New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 83 felhasználó van itt :: 15 regisztrált, 0 rejtett és 68 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Alynne Russel
tollából
Ma 16:10-kor
Venus Heighel
tollából
Ma 15:22-kor
Joe Weaver
tollából
Ma 14:50-kor
Samuel Burgess
tollából
Ma 14:48-kor
Joe Weaver
tollából
Ma 14:24-kor
Patrizia Ferrara
tollából
Ma 14:09-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 13:58-kor
Joe Weaver
tollából
Ma 13:46-kor
Kiara Hernández
tollából
Ma 13:28-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

I want to play a game. - Remelyn
TémanyitásI want to play a game. - Remelyn
I want to play a game. - Remelyn EmptyCsüt. Okt. 19 2023, 12:13

Úgy vártam ezt a mozizós-kajálós programot Evelyn-nel, mint mások a karácsonyt. Már szinte a puszta tudat is elég volt, hogy végre vele lehetek. Csak mi ketten. Mások, korlátok és megjátszások nélkül. Végre azt érezhetem iránta, amit már az elejétől kezdve szerettem volna. Még ha az elején nehéz is lett volna, valójában mindketten a könnyebb utat próbáltuk választani azzal, hogy görcsösen csak barátok akartunk maradni. Mert akárhogy is nézzük, ez a bonyolultabb, amit most csinálunk. Ki tudja előre megjósolni, mi lesz a vége, és az milyen hatással lehet ránk. De most... most volt. Ebből kell kihoznunk a lehető legjobbat.
A mozi után Evi egy olasz éttermet választott, mivel hogy én imádom a spagettit. Ez nagyon kedves és figyelmes volt tőle. Már meg sem tudnám mondani, hogy mikor ettem valami igazán jó tésztát utoljára. A legjobb döntés volt.
- És hogy tetszett a film? - néztem rá kíváncsian, miután leadtuk a rendelésünket. Talán még egy lánnyal se mentem horrort nézni moziba, nem még hogy egy trancsír film után beüljünk megkajálni.
- Szerintem jó volt. Sokkal jobb lett, mint az előző borzalmak, amikkel próbálkoztak. - én nem olvastam előzetes kritikákat róla, így nem is igazán tudtam, mire számítsak. Már rájöttem, hogy az én véleményem sokszor tök más, mint az ilyen kritikusoké. Van, hogy rohadtul lehúznak valamit, én mégis imádom. Vagy ódákat zengenek, én meg rühellem. Nem szoktam ezekre alapozni már évek óta.
- Ez végre egy ugyanolyan sablonos rész volt, mint az összes többi. - ami itt mindenképp pozitív.
- De ettől ezt is várom. Nem kell bele más, nem kell erőszakolt újítás, túlgondolt történet. Ennek ez a receptje. Akit nem érdekel ezredszerre is ugyanaz, ne nézze. Akinek viszont bejön, az a tízezredik részre is jegyet vesz majd. Én szeretem ezt a koncepciót, amit anno kitaláltak. Van valami sztori, vannak szereplők, akik Kramerhez köthetők. Érdekesek, durvák, sokkolók a próbák, de nem teljesíthetetlenek. A végén mindig van benne csavar, egy összegzés, hogy mi függ össze mivel. Klasszikus volt a zenei aláfestése is. Szóval megérte a pénzét. Nekem hozta a régi érzést. Megvolt a nosztalgia faktor, amire vágytam. Főleg így Amandával. - mindig is nagy kedvencem volt valamiért.

Evelyn & Remington



BEE



“Generally the best things in life are also the worst things in life. It’s just like how people’s best qualities are always their worst qualities. It’s also a little hard, too, but I’ll take it. In terms of hard things, the opportunities are worth it.” - J.K.


Evelyn Wolf imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Remington Fellowes
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
I want to play a game. - Remelyn 4e73ed66b8ff88e3aedb1fa6bece5900e92d3c85
I want to play a game. - Remelyn Eb85c9baf5ff83a912cdd8940270c649945bd0b3
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
Everyone thinks they're
the
hero in their own story.
★ családi állapot ★ :
I want to play a game. - Remelyn 902d47a0fb6caf74887b348f61474158c5fe3bfd
there should be a relationship status for
" i dont even know whats going on"
★ lakhely ★ :
Queens, NYC
★ idézet ★ :
“One good thing about music,
when it hits you, you feel no pain.”
★ foglalkozás ★ :
saxomuch énekese; wanderers' manager
★ play by ★ :
Joe 'Djo' Keery
★ hozzászólások száma ★ :
249
★ :
I want to play a game. - Remelyn C6e288c62a5fdbc4110290198bf190418d884af3
TémanyitásRe: I want to play a game. - Remelyn
I want to play a game. - Remelyn EmptyCsüt. Okt. 19 2023, 13:35




Remington&Evelyn



"But now it isn't true
Now everything is new
And all I've learned has overturned
I beg of you"


Elmondhatatlanul vártam már ezt a találkát Remy-vel, tekintve, hogy eddig vagy mindig másokkal együtt találkoztunk, vagy kettesben olyan programjaink voltak, mint a vezetésórák, a kajálás a munkahelyén. Amik amúgy tényleg tök jók voltak, és mindig szívesen voltam vele, vagy velük, de így egészen másképp álltam hozzá az egészhez. Más az, amikor csak simán jól akarsz kinézni, mint egy funkcionális ember, meg amikor... szándékosan szeretnél tetszeni valakinek. Nem mondom, hogy nem volt bennem a para, hogy mi van, ha tényleg tönkrecsesszük ezzel a barátságunkat, de... végtelenül örültem annak, hogy már nem csak barátokként találkoztunk egymással. Annyival... jobb érzés volt. Fárasztó volt azt játszani, hogy nem akarok rá úgy nézni, ahogy, nem szeretnék hozzáérni, vagy egy egyszerű öleléssel köszönni, mint a többieknek. Már-már nevetségesen ügyeltem arra, hogy a lehető legkevésbé érjek hozzá úgy általánosságban.
Miután megnéztük a kiválasztott filmet, specifikusan egy olyan éttermet választottam, ahol tutira lehet kapni valami finom tészta kaját is. Tudtam Remy-ről, hogy imádja a spagettit, és amúgy tőlem sem áll távol.
-Igen, szerintem is. Az előzőek túlságosan... formabontók akartak lenni, többet kihozni ebből, mint ami. -pedig teljesen felesleges. Ez egyébként anélkül is elgondolkoztató tudott lenni, hogy komolyabb sztorit akartak volna köríteni neki. Úgy, hogy egyébként volt neki, és nem is gyenge. De sose értettem ezt a "mindenbe erőszakoljuk bele a mély gondolatokat" hozzáállást.
-Szerintem ez az a film, aminek jól áll, ha nem akar több lenni, mint ami. Ez egy kínzásokkal, embertpróbáló feladatokkal teli, amúgy szerintem mondanivalóval rendelkező, de végtelenül egyszerű film, illetve franchise. Nem kell tőle elvárni ennél többet. Nekem rossz szokásom az, hogy ha belebotlok egy kritikába, akkor elolvasom, de én egyáltalán nem értem, hogy miért sérelmezték azt, hogy hőst csináltak John-ból. Ő eddig is ezek alapján a sémák alapján szedte az áldozatait, szóval valahogy számomra ez olyan érthetetlen. -ráztam meg a fejemet egy értetlen, orrfelhúzós grimasszal.
-De Amandának én is nagyon örültem!! Én valamiért az eleje óta bírtam azt a nőt, már ha ennek van bárminemű értelme. Szerintem ő egy jól kitalált karaktere ennek az egésznek. -és szerintem egy ilyen végtelenül egyszerűen felépített film is indíthat tök jó beszélgetéseket.


BEE





Do stuff that scares you on a regular basis.
I think it's good for the body and for the mind.


Remington Fellowes imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Evelyn Wolf
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
I want to play a game. - Remelyn E21c4b7e23de1dcaaf2968abb7a7c0a4cbbc116c

I want to play a game. - Remelyn 45c51947c0d73e33cb9b2f302bf423f51e200147
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
cinnamon girl
★ családi állapot ★ :
waiting for my perfect pebble
★ lakhely ★ :
Brooklyn, NYC
★ :
I want to play a game. - Remelyn 195b800d6ff507f070a7adbc64db05b49fb75ec5
★ idézet ★ :
Stick up for what you believe in
and never, ever feel that you can't say something or speak your mind.
★ foglalkozás ★ :
Melange of Art
★ play by ★ :
Grace Van Dien
★ hozzászólások száma ★ :
308
★ :
I want to play a game. - Remelyn Bb5503cabab1334434b55076d327c427f1260db8
TémanyitásRe: I want to play a game. - Remelyn
I want to play a game. - Remelyn EmptyPént. Okt. 20 2023, 14:13

- Én is szeretem az egyszerűségét. És szerintem nagyon is elgondolkodtató. Akárhányszor nézem, mindig felmerülnek bennem is a kérdések: Te megtennéd? Van benned ekkora túlélési ösztön? Megcsonkítanád magad vagy inkább a biztos halál? Félnél? Könyörögnél? Beletörődnél? És most nem arra gondolok, hogy jön a Kirakós és elkap, hanem akármikor történhet veled olyan baleset, amikor ilyen döntést kell hoznod. - ezért érdekesek a túlélős filmek is. Hegymászók, barlangászok, búvárok, kirándulók és a medvetámadás, stb.
- És a rossz fogalmát is relatívvá teszi. Nem csak konkrét bűnözőként lehet ártani másoknak, életeket tönkretenni. Lopás, csalás, hazugságok, átverések, nyerészkedés, másokon átgázolás, érdektelenség. Én ezt az egész Fűrész jelenséget mindig is többnek tartottam, mint aminek beállítják. És minőségi hentelős horrornak. Nem ilyen túl mű, erőltetett. Vannak durva jelenetek, de nem a túltolt gyomorforgató részekre megy rá. Mindig úgy éreztem, hogy ezek és a sztori elemek elég jól egyensúlyban vannak. - a slasher filmeket is bírom, de ez határozottan inkább nem az, mint igen. Nem végig üldöz a baltás, késes, láncfűrészes gyilkos.
- Amúgy ebben a filmben tetszett, hogy figyeltek arra, hogy időben ez kb. mikor játszódik. Nem a Windows 10 futott a gépeken és hasonlók. - az úgy rögtön megmaradt bennem, mint pozitív, apró kis részlet.
- Meg amúgy ez egy fontos téma volt. Egy csomó embert, főleg betegeket, időseket átvernek és lehúznak pénzzel. Nem szabad mindennek bedőlni. Jobb utána járni az olyan dolgoknak, ami tipikusan annak az esete, hogy túl szép, hogy igaz legyen. - nem azt mondom, hogy a Fűrész filmek fognak nagy tanulságokat tanítani nekünk, de azért kicsit mégis.
- Egyáltalán nem csináltak belőle hőst. Ő eddig se volt se rossz, se jó ember, és nem egy klasszikus gyilkos. Olyanokat tesz próbára, akik szerinte bűnösök és megérdemlik. Kicsit bosszú, kicsit megleckéztetés. - mindig ilyen volt.
- Ha meg a kisfiúra céloztak ezzel, szerintem az is karakterhű volt. Persze, hogy inkább ő, mint agydaganatos, idős haldokló haljon meg, mint egy ártatlan gyerek, aki előtt még ott az élet, és teljesen véletlenül keveredett ebbe az egészbe. De ez is egy előre kitervelt dolog volt, a fickó próbájának a része. Ez a terv része volt, nem valami hősködés, még ha nem is egészen így szerették volna. A végeredmény ugyanaz lett. John inkább csak túl racionálisan gondolkodó, semmint hősies vagy ilyesmi. És elég nagy eséllyel tudta, hogy túl fogják élni, mivel fel volt készülve. - ez a filmes plot twist része volt, nem kell túlgondolni.
- Meg ezzel csak azt ábrázolták, vagy erősítették meg jobban, hogy a faszi nem válogatás nélkül gyilkol, mert ezt élvezi. - inkább talán ezt akarták egyértelművé tenni a nézőkben.
- Amanda nagyon összetett. Érdekes, ahogy megváltozott az élete, és hogy mennyire hűséges lett Kramer-hez. Őszintén. - minden részben örültem neki, amikor csak felbukkant.

Evelyn & Remington



BEE



“Generally the best things in life are also the worst things in life. It’s just like how people’s best qualities are always their worst qualities. It’s also a little hard, too, but I’ll take it. In terms of hard things, the opportunities are worth it.” - J.K.


Evelyn Wolf imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Remington Fellowes
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
I want to play a game. - Remelyn 4e73ed66b8ff88e3aedb1fa6bece5900e92d3c85
I want to play a game. - Remelyn Eb85c9baf5ff83a912cdd8940270c649945bd0b3
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
Everyone thinks they're
the
hero in their own story.
★ családi állapot ★ :
I want to play a game. - Remelyn 902d47a0fb6caf74887b348f61474158c5fe3bfd
there should be a relationship status for
" i dont even know whats going on"
★ lakhely ★ :
Queens, NYC
★ idézet ★ :
“One good thing about music,
when it hits you, you feel no pain.”
★ foglalkozás ★ :
saxomuch énekese; wanderers' manager
★ play by ★ :
Joe 'Djo' Keery
★ hozzászólások száma ★ :
249
★ :
I want to play a game. - Remelyn C6e288c62a5fdbc4110290198bf190418d884af3
TémanyitásRe: I want to play a game. - Remelyn
I want to play a game. - Remelyn EmptyPént. Okt. 20 2023, 15:38




Remington&Evelyn



"But now it isn't true
Now everything is new
And all I've learned has overturned
I beg of you"


-Jajj, ne is mond. -néztem rá egy elborzadt fintorral.
-Nekem ez ilyen berögzült félelmem. Mármint nem az, hogy jön Kirakós és levágja a lábam, hanem az, hogy balesetet szenvedek, lezuhanok valahonnan, és megnyomorodom. Sosem szeretnék a saját testem rabja lenni, akkor inkább a halál. Meg olyan mimóza lelki világom van, hogy szerintem képtelen lennék levágni mondjuk a beszorult lábam, kezem, kislábbujjam... -szóval ott halnék meg.
-Mondjuk tegyük hozzá, hogy én egy horrorfilmet se biztos, hogy túlélnék. Tök jól tudnék kiabálni, de final girl-nek nem biztos, hogy eladható lennék. -meg amilyen naiv tudok lenni, valaki becsönget, ketchup-pel a fején, hogy ő megsérült, simán beengedném.
-Igen, szerintem is!!! Ennek pont az a különlegessége, hogy kellően durvák a csapdák, és sokszor vannak benne gusztustalan részek, mármint... relatíve gusztustalan részek, de amúgy tényleg elviszi valahogy az egészet az, hogy ennek mindig van valamiféle... mondandója. -azt hiszem, így lehetne a legjobban megfogalmazni. Bár amúgy lehet már én nem vagyok a régi, vagy a mozivászon nagy felbontása volt az ok, de esküszöm voltak benne embert próbálóan "mindjártkidobomataccsotarohadtéletbe" részek.
-Igen, ez jó volt, hogy figyeltek erre. Nem rohangált hirtelen mindenki okostelefonnal és hasonlókkal, ami szerintem hozzátett a nosztalgia érzéshez. -fura lett volna az előzők után. Főleg, hogy ez behatárolható volt időben.
-Ne is mondd. A nagyi mesélte mindig, hogy milyen naiv emberekkel találkozott az idősek otthonában, amikor beköltözött egybe. Nem értette sose, miért hiszik el azt, hogy meggyógyulnak, meg ilyen baromságok. -kemény nő volt, én nagyon imádtam.
Csendben, bólogatva hallgattam végig Remy mondandóját azt illetően, hogy szerinte sem csináltak hőst az öreg Kirakósból, mivel eddig is ilyen volt.
-Igen, pontosan. Ő felméri a helyzetet, és azt mérlegeli, hogy kinek van nagyobb esélye a hosszú távú túlélésre, és az nyilván egy ártatlan, egészséges kisfiú, nem pedig ő. Meg ne felejtsük el amúgy, hogy ő apuka akart lenni, szóval valahol örültem, hogy megmutatták, milyen egy gyerekkel a viselkedése. -eddig se szúrt le random embereket az utcán, meg egy haldokló embernek pl. minek kellene olyan, mint a pénz és hasonlók?! Ez már tényleg a szőrszálhasogató, rosszmájú buziskodás.
-Igen!!! Meg amúgy szerintem jó, ahogy bemutatják, hogy mennyire örlődik bizonyos helyzetekben, hogy a kegyetlen hozzáállása amúgy képes meginogni sok esetben és hasonlók. Ő egy nagyon... fura nő, és ő tényleg a példája annak, hogy valaki képes megváltozni bizonyos körülmények hatására és élni a második eséllyel.


BEE





Do stuff that scares you on a regular basis.
I think it's good for the body and for the mind.


Remington Fellowes imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Evelyn Wolf
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
I want to play a game. - Remelyn E21c4b7e23de1dcaaf2968abb7a7c0a4cbbc116c

I want to play a game. - Remelyn 45c51947c0d73e33cb9b2f302bf423f51e200147
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
cinnamon girl
★ családi állapot ★ :
waiting for my perfect pebble
★ lakhely ★ :
Brooklyn, NYC
★ :
I want to play a game. - Remelyn 195b800d6ff507f070a7adbc64db05b49fb75ec5
★ idézet ★ :
Stick up for what you believe in
and never, ever feel that you can't say something or speak your mind.
★ foglalkozás ★ :
Melange of Art
★ play by ★ :
Grace Van Dien
★ hozzászólások száma ★ :
308
★ :
I want to play a game. - Remelyn Bb5503cabab1334434b55076d327c427f1260db8
TémanyitásRe: I want to play a game. - Remelyn
I want to play a game. - Remelyn EmptySzomb. Okt. 21 2023, 12:59

- Én is így vagyok vele. Inkább ott maradnék valahol, mint hogy a testem rabja legyek, ahogy te is fogalmaztál. - a puszta gondolata is borzalmas.
- De fordítva sem szeretném a dolgot. Mármint hogy az agyamnak K.O. és a hátralévő életemben csak magatehetetlenül vegetálnék, rászorulva másokra. Nekem se élet, és másokét is csak megnehezíteném. Szar téma, de ilyenkor inkább a halál. Mindenkinek jobb. Szeretek önellátó, aktív lenni fizikailag, és gondolkodni is. - el se merem képzelni, milyen lenne.
- A harmadik megsérülős parám, hogy: bármit, csak az arcomat ne! Nap, mint nap mindenki azt látja, az van a kirakatban, szóval... inkább legyen vágás a karomon, égjen meg a lábam, de lehetőleg ne bassza szét semmi a fejemet. - ami baromi önző, hiú és talán szánalmas dolog, de attól én még így gondolom. Nekem hiába mondják, hogy örülj, hogy egyáltalán még élsz, ha abban nincs semmi öröm.
- Azt nem tudom, hogy adott helyzetben mit tennék. Nem tartom magam mimóza lelkületűnek, de én sem biztos, hogy levágnám valamimet, vagy eltördelném a csuklómat, a bokámat, hogy kiszabaduljak. Van bennem élni akarás, de nem minden áron. Nem tudom, ér-e annyit. Ha már valami selejtessé válik, akkor az nem ugyanaz a minőség, amit élvezni lehet. Szeretek úgy élni, hogy az jó legyen, megüssön egy szintet, ami a körülményekhez képest elérhető. A folytonos szenvedésnek semmi értelme. - de ez csak az én véleményem, ami nem biztos, hogy népszerű.
- Akkor ebben nem értünk egyet. Én kinézem belőled, hogy final girl legyél. Szerintem sokkal több van benned, mint amit elhiszel magadról. Talpraesett, erős nő vagy. Nem úgy ismertelek meg, mint aki feladja, összeomlik vagy ostobán gondolkodik. De ha mégis bajba kerülnél, majd jövök és megmentelek. Akkor is, ha épp nem is egy filmben szerepelünk. Már én vigyázok rád. - címeztem neki egy mosolyt.
- Eddig még egyszer sem éreztem azt egyik résznél sem, hogy uh, ez már nekem is túl sok. De ennél most egyszer-kétszer megfordult a fejemben. Nem ilyen rosszullévős kategória, de erős volt. Nem tudom, hogy a technika fejlődött realisztikusabbra, vagy korábban nem mentek bele ennyire konkrétan, vagy én öregszem és kezdek elpuhulni. - volt, ami meredek volt.
- Szeretem az okos, figyelmes részleteket. - így ezt a korhű dolgot is.
- Nem csak az idősek ilyenek. A fiatalabbakat is simán bepalizzák ilyen kriptovalutás, soha vissza nem térő lehetőséges baromságokkal. Van konkrét ismerősöm is ilyen, akit simán lehúztak. Meglepődnél. - húztam el a számat.
- Igen, tényleg! Ez nekem is eszembe jutott annál a résznél, hogy egyébként ő gyereket akart. - ez is egy jó utalás vagy micsoda volt.
- Az más kérdés, ő milyen formában élt a második, vagy talán inkább a harmadik lehetőséggel. De végül is, ha azt vesszük, akarhat segíteni másokon, hogy tanuljanak a hibáikból, és újra ne kövessék el azokat. - Amanda egy furcsa karakter és kész. Nehéz megfejteni sokszor.
- Találkoztam Daisy-vel. - váltottam aztán témát.
- Megbeszéltük ezt a zenei producer témát, és végül arra jutottunk, hogy segíti a banda útját a jövőben. Minden úgy lesz, ahogy mi akarjuk, de az ő tapasztalataival. Nem szeretek elkiabálni dolgokat, de jó megérzéseim vannak vele és az egésszel kapcsolatban. Szerintem működhet. - foglaltam össze lelkesen a végeredményt.

Evelyn & Remington



BEE



“Generally the best things in life are also the worst things in life. It’s just like how people’s best qualities are always their worst qualities. It’s also a little hard, too, but I’ll take it. In terms of hard things, the opportunities are worth it.” - J.K.


Evelyn Wolf imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Remington Fellowes
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
I want to play a game. - Remelyn 4e73ed66b8ff88e3aedb1fa6bece5900e92d3c85
I want to play a game. - Remelyn Eb85c9baf5ff83a912cdd8940270c649945bd0b3
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
Everyone thinks they're
the
hero in their own story.
★ családi állapot ★ :
I want to play a game. - Remelyn 902d47a0fb6caf74887b348f61474158c5fe3bfd
there should be a relationship status for
" i dont even know whats going on"
★ lakhely ★ :
Queens, NYC
★ idézet ★ :
“One good thing about music,
when it hits you, you feel no pain.”
★ foglalkozás ★ :
saxomuch énekese; wanderers' manager
★ play by ★ :
Joe 'Djo' Keery
★ hozzászólások száma ★ :
249
★ :
I want to play a game. - Remelyn C6e288c62a5fdbc4110290198bf190418d884af3
TémanyitásRe: I want to play a game. - Remelyn
I want to play a game. - Remelyn EmptySzomb. Okt. 21 2023, 17:25




Remington&Evelyn



"But now it isn't true
Now everything is new
And all I've learned has overturned
I beg of you"


-Igen, ugyanígy gondolom én is. Nem szeretnék sem testileg, sem szellemileg leépülni, mert mindkét esetben a tested rabja vagy, csak... másképp. És én sem bírnám elviselni, ha az arcom sérülne meg. Utálnám, ha mondjuk hiányozna két ujjam, vagy szétégne valamelyik végtagom, de... inkább az, mintsem egész hátralévő életemben egy torz alak legyek. Úgy, hogy amúgy tudom, hogy előtte nem ilyen voltam. Nem tartom magam a legszebb embernek a világon, de csúnyának sem, és nem szeretném, ha elvennék tőlem azt, ami az enyém. -bármilyen hülyén is hangzik ez.
-Igen, pontosan. Bár tény, ha a csont összeforr, és jól, akkor azzal lehet tovább élni, láttunk már ilyet. De ettől még én sem szeretnék lejjebb adni az életminőségemből. Aktív vagyok, szeretek kirándulni, menni ide-oda, táncolni és pörögni. Nem bírnám elviselni, ha ezt többé nem lehetne. -ráztam meg a fejemet határozottan.
-Ez nagyon édes tőled. Máris kevésbé félek attól, hogy jön valami és megesz. A mumustól is sikeresen megvédtél, szóval hiszek neked. -húztam egy hitetlen, de azért hálás mosolyra a szám. Mellette tényleg jól és biztonságban érzem magam.
-Akkor már ketten öregszünk, mert nálam is volt olyan rész, ami már a merdek, nagyon tűréshatáros kategória volt. Sok dolgot befogad a gyomrom, de most volt, aminél rendesen összeszorítottam a fogaimat. -na persze nem akartam odahányni meg semmi, csak... nem volt piskóta, na.
Csak bólintottam arra, hogy szereti az okos részleteket. Ebben egyetértünk.
-Persze, nem is azt mondom, hogy nem vernek át fiatalokat, sőőőt. Manapság olyan technológia van, hogy lazán elhiszed, tényleg a bankod, az anyád, a nem tudom ki keres. -durva.
Ezek alapján abban is egyetértettünk, hogy ez a kölyök lehetett utalás arra, hogy John gyereket szeretett volna és valahol ott indult el ez az egész igazán.
-Jól kitalált karakter, fura dolgokkal. -szerintem ez írja le a leginkább.
-Komolyan???!!! Remy, ez nagyon klassz hír!! Gratulálok!!!! Tök jó, hogy közös nevezőre jutottatok és nem szeretne befolyásolni benneteket olyan irányba, ami nem fekszik nektek. Egy olyan tapasztalt személlyel, mint Daisy, simán befuthattok. Mindenetek megvan hozzá. -néztem rá egy lelkes, elismerő, széles mosollyal.
-És tudjátok már, hogy mikor költöztök be a stúdióba? -néztem rá kérdőn, belekortyolva az italomba.


BEE





Do stuff that scares you on a regular basis.
I think it's good for the body and for the mind.


Remington Fellowes imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Evelyn Wolf
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
I want to play a game. - Remelyn E21c4b7e23de1dcaaf2968abb7a7c0a4cbbc116c

I want to play a game. - Remelyn 45c51947c0d73e33cb9b2f302bf423f51e200147
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
cinnamon girl
★ családi állapot ★ :
waiting for my perfect pebble
★ lakhely ★ :
Brooklyn, NYC
★ :
I want to play a game. - Remelyn 195b800d6ff507f070a7adbc64db05b49fb75ec5
★ idézet ★ :
Stick up for what you believe in
and never, ever feel that you can't say something or speak your mind.
★ foglalkozás ★ :
Melange of Art
★ play by ★ :
Grace Van Dien
★ hozzászólások száma ★ :
308
★ :
I want to play a game. - Remelyn Bb5503cabab1334434b55076d327c427f1260db8
TémanyitásRe: I want to play a game. - Remelyn
I want to play a game. - Remelyn EmptyVas. Okt. 22 2023, 09:49

- Én helyetted is a legszebb embernek tartalak a világon. - simítottam a kezemet az övére, miközben elvarázsolt mosollyal fürkésztem az arcát, a barna szempárt.
A Fűrész és az öncsonkítás témáját részemről alaposan kiveséztük. Elég egyedi előétel volt a tésztás vacsoránk előtt, de Evelyn ettől (is) olyan különleges. Nem olyan, mint a tipikus, átlagos lányok.
- Daisy hihetetlenül jó fej csaj, szimpatikus a gondolkodása és a hozzáállása is. Valahogy nem tudom elképzelni, hogy valaha is konfliktusba keveredjünk vele. Nem megváltoztatni szeretne minket, hanem egy bandát, akivel elindulhat egy másik úton is. Még ha nem is futunk be- engem ez a része annyira továbbra sem érdekel- akkor is jó tapasztalatszerzés lesz mindannyiunknak. Nagyon sokat tanulhatunk tőle, nem csak zeneileg. - hanem emberileg is. Magunkról. Egymásról.
- Ráadásul talán a saxomuch-on túl is tudunk majd együttműködni vele. Az ő zenei producer és az én marketinges, menedzseri ambícióim elég jól megférhetnének egymás mellett is. Akár összejön az áttörés, akár nem, akkor sem lehet örökké a bandát és az éneklést tolni, viszont szeretnék a zenével foglalkozni. Ez az életem. És így megtehetném. Van tapasztalatom vezetőként, marketingesként, tárgyalásokban, kapcsolatépítésben, így másoknak is szívesen segítenék, hogy kitörhessenek a garázszenekar státuszból, és ne darálja be őket idejekorán az ipar. Szívesen írnék dalokat nem csak magunknak. Ráadásul azzal más stílusokba is belekóstolhatnék, ami a saxo-ba rohadtul nem férne bele. - magyaráztam neki lelkesen.
- Még nem. De Aziel szerint gondolom már tegnap. - ráztam meg a fejemet hitetlen vigyorral. Őrült egy fazon.
- De ha megtudom az időpontot, mindenképp szólok. Megígérted, hogy időnként megmentesz attól a csoda démontól és a hiperaktív, kockás hasú szárnysegédjétől. - Rafe maximum csak megöl egy szimpla nézéssel mindannyiunkat, ha már túl sok lesz a jóból. Ő újraértelmezheti a csendes gyilkos fogalmát.
- És te gondolkodtál már, hogy esetleg bővítsd a Melange of Art tárházát más irányokba is? - az elmúlt időszakban megismert emberek és történt események miatt eszembe jutott pár dolog. De ha nem érdekli a dolog, feleslegesen nem traktálom ilyesmivel.

Evelyn & Remington



BEE



“Generally the best things in life are also the worst things in life. It’s just like how people’s best qualities are always their worst qualities. It’s also a little hard, too, but I’ll take it. In terms of hard things, the opportunities are worth it.” - J.K.


Evelyn Wolf imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Remington Fellowes
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
I want to play a game. - Remelyn 4e73ed66b8ff88e3aedb1fa6bece5900e92d3c85
I want to play a game. - Remelyn Eb85c9baf5ff83a912cdd8940270c649945bd0b3
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
Everyone thinks they're
the
hero in their own story.
★ családi állapot ★ :
I want to play a game. - Remelyn 902d47a0fb6caf74887b348f61474158c5fe3bfd
there should be a relationship status for
" i dont even know whats going on"
★ lakhely ★ :
Queens, NYC
★ idézet ★ :
“One good thing about music,
when it hits you, you feel no pain.”
★ foglalkozás ★ :
saxomuch énekese; wanderers' manager
★ play by ★ :
Joe 'Djo' Keery
★ hozzászólások száma ★ :
249
★ :
I want to play a game. - Remelyn C6e288c62a5fdbc4110290198bf190418d884af3
TémanyitásRe: I want to play a game. - Remelyn
I want to play a game. - Remelyn EmptyVas. Okt. 22 2023, 13:49




Remington&Evelyn



"But now it isn't true
Now everything is new
And all I've learned has overturned
I beg of you"


Érdeklődve hallgattam a beszámolóját a zenéről és arról, hogy ha nem is jönne össze nekik a nagy áttörés, attól még lehetne ez akár egy komolyabb együttműködés közte és Daisy között. Ez tényleg nagyon jól hangzott, és mindig is ezt szerette volna csinálni, imádja a zenét, ahogy ő is fogalmazott, az az élete, csak...
-Ez amúgy tök jó terv! Mármint az, hogy akár hosszabb távon is együtt tudnátok dolgozni Daisy-vel. Ha tényleg jól megértitek egymást, ha nincs semmi, ami hátráltatná a közös munkát, akkor amúgy ez egy tök gyümölcsöző dolog lehet. A kezdetektől együtt dolgoztok, ambíciózusak és tettre készek, határozottak vagytok, ami nagyon-nagyon jó! De azért... túlzásba se vidd ezt az egészet, kérlek. Nem szeretném, ha ugyanolyan mókuskerék hatású lenne számodra, mint amilyen egy idő után az Aunt Marie's lett. Csak... vigyázz magadra, légyszi. -néztem rá bizonytalanul az alsó ajkamat rágcsálva, egy hasonló, halvány mosollyal fűszerezve, finoman simogatva az asztalon lévő kezét az enyémmel. Nem szeretném, ha a zenében látná a következő dolgot, amire totálisan rákattanhat és nem lenne egy perc szabadideje sem. Nem csak rám, hanem első sorban saját magára. Az a legfontosabb.
-Oh, de még mennyire. Majd felveszem a Batgirl jelmezem és a segítségedre sietek, ha már az agyadra mennek, és fellövöd a jelet az égre. -ráztam meg a fejemet egy vigyorral.
-Hát... igazság szerint már eszembe jutott, hogy lehet, hogy kellene. Abból kiindulva, hogy Charlotte szeretné, ha figyelnék a dekorosaira, lehet, hogy fel kellene vennem a repertoáromba ezt is, mint partik szervezése, de ehhez gondolom megint kell valami papír. Illetve... eszembe jutott, hogy esetleg a tetoválós dolgaimat is csinálhatnám a Melange stúdiójában. Le kellene választani egy részt, de talán nem megoldhatatlan. Amanda nagyon cuki és jófej, de egyre furábban érzem magam, amikor az öccse, Colin bemászkál. Mármint... én azt gondoltam, hogy a szakításunk amúgy tök normálisan történt, és minden ilyesmi, de valahogy mostanság elkezdett nagyon furán viselkedni, szóval... szeretnék eljönni onnan. Úgyhogy ha van valami külsős tipped, akkor ne tartsd magadban, légyszi. -néztem rá egy bizakodó, kissé fáradt mosollyal.


BEE





Do stuff that scares you on a regular basis.
I think it's good for the body and for the mind.


Remington Fellowes imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Evelyn Wolf
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
I want to play a game. - Remelyn E21c4b7e23de1dcaaf2968abb7a7c0a4cbbc116c

I want to play a game. - Remelyn 45c51947c0d73e33cb9b2f302bf423f51e200147
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
cinnamon girl
★ családi állapot ★ :
waiting for my perfect pebble
★ lakhely ★ :
Brooklyn, NYC
★ :
I want to play a game. - Remelyn 195b800d6ff507f070a7adbc64db05b49fb75ec5
★ idézet ★ :
Stick up for what you believe in
and never, ever feel that you can't say something or speak your mind.
★ foglalkozás ★ :
Melange of Art
★ play by ★ :
Grace Van Dien
★ hozzászólások száma ★ :
308
★ :
I want to play a game. - Remelyn Bb5503cabab1334434b55076d327c427f1260db8
TémanyitásRe: I want to play a game. - Remelyn
I want to play a game. - Remelyn EmptyKedd Okt. 24 2023, 15:03

- Aranyos vagy, hogy aggódsz értem, de felesleges. Miért vinném túlzásba? Ez nem olyan, mint egyedül kínlódni egy egész vendéglátós céggel, aminek három részlege van, majdnem két tucatnyi személyzete, és nullhuszonnégyes embert kíván hét per hét. Ráadásul a zene az egy nagyon sajátos helyet foglal el az életemben. Egyszerűen imádom. Nem tudom elképzelni, hogy valaha is mókuskeréknek éljem meg. És már itt vagy nekem te, hogy vigyázz rám. - végül is valahol most is ő rángatott ki az eddigi megszokott, lapos életemből. Már sok mindent máshogy látok, és ha újrakezdhetem valami mással, nem fogom elkövetni a korábbi hibáimat. Tanultam belőlük, és meg fogom találni az egyensúlyt. A banda egyébként sem ugyanaz, mint ahol beosztottjaim vannak. A srácokkal egy csónakban evezek, és rögtön magammal rántanám őket. A Daisy-vel közös projekt még odébb van, és az is egy teljesen más szféra lenne, mint a mostani.
- Ez ám az elszánt hősiesség. - azok a megbeszélt hívások jól fognak jönni.
- Bocs, hogy ezt mondom, de az a Colin egy gyökér. Minden szakítás szívás, és a birtoklási vágyat egyeseknek később is nehéz kiölni magukból, de inkább meg kellene becsülnie egy olyan személyt az életében, mint amilyen te vagy. - vagy egyszerűen csak ne barátkozz az exeddel, és nem fogsz ilyen helyzetbe kerülni. Ami nem megy, nem kell erőltetni.
- Szóval a Melange of Art. Ha már a művészet dűnés csodafűszere, mi lenne, ha művész közvetítőt csinálnál belőle? Oké. Ez így elég értelmezhetetlenül hangzik. - nem tudom, hogy össze tudom-e foglalni úgy, hogy értelmesnek tűnjön.
- Bejön hozzád valaki, hogy fotóst keres. Vagy mondjuk portfóliát csináltatna, amihez jól jönne neki egy profi fotós és egy grafikus is. Valakinek könyvborító kell, mi meg CD borítót terveztetnénk. Valaki tetoválást csináltatna. Dekoratőr kell maszkabálhoz. Megint más festőt keres. Vagy zenekart. Vagy zenei producert. Akármit, ami valamilyen művészeti ághoz köthető. A Melange of Art felveszi az igényt. Lehetnének partnereid, akik eldöntik, hogy van-e akkor szabad időpontjuk és vállalják-e a feladatot, mert mondjuk lát benne fantáziát, van kedve hozzá. Nem az alkalmazottaid lennének, csak partnerek. A gázsi a művészé, a tiéd pedig a jutalék utána, hogy egy tök jó munkát szereztél neki. Így maradhatnak szabadúszók is meg nem is. Illetve, ami olyan, azt el tudod dönteni, hogy nem közvetíted ki másnak, hanem te magad csinálod meg. - nem kellene mindent elvállalnia, de nem esne el olyasmitől, amit nagyon szeretne.
- Elég sok ismerősöd van, akik hasonló körökben mozognak, vagy pont szakmába vágna nekik ez az egész. Zenekarnak ott a saxomuch, Daisy zenei producer szeretne lenni. Lumienne szintén tetoválásokat csinál. Mallory tud és szeret rajzolni. Ők is biztos ismernek másokat. - partnernek, de akár ügyfélnek is. Minél több ilyen típusú embert ismersz, annál jobban kiforrja magát ez az egész. A marketing részében pedig természetesen bármikor szívesen segítek.

Evelyn & Remington



BEE



“Generally the best things in life are also the worst things in life. It’s just like how people’s best qualities are always their worst qualities. It’s also a little hard, too, but I’ll take it. In terms of hard things, the opportunities are worth it.” - J.K.


Evelyn Wolf imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Remington Fellowes
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
I want to play a game. - Remelyn 4e73ed66b8ff88e3aedb1fa6bece5900e92d3c85
I want to play a game. - Remelyn Eb85c9baf5ff83a912cdd8940270c649945bd0b3
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
Everyone thinks they're
the
hero in their own story.
★ családi állapot ★ :
I want to play a game. - Remelyn 902d47a0fb6caf74887b348f61474158c5fe3bfd
there should be a relationship status for
" i dont even know whats going on"
★ lakhely ★ :
Queens, NYC
★ idézet ★ :
“One good thing about music,
when it hits you, you feel no pain.”
★ foglalkozás ★ :
saxomuch énekese; wanderers' manager
★ play by ★ :
Joe 'Djo' Keery
★ hozzászólások száma ★ :
249
★ :
I want to play a game. - Remelyn C6e288c62a5fdbc4110290198bf190418d884af3
TémanyitásRe: I want to play a game. - Remelyn
I want to play a game. - Remelyn EmptyKedd Okt. 24 2023, 17:44




Remington&Evelyn



"But now it isn't true
Now everything is new
And all I've learned has overturned
I beg of you"


-Igen, persze, ebben mind igazad van. Egyszerűen csak nem szeretném, ha túlhajtanád magad, ennyi az egész. –néztem rá bizonytalanul, az alsó ajkamat rágcsálva. Nagyon örülök, hogy mert váltani, de nem szeretném, ha most meg teljesen rápörögne erre a közös bizniszre Daisy-vel, akivel aztán teljesen betábláznák magukat ilyen-olyan dolgokkal, meg ott lennének emellé a próbák, a fellépések, a stúdió. Remy nagyon maximalista, ráadásul ebben még több elismerést és bíztató szót kaphatna, mint mondjuk a munkájában. Ráadásul a szülei még nem is tudják, hogy váltani szeretne. Már felnőtt ember, és van önálló akarata és hasonlók, de nagyon nem szeretném, ha az esetleges negatív hozzáállást a részükről kompenzálni szeretné majd még több munkával, amit ebbe fektetne.
-De abban biztos lehetsz, hogy vigyázni fogok rád. Fontos vagy nekem, szóval ez a minimum. –felelősnek érzem magam érte, ha már egyszer adtunk esélyt magunknak, hogy megpróbálhassuk a dolgokat párként. A barátjaként is iszonyatosan féltettem őt és szerettem volna a lehető legjobbat neki, nem még így.
-Rám bármikor számíthatsz. –villantottam rá egy, stílszerűen, elszánt mosolyt. Majd megmentem, ha már sok az összezártság a srácokkal.
-Édes vagy. –hogy szerinte meg kellene becsülnie olyasvalakit, mint én.
-De igazából nem lenne ezzel semmi baj, ha nem mondta volna azt, hogy persze, tök oké mindennel, semmi gáz, neki ez így király. Ha előbb közli, hogy neki ez így nem jó, akkor kerestem volna más helyet, ahol dolgozhatok. Imádom a helyet és a kollégákat is, de mérgező, feszkós légkörben nem akarok maradni. –főleg, ha lenne olyan, hogy ő jönne el értem munka után, Colin meg még ott lenne. Az indokolatlan drámázást, a hisztizést és hasonlókat nem szeretem. Nőktől sem, nem még férfiaktól.
Nagyokat pislogva néztem Remy-re, amikor közölte, hogy csinálhatnék művész közvetítőt a Melange of Art-ból. Megvannak azok a mémek, amiken az a rengeteg egyenlet fut egy nő feje előtt?! Na, én körülbelül pont úgy nézhettem rá, még a fejemet is félrebillentettem egy kicsit, hátha ettől majd megszűnnek a kérdőjelek felette, deeeee nem. Mármint tudom, mit jelent közvetíteni valakiket, és értékeltem, hogy referált arra, honnan jött a vállalkozásom neve, legalábbis a melange része a dolognak, de nem tudtam elképzelni, ez a gyakorlatban mit jelenthet a számára.
Viszont amint beszélni kezdett, kifejteni, hogy pontosan miképp is gondolta ezt az egészet, vagy pontosan mit takarna szerinte a gyakorlatban, úgy néztem rá, mint aki fokozatosan világosodott meg, és már egyre kevésbé igaz rá, hogy lehet, hogy szőke, de belül sötét. Nekem ezek…
-Aaaaaaw, de okos vagy!!!!!! –néztem rá csészealátéteket megszégyenítően hatalmas, csillogó szemekkel, elvarázsolt tekintettel fürkészve az arcát.
-Nekem ez eszembe sem jutott, pedig amúgy nagyon logikus!!! Így teljesen a művészetekre, a művészekre, a kreatív dolgokra koncentrálhatnék, szerezhetnék ismerősöket, tapasztalatot, és rengeteg visszatérő ügyfelet is. Mindenkinek előnyös együttműködések születhetnének, de nem kellene feladnom azt, hogy a könyv és CD borítókat én csináljam. –húztam egy végtelenül lelkes, boldog, hálás mosolyra az ajkaimat.
-De öhm… –kezdtem el bizonytalanul az alsó ajkamat rágcsálni, egy szőke tincset csavargatva az ujjaim között.
-A marketinges cuccokban majd lehet, vagyis… biztos, hogy tőled kell segítséget kérnem. Sokkal nagyobb és szerteágazóbb a tapasztalatod ebben, mint nekem, hiába nyomtam ilyesmit én is magammal kapcsolatban. Persze nem kell rá igent mondanod most azonnal, meg nem erőszak, és végképp nem kihasználás, csak… benned megbízom, hogy segítséget kérjek és belátást engedjek a vállalkozásom komolyabb dolgaiba is.


BEE





Do stuff that scares you on a regular basis.
I think it's good for the body and for the mind.


Remington Fellowes imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Evelyn Wolf
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
I want to play a game. - Remelyn E21c4b7e23de1dcaaf2968abb7a7c0a4cbbc116c

I want to play a game. - Remelyn 45c51947c0d73e33cb9b2f302bf423f51e200147
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
cinnamon girl
★ családi állapot ★ :
waiting for my perfect pebble
★ lakhely ★ :
Brooklyn, NYC
★ :
I want to play a game. - Remelyn 195b800d6ff507f070a7adbc64db05b49fb75ec5
★ idézet ★ :
Stick up for what you believe in
and never, ever feel that you can't say something or speak your mind.
★ foglalkozás ★ :
Melange of Art
★ play by ★ :
Grace Van Dien
★ hozzászólások száma ★ :
308
★ :
I want to play a game. - Remelyn Bb5503cabab1334434b55076d327c427f1260db8
TémanyitásRe: I want to play a game. - Remelyn
I want to play a game. - Remelyn EmptySzer. Okt. 25 2023, 16:59

- Örülök, hogy nem tartod totális hülyeségnek. - viszonoztam a mosolyát hasonló lelkesedéssel.
- Nem tudom, hogy létezik-e már ilyesmi, és hogy a gyakorlatban mennyire lenne kelendő, de egy próbát megérhet. Ha valaki, szerintem te össze tudnád hozni, hogy értelmes köntöst kapjon. És megoldhatná, hogy ne kelljen a colinos dolog miatt új helyet keresned, ahol tetoválhatsz. Főleg, hogy Roman egy egész viking hadsereget szervez be neked, és a srácok is rád kattantak. Kár lenne, ha másnak csinálnál velük profitot. - nem hiszem, hogy könnyű lenne olyan jó arcot kifogni, mint amilyen most Amanda. A Fűrész után nem volt nehéz megjegyezni, hogy is hívják a főnök csajt. Egyébként lehet, hogy bajban lennék vele.
- Evi. - néztem rá tök komolyan, mint már annyiszor.
- Nem kell magyarázkodnod. - akkor elmondom tizenkétmilliomodjára is, hogy végre elhidd.
- Szívesen segítek bármiben. Nem azért, mert kell, hanem mert én szeretnék. Fontos vagy nekem, így támogatlak amiben csak tudlak. Tök mindegy, hogy ez egy fuvar vagy marketinges dolog. - nem kell túlgondolni, és ezt én mondom.
- De erről jut eszembe... - a szürreális élményem.
- Nem olyan régen találkoztam egy fura, de tök normális festő sráccal az egyik queens-i bárban. Szokott zsűrizni tehetségkutatókon, és ajánlotta, hogy mi is nevezzünk be a következőre a bandával, ami pár hét múlva indul, nem messze innen New York-tól. Már csak néhány nap volt a jelentkezési határidőből. És most, hogy eldöntöttük, hogy komolyan vesszük a dolgokat, Daisy-vel is sikerült megegyezni, semmi akadálya, hogy adjunk ennek a versenynek is egy esélyt. Állítólag a helyi TV is közvetíteni fogja és szép kis nyeremények vannak. - hogy őt idézzem.
- Ki tudja. Talán van esélyünk. - vontam vállat. Újabb ugródeszkának tűnik, ami a hasznunkra válhat.
- Lehet, hogy vele is érdemes lenne megismerkedned. És egyébként is imádod a festészetet, ő pedig nagyon, szenvedélyesen tehetséges, már amennyire én meg tudom ítélni. - Pierre egy olyan behatárolhatatlan kategória az univerzumban, hogy azóta sem tudtam feldolgozni a jelenségét. És persze csakis pozitív értelemben véve.

Evelyn & Remington



BEE



“Generally the best things in life are also the worst things in life. It’s just like how people’s best qualities are always their worst qualities. It’s also a little hard, too, but I’ll take it. In terms of hard things, the opportunities are worth it.” - J.K.


Evelyn Wolf imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Remington Fellowes
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
I want to play a game. - Remelyn 4e73ed66b8ff88e3aedb1fa6bece5900e92d3c85
I want to play a game. - Remelyn Eb85c9baf5ff83a912cdd8940270c649945bd0b3
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
Everyone thinks they're
the
hero in their own story.
★ családi állapot ★ :
I want to play a game. - Remelyn 902d47a0fb6caf74887b348f61474158c5fe3bfd
there should be a relationship status for
" i dont even know whats going on"
★ lakhely ★ :
Queens, NYC
★ idézet ★ :
“One good thing about music,
when it hits you, you feel no pain.”
★ foglalkozás ★ :
saxomuch énekese; wanderers' manager
★ play by ★ :
Joe 'Djo' Keery
★ hozzászólások száma ★ :
249
★ :
I want to play a game. - Remelyn C6e288c62a5fdbc4110290198bf190418d884af3
TémanyitásRe: I want to play a game. - Remelyn
I want to play a game. - Remelyn EmptySzer. Okt. 25 2023, 21:30




Remington&Evelyn



"But now it isn't true
Now everything is new
And all I've learned has overturned
I beg of you"


-Na igen, én sem örülnék, ha buknám ezeket. Egész szép vendégköröm van már, és annyira azért nem lennék boldog, ha fel kéne adnom ezt az egészet valami gyökér agymenései miatt. -forgattam meg a szemeimet. Nem szoktam ilyeneket mondani másokra, de aki gyerekes mód besértődik azon, hogy az exének esetleg van új párja, az egy gyökér, sajnálom.
-Viszont ha még nincs ilyen, akkor feltaláltál valami tök újat!!! Majd ha nagy leszek, meghálálom valahogy. -néztem rá hatalmas, lelkes, csillogó szemekkel. Nekem ez tényleg még csak eszembe sem jutott. És most, hogy Remy mindenki helyett okos volt, nekem is sokkal-sokkal több időm lehet, mint az elmúlt időszakban. Persze eddig sem hajtottam magam kimerülésig, és vannak ketten is, akik segítenek nekem, de azért így egészen más lesz.
Zavartan pislogtam rá, kissé elpirulva, az alsó ajkamat rágcsálva, ahogy kijelentette, a szokásos, komoly nézésével, hogy nem kell magyarázkodnom. Ezt már mondta máskor is, és teljesen igaza volt benne, elvégre úgysem segítene, ha nem akarna, vagy valami, csak...
-Megszoktam, hogy általában én oldom meg mások problémáját, vagy ők kérnek tőlem segítséget, szóval ez még olyan... fura nekem. Kicsit olyan vagy, mint aki nem is igazi. -néztem rá egy bizonytalan, zavart mosollyal. Nem mondom, hogy olyan, mint valami fura lázálom, de... mégis. Remy-ben megvan minden, amit csak kívánhatnék magamnak. Okos, intelligens, nagyon jó beszélgetőpartner, vicces, kedves, normális. Racionális, de van egy érzelmesebb, empatikus része is, így tökéletesen kiegészítik egymást a tulajdonságai. Megvan benne a művészi vonal is, hogy ne nézzen teljesen hülyének a saját rajongásaim miatt. Ami nálam a festészet, a fényképészet és rajz, az nála a zene. És mindezek tetejébe még jól is néz ki. Magas, helyes, izmos. Egyszerűen csak... mintha tényleg nekem találták volna ki.
Érdeklődve fürkésztem az arcát, a vonásait, ahogy mesélni kezdett. Az italomat kortyolgatva, néha bólogatva hallgattam azt, hogy lesz valami tehetségkutató, ami pár hét múlva indul, és úgy szerzett róla tudomást, hogy találkozott egy fura, de normális festő sráccal, aki majd zsűri lesz.
-Ez nagyon klasszul hangzik!!! Biztos, hogy van esélyetek! Nagyon-nagyon jól nyomjátok, szóval semmi para, meg semmi "talán." De még ha esetleg nem is nyernétek meg, sokszor nem az nyer, aki aztán majd híres lesz. De ha leadja a TV, akkor már több emberhez eljuthattok!!!!! Majd nagyon fogok szurkolni!! -címeztem neki egy ragyogó, bátorító mosolyt.
-Szívesen találkoznék vele! Ő már a második festő, akivel kell. Mallory, az asszisztensem féltestvére, Pierre is festő, és elvileg a szívén viseli a tehetségek sorsát, vagy mi. Bár ő úgy fogalmazott, hogy szeret okoskodni. -jelent meg egy hitetlen, halvány mosoly az arcomon.
-Ha más miatt nem is, tanácsok kapcsán szívesen megismerkednék vele, már ha... ő is szeretné. Köszönöm szépen, hogy gondoltál rám, ez hiper édes tőled. -simítottam végig finoman a kezén az ujjaim végével, egy hálás mosollyal harapva be az alsó ajkamat.


BEE





Do stuff that scares you on a regular basis.
I think it's good for the body and for the mind.


Remington Fellowes imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Evelyn Wolf
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
I want to play a game. - Remelyn E21c4b7e23de1dcaaf2968abb7a7c0a4cbbc116c

I want to play a game. - Remelyn 45c51947c0d73e33cb9b2f302bf423f51e200147
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
cinnamon girl
★ családi állapot ★ :
waiting for my perfect pebble
★ lakhely ★ :
Brooklyn, NYC
★ :
I want to play a game. - Remelyn 195b800d6ff507f070a7adbc64db05b49fb75ec5
★ idézet ★ :
Stick up for what you believe in
and never, ever feel that you can't say something or speak your mind.
★ foglalkozás ★ :
Melange of Art
★ play by ★ :
Grace Van Dien
★ hozzászólások száma ★ :
308
★ :
I want to play a game. - Remelyn Bb5503cabab1334434b55076d327c427f1260db8
TémanyitásRe: I want to play a game. - Remelyn
I want to play a game. - Remelyn EmptySzomb. Okt. 28 2023, 13:33

Elnéző mosoly jelent meg az arcomon, mikor Evi azt kezdte el magyarázni, hogy neki ez az egész még nagyon fura, és kicsit talán olyan, mint ha nem is lennék igazi. Hát ezt fordítva is meg tudnám erősíteni.
- Akkor mostantól azt kell megszoknod, hogy már nem vagy egyedül. Semmivel sem. Itt vagyok neked, hogy segítsek, hogy meghallgassalak, vagy amit csak szeretnél. - muszáj elhinned végre. Ez már akkor is így volt, amikor még csak "barátok" voltunk.
A versennyel kapcsolatos megjegyzésével teljesen egyetértettem. Nem mindig a végső győztes a valódi nyertes.
- Igazából a szereplési lehetőség, hogy több ember láthat, hallhat minket, megismerhetik a banda nevét, ez az ami motivál. Egy nagyon jó önpromó lehet, ha ügyesek vagyunk. - a győzelem csak a hab lenne a tortán.
- Hiba lenne kihagyni. - szívem szerint megtettem volna, mert utálom az ilyesmit, de győzött a reális, üzleti gondolkodás. Megígértük, hogy maximálisan odatesszük magunkat a zenekar kapcsán, akkor egyikünk sem lehet kihúzó.
Pierre említésére hitetlenül a szemeimet forgattam. Gondolhattam volna...
- Nem. Csak egy festővel kell. Ugyanarról beszélünk. - Mallory féltestvéréről. New York hatalmas város, de még itt is milyen kicsi a világ.
- Pierre volt az, aki miatt még rajtad kívül megváltozott bennem sok minden. Ő pillanatoknak él, ami teljesen ellenkezik mindennel, ami én vagyok. Mégis... lenyűgöző és ösztönző a felfogása. Számomra mindenképp pozitív volt, hogy találkozhattam vele. - sokan képesek inspirálni, de csak kevesen tudnak ekkora hatással lenni rám, mint Evelyn vagy Pierre.
Mallory-t is nagyon kedvelem, de ezt már korábban egyszer megbeszéltük, amikor kiderült, hogy mindketten vele dolgozunk.
Közben megkaptuk a rendelt vacsoránkat is. Végre. Egyáltalán nem kellett sokat várni ahhoz képest, de dár rohadtul éhes voltam.
- Ezer éve nem ettem étteremben tésztát. - magamnak szoktam csinálni, mert imádom, de...
- Magamtól eszembe se jutott volna. Ha valaki azt mondja, hogy üljünk be enni, mindig valami gyors kaja nyer. Jó választás volt. - és finom is. Általában nem szívesen eszek étteremben, ami nem az Aunt Marie's.
- Képzeld... a húgom, Ottiline hamarosan a városba jön egy-két hétre. Végre megismerkedhetsz vele. És segíthetsz finoman megdumálni, hogy miért is lenne jó, ha inkább ide költözne, és itt kezdene önmegvalósításba. - nem tettem le erről.
- Ja és megnéztem, hogy hó végén pontosan mikor is lesz az a hüllő expo, amit mondtam. Akkor elmegyünk?

Evelyn & Remington



BEE



“Generally the best things in life are also the worst things in life. It’s just like how people’s best qualities are always their worst qualities. It’s also a little hard, too, but I’ll take it. In terms of hard things, the opportunities are worth it.” - J.K.


Evelyn Wolf imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Remington Fellowes
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
I want to play a game. - Remelyn 4e73ed66b8ff88e3aedb1fa6bece5900e92d3c85
I want to play a game. - Remelyn Eb85c9baf5ff83a912cdd8940270c649945bd0b3
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
Everyone thinks they're
the
hero in their own story.
★ családi állapot ★ :
I want to play a game. - Remelyn 902d47a0fb6caf74887b348f61474158c5fe3bfd
there should be a relationship status for
" i dont even know whats going on"
★ lakhely ★ :
Queens, NYC
★ idézet ★ :
“One good thing about music,
when it hits you, you feel no pain.”
★ foglalkozás ★ :
saxomuch énekese; wanderers' manager
★ play by ★ :
Joe 'Djo' Keery
★ hozzászólások száma ★ :
249
★ :
I want to play a game. - Remelyn C6e288c62a5fdbc4110290198bf190418d884af3
TémanyitásRe: I want to play a game. - Remelyn
I want to play a game. - Remelyn EmptyVas. Okt. 29 2023, 10:27




Remington&Evelyn



"But now it isn't true
Now everything is new
And all I've learned has overturned
I beg of you"


-Köszönöm. Imádlak is érte. –néztem rá egy elvarázsolt, lágy, hálás mosollyal. Sokat jelent nekem, hogy itt van, mellettem, nekem, amiben csak szeretném. És tudom, hogy ez nem csak egy figyelmességi duma a részéről, hanem figyel is rám.
-Igen, szerintem is. ez egy tök jó lehetőség, több szempontból is. –és minden esélyük megvan arra, hogy ne csak szélesebb körben legyenek ismertek, hanem nyerjenek is. Az aztán tényleg egy hatalmas lehetőség lenne, főleg, ha a nyeremény valami lemezszerződés, vagy felvétel, vagy ilyesmi lenne. Nagyon-nagyon megérdemelnék, hogy a mindenség is az ő pártjukon álljon.
Értetlenül néztem rá, amikor a szemeit forgatta, majd végül én is így tettem, hitetlenül nevetve a dolgon egy kicsit. Tényleg kezdem azt érezni, hogy baromi kicsi a világ, vagy csak mi kapcsolódunk túlságosan sok helyen is. Ugyanaz a lány dolgozik nekünk, akinek a bátyja az a festő, akivel találkoznom kellene. Aztán ott volt Rafe, aki a dobosuk és Eden… mindenegybenje is. Plusz ott van Daisy, akinek a barátját ismerem. Furcsa dolgok ezek.
-Azta! Akkor tényleg érdekes egy ember lehet ez a Pierre. Most már mindenképp találkozni szeretnék vele. Imádom azt, amikor valaki képes megélni a pillanatokat, belevágni ismeretlen helyzetekbe, és nyitni mások felé. Hihetetlenül inspiráló tud lenni. Örülök, ha ennyire nagy hatással volt rád. –néztem rá egy széles, elismerő mosollyal.
Viszonylag hamar meg is kaptuk a megrendelt ételeket, amik jól néztek ki, és az illatuk is nagyon finom volt. Ezer meg egy éve nem ettem étteremben, sem magamtól, sem másokkal. Ha nem én főzök, akkor rendelünk valamit valamelyik barátnőmmel, és ezer meg egy éve nem hívott el senki sem értelmes randira, szóval ez egy fura, kellemes régi-új élmény volt.
-Ugyanerre gondoltam én is! Mármint, hogy ezer éve nem ettem étteremben, tésztát meg aztán pláne nem. Örülök, ha bejött a választás. –tudtam, hogy ő nagyon szereti a tésztaféléket, szóval ezzel nem lőhettem mellé. Plusz nem akartam valami tipikus pizza, hamburger vagy hasonló mellett letenni a voksom. Még jövő héten is futhatnék, hogy ledolgozzam.
-Oksa, számíthatsz rám. Szerintem sokkal jobb lenne neki, ha itt próbálná meg ezt a szépségszalon dolgot. Lehet, hogy először ijesztőnek tűnhet a semmiből idejönni, de neki itt vagy te, illetve… én is bármiben szívesen segítek neki, ha szüksége van rá. Tudom milyen, amikor a szüleid nem igazán támogatnak benne, de a semmiből akarod felépíteni magad. –húztam egy elszánt mosolyra az ajkaimat.
-Meeeeg így önző mód lenne egy fix ember, akihez bátran mehetnék minden női hóbortomnak hódolni. –pislogtam rá ártatlanul.
-Igen, naná!!! Már készítem a lelkivilágomat a pókokra, a pénztárcám meg az axolotl tartásra. Nem mondtam le róla. Túlságosan jól mutatna a lakásomon lévő őserdőben. –még mindig imádom őket, olyan vidám, jópofa állatok.
-Oh, de ha már testvérek! Ronnie, a bátyám idecuccol LA-ből, hogy… -fújtam ki a levegőt egy szemforgatással.
-Autós-motoros kaszkadőr legyen. Ha eddig nem akarták megölni a szüleink, akkor majd most. Ha csak ki nem töri a nyakát addig valami hülyeségben… -én komolyan mondtam neki, hogy a menő trükkökön túl a kaszkadőrök sok esetben a meghalást csinálják.
-Nagyon adom, hogy az álmának akar élni, és jó lenne, ha valaki elérhető távolságban lenne az otthoniak közül, de… nagyon féltem. Ha én vagyok a pörgés és a spontaneitás, akkor ő nem tudom mi, de sokszorosan túl tesz rajtam…


BEE





Do stuff that scares you on a regular basis.
I think it's good for the body and for the mind.


Remington Fellowes imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Evelyn Wolf
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
I want to play a game. - Remelyn E21c4b7e23de1dcaaf2968abb7a7c0a4cbbc116c

I want to play a game. - Remelyn 45c51947c0d73e33cb9b2f302bf423f51e200147
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
cinnamon girl
★ családi állapot ★ :
waiting for my perfect pebble
★ lakhely ★ :
Brooklyn, NYC
★ :
I want to play a game. - Remelyn 195b800d6ff507f070a7adbc64db05b49fb75ec5
★ idézet ★ :
Stick up for what you believe in
and never, ever feel that you can't say something or speak your mind.
★ foglalkozás ★ :
Melange of Art
★ play by ★ :
Grace Van Dien
★ hozzászólások száma ★ :
308
★ :
I want to play a game. - Remelyn Bb5503cabab1334434b55076d327c427f1260db8
TémanyitásRe: I want to play a game. - Remelyn
I want to play a game. - Remelyn EmptyKedd Okt. 31 2023, 16:43

- Egy háziállat tök jó dolog. - néztem rá lelkesen.
- Az axolotl-val igazából nem lőhetsz mellé. Imádod is, lakásban is elfér, nem szőröz össze mindent. Nem kell sétáltatni, szobatiszta, nem hangos.  A tartása simán belefér a munkád mellett is. - Evelyn alapos, figyelmes és gondoskodó. Jó kezekben lenne nála.
- De akkor ezek szerint nem csak nézelődők leszünk, hanem vevők is? - mivel azt mondta, hogy a pénztárcáját is készíti, nem csak a lelkivilágát.
A téma aztán újra a testvérekre terelődött, de most nem Ottiline miatt. Evi bátyja, Aaron is New York-ba költözik, ráadásul azért, hogy autós-motoros kaszkadőr legyen.
- Ez egyszerre rohadt menő és veszélyes. - értem, hogy miért vannak kettős érzései ezzel az egésszel kapcsolatban.
- Azok után, amiket róla meséltél, nem meglepő tőle, hogy inkább ilyesmit csinálna, mint örökre pincérkedjen. - ezért nem lehet hibáztatni. Csoda, hogy eddig bírta az előzetes infóim alapján.
- Megértem, hogy aggódsz érte. - simítottam végig a kézfején.
- Sok rosszat hallani a kaszkadőr szakmával kapcsolatban, de szerintem a tesód tudja, mit csinál és nem lesz baja. Felesleges őt előre temetni, még ha ez így durván hangzik is. - bocsánat.
- Inkább csak örülj neki, hogy azt csinálhatja, ami boldoggá teszi. Itt lesz veled, tudtok együtt lógni, versenyekre járni, mint régen LA-ben. - tudom, hogy azt mennyire szerette.
- És így már nem csak én, de ő is segíthet majd neked kiválasztani a tökéletes kocsit. - nem felejtettem ám el. Kell neki is valami izomcsoda.
- Inkább ilyeneket tervezz, ilyen gondolataid legyenek. Ez pozitív dolog. A szüleid gondolom nem rajonganak ezért, így te leszel az egyetlen családtagja, akire számíthat. A támogatás nagyon sokat jelent, ezt mi tudjuk a legjobban. - a mi- az ő mércéjük szerint meredek- húzásainkat se díjazták kitörő lelkesedéssel.
- Ha nem jön be neki, vagy tényleg túlságosan necces munkákat kap, még mindig válthat. - Evi lehet a tesója jobbik esze, ha arra kerül a sor. De ne kerüljön. Had legyen szerencséje a srácnak.

Evelyn & Remington



BEE



“Generally the best things in life are also the worst things in life. It’s just like how people’s best qualities are always their worst qualities. It’s also a little hard, too, but I’ll take it. In terms of hard things, the opportunities are worth it.” - J.K.


Evelyn Wolf imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Remington Fellowes
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
I want to play a game. - Remelyn 4e73ed66b8ff88e3aedb1fa6bece5900e92d3c85
I want to play a game. - Remelyn Eb85c9baf5ff83a912cdd8940270c649945bd0b3
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
Everyone thinks they're
the
hero in their own story.
★ családi állapot ★ :
I want to play a game. - Remelyn 902d47a0fb6caf74887b348f61474158c5fe3bfd
there should be a relationship status for
" i dont even know whats going on"
★ lakhely ★ :
Queens, NYC
★ idézet ★ :
“One good thing about music,
when it hits you, you feel no pain.”
★ foglalkozás ★ :
saxomuch énekese; wanderers' manager
★ play by ★ :
Joe 'Djo' Keery
★ hozzászólások száma ★ :
249
★ :
I want to play a game. - Remelyn C6e288c62a5fdbc4110290198bf190418d884af3
TémanyitásRe: I want to play a game. - Remelyn
I want to play a game. - Remelyn EmptyKedd Okt. 31 2023, 20:35




Remington&Evelyn



"But now it isn't true
Now everything is new
And all I've learned has overturned
I beg of you"


-Komolyan így gondolod?! -néztem rá lelkes mosollyal, majd csak bólogattam.
-Igen-igen, mindenképp!!! Ha már egyszer ott vagyunk, és van rá lehetőségem, akkor szeretnék beszerezni egyet! Olyan jó lenne, ha végre a magaménak tudhatnék egy kis drágát. Még sosem volt háziállatom, tök izgatott vagyok miatta!!! -pislogtam rá hatalmas szemekkel.
-Persze, bőven. Csoda, hogy eddig a seggén maradt és nem állt be... nem tudom, sportolónak, vagy modellnek, vagy ilyesminek. -amilyen hiú egy ember tud lenni, simán kinéztem volna belőle, hogy a pincérkedős monotonitás helyett inkább a külsőjéből keressen pénzt, akár csak átmenetileg is.
Érdeklődve figyeltem őt, a szemeit, a vonásait fürkészve, ahogy beszélni kezdett. Teljesen jogos volt minden, amit mondott, és én is tudtam valahol, hogy inkább így kellene hozzáállánom, hisz legalább elérhető távolságban lesz, és tényleg csinálhatok vele olyanokat, amiket nélküle nehezen tudtam volna kivitelezni, de Remytől hallani mégis más volt. Egyébként is adtam a véleményére, és ha valaki, ő biztosan nem szeretne nekem rosszat, vagy nem akarná megmondani, hogyan gondolkodjak.
-Majd néha azért emlékeztess, hogy pontosan mivel is érdemeltem ki, hogy találkozhattunk, jó? -néztem rá egy hitetlen, elvarázsolt mosoly kíséretében, finoman húzva végig a kezemet az övén.
-Én... tudom, hogy így kellene hozzáállnom, de most, hogy tőled hallottam, annyival... nem is tudom, logikusabbnak és egyszerűbbnek tűnik, mint amikor fejben végig futtattam ezeket. Nem szeretném, ha bármi baja esne. Tudom, hogy ellentmondásos, hisz én is elmentem vele anno ilyen-olyan versenyekre, és az sem kevésbé veszélytelen, mint kaszkadőrnek lenni, csak... Mattie beszámolója óta, hogy mi történt a hegymászással foglalkozó bátyjával, aki élet-halál között van... sokkal jobban félek ezektől. -kezdtem el bizonytalanul az alsó ajkamat rágcsálni.
-De... tökéletesen igazad van. Inkább a pozitív oldalát kellene néznem, mint befeszülnöm ezeken. Majd... igyekszem nem az agyatokra menni a paranoid gondolataimmal. -fújtam ki a levegőt.
-De ha már kocsi!! Lassan megvan az összeg, és elkezdhetünk nézelődni, aztán akkor nem kell többet cipelgetned engem, ha mondjuk nálad vagyok és valahogy haza kell jutnom, vagy valami. -jelent meg egy lelkes mosoly az ajkaimon.


BEE





Do stuff that scares you on a regular basis.
I think it's good for the body and for the mind.


Remington Fellowes imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Evelyn Wolf
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
I want to play a game. - Remelyn E21c4b7e23de1dcaaf2968abb7a7c0a4cbbc116c

I want to play a game. - Remelyn 45c51947c0d73e33cb9b2f302bf423f51e200147
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
cinnamon girl
★ családi állapot ★ :
waiting for my perfect pebble
★ lakhely ★ :
Brooklyn, NYC
★ :
I want to play a game. - Remelyn 195b800d6ff507f070a7adbc64db05b49fb75ec5
★ idézet ★ :
Stick up for what you believe in
and never, ever feel that you can't say something or speak your mind.
★ foglalkozás ★ :
Melange of Art
★ play by ★ :
Grace Van Dien
★ hozzászólások száma ★ :
308
★ :
I want to play a game. - Remelyn Bb5503cabab1334434b55076d327c427f1260db8
TémanyitásRe: I want to play a game. - Remelyn
I want to play a game. - Remelyn Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
I want to play a game. - Remelyn
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Play with me - Shin & Shuu
» Play by My Rules
» play tennis or something else // Lumienne&Andrés
» Charity&Clayton - Play by my rules
» play pretend | Sam & Ana

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: