egy lila köves nyaklánc tetszik, amelynek rombusz alakja van. Körbe nézek, hogy meggyőződjek arról, senki nem figyel, és amint meggyőzöm magam arról, hogy mindenki mással van elfoglalva, leemelem a helyéről az ékszert, óvatosan a zsebembe rejtem, és gyors léptekkel igyekszem elhagyni a hatalmas üzletet, végül pedig mint valami eszement futamodok meg, csak azért, hogy hamarabb eltűnjek innen, mint hogy észre veszik a nyaklánc hiányát. Fogalmam sincs, hogy mennyibe kerülne egy ilyen, azt sem tudom, hogy lenne-e nálam ennyi pénz, de nem is azért loptam el. Csak úgy. Az ember úgy tűnik, hogy mindegy hová menekül a saját démonai elől, attól a szokásai úgyis megmaradnak.

BEE


Manuel Valderrama imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Katniss Jimenes
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Just a strange hobby - Manuel & Katniss - Page 2 B415df4170da89166fba46f739cc86f6481be9ee
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
You're crazy but I like you
Just a strange hobby - Manuel & Katniss - Page 2 8d0430e9a963c5310ba5eca9913f07fbbdca3354
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Just a strange hobby - Manuel & Katniss - Page 2 099adcf625f1c59fecc123999e7d628b6670086a
★ idézet ★ :
Its hard to fake a smile when you feel like you fall apart.
★ foglalkozás ★ :
naplopó
★ play by ★ :
Ashley Moore
★ szükségem van rád ★ :
Just a strange hobby - Manuel & Katniss - Page 2 Tumblr_m6yq5qqI6O1rn9o8jo1_500
★ hozzászólások száma ★ :
175
★ :
Just a strange hobby - Manuel & Katniss - Page 2 D3a3303fe60c610ac3d8b7effd47c384ffc1a06e
 
Just a strange hobby - Manuel & Katniss
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Surprise for You - Manuel & Katniss
» strange meeting at a strange party - Levi & Candy
» A strange morning of a strange night
» Strange meeting
» Keegan & Manuel

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan :: Üzletek és bevásárló központok-
Ugrás: