New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 101 felhasználó van itt :: 10 regisztrált, 0 rejtett és 91 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Venus Heighel
tollából
Ma 07:49-kor
Jeremiah Cross
tollából
Ma 07:33-kor
Maurice Davidson
tollából
Ma 07:26-kor
Deborah Winchester
tollából
Ma 06:07-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 01:32-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:57-kor
Jeremiah Cross
tollából
Tegnap 23:43-kor
Qadir Abbar
tollából
Tegnap 23:16-kor
Mirabella Jimenes
tollából
Tegnap 23:16-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Damien & Roman || What can I give?
TémanyitásDamien & Roman || What can I give?
Damien & Roman || What can I give? EmptyCsüt. Aug. 17 2023, 22:08
To Damien Dyce
Valhalla bar & cafe

First part
Hétvége. Nem mondanám, hogy végre, mert így jóval több a munka, fárasztóbbak az esték, de legalább csurran-cseppen valamennyi a borravalóból is, plusz, a tömegben könnyebb kéz alatt üzletelni, mintha alig kószálna bent egy-két fonott szakállas, tar kopasz munkás. A főnök ilyenkor már nincs bent, így az én dolgom egyengetni az újak és a már betanítottak, de még elég zöldfülűek csoportjának útját is. Ezért magasabb fizu nem jár, de a bizalom elég, mert szopóka volna, ha üzletelés közben toppanna be az ajtón a bár tulajdonosa. Viszont a felelősség is nagyobb, és nem csak a zsebemben és cuccaim közt rejtegetett fehér kis porok miatt, hanem, mert főleg a fiatalabb munkások igen sok fejfájást tudnak okozni a kapkodásukkal, idegeskedésükkel. Nincs hari, de tényleg,. Én is voltam kis pöcsös új munkahelyen, és bár talán nem annyi kétellyel, mint a mai fiatalok, de én is basztam el dolgokat idegeskedés közben, mert megakartam felelni. Nincs ezzel baj. Vagy is baj van vele, csak épp mit kezdeni nem tudunk a helyzettel. A magabiztosságom nekem is a rutinomból fakad. És hogy akkor most miért is állok a pult mögött, mint egy farok, kezemben egy gyűrött kis fecnivel, amire olyan ocsmány írással hányták rá a nevet, hogy abban sem vagyok biztos, hogy fiú-e vagy lány az illető, vagy esetleg valami rendelésre felírt új ital neve. Azt viszont tudom, hogy ma elvileg mostanában bekéne esnie egy éppen csak 18 múlt újoncnak, akire különösképp figyelnem kellene, de egyenlőre azt sem tudom, hogy néz ki.
Fintorom, és gyakorik tarkó vakarásom gondolom szemet szúr a körülöttem mászkáló dolgozóknak is, mert el-el néznek felém, de egyikben sincs annyi segítőkészség, hogy megkérdezze mi a fasz van már. Biztos azt gondolják, én vagyok a pót-góré, mit tudnának hozzá tenni, ahhoz, amihez még én is hülye vagyok. Szóval végül megragadom a legközelebbi vállát annak, aki elsőre úgy tűnik csak néz ki a fejéből. Rémülten rám is néz a srác - pedig aztán sosem bántottam egyiket sem, a kufirc meg mindig közös megegyezés alapján megy -, én meg felé fordítom a kezemben lévő fecnit.
- Te tudod ki ez? - kérdem összerántott szemöldökkel kíváncsian, noha ezt hangomból, aligha lehet kiérezni. Közelebb is hajol, hunyorog, mert ő sem biztos benne, hogy mi van oda írva, de végül némán megrázza a fejét felpillantva rám. Akkor riszál mellénk az egyik konyhás néni kinézetű, idősebb munkatársnőnk, és nem zavartatva, hogy könyököm a mellét szurkodja, konkrétan a papír darabba hajol.
- Az ott Nia. Az új lány. - válaszolta meg végül a nagy kérdést, majd még hozzátett néhány apróságot. - De nem jön. Szólt, hogy mégsem vágyik ide. - vonta meg a vállát, bár tény, sokat nem siránkozunk azokon, akik csak az időnket pazarolják a papírmunkával, hogy aztán az első nap se tolják be a seggüket.
- És kinek szólt? Mert nekem biztos nem. - pillantottam rá, noha ő addigra már ment is tovább, hogy le tegye a kezében egyensúlyzó tálcán lévő nagy, üres sörös korsókat a mosogatóhoz, ahol aztán a mosogató lány neki is állt elmosni őket.
- Candicenek, a másik új lánynak. - válaszolta háttal a tálcát törölgetve - hát, legalábbis szétmaszatolva rajta a foltokat - és folytatta útját a pult másik végében álló vendégekhez, hogy felvegye a rendeléseiket.
- És az ki a tököm? - gyűrtem össze az immáron teljesen lényegtelenné vált papírkát, hogy majd aztán eldobjam, mikor a hallható kérdésemre válaszul a mosogató lány kezdett pillogni felém.
- Oh... Szia. - köszöntem oda, mert ez amennyire neki, úgy nekem is épp elég kellemetlen. Ő szólhatott volna, én meg végre elkezdhetném nem a formák alapján memorizálni az embereket, hanem arcról. - Öhm... ügyes vagy. Így tovább. - böktem el felé megdicsérve, inkább zavartan, mint sem, mert tényleg olyan áldozatos munkát végezne, de láthatóan nem csak, hogy konfrontálódni nem akart, hanem ezek után még levegőt sem hiszem, hogy vesz a közelemben. Szóval egy pillanatnyi, megerőszakolt mosoly kíséretében el is fordulok és ott is hagyom, hogy kidobjam a galacsint. Nem szokásom ennyire szétszórtnak lenni, de ma megint összejöttek a dolgok, és ezerfelé jár az agyam. Az egyik gyereket megint felfüggesztették, a másikért már csak reggel tudok bemenni a rendőrségre, szóval innen majd egyből oda is mehetek. A harmadik mentális egészsége meg pont azért aggaszt, mert még csak néhány hónap telt el azóta, hogy taknyát nyálát egybe folyatva rohant hozzám, hogy kinyírt valakit, és elástuk a kertbe a hullát, ő pedig ma is olyan lelki könnyedséggel szívta fölötte a cigit a kertben, mintha nem épp néhány méterre alatta rohadna egy vélhetőleg ártatlan ember teste. Fasz tudja mi van ezzel a mai generációval is... Mindegy is. Kihajítom a galacsint és a pult felé fordulva pillantok fel a kiszolgálandó vendég egyikére. Az egyből szemet szúr, hogy törzsvendég, mert felismerem a sötét, kócos hajáról, arról a néhány plusz centiről, amivel nem csak engem, de szerintem a legtöbb bent lévőt is lehagyta és persze az ártatlannak ható tekintetéről nem is beszélve. De lemerem fogadni, hogy odahaza perverzebb, mint én kétszer. A jó bartender ismérve pedig, hogy felismerve a törzsvendégeket csupán a jól ismert "A szokásost?" kérdést teszi fel és közben már készíti is az italt. Viszont a mai sok agyfasz után, örülök, ha bárkire is ráismerek, szóval ismét felvéve azt a kényelmetlen arc kifejezést, mint az előbbi esetnél is, megkérdem mit óhajt.
- Mit adhatok? - hajolok közelebb, de csak annyira, hogy a sarokban éneklők és zenétől is hallja mit mondok, és hogy én is halljam majd ő mint mond. Na már most szopás, ha legyintve csak annyit válaszol, hogy a szokásost. De az én bajom, hogy nem tudom klónozni magam és ezer felé menni, megoldani a gondjaim. De ha megszán annyira, hogy elárulja mivel szokott kezdeni, akkor előbb neki is állok.
- Mi járatban erre? Azt hittem a korodbeliek hétvégén a nightclubokban mulatják az idejük. - jegyzem meg, na nem rosszallóan, de tény, hogy nem csak a magasságával tűnik ki a tömegből, viszont fiatalos megjelenése, stílusa, eléggé elüt az itt lévők ,jobbára fizikai munkát végző, pocakos, izmos, szakállgyűrűs és viking sérós fickóktól. A hölgyek a látótávolságban persze így is figyelgetik, mert mind ettől függetlenül sosem tűnt egy elveszett pasasnak.

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Damien & Roman || What can I give? MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
Damien & Roman || What can I give? EmG9UYM Damien & Roman || What can I give? LkC15oi Damien & Roman || What can I give? MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Damien & Roman || What can I give? Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Damien & Roman || What can I give? 1wvUwqJ Damien & Roman || What can I give? I5G5mou Damien & Roman || What can I give? C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Damien & Roman || What can I give? ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
577
TémanyitásRe: Damien & Roman || What can I give?
Damien & Roman || What can I give? EmptyPént. Aug. 18 2023, 09:16
Roman & Damien

Mert minden napom egy kemény küzdelem, amikor egy nagyon új projektet kezdünk el a céggel. Az elején még egészen egyszerű volt minden, minden pénzemet belelve vettem egy házat, felújítottam, segítséggel ugyan, de az még másabb volt, sokkal másabb, mint most. Irányítani kell egy egész céget, hogy minden a helyén menjen, és ez néha sok tud lenni, főleg, hogy én nem ebben nőttem fel, nekem ebbe bele kellett tanulnom, úgy, hogy sosem tanultam ezt korábban. Azt mondják, hogy a tapasztalat szerzéssel és az évek alatt felhalmozódott tudás néha többet ér, mint pár év az iskolapadban. Ebben lehet valami, 4 év alatt ugyan még nem modnahtom maga kőpridinak, de azokkal veszem magam körül így azt kellene mondanom, hogy már csak élvezem a pénzt, amit azzal gyűjtök, amit mások csinálnak. De bennem még egy kicsit több feleséggel tudat és szeretem szemmel tartani a projekteket, amik a kezem alatt mennek, a cégem által. De ez fárasztó, rohadt fárasztó, amit bulizással vezetek le, és itallal. Persze van, amikor erre sincs erőm, mint most az elmúlt 3 hétben, és már nagyon kivoltam, mind testileg, mint lelkileg. Egy haverommal találkoztam volna, hogy az üzletről beszéljünk ma is, a hely az ő általa megbeszélt bár volt, ahova én elég gyakran járok, így szívesen belementem, bár megbeszéléshez elég furcsa helynek tartottam, de itt tudom, hogy legalább nem csak a munka fog a fejemben járni.
Amint beléptem a helyre megcsapott az a jellegzetes szag, ami az ilyen helyeken uralkodik, szinte éreztem már a torkomban a lezúduló whisky ízét és a sokadik pohár után érzett enyhe bizsergető érzést a testemben, de tudtam, hogy erre még várnom kell. Vagyis azt hittem, mert mire a pulthoz értem már jött is az SMS, hogy napoljuk el, mert nem fog ideérni, és ne haragudjak. Nyilván egy olyan embernek mint én minden idejét be kell osztania, de annyi mázlija van, hogy ez a hely nem olyan, ahol ne tudnék eltölteni pár órát csak úgy, akár egyedül is. De mindenben van valami jó, nem kellett várnom arra az érzésre, amire már hetek óta vágyok.
A pultos éppen jókor közelített meg és kérdezte mit kérek, majdnem minden alkalommal látom őt itt, idősebb fazon nálam, de meglehetősen jóképű, ami már korábban is szemet szúrt nekem. Általában a nők iránt érdeklődök, mert velük egyszerűbb, a legtöbbnél tudni, ha akar, de egy pasinál nem egyértelmű, mert ez a fajta radarom még totál kifejletlen, de a teljesítőképesség az ágyban velük talán még jobb is mint a másik nemmel.
- Egy dupla whiskyt kérlek! - mondm neki fáradtan, majd a pultra könyökölve nézek végig a helyen. Mindig megnézem az arcokat, akikkel együtt iszok, mindegy, hogy semmi közünk nincs egymáshoz, valamiért ők is itt vannak és van történetük, ami akár érdekes is lehet, csak éppen engem annyira nem érdekel, jobban tetszik, ami a fejemben van fantázia. A kérdésére visszapillantok a pultosra és széles mosollyal válaszolok neki.
- A korombeliek? - összedörzsölöm az ajkaimat miközben halkan nevetek egyet. - Megbeszélésem lett volna itt, de a partnerem lemondta, így marad az ivás a reménye annak, hogy nem egyedül fogok majd hazamenni. - mert ha ma már szabad estém, akkor kimaxolom, mert ezen a helyen nem egy olyan ember van, akivel szívesen eltöltenék egy estét, csak aztán nehogy kíkínos legyen a viszontlátás. Ez a veszélye a kanos döntéseknek, hogy meggondolatlanul olyanba esünk bele egy estére, aki utána esetleg többet akarhat. Ma okosan játszok, és nem keresek olyan társaságot, akiből sugárzik a kétségbeesés egy partnerért, hanem a nehéz vadra megyek rá és iszok az segít majd.
- Iszol velem egyet? A vendégem vagy. - kérdezem őt kíváncsian, hátha csatlakozik a magányos estémhez legalább egy ital erejéig.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Damien & Roman || What can I give?
Damien & Roman || What can I give? EmptySzomb. Aug. 19 2023, 17:37
To Damien Dyce
Valhalla bar & cafe

First part
Talán csak rá érez, hogy szar napom van, és nem vagyok a toppon, vagy kiszűri a kérdésemből, hogy még nem jutottam el arra a szintre, hogy minden egyes törzsvendég ízlését ismerjem, de a lényeg, hogy nem hagy kételyek közt, így nyugodt szívvel kapok elő a pult alól egy whiskys poharat, dobok bele egy-két jégkockát, majd a hátsó pulton pihenő whiskys üveg után nyúlva ki is töltöm a dupla whiskyt és egy szalvétán - mert a tömeg híján pohár alátéttel most nem szolgálhatok - ki is adom neki. Csak aztán állok neki azon a területen letörölgetni a pultot, hogy azért még se ragadjon a piától. S ha már úgy is azon a részen ragadtam, gondoltam az elfoglalt kollégák végett, vele elegyedek szóba.
- Mi? Hát nem lehetsz több 25-nél. Az meg még bőven az a korosztály, akik igyekszenek kibulizni magukat a 30-ig. Nem mintha a felett már ne volna rá lehetőség, dehát kinek milyen a felfogása ugye... - vonok rá vállat, de többnek tényleg nem nézném, vagy csak annyira gondtalan élete van, hogy eddig elkerülték a ráncok. Esetleg a jó gének, mert elég csak végig nézni rajta, és lássuk be, faszán sikerült összehozni. Mondjuk, így első ránézésre, nem is tűnik túl hű, de boldognak. Ha elárulja a korát, ami nem sokkal több, mint amire tippeltem, akkor is oldalra biccentet fejjel ismerem el, hogy jól tartja magát. Nem is értem, hogy miért nem vonult be maga mögött még jó pár csajjal, vagy miért nincs mögötte most is egy, aki masszírozgatja a vállait.
- Ó, az szívás... - állapítom meg a nyilvánvalót, mert még ha munkaügy is, lett volna programja, így meg hirtelen üresben elég necces bedobnia magát akárhol is. Fel sem merül benne, hogy esetleg még nekem is volna esélyem, mert valahogy azt érzem felőle, hogy ő csajozós, mégha nem is teljesen hetero. Az, hogy végül engem talált megfelelő italozó társnak, meglepett, pláne, mert akadtak nők is a bárban, de hülye leszek nemet mondani. Igen, még munkaidőben is. Szóval előkaptam egy újabb poharat, újabb két jégkocka, és megtöltöttem mindkét poharat.
- A jobb napokra... - emeltem poharamon kicsit, majd meg is húztam. Nem fogom felszámolni neki, ennyi pia belefér. Tűntek már el nagyobb értékű dolgok is. Hát igen... ki tudja merre felé járnak most... Így viszont nyitott érzem a lehetőséget, amin kapnék is, csak előbb finoman még kipuhatolom a dolgokat.
- Nézd, ide túl sok cica baba nem jár, de úgy is rám fér egy cigi szünet, szóóval, ha gondolod... dumálhatunk még... - célozgatok finoman, bár bevallom kicsit berozsdásodtam már, mert általában már olyan részegek vagyunk mind a ketten, hogy éppen csak megtaláljuk a megfelelő lyukat, nem, hogy még itt körül is írjam a dolgokat. Kollégákkal meg nem kell egyezkedni. Látszik, ha valakire igazán ráfér, és egy-két kósza pillantás, ajak harapás, esetleg egy sokat mondó nézés utáni raktárba séta, és ennyiből már tudjuk, hogy akar vagy nem akar feszültséget oldani. Józan vendégnél más... Pláne, ha van annyira jó képű, hogy nehéz megindokolni, miért nincs mellette senki.
Ha belemegy, mégha nem is a sorok közti utalásokba, lekapom a derekamról a kötényem és oda szólok a kollégáknak, hogy szünetre  megyek, bár ők annyira el vannak most foglalva, hogy fel sem fog tűnni nekik, mikor lépek le vagy jövök vissza. Aztán, hogy azért cigi is legyen nálam, azt is zsebre teszem. Nyilván a raktárba ilyen kétes kérdés után, nem merném bevinné, mert a végén még én leszek az a perverz, aki a cigi alatt is dugást értett. Persze, ez így is van, csak nem szeretnék kellemetlen helyzetbe kerülni miatta. Szóval marad a hátsó kijárat vagy az illemhelyek előtti kanapé, ami most éppen úgy is üres.

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Damien & Roman || What can I give? MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
Damien & Roman || What can I give? EmG9UYM Damien & Roman || What can I give? LkC15oi Damien & Roman || What can I give? MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Damien & Roman || What can I give? Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Damien & Roman || What can I give? 1wvUwqJ Damien & Roman || What can I give? I5G5mou Damien & Roman || What can I give? C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Damien & Roman || What can I give? ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
577
TémanyitásRe: Damien & Roman || What can I give?
Damien & Roman || What can I give? EmptyVas. Aug. 20 2023, 07:02
Roman & Damien

Amikor fiatalabbank néz, akkor azt bóknak kellene vennem, igaz, hogy azért elég jól élek és nem nagyon van gondom úgy semmire, de nem volt mindig így, kemény munka árán tartok ott ahol tartok, a ráncok ugyan elkerülnek, ennyit talán köszönhetek apám génjeinek, de ha nem lennének, már biztosan dobhatnék magamra a külsőm alapján egy 10 évet. Az előző pár hetem is igen húzós volt, talán többet tudtam aludni, mint amikor bulizni is járok, szóval lehet ez az oka annak, hogy fiatalnak tűnök, bár azért ez is igen relatív kinek mi számít annak.
-  Igyekszem én kibulizni magam, de azért már sokkal közelebb járok a harminchoz, mint hinnéd. 3 évet tévedtél, de azt hiszem ezt bóknak kellene vennem.- vigyorgok rá kicsit fáradtan, mert úgy értem ma semmire nem lenne elég energiám, így inkább csak inni vágyom és este valami egészen elképesztő menetre aztán alvásra semmi másra. Nem annyira elképzelhetetlen tervek ezek,csak feszültség levezetés egy kis szórakozással, ebből, még sosem származott semmi rossz, sőt.
Nagy vonalakban mesélem el neki az ittlétem okát, amire csak egy laza együttérzésnek sem mondható szívás kapok, amin felnevetek. Nyilván nem várok semmit tőle, de azért jó, hogy nem hagyta a magányos srácot magára, akinek szerintem az arcára van írva, hogy baszki foglalkozz velem. Ez a nevetésem tárgya főleg, magamon kell nevetni, mert most tényleg szívás, hogy dolgozni jöttem ide, de végül is azt teszem, amire a szervezetem vágyott. Na jó ez talán mégsem akkora szívás. A társaság mindig jól jön és még nem volt időm szétnézni itt, mielőtt az alkoholhoz nyúlt volna, így megkérem, hogy csatlakozzon. Miért ne, ő pont olyan férfi,akire ha tudnám,hogy minden lyukra játszik,simán rámennék egy ilyen napon. Szóval kezdetnek az sem rossz ha iszunk egyet, maximum egy jó beszélgetés lesz a vége és a lehetőség még akkor is fennáll, hogy a telefonomból hívjak magamnak egy korábbi partnert egy gyors menetre, mert másra sem vágyok, csak piára és szexre.
Az italok gyorsan lecsúsznak és én úgy érzem még szükségem van szinte azonnal egyre, de jobb ajánlatot kapok, ami akár utalás is lehet, bár a férfiaknál ez néha sokkal nehezebb kitalálni, mint a nőknél. A cicababás említésével megint csak felnevetek, jó tudni, hogy ilyen a kisugárzásom, hogy rögtön ezt feltételezik rólam, régebben menyasszonyom volt, stabil kapcsolatom, nem kacsingattam félre, soha. Most már teljesen más a helyzet, de annyira benne maradhattam eben az örök agglegény szerepben, hogy még az is fura a külvilágnak, ha nem csüng rajtam annyi nő, vagy ha esetleg nem nőt akarok az ágyamba vinni, ha úgy hozza az élet. Az világ annyira egyhangú és unalmas tud lenni, hogy ezzel is próbálom színesíteni a repertoárt, hiszen lyuk lyuk szokták mondani, de azért mégsem.
- Ha a cicababákat keresném, akkor amint tudom, hogy nincs dolgom itt leléptem volna, na meg azt hiszem már nem először találkozunk, szóval egész jól hangzik az a cigiszünet. - vonom meg a vállam és indulok el utána.
Abban talán elég rossz vagyok, hogy hogyan szedjenek össze, de az utalásokat egészen jól értem, de még nem igazán lépek semmit azon kívül, hogy követem, nincs jobb dolgom, attól nem félek, hogy itt fognak kirabolni, mert anyám mindig ezen sipákol, hogy ha bulizni megyek vigyázzak magamra. 28 évesen kevés olyan dologgal találkoztam már ilyen és ehhez hasonló helyeken, ami meglepne.
Mivel még csak sejtem,hogy kérdése nem igazán a cigizésre utalt, a falnak támaszkodva állok meg a friss levegőn. Meleg van, ami talán jobban fogja segíteni az alkohol hatását a szervezetemben plusz pont, hogy nem is nagyon sikerült ma szilárd dolgot magamba vinni, így nem kell sok és teljesen lezsibbadok majd.
- Minden gyanútlan vendéget ide hozol csevegni? - kérdezem tőle.


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Damien & Roman || What can I give?
Damien & Roman || What can I give? EmptyKedd Aug. 22 2023, 20:37
To Damien Dyce
Valhalla bar & cafe

First part
Nem fogok mellé nagyon, de elismerően biggyesztem fel alsó ajkam, bólogatva, míg el nem ér odáig, hogy, valójában ő se nagyon gondolja másként. Szomorú, de nem tudom mi baja van ennek a mai generációnak. Felesleges kínoknak teszik ki magukat. Mint mikor azt mondják egy nőnek, hogy 40 felette már ne nagyon gondolkodjon a gyereken. Na és, ha ő addigra tudja összekaparni azt az életminőséget, amiben biztosítani tudja a kölyöknek azt, amire szüksége van? Vagy éppen akkor vágyik rá? Elsőre talán felelőtlenségnek hangzik 50 évesen is gyereket vállalni, és bár valóban elég abszurd így látszatra, még is mi a garancia rá, hogy a 28 évesen nem csapja el az anyát egy busz, míg az az 50 éves még simán elél egészségesen 70-80 éves koráig. Mindkettőre láttunk már példát... Nem azt mondom, hogy mindenki vegye fel ezt a Mának éléses stílust, de sok olyan dolog van az életben, amikor igen is azt mondjuk, hogy én már pedig megteszem. Dolgozhatsz éjjel nappal, hogy gyűjts valami retek drága kocsira, és éhezhetsz addig, de, ha két nappal az utolsó dollárok előtt fűbe harapsz, biztos felteszik majd a túlvilágon azt a kérdést, hogy megérte-e? Nem baj, ha valaki céltudatos, ha tele van álmokkal, amiket sorjában el is kezd megvalósítani, ha ez teszi boldoggá. De mindig minden jótól megfosztani magunk őrültség. Azt gondolom, ő is azért van ennyire magába zuhanva, mert képtelen elereszteni a gyeplőt, legalább egy kis időre...
Becsatlakozom, pontosabban elfogadom a meghívást, amit annak ellenére is megköszönök, hogy előre tudom, úgy se számítok fel neki. A lehetőség itt a lényeg. Ki is töltök magamnak és nagyjából vele együtt le is húzom, bár én egybe az egészet, két szuszra. Nem azt mondom, hogy ez már is felhívás a keringőre, de gondolkodóba ejt, és ennek lehetőségét meg is ragadnám, ha sikerül kipuhatolnom, hogy mi célja vele. Mert, ha még se és úgy esem neki az... nos az kellemetlen. Mondjuk, ha nincs is ellenére a dolog, azt sem ártana egyúttal kideríteni, hogy melyik csoportot gyarapítja, mert én tömni szoktam, és nem általában, hanem mindig. Ami viszont őt illeti, belőle épp úgy kinézem ugyanezt, ami megint csak kellemetlenné tenné a dolgot. Bááár... szeretek a légyottok alatt is küzdeni a domináns szerepért. Felajánlom hát neki a "cigiszünetet", ő pedig mondhatni lazán tudtomra adja, hogy nincs baja az azonosneműekkel való "ismerkedéssel". Egyre jobban tetszik a dolog... Nem is értem, eddig miért kerülgettük egymást, pedig láthatóan ő sem az a ragaszkodó típus, és én is a kötöttségek nélküli kellemes idő töltéseket keresem. Ráadásul mindkettőnk nyitott is rá.
Kimegyünk egy kicsit a levegőre, bár nem szándékszom túl sok időt elütni odakint, de egy - a bentihez képest - kis hűvös, friss levegő sosem árt. Azontúl pedig kiderül, hogy ő sem feltétlen a cigi miatt jött utánam. Alapvetően nem szeretem kerülgetni a dolgot, de nála valahogy nem voltam biztos, hogy jó ötlet-e csak úgy rákérdezni. Pedig akkor már rég a tettek mezejére léphetnénk. Én biztosan. Kérdésére odakint azért elnevetem magam.
- Ami azt illeti, csak azokat, akik vevők rá és az italozáson túli "programokra". - mert bizony nem mindenkinél jelenti a cigi a másik megtömését.
- Felül vagy alul szeretsz lenni? - kérdem kíváncsian elé állva. Nem állítanám, hogy elakadtunk, csak nehezebben megy a lényegre térés, mint gondoltam. Mintha attól tartanék, hogy mellé fogok. Csak nem olyan szégyenlős, hogy válaszoljon, kivéve ugye, ha meg sem fordult a fejében a dolog.

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Damien & Roman || What can I give? MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
Damien & Roman || What can I give? EmG9UYM Damien & Roman || What can I give? LkC15oi Damien & Roman || What can I give? MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Damien & Roman || What can I give? Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Damien & Roman || What can I give? 1wvUwqJ Damien & Roman || What can I give? I5G5mou Damien & Roman || What can I give? C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Damien & Roman || What can I give? ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
577
TémanyitásRe: Damien & Roman || What can I give?
Damien & Roman || What can I give? EmptyVas. Aug. 27 2023, 19:48
Roman & Damien

Ritka pillanatok egyike, amikor nem tudom pontosan hogyan is kellene nekifogni szórakozni, mindegy milyen felállásban. Mindig toppon vagyok ilyen téren, amióta Pietra olyan pofátlanul csalt meg, hogy összetört a szívem. Azóta nem hagyom magam, nem szarozok, nem engedek a csábításnak, csak annak ami rövid távra fog szólni, mert nincsen szükségem senkire, aki el akarja rabolni a szívem. Addig nem tudtam, hogy a férfiak is ugyanolyan vonzóak számomra, mint a nők, így igazából hálás lehetnék neki, hogy felnyitotta a szemem, de pasikkal ismerkedni, egy menet erejéig is kurva nehéz. Nem tudod megmondani valakiről, hogy meleg vagy biszexuális, mert sokan csak simán nagyon feminimek, de nem érdeklik őket a farok a seggbe, vagy egy keményebb szopása részükről. Talán pont ezért nem olyan gyakori,hogy pasival lépek le,most mégis kecsegtet a férfi előttem, elég erőteljes és pontosan el tudom képzelni őt, mit képes csinálni az ágyban a másikkal. Azt hiszem nem is nagyon lövök félre, hiszen elég gyorsan hív ki az első kör után egy cigiszünetre, ami nyilvánvaló számomra, hogy nem egészen az aminek hívja, vagyis van hátsó szándéka, ami már azért mosolyt csal az arcomra. Mégsem lesz felesleg a mai nap, ha munka nincs akkor legalább van egy kis élvezet, amit soha nem vetek meg, sőt.
Nálam sem egyszerű megmondani, ha valaki meglát, hogy van közöm ilyen témákhoz is, mert általában nők vesznek körbe, őket könnyebb becserkészni, amikor kiérünk azért már teljesen világossá teszi számomra a gondolatait, ami tetszik. SZeretem ha valaki határozott és nem szarozik annyit, nem fél attól, hogy mellé fog, bár az, hogy követtem ide, ahelyett, hogy bent folytatnám az ivást sok mindent elárulhat eki rólam.
Elém lép, miközben már a lényegre is tér, nekem elég szélesre húzódik a mosolyom a határozottságán és a lényegretörő modorán és nem is azonnal , de válaszolok rá.
- Az attól függ, mit tud nyújtani a másik. - vonom meg a vállam és lököm el magam a faltól, hogy még közelebb legyek hozzá. - De azt hiszem de nem olyan vagy, aki az alsó csapatot erősíti. - húzom össze egy kicsit a szemem, miközben végigméem tetőtől talpig, olyan nagyon csekkolósan, mert erre a pult mögött még nem volt lehetőségem.


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Damien & Roman || What can I give?
Damien & Roman || What can I give? EmptyKedd Aug. 29 2023, 13:19
To Damien Dyce
Valhalla bar & cafe

First part
Nem fognám az italra, de magam sem tudtam eldönteni, hogy félénk vagy csak óvatos. Nyilván részben józanul nem feszegetünk komoly határokat, nekem se nagyon menne, ha nem olyan személyiség volnék, ráadásul nem mindenki homlokára van rá írva az azonosneműek közül mire vevő, ami pokoli nehézzé teszi a dolgot, pláne, ha pont olyanra nyomulsz, aki még ráadásul gyűlöli is a fajtád. Úgy tűnt ő sem biztos a dolgában, ami mondjuk számomra igen is jelenthetné, hogy mindketten ugyanarra gondolunk, de azért ott volt bennem az a kis félsz, hogy mi van, ha mégsem...? Távol álljék tőlem, hogy bárkit is zaklassak vagy molesztáljak, Eve rá a tanúm, hogy értek én az első szóból is, de nem mindenki olyan bátor, hogy tudtomra adja mi az, amire nem vevő. Ha nem is a szexualitásban, de a köztünk lévő kétes eredetű kapcsolat is ilyesmi a kis mókussal. Nem látok bele a fejébe, így bizonyosan nem tudhatom milyen célok vezérlik, de azt látom milyenek nem, és ez totál összezavar vele kapcsolatosan. Kétlem, hogy a kezdetektől fogva a barátságom kereste, de még én sem vagyok olyan cukifalat, hogy akárkit kitámogassak egy klubból, ha alig áll a lábán, pláne, ha volt is vele összetűzésem. És ő sem, mert kétlem, hogy azzal a lóvéban úszkáló ellenfelével is így tett volna. Pláne, ha előtte lenyúlod a tárcáját és elköltöd a pénzét. Nem mondanám, hogy én volnék a legjobb barát alapanyag, de tekintve, hogy ő is a határokat súrolja bizonyos dolgokban, egyikünk sem kezdhetne normálisabb emberrel. Na de visszatérve az elsőre félénknek tűnő srácra, a kérdésem nyomán bebizonyosodik, hogy nem lőttem mellé a dologgal, sőt, így, hogy végre kettesben vagyunk, ő sem fél kinyilvánítani, hogy nem a cigiért jött hátra. A bevállalóssága pedig külön öröm, mert ő sincs rossz kondiban, szóval birkózhattunk volna, ki legyen felül. Félszeg kacér mosolyra is húzódnak ajkaim, ahogy közelebb lép. Elmosolyodom stírőlésén, mármint inkább azon, milyen látványosan teszi.
- Hát a lányok már nem okoznak nagy kihívást, szóval váltottam... - válaszolom a végére lassan elhalkulva, ahogy végül megteszem az első lépéseket, és derekára simítva kezeim, onnan egészen a hátsójáig hirtelen közelebb vonom magamhoz annyira, hogy megvonjam magunk közt azt a néhány centi távolságot is, és megcsókolhassam. Nem kint szándékozom leteperni, de idekint szépen megadjuk a kezdő lökést, hogy legyen min izgulni, míg visszatáncolunk majd a hátsó bejáraton, mondjuk a mosdóba, raktárba, ami éppen útba esik és legalább arra is van lehetőségünk addig, hogy felmérjük a másik tempóját. Ebben a magam részéről nincsen kikötésem, de, ha nagyon eleresztik a pórázom, szokásom bevadulni.
Ha a csókot viszonozta, függően attól miként, úgy idomultam hozzá én is tempójában. Kezeim pedig idővel minden bizonnyal elengedték formás hátsóját és két oldalt tincseibe fúrva ujjaim fülénél csókoltam tovább. Követelőző vagyok, ezért nem félek irányítani, ha a partnerem esetleg kevésbé domináns bizonyos pillanatokban, így megeshet, hogy a falig sétálok vele, ahol a téglás falnak nyomva vetem be nyelvem is. Valamivel magasabb a srác, de még éppen nem okoz kényelmetlenséget, ráadásul, ha a lényegre térünk, azt már vízszintbe tesszük, így nem is lesz problémás.

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Damien & Roman || What can I give? MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
Damien & Roman || What can I give? EmG9UYM Damien & Roman || What can I give? LkC15oi Damien & Roman || What can I give? MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Damien & Roman || What can I give? Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Damien & Roman || What can I give? 1wvUwqJ Damien & Roman || What can I give? I5G5mou Damien & Roman || What can I give? C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Damien & Roman || What can I give? ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
577
TémanyitásRe: Damien & Roman || What can I give?
Damien & Roman || What can I give? Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Damien & Roman || What can I give?
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Damien Cox
» Zoe & Damien
» i'll give you the sun
» Damien & Lysander
» again! again? - Karol&Damien

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: