New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 97 felhasználó van itt :: 11 regisztrált, 0 rejtett és 86 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:57-kor
Jeremiah Cross
tollából
Tegnap 23:43-kor
Qadir Abbar
tollából
Tegnap 23:16-kor
Mirabella Jimenes
tollából
Tegnap 23:16-kor
Diana Armenis
tollából
Tegnap 22:59-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:50-kor
Maggie Miller
tollából
Tegnap 22:31-kor
Steven Peter Walsh
tollából
Tegnap 22:10-kor
Travis Avery
tollából
Tegnap 21:58-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Dr. William L.Redmond
TémanyitásDr. William L.Redmond
Dr. William L.Redmond EmptyPént. Dec. 01 2023, 09:42
Dr. William Logan Redmond
Our finger prints don't fade from the lives we touch.

Karakterinformációk

Karakter típusa
Saját
Teljes Név
William Logan Redmond
Becenév
Will, Liam, Bill, Logan
Születési hely
Philadelphia, Pennsylvania, USA
Születési idõ
1990. 03.21.
Kor
33 év
Lakhely
Bronx, New York City
Szexuális beállítottság
Hetero
Családi állapot
Egyedülálló
Tanulmányok
Klinikai és törvényszéki pszichológia,University of Pennsylvania
Foglalkozás
FBI törvényszéki pszichológus/klinikai magánrendelés
Hobbi
Olvasás, futás, festményeket gyűjt, zenehallgatás, kocka
Moodboard

Bűnüldözés
csoporthoz tartozom

Jellem

"William jól fejlődik, nagyon okos, összeszedett, intelligens. Igazi csapatjátékos, aki képes mások javára lemondani a saját sikereiről. Azonban fontos felhívni a figyelmet arra, hogy megfelelési kényszerei sokkal súlyosabbak, mint voltak."
-James Cooper, osztályfőnök

"Szorgalmas gyerek, és rendkívül jó megfigyelő. Fegyelmezett és precíz, imád olvasni, művelt. Mindig odafigyel arra, amit az apja mond neki, nagyon jó gyerek."
-Rebecca Redmond, anya

"Érzelgős, léhűtő. Állandóan a barátaival lóg, vagy valami játékkal játszik. Fontosabbak neki a festményei, mint a tanulás. A csoport második legjobbja lett, mert nem képes odafigyelni arra, amit mondanak neki. Hogy akar így bárkivel is foglalkozni, vagy a nagyapja nyomdokaiba lépni?!"
-William Redmond, apa

"Dr. Redmond megmentette az életemet. Tudom, hogy az a dolga, hogy meghallgasson, de látni rajta, hogy érdeklik a betegei. Mindig figyel ránk, még akkor is, amikor azt gondolnánk, hogy valami jelentéktelen dolgot mondtunk neki. Ráadásul nem öltönyben fogadja a betegeit, hanem hétköznapi szettben, ami sokkal szimpatikusabbá teszi. Tudom, hogy nem a barátunk, de emlékezett a születésnapomra, amivel szó szerint megmentett engem."
-egy elégedett beteg a magánpraxisból

"Fiatal és ambíciózus, de kissé szétszórt tud lenni. Hirtelen robban, ha valami nem sikerül neki. A munkája számára a legfontosabb, és az, hogy sikeres legyen benne, hogy egyszer majd ő is bekerülhessen a Vidocq Society berkeibe. Nagyon jó gyerek, csak a magánéletében nem igen halad. Pedig úgy örülnénk már egy unokának..."
-Mr&Mrs Redmond, nagyszülők

"Magánakvaló egy srác. Nem mondom, hogy nem jó party. Gazdag család, jó külső, de a kisugárzása valamiért nagyon fura. Ráadásul mindig, amikor megkérdezi, hogy vagyok, egyből a szakmája jut eszembe. Gyakran szöszölt a papírok felett akár éjszakába nyúlóan is. Ezt nagyon utáltam. Egy nőnek gyengédség, kedvesség és törődés kell. Ő pedig ugyan ez így mind, mégis szörnyen távoli. Inkább csak... "barátok" maradtunk."
-Lizzy, az ex

"Ő. A. LEGJOBB!!!!! Kell még mondanom valamit?! Ugye, hogy nem! Menőbb, mint Batman!"
-Trixi, a húg

Robert Pattinson
arcát viselem

Múlt
-Bocs, hogy késtem srácok, csak van egy... potyautasom. -lépek el finoman oldalra, hogy a többiek is jól láthassák Trixi-t, aki az apám harmadik, és talán legutolsó házasságából született. Elég fura, hisz van köztünk vagy húsz év, de én bírtam a kiscsajt. Vagány és szókimondó, az a fajta gyerek, akit a legtöbben imádnak azért, amilyen.
-Ne már, ez komoly???!!! Hogy fogunk így... bármit is csinálni?
-Ugyan már, jó lesz. Na... mozgás... -megmosolyogtat, ahogy a többiek hozzáállnak a húgomhoz. Hamar nyilvánvaló lett mindenki számára, hogy habár nem az édestestvérem, fontos nekem, így aki goromba vele, azt minden további nélkül elküldöm a francba, és nem foglalkozok vele tovább. Ez ennyire egyszerű.

-Megint késtél... -anya csak a szemeit forgatja egy hitetlen mosollyal. Tudja, hogy mennyire elfoglalt tudok lenni, és az idő mintha egyszerűen csak... kirepülne a kezeim közül. Az egyetem után azt hittük mindketten, majd több időnk lesz egymásra, deeee... nem.
-Egy mágus sosem késik... -vonom meg a vállamat ártatlanul mosolyogva, mire ő csak sóhajt egy nagyot. Ezek a ritka, közös ebédek jó lehetőséget biztosítanak arra, hogy lecsekkoljam az ő új férjét is, ha már egyszer apa velem egykorú nőjével folyton találkozom valami miatt. De ez az ürge szimpinek tűnik, és nem mellesleg nem kihasználni akarja, vagy korlátozni. Ő támogatja a művészi ambíciókat és azt, hogy anya szenvedélye a művészet és a műkincsek gyűjtése.
-Paul! Hoztam neked valamit. Tudom, hogy imádod az ilyesmit, szóval tessék. -amint átvette tőlem az antik zsebórát, nyomtam egy csókot anya arcára, és már rohantam is tovább. Várnak a betegeim...

-Elnézést kérek, de ezt muszáj volt felvennem. -nyomtam ki végül a nagyapa hívását, visszavezetve a tekintetemet a velem szemben ülőre.
-Tehát... pontosan mi is volt a kiváltó oka az újabb mély periódusnak, amibe kerültél? -a bipoláris zavar, vagy köznyelven mániás depresszió velejárója, hogy a felfokozott és depresszív időszakok váltják egymást, és nem mindig kiszámítható, hogy mikor melyik következik. Én mindig azt javaslom a betegek hozzátartozóinak, abban az esetben, ha "csak" egyszerű depresszió áll fent, hogy akkor kezdjenek el aggódni, ha a beteg indokolatlanul boldoggá válik, mert akkor ott bizony történni fog valami, ami lehet az önbántalmazástól egészen az öngyilkossági kísérletig... bármi.
Ahogy hallgattam őt, eszembe jutott, hogy a mellőzöttség érzése a legrosszabb a világon. Amikor úgy gondolod, mindenki megfeledkezett rólad, akkor sokszor kerülsz olyan helyzetbe, mintha mindenki problémáját neked kellene megoldanod, mintha te nem lennél fontos része a saját életednek. Lemondasz dolgokról, többségében mások javára. Ez lehet kiskori sérelem, lehet olyasmi, amit a szüleink tápláltak belénk, és ami miatt sosem éreztük magunkat elég jónak. Az ő esete sokkal összetettebb ennél, és a magam részéről már annak is örültem, hogy mert és tudott időben segítséget kérni.
-Valóban szomorú, hogy elfeledkeztek arról, hogy milyen fontos nap ez neked. -nézek rá egy megértő, halvány mosollyal, előhúzva a fiokból egy apró dobozt, a meglepett fiú kezébe adva.
-Tudom, hogy szeretsz olvasni, csak nem voltam benne biztos, minek örülnél, így jobbnak láttam egy utalvánnyal meglepni. Nem túl személyes, de azért... boldog születésnapot! -a hálás, hitetlen, könnyek közötti mosolygása olyasmi volt, amit szerintem sohasem felejtek el, amíg csak élek. Nekem is voltak már ballépéseim, pedig nem praktizálok túl régóta, de tudom, hogy mennyit jelent, ha valóban odafigyelünk a betegeinkre. És nem Bruce Willis meg a hatodik érzéke miatt, hanem személyes tapasztalatból. Imádom a szakmámat, de ha jobban odafigyelnénk egymásra úgy nagy átlagban, akkor kevesebb kellene belőlünk...

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Dr. William L.Redmond
Dr. William L.Redmond EmptyCsüt. Dec. 07 2023, 16:36
Gratulálunk, elfogadva!
Livin' in New York új lakosa

Kedves William!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

A történeted alapján egy igazán rendes srácnak tűnsz aki igyekszik mindenhol és mindenkinek megfelelni, közben pedig arra is figyelsz, hogy a te igényeid se kerüljenek háttérbe. Ez olykor azt eredményezi, hogy azt se tudod fejjel előre vagy hàtra vagy, de ha a végén célt érsz, akkor ez csak egy kis mellékes bája a személyiségednek. Mindezek mellett komolyan veszed a munkádat, de legfőképpen a pàcienseidet akik mindig számíthatnak ràd és akikre te magad is maximálisan odafigyelsz. Tudod jól, hogy a te szavaid vagy tetteid azok amelyek az életüket egy jobb, könnyebb szakasz felé irányítja és ez igazán sokat szàmít. Az pedig, hogyha néha szétszórt vagy mellette, nos belefér. Ne engedd, hogy ezek a megjegyzések letörjék a lelkesedésedet vagy azt éreztessék, hogy nem teszel eleget. Amit tudsz, azt igen és ez bőven elég. Ha valamit igazán szeretnél akkor a végén - ha még késve is - de eléred majd.  Dr. William L.Redmond 3673325056
Nekem tetszett a sztorid és sok játékot kívánok neked a folytatáshoz. Köszönöm, hogy olvashattalak!  Dr. William L.Redmond 1987965242

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




livin' in new york





mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Dr. William L.Redmond A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
Dr. William L.Redmond D68de73853d63d6ba0719cc4505ca57f3fe23363
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
Dr. William L.Redmond 8d1c8bbfbb8e9e4b6d953ab98d8bd8bf7b9475cc
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1696
 
Dr. William L.Redmond
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» William Monroe
» Tyrice William
» William Pierce
» William Doherty
» William Wesley

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: