New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 74 felhasználó van itt :: 13 regisztrált, 0 rejtett és 61 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Grace O'Connell
tollából
Ma 11:12-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 11:11-kor
Eleonora Sagnier
tollából
Ma 10:58-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 09:17-kor
Sierra Larson
tollából
Ma 09:05-kor
Dawn Gilberson
tollából
Ma 06:33-kor
Kiara Hernández
tollából
Ma 01:26-kor
Dommiel P. Lloyd
tollából
Ma 00:55-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 00:53-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
230
218

Saturday night after party - CAROLINE & LANDON
TémanyitásSaturday night after party - CAROLINE & LANDON
Saturday night after party - CAROLINE & LANDON EmptyPént. Nov. 17 2023, 21:46

Caroline and Landon

A koncert pontban 8-kor kezdődik, és én persze nem érek oda időben, mert képes voltam Manhattanből áttaxizni a helyre, ami nem volt a legjobb ötlet. Szombat este ilyen órákban már nagy a forgalom, még nagyobb, de  a tömegközlekedés nekem olyan,  mint valami labirintus, nem igazodok ki mikor mire kellene felszállnom. Brooklyn az a hely, ahova nem három méter az út, de a srácok azt mondták megéri, jó buli lesz és utána lesz egy after parti, amin mindenki ott lesz aki számít. Nem tudom kik azok, akik számítanak, mert a zenekart nem ismerem, de az egyik barátom barátnője rajong értük, szóval ott a helyem, hogy együtt tudjuk ezt megtenni abban a másfél órában, amíg zenélni fognak.
A koncerten 1 egész órát vettem részt, nem okoztak csalódást, végig szinte éreztem, hogy dübörög bennem az adrenalin, amit a zenészek adtak át nekem a színpadról, a zenéjük jó volt, még akkor is, ha nem igazán ez az a műfaj, ami engem vonz, megragadott, és nagy kedvem lett ahhoz, hogy az éjjel ne a koncert végén érjen véget.

A bárban mindenki megkereste a foglalt asztalát, amint vége lett a zenének, és megszólalt a DJ által berakott egyveleg, ami már csak aláfestése volt az éjszakának.
- Iszol valamit Lan? - hajolt oda hozzám vigyorgó fejjel Kayla, aki miatt az egész bada ide özönlött.
- Vizet, citrommal. - kacsintok rá nevetve, én meg az alkohol, nem vagyunk barátok. Szinte egyszerre néz rám a baráti társaságom legtöbb tagja, azzal a tipikus, ne szórakozz arckifejezéssel. - Kérjek Tonicot lime-mal? - nézek rájuk nevetve, inkább magam álltam fel, hogy egészen a pultig sétáljak, hogy lássák akkor ma valami csak le fog csúszni.
- Szia! - köszönök a pultosnak, aki szemmel láthatóan még csak rám sem figyel, annyira el van varázsolva valamitől. Hát jó.
- Leülhetek? - kérdezem a mellettem ülő szőke lánytól, lehet sok időt fogok itt tölteni, mire bármit elém gurítanak. Az ilyen helyeken könnyen veszik tolakodásnak a nők, és meglehet egy kicsit tovább marad rajta a tekintetem nem erre megy ki a játék.

mind álarcot viselünk
Landon Hawk
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Saturday night after party - CAROLINE & LANDON 8950979

Saturday night after party - CAROLINE & LANDON 49f05c9c3ca1bebe050915c67c63c45075d8fd88
★ elõtörténet ★ :
Saturday night after party - CAROLINE & LANDON 702209b26ec49cca183c952729037f4bab2176b1
when I grow up
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Saturday night after party - CAROLINE & LANDON Shawn-mendes-shawnmendes-gif-Favim.com-7677414
★ foglalkozás ★ :
Hawk Machines's owner
★ play by ★ :
shawn mendes
★ szükségem van rád ★ :
best girl in my life - my sunshine
Saturday night after party - CAROLINE & LANDON F8f1f7b9ca1692ddb07afa2ea1ffaa09a465b703
★ hozzászólások száma ★ :
60
TémanyitásRe: Saturday night after party - CAROLINE & LANDON
Saturday night after party - CAROLINE & LANDON EmptySzomb. Nov. 18 2023, 14:28



“I’d like to think you don’t stop being creative once you get happy. My ultimate goal is to end up being happy. Most of the time.”

Örültem annak, hogy Remy és a bandája végre nekiálltak komolyabban venni a zenélést, és szeretne tényleg erre fókuszálni. Szerintem épp itt volt az ideje ennek. Ha valóban ezt szeretné csinálni, és ez teszi őt boldoggá, akkor felesleges ráerőszakolni valami tök mást. Akár a szüleink, akár saját maga által. Végre van lehetősége arra, hogy azzal foglalkozzon, amit igazán szeretne. Ez pedig több, mint jó.
A mai koncertjük elég jól sikerült, egyre több az érdeklődő, mivel Daisy Winters elég szép húzónév, mint pártfogójuk. Plusz tényleg tehetségesek és megvan közöttük az összhang. Talán végre megvan a végső felállás, és nem lesz rövid időn belül újabb tagcsere.
A fellépés után a bátyám bemutatott a többieknek, majd ki-ki elvonult a maga dolgára. Ugyan volt egy asztalunk, de van, aki táncolni akart, mások szerettek volna beszélgetni, kettesben vagy épp csoportosan. A tömeg és a zene miatt én pedig valami frissítőt szerettem volna, így a pulthoz költöztem, szépen várva a soromra. Habár gyűlölöm az ilyesmit, a nőket mindig előbb kiszolgálják, főleg, ha csinosnak találja őket a pultos, így viszonylag időben meg is kaptam a kért vodkanarancsomat.
-Hm? Persze, nyugodtan. -néztem fel az ácsorgó idegenre, aztán a pultnál tobzódó tömegre.
-Lehet, hogy hálózsákot is hoznod kellett volna, ahogy ezt a tömegnyomort elnézem. -engedtem meg magamnak egy visszafogott mosolyt.

Landon and Caroline

BEE


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Saturday night after party - CAROLINE & LANDON
Saturday night after party - CAROLINE & LANDON EmptyVas. Nov. 19 2023, 22:55

Caroline and Landon

A koncert rendesen felspannolta az érzékeimet ahhoz, hogy ne akarjam az estét otthon tölteni talán egyedül, mert ahhoz, hogy ma bárkit összeszedjek nem sok esély volt, mivel nem tudok olyan pofátlanul nyomulni, mint a haverjaim nagy része.
A pulthoz sétálok, hogy magamhoz vegyek némi italt, bár nem a lerészegedés a cél, ami látom sok mindenkinek már sikerült. Vannak akiket már vagy kétszer is kiszolgált a pultos, de mentségükre szóljon, hogy kidobott dekoltázst aligha tudta szem elől téveszteni a srác. Nem mondom, hogy könnyű lehet neki eldönteni ki volt ebben a kavalkádban elől, így inkább kényelembe helyezem magam egy széken, mert egyhamar nem jutok sorra, nincsen mellem amit ki tudok dobni és a szám sem olyan vagy még, hogy észrevegyenek egyhamar. Időm van, és azt hiszem társaságot is találtam, aki hasonlóan nem jut az italáshoz, ki tudja mióta.
- Én ráérek, úgy látom vannak akiknek nagyobb szüksége van az italra, és ahogy látom nem vagyok egyedül.- mosolygok rá vissza. Érdekes itt olyan embert látni, aki nem akarja fellökni a másikat, mert már a koncert alatt is rendesen vedeltek a fiatalok, most meg egyenesen öntenek magukba mindent, ami a kezük ügyébe kerül, és utánpótlás kell nekik.
- Meghívhatlak, ha egyszer eljut hozzánk az ital? Lassan ünnepelni kell azt az egy poharat is. - mire kimondom már előttünk is terem a pultos,  kicsit már csapzottan, de még mosyogva kérdezi meg mit kérünk. Én kérem az én lájtos alig alkoholos koktélom, amiért kapok egy igen érdekes pillantást a sráctól, de ha egyszer nem mindenki olyan, mint a többiek. Megvárom, hogy a lány is kikérje, de nem megyek amikor megkapjuk az italt.
- Rajongó vagy vagy csak sodródtál a barátokkal? - kérdezem tőle megemelve a kapott italt felé, mintha a levegőbe koccintanék és a számhoz emelem poharam.

mind álarcot viselünk
Landon Hawk
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Saturday night after party - CAROLINE & LANDON 8950979

Saturday night after party - CAROLINE & LANDON 49f05c9c3ca1bebe050915c67c63c45075d8fd88
★ elõtörténet ★ :
Saturday night after party - CAROLINE & LANDON 702209b26ec49cca183c952729037f4bab2176b1
when I grow up
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Saturday night after party - CAROLINE & LANDON Shawn-mendes-shawnmendes-gif-Favim.com-7677414
★ foglalkozás ★ :
Hawk Machines's owner
★ play by ★ :
shawn mendes
★ szükségem van rád ★ :
best girl in my life - my sunshine
Saturday night after party - CAROLINE & LANDON F8f1f7b9ca1692ddb07afa2ea1ffaa09a465b703
★ hozzászólások száma ★ :
60
TémanyitásRe: Saturday night after party - CAROLINE & LANDON
Saturday night after party - CAROLINE & LANDON EmptyHétf. Nov. 20 2023, 10:01



“I’d like to think you don’t stop being creative once you get happy. My ultimate goal is to end up being happy. Most of the time.”

Felvont szemöldökkel néztem rá, amikor az italokat említette, illetve azt, hogy nem ő az egyetlen, aki nem kapja meg a vágyott frissítőt. Finoman megemeltem a vodkanarancsos poharamat jelzés értékkel, hogy én azok között vagyok, akik már megkapták az italukat. Nem vagyok egy nagy ivó, így nekem ez körülbelül egész este kitart, de tény, hogy ha most akarnék italt szerezni magamnak, akkor nem járnék túl nagy sikerrel.
-Igen, igazad lehet. Vannak feltűnően szomjas egyének. -most jöhetnék azzal, hogy a mai fiatalok, mintha olyan borzalmasan idős lennék, de az a helyzet, hogy szerintem a legtöbb huszonöt év alatti lány a kivágott, feszes, indokolatlanul szűk és kényelmetlen ruháival akarja magára felhívni a figyelmet. Ami nem baj, elvégre mindenki volt fiatal és hülye, ezt nem szabad elfelejteni, csak jó lenne, ha ez kikopna a köztudatból. Nem annyit érsz, amennyit a kidobott bájaid.
-Nem, köszönöm. Talán majd... később, ha ez elfogyott. Feltéve, ha egyetlen kiszolgálás után még figyelembe vesznek. -húztam egy hitetlen félmosolyra a szám, belekortyolva az alkoholos italomba.
Egy halvány mosoly volt a reakcióm a pultos arcára a koktél hallatán. Ez megint egy tipikus sztereotípia, hogy a pasik nem ihatnak koktélt, holott dehogynem, sőt. Sokan kifejezetten imádják őket, és vannak elég ütős, erős keverékek is. Miután megkapta az italát, hozzá hasonlóan én is megemeltem a poharamat, hogy ihassak egy újabb kortyot.
-Hát... végül is mindkettő és egyik sem. Alapvetően nem az én világom az indie, pszichedelikus hangzású zene, de őket kifejezetten szeretem, és tény, hogy többen jöttünk megnézni őket. De valójában támogató kistesó vagyok. A bátyám alapította a bandát, és ő az énekesük. -pillantottam is a megfelelő irányba, ahol a testvéreimet és a banda többi tagját sejtettem.
-Na és te? Ismered őket, vagy csak valamelyik barátod nagy rajongójuk és "áldozat" lettél? -vontam fel a szemöldököm kérdőn, ahogy visszavezettem rá a tekintetemet. Némi gondolkodás után a kezemet nyújtottam felé.
-Caroline. Te pedig?

Landon and Caroline

BEE


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Saturday night after party - CAROLINE & LANDON
Saturday night after party - CAROLINE & LANDON EmptyHétf. Nov. 20 2023, 17:46

Caroline and Landon

Mázlista, mosolyodom el a pohara láttán, amit szemmel láthatóan hamarabb kikért, mit ahogy a tömeg erre indult volna meg.
nem ítélkezem, sosem teszem, mindenki úgy tökéletes ahogy ő jól érzi magát, és pasiból vagyok megfog egy szép lány látványa, de még nekem is túlzás, amikor látom, hogy mennyire el tudnak szállni az öltözködésben és viselkedésben is a lányok és olykor a pasik is.
- Mondanám, hogy majd szépen nézek a pultosra, de aligha érdekli milyen szép szemeim vannak, amikor szeretnék valamit. - vonom meg a vállam nevetve. Jó meglátás, a szám sokkal nagyobb  volt, mint azt hittem, de a sor, ami a pultosokra vár, még nagyobb.
Reménykedve abban, hogy nem néz nagyon tolakodónak emelem felé a poharam, hogy megünnepeljem jelképesen a kapott italt.
-  Akkor testközelből ismered a zenekart, nem semmik voltak, még engem is meglepett, hogy ebből a műfajból ezt tudták kihozni. Add át kezdeti rajongásom nekik. - mosolygok rá meglepetten, hogy pont egy zenekari rokonba botlottam bele.
- Áldozatnak nem mondanám magam, még késtem is, így az elejéről szerintem lemaradtam, de meglepően tetszett a koncert. sodródok mert jó fejnek akarok tűnni a barátaim előtt, aztán mindig meglepnek, hogy nincs olyan rossz ízlésük. - iszok bele nevetve az italomba ismét.
Egész aranyos, ahogy a összevonja a szemöldökét, a kezén meglepődők, főleg egy ilyen helyen, de egy kicsi mindig pozitívan lehet csalódni az emberekben. egy óriási vigyorral az arcomon nyújtottam felé én is. - Örvendek Caroline! Landon, de a legtöbben Lan-nak hívnak, mert állandóan párhuzamot akarnak húzni a Star Warssal, pedig az Lando és nem Landon. - legyintek egyet mint ilyenkor mindig. Anyám nagy kedvence az első trió a filmből, és mindig azt mondta, hogy nem azért választotta ezt a nevet, de ilyenkor apám mindig megforgatja  szemét, szóval tudom, hogy nyugodtan vonhatna bárki párhuzamot, de inkább ne tegyék.
- Te olyan testvér vagy aki megveszve rajong a tesója zenéjéért, vagy elmondod mennyire szar ha nem tetszik neki valami? - mindig is akartam egy testvért, de sosem volt, és azt hiszem ez hiányozni fog az életemből, de mások által legalább megélhetek pár momentumot, ha mesélnek.

mind álarcot viselünk
Landon Hawk
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Saturday night after party - CAROLINE & LANDON 8950979

Saturday night after party - CAROLINE & LANDON 49f05c9c3ca1bebe050915c67c63c45075d8fd88
★ elõtörténet ★ :
Saturday night after party - CAROLINE & LANDON 702209b26ec49cca183c952729037f4bab2176b1
when I grow up
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Saturday night after party - CAROLINE & LANDON Shawn-mendes-shawnmendes-gif-Favim.com-7677414
★ foglalkozás ★ :
Hawk Machines's owner
★ play by ★ :
shawn mendes
★ szükségem van rád ★ :
best girl in my life - my sunshine
Saturday night after party - CAROLINE & LANDON F8f1f7b9ca1692ddb07afa2ea1ffaa09a465b703
★ hozzászólások száma ★ :
60
TémanyitásRe: Saturday night after party - CAROLINE & LANDON
Saturday night after party - CAROLINE & LANDON EmptyKedd Nov. 21 2023, 10:00



“I’d like to think you don’t stop being creative once you get happy. My ultimate goal is to end up being happy. Most of the time.”


-Ha nő lenne, akkor valószínűleg érdekelné, de így elég nehéz helyzetben vagy. -néztem rá egy szórakozott, visszafogott mosollyal.
-Mindenképp átadom nekik. Most vannak feltörekvőben, így biztosan jó hallani nekik, hogy van, aki újonnan hallotta őket és tetszett neki. Az indie és psych zene baromi megosztó. -ez ilyen. Vagy nagyon szereted, vagy nagyon nem. Ők viszont dallamosak, enyhe funky beütéssel néha. Nehéz őket beskatulyázni, és nem is érdemes.
-Meglepő tud lenni, hogy mennyire sokféle dolog tetszhet nekünk, amiről nem is gondolnánk. De az már egy jó pont, ha nem vagy elzárkózós típus. -bár elég furcsa megfogalmazás, hogy jófejnek akar tűnni.
-Értem, hogy miért idegesítő, de... aw, imádom a Star Wars-t. Vagyis... megfertőztek. -minden kislány Leia hercegnő akar lenni, mert ő menő és badass, illetve Padmé.
-De én is örülök, hogy megismerhetlek. -viszonoztam a vigyorát egy lágy mosollyal. Nem hiszem, hogy ismernék olyat rajta kívül, akit Landon-nak neveznek.
-Nem vagyok elfogult, elborult rajongója attól, hogy a testvérem. Remington nagyon tehetséges srác, ezt ma te is hallhattad. De ettől még mindig elmondom a véleményem, akkor is, ha az a másiknak nem tetszik. A testvéreimmel ellentétben én inkább racionális, nem pedig művészi beállítottságú vagyok. -persze a bátyánk érdekes eset, mert ő egyszerre mind a két világ.
-Támogatom őt, és igyekszem mellette állni, bármit is szeretne az életétől, de ettől még megvan a magam véleménye a dolgokról. Nem vagyunk összenőve, de támogató és összetartó testvérek vagyunk, akik bármiben számíthatnak egymásra. De ez csak akkor lehetséges, ha őszinték vagyunk egymással. -mellette állok, bíztatom és támogatom, ha kell, szükség esetén a szüleinkkel szemben is. Én abban a kiváltságos helyzetben vagyok, hogy a szüleink teljes támogatását élvezem, ebből a szerepből pedig könnyebb támogatónak lenni.
-Neked van testvéred, vagy az egykék kiváltságát élvezed? -nekem furcsa lenne, ha nem lenne testvérem, el sem tudnám képzelni nélkülük az életem.

Landon and Caroline

BEE


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Saturday night after party - CAROLINE & LANDON
Saturday night after party - CAROLINE & LANDON EmptyKedd Nov. 21 2023, 19:02

Caroline and Landon

- Lehet nem úgy néz ki de azért ennél jobban megy a csajozás. - kacagok fel, remélem nem értette félre, nem nyomulni akarok a tesójára, egyelőre a lányokra fája fogam, és úgy érzem ez nem mostanában fog megváltozni.
- Mi nem megosztó manapság, olyan sokszínűek az emberek a mai világban. Nem kell mindenkinek tetszenie, amit csinálnak, ha megtalálják azt a réteget, akik imádják őket. Látom elég szépen sikerül nekik a feltörés, a tömeg megőrült értük, bár a lányoknál tuti sikerük van zenétől függetlenül is. - túrom fel a hajam nevetve. A férfiaknak sok helyen könnyebb az érvényesülés és ez a zeneiparban is igencsak kitűnő dolog. Egy csapat lány szépen fel tudja húzni a mutatókat, elég ha beleszerelmesedik a dobosba példának okáért.
- Ha már egy jó pontot szereztem ezzel nálad akkor igyekszem még, hogy jobb fejnek nézz. - kacsintok rá nevetve, de az biztos, hogy elferdíteni a képet magamról nem fogom, hogy valaki megkedveljen.
A Star Wars imádatára felnevetem, aranyos, ahogy beszél róla, mintha egy nem is egy bárban ülnénk egy pillanatra, és csak mosolyogva figyelem a száját, ahogy beszél.
- Ilyen testvér kellene mindenkinek, vagy barát, de az mindenképp pozitív, hogy nem vagy őrült rajongója a zenekarnak, sokkal kellemesebb itt ülni veled, hogy nem félek attól leveszed a fejem ha egy rossz szót szólok róluk. - persze ezt csak viccnek szánom, mert egy koncertből nem tudnék rosszat mondani, főleg úgy, hogy egészen be is jött nekem, amit műveltek odafent.
- Nem nekem nincsen testvérem, de pontosan az ilyen érzések miatt lett volna jó ha van, de szerencsés vagyok, mert a barátaim pótolják nekem a sosem létezett testvéreket. - amikor hallom, hogyan viszonyul a tesójához csak érdeklődve egy kis mosollyal az arcomon.
- Mi a terv az este további részére? - kicsit félreérthető módon nyúlok bele a közepébe, de miért ne mehetne tovább az este máshol, mint a tömegben a, a piára várók között.

mind álarcot viselünk
Landon Hawk
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Saturday night after party - CAROLINE & LANDON 8950979

Saturday night after party - CAROLINE & LANDON 49f05c9c3ca1bebe050915c67c63c45075d8fd88
★ elõtörténet ★ :
Saturday night after party - CAROLINE & LANDON 702209b26ec49cca183c952729037f4bab2176b1
when I grow up
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Saturday night after party - CAROLINE & LANDON Shawn-mendes-shawnmendes-gif-Favim.com-7677414
★ foglalkozás ★ :
Hawk Machines's owner
★ play by ★ :
shawn mendes
★ szükségem van rád ★ :
best girl in my life - my sunshine
Saturday night after party - CAROLINE & LANDON F8f1f7b9ca1692ddb07afa2ea1ffaa09a465b703
★ hozzászólások száma ★ :
60
TémanyitásRe: Saturday night after party - CAROLINE & LANDON
Saturday night after party - CAROLINE & LANDON EmptyCsüt. Nov. 23 2023, 10:31



“I’d like to think you don’t stop being creative once you get happy. My ultimate goal is to end up being happy. Most of the time.”


-Furcsa is lenne, ha a pultosra hajtanál. –gondolkoztam el a dolgon. A legtöbb pultos és felszolgáló szerintem amúgy is már minden csajozós szöveget hallott, de az azért érdekes lett volna, ha ő a pultos fiúra hajtana.
-Igen, lehetséges. Mondjuk az becsületükre váljon, hogy nem a külsőjükkel szeretnének betörni, pedig tényleg megtehetnék. Így is biztosan akad majd, aki a megjelenés, és nem feltétlenül a zene miatt fog „vonzódni” hozzájuk, de racionálisan nézve, marketing szempontból nekik ez csak jó. Minél többen osztanak meg róluk képet, minél többen veszik a CD-jüket, a későbbi esetleges termékeket, annál jobban vissza tudják forgatni a pénzt a bandába és az önfejlesztésbe. Ugyan a többiek státuszáról nem tudok sokat, de az énekesről például a rajongó lányok lecsúsztak. –legalábbis egyelőre biztosan, és akár még hosszú távon is. Remy és Evelyn megtalálták a közös hangot, jól mutatnak együtt, és amíg rendesek egymáshoz, nincsenek egymásra rossz hatással, addig teljes vállszélességgel támogatom őket. Reméljük az sem fog nekik problémát okozni, amikor a Saxomuch befut majd, és a buta kislányok rájuk fogják folyatni a nyálukat.
-Egy felet. –néztem rá egy aljas kis félmosollyal. Nem elég annyi, hogy valaki kedves és figyelmes a barátaival ahhoz, hogy nálam jó pontokat kapjanak csak úgy. Sokkal nehezebb eset vagyok ennél.
A nevetését azért valamiféle jó jelnek könyveltem el, mivel nem állt szándékomban nekem is megbántani azzal, hogy a Star Wars-szal jövök, ha egyszer nincs oda azért, hogy mindenki Lando-val azonosítja a neve miatt.
-Furcsa lenne, ha a szuverén véleményformálásodért levenném a fejed a helyről. Ahogy korábban te is mondtad, nem tetszhet mindenkinek minden, és attól, mert neked nem jön be a testvéremék zenéje például, még nem leszel hirtelen ellenszenves, vagy „rossz ember.” De persze örülök, ha tetszett. Majd ajánld őket másoknak is, hátha. –húztam egy visszafogott, finom mosolyra az ajkaimat, óvatos mozdulattal vonva meg a vállam.
-A testvérek közötti kapcsolat szerintem nagyon fontos. Közel állunk a szüleinkhez is, de azért ez egy egészen más fajta kötelék. –értük bármikor kiállok a szüleinkkel szemben is, ha szükséges. Fontosak nekem, ahogy az is, hogy azt csinálhassák, amit szeretnek. Emiatt támogatom Remington zenei, vagy épp Ottiline szépségápolási karrierjét. Mivel igen, ezekből is lehet karriert építeni, főleg, ha valakik annyira jók benne, mint ők.
-Hát azt terveztem, hogy ezt megiszom, még örömködöm a többiekkel egy kicsit, talán táncolok is, mivel a húgom valószínűleg megölne, ha nem tenném, aztán hazamegyek. Nem vagyok egy nagy bulizós igazság szerint. Most is inkább támogatásból jöttem csak el. –ez a hangos, túlzsúfolt közeg nem nekem való. Érdeklődve fürkésztem az arcát, a vonásait, felvonva a szemöldökeimet.
-Miért? Szerinted hogy kellene terveznem? –ha már egyszer ennyire direktben érdeklődött tőlem, akkor visszadobhatom a kérdéseket.

Landon and Caroline

BEE


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Saturday night after party - CAROLINE & LANDON
Saturday night after party - CAROLINE & LANDON EmptySzomb. Nov. 25 2023, 18:07

Caroline and Landon

Sokan csak hajtják a hírnevet és nem csak azért mert annyira szeretik amit csinálnak, persze az is benne van, de a pénz, a hírnév, a felhajtás sokakat vonz, így elég nagy erény, hogy ők nem csak a nagy hírnévért csinálják, hanem benne van minden lelkesedésük. Érthető, hogy nem a külsejükkel akarnak kitűnni, de  a lányoknál ez nem annyira lényeges, ha látnak egy szép pofit gyakran elgyengülnek, mindegy milyen maga a zene, amit képviselnek.
- Részemről mindegyik bandatag foglalt lehet. - nevetek fel egy kicsit hangosan, mert lehet kicsit félreérthető voltam, bár nem akarok magyarázkodni, nem tűnik úgy, mint aki félreértette volna a dolgot.
- Szóval csak egy felet? - húzom fel a szemöldököm nevetve. - Akkor még valamivel meg kell szereznem a másik felét is. - kihívás elfogadva, bár talán nem így fogok felszedni egy csajt, de mindenesetre jó társaság és nem szeretne senki sem ilyentől szabadulni sőt.
- Te ilyen vagy, de van olyan lány csapatunkban, aki szerintem megölne csak ha furán néznék egy koncerten, amire az ő kedvéért mentünk el. - mert vannak ilyen emberek is, így nem lehet általánosítani, de a legtöbb szerencsére olyan, mint Caroline. - Nem hogy ajánlani fogom őket, de most hogy tudom van egy ilyen rajongójuk mint te csak azért is megyek  majd a következőre is. - ne ez elég furán jöhetett ki, de csak mosolygok, mert nem akarom, hogy hülye csajozó szövegnek vegye a kedves ki gesztusom, ami egy férfi szájából nem éppen kedves minden esetben.
- A szüleitek támogatóak veletek szemben? Te nem vagy művész beállítottságú, gondolom akkor teljesen más irányba mozogsz. Sok ismerősömtől hallottam, hogy a szülők csak addig támogatóak, ameddig a van, vagy azon a vonalon mozog a gyerek, amin ők akarják. Szerencsére nálam nem így vagy, de mindig örülök, ha máshonann is hallok ilyen téren sikersztorikat. -
tudom, hogy a barátaimnál is van támogatás emögött az elhatározás mögött, de sokan akarják, hogy a gyerek azt folytassa, amit a szülő is, ami nehéz mindkettő fél számára, de főleg annak, aki beleszületik. 
Érdeklődve hallgatom mi a terve a mai estével, de  a kérdésén felnevetek, kicsit zavarba jozva saját magam. Nincsen tervem, konkrét nincsen, pedig szeretnék neki előállni valamivel, mert jó társaságnak ígérkezik, de azt sem akarom, hogy olyannak higgyen, aki egy pár perc után máris el akarja vinni szobára, mert arra még férfi létemre sem lennék képes, annál sokkal jobb nevelést kaptam hála istennek. 
- Egész jónak hangzik a terved. - kezdem röviden és lehet nem kellene folytatnom de megteszem. - Nem tudom, ez a hely annyira engem sem marasztal, ha kiörömködtétek együtt magatokat van egy nagyon jó gyors kajálda a környéken, ha éhes vagy esetleg. - mint valami hormonzavaros kamasz úgy hívom tovább, bár jelenleg nincsen semmi hátsó szándékom ahhoz még nem kaptam elég visszajelzést, és nem fogok csak úgy a semmiből rányomulni. 

 

mind álarcot viselünk
Landon Hawk
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Saturday night after party - CAROLINE & LANDON 8950979

Saturday night after party - CAROLINE & LANDON 49f05c9c3ca1bebe050915c67c63c45075d8fd88
★ elõtörténet ★ :
Saturday night after party - CAROLINE & LANDON 702209b26ec49cca183c952729037f4bab2176b1
when I grow up
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Saturday night after party - CAROLINE & LANDON Shawn-mendes-shawnmendes-gif-Favim.com-7677414
★ foglalkozás ★ :
Hawk Machines's owner
★ play by ★ :
shawn mendes
★ szükségem van rád ★ :
best girl in my life - my sunshine
Saturday night after party - CAROLINE & LANDON F8f1f7b9ca1692ddb07afa2ea1ffaa09a465b703
★ hozzászólások száma ★ :
60
TémanyitásRe: Saturday night after party - CAROLINE & LANDON
Saturday night after party - CAROLINE & LANDON EmptyVas. Nov. 26 2023, 11:46



“I’d like to think you don’t stop being creative once you get happy. My ultimate goal is to end up being happy. Most of the time.”


-Milyen kitartó vagy. –ráztam meg a fejemet finoman egy hitetlen mosoly kíséretében. A legtöbben ilyenkor hagyják a másikat, és elkönyvelik, hogy játssza az eszét és a nehezen kaphatót, miközben csak az az igazság, hogy nem elég érdekesek. De ő viszont már azzal az, hogy nem állt tovább azonnal, mondván, hogy ő felszedni jött ide lányokat, így megy olyanhoz, akivel könnyebb dolga van és tényleg beadja majd a derekát.
-Akkor az a lány fejben még nem elég érett. Nem tetszhet mindenkinek minden, és inkább örüljön, hogy elmentetek vele. Legközelebb így tudni fogja, kit kell elhívnia és ki az, akit inkább kíméljen meg ettől. Plusz azonnal nem fog megmaradni bennünk valami tök új. Ehhez többször meg kell hallgatni. –legalábbis szerintem. Főleg, hogy akadnak a bátyámékon kívül is olyanok, akiknek a zenéje elég sokféle. Lehet egy egyszerű háttérzaj, de ha odafigyelsz a szövegére, meglátod, hogy mennyire értelmes, érdekes és összetett az egész.
Felvont szemöldökkel néztem rá tovább, amikor megint beszélni kezdett, habár nem túl nagy sikerrel. Legalábbis…
-Nem tudom eldönteni, hogy ez a maga módján aranyos, vagy inkább úgy hangzol, mint egy őrült zaklató, aki mostantól mindenhova követni fog. –billentettem enyhén oldalra a fejemet, elmosolyodva ezen az egészen, jelzés értékkel, hogy nem vettem ennyire komolyan a dolgot. Bár tény, hogy furcsán hangzott, de egy próbálkozásnak nem volt rossz. Mondjuk.
-Viszont akkor végül is nyertem egy állandó közönség tagot nekik. –majd bevasalom a testvéremen a dolgot.
-A szüleink alapvetően támogatóak, legalábbis én úgy gondolom. Ők is, mint a legtöbben, szerették volna, hogy a gyerekük valami menő szakmát tanuljon, járjon egyetemre, de ezt nem lehet mindenkire rákényszeríteni, és ezt nekik is be kell látniuk majd. Remington ebben találta meg magát, és szerintem ennek kellene a lényegnek lennie. A húgom pedig szintén sikeres abban, amit csinál, szóval arra nem lehet panaszuk, hogy nem jól neveltek minket. –ez a legdiplomatikusabb megfogalmazás. Nem adom ki a családunkat egy teljesen idegennek, ez viszont elég általános hozzáállás a szülők részéről. Mindenki szeretné, ha a gyermeke azt vinné tovább, amit ők már elkezdtek, de ez gyakran nem így valósul meg.
Érdeklődve hallgattam, ahogy a tervekkel kapcsolatban csak kifejtette, mire is gondolna. Alapvetően tőlem távol áll a random idegenekkel való jófejkedés, vagy épp együtt lógás, ez olyasmi, ami inkább Linnie-re lenne jellemző. Viszont értékeltem a terveket és azt, hogy volt benne bátorság felhozni ezt a kajálós dolgot.
-Hmmm… legyen. Túl csábítóan hangzik ez a kajálás, hogy visszautasítsam. Szólok a bátyámnak, hogy nem elraboltak, hanem magamtól lépek le, és legyen az, hogy negyed óra múlva találkozunk a kijáratnál. Megfelel így? –vontam fel a szemöldökeimet, vizsgálódva mérve végig a vonásait, várva az esetleges árulkodó reakciókat.

Landon and Caroline

BEE


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Saturday night after party - CAROLINE & LANDON
Saturday night after party - CAROLINE & LANDON EmptyPént. Dec. 01 2023, 13:53

Caroline and Landon

- Inkább maradjunk annyiban, hogy nem arra megyek, mint a legtöbb srác ilyen helyzetben. - tényleg nem, nem szokásom leteperni valakit a túl sok énemmel, mert van olyan oldalam is. Sokkal inkább barátkozok össze egy csajjal, mintsem megfektessem, a barátságból bármi lehet egy gyors menetből leginkább később semmi, ami érdemleges lenne.
- Ő mindig is egy kicsit dilis volt, de a dilijei nélkül nem is lenne ugyanaz a csaj. Mi már elfogadjuk ezekkel a tikkjeivel együtt, de persze tud kellemetlen helyzeteket okozni. - húzom el a szám, visszaemlékezve egy veszekedésre, ami abból indult ki, hogy valaki inkább kiment a pulthoz mert nem bírta a zenét, nem volt jó hozzáteszem, túl sok volt benne a káromkodás és nem igazán volt semmi sem összhangban, de neki bejött, az viszont ne, hogy az a társunk, feltűnően vonult ki, nemtetszését kifejezve.
- Na látod ebben a megvilágításban még én is elgondolkozok vajon melyik énem szólalt meg. - nevetek fel vele, minden igyekezetemet összeszedtem, hogy ne tűnjek zaklatónak, de úgy tűnik ez ma nem jött össze, na majd legközelebb.
Nevetve bólintok az új jelzőmre, mert ha lesz a közelben még koncertjük lehet nem hagyom majd ki, már ha az időm engedi, hogy  szórakozzak egy kicsit, végülis a vég nagyjából elvan egyedül és este nem történik semmilyen csoda sem, remélhetőleg.
- Kevés az ilyen sikersztori, mármint ami annak indul, sok szülő nem vágyik arra, hogy a gyerek olyan útra lépjen, ami nem az övé is. - sóhajtok fel, de nem akarok az élet döbbenetes oldaláról papolni, mert nem élek benne, de tapasztalni sem akarom inkább, addig jó nekem és nekik is.
- Ugye nem csak a pasikat lehet megfogni a hasukon keresztül. - nevetek fel megkönnyebbülten, amikor bólint a tervemre. A bárok nem az én természetes közegeim közé tartoznak, elvagyok itt, jól tudom magam érezni, de nem sokáig, mert egy idő után varázsát veszti és nem akarok már csak lenni, értelmetlenül ücsörögve. A kaja meg mindig jól jön, főleg nekem, és főleg miután letoltam az italt, ami igen ritkán kerül a szervezetembe. - Teljesen megfelel, addig én is dobok egy üzenetet a többieknek. - bólintok rá, és amint eltűnik én is előveszem a telefont, hogy jelezzem, megszöktem, nem fognak haragudni az is kész csoda volt szerintem, hogy eljöttem, még unalmasnak is neveztek szerintem párszor, hogy ilyen ritkán teszek ilyen lépéseket a szórakozás felé.
A megbeszéltek szerint, talán hamarabb is, mint negyed óra, vagyok a kijáratnál, a kabátommal a kezemben és várom Őt. Nem leskelődök, nem keresem a tekintetemmel, nem hiszem, hogy felültetne, egyszerűen nincsen rossz érzésem vele kapcsolatban.

mind álarcot viselünk
Landon Hawk
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Saturday night after party - CAROLINE & LANDON 8950979

Saturday night after party - CAROLINE & LANDON 49f05c9c3ca1bebe050915c67c63c45075d8fd88
★ elõtörténet ★ :
Saturday night after party - CAROLINE & LANDON 702209b26ec49cca183c952729037f4bab2176b1
when I grow up
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Saturday night after party - CAROLINE & LANDON Shawn-mendes-shawnmendes-gif-Favim.com-7677414
★ foglalkozás ★ :
Hawk Machines's owner
★ play by ★ :
shawn mendes
★ szükségem van rád ★ :
best girl in my life - my sunshine
Saturday night after party - CAROLINE & LANDON F8f1f7b9ca1692ddb07afa2ea1ffaa09a465b703
★ hozzászólások száma ★ :
60
TémanyitásRe: Saturday night after party - CAROLINE & LANDON
Saturday night after party - CAROLINE & LANDON EmptyKedd Dec. 05 2023, 09:49



“I’d like to think you don’t stop being creative once you get happy. My ultimate goal is to end up being happy. Most of the time.”


-Határozottan jobban hangzik. –kapott is egy halvány, elismerő mosolyt tőlem. A legtöbben tényleg nem barátkozni akarnak, főleg nem egy-egy koncert, vagy valami buli alkalmával. Könnyen kapható, részeg, felelőtlen, vagy nálam jóval meggondolatlanabb és „lazább” csajokat akarnak befűzni.
-Vannak olyanok, akiket az apró hibáikkal, kis butaságaikkal együtt szeretünk, vagy nem lennének ugyanazok. Meg aztán, nem is ismerem, így nem akarok felette ítéletet mondani. –csupán az elmondásai alapján nem tűnt túl szimpatikusnak nekem a viselkedése és a másokra való stílusráerőltetése. Nem szeretem az ilyesmit, sokkal jobb, ha mindenki el tudja fogadni a másik véleményét, legyen az komoly dolog, vagy valami egyszerűbb, mint például egy zenekar.
Egy jót mosolyogtam azon, hogy már ő sem tudja, melyik énje szólalt ki belőle. Szerintem elég zaklatósan is lehetne értelmezni, de gyaníthatóan nem így értette.
-Igen, a legtöbben azt szeretnék, hogy a gyerek által megéljék az ő elmaradt álmaikat, vagy éppenséggel úgy gondolják, hogy csak az lehet a jó szakma, ami a szó általános értelmében jelent karriert. Ügyvéd, orvos, jogász, stb. Vannak ilyen tipikus „értelmiségi” szakok. De az biztos, hogy a bátyám és a húgom az élő példák arra, hogy mennyire sikeres és befutott tudsz lenni, ha hajlandó vagy áldozni érte. –én csak annak örülök, hogy Remy szeretne váltani, és ténylegesen azzal foglalkozni, amiben megtalálja önmagát. Nem gondolom róla, hogy elszállt híresség lenne belőle, és amíg a bandatársai a barátai is, addig bőven nem lesz gond. Egymásra támaszkodhatnak, illetve akinek van, az a párjára, valamint a testvérekre is.
-Hát nem. –bólogattam finom visszafogottsággal, de egy hitetlen mosollyal fűszerezve. Az evés mindig jöhet, és a sok ugrálástól és hasonlóktól megéhezik az ember. Ráadásul nem vagyok egy nagy ivó, így előny, ha erre a vodkanarancsra beviszek valami szilárdat is.
Miután megbeszéltük, hogy hol találkozzunk és hány perc múlva, gyorsan szóltam a többieknek, hogy elmentem enni, szóval ha nem találnak, akkor ezért van, és nyugodtan induljanak el nélkülem majd, vagy dobjanak egy üzenetet és akkor találkozunk valahol, ha ragaszkodnak az együtt mozgáshoz. Nem ismerek rajtuk kívül igazából szinte senkit sem New York-ban, így jó, ha szerzek ismeretségeket magamnak.
-Ne haragudj, csak alig tudtam visszaszerezni a kabátomat. –néztem rá némi bocsánatkéréssel, ahogy megálltam mellette, begombolva a szövetkabátomat magamon, megigazgatva a sálamat is.
-Szóval… akkor mutatod az utat a megváltó kajáldához? –vontam fel a szemöldökömet egy visszafogott, kíváncsi mosollyal.

Landon and Caroline

BEE


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Saturday night after party - CAROLINE & LANDON
Saturday night after party - CAROLINE & LANDON EmptyHétf. Dec. 11 2023, 17:21

Caroline and Landon

Ne ítélj ameddig nem tudsz semmit a másikról, hát a világ sajnos ehhez a felfogáshoz már régen megromlott és ha őszinte akarok lenni, ha egy olyan srác, mint én, odamegy egy Caroline–hoz hasonló lányhoz egy ilyen helyen, nagyrészt mindenki ugyanazt a forgatókönyvet látja maga előtt. Akárcsak azt, ha egy idegennek mesélek a barátaim kicsit fura viselkedéséről, ami nekem vagy nekünk már teljesen átlagosak, másoknak meredekek lehetnek és szokatlanok.
- Ha nem ismerném én kattantnak hinném. - nyugtatom meg, vagy nem, de ezzel szerintem sokan így lennének ha szembe találkoznának a hebrencs lánnyal.
Az a baj, hogy hiába akar egy férfi csak úgy beszélgetni egy nővel, valamiért sok minden meghatározza annak a menetét és az első benyomást, hiába olyan az egyik fél, amilyen, az ítéletek, ami nem arra az adott személyre vonatkozik, csak úgy azt gondoljuk róla, hogy ő ilyen, mert ez a standard, és ezért egy kicsit én is megbicsaklok saját magamon, ami az igazat megvallva elég viccesen hat.
- Szerintem már az is egyfajta siker, ha az ember áldozni tud, és szeretne azért amit szeret, ez a szülők részéről mindenképpen dicsérendő lenne, hogy nem akar az árnyékban tapicskolni. - de ez megint csak egy olyan vélemény, amit sokan nem osztanak velem, mert nekem nincsen gyerekem én nem érthetem. De valóban így van, de engem mindig támogattak, bármibe is akartam vágni a fejszét, nem hinném, hogy én máshogy tenném ha egyszer gyerekem lesz.
Azt hiszem jobb is ha nem itt folytatjuk, óvatosan talán viccesen próbálok meg nem túlságosan nyomulni, bár nehezen megy, bár még nem ütött az ital, azért minden szavaim annyira kétértelműen jön le nekem. Nem szoktam csajozni, barátkozni inkább és nehezen kezelem még ennyi idősen is ha egy lány valamilyen formában úgy érzem bejön nekem, mint valami kis kamasz.
Amint a megbeszélt helyre érek, egyik lábamról a másikra állok, amíg meg nem hallom, hogy már mellettem is terem.
-  Nem akartak elengedni, vagy csak sokan voltak a ruhatárnál? - én lusta voltam leadni, nekem a haverjaim megőrizték, így ilyen gondom nem volt, különösebben az sem érdekelte őket szerintem, hogy lelépek, mert szerintük amúgy is unalmas vagyok elvileg, pedig nem, csak a munka mindig valahogy jobban beszippant.
Megvárom amíg magára dob minden védőfelszerelést a hideg ellen, majd elindulunk a hideg széllel felkonferált időjárásban  kajálda felé, ami szerencsére nincsen messze, még taxit sem kell hívni.
- Mivel nem ismerlek nem nagyon tudom mi az, ami szívesen csúszna, így egy olyan helyre megyünk, ahol van hamburger, gyors és ha jól tudom a mexikóit is nagyon ügyesen készítik. Meg talán van egy két sushi táljuk is, de azokban nem vagyok biztos, hogy teljesen jó szájízzel fogyaszthatóak, így kérlek azt ne szeresd. - nézek rá kérlelően elnevetve magam, miközben egy kicsit lejjebb húzom a kabátom szárát.

mind álarcot viselünk
Landon Hawk
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Saturday night after party - CAROLINE & LANDON 8950979

Saturday night after party - CAROLINE & LANDON 49f05c9c3ca1bebe050915c67c63c45075d8fd88
★ elõtörténet ★ :
Saturday night after party - CAROLINE & LANDON 702209b26ec49cca183c952729037f4bab2176b1
when I grow up
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Saturday night after party - CAROLINE & LANDON Shawn-mendes-shawnmendes-gif-Favim.com-7677414
★ foglalkozás ★ :
Hawk Machines's owner
★ play by ★ :
shawn mendes
★ szükségem van rád ★ :
best girl in my life - my sunshine
Saturday night after party - CAROLINE & LANDON F8f1f7b9ca1692ddb07afa2ea1ffaa09a465b703
★ hozzászólások száma ★ :
60
TémanyitásRe: Saturday night after party - CAROLINE & LANDON
Saturday night after party - CAROLINE & LANDON EmptySzer. Dec. 13 2023, 14:13



“I’d like to think you don’t stop being creative once you get happy. My ultimate goal is to end up being happy. Most of the time.”


-Mindkettő. Pontosabban inkább szerették volna tudni, hogy hova megyek, megvárjanak-e, hívjanak-e, keressenek-e, ha nem érnék vissza. És igen, a ruhatárban hagytam a kabátomat, szóval ki kellett várnom a sort. –magyaráztam el neki a dolgot egy mosollyal kísérve, miközben belebújtam rendesen a fent már említett kabátba, és megigazgattam a sálamat is. Nem szerettem volna sokáig megváratni, ha már egyszer áldozott rám az idejéből, és nem valamelyik barátját hívta el kajálni, hanem éppen engem.
Felvont szemöldökkel néztem rá, ahogy elindultunk a megfelelő irányba, amerre az általa megjelölt gyorsétterem volt. Az okfejtéseire csak bólintottam, de az utolsó dologra aztán némileg elhúztam a számat.
-Ez valami higiéniai gond vele, vagy csak simán nem tudnak jól sushit készíteni? –vontam fel a szemöldököm egy visszafogott mosollyal, de aztán csak megráztam a fejem.
-Nem kell izgulnod, annyira nem vagyok oda érte, és amíg nem tudom, hogy valahol jó-e a kaja, nem rendelek összetettebb, vagy nyersen készülő ételt. Nem a kedvenc hobbim az ételmérgezés. De egy gyros mindig jöhet. –azzal nem igen tud mellélőni az ember, ha basic összeállításban szeretné megkapni az adagját.
-Gyakran jársz errefelé, vagy csak véletlen felfedezés volt ez a pont jó helyen lévő kajálda? –süllyesztettem a zsebembe a kezeimet a hideg ellen.
-Na és persze… mit kell rólad tudni így egy véletlen együtt kajáláshoz? –nem szoktam csak úgy idegenekkel elmenni enni, szóval szeretem tudni, kivel állok szemben. Ez a fajta viselkedés nem jellemző rám. New York úgy tűnik mindenkit megront.

Landon and Caroline

BEE


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Saturday night after party - CAROLINE & LANDON
Saturday night after party - CAROLINE & LANDON EmptyKedd Jan. 02 2024, 18:06

Caroline and Landon

A rögtönzött barátságoknak két kimenetele van, vagy elmúlik, ahogyan kialakul vagy szorosabb lesz és mély, mert valami egészen abszurd helyen lett belőle az ami.
- Pedig már azt hittem itt rám is untál. - mondom neki viccelve, de azért megkönnyebbülve, hogy nem voltam ennyire rossz arc, hogy már az elején otthagyjon.
Nagyjából felvázolom neki, hogy miket fogunk tudni enni, a sushit több okból nem ajánlom neki, de mivel rá kérdez így válaszolok is.
- Nem tudnak jót csinálni, próbálkoznak, mert én is próbáltam többfélét, de rizsecet aránya valahogy mindig túlteng a többihez képest és mindegy mit tesznek bele, nem érzed, minden másban nagyon jók, de ma már divat lett, hogy egy mexikói étteremben is legyen minden más is, hogy változatosabb legyen az étlap, de egyszerűbb lenne nekik is ha egy félére koncentrálnának, amiben tényleg jók. - szeretem a hasam, sokféle ételt megkóstoltam már, ami miatt tényleg meg lehet mindenféléről véleményem és nem is tartom magamban.
- Csípősen vagy nem csípősen? - mintha bármit számítana, de kíváncsi vagyok ő melyik csapatot erősít, mert én mikor melyiket, sosem tudom konkrétan eldönteni a pult előtt mit szeretnék, csak amikor megkérdezik rávágok valamit és úgy esik jól igazán.
- Brooklyn nem az én világom, luxus autókkal foglalkozok, innen ritkán járnak vásárolni hozzám, de néha én megfordulok erre, egy két barátom itt lakik és miattuk veszem be ezt az utat a menetembe olykor. - egy kicsit sznobul hangzik, így bocsánatkérően nézek rá, mert nem vall rám, hogy ennyire, ha még csak árnyaltan is, de leszóljak egy városrészt, ami nem az elit lengi körbe. - Mármint ez a hely szép, de az én életembe nem nagyon van helye, viszont a kajáldát már elég jól ismerem, szoktunk beülni ide pár sráccal, amikor nincsen tervezve a találkozó, csak úgy jön. - mosolygok rá, bár ez sem annyira segített rajta, hogy engedjek a magamról festett kép masszívságán, mint díszgyökeres pöcs.
- Szerintem te is elég nagy rajongója leszel majd az ezerféle kajának, ha nem mindig ugyanahhoz van kedved, akkor is megtalálod, amire szükséged van. - mint valami rossz marketinges úgy akarom eladni a helyet, pedig semmi hasznom nincs belőle és én ennél azért többet is tudok.
- Imádom a luxusautókat, már kisebb korom óta tudtam, hogy ezzel akarok foglalkozni, egyedül nem ment volna, nagy szám van de a szüleim mindenben támogattak. - nem szoktam azzal indítani, hogy örökbe fogadtak, mert nem annyira hagyott rajtam nyomot ez az elég mérvadó része az életemnek.
- Szinte sosem vagyok ennyire rámenős. - mert nem szoktam csak úgy elhívni senkit sem enni, bár most eléggé adta magát a helyzet, egyikünk sem volt odavaló, és kajálás közben könnyebb beszélgetni, mint a pult előtt, ahol a tömegtől még mozdulni sem lehetett.

mind álarcot viselünk
Landon Hawk
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Saturday night after party - CAROLINE & LANDON 8950979

Saturday night after party - CAROLINE & LANDON 49f05c9c3ca1bebe050915c67c63c45075d8fd88
★ elõtörténet ★ :
Saturday night after party - CAROLINE & LANDON 702209b26ec49cca183c952729037f4bab2176b1
when I grow up
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Saturday night after party - CAROLINE & LANDON Shawn-mendes-shawnmendes-gif-Favim.com-7677414
★ foglalkozás ★ :
Hawk Machines's owner
★ play by ★ :
shawn mendes
★ szükségem van rád ★ :
best girl in my life - my sunshine
Saturday night after party - CAROLINE & LANDON F8f1f7b9ca1692ddb07afa2ea1ffaa09a465b703
★ hozzászólások száma ★ :
60
TémanyitásRe: Saturday night after party - CAROLINE & LANDON
Saturday night after party - CAROLINE & LANDON EmptySzomb. Jan. 06 2024, 11:15



“I’d like to think you don’t stop being creative once you get happy. My ultimate goal is to end up being happy. Most of the time.”


Jót mosolyogtam a megjegyzésén, de nem akartam rá mondani neki semmit. Hamar rá tudok unni dolgokra, vagy személyekre, de azért nem ennyire.
-Hát ebben egyetértünk. Én is szeretem a nagy választékot, de ha valamire speciálisan létrehoztál egy éttermet, akkor fejleszd tökélyre azt. Vagy találj ki saját ízeket, de felesleges olyasmit belekeverni, ami abszolút nem is a te világod, mert csak katasztrófa lesz belőle. És ebből születnek az ellentmondásos értékelések, hogy a sushi nagyon szar és mintha romlott lenne, de mondjuk a burrito meg isteni finom. –ráztam meg a fejemet néhány egyetértő hümmögéssel. Szeretem, ha sokféléből tudok választani, de nem minden áron. A mennyiség nem mehet a minőség rovására, főleg nem egy vendéglátóhelyen.
-Hát ez kedv függő. Nagyon szeretem a csípőset, és például a gyrost mindig úgy eszem, de van, amikor meg nem érzem azt az érzést. Nem tudom, érted-e, mire gondolod… -pillantottam rá a szemem sarkából kíváncsian. Nem mindenki szereti a csípőset, és nem mindenki olyan, hogy az adott helyzet dönti el, mihez kér azt, és mihez nem. Vannak dolgok, amikben precíz vagyok és végtelenül tervezős, de alapvetően nincs problémám az új ízekkel és az ajánlásokkal.
Csendben hallgattam a kiselőadását a városrészről és arról, hogy luxusautókkal foglalkozik, így ez nem igazán az ő közege. Valóban nehezen tudom elképzelni, hogy innen valaki egy méregdrága luxusautóval furikázzon. Persze sosem lehet tudni, de elmondható, hogy az elit nagy része Manhattan-ben tanyázik.
-A bátyám barátnője is Brooklyn-i. –néztem rá előbb teljesen komolyan, aztán egy aljas félmosollyal.
-De alapvetően én sem hiszem, hogy laknék itt. Brooklyn-nak megvan a maga varázsa, de ahhoz valamiféle laza művésznek, vagy hasonlónak kell lenned. –szóval valahol osztozunk a véleményen, még ha elég sznob módon is hangzik. Biztosan szakmai ártalom.
-Imádok enni, szóval biztosan nem lövünk mellé ezzel. –bólintottam rá a dologra. Azt már megtudtam, hogy luxusautókkal foglalkozik egy fél mondatból, de hogy ez mit takar pontosan, nem. Bár így sem kifejezetten kaptam választ a kérdésemre, csupán annyival árult el többet, hogy a szülei mindenben támogatták.
-Ezek szerint ez valamiféle családi vállalkozás, vagy esetleg anyagiakkal támogatták meg a saját üzletedet? És eladod, megveszed, vagy javítod a luxus autókat? –néztem rá kérdő kíváncsisággal.
-Akkor ezek szerint kivételesnek kellene éreznem magam amiatt, hogy engem elhívtál enni? –tettem fel egy újabb kérdést egy visszafogott, bujkáló mosollyal. Ráadásul, ha nála ez a rámenős, akkor azt hiszem, jók vagyunk.

Landon and Caroline

BEE


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Saturday night after party - CAROLINE & LANDON
Saturday night after party - CAROLINE & LANDON Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Saturday night after party - CAROLINE & LANDON
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Emily & Caroline - Just a lazy night
» Karoline & Cherry - Party all night long...
» what are you doing? - Zenaida && Landon
» Laylana & Killian || Saturday
» Belle & Courteney » thank god it's saturday

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: