New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 111 felhasználó van itt :: 12 regisztrált, 0 rejtett és 99 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Declan McLennan
tollából
Tegnap 23:11-kor
Zoey Miles
tollából
Tegnap 22:48-kor
Declan McLennan
tollából
Tegnap 22:48-kor
Declan McLennan
tollából
Tegnap 22:45-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:33-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 22:13-kor
Bradley R. Fitzgerald
tollából
Tegnap 22:05-kor
Tiger Kareem Abbar
tollából
Tegnap 22:00-kor
Remington Fellowes
tollából
Tegnap 21:05-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Bűnüldözők gyöngye
TémanyitásBűnüldözők gyöngye
Bűnüldözők gyöngye EmptyVas. Jan. 07 2018, 19:58

Jeremy Noel Emerson


Teljes név: Jeremy Noel Emerson
Play by: Liam Hemsworth
Születési hely: Malmö, Svédország
Kor: 25
Lakhely: Brooklyn
Szexuális beállítottság: heteroszexuális
Családi állapot: nőtlen, de nagyon be akar csajozni
Csoport: Bűnüldözés

Öcsém!

A tíz év pont elegendő volt ahhoz, hogy meggyapáljalak, amikor beleszóltál a dolgaimba, és árulkodtál a szüleinknek. Anya nem győzte elsimítani a kisiklásaidat az elemiben, mikor békával ijesztgetted a tanárokat, vagy a konyhában boncolgattad az állatokat, mondván kíváncsi vagy a női nemi szervre. Nem hiszem el, hogy ennyire degenerált voltál, nem sok reményt fűztünk hozzád, de beütött a tinédzserkor, és eldöntötted, hogy rendőr leszel. A gimiből való „majdnem” kicsapásod miatt később kezdtél bele az egyetembe, és még most is odajársz, de komolyan veszed, és úgy látom, hogy megtaláltad a helyedet. Büszke vagyok rád, ha nem is mondom. Észrevettem, hogy én vagyok a példaképed, és apa helyett engem nyaggatsz mindennel, értsd ez alatt a nem létező csaj ügyeidet is. Szemezel a lányokkal, de még komoly kapcsolatod nem volt, engem használsz fel arra, hogy a menőbb hölgyemények felfigyeljenek rád. Nem akarlak elszomorítani, de ha így folytatod, akkor a jobb kezed marad az egyedüli partnered. Nem lettem volna kíváncsi a szüzességed elvesztésére sem, de éppen egy hivatásossal? Aj, istenem hova fajul ez a világ. Mostanra jobban kijövünk, és már a saját lábadra állva tengeted a mindennapjaidat, de ez nem jelenti azt, hogy nekem nem jelent extra kiadást, mert a pénzzel még nem bánsz olyan jól. Bármikor beugorhatsz ebédelni is, mert Audrie nem bírja nélküled, te vagy a titkai kis őrzője, valahogyan közelebb állsz hozzá, mint én, de ne felejtsd el, hogy én vagyok a pénzellátód!

/A PB alany itt nem alkuképes a valóságban lévő testvéri szál miatt is. Egy kicsit bohókás, de a munkájára odafigyelő úriembert várok, aki kiegészíti az Emerson testvéreket. Nagyon várlak, had lássam a fülig szerelmes éned is.  Smile  Cool /


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Bűnüldözők gyöngye
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Férjek gyöngye - Dexter Green

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Keresettek-
Ugrás: