New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 100 felhasználó van itt :: 16 regisztrált, 0 rejtett és 84 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Peter Panborne
tollából
Ma 15:46-kor
Cosette Delgado
tollából
Ma 15:38-kor
Katniss Jimenes
tollából
Ma 15:08-kor
Evangeline Ward
tollából
Ma 14:25-kor
Daisy Winterberg
tollából
Ma 14:16-kor
Daisy Winterberg
tollából
Ma 14:11-kor
Zoey Miles
tollából
Ma 14:09-kor
Seraphine Murphy
tollából
Ma 14:09-kor
Nataael Norton
tollából
Ma 13:57-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
233
219

Haley Rainford
TémanyitásHaley Rainford
Haley Rainford EmptySzomb. Szept. 02 2023, 07:55
Haley Rainford
Senki sem menekülhet örökké.

Karakter típusa
Saját
Teljes Név
Haley Sarah Rainford
Becenév
nem szeretem a becézést, de... esetleg Hales megfelel
Születési hely
San Francisco, Kalifornia
Születési idõ
1990.11.22.
Kor
majdnem 33
Lakhely
Brooklyn
Szexuális beállítottság
heteroszexuális
Családi állapot
egyedülálló
Tanulmányok
State University San Francisco (SUSF)
B.A. in English: Concentration in Professional Writing and Rhetoric - már végzett
Foglalkozás
szerkesztő asszisztens
Munkahely
HarperCollins Publisher
Hobbi
Elbújni a világ elől, vagy épp megláttatni magam a világgal... Egyébként meg: tánc - bulizás, utazgatás, olvasás, kulturális helyek látogatása, de vevő vagyok bármire, még főzök-sütök is, de nem ígérhetem azt, hogy finom vagy csak akár ehető minőségű lesz.

Csoportom:
Média, művészet és sport

Jellem
Sok mindennel nem szolgálhatok a jellemzésemet illetően. A határozottságom és a segítőkészségem mindig előtérbe kerül. Szüleim sok mindent megtanítottak, nem voltunk kőgazdagok, mégis jól megvoltunk. Igyekeztem jól neveltként viselkedni, de azért a tinédzserkor nálam is beszambázott. Lázadtam, makacsabbul viselkedtem, mint előtte. Az élet már csak ilyen, nem igaz? Bukdácsolunk, felállunk, bukunk, felemelkedünk.
Mindig motiválódok, szeretem kipróbálni a tőlem távol álló dolgokat. Apámtól örököltem a legtöbb dolgot, a kitartást is. Érzékeny típus vagyok, néha elsírom magam egy-egy filmen. Zárkózott vagyok, de barátságosabb fajta, nem az a tipikus introvertált.
Szokták mondani: türelem rózsát terem... Hát, fogjuk rá, hogy tök laza és nyugodt személyiség vagyok. Türelmesen ki szoktam várni a soromat, bár ha sietek, akkor néha morcosan be tudok szólni, hogy haladjon már az a sor. Kellő tapintattal el lehet érni sok mindent, nem könnyű mindig szem előtt tartani ezt azonban. Általában nyugodtan kezelek minden problémát, jó a megoldó képességem, kreatív is tudok lenni.
A pár hónapja történtek kicsit megváltoztattak. Lelkikeg törékenyebb lettem, instabilabb. Sokszor csak vagyok, elgondolkodom rajta, hogy az igazságot hogyan tudhatnám meg. Gyilkos vagyok vagy sem?!

Avataron:
Samara Weaving

Múlt

2023. január 1.

A napfény ébresztett fel engem délután fél kettőkor, amit nem vettem jó néven, de ásítások közepette csak-csak sikerült ténylegesen felülnöm az ágyban. Igazából semmire sem emlékszem, bizonyára jól éreztem magam, sokat ihattam, mert rettenetesen fájdogál a fejem, szinte ütlegel belülről. Már-már további mozdulatokat tennék, akkor látom, hogy valaki fekszik mellettem az ágyban.
Mi a... ki a franc az ott?! Nyakig be van takarózva, nem hiszem, hogy ismerem. Kifelé van fordulva, én pedig óvatosan közelebb ülök, hogy lejjebb húzzam a takarót, megnézhessem, ki az, akivel részegen egy egyéjszakás kalandba bonyolódtam... Kissé remegek, a kezemmel megteszem azt, amit imént kigondoltam fejben. Mozdulatlan. Semmi mocorgás, semmi reakció. Hogy a fenébe tud valaki ennyire mélyalvó lenni?
- Hé, ébredj! Haza kéne menned... - vagy inkább nekem? Azt sem tudom hirtelen, hol vagyok, de amikor villángyorsan körbepásztázom a szobát, rájövök, hogy ez nem az én lakásom.
Még mindig nulla reakció a sötétbarna hajú fickótól, ekkor azonban még jobban lehúzom a takarót, akkor viszont ledöbbenek. Vért látok. Nagyon sok vért... A pánik kezd úrrá lenni rajtam, de még így is próbálok higgadtnak maeadni. A pulzusát akarom lecsekkolni. Sem a nyaki ütőér, sem a csukló nem lüktet. Légzése sincs.
- Ne, ne, ne, ne... Ez csak tréfa, ugye?! - nem tudok gondolkodni, most már hányingerem is van, a másnaposságtól és a holttesttől is.
Nagy nehezen kikászálódom az ágyból, a tenyerem vérben ázik, valamennyire még észnél vagyok, a telefont keresem, hogy felhívjam a 911-et. Sehol nem találom, körbemegyek a lakásban, aztán végül az előszobában megtalálom. Tárcsázni kezdtem a segélyhívót, leültem a földre, gyorsan elhablatyoltam, mi a helyzet, s ezután csak ringatózásba kezdtem, majd elmeredtem a szoba felé.
Nem tudom, mennyi idő telt el, de megérkezett a rendőrség, mentő, halottkém... Én szótlanul, sokkos állapotban ültem továbbra is. Azt sem érzékeltem, hogy igazából a tenyeremmel az arcomra kentem a fickó vérét. Hebegtem-habogtam valamit arról, hogy nem én tettem, de rájöttek a zsaruk, hogy egyelőre beszámíthatatlan vagyok. Azt láttam, hogy furán néz rám egy-egy rendőr, áthatóan és gyanúsítottként kezelnek már azelőtt, hogy bármit tudnának. Eléggé nehézkesen vettem a levegőt, hosszasan próbálkoztam ki-befújásokkal, nyugtatásképpen.

2023. január 10.

Már többször is ültem a kihallgató szobákban az elmúlt napokban, így már nem volt idegen számomra ez a kissé sötét, lehangolt, depresszív falakkal körbevett asztal és a négy szék. Vártam a nyomozók valamelyikére, mert ismét idehívtak, már itt vagyok egy órája, de még mindig nem nézett be senki sem. A gondolatom után belépett az egyikük, kicsit sem volt jókedve, látszódott az arcán.
- Jó reggelt, Ms. Rainford, már nem gyanúsítjuk Önt, így szabadon távozhat - mondja határozottan, ám kicsit érdekes hangvétellel a nyomozó ezt, mintha még mindig nem hinné el.
Még most is alig emlékszem, néhány folt előbújik olykor, de hiába próbálom kognitívan szuggesztálni magam, olyan az egész, mintha törölték volna azt a néhány órát. Folyamatosan gondolkodom ezen, szinte pörög az agyam nonstop.
Kaptam szabadságot a főnökömtől, ő mellettem áll az elejétől kezdve. Nem igazán hitte el, hogy én képes lennék ölni, még bármiféle addiktív szer hatása alatt sem. Honnan is tudhatná? Én sem tudhatom. Vajon, én tehettem? Egyáltalán nem vagyok biztos semmiben. A rendőrség sem biztos abban, hogy nem én tettem, viszont bizonyíték sincs ellenem.
Pár nap pihenés sosem árt. Fel kell újra töltődnöm, talán elfelejteni az egészet. Ha el tudnám. Nem fogom tudni.

2023. augusztus 22.

Egész nap megállás nélkül dolgozom, segítek Adriannek behozni a lemaradást szerkesztésből. Több könyv is vár arra, hogy nyomdába kerülhessen végre. Szeretem a munkám, ugyan én csak asszisztálok a legtöbb szerkesztői munkához, azonban van, amikor több feladattal is előáll, hogy gyorsabban célba érjünk.
- Adrian, hozzak valamit? Kávé, tea, sütike...? - kérdeztem meg tőle, mert itt vagyunk reggel nyolc óta és azóta alig ettünk.
- Az első és utolsó jöhet - lazán válaszolt, mint általában.
Ő az egyik ember a nagyfőnök mellett, aki ott volt nekem a rossz pillanatokban. Kedvelem őt, talán jobban is, mint bárki mást.
Átmentem a konyhafülkéhez, ahol elkészítettem mindkettőnknek a kávét, illetve egy hatalmas tányér sütit is vittem magammal. Akárcsak egy menő pincér. Vagy mégsem, mert a magabiztosságom elillant, amikor kissé meginogtam lépkedés közben a műanyag tálcára tett poharakkal és tányérral.
- Haley, feltehetek egy kérdést? Jó, tudom, igyekszel elfelejteni ezt, de... Azóta sincsenek emlékképeid, mi történhetett akkor? - aligha szeretnék erről beszélni, bár őszintén megmondanám, hogy valami már be-beütött, egy-két órányi emlék, de gyorsan nemlegesen bólogattam, majd leraktam a tálcát az asztalra, és szervíroztam mindent.
Pár dolog azóta eszembe jutott, de csak pár halovány foltocska, ami nem elég semmire sem. Legalábbis szerintem, lehet, a rendőrség számára fontos lehet. Nem tudom, nem tudom mitévő legyek.


livin' in new york

mind álarcot viselünk
Haley Rainford
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Haley Rainford 4af9a1a70722203f9818fe4f65998487ec7f470b

Haley Rainford 2a1cfc5aa0f715438269ddfec08203873348326e
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
shards in my life
★ családi állapot ★ :
unmarried
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Haley Rainford Tumblr_inline_rts7ucEZhz1xjkz4e_500
★ idézet ★ :
"Even the darkest night will end,
and the sun will rise."
★ foglalkozás ★ :
editorial assistant
★ play by ★ :
Samara Weaving
★ hozzászólások száma ★ :
3
★ :
Haley Rainford B170d06b3cdd14e2b90d9599df94e4120e0939ac
TémanyitásRe: Haley Rainford
Haley Rainford EmptySzomb. Szept. 02 2023, 19:43
Gratulálunk, elfogadva!
Livin' in New York új lakosa

Kedves Haley!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Egy rejtélyes gyilkosság... Mintha csak egy könyvet olvasnánk. A különbség csak az, hogy míg egy könyvben oldalak kérdése, hogy kiderüljön az igazság, hogy mi történt, ki követte el a dolgot, addig a való életben nem lehet csak úgy átszáguldani a lapokon - jelen esetben a napokon és hónapokon -, nekünk sokkal korlátozottabbak a lehetőségeink. Milyen emlékeket sikerült visszaszerezned arról az éjszakáról? El fogod mondani a rendőrségnek? És ők miért nem jöttek még rá, hogy mi történt pontosan? Ezernyi kérdés, ami nap mint nap ott kavaroghat a Te fejedben is. Nem irigyellek!  Haley Rainford 2624752903
A jellemed sorai alapján azt gondolom - de persze én nem vagyok nyomozó, ez csak egy megérzés -, hogy a történteket sokkal inkább lehet furcsa véletlennek nevezni, mint hogy kiderüljön, hogy tényleg Te vagy a tettes. Egy életvidám és kitartó nőt ismertettél meg velünk, aki a munkájában kreatív és igyekszik a jót sugározni a segítőkészségével együtt is. Mások irigykedhetnek a kollégáidra, amiért ilyen kedves nővel dolgoznak együtt. Nem csoda, hogy olyan támogatás volt mögötted a munkahelyed oldaláról is, amikor rendőrségi ügybe keveredtél. Azt viszont nem csodálom, hogy Aidan kíváncsi a történtekre, vagy tudni akarja a részleteket, talán még a végén könyv lesz a történetedből. Haley Rainford 560292900
Színt hamarosan kapsz valamelyik admintól, én pedig addig is szeretnék még egyszer gratulálni az elfogadásodhoz!

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




livin' in new york



You taste just like sugar
My sugar, I like it, but I shouldn't, so good that I could die - I'm whipping cotton candy clouds with you for days Baby, it's not that bad to crave 'Cause every time you leave, you know I miss your face 'Cause I love you, love you, love you, babe · ·
mind álarcot viselünk
Isabel Marquina
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Haley Rainford Tumblr_inline_pm4x2tNPTI1sjha6p_1280
Haley Rainford Tumblr_inline_pm6pe4PII71sjha6p_1280
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
No, you can't tame the girl
'Cause she runs her own world So if she wants to party all night You can't tame her
And you can't change her
★ családi állapot ★ :
Haley Rainford 6daa3cd2fa9c21e64631c8d274957c6b05688ad3
This is no coincidence with you and I
Because we better not take advantage In a little close dance, kiss on the mouth
We know how it'll end
★ lakhely ★ :
Upper East Side ⋆ Manhattan
★ :
Haley Rainford 45b0abfeadf2b654940d8ebb0fac22a7231a7851
★ idézet ★ :

- Swear on Chanel.
- I swear!
★ foglalkozás ★ :
Columbia (Business) student ⋆
★ play by ★ :
Sofia Carson ⋆
★ hozzászólások száma ★ :
950
★ :
Haley Rainford 0d7239233816536489680c8d406a5ddb6ac415f9
 
Haley Rainford
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Haley Davenport

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: