New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 60 felhasználó van itt :: 8 regisztrált, 0 rejtett és 52 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Anabel Marquina
tollából
Ma 10:11-kor
Madilynn Lafayette
tollából
Ma 08:47-kor
Madilynn Lafayette
tollából
Ma 08:45-kor
Madilynn Lafayette
tollából
Ma 08:44-kor
Ethan Sharp
tollából
Ma 07:53-kor
Hailee Seo
tollából
Ma 07:47-kor
Chae Rim
tollából
Ma 00:09-kor
Dorian J. Lester
tollából
Tegnap 22:46-kor
Wade Sanders
tollából
Tegnap 22:35-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
47
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
222

Chins up, smiles on! Mathieu & Daisy
TémanyitásRe: Chins up, smiles on! Mathieu & Daisy
Chins up, smiles on! Mathieu & Daisy EmptyHétf. Dec. 25 2023, 21:02

- Daisy & Mathieu -

A kémia és az, hogy milyen mértékben vagyunk egymáshoz illőek, azt hiszem már a találkozásunk első egynéhány percében nyilvánvalóvá vált mindkettőnk számára, nem véletlenül alakult úgy az a nap és az az este, ahogy; jóformán teljes idegenekként egy ágyban, ha nem is végletekbe menően. A többi pedig már történelem… Azokban a napokban még nem akartam magunkkal foglalkozni és téves következtetéseket levonni, elhamarkodottan ítélni, hiszen korai lett volna még, és az elmúlt időkben többször is pofára esés, vagy egy jó nagy pofon lett a vége a legtöbb, általam biztosnak és rendíthetetlennek gondolt kapcsolatnak. Csak jól akartam érezni magam, elengedni a vágyaimat és a képzelgéseimet. Aztán jött ő. Azt pedig nem téveszthettem szem elől, hogy minél többet beszélgettünk, minél több ügyes-bajos dolgunkat osztottuk meg egymással, annál inkább nyilvánvalóvá vált a személyiségünk, az életünk, felfogásunk és a hozzáállásunk közötti hasonlóság is.
Jelen állás szerint sajnos negatív ez a hasonlóság, mégis olybá tűnik, hogy ha ilyen is, az én ezirányú tapasztalatom nagyban hozzájárul ahhoz, hogy ő kifújhassa magát és végre lazulni tudjon egy kicsit, mielőtt a pánik teljes egészében eluralkodna rajta. Nem hagyhatom, hogy egy hordára való médiahiéna megtépázzon és még nagyobb próbák elé állítson bennünket annál, aminek amúgy is kitettük már magunkat, és tette főleg Daisy azzal, hogy némi unszolásra és bátorításra, de bedobta a törülközőt, mindezt a saját maga érdekében. Bár tudtuk mindketten, hogy megfognak cincálni bennünket és olyan témákat fognak feszegetni, amihez nemcsak, hogy semmi közük, de messze nem említhető egy lapon azzal, amiért valójában összegyűltünk, mégis feltudnék robbanni. Ezt fejeli meg és teszi fel az i-re a pontot, hogy Daisy akaratlanul is, mások szemétsége miatt belelovallja magát a témába. Nem ez volt a terv… márpedig tökéletes tervünk volt erre az alkalomra: kizárunk mindent és mindenkit, ha kell fapofával válaszoljuk meg a leghülyébb kérdéseket is, aztán miénk az éjszaka. Csak a miénk. Most mégis itt ülünk hárman egy kupacban és együttes erővel próbálunk túljutni egy be nem tervezett közjátékon.
A kezdeti határozottság ellenére egyre elkeseredettebbnek érzem a próbálkozást, hogy elűzzem a feje felett gyülekező sötét és sűrű fellegeket. Szívszaggató őt ilyen állapotban látni, mint ahogy az is fáj és idegesít, hogy voltaképp én is hozzájárultam ehhez. Nem meglepő, hogy képtelen vagyok megfelelően álcázni a félelmemet, elrejteni a meg-megremegő vonásaimat, vagy a folyamatosan reszkető kezeimet. Az állkapcsom, de még a fogaim is fájnak és sajognak azok feszült szorításától, s mint akit influenza gyötör, végtagjaimat görcsösen húzza össze valami kellemetlen, idegen erő. És mégis… győztesnek érzem magam, hogy végre valahára nagy kínkeservek árán, de visszajön a színe, megtalálja a hangját és a hangulatát… talán még nem az igazi, még van mit csiszolni rajta, de ezen még segíthetünk.
- Mhm – bólintok szelíd kis mosollyal – talán még plusz hajtóerőt is adnál nekem.
Nem vagyok benne teljes mértékben biztos, hogy Claire jelenléte, néma támogatása és segítsége nélkül ilyen módon uralni tudtam volna a helyzetet. Hajlamos vagyok a túlaggódásra, a felesleges félelemre, stresszre és a valódi, az övéével megegyező pánikra. Ha nem lett volna itt Claire és nem biztosította volna számomra a kimondatlan támogatást, valószínűleg most ketten zihálnánk és fulladnánk egymás mellett egy ócska, buta hülyeség miatt, amit képtelenek voltunk elengedni a fülünk mellett, pedig reggel ezzel engedtük el egymás kezét az ajtóban: bármi lesz is, nem hagyjuk, hogy kiborítsanak bennünket, hiszen nem adhatjuk meg nekik ezt az örömöt. Mégis sikerült.
A dal… Soha, senkitől nem kaptam még ennyire személyes, ennyire igaz ajándékot. Mindeddig csak a személytelen, tárgyi ajándékokkal próbáltak lenyűgözni, apám kocsival – tény, hogy ezzel betalált - anyám különböző, rám hagyományozott családi csecsebecsével… de mind-mind olyan felesleges baromság, aminek hiányában se érezném magam szegényebbnek. Daisy dala a szívemhez szól és a ragaszkodásának, szeretetének egy olyan formáját adja nekem, ami sokkal értékesebb, sokkal fontosabb számomra minden eddig látott és kapott nagy értékű, vagyonokat érő anyagi javaknál. Nem véletlen, hogy nem is tudom megfelelő szavakkal illetni, s még a köszönetnyilvánításom is bizonytalannak, egészen gyermetegnek tűnik. Nem véletlen a csók… azt hiszem az többet mond ezer szónál.  
- A körülmények talán tényleg nem ideálisak… - vallom be, utalva az állapotára - de meglepetésnek meglepetés és gyönyörű – arról nem is beszélve, hogy ennek hála végre valahára kijelenthetjük, hogy amiről pár perce még mindketten azt gondoltuk, hogy bevégzi a napunkat, most mégis rendbe jönni látszik minden.
Lehunyt szemmel adom át magam a pillanatnak ahogy ajkai a homlokomat érintik, s csak akkor tudatosul bennem, hogy Claire még mindig jelen van és vadul somolyog, mikor megtöri a csendet. Bocsánatkérő tekintettel lesek rá, majd biccentek egyet egyetértés képpen, bár az igazat megvallva a hátam közepére nem kívánok még egy kört, valószínűleg Daisy úgyszintén, de bízzunk benne, hogy talán a tapintatosabb kíváncsiskodók fognak előtérbe kerülni, mintsem azok, akik már amúgy is kihúzták nálunk a gyufát.
- Innentől kezdve már… mindent is kibírunk meg átvészelünk. De igen – nevetek fel némiképp elkeseredetten – örülnék, ha már vége lenne. Nem ilyen forgatókönyvre számítottam – nagyot nyelve pillantok a kezemre. Még mindig remeg. – Adsz egy percet? – Szükségem van nekem is egy kis időre, hogy rendezzem a soraimat, így a válaszának függvényében felállok, s bár kocsonyás lábakkal ugyan, de a néhány ajtóval odébb lévő mosdóba iszkolok, hogy felfrissítsem- és kifújjam magam. Csak ott, a tükör előtt állva ismerem fel a saját képmásom tekintetében a valódi aggodalmat, a félelmet és a kiszolgáltatottságot.
- Jól van Kölyök, minden rendben lesz – biztatom magam úgy, ahogy azt Seb is tenni szokta egy-egy nehéz pillanatomban. Te jó ég, hányszor lett volna rá szükségem az elmúlt időszakban… Ha valaki, akkor ő most is, ha néhány seggberúgás árán is, de embert tudna faragni belőlem és pillanatokon belül kipenderítene az ajtón és rám parancsolna, hogy húzzak Daisyhez, akit ténylegesen támogatnom kellene…
Csak húsz perc… nem több. Ennyit fél lábon is kibírok...

// Köszönöm  Chins up, smiles on! Mathieu & Daisy 1471401822  Chins up, smiles on! Mathieu & Daisy 1471401822 //
931 szó / @



I am an optimist... I choose to be. There is a lot of darkness in our world, there is a lot of pain and you can choose to see that or you can choose to see the joy. If you try to respond positively to the world, you will spend your time better.
Mathieu Girard

Daisy Winterberg imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Mathieu Girard
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Chins up, smiles on! Mathieu & Daisy Va3QPjL
Chins up, smiles on! Mathieu & Daisy P7P0c9Z
★ kor ★ :
24
★ családi állapot ★ :
There is only one happiness in life, to love and be loved.
Chins up, smiles on! Mathieu & Daisy Z3YH7Ku
I love you not only for what you are, but for what I am when I am with you. I love you not only for what you have made of yourself, but for what you are making of me. I love you for the part of me that you bring out.
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Chins up, smiles on! Mathieu & Daisy 8GQHnYR
Your time is limited, so don’t waste it living someone else’s life. Don’t be trapped by dogma
★ foglalkozás ★ :
Diák
★ play by ★ :
Charles Leclerc
★ hozzászólások száma ★ :
149
★ :
Chins up, smiles on! Mathieu & Daisy 9HhFclz
If my eyes could show my soul, everyone would cry when they saw me smile.
TémanyitásRe: Chins up, smiles on! Mathieu & Daisy
Chins up, smiles on! Mathieu & Daisy EmptyVas. Dec. 24 2023, 00:46


Mathieu && Daisy
Promise me to hold on tight and never let me go.




Néhány pillanatig meg tudnék fulladni, még így is, hogy Mattie vehemensen legyez, én pedig már tudom, hogy az egész a fejemben történik. Vagy legalábbis onnan indult. Az ilyen rohamoknak az a legrosszabb része, hogy hiába ismered fel az intő jeleket, akkor sem bírod megakadályozni a spirális zuhanás. A legjobb esetben lelassíthatod, de azt is csak akkor, ha időben reagálsz. Én azonban most annyira el voltam foglalva a saját indulataimmal, hogy későn reagáltam, ami jóformán szégyennek nevezhető az én rutinommal.
Kérdését hallva elbizonytalanodom, hiszen ha valaki, akkor ő biztosan megérti, ami bennem történik, mégis ott van a reflex, hogy elnézését kérjek a kellemetlenségért, amit okozok még akkor is ha nem szándékosan ültettem fel se a szívemet, se az agyamat erre a féktelenül zakatoló vonatra. Az érintése az egyetlen horgonyom a jelenhez és a visszatartó erő, hogy ne hajszoljam tovább magamat kínzó gondolatokkal és ne feszegessen tovább jóformán értelmetlenül, azt amiről tudjuk mindketten, hogy semmi jelentősége.
-Nem tudom.-lehelem ki végül a szavakat tekintetem a mosolyába kapaszkodik, amit kissé erőtlenül ugyan, de ösztönösen viszonzok miközben megingatom a fejemet ezzel is jelezve, hogy fogalmam sincs róla, hogy miért érzem azt, hogy pont tőle kell bocsánatot kérjek. Voltam már sokkal rosszabb állapotban és most csakis a jelenlétének és a gyors reakciójának köszönhetem azt, hogy nem kezd el még jobban elfajulni a helyzet. Az a legrosszabb amikor a körülöttem lévők is pánikba esnek és ezer felé kapkodnak, hogy segítséget nyújtsanak holott igazából csakis időre és türelemre valamint nyugalomra van szükségem. Ezektől az ösztönös és emberi reakcióktól általában sok jobban belelovalom magam a helyzetbe, hiszen igyekszem a lehető leggyorsabban háttérbe szorítani a rohamot, ami természetesen lehetetlen és és erőltetett problémamegoldástól gyakran még rosszabbra fordul a helyzet. Mattie azonban végtelen nyugalommal és türelemmel terelget el egy másik helyiségbe, ahol legalább azon nem kell aggódnom, hogy hány ember figyelme irányul rám. Segíteni akarnának.. tudom én. Mégis minél többen vesznek ilyenkor körül annál rosszabb.
Könnyed hangneme és a látszólag felszínes, hétköznapi témaválasztása több, mint tudatos és még annál is hatékonyabb, hiszen hamar segítő kezet és leagázást nyújt számomra az ördögi spirálról. Még egy rövid nevetést is sikerül előcsalogatnia belőlem még akkor is, amikor a vérnyomásom az egekben van hiába vagyok fizikailag nyugalmi állapotban.
-Olyan bolond vagy.-ingatom meg a fejemet miközben a szám szegletei már felfelé görbülnek.-Ezt úgy szeretem benned.-meg azt is, hogy tudom mélyen legbelül valósággal forrhat a vére, hogy revansot vegyen a történtekért, mégis a kedvemért az univerzum össze lelki békéjével igyekszik engem is nyugalom útjára terelni. Mintha egy hegyomlásnyi sziklát próbálna megmozdítani , mégis ahogy a keze a mellkasomra simul mintha az a kődarab egyszerűen porrá morzsolódna.
A mosolya az én mennyországom.
-Tény.-kuncogok egyet ismét, hiszen már megannyiszor botránkoztattam meg a cipőmmel, pontosabban a sarkuk magasságával arról nem is beszélve, hogy a rengeteg tánc, fellépés és gyakorlás miatt sokszor stabilabban közlekedek azokban a lábbelikben, mint az edzőcipőimben.-Ha lóbálom a lábam közben mozgást imitálva az olyan, mintha én is lefutnám, nem?-már legalább bírok egy kicsit én is viccelődni. Komikus a kép a fejemben mégis teljes mértékig kinézném magunkból az előbb vázolt jelenetet. A büszkeségem úgysem engedné. Ha a tüdőmet a hátam mögött húznám az aszfalton, amire egyébként mérsékelten nagy az esély egy ekkora távon, akkor is átkúsznék valahogy a célvonalon.
Az apró puszik és a kedves, gyengéd érintései észrevétlenül mégis jelentős hatást érnek el, miközben Claire igyekszik néhány szóval felmérni az állapotomat miután kifejezte elismerését Mattie irányába. Mindkettőjük szemében látok egy árnyalatnyi megkönnyebbülést ahogyan az én vonásaim elsimulni látszanak.
Az éneklés csak bizonyos helyzetekben segít. Mivel Mattie már megindított a kifelé vezető úton, így ez most tényleg az utolsó lökés lehet amire szükségem van. Teljes mértékig leköti a figyelmem a még korántsem rutinosan bejáratott szöveg illetve a lélegzésemet is egyenletes ütemre kell kényszerítsem. Már megszámlálhatatlan alkalommal hallott énekelni, hiszen ha kell ha nem egy-egy dallal szórakoztatom magam akár hangosan egy fakanálba kapaszkodva komplett showt adok a konyhapult körül akár csak az orrom alatt dudorászva reggeli készítés vagy kávéfőzés közben. Ez mégis más, hiszen ezt a dalt neki írtam, ez csakis az övé.
Ahogy az ajkai a vállamra találnak lehunyom a szememet és figyelnem is kell, hogy ne tévesszek ütemet a pillanattól elkalandozva. Milliók imádatát élvezhetem a dalaimnak köszönhetően mégis az ő szeretetteljes tekintete az, amit a legnagyobb kiváltságomnak tartok. Ahogy kinyílnak a szemeim látom perifériából, hogy Claire már somolyog és ha nem lenne olyan mérhetetlenül erős már talán csendesen nevetgélne is minket nézve, ahogyan az én belső tinilányom is éppen a levegőbe rugdos a lábaival elfojtottan visítva, hogy ez a csodálatos férfi tényleg mellettem van.
Ahogy a tekintetem keresi azonnal felé fordítom a fejemet gyengéd mosollyal végigmérve a vonásait.
-Én is téged.-szinte csak suttogom válaszul. Már olyan sokszor mondtuk egymásnak mégsem érzem azt, hogy bármelyikünk dobálózna ezzel a szóval, hiszen minden alkalommal látom azt a csillanást azokon a szép szemein, ami a megkérdőjelezhetetlen őszinteséget mutatja.
Készségesen emelem az állam amikor gyengéd érintése arra kér és a szemeimet lehunyom arra a rövid pillanatra, amíg csókot lehel az ajkaimra. Minden ilyen alkalommal úgy érzem újra és újra beleszeretek.
-Meglepetésnek szántam. Örültem volna, ha nem ilyen körülmények között hallod először.-még talán egy kicsit el is pirulok. Így személyesebb volt, mint mondjuk egy egész stadion őrületében bemutatni neki, de reméltem, hogy nem egy elvetemült újságíró által kiváltott pánikroham miatt lesz majd emlékezetes.
-Nem kell megköszönnöd. Ez természetes és még csak az első a sorban.-egyértelműen azokról az érzésekről írok dalt, ami éppen aktuális az életemben, Mattie-nek köszönhetően pedig várhatóan egy éven belül valószínűleg egy egész albumnyi szerelmes számom lesz.
-Mhm.-bólintok végre egy nagyobbat kifújva a levegőt és adok egy csókot a homlokára.
-Sokkal.-teszem hozzá, hogy most én legyek az ő támasza egy kicsit. Akármennyire is ügyesen leplezi tudom, hogy megijesztettem, hiszen fordított esetben az én pulzusom is feljebb emelkedett volna látva a küszködését.
-Jól vagyok.-végre teljesen őszintévé és szélessé válik a mosolyom mielőtt egy gyors csókot lehelek az ajkaira.
-Ezt visszaviszem.-emeli meg a jeges tasakot Claire egy pillanatra.-És szólok, hogy 10 perc és folytathatjuk. Az első kérdéstől számítva még 20 percet adunk nekik és berekesztjük a mait. Kimerítő volt ez már így is számotokra és nem kell, hogy megint túlságosan belejöjjenek.-végül távozik is, ahogyan azt mondta.
-Huhh... második felvonás.-veszek egy mély levegőt kicsit kihúzva magamat és átmozgatva a vállaimat, hogy lelazuljanak a korábban megfeszült izmaim.
-Csak jussunk haza, hogy ezt az egész botrányt magunk mögött hagyhassuk.-és végre hivatalosan is szüneten legyek. Már alig várom.
-Kimondhatatlanul hálás vagyok neked, tudod?-duruzsolom a fülébe mielőtt apró csókot adok néhány centivel lejjebb a bőrére és a kezemet a combjára simítom. Jó... azt hiszem megint teljesen irányba van a fejem..



i love you for all that you are.
all that you have been.
and all that you will be.

Mathieu Girard imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Daisy Winterberg
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Chins up, smiles on! Mathieu & Daisy 9ec0d79260dcec63c8b4efd8406073c3ec1105a7
Chins up, smiles on! Mathieu & Daisy 37
★ kor ★ :
27
★ családi állapot ★ :
You look like..
Chins up, smiles on! Mathieu & Daisy 604c3f4b02adac5cab55327ed1a075972aab5102
the rest of my life.
★ lakhely ★ :
Manhattan.
★ :
Chins up, smiles on! Mathieu & Daisy E07bf51c55cca8ea290af315433a58f102027b5b
★ idézet ★ :
"And then you smiled and I wondered if I would ever think of anything else."
★ foglalkozás ★ :
Superstar.
★ play by ★ :
Ariana Grande.
★ hozzászólások száma ★ :
171
★ :
Chins up, smiles on! Mathieu & Daisy 03ac448209ad0691f35be09e3895d7ea46df208b
TémanyitásRe: Chins up, smiles on! Mathieu & Daisy
Chins up, smiles on! Mathieu & Daisy EmptySzomb. Nov. 11 2023, 17:40

- Daisy & Mathieu -

Nem is az ellenem irányuló kérdés és feltételezés az, ami felbosszant, annál is inkább a Daisy-t illető kritika, miszerint, ha tetszik neki, ha nem, amennyiben mi együtt maradunk és közös jövőben gondolkozunk, ő így vagy úgy, de politikus feleség lesz… és mind ezt abból sikerült az idiótának leszűrnie, hogy azt megelőzően kerek perec kijelentettem, hogy az, amit az apám csinál, ami az ő asztala, világa és élete, az csak és kizárólag az övé. Én már réges-régen a tudtára hoztam, hogy köszöntem szépen, de nem kívánom kivenni a részemet a családi bizniszből, annak ügyes bajos kis dolgaiból, és soha, semmilyen körülmények között nem fogok fent ácsorogni a pulpituson és nagy szónoklatokba kezdeni a szavazó közönségem részére, mert az nem én vagyok. Távol áll tőlem a politika, az emberek hitegetése, megnyerése és megtévesztése. Én képtelen vagyok olyan szónoklatokba bocsátkozni, amivel birkanyájként húzhatom magam után a tömeget, miközben ravasz róka módján a markomba röhögök, amiért szerencsétlenek bevették, elhitték a kamukat, amivel a fejüket tömtem. Nyilvánvaló, hogy lehetne ezt máshogy csinálni. Tisztán, okosan, éretten és valódi büszkeséggel, hozzáértéssel. Lehetnék én az élő példa a jóra, hiszen úgy érzem a szívem a helyén van, és mindig előbbre valónak gondoltam mások jóllétét és boldogulását a sajátoménál. De ezek ellenére se kívánom ilyen módon megméretni magam… nem az én utam, nem vagyok se vezető, se vezér alkat. És az, hogy Daisy-t ilyen mértékben lealacsonyítják és máris parkolópályára ültetnék, mint művész, mint előadó csak azért, mert a párjának befolyásos, politikai értelemben vett nagynevű családja van, nonszensz. Még egy ok arra, hogy ne akarjak politikusbéli lenni.
Nem lehetek elég hálás, amiért Claire olvasva a jelekből, szinte velünk együtt reagál a hallottakra, és míg mi képesek lennénk egy emberként a fazon torkának ugrani, ő inkább a békét pártolja, az észt és a biztonságot, így bár a tömeghez intézi a szavait, mégis valahol hozzánk szól, hogy menjünk és szellőztessük ki a fejünket.
Csakhogy a fejszellőztetés hamar kimerül abban, hogy néhány kósza pillanatig együttes erővel hergeljük még egymást, s jól látható, mint minden másban, ebben is jóformán egy emberként, együttes erővel működünk… mindaddig, míg be nem kapcsol az a bizonyos „vészgomb” a fejemben, ami mintha venné és rögzítené a Daisy felől érkező jeleket. Már jóval az előtt mozdulok felé, s fürkészem a vonásainak gyors ütemű változását, hogy tudatosítaná bennem azt, – és valószínűleg magában is – hogy rohama van. Nem tudnám megmondani, hogy mikor kerül a kezembe a magazin, de olyan intenzitással keverem a levegőt leve és próbálom őt elegendő levegőhöz juttatni, mintha egész életemben erre képeztem volna magam… de tudom, hogy ez sem elég. Ehhez nem. Az arcát fürkészem, mikor hátra veti a fejét, s rohadt nagy önfegyelemre van szükségem ahhoz, hogy ne ragadjon magával engem is az, ami őt is. Tudom, hogy most szüksége van rám és arra, hogy támogassam, hogy segítsem és a földön tartsam őt.
- Most miért kérsz bocsánatot, hmm? – Kérdezem halkan, mosolygósan, és addig abbahagyom a legyezgetését, míg tenyeremet az arcára simítva, hüvelykujjammal megcirógatom az orcáját. Megértem őt, én is állandóan bocsánatért esedezek, akárhányszor hasonló állapotba kerülök, hiszen tudom, hogy mekkora ijedtséget, félelmet és tanácstalanságot jelenthet ez annak, aki éppen velem van. Persze, jó esetben már tudják, hogy hogyan kell kezelni: Dave valóságos profija annak, hogy visszahozzon a jelenbe és ott is tartson. Most nekem is ez a dolgom.
Claire-rel úgy dolgozunk össze, mintha egész életünkben ezt csináltuk volna, s nem néhány héttel ez előtt ismerkedtünk volna meg először, nem is tudván azt, hogy egyszer majd együttes erővel kell tennünk azért, hogy Daisy rohamát visszaszorítsuk. Míg én a szomszédos szobába viszem őt, ahol nagyobb nyugalmat és csendet tudunk neki biztosítani, teljesen elzárkózva minden zavaró tényezőtől és külső zajtól, ő hoz egy-két szükséges dolgot.
Folyamatos beszéddel, gyermetegnek tűnő csacsogással és cseverészéssel igyekszek hatni rá és terelni a figyelmét, ami az én esetemben is hasonló hatást ér el. Tudom, érzem, hogy ha csak egy pillanatra lankadna a figyelmem, ha nem figyelnék rá minden feszülő idegszálammal és küzdenék azért, hogy legyűrjük a démonát, én is szétesnék. Az, hogy a magamét képes vagyok és tudom is kezelni – kevesebb, mint több sikerrel – még nem jelenti azt, hogy másét is. De megteszek minden tőlem telhetőt.
- Látod? Páratlan embertársaidra mindig számíthatsz – próbálom viccként felfogni a korábban történteket és elhangzottakat, más kérdés, hogy mélyen legbelül feltudnék robbanni, amiért ezt előidézték. Két kezemmel fojtanám meg azt a barmot. Úgy érzem magam, mint egy szájkosarat kapott, tüskés nyakörvvel visszafogott pitbull, akinek csak apró kis utasításra, vagy az önfegyelmének elvesztésére van szükség ahhoz, hogy kitépje valaki gerincét... csak én még agyon is verném vele. Márpedig, ha valakit, akkor engem ritkán kap el a harctéri ideg… de most mégis…
Mellkasára simított tenyeremet vadul, őrült erővel veri a szíve. Ez nem ugyan az az izgatott verdesés, amire olyan jól emlékszek az első együtt töltött éjszakánkról... nem az, amit éreztem a saját mellkasomon, mikor hozzásimultam. Ujjaim végül finoman cirógatni kezdik a bőrét, miközben szelíd mosollyal hümmentek néhányat.
- Én nem kételkedek a rövid lábaidban. Tíz centis tűsarkakon is kenterbe versz akárkit. De ezer örömmel, akár egész távon elcipellek… - finoman megsimogatom a nyakát, majd az állát, s a biztató, ragaszkodó puszit is a halántékán hagyom, hogy legyen még valami, ami velem, ami mellettem tartja. Míg biztatni kezdi magát és győzködni, hogy minden rendben lesz, én a hátát simogatom és csak addig veszem le róla a tekintetemet, míg az ajtó felé pillantok, ahol Claire bukkan fel. Dicséretére halkan, kicsit talán szégyenkezve hümmentek.
- Tapasztalat – fűzöm hozzá mosolyogva, majd Daisy vállát, nyakát simogatva és masszírozva próbálom őt a továbbiakban is lazulásra bírni. Mikor fejét visszabillenti a vállamra, mintha mázsás súlyok kezdenék leperegni rólam és végre elhiszem, hogy innentől kezdve már nem sok kell ahhoz, hogy kijelentsük: legyűrtük. Együtt.
Először nem tudok semmit leszűrni abból, amit a két lány egymás között diskurál. Szemöldökömet ráncolva, értetlenül pillantok egyikről a másikra, mígnem minden értelmet nyer, mikor énekelni kezd. Szinte érzem, ahogy görcsbe rándul a gyomrom, a szívem pedig a szerelem által vezérelt vidám, meghatott tam-tamját kezdi verni úgy, mint minden alkalommal, ha meglátom őt, ha hozzám bújik, mikor reggelente dalra fakad a konyhában és akkor se fejezi be, csak halkan kuncog néhányat, mikor magamhoz ölelem. Szám széle felfelé görbül, s néhány nagyobb pislogással próbálok valami szúró kis pimaszt kipislogni a szememből, miközben előre billentve a fejemet, ajkaimat a vállához érintve hintek rá néhány kisebb puszit. Az se zavar, hogy Claire mellettünk van, és első kézből tapasztalhatja meg ő is azt a pimaszul erős köteléket, ami olyan rövid idő alatt köttetett közöttünk.
Számat megnedvesítve keresem meg a tekintetét a puszi után. – Szeretlek… - csupán ennyire futja azt is suttogva - nem találom a hangom - de tudom, hogy ez is többet mond ezer szónál.
Soha nem voltam rajongó típus. Soha nem éreztem úgy, hogy bármiféle különösebb érzelem kötne engem bárkihez a művész szférából, mégis amióta Daisy az életem része, kijelenthetem, hogy én lettem az ő legnagyobb rajongója, s nem kifejezetten a dalai, a hangja miatt…vagy azért, mert híresség, mert sztár. Miatta. Azért, amilyen ember, és mert ő lett az én Daisy-m… - Nem is mondtad, hogy készül egy dal… nekem – motyogom, majd ujjamat az álla alá csúsztatva megemelem az állát és egy aprócska, finom csókot hagyok az ajkain, hiába, hogy nem akarom már most a túlzott ragaszkodásommal traktálni.  Még ki se fújta magát. – Köszönöm. – Ez idáig senki nem énekelte meg a hozzám fűződő szeretetét és kötődését. Nekem pedig fogalmam se volt arról, hogy milyen felemelő és kivételes érzés ez.
- Jobb már? – Én tudom, hogy jobb. A szívverése lelassult, nincsen nyoma se az apró rándulásoknak és görcsöknek sem, melyek eddig gyötörték a testét. A légzése is normálisabb, mint eddig volt. De tőle akarom hallani, talán megnyugszok végre és elmúlik a kezem és az egész bensőm ijedtségből eredő vad reszketése.
1272 szó / @



I am an optimist... I choose to be. There is a lot of darkness in our world, there is a lot of pain and you can choose to see that or you can choose to see the joy. If you try to respond positively to the world, you will spend your time better.
Mathieu Girard

Daisy Winterberg imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Mathieu Girard
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Chins up, smiles on! Mathieu & Daisy Va3QPjL
Chins up, smiles on! Mathieu & Daisy P7P0c9Z
★ kor ★ :
24
★ családi állapot ★ :
There is only one happiness in life, to love and be loved.
Chins up, smiles on! Mathieu & Daisy Z3YH7Ku
I love you not only for what you are, but for what I am when I am with you. I love you not only for what you have made of yourself, but for what you are making of me. I love you for the part of me that you bring out.
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Chins up, smiles on! Mathieu & Daisy 8GQHnYR
Your time is limited, so don’t waste it living someone else’s life. Don’t be trapped by dogma
★ foglalkozás ★ :
Diák
★ play by ★ :
Charles Leclerc
★ hozzászólások száma ★ :
149
★ :
Chins up, smiles on! Mathieu & Daisy 9HhFclz
If my eyes could show my soul, everyone would cry when they saw me smile.
TémanyitásRe: Chins up, smiles on! Mathieu & Daisy
Chins up, smiles on! Mathieu & Daisy EmptyPént. Nov. 03 2023, 14:37


Mathieu && Daisy
Promise me to hold on tight and never let me go.




Minden magabiztosságom alapjaiban remeg meg, amikor a lehető legaljasabb módon próbálják meg teljesen kiforgatni a kapcsolatunkat és megkérdőjelezni annak a jövőjét valamint Mathieu tiszta szándékait. Mindenki jobban jár, hogy Claire gyorsabban reagált, mint egy gepárd és előzte meg azt, ami megfontolatlanul szaladt volna ki a számon vagy éppen Mattie-én, hiszen ha tippelnem kellene azt mondanám, hogy körülbelül 2 másodpercen múlott, hogy kánonban kapjuk el a riportert annak ellenére, hogy mindketten tisztában vagyunk azzal, hogy kicsit sem lenne szabad hagynunk, hogy beférkőzzön a bőrünk alá. Mégis egyetlen kérdéssel képes lett volna egy idegen elpattintani minden korábban leszögezett megállapodásunkat miszerint nem veszünk magunkra semmit.
Szinte fel sem tűnik, hogy mennyire szorítja a kezemet, csak amikor már lazábbra engedi az ujjait az kézfejem körül, hiszen enyhe zsibbadással jelzi a kezem, hogy néhány másodpercre megszűnt a keringés, de akkor már igazából úton is vagyunk kifelé a "szünetre". Általában hamarabb észreveszem az árulkodó jeleket.... már annyiszor csináltam végig, hogy a lassan hatalmába kerítő pánik ölelése majdnem olyan, mint egy régi baráté. Jelen helyzetben azonban nem kapcsolok időben, mert annyira el vagyok foglalva azzal, hogy egyre jobban és jobban belelovaljam magam a témába, hogy megfeledkezem arról mennyire csúszós is az a lejtő, aminek a tetején egyensúlyoztam.
-Tiszta szerencse, hogy azt nem kérdezte meg, hogy megengeded-e hogy a saját belátásom szerint szavazzak vagy nem érek majd rá mert éppen otthon hímzek neked.-máskor ezt azt hiszem egy laza nevetéssel mondanám és meglehet, hogy este erre visszagondolva már így is lesz, de most még az orrom szeglete is megrándul egy pillanatra grimaszba.
Rengeteget dolgoztam és szenvedtem azért, hogy kivívjam a helyemet  és az emberek elismerését, mégis még mindig itt tartunk, hogy azt gondolják, hogy amint egy nő párkapcsolatba kerül onnantól a férfi fütyülésére ugrál. Mintha minden férfi azonnal maga alá akarná nyomni a párját... döbbenetes.
-Ohh édes pontosan átgondolta. Minden kérdés, ami nem a szünetemmel kapcsolatos az előre ki volt találva.-nem förmedek rá, a tekintetem még így is lágyabb egy fokkal, mint amilyen egyébként lenne amint a keze a testemre simul, de ez talán már egy kicsit megkésve érkezik, hiszen még mindig pumpálom a saját agyamat azzal, hogy nem bírom sehogy sem növelni a komfortérzetemet.
Gyorsan reagál és ahogy legyezni kezd legalább félig azt érzem mintha nem akarna maga alá temetni az atmoszféra. A ruhám hátulját végre elengedve és békénhagyva kapaszkodok inkább bele lehunyva a szemeimet és hátrabillentem a fejemet, hogy a lehető legnagyobb részen érje a nyakamat és a dekoltázsomat a szellő, amit a magazinnal kavar.
-Basszus, bocsánat.-nem lett volna szabad ennyire belelovalnom magamat, de ez már azt hiszem késő bánat, hiszen a szerkezet már beindult innentől pedig az Isten kezében van, hogy ez most 10 perc lesz vagy másfél óra.
-Tudom, tudom.. ne haragudj.-ismételten az elnézését kérem holott tudom, hogy ha valaki, akkor ő biztos nem fog ezért haragudni mégis ez is egy berögzült válasz, mert úgy érzem, hogy másnak okozok kellemetlenséget.
-Leszarjuk őket.-ismétlem vissza az ő szavait bólogatva mintha ezzel megtudnám magamat is győzni erről. Tényleg csak el kellene hitetnem magammal, hogy nem számít mit gondolnak. Hiszen mi beleszólásuk van? Semmi.
Claire épp csak néhány másodpercet tölt velünk mire én Mattie karjaiban kötök ki, ő pedig elszalad a másik irányba. Az arcomat Mathieu nyakába rejtem, hogy ne is kelljen szembenéznem azzal, hogy hányan látnak már megint ilyen állapotban. Amint letesz igyekszem kicsit kihúzni magam, hogy a lehető legnagyobb teret kapja a tüdőm mégis közben mágnesként tapadok hozzá, mintha tényleg csak az ő jelentené pillanatnyilag a gravitációt, ami nem engedi a szorongást még ennél is jobban szétrobbanni a testemben.
-Milyen rendesek és besegítenek, hogy gyakorolhassak..-forgatom meg a szemeimet, de egy halk nevetéssel becsatlakozom az övébe, pedig már épp kezdtem az egyenletes lassú légzésre koncentrálni ahogy ő mutatta, hiszen mindeközben még mindig úgy szenvedek, mint egy túldoppingolt galoppló. Amint a keze a mellkasomra simul nagyokat bólintok a kérdésére és a saját tenyerem az ő kézfejére siklik, mintha azzal oda akarnám biztosítani, hiszen nagyon is jól esik az érintése.
A szemeimet erősen lezárva igyekszem lassítani a légzésemet, hiszen mindennek az a kulcsa. Azzal le tudom csillapítani majd a heves szívverésemet.
-Igazad van. A maratonhoz képest ez semmi.. ilyen rövid lábakkal az lesz az igazi kihívás, de igen... persze, hogy lefutjuk. Maximum egy szakaszon viszel a hátadon..-egy kissé erőtlen mosolyt azért kap mellé és próbálok ebbe a gondolatmenetbe minden erőmmel belekapaszkodni.
A pusziba belebújva próbálok kizárni rajta kívül minden mást, ami bennem történik és ahogy megint legyezni kezd megint a ki- és belégzés ütemére figyelek. Bólintok néhányszor. Sokat olvastam a témáról csak nem mindig működött a dolog.
-Minden rendben lesz.. jól vagyok.. mindjárt vége.-mondogatom csendesen. A szorító érzés lassan kezd stagnálni, ami már tényleges eredmény.
-Itt vagyok!-érkezik meg Claire, de rá sem pillantok, mert nem akarom kizökkenteni magam ha már végre megtaláltam a nyugalmi pontomat. A zacskót egyelőre csak mellém teszi és egy kis zacskónyi jeget ad a kezembe hogy szorongathassam és éppen oda tehessem magamon ahol a legjobban esik.
-Ügyes vagy.-mondja csendesen Mattienek mielőtt újra az arcomat méri végig.
-Egytől tízes skálán hol tartunk?-kérdezi még mindig eléggé visszafogott hangon, hogy ne zökkentsen ki.
-Öt.. azt hiszem. Az előbb még hat volt.-pillantok rá végül egy kicsit habozva.
-Bár tudod, hogy nem támogatom, de van nálam nyugtató.-tudom, hogy nem szívesen ajánlja fel, de mindketten tisztában vagyunk azzal, hogy szűkös időn belül kell most újra összeszednem magamat.
-Már minden megvan ami kell.-rázom meg a fejemet visszabillentve a fejemet Mathieu vállához megpihenve még néhány percre mielőtt felegyenesedek egy kicsit és átveszem Clairetől az üveg vizet, amit addig szorongatott és kissé remegő kézzel de kibontom és iszok néhány kortyot.
-Tudod mi jön..-mondja Claire miközben leül a kisasztal szélére.
-Tudom..-sóhajtok egyet.-Melyiket?-kérdezem kicsit kiegyenesedve.
-Tattooed heart. Azt úgyis Mattienek írtad. Itt az idő, hogy ő is hallja.-közben visszaveszi tőlem a vizet, hogy a jeges zacskót szorongathassam tovább.
-Hát legyen.-bólintok. Mindig az éneklés volt az én menedékem és most ugyan kicsit zavarban vagyok, hiszen a dal még friss.. olyannyira, hogy még a zenei alap sincs meg hozzá. Kissé habozva harapdálom még néhány másodpercig az ajkaimat mielőtt énekelni kezdek. A szövegre és a dallamra koncentrálva lassan megnyugszik a pulzusom is és megközelíti a normális értéket, legalábbis érzésre. Mire a dal végére érek már a hátam sem fáj annyira és a jeget vissza is nyújtom Clairenek, mert már nem esik olyan jól majd Mattiere pillantok és adok egy csókot az arcára... hálából, törődésből, szeretetből.



i love you for all that you are.
all that you have been.
and all that you will be.

Mathieu Girard imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Daisy Winterberg
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Chins up, smiles on! Mathieu & Daisy 9ec0d79260dcec63c8b4efd8406073c3ec1105a7
Chins up, smiles on! Mathieu & Daisy 37
★ kor ★ :
27
★ családi állapot ★ :
You look like..
Chins up, smiles on! Mathieu & Daisy 604c3f4b02adac5cab55327ed1a075972aab5102
the rest of my life.
★ lakhely ★ :
Manhattan.
★ :
Chins up, smiles on! Mathieu & Daisy E07bf51c55cca8ea290af315433a58f102027b5b
★ idézet ★ :
"And then you smiled and I wondered if I would ever think of anything else."
★ foglalkozás ★ :
Superstar.
★ play by ★ :
Ariana Grande.
★ hozzászólások száma ★ :
171
★ :
Chins up, smiles on! Mathieu & Daisy 03ac448209ad0691f35be09e3895d7ea46df208b
TémanyitásRe: Chins up, smiles on! Mathieu & Daisy
Chins up, smiles on! Mathieu & Daisy EmptySzomb. Okt. 21 2023, 17:25

- Daisy & Mathieu -

Rengetegszer, talán annál is több alkalommal néztem már farkasszemet újságírók, riporterek sokaságával, mint az normális vagy elvárt lenne. Minden egyes alkalommal, mikor apunak jelenése volt és szólnia kellett az „ő embereihez”, az ő nézeteit osztókhoz és támogatóihoz, ott kellett állnunk anyuval kéz a kézben, mint egy tökéletes, támogató család képét mutatva a külvilág számára. Hiába, hogy közünk se volt hozzá és jóformán nem is igazán voltunk érintettek egy-egy kérdésben, nekünk attól még mosolyognunk kellett és addig soha nem produkált természetességgel megvárni minden egyes nagy beszédének a végét, hogy az azt követő összejövetelen, partin vagy vacsorán úgy kokettáljunk azokkal, akik számítottak, ahogy azt apu elvárta tőlünk. Mindenkiről tudnunk kellett egy-két olyan kedves és fontos információt, amivel szimpátiát ébreszthettünk bennük, jelezve és bizonyítva tájékozottságunkat és azt, hogy nem csak díszként szolgálunk apám számára, de képben vagyunk a köreivel. Nyilatkoznunk kellett a TV-nek, újságoknak és egyéb fontos lapoknak, és azt is olyan kiemelkedő intelligenciával, odafigyeléssel és komolysággal kellett tennünk, nehogy szó érje a ház elejét. Meg kellett válogatni a szavunkat, figyelni a hanglejtésre, de még a szemünk csillogására is, nehogy a kimondottak szöges ellentétét sugalljuk feléjük.
Ezek alapján talán nem meglepő, ha tudok és képes is vagyok úgy és olyan módon kommunikálni a jelenlegi közönségünkkel, ami elnyeri a tetszésüket. Ezt csinálom voltaképp évek óta, az a dolgom, hogy szimpatizánsokra leljek apám sleppje körében, így nem is jelenthetne kihívást az, hogy egy popkultúrában magukat- és szaklapjaikat képviselő újságíróknak válaszolgassak, vagy azoknak az ártatlan, gyámoltalan kislányoknak, akik legalább olyan figyelemmel vannak irányomba, mint Daisy felé, csak azért, mert férfiből raktak össze, ami számukra nyilván érdekesebb.
Már-már biztosra veszem, hogy megnyertem magamnak a legtöbbet, csak épp a lankadó figyelmemet sikerül egyiknek másiknak próbára tenni és olyan kérdésekkel traktálnak, ami nemhogy nem tartozik senkire, de talán nem is ez a legmegfelelőbb hely és alkalom, hogy értekezzünk róla. Első körben nem azért vagyunk itt, hogy az én családi hátteremmel vagy a jövőmmel foglalkozzanak.
Viszont mindennek van egy határa... Engem aztán nem érdekel, hogy megakarnak fejteni és tolakodnak, kutakodnak az életemben… megszoktam már, talán még azt is alá írom, hogy nekem ezeket a lapokat osztották. Azt nem mondom, hogy jól esik, de nem fogok összeroppanni tőle és a tőlem telhető legnagyobb hozzáértéssel fogom kezelni. Ellenben az, ahogy Daisyt látják mellettem az illetékes, magukat újságírónak gondolók, felháborít és olyan mértékű feszültséget generál, amit csak nagyon-nagyon nehezen tudok emberien viselni és megtartani magamnak. Érzem, ahogy az arcom haragos grimaszba torzul, hogy a kezeim ökölbe szorulnak az asztal alatt, kis híján összeroppantva az ő apró kis kezét. Szám széle megremeg, homlokom ráncba fut össze… de még, mielőtt bármit is mondhatnék vagy valódi és nyilvánvaló lenne mindenki számára az, hogy kellemetlen pontomra tapintottak és nem sok választ el attól, hogy rájuk borítsam az asztalt, Claire félbeszakít és beszüntet mindennemű kommunikációt.
Úgy pattanok fel a székből, mintha kilőne, és már fordulok is sarkon nyomomban Daisyvel, akinek kizárólagos jelenléte és érintése az, ami képes a legderűsebb fellegeket is eloszlatni a fejem felett, bár a kellemetlen gondolatok, a rosszallás és valami egészen mélyről jövő, undorodó düh nem tágít.
Kezemet a kézfejére simítom, mikor az arcomat érinti, s tekintetemet egy pillanatra se veszem le róla az idő alatt, míg őt is lassan de biztosan magával ragadja a felháborodás heve.
- Látod… - suttogom, és a vonásait fürkészve egyre baljóslatúbbnak kezdem érezni a hangulatot. Az én haragom jóformán felejthetőnek tűnik az övé mellett. – Nem tudom ki volt, honnan jött, de nagyon leragadhatott a múlt században – engem sokkal inkább idegesített a gondolat, hogy míg Daisynek vannak tervei, tudja kontrollálni az életét, van egy már jól bejáratott és összerakott karrierje, én még talányokkal, kérdésekkel állok az életem előtt, hogy pontosan merre is tartok? Mert valljuk be, az talán tényleg kikezdené a büszkeségemet és a saját magamról alkotott véleményemet, ha kizárólagosan ő lenne az, aki „hazahozná” a családi betevőt vagy az, aki eltartana engem míg én bízok és lubickolok a családi vagyonban.
- Szerintem csak nem gondolta át, hogy mit is kérdez… Daisy… - motyogom, tenyereimet a csípőjére simítom és leheletnyit közelebb húzom magamhoz. Próbálom félbeszakítani, belé fojtani a szót, hogy hagyja abba, hiszen látom, hogy kezdi magával rántani a haragja és egy olyan jellegzetes pánik, ami nekem is túl közeli ismerősöm már. Sokat sejtető mozdulata az, ami végezetül eljuttat a felfogás szintjére. Két gyors lépéssel szüntetem meg a közöttünk keletkezett távolságot, miközben felkapok egy otthagyott magazint az egyik dohányzó asztalról, hogy legyen mivel legyezni tudjam.
- Kicsim, hagyd ezt abba! – suttogom szelíd kis noszogató mosollyal. Ujjaim a karját érintik és legyintek néhányat a magazinnal, hogy ha máshogy nem, hát így kicsit feltudjon frissülni, de mind hiába. – Daisy… nincs baj, hallod?! Tudod, hogy nem kell mindenre válaszolnunk, az meg, hogy ők mit gondolnak… legyen az ő bajuk. Leszarjuk őket, jó? Vége van már– magyarázok megállás nélkül, tekintetem pedig alig két perc múlva már találkozik is Claire izgatott, aggodalmas pillantásával. Utasítására biccentek és úgy kapom őt ölbe, mintha semmi súlya nem lenne, de valójában csak bennem robbant a védelmező ösztönöm és az adrenalin. - Papírzacskót is hozz! - Kiáltok még vissza.
Igyekszek nem megfojtani őt azzal, ahogy magamhoz szorítom, és a másik szobában lévő kétszemélyes bőrkanapéra is úgy ültetem le, hogy egy pillanatra se szakadjak el tőle, de levegőhöz is tudjon jutni. Hideg, nyirkos bőrét átsimítom néhányszor, majd homlokomat a halántékának döntve kezdek sutyorogni a fülébe.
- Nincs baj… csak lassan, mélyeket! Be…. – kis szünetet tartok miközben másik kezemmel a hátát simogatom és cirógatom – ki… még egyszer! Mélyen be, majd fújd ki. Mi is ez? Terhes légzés? Legjobb alkalom, hogy gyakorolni tudd. – Halk kis nevetéssel húzódok el, hogy lássam a profilját. – Itt vagyok, jó? Veled. – Tenyeremet a mellkasára simítom a szíve fölé, hogy érezzem annak vad verdesését. Kalapál. Zakatol, szinte átveri a bordáit. Ismerős. És utálom. – Mindjárt lenyugszik. Megígérem neked, hogy nem lesz baj… csak egy kicsit gyorsabb a kelleténél, de nincs baj. Ennyi meg se kottyan neked. Hogy fogjuk így lefutni jövőre a Maratont? Mert lefutjuk, ugye? – Terelem a figyelmét ahogy lehetséges. Nálam se válik mindig be, de többségében rövid időn belül össze tudom kapni magam még az előtt, hogy esetleg gyógyszeres beavatkozásra lenne szükség. Csak remélni tudom, hogy épp elég biztonságérzetet ad számára a jelenlétem és az, hogy jómagam is tudom valamilyen módon kezelni a helyzetet. Aprócska puszit nyomok a halántékára, majd a korábban magammal hozott újságért nyúlva kezdem el legyezgetni… - Beszélj magadhoz jó? Hogy is hívják? Agykontroll…. ismered? Zárd be ezt a szart valahova... nincs rá szükséged és szembe tudsz szállni vele...
1064 szó / @



I am an optimist... I choose to be. There is a lot of darkness in our world, there is a lot of pain and you can choose to see that or you can choose to see the joy. If you try to respond positively to the world, you will spend your time better.
Mathieu Girard

Daisy Winterberg imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Mathieu Girard
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Chins up, smiles on! Mathieu & Daisy Va3QPjL
Chins up, smiles on! Mathieu & Daisy P7P0c9Z
★ kor ★ :
24
★ családi állapot ★ :
There is only one happiness in life, to love and be loved.
Chins up, smiles on! Mathieu & Daisy Z3YH7Ku
I love you not only for what you are, but for what I am when I am with you. I love you not only for what you have made of yourself, but for what you are making of me. I love you for the part of me that you bring out.
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Chins up, smiles on! Mathieu & Daisy 8GQHnYR
Your time is limited, so don’t waste it living someone else’s life. Don’t be trapped by dogma
★ foglalkozás ★ :
Diák
★ play by ★ :
Charles Leclerc
★ hozzászólások száma ★ :
149
★ :
Chins up, smiles on! Mathieu & Daisy 9HhFclz
If my eyes could show my soul, everyone would cry when they saw me smile.
TémanyitásRe: Chins up, smiles on! Mathieu & Daisy
Chins up, smiles on! Mathieu & Daisy EmptySzomb. Okt. 14 2023, 23:26


Mathieu && Daisy
Promise me to hold on tight and never let me go.




Ráfog a kezemre megállítva abban, hogy tovább gyötörjem a bőrömet vagy éppen az ízületeimet. Azon a parányi összeérő bőrfelületen keresztül pedig annyi energiát és önbizalmat ad át nekem, hogy képes lennék egy egész hadsereggel szembenézni, ha tudom, hogy ő ott van az én oldalamon... ahhoz képest mit nekem néhány tucat keselyű, akik már nem először kezdenek el körözni körülöttem néhány ízletes falatot remélve. Néhány gyengéd simítás után pedig összefonja az ujjainkat, én pedig erősebben kapaszkodok bele anélkül, hogy eközben akár egyetlen arcizmom megrándulna gyengeségről árulkodva.
A tettetett könnyedség rohamosan olvad valós fesztelenséggé ahogyan hallgatom Mattie hangját miközben mérhetetlen intelligenciával válaszol a kérdésekre. Hogy szándékosan akar-e nekem segíteni azzal, hogy még néhány laza megjegyzéssel mosolyt is csal mindenki arcára vagy egyszerűen ő egy ilyen helyzetben is ennyire közvetlen azt nem tudom, de kimondatlanul és kimondhatatlanul hálás vagyok neki.
Félszemmel azért látom, hogy sikerült zavarba hoznom a megjegyzésemmel és minden bizonnyal lesz még ezzel kapcsolatban mondanivalója a számomra még akkor is ha ezt nem most mindenki füle hallatára teszi meg. A következő válaszomat azonban már ő sem hagyja kommentár nélkül, így hangot is ad az örömének a beismerésemet illetően. Halkan nevetve, csillogó szemekkel figyelem lelkesedésének kitörését. Fülég érő szájjal figyelem, ahogy boldog arccal hátradől. Talán túl nagy aduászt adtam a kezébe, de az ő esetében még ez sem tud aggodalommal eltölteni.
-Hát ezt még sokáig fogom hallgatni.-ingatom meg egy kicsit a fejemet hitetlenkedve.
Mattie pontosan azt a reakciót váltja ki a lányokból, amire számítottam. Nekik kicsit sem számít a korábbi pletykalapok által beállított híre, sőt így talán még jobban leveszi őket a lábukról, hogy ilyen szépen beszél arról, hogy tervei igenis komolyak.
Ezután azonban olyan mélyen túrnak bele Mathieu családi hátterébe, hogy az szinte felháborító. Legalábbis a számomra. Ő megőrzi még így is a hidegvérét és a lehető legokosabban válaszol minden egyes kérdésre annak ellenére, hogy ez nem lenne kötelező. Minden további probléma nélkül visszautasíthatta volna az egészet. Azért nem avatkozom közbe, mert ő tudja, hogy mennyi információt hajlandó megosztani és őt hallgatva elismerem, hogy tényleg jobb volt ezeket a témaköröket tisztázni az emberekkel még akkor is ha látványosan kötik az ebet a karóhoz holott elsőre is érthetően fogalmazott, hogy nem kívánja követni az apja nyomdokait. Mégis újra és újra kimondatják vele, mintha azt remélnék, hogy a sokadik alkalommal majd valami botrányosat fog mondani, ez azonban minden reményük ellenére nem következik be. Őszintén szólva hirtelen azt sem tudom, hogy hogyan jutottunk el ilyen kérdésekig onnan, hogy én visszavonulok egy időre, bár hazudnék ha azt mondanám, hogy nem számítottunk pontosan erre, hogy meg fogják ragadni ezt az alkalmat, hogy minden egyes szegletét kiforgassák a magánéletünknek ahelyett, hogy csak a karrierem lenne a téma. Bár ebben a pillanatban valahogy mégis azt kívánom, hogy bár inkább bennem próbálnák forgatni a kést ahelyett, hogy őt rángatják botlást remélve.
A következő kérdés már hozzám érkezik és olyan, mintha millió cselekmény zsugorodna bele néhány másodpercbe.
Először is mindenki előrébb hajol néhány centit botrányt szimatolva és szinte látom az éhséget megcsillanni megannyi szempárban. Másodsorban nekem egy szempillantásnyi idő alatt fogy el a türelmem és ugyan a nyilvánosság előtt, meg úgy egyébként is mindig megválogatom a szavaimat most a koncertek előtti adrenalin lökethez hasonló hatású indulatra tudnám elszabadítani a nyelvemet olyan alpári stílusban, amit gyakorlatilag csak Claire hallott eddig, ezzel levetkőzve minden nőies eleganciát, amit mindig igyekszek megőrizni.
Harmadsorban pedig Claire két hosszú lépéssel éri el a mikrofont és ugyan szinte csőlátással hajolok közelebb a mikrofonhoz az ő hangja előbb csendül fel a hangszórókból, így nekem nyílás helyett összepréselődnek az ajkaim ezzel megakadályozva, hogy az angol nyelv szűkös lehetőségeit teljes mértékig kimerítve küldjem el melegebb éghajlatra a riportert, aki még néhány másodpercig tartja velem a szemkontaktust majd mégis kimozdul a helyéről ahogy Claire bejelenti a szünetet. A rekeszizmomat megfeszítve tartok vissza egy sóhajt, ami túl árulkodó lett volna, hogy most billentettek ki az egyensúlyomból.
Gyakorlatilag reflex szerűen mozdulok meg, amikor a perifériámból látom, hogy Mattie felemelkedik a székből. Szó nélkül állok fel és indulok a kijárat felé miközben már egy olyan érzés kerít hatalmába mintha egy vékony drótot feszítenének meg a mellkasom körül ezzel korlátozva a bordáim tágulását levegővétel közben. Apró levegőket veszek miközben azt érzem, hogy a nyakam izzadni kezd a hajam alatt, de nem nyúlok oda amíg ki nem jutunk az emberek szeme elől.
A tanácsokat hallgatva inkább a hallgatás mellett döntök és csak bólintok néhányat mielőtt elindul a dolgára. A copfom alá nyúlva emelem meg a tincseimet, hogy ne érjenek a bőrömhöz. Mattie hangja néhány másodpercig távolinak tűnik miközben az egyik fülem már sípol egy kicsit jelezve, hogy a pulzusom indokolatlanul magas. Kétségbeesetten nézek körbe, ahogy ilyenkor mindig és a szemeim Claire után kutatnak. Ilyenkor mindig ő mentett meg, nála voltak a gyógyszerek, most pedig az agyam a megszokott feloldozásért szinte üvölt.
-Ne kérj bocsánatot. Ez egyáltalán nem a te hibád.-fordulok hirtelen Mattie felé amint tudatosul bennem, hogy mit is mondott. A kezemet néhány másodpercre az arcára simítom, ezzel is érzékeltetve vele azt, hogy nem akarom, hogy magát hibáztassa. Semmi rosszat nem tett, sőt... éppen ellenkezőleg. Csak miatta őriztem meg eddig is az ép elmémet.
-Tisztán és érthetően elmondtad nekik, hogy nem kívánsz ilyen pályára lépni, ehhez képest nem elég, hogy téged nem engednek ki ebből az általuk előre eldöntött képből, annak ellenére, hogy többféleképpen is elmagyaráztad, még azt is feltételezik, hogy engem leültetnél a seggemre és közben én szó nélkül fejet hajtanék. Mintha valaha belementem volna olyanba, amit nem akartam volna, mintha egy nő nem lenne képes kiállni saját magáért... MINTHA te olyan ember lennél, aki ilyet tenne velem.-szalad meg a nyelvem a kelleténél indulatosabban és gyorsabban tovább szítva a feszültséget saját magamban, amitől egyre erősebbnek érzem a szorítás a mellkasom körül.
-Nem is tudom melyik dühít jobban. Hogy azt feltételezik, hogy bármibe belekényszerítenél vagy az, hogy olyan mérhetetlenül botrányosnak találják azt, a lehetőséget, hogy totálisan visszavonuljak és egyszerűen csak egy feleség legyek vagy éppen anya...-nem sokat segít, hogy ilyen lelkesen elkezdtem még jobban felpumpálni az agyamat tovább feszegetve a témakört, de egyszerűen totálisan ráfixálódtam. A kezeimet kissé kitekerve nyúlok hátra hogy elérjem valahogy a ruhám hátulját annak ellenére, hogy nem a vékony fekete anyag a vétkes abban, hogy egyre kevésbé kapok levegőt.
-Egyébként is hogy a francba lennék én bárhogyan politikus feleség, ha neked még csak eszedbe sincs politikai pályára lépni? Nonszensz.-kerekednek el egy kicsit a szemeim a hitetlenkedéstől miközben igyekszem valahogy egy kicsivel lejjebb rángatni a cipzárt.
-A kurva életbe.-morgok összeszorítva a szemeimet és igyekszem valahogy lassabban nagyobb levegőket venni, ami pillanatnyilag konkrétan fizikai fájdalmat okoz.
-Pánikrohamom van.-jelentem ki az egyértelműt, amikor már úgy érzem, hogy tényleg nem bírom megállítani a lefelé pörgő spirált a fejemben. A szívem már úgy veri belülről a bordáimat, mintha már legalább 10 perce feszített tempóban futnék.
-Dee!-érkezik Claire hangja hamarabb, mint ő maga, de már a testtartásomból tudja, hogy mi történik.
-Vidd át a sminkes szobába! Hozok valami jegeset!-pillant Mattiere miközben ő már szalad is tovább, hogy hozza a szokásos segély csomagot.



i love you for all that you are.
all that you have been.
and all that you will be.

Mathieu Girard imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Daisy Winterberg
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Chins up, smiles on! Mathieu & Daisy 9ec0d79260dcec63c8b4efd8406073c3ec1105a7
Chins up, smiles on! Mathieu & Daisy 37
★ kor ★ :
27
★ családi állapot ★ :
You look like..
Chins up, smiles on! Mathieu & Daisy 604c3f4b02adac5cab55327ed1a075972aab5102
the rest of my life.
★ lakhely ★ :
Manhattan.
★ :
Chins up, smiles on! Mathieu & Daisy E07bf51c55cca8ea290af315433a58f102027b5b
★ idézet ★ :
"And then you smiled and I wondered if I would ever think of anything else."
★ foglalkozás ★ :
Superstar.
★ play by ★ :
Ariana Grande.
★ hozzászólások száma ★ :
171
★ :
Chins up, smiles on! Mathieu & Daisy 03ac448209ad0691f35be09e3895d7ea46df208b
TémanyitásRe: Chins up, smiles on! Mathieu & Daisy
Chins up, smiles on! Mathieu & Daisy EmptyCsüt. Okt. 12 2023, 19:14

- Daisy & Mathieu -

Minden őszinteségem ellenére van egyfajta önzés is abban, hogy mindig teljes vállszélességgel állok a számomra fontos személyek oldalán, legyen szó az életük bármiféle mélypontjáról és tragédiájáról, mert addig se a saját magam problémáival vagyok elfoglalva. Nyilvánvalóan a jelen helyzetben érintett vagyok. Nagyon is, viszont még így is sokkal kegyesebb, sokkal könnyebb inkább az emberek megítélésétől és véleményétől tartani, az ilyen irányú nehézségekkel felvenni a harcot, mint a saját krízishelyzetemmel, amely több ember életére is kihatással lehet. Így nem csupán támogató párja vagyok Daisynek – ami természetes és magával értetődő – de egyfajta villámhárítónak is használom a jelenlegi problémát, ami, ha csak ideig-óráig is, de elfeledteti mindazt, ami odahaza vár. Viták egész sorát, az apámmal való örökös nézeteltérést. Ott van Noah állandó kellemetlenkedése is, amivel egyre nehezebb nem csak azonosulni, de úgy hozzáállni, hogy érezze a támogatásomat és ne essen senkinek se bántódása. És akkor mindenek mozgatórugója Seb, és a mindig bizonytalan, instabil „ki tudja, hogy mi lesz vele?” állapota, ami ahelyett, hogy beletörődésre, türelemre és elfogadásra nevelne, úgy érzem, hogy inkább a vesztemet okozza. Megfojt a mardosó bűntudat, a saját magam iránt érzet haragom és az, hogy végig kell néznem minden egyes alkalommal azon az elesett testen, aki nálam is messze magasabb szinten űzte a sportolói életvitelét. Tönkretettem őt, saját magamat és az egész családomat egyetlen aprócska át nem gondolt döntésemmel…
Mindezek mellett nem meglepő, ha kifejezetten üdítően hat, hogy a jelenlegi nagyközönség megítélésére várok. Nem zavarnak a vakuk, sem a folyamatos kattogás, mely monoton háttérzajjá válik Daisy csilingelő hangja mellett. Nem érdekelnek a vizslató tekintetek, csak és kizárólag az, hogy amint megérzem az ő félelmét, szemem sarkából pedig kiszúrom a két kis kezét miként egymást gyötrik és tördelik, csillapítani tudjam a benne dúló viharokat. Számára ez sokkal nehezebb és nagyobb kockázat, mint számomra. Én megküzdöttem és meg is küzdöm a saját problémáimat, az engem emberileg és mindenhogy hátráltató bajokat és feladatokat. Számára most ez a legnagyobb megpróbáltatás. Apró, körkörös mozdulatokkal cirógatom a kézfejét, majd az ujjaiba fűzöm az enyémeket, hogy ha szüksége van rá, szorítsa, kapaszkodjon ahogy kívánja.
Majd’ huszonhárom évem volt arra, hogy megtanuljam, milyen jellegű kérdésre hogyan illik válaszolni. Most is mondhatnám, hogy valószínűleg meg fog ölni a féltékenység, de nem teszem és bár a családomat illető kérdésért se rajongok, mégis a helyén tudom kezelni és anélkül válaszolok, hogy bárkit is megsértsek vele. Még egy pillanatnyi kis mosolygós, játékos kokettálásra is futja Daisyvel, így látványossá válhat a közönség számára is a közöttünk lévő kémia.
Azt már annál nehezebben viselem, hogy rólam érdeklődnek Daisy-n keresztül. Leszegett fejjel kamillázok az asztal felé miközben hallgatom őt és az újságírók reakcióját. Olykor aprót biccentek helyeslésképpen, máskor mosolygok vagy éppen rá emelem a tekintetemet. Minden szóval egyet tudok érteni, na nem úgy az övön aluli húzással, amit hallva jóformán érzem, hogy az egész fejem vöröses árnyalatot vesz fel. Kézfejemet a szám elé emelve köszörülöm meg a torkomat és csak azért nem fűzök hozzá semmit a külsőmet illető megjegyzésre, mert a soron következő kérdés jobban betalál.
- Kezdem úgy érezni, hogy az emberek nagyon ki vannak élezve a kölyökkoromra… - dünnyögöm, de nem tudok visszafojtani egy óvatos kis nevetést, amihez többek is csatlakoznak. Végül közös egyetértésben elhallgatunk, hogy Daisy válaszoljon.
- Hoppá! – Mutatok rá vigyorogva, majd a közönségre. – De itt most sokan szem-és fültanúi voltak, fel is vették… ugye felvettétek? – Nyújtogatom a nyakamat, mire nagy bólogatásokkal érkezik a válasz. - Na! Úgyhogy innentől kezdve vigyázz, mindenre ez lesz a válaszom: azt mondtad, érettebb vagyok nálad! Mondjuk most nem úgy tűnhet… - húzom el a számat és vigyorogva dőlök hátra a székemben, miközben keresztbe dobom a lábaimat jelezve, hogy a kezdeti csepp kis szorongás immáron teljesen elhagyott.
- Ne aggódjatok, gondom lesz rá, hogy ezek a videók és beszámolók tényleg meglegyenek – fűzöm hozzá és azt hiszem ezen a ponton jut el Claire is arra a szintre, hogy nyugodt szívvel helyet foglaljon egy széken, de ne túl távol a mikrofontól, ha netán közbe kellene avatkoznia. Viszont addig amíg kezelni tudjuk a kérdéseket mi ketten is, talán ő is bátran fújhat kettőt.
Kíváncsi tekintettel keresem meg a tőlünk jó pár méterre lévő lányt.
- Köszönöm, jól esik a támogatásotok – és biztos vagyok benne, hogy Daisy is így érez. A kérdésének második fele viszont megakaszt, és érzem ahogy az arcomra fagy a vigyor. Nehéz kérdés, nem mondom. Pillantásom a lányról a plafonra siklik, majd az ajkaimat nedvesítve ugrok neki a válasznak. – Reméljük együtt! Szerintem mindenki, aki fontosnak tartja az emberi kapcsolatokat, akik tényleg szeretnek szeretni és szeretve lenni, azok úgy indulnak neki egy kapcsolatnak, hogy „örökké, míg meg nem…”. Legalábbis jómagam – simítom a mellkasomra a tenyeremet – soha nem rendezkednék be olyan gondolatokkal egyetlen kapcsolatba se, hogy „hát, végül is nem örökre tervezek”. Úgyhogy inkább én tenném fel a kérdést, hogy miért ne? Függetlenül attól, hogy nem vagyok se szőke se herceg. - Egyszerre zavaróan hangossá válik a terem hátsó frontján felharsanó lánykórus, ahogy örömködve fejezik ki véleményüket, s csak némi csitítást követően tud egy újságíró is szóhoz jutni.
- Mr. Girard! Tudomásunk szerint Önnek kötelezettségei vannak a családja irányába. Az édesapja négyéves mandátummal ül a francia külügyminiszteri székben, ami tudomásunk szerint valamivel több, mint másfél év múlva fog lejárni. Ön az egyetemi tanulmányai miatt jött velük. Mik a tervei a jövőre való tekintettel? Ha lejár az édesapja mandátuma, valamint Ön végez az egyetemen, visszatér Franciaországba, vagy az Államokban marad? Fogja tudni kamatoztatni az iskolában tanultakat a politikában? Az esetben, ha itt marad, tervezi felvenni az állampolgárságot? – Clairnek hosszú ideje először kapcsolnak be ismételten a radarjai, de mivel nincs jelzés a részemről, hogy erre nem szeretnék válaszolni, no meg én magam is kitudom nyögni, ha tartózkodnék, nem csinál semmit, csak figyel.
- Hátulról kezdeném. Az esetben, ha itt maradok, mindenképpen szeretném felvenni, igen. Viszont annak ismeretében, hogy bőven van még előttem, valamivel több, mint másfél év, nem gondolkoztam még azon, hogy ténylegesen a letelepedés mellett fogok dönteni, vagy sem. Még nem tudom, hogy mit hoz nekem az élet, hogy milyen lehetőségeim lesznek akár az egyetem kapcsán, tovább szeretném-e gyarapítani a tudásomat, folytatnám a tanulást, vagy inkább dolgoznék. És ha már munka… számos alkalommal tettem már utalást rá, de ha esetleg nem lett volna tiszta mindenkinek: nem kívánom a politikai világból kivenni a részemet! Soha nem foglalkoztam politikával, tanulni is épp csak annyit tanultam amennyit egy adott tárgy megkövetelt az iskolában. Jó tisztában lenni bizonyos helyzetekkel, jó a tájékozottság, legyen szó a saját nemzetem vagy éppen az Önök politikájáról. Viszont ezt szeretném ezen a szinten tartani. Alapvető műveltségnek.
- A családja, hogy fogadta ezt a döntését? Tudtommal nagymultú politikus család az Öné – mély levegőt veszek, egy pillanatra el is kalandozok a fehér abroszon, majd összeszorítom az ajkaimat, nehogy csípősen kérdezzek vissza, miszerint „mit szóltak az ő szülei, hogy kotnyeles újságíró lett?”
- Ahogy Ön is mondta, nagy múltú politikus család vagyunk, így akként is fogadták – burkolt jelzés arra, hogy nem túl jól – belátták, hogy nekem is van beleszólásom a jövőmbe. Úgy is mondhatnánk, hogy mint minden szülő, ők is megjegyezték, hogy „a te életed…” – húzódik ismét mosolyra a szám széle, noha ez már valamelyest vérszegényebbre sikerül. Azt pedig, lévén semmi közük hozzá, már hozzá se teszem, hogy ez valójában így hangzott: „a te életed, te döntesz. De a mi fiúnk vagy és nem fogjuk hagyni, hogy tönkre tedd magad!” Vagyis, ha tetszik, ha nem, a politikából sose fogom teljesen kihúzni magam.
- Daisy? Mit gondolsz, ha együtt maradtok, van esély arra, hogy a jövőben feladd az énekesi hivatásodat és politikus feleség legyen belőled? Hajlasz egyáltalán egy ilyen életvitel felé? – s mintha megégetné valaki a fenekét, Claire olyan lendülettel pattan fel a székről, hogy még én is összerezzenek. Nem azért, mert nem számítottam arra, hogy itt fogja berekeszteni az „ülést”, hanem sikerült két pillanat alatt úgy belém állítani az ideget, hogy mindvégig azon teker az agyam, hogy jelezzem finoman azt, hogy ezt a kérdést nem szeretném, ha bárki is megválaszolná...
Claire ismerteti a tömeggel, hogy van bő húsz percük arra, hogy az épület aulájában felfrissítsék magukat és a gondolataikat, és azzal a lendülettel már biccent is felénk, hogy mi is távozhatunk. A fiatal, korábban engem pesztráló lány már lép is az ajtóba, hogy a nagyteremmel szemben lévő kisebb felé tereljen bennünket.
- Pihenjetek le, fújjátok ki magatokat. Egyetek-igyatok ti is. Claire jön mindjárt. Ne vegyétek túlságosan magatok jó? – Lát el egy jótanáccsal, ő pedig magunkra hagy bennünket. Várok még néhány pillanatot, mielőtt bármit is mondanék, majd Daisy felé fordulva sóhajtok egyet.
- Ne haragudj… nem számítottam ilyen kérdésre. Nem… ez övön aluli volt… épp csak nem azt kérdezte, hogy mit szólsz, hogy kellékfeleség lehetsz?- Simítom a tenyeremet a tarkómra, majd a nyakamra, megnyomkodva azt, mintha minden izmomban érezném a kérdésből eredő feszültséget.
1430 szó / @



I am an optimist... I choose to be. There is a lot of darkness in our world, there is a lot of pain and you can choose to see that or you can choose to see the joy. If you try to respond positively to the world, you will spend your time better.
Mathieu Girard

Daisy Winterberg imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Mathieu Girard
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Chins up, smiles on! Mathieu & Daisy Va3QPjL
Chins up, smiles on! Mathieu & Daisy P7P0c9Z
★ kor ★ :
24
★ családi állapot ★ :
There is only one happiness in life, to love and be loved.
Chins up, smiles on! Mathieu & Daisy Z3YH7Ku
I love you not only for what you are, but for what I am when I am with you. I love you not only for what you have made of yourself, but for what you are making of me. I love you for the part of me that you bring out.
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Chins up, smiles on! Mathieu & Daisy 8GQHnYR
Your time is limited, so don’t waste it living someone else’s life. Don’t be trapped by dogma
★ foglalkozás ★ :
Diák
★ play by ★ :
Charles Leclerc
★ hozzászólások száma ★ :
149
★ :
Chins up, smiles on! Mathieu & Daisy 9HhFclz
If my eyes could show my soul, everyone would cry when they saw me smile.
TémanyitásRe: Chins up, smiles on! Mathieu & Daisy
Chins up, smiles on! Mathieu & Daisy EmptyVas. Okt. 08 2023, 23:29


Mathieu && Daisy
Promise me to hold on tight and never let me go.




A totális káosz kellős közepén ott állt velem végig. Sokszor csak némán hallgatta miközben kétségbeesetten ismételgettem ugyanazt, mintha a belső lemezlejátszóm elakadt volna egy ponton. Kivárta, amíg a belső rendetlenség legalább annyira elcsitul, hogy hagyjam szóhoz jutni még akkor is, ha jelentősen lerövidíthette volna azzal, hogy a szavamba vág, ő mégis mindvégig a világ összes lelki nyugalmával fordult felém, holott tagadhatatlan volt, hogy ez a mai nap számára sem lesz egyszerűbb, mint nekem. Próbáltam nem megnehezíteni a dolgát, mégis időről időre azt vettem észre, hogy a kezébe kapaszkodok és úgy vágyom az oltalmára, mintha nem egy felnőtt, érett nő lennék egy józan ésszel szinte felfoghatatlan karrierrel a birtokában. Már a tegnap sem ment egyszerűen, hiszen milliós fordulatszámon pörögtek a gondolataim végigfuttatva minden egyes eshetőséget, ami ma megtörténhet, minden kérdést, ami csak felmerülhet ezzel megpróbálva felkészülni a megmérettetésre.. nem mintha ez egyáltalán lehetséges lett volna. Mégis ahogy a paplan alatt magához ölelt és magamba szívhattam a bőrének illatát minden elcsitulni látszódott miközben a teste melege erőlködés nélkül ellazította az izmaimat egészen addig a pontig, amíg az elérhetetlennek tűnő pihenés könnyű álomként robogva megérkezett.
Most is.. elég éppen csak magához ölelnie és máris azt érzem, hogy nem akkora a baj, mint ahogyan azt a rajtam eluralkodó aggodalom nagyítja fel éppen a fejemben.
-Egészen bátran.-bólintok egy megkönnyebbülő sóhajjal. Őszintén szólva nem tudnék mit kezdeni vele, ha most még ő is izgulna. Lehet éppen az rántana helyre, mert tudnám, hogy helyt kell állnom.. így viszont megengedhetem magamnak, hogy a páncélomat meglazítva legalább őt beengedjem a színfalak mögé kicsit megszellőztetve azt a tomboló vihart, ami éppen bennem dúl.
-Tudom..-bólintok néhányat miközben arcának vonásait figyelem. Neki tényleg ennyire magától értetődő, hogy teljes vállszéleséggel mellettem áll, holott korábban ezt a fajta támogatást a családomon kívül soha senkitől sem kaptam meg.-De akkor is köszönöm.-tudnia kell, hogy tényleg értékelem minden fáradozását, hogy érezze mennyire megbecsülöm őt és az erőfeszítéseit.
Már éppen szóra nyitnám a szám, hogy elkezdjem győzködni arról, hogy ő önmagában is fantasztikus és nekem aligha fűződik ehhez bármilyen jellegű érdemem, az ajtó azonban kinyílik ezzel megakadályozva ebben a tervemben, hiszen már indulhatunk is hogy elfoglaljuk a helyünket a hosszú asztalnál. Minden lépésünket vakuvillanások egész garmadája kíséri végig, mintha ez már a legizgalmasabb része lenne a ma estének. Csak azután billennek kissé a padló irányába az objektívek ahogy leülünk, hiszen akkor már mindenki inkább az információ rögzítésére készül fel. A gombócot a torkomból visszanyelve kezdek el beszélni, hiszen nem kívánom a kelleténél tovább borzolni a kedélyeket. Így is tartok tőle, hogy ennek a nyilatkozatnak milyen visszhangja lesz.
Általában amint belevágok a mondandómba lassan bele szoktam nyugodni abba, hogy már csinálok valamit. Most azonban ahogy egyre közelebb érek a vallomáshoz egyre feszültebbé válok még akkor is ha a hangom ugyanolyan egyenletesen cseng.. legalábbis egy darabig. Mielőtt elcsuklana a hangom jelzés értékkel megremeg, hiába támasztom meg egy kicsit erősebben rekeszizomból, így tartok is egy rövid szünetet, amíg iszok egy kortyot. Csak akkor veszem észre, hogy már egy ideje gyötröm a kezeimet, amikor Mattie keze rám simul ezzel és gyakorlatilag azonnal még hangszínt is váltok beszéd közben anélkül, hogy akár csak egy milliméterre megrezdülnék. Ahogy megfogja a kezemet határozottan, de mégis a külső szemlélőknek láthatatlanul szorítok rá miközben lassan az utolsó mondat végére érek.
Hirtelen kelnek ki s sokan a székükből mintha azzal hamarabb jutnának szóhoz, miközben néhányan már látványosan a telefonjukba merülnek, hogy azonnal posztolhassák a friss információt. Lassan engedek ki magamból egy halk sóhajt, amíg kapok néhány másodpercet levegőhöz jutni, mialatt megtalálják az első kérdezőt.
Szinte meg sem lepődök, hogy az első kérdés azonnal arra irányul, hogy mi sarkallt erre a döntésre, illetve szerencsére nem is konkrétan ezt érintik, hanem Mattie szerepét az egészben. Igyekszem a lehető legfinomabban megfogalmazni, hogy bár igen egyébként a két dolog kéz a kézben járt, a döntés mindvégig az én kezemben volt.
Ahogy a figyelem nagyja rólam Mattie-re irányul minden probléma nélkül veszi az akadályt és a lopva rápillantva találkozik a tekintetünk és egy hálás mosollyal jutalmazom minden eddigi szavát, hiszen más egyelőre nem áll módomban.
A következő kérdésre próbálom nem hirtelen a kérdező irányába kapni a fejemet, de talán még így is kicsit gyorsabbra sikerül ez a mozdulat a kelletnél, de legalább a könnyed mosolyt meg bírom őrizni az ajkaim szegletében, bár azt hiszem néhány másodpercig kicsit sem tűnik őszintének. Jóformán nem is észlelem Mattie és Claire nonverbális tárgyalását, csak akkor engedek fel egy gondolatnyit, amikor Mattie ismét beszélni kezd és mérhetetlen nyugalommal valamin gondos körültekintéssel válaszol kimért eleganciával leszerelve a kérdést.
A következő felmerülő témakör is várható volt a mai este folyamán annak ellenére, hogy aligha van a kapcsolatunknak... vagy a pihenőmnek köze ahhoz, hogy A Girard család egyébként milyen közegben mozog vagy milyen szerepet tölt be a világban. Ez azonban kevésbé esik rosszul, mint az előző kérdés, főleg hogy Mattie-n még annyi habozást sem érzek, valószínűleg azért, mert itt kevésbé kell óvatosnak lennie, hogy milyen fényben tüntet fel engem. Megjegyzésére, hogy kivel is állok párkapcsolatban akaratlanul is kibukik belőlem egy nevetés miközben rákapom a tekintetem  és a tőle már olyan jól megszokott pimasz mosollyal találom szemben magam, amit bátran nevezhetek a gyenge pontomnak.
A felém irányuló kérdésre megkeresem a hang forrását a tekintetemmel és áldom az eget, hogy a kontaktlencse kivételesen nem felejtődött a tartójában, hiszen így meg is találom a szemeimmel a fiatal leányzót, aki nem az újságírók, hanem a rajongók táborát erősíti.
-Őszintén? A magam szempontjából üdítő és egyértelműen könnyebbség. Mattie szerencsére éppen annyira jártas ebben a világban annyira, hogy nem éri meglepetésként a rá irányuló figyelem valamint.. ahogy ti is láthatjátok kicsit sem jön zavarba, ha válaszolnia kell bizonyos kérdésekre, így nem fáj a fejem amiatt, hogy én löktem be a mély vízbe. Hogy miben más?-széles mosolyra húzódnak az ajkaim miközben ezer gondolat jár körtáncot az agyamban.. leginkább mindenben.-Minden párkapcsolat más. Mindegyiknek megvan a maga dinamikája. Mindenki olyan ütemben halad a partnerével, ami még a komfortzónáján belül van. Véleményem szerint soha senkit nem rejtegettem, illetve nem húztam az időt az első közös megjelenések előtt. Minden csak az aktuális lehetőségek kérdése volt, ami a mi esetünkben hamarabb érkezett el, így előbb mutattam be őt nektek az oldalamon.-Mattie-re pillantok.
-Meg hát nézzetek rá... mégis miért rejtegettem volna...-nevetek fel szórakozottan miközben visszafordulok az emberek felé ahol látom, hogy néhány, főleg női, résztvevő egyetértően bólogat, mialatt kiválasztásra kerül egy újabb kérdező a rajongók közül.
-Daisy! Úgy tudom van néhány év köztetek a te javadra. Ez érezhető a hétköznapokban?-fiatal lány, alig lehet 15 éves. Persze, hogy ilyesmi érdekli.
-Öhm...-kuncogok egyet néhány emberrel együtt.-Most engem gondolsz öregnek vagy őt fiatalnak?-emelem meg a szemöldökeimet egy kicsit, de még mindig jókedvűen mosolyogva.-Egyébként komolyra fordítva a szót. Sokat viccelődünk ezzel mi is, de szerintem a mai világban ez nem annyira szokatlan. Illetve Matthieu sokszor érettebben gondolkozik, mint én, de ezt soha többet nem fogom beismerni.-nevetek fel miközben úgy érzem végre tényleg sikerült feloldódnom és ez jelentős megkönnyebbülés.
-Daisy én visszatérnék a mai est fő témaköréhez. Ha most egy hozzávetőleges időtartamot mondanod kellene szerinted meddig kell majd nélkülöznünk téged?
-Nem szeretnék tippelni, hiszen jelenleg még gyakorlatilag el sem kezdődött a pihenőm, aggodalomra viszont semmi ok, nem fogok eltűnni, valamilyen szinten jelen leszek a közösségi felületeken, hogy láthassátok milyen kalandokba csöppenek, sőt még talán néhány tábortűz mellett éneklős videóval is meglephetlek benneteket, úgyhogy nem kell teljes mértékig nélkülöznötök engem csupán egy kis megértést kérek mindenkitől, amíg teszek néhány lépést hátra a rivaldafénytől.-igyekszem a lehető legdiplomatikusabban megfogalmazni azt, hogy lövésem sincs.
-Daisy úgy értesültünk, hogy az utolsó beszélgetésed a menedzsereddel, Edward Darcy-val, igen viharosra és hevesre sikerült valamint olyan megjegyzések hangoztak el, amik nem nevezhetőek professzionálisnak. Ilyen komoly nézeteltérés alakult ki közöttetek a folytatást illetően? Fogtok még együtt dolgozni?-nagyot nyelek hiszen az a beszélgetés valóban nem volt se szép, se illedelmes egymással szemben annak ellenére, hogy hány éven át dolgoztunk együtt.
-Az első részéről nem nyilatkoznék. Annyit mondhatok, hogy véget vetettünk az együttműködésünknek.-zárom rövidre a dolgot, hiszen ennél többet nem akarok és nem is árulhatok el még akkor sem ha ezzel megnyitották nekem a kiskaput, hogy szabadon szapulhassam korábbi munkatársamat, erre a szintre azonban nem süllyednék.
Ezután egy újabb fiatalnak jut szó a hátsó részlegből.
-Mathieu!-ismét fellélegzem, hogy kapok egy kis szünetet és a poharamért nyúlok, hogy igyak néhány kortyot.-Először is hadd mondjam el, hogy mennyire örülünk neked, hogy Daisyvel vagy és el se hiszem, hogy beszélhetek veled, követlek minden platformon. Tudom, hogy még nem rég óta vagytok együtt, de remélhetjük, hogy te leszel a "szőke herceg" az életében?-kérdezi a lány gyermeteg szemérmetlenséggel mire én szinte félrenyelek miközben próbálok visszafojtani egy nevetést, de a poharat gyorsan letéve uralkodok magamon, hogy még csak ne is köhögjek és hátradőlve eltávolodok egy kicsit a mikrofontól, hogy még véletlenül se hallatszódjon a szenvedésem.



i love you for all that you are.
all that you have been.
and all that you will be.

Mathieu Girard imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Daisy Winterberg
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Chins up, smiles on! Mathieu & Daisy 9ec0d79260dcec63c8b4efd8406073c3ec1105a7
Chins up, smiles on! Mathieu & Daisy 37
★ kor ★ :
27
★ családi állapot ★ :
You look like..
Chins up, smiles on! Mathieu & Daisy 604c3f4b02adac5cab55327ed1a075972aab5102
the rest of my life.
★ lakhely ★ :
Manhattan.
★ :
Chins up, smiles on! Mathieu & Daisy E07bf51c55cca8ea290af315433a58f102027b5b
★ idézet ★ :
"And then you smiled and I wondered if I would ever think of anything else."
★ foglalkozás ★ :
Superstar.
★ play by ★ :
Ariana Grande.
★ hozzászólások száma ★ :
171
★ :
Chins up, smiles on! Mathieu & Daisy 03ac448209ad0691f35be09e3895d7ea46df208b
TémanyitásRe: Chins up, smiles on! Mathieu & Daisy
Chins up, smiles on! Mathieu & Daisy EmptyKedd Okt. 03 2023, 15:52

- Daisy & Mathieu -

Az elmúlt napok heroikus küzdelmekkel teltek. Hol a pánik, hol a bizonytalanság, máskor a beletörődés és a világra szóló tervek uralták még a legártalmatlanabb telefonbeszélgetésünket vagy üzenetváltásunkat is. Reggel rettegve ébredtünk egymás oldalán, majd pár percre megfeledkeztünk minden közeledő démonról és félszről, míg zenehallgatás mellett megreggeliztünk, majd naprakésszé varázsoltuk magunkat és ki-ki ment a dolgára. Ezt követték a félelmekkel, aggodalmakkal teli, két-három percig tartó telefonbeszélgetések melyek őt megnyugtatták, nekem viszont kisebb-nagyobb görcsöket csomóztak a gyomromba vagy a torkomra. Talán mostanra jutottam arra a szintre, hogy a sztoikus nyugalom eluralkodjon felettem: mert mi történhet? Legrosszabb esetben elégedetlen visszhangot vált majd ki a hír, de senkinek semmi joga ítélkezni. Én már megtanultam az elmúlt évek alatt, hogy miként kell a mások által negatív kritikákat szőnyeg alá seperni. Valószínűleg most eljött az ideje annak, hogy Daisy is tökéletesítse ezt a képességét, bár naivan még mindig bízok benne, hogy alaptalanok a félelmeink…
Az ő aggodalmát és pillanatnyi elveszettségét igyekszem a tőlem telhető legnagyobb figyelemmel és odaadással csillapítani: egy kis mosoly, egy őszinte ölelés, ami bár nem tart sokáig, de remélhetőleg annál többet mond és jelent számára. Ezek ellenére nem tagadhatom, hogy aggódok. Minél közelebb kerülünk a konferenciateremhez, minél nyilvánvalóbb, hogy az előttünk álló x idő tömény faggatózással fog telni, annál inkább érzem a feszültséget az én izmaimban is.
- Mhmm… - dünnyögöm elnyújtva. Egy pillanatra elnézek a fejbúbja felett, tekintetemet le se veszem a szemközti falról – az viszont ne lepjen meg, ha alkalmanként majd jól kicsavarom a kérdésüket – van amikor nem éri meg őszintének lenni és ténylegesen azt mondani, amire gondolunk vagy amit hallani szeretnének. „Politikusgyerekként” megtanultam, hogy felmérjem a kérdések súlyát és azt is, hogy hogy húzzam ki magam úgy az igazság alól, hogy közben adjak is vele meg nem is.  
Mosolyogva húzódok el tőle az aprócska csók után és türelmesen, hálás, mégis szórakozott mosollyal várom végig, míg megszabadít a rúzsfoltjától.
- Természetes, hogy melletted állok. És ez nem hála tárgyát képezi! Ahogy te támogatsz engem, úgy foglak én is téged. Mindenben. Amúgy meg… csak úgy mellékesen hozzátenném, hogy ebben én is benne vagyok… nyakig – és nem csak azért, mert többek között én voltam az az alantas személy, aki ódákat zengett neki arról, hogy legyen olyan kedves és törődjön magával is, ne csak a rajongóival. Párjaként kutya kötelességem, hogy jóban-rosszban mellette legyek.
- Te teszel engem fantasztikussá – vigyorgok, de többet nem is tudok hozzászólni, már nyílik az ajtó és érkezik a jelzés, hogy mehetünk befelé.
Számos, rengeteg alkalommal álltam már pódiumon vagy épp amellett az anyámmal és apa egy-egy kollégájával esetleg a menedzsmentjével, míg ő az emelvényen szónokolt. Tudom, hogy hogy kell szembenézni a kamerák és vakuk millióival, hogy hova ne nézzek, miféle grimaszt engedhetek meg magamnak vagy mit nem, így minden korábbi tapasztalatomat egy gondos kis csokorba kötve, ám a politikai elittől elvárt szigort és karótnyelt berögződéseket kint hagyva, kezemben Daisy aprócska kacsójával ballagok a kijelölt helyünkig. Mihelyst szembe fordulunk a nagyérdeművel, a kattanások és villanások felerősödnek és egyre sűrűbbé válnak, mintha a fényképezőgépekbe programozott milliónyi lehetséges expo-t csak és kizárólag ezen az egy eseményen kívánnák felhasználni.
Míg engem valamelyest megnyugtat az ismerős, de sose rajongott helyzet, rajta érzem, hogy ideges és zavarban van. Viszont igyekszik jól csinálni, úgy ahogy az a nagy könyvben megvan írva és bebizonyítani, hogy jelen állás szerint is pont ugyan olyan profi és határozott, mint minden egyes koncertjén vagy más és más megjelenése alkalmával.
Leheletnyit leszegett fejjel hallgatom végig őt és a mondanivalóját. Ki fényképet készít, ki hangrögzítőt tart felénk, más pedig ódivatúan egy apró jegyzettömb lapjaira férceli fel a hallottakat vakon, minden bizonnyal olyan kacska betűkkel, amit ő se fog tudni később kibogarászni. Hátrébb a hatalmas csillogó szemekből lehet megállapítani, hogy ki rajongó, ki pedig közömbös a téma iránt, csupán kötelességből van itt.
Mikor Daisy megakad a mondandójában és kiérződik a hangjából egy addig nem hallott remegés – és amit valószínűleg csak mi, itt az asztal körülött lévők tudunk kódolni – kihasználva az asztalra borított minden oldalán hosszú abrosz adottságait, kézfejemmel végig simítok a combján, majd az addig vadul tördelt kis kezét az enyémbe veszem. Igyekszek mindezt úgy tenni, hogy kifelé ne sok látszódjon belőle, noha a nyakamat tenném rá, hogy a sajtó zabálná, hogy „Daisy még itt is élvezhette az odaadó törődésemet”.
A felbolyduló tömeg, a hirtelen hangzavar arcul csap, noha nem érzem felettébb elutasítónak vagy kellemetlennek őket. Egyszerűen meglepettek, noha legtöbbjük mintha hasonlóra számított volna, mégis elcsigázottan, kötelességtudatosan teszik munkabéli kötelességüket.
Orrom alatt virulva próbálom nem elbagatellizálni az első kérdés komolyságát. Nyilvánvaló, hogy számíthatunk ujjal mutogatós kérdésekre is…ki minek az okozója? A jelentőségteljes pillantásra „mosom kezeimet” pillantással felelek, Daisy pedig meg is adja a választ.
Vicces, de kicsit frusztráló végig nézni, ahogy a következő, immáron nekem szánt kérdéssel együtt az összes kamera leheletnyit felém mozdul.
- Szerintem tudok azonosulni vele – apró kis megjegyzéssel dőlök előre, hogy két karomat lazán keresztezve az asztal élén, rájuk támaszkodjak. Szerintem ezzel se árulok zsákbamacskát, többek egészen biztos, hogy utánam néztek már és tudják, ki fia-borja vagyok. – Nekem most nem az az elsődleges feladatom, hogy azzal legyek elfoglalva, hogy mekkora figyelem hárul rám, hanem hogy megfelelően tudjam támogatni Daisyt ebben az időszakban. És ne csak most, hanem a későbbiekben is. Nehéz, de szükséges döntés volt ez a számára, így elsőszámú támaszává léptem elő – sandítok rá aprócska mosollyal a szám szélén. – És ezek tudatában kötelességem is lesz, hogy úgy kapjátok őt vissza, ahogy emlékeztek rá.
- Mr. Girard? Ha belegondolunk Daisy megfeszített munkatempójába, vagy a táncosokkal olykor igencsak intimnek nevezhető közelségébe, a férfi rajongók folyamatos figyelmébe… ki fog tudni tartani mellette ezek ellenére is?
- Nem értem a kérdést… - szakad ki belőlem mosolyogva, de mégis zavartan, s ezzel egyidejűleg feltűnik az is, hogy immáron sokadszori mosolygásom pillanatában reagál hasonlóképpen a legtöbb előttünk ülő alak is. Mintha robbanna a rejtett politikusi vér, kénytelen vagyok ráébredni, hogy ha valahogy, hát így, az aprócska nonverbális jelekkel fogom tudni elsők között elnyerni a szimpátiájukat. – Gyanítom arra kíváncsi, hogy mennyire vált majd ki belőlem negatív érzéseket, hogy férfiak között fogom őt látni. – Pillantásom szinte azonnal a tőlünk nem messze álló Clairre siklik, aki már lendítené a kezét, hogy ezt a kérdéskört beszüntesse. Viszont valamilyen oknál fogva először mégis felénk les, én pedig tagadón megrázom a fejem. Válaszolni akarok, így helyt ad a kérdésnek. Komolyan, mint egy bírósági ülés.
- Hiszek a kapcsolatunk őszinteségében, a szerelemben, abban, hogy elég felnőttek vagyunk ahhoz, hogy megfelelően kezeljünk minden kérdéses, így egy olyan esetet is, ami éppen érdekli Önt. Abban pedig főleg, hogyha egy kapcsolat jól működik, mindegy az, hogy kik legyenek benne az érintett felek, hogy hol helyezkedjenek el egy társadalmi ranglétrán vagy, hogy miféle egyéb kontaktusok érik őket akár a munkájuk során is, akkor nincs okunk arról beszélni, hogy esetleg egy harmadik fél is bekerül ebbe a párkapcsolatba. Daisynek ez a munkája. Ez a hivatása, amivel én tisztában voltam korábban is, a találkozásunk pillanatában, most és a jövőben se fogom szem elől téveszteni. Minden további nélkül elfogadom ezt a jó- és árnyoldalával együtt. Nem véletlenül vagyok itt vele most is – pillantok Daisyre szelíden és pont olyan őszintén, ahogy eddig kommunikáltam a média felé is. Hangom mégis határozott, már-már rendíthetetlenül komoly.
- Mr. Girard? Az eddigiek alapján, hogy gondolja, sikerült megtalálni az egyensúlyt a kapcsolatuk populárisabb oldala és a politikai szerepvállalása között? Hogy férhet meg egymás mellett a kettő?
- Ennek a kérdésnek nincs létjogosultsága.
- Az édesapja politikus nem? Francia külügyminiszter – folytatja.
- Az édesapám politikus, vagyis a politikában betöltött szerepköre és szerepvállalása őt terheli, de nem engem. Tudtommal én, és nem ő Daisy párja – pillantok a lányra kíváncsi tekintettel, csalfa kis mosollyal, ami a közönségünkből is egy jókedvű nevetést vált ki. – De majd megkérdezem őt, hogy neki mi a véleménye – folytatom vidoran, de mélyen legbelül tudom, hogy ez az öregem számára is igencsak kényes téma.
- Daisy, kérdezhetek? – próbálkozik egy fiatal, talán még nálam is zsengébb korú lány – engem az érdekel, hogy milyen, ha olyan barátja van az embernek, aki nem érintett olyan mértékben a sztár- és celebvilágban, mint Te? Ez inkább nehézség a kapcsolatotokban vagy könnyedség? És ha már kérdésnél vagyunk, miben más a Matthieu-vel kötött párkapcsolatod, mint az eddigiek, hogy ilyen hamar nyilvánosság elé hoztad Őt?
1341 szó / @



I am an optimist... I choose to be. There is a lot of darkness in our world, there is a lot of pain and you can choose to see that or you can choose to see the joy. If you try to respond positively to the world, you will spend your time better.
Mathieu Girard

Daisy Winterberg imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Mathieu Girard
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Chins up, smiles on! Mathieu & Daisy Va3QPjL
Chins up, smiles on! Mathieu & Daisy P7P0c9Z
★ kor ★ :
24
★ családi állapot ★ :
There is only one happiness in life, to love and be loved.
Chins up, smiles on! Mathieu & Daisy Z3YH7Ku
I love you not only for what you are, but for what I am when I am with you. I love you not only for what you have made of yourself, but for what you are making of me. I love you for the part of me that you bring out.
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Chins up, smiles on! Mathieu & Daisy 8GQHnYR
Your time is limited, so don’t waste it living someone else’s life. Don’t be trapped by dogma
★ foglalkozás ★ :
Diák
★ play by ★ :
Charles Leclerc
★ hozzászólások száma ★ :
149
★ :
Chins up, smiles on! Mathieu & Daisy 9HhFclz
If my eyes could show my soul, everyone would cry when they saw me smile.
TémanyitásRe: Chins up, smiles on! Mathieu & Daisy
Chins up, smiles on! Mathieu & Daisy EmptyHétf. Szept. 25 2023, 22:03


Mathieu && Daisy
Promise me to hold on tight and never let me go.




Az elmúlt néhány nap egyszerűen maga volt a katasztrófa, hiszen nem az a fajta várakozás kerített a hatalmába, amit az ember érez egy utazás előtti estén, még akkor sem ha végül is ezt felfoghatnám annak. Őszintén nem is nagyon akartam beszélni ezekről az érzésekről, mert nem tudtam volna megfelelően megfogalmazni őket, hiszen én magam sem tudom, hogy mitől tartok igazán. Egy igen hosszú turnét tudok a hátam mögött, a lemezt kiadtuk, kellő mennyiségű élményt és szórakoztatást biztosítottam az embereknek, hogy most egy időre hátradőlhessek. Az én mentalitásommal azonban ezt kifejezetten nehéz így lenyomnom a saját torkomon, hiszen még így is attól rettegek, hogy csalódást fogok okozni. Ezzel teljesen ellentétesen viszont nem kívánok visszatáncolni az elhatározódásomtól. Viharfelhőkként csapnak bennem össze az érzelmek, melyek tegnap már szinte az álmot is elkergették a szemeimről, így bőven adok munkát az engem szépítő leányzónak, hogy eltüntesse rólam megpróbáltatásaim nyomait. A kitartó munkájának köszönhetően fél óra alatt már egy másik nő néz vissza rám a tükörből, viszont nem időzik az arcképemen a tekintetem, hanem azonnal indulok is felkutatni az én kedvesemet, amint kimondja, hogy már nincsen több dolga velem. A magassarkú sosem gátolt meg abban, hogy szélsebesen közlekedjek, most pedig hogy a két lábon járó célom sziluettjét megpillantom a folyosón maga semmilyen földi erő nem tudna meggátolni abban, hogy még sürgősebbek legyenek a lépteim.
Amint a karjai körém fonódnak és az illata elbódítja az agyamat egyből érzem ahogyan a vállaim lejjebb engednek és olyan izmaim lazulnak el, melyeket nem is vettem észre, hogy mennyire megfeszültek az elmúlt néhány órában. Életmentő sminkesem rosszallását kifejező elfojtott sikolytól úgy rebbenünk szét, mintha egy kommandós csapat rúgta volna ránk az ajtót. Mathieu arcán persze már látok egy mosolyt miközben én a biztonság kedvéért néhányszor végigsimítom az anyagot annak ellenére, hogy a fehér textilen tényleg nem hagytam nyomot, de lehet, hogy nem is az ezen aggódott, hanem azon, hogy a gondosan rétegezett alapozót le is töröltem az arcomról egyetlen perc leforgása alatt. Amint csillapodtak a kedélyek és a riadó feleslegesnek bizonyult a csapatom nagy része felveszi a helyét bent a konferenciateremben, így a folyosó rohamosan elcsendesül.
Nyugodt kisugárzása ellenére érzem, hogy az izmai feszesebbek az ing alatt amikor a derekamra simítja a kezét és közelebb húzva magához, én pedig készségesen simulok a mellkasához kiélvezve még ezt a néhány másodpercet illetve hangjának mély dallamát. Amint megemeli az államat a tekintetem egyből az övébe kapaszkodik, hogy elmerülhessek azokban a gyönyörű íriszekben, amikért az első alkalommal le tudtak venni a lábamról.
-Jó...-bólintok egyet megkönnyebbülve, hiszen nem akarom, hogy a mai nap úgy folytatódjon, hogy még mi is egymás torkának esünk amiatt ami bent történni fog.
-Én bízom az ítélőképességedben, érezni fogod, hogy melyik kérdés az ami már átlép egy bizonyos határt, illetve a sajtós csapatom végig felügyelni fogja az egészet úgyhogy a nem kívánatos kérdéseknél egyszerűen felszólítják a következőt, mi pedig mosolygunk és kivárunk.-mi mást tehetnénk majd? Átvészelünk és remélhetőleg hamarabb túl leszünk ezen, mint ahogy azt most gondolnánk. Abban azért nem reménykedek, hogy egyszerűbb is lesz majd a vártnál. Lehunyom a szemeimet, amíg az ajkai az enyémeket érintik és finoman viszonzom a csókját.
-Soha nem fogom tudni meghálálni neked, hogy mellettem állsz. Te vagy a legcsodálatosabb ember, akit csak kaphattam az életben.-gyengéd mosollyal mérem végig a vonásait miközben a hüvelykujjammal óvatosan simítom végig az ajkát, hogy letöröljem róla a rúzsom esetleges nyomát.
Úgy kuncogok bókjára mint egy tinilány.
-Köszönöm. Te is fantasztikusan nézel ki..-esélyem sincsen elgondolkozni még egy csókon, hiszen az ajtó nyílik és Claire jelenik meg. Arcán egy biztató mosoly pihen bentről pedig halk duruzsolás hallatszik. Veszek egy mély lélegzetet, hogy azzal egyenesre húzzam a hátamat. Állat és mosolyt fel.
Mattie kezébe kapaszkodom miközben határozott léptekkel indulok el a terembe. Vakuk fénye tölti be a termet miközben felsétálunk az emelvényre a hosszú fehér asztalhoz, aminek a közepén két szék vár minket, hogy helyet foglaljunk a csapatom gyűrűjében. Claire a pódium szélén megáll, nem kísér bennünket fel, ő onnan fogja végigasszisztálni az egészet. Ahogy leülünk a tekintetem végigsiklik a sok éhes szempáron, akik mind azért jöttek ma el, hogy hallhassák a bejelentést. Sok pletyka kapott szárnyra amióta kitűztük a tájékoztató időpontját és szerintem rengeteg írónak már megvannak a vázlatok a különböző forgatókönyvekre és csak arra várnak, hogy megerősítsem valamelyiket és már lőhessék is fel az internetre a megfelelő verziót.. vagy valami ahhoz egészen hasonlót.
Mindenki előtt pihen egy mikrofon, én pedig kissé remegő kézzel húzom közelebb magamhoz az enyémet miközben a teremben egyre feszültebbé válik a csend. A dobhártyámon érzem a pulzusomat annak ellenére, hogy nagyon régen voltam utoljára zavarban kamera előtt. Szeretnék Mattie-re pillantani, hogy meríthessek a jelenlétéből, de nem akarom, hogy gyengének lássanak netalán azt feltételezzék, hogy ő erőlteti rám ezt az egészet. Ez az én döntésem és ezt mindenkinek tudnia kell.
-Először is engedjétek meg, hogy köszöntsek itt a Langham Hotelben mindenkit, aki megjelent a mai sajtótájékoztatóra. Szeretném mindenki türelmét kérni, amíg elétek tárom, hogy mi is az apropója ennek a mai találkozónak utána pedig garantálom, hogy a lehető legtöbb kérdésre igyekszem.. pontosabban igyekszünk majd választ adni érkezzen az valamelyik újságtól vagy rajongótól, akik ha jól látom a terem hátsó felében szintén szép számmal jelen vannak. Felhívnám mindenki figyelmét, hogy az egész eseményt folyamatosan közvetítjük a világhálón, így ennek tudatában tegyétek majd fel a kérdéseiteket.-tartok egy rövid szünetet amíg iszok egy kortyot a vízből, ami egy üveg pohárban előttem pihen. Egyre erősebben szorít a mellkasom így az asztal alatt elkezdem tördelni a kezeimet anélkül, hogy igazából észrevenném.
-Szeretném megköszönni mindenki végtelen támogatását és szeretetét, amit a turné és a lemezkiadás alatt kaptam. Hosszú munka áll a hátunk mögött, amit a csodálatos csapatom nélkül nem tudtam volna véghezvinni, így külön szeretnék nekik is hálát adni, hogy fáradhatatlanul segítettek előre minden lépésemnél. Egy fantasztikusan sikeres időszakot tudhatok a hátam mögött, amiből minden jelenlévő valamilyen formában komoly szerepet játszott. Az ilyen kemény megpróbáltatást jelentő időszakok azonban komoly árat is követelnek... és ezzel el is érkeztem a mai nap lényegi részéhez. Itt nektek és a weben követő nézőknek szeretném bejelenteni a visszavonulásomat határozatlan időre.-ennél a pillanatnál bolydul fel főleg az első néhány sor, ahol a riporterek ülnek, de megesküdnék rá, hogy hátulról a rajongóktól még egy sikolyt is hallok. Türelmesen várok amíg csendre intik őket és lesz értelme annak, hogy megszólaljak.
-Szeretném azonnal tisztázni, hogy a döntés az enyém volt. Kizárólag az enyém. Ez a pihenő a saját testi és lelki pihenésem szempontjából nélkülözhetetlen. Szeretnék visszatérni a gyökerekhez és a új élményekkel, tapasztalatokkal gazdagodni, hogy feltöltődve és újult erővel a megszokott Daisy energiával jöhessek vissza hozzátok.-hát megtettem. Nehéz lenne az emberek arcáról olvasni, elég vegyes érzelmeket látok miközben a PR csapat már indul is körbe, hogy kiválasszák az első kérdezőket.
-Daisy tőled kérdeznék. Ugyan azt mondtad, hogy a döntés kizárólagosan a tiéd volt, de szeretném megkérdezni, hogy a megváltozott párkapcsolati státuszod.-itt egy jelentőségteljes pillantást vet Mathieu-re.-mennyire befolyásolt ebben?
-Mattie semmilyen szempontból nem szól bele abba, hogy hogyan intézem a karrieremet, de azzal szerintem nem lepek meg senkit, ha azt mondom, hogy szeretnék több időt vele tölteni.-válaszolok a lehető legdiplomatikusabban egy mosollyal, ami most talán egy kicsit őszintébbnek hat, mint néhány perccel ezelőtt amikor felfeszítettem az arcomra.
-Mr. Girard én öntől kérdeznék.-érkezik egy újabb hang a terem egy másik pontjáról.-Mondja hogy viseli, hogy hirtelen ekkora figyelem hárult önre?-ebben a kérdéssel azért burkoltam azt is ki akarják deríteni, hogy vajon volt-e emiatt nézeteltérésünk és valóban enyém volt-e a döntés.



i love you for all that you are.
all that you have been.
and all that you will be.

Mathieu Girard imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Daisy Winterberg
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Chins up, smiles on! Mathieu & Daisy 9ec0d79260dcec63c8b4efd8406073c3ec1105a7
Chins up, smiles on! Mathieu & Daisy 37
★ kor ★ :
27
★ családi állapot ★ :
You look like..
Chins up, smiles on! Mathieu & Daisy 604c3f4b02adac5cab55327ed1a075972aab5102
the rest of my life.
★ lakhely ★ :
Manhattan.
★ :
Chins up, smiles on! Mathieu & Daisy E07bf51c55cca8ea290af315433a58f102027b5b
★ idézet ★ :
"And then you smiled and I wondered if I would ever think of anything else."
★ foglalkozás ★ :
Superstar.
★ play by ★ :
Ariana Grande.
★ hozzászólások száma ★ :
171
★ :
Chins up, smiles on! Mathieu & Daisy 03ac448209ad0691f35be09e3895d7ea46df208b
TémanyitásRe: Chins up, smiles on! Mathieu & Daisy
Chins up, smiles on! Mathieu & Daisy EmptyVas. Szept. 24 2023, 20:41

- Daisy & Mathieu -

Vegyes érzések kavarognak bennem, miközben a „tett színhelyétől” nem messze a kijelölt parkolóban megállítom a kocsit. Nem vagyok benne biztos, hogy az ott portyázó biztonságiak csak és kizárólag emiatt tudják a személyemet a nevemhez kötni, vagy csupán a jármű külleme, eleganciája és maga a márkaneve az, ami miatt leemelik az orrnyergükről az időre való tekintettel teljesen feleslegesen ott pihenő napszemüveget. Mintha még az égiek is nevetnének rajtam a kialakult komikus helyzet miatt, a távolban aranyszínű, cirádás villám szeli át az égboltot, s még a körülöttünk munkából hazafelé igyekvő polgárok járműinek zaja se képes elnyomni az azt kísérő mély morajlást.
Futva távoztam a kórházból alig több, húsz perccel ez előtt. Még ott, a Sebastian számára külön fenntartott VIP kórházi szobában lévő aprócska zuhanyzókabinban lezuhanyoztam – nyilván a kómában fekvő bátyám előzetes engedélyével – magamra kaptam az alkalomhoz mérten nem túl elegáns, de nem is a legpóriasabb fehér ing-fekete szövetnadrág-makkoscipő-karóra összeállításomat. Így a kocsiban már csak azzal a ténnyel kell megküzdenem, hogy a szélvédőre egyre nagyobb és egyre sűrűbb cseppekben hulló nyári eső ellen nem hoztam magammal védekezőeszközt. Az esernyő a fogason maradt. Öreg hiba. Ám ahogy nyitom a Ferrari ajtaját, már hallom is az ismerős, semmivel össze nem téveszthető kattanó hangot, ahogy az automata kinyitja az esernyőt.
Még az ülésen ücsörögve, de fél lábbal már az aszfalton emelem zöld íriszeimet az elképesztően magas és vékony sarkakon egyensúlyozó lányra. Makulátlan kreol bőrét a fekete kosztümnadrág fölött egy pántos trikó fedi, hosszú, gesztenyebarna haja szoros copfban libben mikor a szellő belekap. Egyik kezében esernyő, másikban egy nagy pakk papír, szája előtt egy gömbformájú, fülben végződő mikrofon.
- Mr. Girard?! – Ha nem látnám az arcát is tudnám, hogy mosolyog. Hangja csiripelő és csilingelő, pont, mint Daisy-é, sötétbarna tekintete kíváncsi és izgatott. – Már nagyon vártuk Önt, kérem – a papírkupacot tartó kézfeje az épület ajtaja felé int, én pedig véve a sürgető mozdulatot és a tekintetében csillogó siettetést, kikászálódok a kocsiból. Az ernyőt automatikusan emeli a fejem felett, tökéletesen lőve be az ideális magasságot, és becsukva a kocsi ajtaját már riasztom is, és a zsebem biztonságos rejtekébe süllyesztem a vékony, kártyaszerű kulcsot.
- Köszönöm – hálásan biccentek az ernyő jótékony jelenlétére, s csak azért nem kapom ki még udvariasságból sem a kezéből, mert tudom, ez is a feladatkörébe tartozik. Volt jó néhány évem hozzászokni az efféle bánásmódhoz, és pont úgy azokhoz a fürkésző tekintetekhez, melyek az ajtóig, majd az azt követő folyosón serénykedő, hangyabolyra emlékeztető, zsizsegő tömegben végig követnek. Kíváncsiság, lelkesedés, pimaszság, lányos szórakozottság és más, körülbelül száz különböző fajta pillantás. Sutyorgás és fülig érő mosoly.
- Istenkém! – Perdül elő az egyik helyiségből egy latin beütésű karcsú férfi. Szemében aggodalom elegyedik türelmetlenséggel, hangszíne emiatt talán élesebb a kelleténél. – Megázott? Mondjátok, hogy nem ázott el! Tudjátok mit?! Ne mondjatok semmit, ráncba szedem bármilyen is legyen! Hol van?! Itt kellene már lennie! – Jajveszékel és sopánkodik nekünk háttal, a folyosó végén munkájuk teljesítéséhez igyekvő stáb többi tagjának. Vállaikat vonogatják, játékosan nevetgélnek, mígnem a mellettem lévő lány az esernyőre támaszkodva ingatja meg a fejét. Orra alatt szórakozottan motyorászik valamit spanyolul. Nem értek belőle semmit.
- Kedvencünket mindjárt elviszi az agyvérzés – vált angolra. – Pablo!
- Elfogunk késni! Tartani kell az ütemtervet, Ó édes jó Istenem!
- Pablo! – Rivall rá határozottabban a lány, mire az összerezzen, és a sarkán perdülve néhány pislogással méri végig őt, majd engem.
– Te vagy az?! Ó, hát, hogy a viharba ne te lennél az, ezt az arcot ezer közül megismerném! Daisynek mindig is jó ízlése volt. Én mondom az a nő, de tud válogatni, Drága Istenem! Na gyere velem szépségem, hát nézzenek oda… - mér végig - mit kezdjek én veled? Nem is kell ide Pablito tudása. Ezért jöttem én?! – A jelenléte voltaképp azt az egy célt szolgálja, hogy megfeledkezzek az eddigi idegességemről. Arról, hogy a nagy nyilvánosság előtt kell úgy megállnom a helyemet, mint „AZ ok, ami miatt – is – Daisy úgy döntött, hogy kis időre távol tartja magát a rivaldafénytől, és a mentális- és lelkibékéjére összpontosítva nekilát a stresszmentesítésnek.” Azt hiszem nem csak nekem, de legtöbbünknek fogalma sincs arról, hogy ez miféle reakciót vált majd ki a nagyközönségből, de túl kell rajta esni. És inkább előbb, mint utóbb, ám annál őszintébben.
A magát Pablonak hívó férfi átsimítja az ingemet, lejjebb gombolja, csakhogy ne tűnjek túl hivatalosnak, karomon feltűri annak ujját a lazaság jegyében. Egy másik a hajamat túrja át néhányszor, a rakoncátlan tincseket eligazgatja a homlokomnál és a fejem búbján. Arcomhoz púderes pamacs csattan, méretes púderfelhőt eregetve a levegőbe.
- Végre egy pasi, aki tudja, hogy milyen szabású ruhákat kell hordania. Ezt szeretem…. de, hogy lesz így Pablonak kiemelt munkaköre? Cccc…. valamit valamiért. Jól van, részemről mehet is! – A mondatának se ér a végére, már nyílik az ajtó és az esernyős lány, nyomában egy majd’ két méter magas kidobó fiúval mosolyogva int.
- Jelenésünk van. Daisy már vár – s mintha másra se vágytam volna, csak arra, hogy végre róla is mondjanak valamit, még néhány hálakört lefutok nem csak a külsőmet helyreigazító teammel, de azokkal is, akik mind ez idő alatt mással se voltak elfoglalva, mint tudassák velem, hogy mit mondhatok, mit nem mondhatok, mire válaszolhatok és mire nem, mit hagyjak meg másnak.
Sürgős léptekkel indulok el a nálamnál is gyorsabban haladó lány mellett, s mire kettőt pislantok, Daisy úgy repül felém és landol a nyakamban, mintha egész álló nap erre a pillanatra várt volna. Érzem a testéből áradó feszültséget és kétségbeesést, pont ahogy azt a megkönnyebbülést is, amit valószínűleg jó ideje magában tartogatott már, ám a megjelenésemmel egy szemvillanás alatt szerte is foszlott. Legalábbis egy kis időre. Karjaim óvón fonják körbe vékonyka alakját és úgy szorítom őt magamhoz, mintha minden itt tartózkodó személytől védenem kellene.
A sikkantást hallva leheletnyit összerázkódok, s nem tudom elrejteni a szórakozott, jókedvű mosolyomat Daisy mentegetőzését hallva. Biztosításként én is nyugalomra intem a másikat.
Clair kérdésére jóformán egyszerre biccentünk. Hogy készen lennék, az túlzás. Ám jelenleg nekem kell szilárdan állnom a lábaimon és magabiztos támasza lenni a lánynak. Ehhez pedig szükséges, hogy a kiállásom is erről tanúskodjon.
- Fogalmam sincs, hogy itt mi a tökéletes etikett, másféle sajtótájékoztatóhoz vagyok szokva, de... majd rögtönzök. Odabent kotyogtak nekem valamit… pontosabban Pablon kívül öt másik darálta, hogy mire figyeljek oda, mire válaszoljak, ha kérdeznek és mire ne, de nem sok minden maradt meg. De azt tudom, hogy bármi történjen azon az ajtón belül, az ott is marad, jó? – Tenyeremet a csípőjére simítva vonom közelebb magamhoz, állát a mutató és hüvelykujjam közé fogom, hogy kicsit megtudjam emelni a fejét, és egymás szemébe nézhessünk. – Ezt az utat választottuk, ebből kell kihoznunk a maximumot. Azt hiszem volt valamivel több, mint egy hónapunk felkészülni a gyűlölködőkre és a közvéleményre…én itt leszek. Melletted. Veled! Együtt megcsináljuk, túléljük, aztán onnantól kezdve miénk az este, történjen bármi – a végén szerelmes kis mosollyal a szám szélén hajolok le hozzá egy aprócska csókért, odafigyelve arra, nehogy elmaszatoljam vagy tönkre tegyem a sminkjét. – És… - suttogom – gyönyörű szép vagy… - többre nem is futja, a szemem sarkából látom ahogy a kilincs lenyomódik, az ajtó pedig kitárul…
1149 szó / @



I am an optimist... I choose to be. There is a lot of darkness in our world, there is a lot of pain and you can choose to see that or you can choose to see the joy. If you try to respond positively to the world, you will spend your time better.
Mathieu Girard

Daisy Winterberg imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Mathieu Girard
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Chins up, smiles on! Mathieu & Daisy Va3QPjL
Chins up, smiles on! Mathieu & Daisy P7P0c9Z
★ kor ★ :
24
★ családi állapot ★ :
There is only one happiness in life, to love and be loved.
Chins up, smiles on! Mathieu & Daisy Z3YH7Ku
I love you not only for what you are, but for what I am when I am with you. I love you not only for what you have made of yourself, but for what you are making of me. I love you for the part of me that you bring out.
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Chins up, smiles on! Mathieu & Daisy 8GQHnYR
Your time is limited, so don’t waste it living someone else’s life. Don’t be trapped by dogma
★ foglalkozás ★ :
Diák
★ play by ★ :
Charles Leclerc
★ hozzászólások száma ★ :
149
★ :
Chins up, smiles on! Mathieu & Daisy 9HhFclz
If my eyes could show my soul, everyone would cry when they saw me smile.
TémanyitásChins up, smiles on! Mathieu & Daisy
Chins up, smiles on! Mathieu & Daisy EmptySzomb. Szept. 23 2023, 17:07


Mathieu && Daisy
Promise me to hold on tight and never let me go.




A torkomban érzem a szívem heves küzdelmét miközben a sminkes még egyszer finoman végigpamacsolja az orrom vonalát púderrel elfedve minden tökéletlenséget és eltüntetve minden nem kívánatos csillogást az arcomról.
-Vegyük át még egyszer?-kérdezi Claire miközben a hátam mögé lép és a tükrön keresztül veszi fel velem a szemkontaktust figyelve minden rezdülésemre keresve a repedéseket a páncélomon.
-Nem szükséges. Képben vagyok...-válaszolok neki alig láthatóan megrázva a fejemet.-Jól vagyok.-teszem hozzá, hogy megpróbáljam enyhíteni az ő feszültségét is. Bólint mintha elhinné, de egy métert sem tágít a közvetlen közelemből.
-Dee tudod, hogy ez nem lesz könnyű menet, ugye? Rengetegen jöttek el és a közönség is kérdezhet. Biztos rendben vagy ezzel? Maradhatunk annál is, hogy csak te meg a szóvivő elmondjátok a beszédeteket és vége.-már sokadjára ajánlja fel ezt a lehetőséget, de nem gondolom, hogy ez jó ötlet lenne. Nem akarom, hogy azt gondolják, hogy bujkálok vagy éppen rejtegetek valamit. Akkor csak még jobban a nyakunkba akaszkodna az összes pletykavadász, abból pedig most is jut nekünk éppen elég.
-Tartjuk a megbeszélteket, Claire. Nem változtatunk az utolsó pillanatban, így is botrány lesz, te is tudod.-forgatom meg a szemeimet, miközben a hangom talán kissé türelmetlenül cseng. Meg is köszörülöm a torkomat, hiszen a feszültségem nem neki szól és az aggodalmaskodása ugyan kedves, de jelenleg kifejezetten rosszul esik az idegrendszeremnek. A tekintete hirtelen tér vissza a táblagépre, mintha valami hirtelen fontos dolga lenne.
-Ne haragudj. Feszült vagyok és túl akarok lenni a mai napon, de minden rendben lesz. Mattie itt van már?-kérdezem vigyázva, hogy a kétségbeesettség ne hallatszódjon ki. Őszintén nem tudom megmondani, hogy meddig fogom tudni tartani magam, hiszen szépen lassan a félelem egy sötét örvényként kezdi magával ragadni a gondolataimat, annak ellenére, hogy folyamatosan győzködöm magamat, hogy minden rendben lesz.
-Igen. A PR csapat elkapta, de szerintem lassan ők is végeznek.-bólint egyet, mire kicsit kikerekednek a szemeim.
-Rájuk néznél, kérlek? Nem akarom, hogy már ők felbosszantsák, egyébként tudja magától is, hogy hogyan kell túlélni egy ilyet szerintem.-szemeim szinte könyörögnek, hogy most azonnal mentse ki az embereim közül. Örültem volna, ha erről előbb engem kérdeznek meg és nem esnek neki a páromat kikupálni egy olyan témában, amiben már jártas. Nem ez az első sajtó esemény amin részt vesz élete során és az intelligenciája is kifogásolhatatlan, úgyhogy remélem tényleg nem bosszantották fel máris, bár nem olyannak ismerem, mint akit könnyű lenne kihozni a sodrából. Claire eltűnik én pedig a szemeimet lehunyva fordulok a sminkes felé, hogy még egyszer megigazítsa a tusvonalat.
-Kész vagy.-mosolyog rám és hátrébb lép, hogy elkezdje elpakolni a használt anyagokat és eszközöket.
-Köszönöm szépen.-mosolygok rá hálásan majd kihúzom a ruhám nyakából a papírtörlőket, amik a ruhámat védték az esetlegesen lepergő sminktől és minden további várakozás nélkül indulok is megkeresni Claire-t és Mathieu-t.
-A parfüm, a parfüm!-szalad utánam a sminkes néhány másodperc múlva, de már látom őket a folyosón, így éppen csak lelassítok, hogy kétszer nyakon tudjon fújni mielőtt odaérek és gondolkodás nélkül karolom át Mattie nyakát szorosan magamhoz ölelve. Úgy érzem, hogy most kapok először igazán levegőt a mai nap folyamán.
-A SMINKED!-sikkant fel a lány mögöttem. Elhúzódok egy kicsit és néhányszor végigsimítom a tenyerem a vállán bár szerencsére az alapozó nem hagyott foltot a ruháján.
-Nem lett olyan.-mentegetőzök gyorsan bár szerintem ez a sminkesen kívül senkit sem aggasztott egy cseppet sem. A kezemet az övébe simítom miközben Claire ráfog a konferenciaterembe vezető ajtó kilincsére.
-Ti készen vagytok?-kérdezi miközben végigmér mindkettőnket. Én bólintok és amint Mathieu-től is megkapta a megerősítést lenyomja a kilincset.
-Szólok bent. Ha nyitom majd bentről az ajtót akkor jöhettek. Mély levegő, nagy mosoly! Rendben lesztek!-mondja és ő bemegy, hogy szóljon a szervezőknek, hogy kezdhetünk. Én Mattie felé fordulok kezemet az arcára simítva pillantok fel a szemeibe kiélvezve a megmaradt néhány másodpercet, amíg az egész folyosón nyugalom honol.
-Félek egy kicsit...-vallom be neki csendesen. Az igazság az, hogy a torkom pillanatnyilag úgy össze van szorulva mintha éppen egy oroszlán barlangjába készülnék belépni.




i love you for all that you are.
all that you have been.
and all that you will be.

Mathieu Girard imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Daisy Winterberg
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Chins up, smiles on! Mathieu & Daisy 9ec0d79260dcec63c8b4efd8406073c3ec1105a7
Chins up, smiles on! Mathieu & Daisy 37
★ kor ★ :
27
★ családi állapot ★ :
You look like..
Chins up, smiles on! Mathieu & Daisy 604c3f4b02adac5cab55327ed1a075972aab5102
the rest of my life.
★ lakhely ★ :
Manhattan.
★ :
Chins up, smiles on! Mathieu & Daisy E07bf51c55cca8ea290af315433a58f102027b5b
★ idézet ★ :
"And then you smiled and I wondered if I would ever think of anything else."
★ foglalkozás ★ :
Superstar.
★ play by ★ :
Ariana Grande.
★ hozzászólások száma ★ :
171
★ :
Chins up, smiles on! Mathieu & Daisy 03ac448209ad0691f35be09e3895d7ea46df208b
TémanyitásRe: Chins up, smiles on! Mathieu & Daisy
Chins up, smiles on! Mathieu & Daisy Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Chins up, smiles on! Mathieu & Daisy
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Coachella. Mathieu & Daisy
» You are my good days. Mathieu & Daisy
» Hailee & Jae | Half-moon eye smiles
» Mathieu Girard
» that's another way to get to know... - Mathieu and Savannah

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan-
Ugrás: